Új privát üzeneted érkezett!

@denisa84:


hát én ezt simán bekönyvelném gyenge pozitívnak  



Velem meg... hát ez van. Újra a start mezőn állok. De most már végképp nem tudom, mire hagyatkozzak, ha csak az utóbbi 4 ciklusomat veszem, 33-27-32-25. Ráadásul így, hogy megjött, már 22 napon leszek, mire a nődokihoz megyek ápr.10-én, nem sokat fog látni az UH-val sem a PÉ-ből... 
 
 


@agi15:


még nem merem elhinni, majd ha erősödik, akkor :)


Ne bánd a ciklus végi UH-t se, azt látni fogja, hogy megrepedt-e a tüsző, illetve méhnyálkahártya vastagságot is tud nézni, hogy megfelelő-e ciklus végén. Ezekből is lehet egy csomó mindent megtudni, szóval ne bánkódj :)

 


@denisa84:
Én se merném elhinni
Vagy igen.
Vagy nem.
Vagy igen.
Vagy nem.... kb míg meg nem születik
 
 

 
 

@denisa84:
Jujjj de szupi! Hanyadik dpo- n vagy ma? Nagyon szorítok hogy fokozatosan erősödjön az a második csík!

agi15:
Sajnálom hogy megjött tegnap. Nekem is hasonlóan össze-vissza ciklusaim vannak, mint neked, bár inkább hosszabbak. Biztos látni fogja a doki akkor is hogy rendben vagy e.

Én meg a 4. dpo-n vagyok. Ez a legrosszabb időszak sztem mikor arra kell várni hogy kiderüljön hogy van e vki odabent. Olyan lassan telik ilyenkor az idő, nagyon messze van meg a jövő hét vége.
 


Denisa84: tök szuper! Majd fotózz még be nekünk teszteket, hadd gyönyörködjünk! Vigyor Az egyik képen én is látom a második csíkot, biztosan erősödik majd!

Agi15: én is sajnálom, hogy megjött. Szar érzés ez. Szerintem a ciklus második felében sem rossz, ha rád néz a doki uh-val - a méhnyálkahártya vastagságát így is látja.

Vivicske6: kitartás! Szerintem is idegőrlő tud lenni a várakozás.

Én most megint elég rossz passzban vagyok. Olyan hülye kérdéseket és megjegyzéseket kapok mostanában (olyanoktól is, akik tudják, hogy problémáink vannak, és már jó ideje próbálkozunk a babával). Pl. hogy ideje lenne már szülnöm. Hát köszönöm, én is azon vagyok, de ez nem megy felszólításra. Ti kaptok ilyen megjegyzéseket? Hogy kezelitek?
 
 


@denisa84:


Nagyon szupi, látszik a képen, én nagyon szorítok neked! Kétszer használtam eddig Gabrielt negatív volt mindkétszer és meg is jött utána szóval a valós dolgott mutatta. nem volt szellemcsík. 

agi15: Nekem is volt egy ilyen időszakom. Mindig is hosszú ciklusaim voltak 35-38 naposak erre decemberben lett egy 17 napos. Aztán utána volt egy kémiai terhesség és azóta ilyen 25 napos körül vagyok. Szedek barátcserjét, a dokim szerint az segít helyrerakni kicsit.

vivicske6: Én is kb itt tartok 5-6ik dpon. Kicsit meg vagyok lőve mert LH tesztek szerint volt peteérésem és éreztem is mert szúrkált, feszített napokig a petefészkem viszint a hőm szerint nem volt. Ráadásul volt olyan nyákom is ami szokott lenni ilyenkor. És tegnap este szúrkált a méhem meg kis apró görcsöket éreztem, nem fájt csak kellemetlen volt, de ez ma reggelre elmúlt. Csak két-három tizedet emelkedett a hőm. Meglátjuk mi lesz.
 
 


@rea33:
idősotthonban dolgozom, 125 nagymamám van, akik követelik az unokát Van, aki kedvesen érdeklődik, mások kevésbé. De már többször finoman jeleztem, hogy minden érintett időben tudni fogja, és ne vegyék el annak az élményét, hogy én elmondhassam a jó hírt, másképp hadd ne kelljen hazudoznom, amíg nem szeretném mondani. Elképzelni nem tudok annál gyötrőbbet, mint hogy ott van a pocakban egy pl 8 hetes minimanó, de letagadom, mert amúgy meg nem akarom a 12.hét előtt mondani.
Van, aki a biológiai órámra mutogat, mert én 35 leszek mindjárt, a férjem 41 múlt...
Volt, akinek viccesen azt válaszoltam, hogy persze lesz gyerekünk, és ha az eBay ről
 
 


@agi15: ...elküldte előbb. :shock:
Szóval: ha eBayről lehetne rendelni, már megérkezett volna az akciós telefontokkal együtt
 
 


@rea33:


Én is úgy érzem most megint egy rosszabb időszakot élek. Letelt az egy év és sztem ez visel meg, pedig mikor megjött 3 hete akkor meg sem rázott, akkor nagyon pozitív voltam, hogy jön a tavasz, jobb lesz a lelkiállapotam stb. A hétvégén végignéztem a Pataki Zita vlogját és végigbőgtem és utána még a férjem nem tudom meddig vígasztalt mert akkor már miattunk sírtam. 
Én is nehezen élem meg, a család már tabuként kezeli a témát mert sajnos harapok és támadok rögtön ha bárki bármit mond. A barátnők sajnálnak, nem mernek rákérdezni. Az egyik bnőmnek jövő hónapban tartunk babavárót, most érkezik nála a második és szegény mikor terhes lett nem merte nekem elmondani nehogy megrázzon, nagyon rendesek. Megviselt mert egyszerre kezdtünk el próbálkozni és sokáig beszéltünk arról hogy majd együtt babázunk. Nekik pár hónap alatt összejött, ráadásul neki van egy betegsége ami nehezíti is a dolgot. A másik hogy még a szüleimnél élünk. Két éve próbálunk házat venni de úgy érezm ez is egy reménytelen harc, nem tartunk sehol.
Szóval néha úgy érzem ott tartok ahol a part szakad aztán rájövök, hogy ne csodálkozzak, hogy nem jön össze, ilyen lelkiállapotban nem csoda, hogy nem sikerül főleg úgy hogy eddig akartam és szerintem nagyon rosszul álltam hozzá. Ezen próbálok most változtatni.
 
 


@vivicske6:


13, 14, vagy 15. dpo. Nem tudom eldönteni, mert 2 rendszer is ahol vezetem a hőmet, máshol mutatja az ovut. Azért ma délután veszek egy pár tesztet, a Gabriel 25-ös, hátha csak azért halvány.
Nagyon köszi csajok a gratulációt, rettenetesen izgulok, hogy velünk is maradjon ez a babó, ha ott van benn :)

 


@denisa84:
Jujj de jò. Gratulàlok èn is. Tök jò làtni a sikert. Kívànom, hogy maradjon is veletek a Kincs!
 
 


@rea33:
Tőlem is sokszor kérdezgetik, hogy mikor jön már a kisteso. Általában én annyit válaszolok, hogy majd ha jönni akar, akkor jön.

ewuss28:
Én nem mérem a hőmet, csak lh tesztelek, ami szombaton volt pozitív. Pár napig éreztem én is feszülést és vasárnap reggel határozottan fajt, majd elmúlt minden érzés.. Én ebből gondolom, hogy vasárnap lehetett az ovulaciom, meg sosem éreztem ennyire. Akkor hasonló időben vagyunk a várakozással. A korábbi tapasztalatok alapján nekem már jövő hét keddtől bármikor megjöhet, úgyhogy a jövő hét lesz meg csak igazán izgalmas.
Azt hogy így éled meg a dolgot...... hat megértem. Én meg csak a 3. probalkozos hónapban vagyok és mégis rosszul elem meg. Valószínű azért mert nem erre számítottam, a kisfiamat csak kigondoltam hogy mikor szeretném és úgy is lett. Hat úgy tűnik ez másodjára nem így van.

denisa84: Akkor végülis az idő alapján reális a 25-os teszten az a halvány csík. Oszd meg velünk ha megcsinálod a következőt is
 


@ewuss28:
Szerintem engem is az egy év letelte akasztott ki. Egyszerűen nem látom az alagút végét. Annyira átérzem, amiket írtál... Én is tudom, hogy pozitívan kéne hozzáállni, valamikor sikerül is, de ez most nem az a hét.
Nyilván az sem segít, hogy a rokonok, barátok többsége elég érzéketlen, és bántó dolgokat tudnak mondani. A férjem szerint lazábban kéne felfognom az egészet, de nem megy.

Agi15: akkor neked sem egyszerű ennyi pótnagyival...

Denisa84: szerintem tizes teszt már szép erős csíkot mutatna. Nagyon szorítok nektek, hogy minden rendben legyen!
 
 


agi15: simán lehet PÉ a 21. napon:-)

denisa84: ez bizony két  csík, gratulálok!:-)))) hogy érzed magad?

ewuss28: bizony, rohadtul kemény a lelki része... kívülállók ezt nehezen értik meg. Viszont teljesen emberi és érthető, hogy vannak mélypontok, hogy bizony van, amikor az ember rosszkedvű, nem esik jó terhes ismerősöket látni, nem szeretne újabb érdeklődő kérdésre válaszolni és elege van az ismétlődő várakozó hónapokból:(    Néha olyan jó lenne a jövőbe látni, csak tudni, hogy LESZ biztosan, könnyebben telnének ezek a hónapok.    Az is szomorú, hogy ezeket nem hagyják sokszor még a babára várós fórumokon se kibeszélni, kifolyni az emberből.  Volt már csoport, ahonnan emiatt léptem ki, mert ha valaki beírta őszintén, hogy neki most nagyon nehéz és sírni tudna, ha még egy kerek hasú nő szembejön, már jött valaki okos, aki megmondta  a tutit, hogy túl sokat stresszel, igyon majompisit meg álljon fejen és egyebek. Ezek pont nem a segítő válaszok szerintem.

Ti hol rendeltetek a két tizedesjegyig mérő hőmérőt?  

Holnap víz világnapja, erről jutott eszebe, hogy a vizes élmények, álmok mindig gyermekáldást jelentettek, most én kispadon ülök, hozzon hát nektek kisbabát, nagyon drukkolok mindenkinek! tudjátok, ez az a csoport, ahol mindenki terhes lesz idén és kész!!!!!!!!!!!!!



 
 


@pelle:


keress rá úgy, hogy ovulációs hőmérő, és válogathatsz. :)
De hogy egyszerűbb legyen, én innen rendeltem: https://fastest.hu/Digitalis-homero-az- ... sere-MT-B2 Innen rendeltem az LH-teszteket is.


Újabb kérdés motoszkál bennem.
Tegnap este kb. fél 10 körül érzékeltem, hogy megjött. De akkor még csak annyira, hogy nyomot hagyott a WC-papíron. Ilyenkor te bejelölnétek a tegnapi napot 1. napnak, vagy inkább a mait? A tegnapi hőm már 0,2 fokkal volt lejjebb, de ma reggel még csökkent 0,14-et.
 
 


@agi15:
Én biztos nem jelölnem első napnak a tegnapit. Mondjuk nekem mostanság elég lassan szokott úgy igazán beindulni, de ha délután jön meg, én csak a következő napot jelölöm első napnak.
 


 


Jó reggelt! Tegnap felvásároltam a rossmann készletet, most van pár tesztem szórakozni, úgyhogy reggel csináltam is kettőt. A felső a tegnapi 25-ös, a második harmadik mai, 10-es érzékenységű tesztek. A képpel ellentétben a tegnapin is jól látható :)
Alig merem elhini. A hőm is magasan, szóval minden igazolja, és mégis :) Szóval nincs lehetetlen, ne adjátok fel! Viszonylag magas prolaktin szint (el se kezdtem a gyógyszert rá), kevés spermaszám (Profertil), és mégis itt van. Remélem marad is!
Egyelőre amit érzek, az annyi, hogy rettenetesen fáradt vagyok. Amúgy is most van délelőttös hét, ilyenkor kevesebbet alszok, de ez brutál. Az éjszakáim nyugtalanok, és állandóan szomjas/éhes vagyok. De az éhség szerintem az Elevittől van, az ivást meg nem bánnám, ha nem kellene folyton pisilnem :)


 


És akkor a kép:
https://kepkuldes.com/image/6j4mpd

agi15: ha este jött meg, mindig csak a másnapot írtam be.

 


@denisa84:
Jupié Nagyon szép tesztek! Gratulálok! Annyira örülök hogy sikerült Neked. Mikor tervezel dokihoz menni?
 


@denisa84:


Jaj de szupi, gratula! Nagyon szépek a tesztek, jó erős csíkok.
 
 


@vivicske6:


kösziii!! :) 2 hét múlva. Vettem egy Clearblue tesztet is, ami mutatja a heteket, az a hétvégén megcsinálom, meglátjuk mennyire lesz pontos. Van amúgy időpontom március 30-ra, de az szerintem korai lenne még, szóval átrakatom egy héttel későbbre, vagy amire mondják, hogy érdemes :)
 


@denisa84:
Ó ez milyen szuper hír! Megkönnyeztem a soraidat!
 
 


@denisa84:
Annyira örülök neked, gratulálok!!!


@denisa84:
Nagyon gratulálok! Dokival meg lehet jobban jársz ha vársz kicsit! Ha csak nincs valami egészségügyi dolog ami miatt sűrün kéne menni. Magadat kímélhetedeg 1-2 hét stresztől. Én túl hamar mentem még csak petezsák volt. Szét izgultam magam 1 hétig, hogy lesz e szívhang. Szerencsére lett. Ennek már 3,5 hete legközelebb április 3.án lesz uh.
 
 


Jajj lányok, nagyon köszönöm!! Olyan boldog vagyok! És közben azért picit aggódok is, hogy minden rendben legyen, és hihetetlen is :D
Csipke: megfogadom a tanácsod, nem fogok hamar menni, mert így is elég parás vagyok. Viszont nyugtass meg kérlek, hogy a puffadás, és az hogy továbbra is szurkál a hasam alja, normális :)

 


Én újabb dilemmában vagyok.
Lassan jön az éves üzemorvosi vizsgálat ideje, amihez előre be kell mutatnom a tüdőszűrő leletet. 
Nem akarok menni röntgeneztetni magam. Leghamarabb kedden tudnék elmenni, az még csak a 6. napja a ciklusnak. De félek, már akkor is sérülhet az érlelődő sejtecske. :(
Vagy túlparázom?
 
 


@denisa84:
Teljesen normális. Nekem kb a 7. Hétig szurkált jobban azóta nagyon ritkán. Most már a medencém fáj ahogy tágul plusz nàlam iszonyat hamar a elkezdett poci is látszódni (ma vagyok az utolsó uh szerint 10 hetes számolás szerint 10+6). Puffadás is teljesen normális. Ha nincs nagy mázlid 1-2 hét és jön a többi is. Az egész napos hányinger a kedvencem
 
 


Sziasztok! Nektek a netes olcsó one step teszt mutatott szellemcsíkot? Ma vagyok a 7-8ik Dpon és reggel csináltam egy tesztet mert tűkön ülök a kíváncsiságtól, de tudjátok ti is milyen ez... Nah és látok rajta vmit nagyon halványan. A férjem nem látja szerinte sas szemem van és elkattantam :D Lefotózni nem tudom mert télleg csak a fényben látszik vagyis látom én. Volt már nagyon halvány tesztem az sajna csak kémiai volt. Remélem nem szállt el a józan eszem :D Amúgy nem érzek semmit csak puffadok és nyom a hólyagom, olyan mintha fel lennék fázva de nem vagyok.
 
 


@ewuss28:


milyen érzékenységű? nekem a 25-ös one step semmit se mutatott, a gabriel meg igen. Vegyél egy facelle-t a rossmannba, a kazettás 500 ft, 10-es érzékenységű. Én kicsit csalódtam a one step-ben, de másnak nem volt gondja vele.
 


@denisa84:


10es one step volt.
 
 


@ewuss28:
Én is 10es facellével kezdtem de nem a kazettàssal hanem a simával. Nem várt elött 4 nappal halvány pozi volt. :) nekem bevált. 5 percen belül jelent meg az a halvány csík? Ha nem akkor lehet sajnos csak száradási is.
 
 


@ewuss28:
Előző terhessegemnel pont olyannal teszteltem először, de a 10. napon, akkor volt nekem rajta nagyon nagyon halvány csík, persze a férjem szerint nem volt ott kb semmi. Én is tűkön ülök, a 6. dpo-n járok, de szerintem még nagyon hamar teszteltél. Ha jól tudom a beágyazodas csak a 6-7 nap körül kezdődik el, elvileg akkor még nem nagyon lehet a hcg-t kimutatni.
 


@csipke5:


Nem időn túl volt. Megcsináltam a fürdőben majd visszamentem a hálóba az ablakhoz sztem 5 percen belűl volt még.

vivcsike6: Tudom én is, hogy hamar volt, csak ilyenkor hétvégén szeretek tesztelni mert reggel nincs a szokásos munkába rohanunk kapkodás.
 
 


Sziasztok Lányok, Remélem csatlakozhatok,, már egy ideje olvasgatlak Titeket, de most már írok én is, mert aktuális a dolog. :) Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült és hajrá, aki még várja a két csíkot.


@bazsalikom88:
Üdv köztünk! Akkor ha jól értem most kezdtek próbálkozni? Első baba lesz?
 


@vivicske6:


Szia :) Tavaly októbertől, úgy néz ki sikerült, de még nem voltam orvosnál. Első baba lesz igen :) Neked?


@bazsalikom88:
Nah akkor gratulálok Neked, ez szuper hír! És mostanság teszteltél pozitívat? Mi már a második babára várunk, van egy 22 hónapos fiacskám.
 


Köszönöm szépen, Nektek pedig mielőbbi második babát :) A menstruációt nézve 6+1 hetes. Nem várt napján teszteltem, meg azóta hetente egyet, hogy erősödik-e a csík.


@bazsalikom88:
Szia! Akkor lassan mehetsz dokihoz is. Mondjuk én is menzes első napjától számítva 6+1en mentem. De csak 5 hetesnek felelt meg. :) annyira izgi az első uh. Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen.:)
 
 


@bazsalikom88:
Én is köszönöm! Hű, már akkor tenyleg lassan mehetsz dokihoz. Mikorra tervezed? Gondolom hogy mar nagyon varod.
 


Köszönöm, várom már, remélem minden rendben lesz. Az első vizsgálaton mi szokott lenni? Bár gondolom orvos függő. Én a 8. héten fogok menni,  nekem azt mondták akkor érdemes, ha nincs semmi gond. Ti hogy látjátok ezt?


Denisa szívből gratulálok!!

Ewuss:igen sajnos a onestep-be elég sokszor látok én is 2. csíkot,távolabbról nézd is fehér lapon. Ha úgy nem látszik akkor szellem csak.fotózd majd ha tudod.

Én most a ciklusom 11. napján tartok,holnaptól LH tesztelek de semmi kedvem hozzá. Most úgy érzem nincs kedvem ezzel foglalkozni. A hőmet is mérem,de utálom most azt is. Nem a babaprojekthez nincs kedvem csak a vele járó mutatványokhoz meg stresszhez. Jön majd úgy is ha jönni akar elven vagyok.
Nem tudom most mi van,eddig tök lelkes voltam még a hőmérőzéssel is.

Amúgy a 3. és a 21. napi vérvétel érdekelne. Csak a nőgyógyász adhat beutalót és csak sztk vagy kórház veheti ezt le? Azért kérdezem mert én kisvárosban élek és itt is van vérvétel de se sztk se kórház. Szerintetek itt is levehetik?


Bazsalikom neked is gratulálok!
 
 


Ja és tényleg elég 8 hét körül menni. Én 6 meg 9 hetesen voltam. 6 hetesen még csak petezsákot látott a doki,a 9.en már volt szivhang is.
 
 


@bazsalikom88:
Ráér tényleg! Én hat hetesen volt legalább is mint írtam azt hittem hogy annyit. Még csak petezsák volt rá egy hétre már vert a kis szive. Azóta nem is voltam. Mondta a doki, ha nincs gond akkor nem kell sűrün menni. Ha nem görcsölsu nagyon vagy nem vérzel akkor nem sürgős a dolog. Tüneteid vannak már? :-)
 
 


Én úgy tudom, hogy nőgyógyász írja a 3.es 2q.napi vérvételre a beutalot. A vért sztkba vagy kórházba veszik le, esetleg maganba. Ha van vérvétel, ahol laksz akkor egy telefont szerintem meger, hogy megy ott. :)

Köszönöm a válaszokat, már nagyon kíváncsi vagyok. :)

Nekem eddig szerencsére csak puffadás a tünet úgymond, de kiegyezek vele. Nektek?


@bazsalikom88:
Nekem nagyon durva hányinger volt, enni alig tudtam.3kgt fogytam ami nálam nem vidám :-D 47kg vagyok most. De de màr javulgat végre tudok enni. Durva hányinger csak reggel van már. Fáradékonyabb vagyok, meg a derekam szokott fájni. Meg nekem már van egy kis pocakom is ;-) Remélem te megúszod ezeket.
 
 


@krijan:
A ma reggelin nem látok semmit, totál negatív. Valószínüleg a tegnapi is inkább csak szellemcsík volt. Tudom hogy korai volt mèg a mai is de azèrt kicsit letörtem (titkon remènykedtem h nem csak a szemem káprázott). Nem èrzek semmit ami arra utalna hogy lassan megjönne. Próbálok erös lenni ès szerda elött nem tesztelni mert tudom nincs èrtelme.
 
 


@csipke5: Huh, vigyázz magatokra. Remélem most már egyre jobban leszel és élvezed a várandósságot :) Én is kicsit fáradékony vagyok de ez főleg hétköznap, amikor korán kelek egyébként is. Mikorra vagy kiirva?


@ewuss28: szorítok, hogy szerdán ott legyen egyértelműen a második csík :)


@bazsalikom88: üdv köztünk, gratulálok! Hányadik hétben vagy?


krijan: én próbáltam a házidokivak kiiratni a 3. és 21. napit, de azt mondta, csak nőgyógyász kérheti. Viszont sztem bárki leveheti, de azért kérdezz rá :)
ewuss: próbálj türelmes lenni, tudom, hogy nehéz, de ha még csak most vagy a 8. nap körül, akkor a szerda is picit korai. Nem azt mondom, hogy ne tesztelj, csak azt, hogy ha még negatív, ne keseredj el! Én is teszteltem a 11. napon egy full negatívat, aztán bőgtem miatta egy fél délelőttöt, ettől megkímélhettem volna magam.
csipke: mikor kezdődtek a hányós tünetek? csak hogy fel tudjak rá készülni, mire várjam :D egyelőre a legrosszabb az alvászavar. Nehezen alszok el, 1-2 óra után kipattan a szemem, utána meg forgolódok. Persze emellé baromi fáradt vagyok, mégse tudok egy pihentetőt aludni. Olvasgattam utána, páran ajánlották a Stedatif PC homeopátiás bogyót, majd azzal lehet megpróbálkozom, ha nem javul a helyzet.

 


@denisa84:
Alvással nekem is vannak gondok. 6.héten kezdődött a hányinger. De szerencsére csak 1x hánytam. Inkább evési gondok vannak. Keveset birok csak egyszerre enni. És kb semmit se kivánok. Meg alig eszek meg valamit :-D
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: