Új privát üzeneted érkezett!

@gkata78:
Csak 11. dpo lesz a szerda, de sztem tovább úgyse fogom kibírni hogy ne nézzem meg mi újság. Amúgy meg holnap, azaz hétfőn nem kellene megjönnie, úgyhogy lehet el se jutok addig, hogy szerdáig remenykedjek, majd meglátjuk.

chilipepper:
En is drukkolok neked! Remelem együtt örülhetünk majd!
 


https://kepkuldes.com/image/6l2ujl
Sziasztok. Szerintem ez is olyan halvány mint a tegnapi vagy rosszabb Igaz még csak kb 12.dpo és 25 ös a teszt. Na majd meglátjuk mi lesz ebből.
 
 


https://kepkuldes.com/image/6lIDof

A mai az alsó és szerintem kicsit halványabb mint a tegnapi. Nem valami bíztató. Lehet van ott valaki csak nem biztos, hogy minden okés vele és hogy velem marad.
 
 

 
 

@gkata78:
Annyi mindenen múlik! Szerintem mèg korai keseregni! Ha pl sokat pisiltél éjjel amiatt is lehett halvànyabb. Ahogy a többiek is írják vegyél holnap egy 10 es erősségü facelle tesztet. Én is azt hasznàltam az elején. Nekrm az volt ilyen halvàny 4 nappal a nem várt elött! Kitartást holnapig! És nyugi minden rendben lesz :)
 
 


@gkata78: semmi gond nincs ezekkel a tesztekkel. A tegnapi már megszáradt, azért is erősebb kicsit. Nagyon korai tesztek, és 2 naponta duplázódik a HCG, plusz ezer dolog befolyásolhatja. Minden rendben lesz :) 

 


gkata: az én tesztjeimet látnád infarktusod lenne. 10esek ha minden igaz,és sokkal sokkal halványabbak voltak mint a tiéid. aztán 18dpora még is erős lett,szóval nyugi.
majd mindjárt bedobálom,hátha ti is sokkot kaptok

10esek
https://kepkuldes.com/image/6lnCgZ

25ösek
https://kepkuldes.com/image/6lnqbm

drágábbak
25ös a felső,az alsó 10es azt hiszem és esti
https://kepkuldes.com/image/6lnGye

itt nyugodtam meg hogy minden oké. Lehet hülyének néztek a sok tesztért de a hajam hullott ezektől a sz.roktól,mert nyilván nem így kellett volna látszon. Kislányommal két naponta teszteltem gagyi tesztekkel és szépen erősödött ahogy elő van írva. Na hát itt véletlen se.
arról nem beszélve hogy a múlt hónapban is volt egy nyüves teszt ami pozi volt,másnapi nega. Nem vagyok egy paragép de ez az egy hét kemény volt. Azóta minden oké,úgy érzem nincs miért aggódnom.
 
 


Köszi a bíztatást és a teszteket. Igazatok volt vetem 10 es tesztet és most délután megcsináltam, tökéletesen látható. Szóval ugorhatunk a következő parára, hogy marad e, jó helyen van e, egészséges e stb stb gondolom kb ameddig meg nem születik parázgatunk és ameddig élünk nem? Na jó nem akkora a baj de azért ugye ismerős az állandó kérdések kattogása a fejben?

Vivicske, chilipepper mi újság? Tünetek, tesztelés? Nagyon drukkolok nektek is és a többieknek is, hogy jöjjön a tavaszi babaesö.
 
 


@gkata78: na ugye, örülök hogy minden rendben :) igen, mindig van min filozni, de hallgass a megerzeseidre. Ha megnyugtat tesztelj heti egyet a dokiig.


@gkata78:
Ez tök normális. Minden uh elött szét parázom magam. Na meg közöttük is h vajon jól van e. :D Első uh a legparább. Van e szívhang vagy ha nincs lesz e. Utàna meg a genetikai. Na meg az a sok idő ami 2 uh között van. Utoljára 2 hete és egy napja láttam, kövi terhes gondozás pont 2 hét remélem rá lesünk majd. Mert utána a genetika 2. csak júni 5...
 
 


@gkata78: na ugye, tudtam én, hogy minden rendben :) Én még 4 napig minden reggel teszteltem, annyi negatív teszt után öröm volt ez a sok pozitív :D Aztán persze annyira izgultam, hogy jó helyen van-e, hogy az 5. hét végén elmentem megnézni, persze szívhang nem volt, de így is megnyugodtam. Utána rá 2 és fél hétre kaptam időpontot, addigra már volt szívhang is :)
Ma voltam a kombinált teszt miatti vérvételen, és most is ránéztünk, ez már hasi UH volt. 19 mm, még mindig annyi idősnek látszik, mint menstruációból számolva, azaz 8 hét 4 nap. Nagyon cuki volt ahogy villogot a szívverés, a doki azt mondta jól érzi magát odabenn. Mondtam az orvosnak, hogy én kevésbé idekinn, de sebaj :D Az utro miatt rettenetesen szédülök, azt a tippet adta, hogy a reggeli-ebéd adagot vonjam össze és próbáljam meg hüvelyben, valamikor hajnalban, amikor még tudok utána aludni. Nagy reményeket fűzök hozzá, mert így borzalmas melóban. És még nem tervezem elmondani :)
Vivicske, Chilipepper, írjatok ám majd :)

 


@gkata78:
Nagyon szuper, akkor már ne aggódj, már tuti hogy lakik valaki odabenn
Én csütörtökre halasztottam a tesztelest, mert úgy döntöttem, hogy holnap veszek a gyógyszertárban egy 10-es tesztet es azzal fogok, mert itthon csak 25-os van es azzal szerintem semmi értelme a 12. dpo-n tesztelni. Egyébként örülök, mert a mensinek semmi nyoma és meg sose volt ilyen hosszú lutealis fazisom. A hasam már pár napja enyhén fajogat, nem szokott maskor ilyen érzés lenni, úgyhogy bizakodom.
 


Két tesztet is csináltam, totál negatív :cry:
Tudnám akkor miért érzek mindenféle tüneteket??? Szórakozik velem a testem :(


@chilipepper: milyen tesztek voltak? Hányadik Dpo-n vagy? Még azért ne add fel, főleg  ha nem jön meg! Lehet csak idő kell, mert lassabban termeli a szervezeted a hcg-t.

 


@denisa84: hát
Nem tudom, már ki kellett volna mutatnia :( 13. Dpo, 29. Ciklusnap (átlag 27 napos ciklusok)
Az egyik a rohadt drága digitális clearblue volt, utána egy x-epil. Semmi második csík, csak a kontroll :(
Pedig most nagyon úgy éreztem, hogy sikerült.


@chilipepper:


Előző hónapban én is így voltam. Szúrkált meg feszített a hasam, jó magasan volt a hőm (37,1-37,3) tesztek totál negatívak. Aztán 4 nap késéssel és jó nagy görcsökkel megjött. :( Én is nagy reményket fűztem ahhoz a hónaphoz. :(
 
 


@chilipepper: nem tudom mértél-e hőt, de simán lehetett késői peteérés is, ami meg ugye megnyújtja a ciklust, plusz akkor a beágyazódás is később történhet. Várj még  ha így volt akkor még normális a negatív teszt

 


@chilipepper:
Ezek ugye nem érzékeny teszek, hanem 25-ösök? Mert én nem merek holnap a 12.dpo-n 25-ös tesztet ellőni, a gyógyszertárban meg nem kaptam erzekenyet, úgyhogy meg megpróbálok elmenni rossmannba vagy dm-be, hátha ott kapok.
 


Igen, azt hiszem 25-ös tesztek.
Nincs már reménykedés mert meg is jött :(
Majd legközelebb, vagy utána, vagy ki tudja :(


@chilipepper:
Annyira sajnálom. Nem akarok okoskodni de nincs kedved (többiek is) kipróbálni a gynex cseppet? Apukáknak meg skeletin a párja. Neten megtudod rendelni két nap alatt házhozviszik. Az ára a kettőnek összesen csak egy vizsgálat ára kb 13 ezer Ft. Korábban is írtam már ha visszanézitek és tényleg kipróbáltam, működik szerintem nincs mit veszíteni mert úgy tudom hogy természetes összetevőkből áll és ha mást is szedsz. -pl én vitaminok és teakombó- akkor sincs baj mert azok hatékonyságát is segíti.
 
 


@chilipepper:
Sajnálom Pedig tényleg azt gondoltam, hogy csak korai lehetett a 25-ös teszt.
 


@gkata78: köszönöm a tippet, megnéztem. Sajnos nem nekem való, mert fitoösztrogént tartalmaz, nekem nem szabad piszkálni az ösztrogén szintemet, mert volt már vele gond.
@vivicske6 sajnos nem ez volt a helyzet. Legközelebb csak 3 nap késés után fogok tesztelni. Holnap végül te tesztelsz vagy majd később? Drukkolok nagyon!


@chilipepper:
Igen, holnap reggel tesztelek, beszereztem egy Facelle 10-es érzékenységű tesztet. Köszönöm a drukkot, írni fogok az eredményről.
 


@chilipepper:
Én az enyémen nem látom ezt a fitoösztrogént csak gyógynövény összetevőket. Max.legközelebb kérdezz rá a dokidnál, hogy szabad e szerintem. Te tudod.

Vivicske6 nagyon drukolok.

Többiek hogy vagytok?
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Az enyém már vidáman kezdődik
https://kepkuldes.com/image/H6AMG3
Köszönöm mindenkinek a drukkokat!
 


@vivicske6:
Gratulálok! Ez szuper! Tuti, hogy életünk egyik legszebb reggele mikor 2 csíkot látunk
 
 


@vivicske6: jajj de jó, gratulálok!! Szép csíkok  

 


@vivicske6:
Jujjj de szupi! Gratulálok
 
 


@vivicske6: gratulálok :)


@csipke5:
@denisa84:
@gkata78:
@bazsalikom88:
Köszönöm szépen
 


@vivicske6: wow, gratulálok!!!


@chilipepper:
Köszönöm
 


Vivicske Gratulálok! <3 Beindultak tényleg a gólyák. 


 


Chilipepper Sajnálom hogy megjött,nekem abban a hónapban sikerült mikor még pé előtt azt mondtam hogy már nem sikerült.Valahogy végig úgy éreztem hogy tuti nem,mert minden ugyan olyan volt.Remélem nálad ilyen lesz a következő hónap és pozit tesztelsz. :)  drukkolok nagyon.


Gkata,többiek: Nekem eddig nem volt "agybajom". Valami belső megérzés megnyugtat,töretlenül biztos vagyok benne hogy jól vagyunk,minden oké.A héten kezdődött a türelmetlenség,nagyon szeretnék már dokihoz menni,ki is választottam tutira hogy kihez megyek.  A dátum jövő szombat és repül az idő de olyan messze van még mindig. :( Nyilván az ember a tesztek mellett akkor nyugodt ha látja,tudja hogy ott van ahol lennie kell és akkora amekkorának kell lennie.


A parákat sajnos a sok olvasás,fórumozás,kismama csoport okozza.Sajnos van egy két kismama akinek nem fejlődik úgy,vagy üres a petezsák...vagy nem is sorolom mert nem rémisztgetek még én is,itt is....szóval tudjuk hogy van rossz vége is.


DE szerintem annak van előzménye mindig,legalábbis ezzel nyugtatom magam hogy amíg nem görcsölök nem barnázok,nem vérzek addig minden a legnagyobb rendben van a kisbabámmal. 


 


Gonosz tüneteim hálisten nincsenek,legalábbis a hányinger hiányzik a legkevésbé az életemből.  Ma meg tegnap lezörgettem 12óra melót,aztán remélem hogy már csak holnap megyünk,szombaton nem kell.Mi többnyire szombaton is megyünk. A pisilés éjszaka gyötör,sz*rul alszom miatta,forgolódom sokat.Az álomkór egész nap gyötör,állva tudnék elaludni.Bár nyilván a kávé csökkentése is hozzájárul. :) A cicik nőnek,feszülnek és puffadok mint egy gömbhal.És állandóan rohadt szomjas vagyok.Na ennyi bajom legyen csak. :D

 
 


@krijan:
Köszönöm Neked is!

Én pont 3 hét múlva tervezek dokihoz menni, számításaim szerint akkor leszek 6 hét + 5 napos, sztetek az kb jó lehet? Hamarabb úgy gondolom felesleges. Atya eg, már ezeken töröm a fejem, pedig meg csak ma teszteltem..... minden olyan távolinak tűnik még.
 


@vivicske6:
Elvileg akkor már kell legyen szívhang. Így jó de ha vársz még 1 hetett akkor stabilabb hogy már az is lesz. Nekem 6+2n még nem volt. Ne aggódj elrohan majd az idő főleg ha beindul a sok vizsgálat meg a védönő én is “most” teszteltem pozit és már 15+4nél tartok :)
 
 


@vivicske6: gratulálok, úgy drukkoltam neked!:-)   A 6+5 teljesen jó terhességi idő az első vizsgálathoz! 

@Krijan: a cicinövés pozitívum, én ezt várom a legjobban:DDD

Chilipepper, az oroszok huzzanak el:(  olyan jó ennek a csoportnak a teherbeesési aránya, te is mész a pocakos lányok után hamarosan!:-) 

itt 9dpo, de eléggé ellazáskodtuk ezt a ciklust, mondta a doki uh alapján, mikor legyünk együtt, az pont nem jött össze, csak 3 nappal később.  Ráadásul rákaptunk az Ide süss műsorra a viasaton, folyton sütök, húsvét hétfőre ötfélét, már vettem egy csomó új, feltétlen szükséges eszközt is:D  mer' nincs elég hobbim, ááá.     

@csipke5: a speckó tesztekre mész valamelyikre (prena, verifi stb)?   A gyerekeimmel anno szerintem komplex szűrésen voltam max

 
 


@csipke5:
Hat majd meglátom, hogy fogom e bírni tovább, hogy ne menjek el megkukucskalni Tényleg hogy szalad az idő! Már ott tartasz?

pelle:
Köszönöm szépen!
 


@pelle:
Semmi még csak a kombinàlt se :) úgy se tudnám elvetetni :) de a első genetikai uh szerint minden okés vele. Most már alig várom a május 7. Igaz csak terhes gondozás de remélem rá lesünk majd. Mert a kövi genetikai csak júni 5.én lesz.
Nekem ami megnyugtat mikor meg őrülnék, hogy vettem egy magzati szívhangfigyelőt. Na meg néha màr tombol odabent :)
 
 


@vivicske6: jó az az idő, max visszahivnak :)

Remélem mindenki jól van :)


Én is még várok legalább két hetet a dokival, hogy legyen szívhang. Legszívesebben mennék hamarabb is, mert tudni szeretném hogy jó helyen van e. Gondolom már fájna nagyon ha méhen kívüli nem? Egyenlőre csak a fáradtság a tünetem és rengeteget tudok is aludni Annyi ami kicsit aggasztó, hogy fájdogál a hasam ha többet vagyok talpon és fizikai munkát végzek azon az oldalon ahol volt a petesejt. Ha így marad elmegyek hamarabb dokihoz lehet.
 
 


@gkata78:
Nehéz fizikai munka? Akkor lehet jobb ha hamar mész és ki iratod magad.
Babások jól vagytok így a frontok idején?
Nálunk szerencsére minden oké. Ma már anyukám, párom és a nevelt fiam is érezte a minikémet mikor nagyon beindult (15+6)
 
 


@gkata78:
Szedsz magnéziumot? Nekem néha szurkál de semmi extra. én is fizikai munkát végzek,ráadásul 1-2 napot 12ezünk is. Nekem cukik a kollégák,segítenek mindenben. Nem emelek,nem húzok semmi nehezet. Azért a dokit én is megkérdezem,illetve az üzemorvost is. a 12óráról lehet levetetem magam mert azt én is érzem hogy sok.
Szeptemberig én dolgozni szeretnék mindenképp.
 
 


@krijan:
Igen elkezdtem szedni magnéziumot. Köszi
Azt olvastam, hogy a sportot kb 40 százalékra kell csökkenteni az első trimeszterben ezért gondolom hogy a többi terhelésre mint a fizikai munkára is ez igaz szóval csak óvatosan hősködök én is. Amúgy a fizikai munkán nem konkrétan az építőipart és egyéb brutál nehéz dolgot értettem. Pl fizikai munka az is amikor otthon mosol teregetsz takarítasz stb.

Tesztel valaki mostanában lh vagy hcg t?
 
 


@gkata78:
Szerintem érezni fogod meddig terhelheted magad. Igaz én már 2. Trimeszterben vagyok de van olyan napom (mint a mai is), hogy az ágyból alig kelek ki. Gondolom a front miatt is. 2 napja kómás vagyok. Aztán meg van olyan is mikor egésznap pörgök :)
 
 


Sziasztok, egy ideje nem jártam erre, mert úgy voltam vele, hogy nem akarok rápörögni nagyon a témára, és ahhoz ez volt a legjobb megoldás.
Látom, lemaradtam újabb pozitív dolgokról, GRATULÁLOK minden babásnak! <3

@gkata78 én ma teszteltem egy halvány LCG-t pozitívan, úgyhogy a következő napok aktívan telnek majd, az biztos :) Én szabadságon leszek, majd csak csütörtökön megyek dolgozni, bár itthonra viszont beterveztem a tavaszi nagytakarítást. Majd csütörtökön bemegyek pihenni 
Amúgy az előző ciklusban 14. napon volt először halvány + a teszt, azelőtt a 11. napon, most szintén itt tartok. Kb. 2-3 nap innen a PÉ. És akkor 2 hét és jöhet a HCG-mizéria :D
 
 


Sziasztok! Múlt hónapban kezdtünk neki a tesó projektnek. Ő most 15 hós. Vele pont májusban estem teherbe így most izgulok olyan jó lenne ha a kistesó is januári lenne és pont 2 év lenne köztük. Kislányunkra nagyon sokat vártunk, lombikos konzultáció előtt egy héttel lett pozi a tesztem, remélem a tesó hamarabb jön. Most vagyok a menzi 4 napján, nekem hosszabbak a ciklusaim így ovu tesztelek és hőmérőzök is.
Drukkolok mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó


@napraforgo85: Üdv köztünk, drukkolok, hogy sikerüljön! :) Úgy látszik tényleg sokaknál beválik, ha elengedik a stresszt, és várják a lombikot vagy akár az inszemet. Én inszemes konzultációra mentem volna, szintén előtte egy héttel lett pozitív a teszt :) Mit jelent a sok idő, hány hónapot vártatok? A hőmérőzés nagyon jó, rengeteg mindent meg lehet tudni általa a testünkről, még akár az LH tesztnél is fontosabb. Persze az elemzéshez legalább kell 3 hónap görbéje, hogy lehessen mihez hasonlítani.
Ági: mi újság, meg volt az ovu? Az jó, ha el tudod engedni, de azért ne tűnj ám el teljesen :)

 


@denisa84: hát elég bizonytalan vagyok az ovut illetően. Igazából elég halványka tesztjeim voltak, a 11. és 14. napon tényleg nagyon havlány, a 12-13. napon picivel erősebb, de meg sem közelíti a kontroll csíkot. A nyákom értékelhetetlen volt sajnos, vagyis nem sajnos, mert ugye az együttlétek miatt nem tudtam megállapítani pontosan, mi a szitu ;) De a 13. nap reggel voltunk együtt és a 14. nap délután-este jelent meg a tipikus tojásfehérje - na de akkor most mivaaan?! A hőm ugraburgál, de ez még csak a 2. mérős hónapom, szóval nagy következtetéseket nem tudok még levonni. 
Ami érdemben számíthat, hogy a 11. nap (halvány ovu) este és a 13. nap (erős ovu) reggel voltunk együtt. Jó lett volna a 14. nap este is, csak annyira hullafáradtak voltunk (egy nap alatt költöztettük a húgomékat...), hogy odáig jutottunk, hogy átöleltük egymást és már aludtunk is 
Nem tudom... lehet, hogy a Premens kavart be? Mert hogy az barátcserje, igaz nem olyan nagy dózisú, mint a gyógynövényboltos tabletták, mert csak 20 mg, de ki tudja... én most már teljesen nem  
Majd 2 hét múlva kiderül :P :D

 
 


@agi15: az LH teszteknél nem mindegy milyen erősségüt használsz, nekem pl sose volt teljesen egyforma a két csík. Valószínű én sem jó erősséget választottam, de gondoltam elég, hogy az LH emelkedést mutatja, és amúgy is a görbére hagyatkoztam inkább. Ahogy elkezdett csökkenni a hőm, akár csak 0,1 vagy 0,2 tizedet, már ugrasztottam a párom, és addig minden nap együtt voltunk (másfél naponta, hol este, hol reggel) amíg fel nem ugrott, és ott is maradt. Ez elég sok napot jelentett az utolsó sikeres ciklusban :D Az összes többi hónapban számolgattam, meg 2 naponta, meg mi van ha később lesz... Most úgy voltam vele, hogy ha keveset is alszunk, inkább használjunk ki minden alkalmat. Hálisten a férjem támogatott, pedig aztán volt hogy kínunkban már csak nevettünk, hogy mindketten fáradtak vagyunk, de azért na, essünk túl rajta :D
A tojásfehérjés nyák viszont nekem már ovu előtt 4-5 nappal szokott jelentkezni. Ezt is figyeltem, amikor megjelent, szintén voltunk együtt, pedig biztos, hogy csak 5 napra rá kezdett emelkedni a hőm. Pontos fogantatási napot így nem fogunk sose tudni, de ez legyen a legnagyobb gond :) Remélem tudtam segíteni, nem akarom ám megmondani, hogy mikor legyetek együtt, ezek csak az én tapasztalataim.

 


@agi15:
Hány naposak a ciklusaid?

Denisa 84: a mi kis pocaklakónk is "nevetve készült" szó szerint mert hulla fáradtak voltunk de azért...tudod Hála Istennek hogy apukáink ilyen jó fejek. Lehet hogy ez volt a kulcs meg az is hogy már én is elengedtem a spontán teherbeesést és megvolt írva a closty recept a kövi ciklusra de nem váltottam ki.
 
 


@denisa84: a tesztem 20-as OneStep. A múlt hónapban voltak szép erős csíkok rajta, most nem... hát passz. Azért tesztelek tovább, amíg egyértelműen be nem húzza valamelyik cikluskövetőm az 5 közül, hogy mikor volt az ovu :D 
Most itt járok: https://www.fertilityfriend.com/home/7165b8/

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: