Új privát üzeneted érkezett!

Ewuss28. Hat igen nagyon hosszu en mar nem is remenykedek hiaba probalkozunk :/ ennel rosszabb szerintem nincs .. de kitartas remelem nektek ossze jon . Meg kerdezhetem hany eves vagy?
 
 


@agi15 Nagyon sajnálom, hogy ezzel kell most megküzdenetek, de ahogy előttem is írták, a tudás hatalalom, és lehetőség arra, hogy felül tudjatok kerekedni a helyzeten! Rengeteg meoldás van ma már, szívből kívánom, hogy megtaláljátok a nektek valót – és ami fontos: nem szabad (és nem is kell) egyből a legrosszabb szcenáriókra gondolni! Támogassátok, szeressétek egymást, minden renben lesz!

@chilipepper gratulálok a babóhoz! :)


 
 


@chilipepper: azt a mindenét, ez bizony szép erős kétcsíkos teszt!:-) gratulálok!

@agi15: van egy barátnőm, akinek a párjának gyakorlatilag zéró volt, a hereszövetből műtéti eljárással nyertek ki pár darabot, de az is elég lett szerencsére, már meg is született a kislányuk (lombikkal). A párját előtte műtötték többször is, másik barátnőmnél pedig felnőtt korban derült ki,  hogy kétoldali heresérve lehetett valamikor és emiatt nincs sok versenyző, ma már nekik is két gyerekük van, nektek is sikerülni fog, ha lombikkal, hát lombikkal! 

bia004, lehet, hogy elindult valami áprilisban, sajnos a hcg lassan ürül ki, még sokára is pozitív tesztet mutat, amikor már nincs fejlődő terhesség.  Nekem a rossmannos Facelle teszt vált be, nagyon érzékeny, megbízható és csak 350 Ft.  Ha élő terhesség, akkor úgyis erősödni fog a második csík a köv. napokban!  Dokihoz menjél mindenképp, főleg ha már volt máskor is kémiai terhesség, hátha van valami olyan ok, ami miatt egy ponton túl nem fejlődik, viszont segíthetnek rajta!  Neked is nagyon drukkolok!:-)

Terhes, nem terhes, nagyon álmosító idő van, négykézláb járok reggel óta, kollégáim is:DDD
 
 

 
 

Egyebkent olyan nincs hogy van terhesseg csak a teszt nem mutatja?
 
 


ági: sajnálom a férjed rossz eredményét. Merre indultok tovább?
Nálam eddig nem sok esemény volt, egy héttel később lett ovum, mint vártam. Csak most hétfőn. Lh teszt, meg ovus fájdalom is igazolta, voltunk is együtt. Szóval az időzítéssel nem volt gond. Mára a hőm is szépen felugrott, pont mint anno a kislányommal. Szóval most jön megint 2 hét várakozás..

picibaba.hu vonalzó


@bia004:


28 leszek szeptemberben.

Lányok, már kb 4 napja késik! Néha görcsölget a hasam alja akkor mindig azt hiszem h nah most jött meg de nem. Tegnap este csináltam egy tesztet idegesített de negatív lett. 
 
 


Inkabb reggel tesztelj hat ha az kimutattja
 
 


 
 


@bia004:
Én látom a 2. Csíkor

picibaba.hu vonalzó


Most jobban latszik mint trgnap .. remelem ez most tenyleg ossze jott
 
 


@bia004: jól értettük, hogy június 3-án kellene megjönnie? Mert akkor nem igazán értem ezt a korai tesztelést, még addig rengeteg idő van. Amúgy látok egy második csíkot, de ha csak 12 nap múlva kell megjönnie, akkor még csak most lehetett az ovu,így hiába is tesztelsz, a beágyazódás még meg sem történt. 

 


Denisa84 en tudom h korai de azert tesztelek meer 8.an eleg furan jott meg szinte megse volt es en ezert teszteltem azt tudom h ahozz meg tul koran van . Apr.24.en volt peteresem es en ezert nezzem
 
 


Csajok volt már valakinek olyan, hogy menzesz után rögtön peteérés? Pecsételek, hányingerem van reggel, egész nap majd elalszom. Baba nem hiszem hogy lenne mivel 12én volt esemény, 16án megjött rendes időben. Gondoltam rá ha mégis megmaradt, akkor most beágyazódás lenne, attól lehetnek ilyen tünetek? 3gyerekem van de ilyen még nem volt. Teszt még korai lenne. Orvosnál egy hónapja voltam, ott minden szuper. Ja és mensi szerűen fáj a hasam alja. :-(
 


@bia004: értem, hát akkor drukkolok, ez az utolsó teszted tuti 2 csíkos, milyen márkájú? Esetleg várj 2 napot és ismételd meg, hogy lásd, erősödik - e.
Zsuzsu: simán lehet, van ismerősöm akinek így volt. De persze biztosat lh teszt vagy hő nélkül nehéz mondani, max a doki tudna. Drukkolok neked is :) 

 


Eddig x epilt vettem neha pozitiv volt neha negativ ez most gabriel.. szokott ez szellem csikos lenni?
 
 


@bia004: én eddig jókat hallottam róla :) már többen ajánlották a rossmann-os facelle-t is, érdemes lenne azt is kipróbálni. A gabriel 25-ös, a facell viszont 10-es érzékenységű, hamarabb kimutatja ha van baba. 

 


Hat tudom hallottam hogy mindenki mondja a rossmanosat de nekem ahoz pestre kene menjek . A patikaba meg nincs 10es egyikba se -.-
 
 


Sziasztok. Kicsit lemaradtam mert akadozik a net a telcsimen de visszaolvastam tök sok minden esemény történt veletek.
Chilipepper gratulálok
Ági sajnálom de szerintem még várd meg mit mond a dokid hátha nem is olyan nagy a baj hogy ne lehetne feltornászni a sereget. érdekes egy€bként az én férjem is megvizsgáltatta magát és aznap se papírt se egy kukkot nem mondtak neki majd uh és még egy hét stb....csak gondoljuk hogy rendben van mert azóta pozi lett a teszt mondjuk ő előtte minden nap tükörtojást evett már én nem bírtam ránézni....
 
 


@bia004:
Én is látok második csíkot. Halkan gratulálok is
 
 


Igazad legyen kata
 
 


Meg maradt a csik eros piros ahogy lattam .. de viszont nagyon vekony lett .. az mitjelent ?
 
 


@denisa84:
Köszi a biztatást :-) Hőm az egy nagy nulla, 35,4. Lehet vírus bujkál bennem, bár babának jobban örültem volna.
 


Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat!
Nem tudom még, merre tovább... Kicsit tanácstalan is vagyok, fogalmam nincs, merre kell ilyenkor indulni. Először is kértünk időpontot a férjem teljes kivizsgálására (most csak spermavizsgálat volt), és gondolom az andrológus majd tovább fog irányítani.
De hogy ilyenkor akkor én ezt jelezzem-e a nőgyógyászom felé?... na ezt például nem tudom. Április elején azzal váltunk el, hogy pár hónap múlva, ha sikertelenség van, akkor találkozzunk újra. De nyilván ő az én oldalamról közelíti a helyzetet. Szívesen mennék hozzá inkább kivizsgálásokra amúgy, de ahogy olvastam, nem fogadják el sokszor még a külsős laboreredményeket sem... :(
Hát, 2 hét múlva okosabbak leszünk, ha már az andrológusnál voltunk.
 
 


@bia004: az elején nekem is vékony csík volt, pár nap és erősödni fog a csík :)


@agi15:
Nagyon szorítok értetek! Szerintem mindenképp mondd a nődokinak mi van mert ha ne adja isten beültetés vagy bármire sor kerülne akkor úgyis kell makd ilyen méherősítés, meg azért hátha ellát jó tanácsokkal. Érdemben sokat nem tudok mondani nem volt még ilyen szitum, tesóm járt anno injekviózásra mert lombikkal lett csak baba. Ott az volt, hogy a kis versenyzők gyengék voltak. :-(
Írj mindenképp hol jártok a dologban, szívből a legjobbakat és hamar pozitív tesztet! ;-)
 


Itt vagyok a no dokinal .. egy jo nagy cisztat talalt.. vett vert ner mondtha hogy a ciszta nem termel hcg .. nem tudom kerlek szoritsatok
 
 


@bia004:
És bármi babára utalót látott esetleg uh-n? Mikorra lesz meg a vérvétel eredménye?

picibaba.hu vonalzó


Azt mondta hogy nem latt a cisztatol semmit azert vett vert .. kb egy ora
 
 


@bia004: izgulok!

 
 


@bia004:
Mi a helyzet? Meg van az eredmény?
 
 


@agi15:
Az andrológus biztos ellát majd titeket tippekkel és vázolja a lehetséges opciókat. Ha esetleg inszem / lombik felé terelne titeket tovább, érdemes mielőbb időpontot kérni, mert 1-2 hónapra előre adnak. Nem mindenhol fogadják el a külsős vérleletet, a Sote-n pl., ahova mi járunk, nem. Ezt célszerű megérdeklődni előre, meg azt is, pontosan milyen vizsgálatokat kérnek, mert akkor amíg vártok, tudsz hormonsort nézetni.

Bia004: írj majd, mi lett az eredmény, szorítunk! Mekkora a ciszta?
 
 


Sziasztok sajnos nincs baba . Jo nagy a ciszta 4x5 aszem de azt mondta az orvos h mestruacioval kilokodik
 
 


@bia004:
Uhh szegénykém ez jó nagy! De azért adott valami gyógyszert?


Nem semmit .. azt mondta hogy ez majd egy ket mestruacioval kilokodik . Ma volt a baratnom is neki 4x4 es es kapott gyogyszert de az a mestruaciot allitja be neki meg megpuhitja a cisztat :/ felek ne hogy ne lehessen ez miatt baba .. vagy rossz indulatu ...
 
 


@bia004:
Szia, nekem is volt tavaj cisztám a petefészkemen, 3cm, nagyon fájt de pár nap alatt elmúlt, felszívódott. Ráadásul nem először volt. Azt mondta ha felszívódik plusz nem nől, nem kell aggódni! Baj akkor lehet ha sokszor visszajön vagyis sűrűn, akkor műtenek vele. A kisfiammal 2ciszta után estem teherbe, úgyhogy ne félj! Mielőbbi gyógyulást!
 


@bia004:


Nekem is volt decemberben cisztám (nem is számolom már hányadik) akkor a doki azt mondta szedjek 3 hónapig fogamzásgátlót és elfog múlni. Így is volt. Mikor áprilisban visszamentem minden oké volt.
Ne aggódj elfog múlni. :)


 
 


Koszi csajok ezt jo hallani h ez elmulik:)
 
 


Sziasztok!
Új vagyok még itt. 32 éves leszek, közel 1 hete volt egy missed ab-om :( 7. hétben elvesztettük a babát, de nem szeretném feladni. Nekem gyógyszerrel segítettek hogy távozzon, nem akartam műtétet (külföld).
Van valaki aki hasonló gyógyszeres kezelést kapott ilyen esetben? Mo.-on tiltott elvileg de hátha van más is külföldről. Van vajon esélyünk még? Nem szeretnénk feladni. 2 hét múlva megyek orvoshoz, hogy ellenőrizze rendesen kiürült-e a méh :( Köszönöm ha megisztjatok a tapasztalatokat. Mi március óta próbalkozunk és elsőre össze is jött, de ahogy jött a boldogság, úgy el is múlt :( Küldjetek valami reménysugarat, please :(

Welly
 
 


@welly87:


nagyon sajnálom, ami veletek történt :( 
Sajnos nagyon sok ilyen szörnyű esetről hallani, a baráti körömben is többekkel előfordult az első terhességnél. 
A legtöbbjük azóta büszke anyuka, szóval ne add fel semmiképp!

Tudom, hogy nem vígasztal, de az ilyesminek általában oka van - nem lett volna egészséges a baba nagy valószínűséggel. 
Mit mondtak, mikor próbálkozhattok újra? Általában 1 hónap pihenő után újra lehet próbálni.


@welly87:
Szia, én is sajnálom ami történt, de így van, nem szabad feladni. Én is külföldön élek, de hála ilyen dologban még nem volt részem.
Szerintem ha a vizsgálat után minden ok, semmi akadálya a próbálkozásnak, de kell igen ahogy én tudom pár hét regenerálódás. Merre laktok?
 


Sajnos úgy tűnik, nekünk is korai volt az öröm :( 4 nap késés és 3 pozitív teszt után egyszerűen csak megjött :( nagyon szomorú vagyok, már foglaltam időpontot a dokinál, tervezgettem mi hogy lesz :( sajnos meggondolta magát és itthagyott minket :(


@chilipepper: úgy sajnálom, biztosan megjött, nem csak pecsételsz? Lehet, hogy még most is érdemes lenne megnéznie dokinak, hátha gyógyszerrel tudna segíteni azon, hogy megmaradjon. Esetleg valaki ismerős doki, akinél rakérdezhetnél, főleg, hogy hétvége van? Persze ha rendesen megjött, akkor sajnos tényleg elment, de biztosan oka volt. Mindenesetre mindenképp mond majd el a dokinak, hogy ez ne ismétlődjön meg. Sok erőt kívánok neked!

 


@ewuss28: azóta mi újság? teszteltél még? vagy megjött?

 
 


@chilipepper: ó, nagyon sajnálom! 

 
 


@denisa84: sajnos nem csak pecsételés :( minden előjel és görcsök nélkül, most kezd görcsölni a hasam, de sajnos e rendes menstruáció :( hcg teszt is ma már negatív lett, szóval sajnos már biztosan nincs ott :(


@chilipepper Annyira nagyon sajnálom! Úgy tűnik nem tudott beágyazódni szegényke, ezért érdemes lehet megnézetni, mizu nyálkahártya-ügyileg. Kitartás, sikerülni fog az erős, tartós pozi is!!!
 
 


@chilipepper: nagyon sajnálom de ne adjátok fel. Ahogy Chixy is írja a kovetkezonel érdemes utrogestant szedni, menj el az orvoshoz és mondd el mi történt. Egy progeszteron szintet érdemes nezetni, mert lehet amiatt nem tudott rendesen megtapadni és arra kell az utro is.

Fel a fejjel!


@welly87:
Szia, egy nagyon jó barátnőmmel kb egy hét különbséggel lettünk varandosok, az ő javára. Sajnos nekik is elment, viszont a következő hónapban újra sikerült és most lassan betölti ő is a bűvös 12.hetet.

Ne add fel te sem, szép egészséges babátok lesz :)


@chilipepper:
Oooo neee, tuti elment szerinted? Van olyan akinek megjön és terhes! Hátha! De sajnálom :-(
 


@agi15:


Kb 5 nap késéssel megjött tegnap este. Szerintem a lakásvásárlás és költözködés miatti stressztől késett. Azért gondolom ezt mert tegnap randiztunk a férjemmel , kis vacsi kis mozi és ahogy ellazultam és nem aggódtam/stresszeltem meg is jött. 
Olvastam a rossz hírt, kitartást nektek és sok erőt a férjednek is. Ne csüggedjetek és ne adjátok fel.

chilipepper: nagyon sajnálom.  Remélem a kövi ciklusban már megmarad az a két csíkocska. 

bia004: Nem kaptál egy későbbi időpontot hogy rádnézzen, hogy télleg felszívódik-e az a ciszta? Amúgy ha nem zavar a kérdés megkérdezhetem, hogy van-e valami ok nálatok, hogy ilyen régóta próbálkoztok? Voltatok kivizsgáláson? Most nézem, hogy elfelejtettem válaszolni, 27 éves vagyok (szeptemberben leszek 28).
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron