Új privát üzeneted érkezett!

@ewuss28: köszönöm! <3 
Igyekszünk úgy tekinteni rá, hogy milyen jó, hogy kiderült, és így talán előbb lehet sikerünk lombikkal, mintha arra hagyatkozunk, hogy hát 1 év próbálkozás simán belefér.

Sajnálom, hogy nektek sem jött össze ez a hónap. De hátha most már nyugisabb idő jön, hogy a költözést lezongoráztátok, és akkor nem lesz más zavaró tényező :)

 
 


Chilipepper: nagyon sajnálom. Nekem még pozitív tesztem sem volt soha, elképzelni sem tudom, mit érezhetsz.
A doki biztos tud valami okosat mondani, ellátni tanáccsal.

Agi15: mikor mentek vissza az eredménnyel az andrológushoz? Írj majd, hogy mi volt!

Bius: ne aggódj, ha folyadék van a ciszta belsejében, az fel szokott szívódni magától. Ha esetleg 1-2 ciklus után is ott van, adnak rá gyógyszert, és attól biztosan kiürül.
 
 


@wellly87: itt is lehet a természetes utat választani, gyógyszerrel vagy anélkül. Nekem pár hete mentek el az iker babáim, teljesen természetes úton, gyógyszert sem kértem, igaz, így még 3-4 hetet kellett várni, h megtörténjen, bogyóval lehet hamarabb túl vagyok rajta. A vetélés lezajlása után 2 héttel már ovu volt, az első ciklusban hetente ránézett a doki, minden rendben van-e. Ciklus hossza is egyből a szokásos lett, az első menzi azért erősebb lett. Most vagyok a 2. ciklusban a vetélés után, nyugodtan lehet próbálkozni Lelkileg is most lettem jobban. Van már 3 gyerekem, nem gondoltam volna, h ez megtörténik. Az az érdekes, h most meg azt gondolom, h több ilyen nem történik velem, nagyon optimista vagyok
 
 

 
 

@chilipepper: nagyon sajnálom! Dokihoz azért menj el, lehet biztonsági okból progeszteron tablettát adna a következő 2 csíkos esetén.
 
 


@rea33: június 5-re van időpontunk.
Most keresek-kutatok, melyik meddőségibe induljunk. A BMC-t és a Kálit mondják, hogy ott a beültetés előtt átvizsgálják a kis szedrecskéket, hogy valóban csak életképes legyen beültetve. Viszont a BMC nem ideális, mert anyukám a János kh-ban dolgozik, és nem szeretnénk beavatni senkit sem. Félek, egész véletlenül rálátna a papírunkra... a Káli meg nem tudom, mennyivel drágább, mint máshol.
A férjem andrológusa a SOTE-n dolgozik, egyelőre arra felé orientálódok, de amit lehet részemről, azt én inkább a saját nődokimnál szeretném és/vagy a Bajcsyban, mert az közelebb van.

Ti jutottatok már valamerre?

 
 


Sziasztok. Jó pár oldallal le vagyok maradva, fel szemmel tudtalak a hèten csak követni...
Látom akad bőven rossz/szomorú hír nagyon sajnálom, borzalmas èrzès lehet szembesülni ezekkel a dolgokkal. Az ember gyászoló típus, s mint mindennek, ezt is meg kell tudni gyászolni. Ki így, ki úgy.. Viszont biztos vagyok benne, hogy a mai orvostudománnyal ès megfelelő segítsèggel mindenkinek sikerülni fog. Èn ezt gondolom ès vallom. Tudom, könnyű mondani, viszont amikor eljön az ideje akkor minden rendben lesz :) szurkolok mindenkinek.

A pozítív teszt pedig szupi, gratula

Nekem tegnap kellett volna nem megjönnie. Nem is jött meg, mèg ma sincs semmi... Tesztet mèg nem mertem csinálni, olykor be-begörcsöl mintha megjönne, de aztán mègse. Előző hónapban is kèsett 3 napot, megvárom meg a mai ès holnapi napot, aztán ha semmi tesztelek. Viszont a mellem igen fáj, feszül, előző hónapban ez nem volt, de nem tudom mit gondoljak... :roll:
 
 


Sziasztok! Sajnálom akiknek megjött, tudom mennyire rossz érzés szembesülni vele, de meg éri kitartani...
Agi15: van egy fórum a hoxan, lombikprogram 40felett, én anno azt olvastam mikor mi lombikra készültünk, ők nagyon segítőkészek a 40alattiakkal is. Szerintem ott nyugodtan kérdezhetsz h merre indulj.
Nekem lassan egy hete volt ovum. Ma picit esett a hőm, eddif azt leszámítva h az ovum később volt nagyon olyan a hőgörbém mint anno, mikor a Gréti sikerült...szóval izgulok...

picibaba.hu vonalzó


@vivi93:
Hajrá, szorítok, hozz valami jó hírt!
 


@agi15:
Nektek is drukkolok. Mindenképp össze fog jönni, kitartás. Tesóméknak anno a káliban volt a beültetés, sajnos árat nem tudok mondani. De ez mennyire rossz, ha valakinek nem lehet természetes úton gyereke akkor fizetnie kell egy vagon pénzt, holott ennek természetesnek kellene lennie. Na mindegy lehet csak én gondolom így, meg ez most nem segít a helyzeten, azt tudom hogy a káli az jó, legalábbis meg voltak elégedve nővéremék. Annak ellenére h azért párszor elment a baba és sokadjára sikerült. Persze ebből nem lehet kiindulni mert mindenkinek más és más a problémája. Tehát náluk nem a dokikon múlt! A jó hír hogy másodjára természetes úton jött a baba.
Nagy kitartást és írj jó híreket!
 


Sj
 
 


Bocsi csajok veletlen volt.. azert nehez teherbe esek mer pajzsmirigy alulmukodesem van .. de megyek majd meg kell varjam a mestruaciot es utana vissza menni rakszures vervetel stb .. :)
 
 


Nem egèszen 5 perce csináltam ès kèt csíkos lett egyből.
El se akarom hinni... :oops: :shock: remegek mèg mindig.
Párom pedig tudatlanul alszik :-D :-D :-D
 
 


@vivi93:
Huhuuu, hatalmas gratula!!!!
De szuper!
 


Köszi Zsuzsu :D
Ülök az üres szoba közepèn ès gondolkozom, próbálom felfogni a törtènèseket, de mèg olyan szürreális. Okè, itt a teszt a kezemben, de nyilván ezen túl mèg semmi nem utal arra, hogy terhes vagyok, mèg megfoghatatlannak èrzem a dolgot.

Már tegnap este meg akartam csinálniy elő is vettem a dobozt, de aztán úgy voltam vele, mostmár kibírom a reggelt. Előző hónapban csinaltam 3at is, mind negatív lett, nem akartam kapkodni... De álmomban sem gondoltam volna, hogy három összetett betegsèg mellett ilyen gyorsan sikerülni fog. :shock: :oops:
 
 


@vivi93:
Nagyon örülök, elhiszem, hogy csak ülsz és hihetetlen... :-D Én is szeretnék már pozitív teszttel a kezemben ülni és csak mosolyogni. Rajta vagyunk!
Majd jön nemsokára a has feszülés, kis buborék érzés és megmutatja a picurka higy ott van! Párod mit szólt?
De nagy öröm ez! Nincs ennél szebb érzés, nem véletlenül szeretnénk mi is 4.babát.
Örömteli babavárást nektek! Írj azért, hogy vagytok milyen a pocakos élet!
 


Nem akartam felkelteni a párom, megvártam míg felébred magától :D Egyszerűen csak letettem a párnára a tesztet ő meg felváltva nézett rám és a tesztre. Vagy 1 percig csak nézett, aztán elmosolyodott és magához húzott. :D Azóta meg fülig ér a szája :D Nehéz lenne nem megmondani, hogy mitől ilyen boldog. :D
 
 


@agi15:
Mi a Sote mellett döntöttünk. A nődokim nagyon ezt ajánlotta, meg úgy olvastam, hogy itt nem feltétlenül küldenek rögtön lombikra, ha van más megoldás. A fórumon ezt inkább negatívumként írták, mondván minden más időhúzás. De egy részem nagyon szeretné, ha megúsznánk valami szelídebb módszerrel, terminált együttlét a hormonkezelés mellett vagy inszem. Meg persze reménykedem a csodában, hogy mégiscsak összejön spontán.
Még semmi konkrétumot nem tudunk, az állami intézetekben lassan őrölnek a malmok. Mi első körben államiba szerettünk volna menni. Úgy tudom, a Kaáli egyfajta köztes megoldás. A beültetés államilag támogatott, de a konzultáció, a vizsgálatok fizetősek. Az injekciók meg ugye támogatással is elég drágák.
A legtöbb jót a BMC-ről és a Kaáliról olvastam. Ha nem lenne ilyen messze tőlünk a János, illetve a nődokim nem kardoskodott volna ennyire a Sote mellett (neki nagyon adok a véleményére), szerintem oda mentünk volna.

Vivi93: grat a pozitív teszthez!
 
 


Sziasztok! Új vagyok :-) Elolvastam az eddigi történéseket!
Nagy nagy gratula a babásoknak. Sok boldogságot a pocaklakókhoz! :-D
Akik még próbálkoznak kitartást és két csíkot kívánok! :-D
Én augusztus végén hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Nagyon szeretnénk már babót de eddig nem sikerült. Magán dokihoz járok, februárban volt esedékes az éves rákszűrés. Mondtam neki, hogy szeretnénk babát de eddig nem sikerült, bár nem is csodálom nem igazán állt helyre a rend... Összevissza jön meg nagyon hosszúak voltak a ciklusaim. Kértem nézzük meg amit érdemes már így az elején. Vérvételem egész jó lett kivéve a progeszteron szintet az kb. béka segge alatt. Felírt clostibegyt tabit, javasolt egy vércukor terheléses vizsgálatot is, szerencsére ennek is jó lett az eredménye. Következő nem várt második napján kellett mennem megint egy vérvételre megnézte a hormonsort és itt kellett elkezdeni szedi a clostyt is. És ez már az aktuális ciklus elején volt 15.-en voltam megint az a ciklusom 10. napja volt. Azt mondta a doki szépen reagálnak a tüszők a gyógyszerre így hétvégére letiltott a szexről. Hétfőn még kedden javasolta az akciót. :-D
Ovu teszteltem ez igazolta az orvost és a tojásfehérje is jelentkezett hétfőn is és kedden is. Én ilyet még életemben nem tapasztaltam, jó jelnek vettem. Nagyon régóta szedtem a gyógyszert kb. 11 éve.
Már nagyon izgulás van mert csütörtökön elvileg már tesztelhetek egy érzékeny teszttel. De már alig bírok magammal. :-D
Bocsi ha hosszú voltam...
 
 


@vivi93:
Jajj de örülök Legyetek nagyon boldogok a picivel!
Mi most vagyunk túl a dolgokon de már a párom bejelentette hogy úton a következő fiatalúr. Mondom azért várjuk ki azt a jó 10 napot. Remélem siker, de ez a várakozás ne lenne.
Nagyon örülök nektek mégegyszer, írj minden eseményt!
 


@vivi93:
De jó. Gratulálok.
Hajrá csajok mindenkinek.
Mi tegnap voltunk dokinál 8+1 naposnak állapította meg, ez pár nappal kevesebb mint mensi szerint de nem baj. Sokat nőtt kalapál a szivecske szombaton nagy volt az aggodalom mert elkezdtem barnázni. Doki megnyugtatott hogy semmi baj de a papíromra fenyegető vetélést írt és duphastont kell szedni egy hónapig...remélem nem akar itthagyni a kicsikém, olyan kis cuki volt uh n ahogy "bujkált"
 
 


@vivi93:
Gratulálok a babához :)


@zsuzsu84: csak magabiztosan, ami látom megvan a parodnal :)

Akkor kb 2 het múlva teszt?


@gkata78:
Minden ok lesz! Nem hagy ott a picur, pihenj sokat! ;-)
 


@bazsalikom88:
Igen a magabiztosság megvan nála, nálam sajnos ennyire nem, de bizakodom!
Igen 2 hét múlva teszt, plusz azért a hétvégén még ráerősítünk, mert nekem ez a hét most a legideálisabb!
 


Köszönöm Szépen mindenkinek. :)
Tegnap egész nap görcsöltem, néha annyira, hogy rendesen össze kellett görnyednem... este fele elkezdtem aggódni... pedig tudom, hogy ez normális, csak azt nem tudom meddig...  
Nem jelentkeztem még be a nődokihoz, mert nincs még értelme, menszi szerint 4 hét 5 napos max, úgyhogy nómég majd 2 hetem van 6.-ik hétig, kivárok. 
Tegnapelőtt sokat cipekedtem, bútorokat mozgattunk, lehet nem kellett volna... de hát nem gondoltam volna, hogy másnap pozitív lesz a teszt...
Nyugtatom magam... mindennek rendben kell lennie.     

@gkata78:  A barnázás valóban nem szokatlan, de jó ha az orvos tud róla. A fenyegető vetélés is csak egy jelzés az orvosnak, bár erre kitalálhatnának való kevésbé drasztikus kifejezést is, megértem, hogy rossz ezt olvasni, viszont ne aggódj, a pocaklakó csak jelzi, hogy ott van ;)
 
 


@spoty:
Üdv a csoportban! Majd írj, hogy pozitív lett-e a teszt, megy a drukk neked is!

@gkata78: írhatnának valami szalonképesebb kifejezést a papírra. Pont ilyeneket nem akar olvasni az ember lánya. Ne aggódj, biztos minden rendben lesz!
 
 


@vivi93 óriási gratula neked!

Azért is írok, mert a rettentő csikarós-görcsös hasfájás nekem is megvolt (kb. 4-3-tól 6-ig) barnázás nélkül, és mivel első buckalakó, baromira beszartam miatta, el is mentem orvoshoz hamar, aki megnyugtatott, hogy kinek erősebb, kinek gyengébb ez a hasfájós rész. Nekem volt olyan estém, hogy majdnem leájultam a wc-ről, annyira fájt, meg vert a víz a rendesen. De nem volt semmi baj, azóta sem, 3 hete meg nincs is semmi, csak esti émelygés, fáradékonyság. :) 

Szóval én szeretnélek megnyugtatni, hogyha nincs barnázás/vérzés, vagy egy erős belső ösztön, hogy márpedig ez így k_rvára nem kóser, akkor nyugi! Minden renben lesz, kitartást a nehezebb részekhez!

Hamarosan tesztelőkért pedig nagyon szorítok!


 
 


@chixy:


Nagyon Köszönöm neked is és a megnyugtató sorokat. 


Azt tudtam, meg hát olvastam is rengeteg helyen, hogy természetes, főleg azoknál akik az elmső gyermeket várják, mert nyúlnak a szalagok, izmok, járhat görccsel, alhasi fájdalommal, de igen.. ahogy te is írtad, estére már tényleg megvoltam rémülve. Nekem egyébként is nagyon rossz volt minden hónapban az első nap, olyankor kikelni se tudtam az ágyból, borzalmas fájdalmaim voltak, tegnap este hasonlóakat éreztem, de nyugtatgattam magam, hogy ez rendben van, de nyilván az ember akkor is aggódik. 


Mára viszont nyoma sincs semminek, nem fáj, nem feszül.. :D reggel csináltam újabb tesztet, megerősítve a tegnapit, de ugyan úgy két csíkos, igaz ez nem olyan erős, nem a reggeli első vizeletből lett és 25ös érzékenységű, szóval érhető hogy nem olyan, mint a tegnapi első :D Mindegy, örülök nagyon :D 


Az én orvosom nem szereti fogadni az újdonsült anyukákat a 11.-ik hétig mint kiderült, mert mondván mit kezdjen, a szívhangon kívül mást nagyon nem tud nézni...  Hát nem tudom, nyugodtabb lennék, ha megnézné. Én azért a 6.-ik hét után elmegyek hozzá és ráerőszakolom magam, hallani szeretném, megnyugtatna. Ha még vizsgálatokra nem is küld el csak a 12.-ik hét magasságában az sem érdekel, csak történjen addig valami... 


Egyébként én Vas megyei vagyok, nem tudom van-e valaki a közelben, akár aki már szült is... 

 
 


@vivi93:


Én is vas megyei vagyok és jobb ha elmész előbb, fiatal vagy ahogy látom, és valószínű nem lesz rá szükséged, de így a kombinált tesztről majdnem le is csúsznál,ha meg akarnád csináltatni. Inkább menj másik dokihoz, ha ő nem akar fogadni.
 


@vivi93: örülök, h mára jobban lettél! Ez az orvosi hozzáállás nekem is furi, minimum jó látni, hogy ver a babád szíve, az megnyugtató, plusz vannak olyan tanácsok, amiket az ember az orvosától kell halljon (mit szedjen, mit egyen, mire figyeljen stb.), és szerintem ezzal kár lenne majdnem a trim végéig várni.

Szóval szerintem is keress másik orvost, legalább a 11. hétig... aztán még az is lehet, h jobban megkedveled, akivel most összehoz a sors. :)
 
 


@vivi93:
Ha ennyire görcsölsz másnem sztk alapon nézesd mrg magad kb 1 hét múlva. Addig is magnéziumot egyél sokat segít! :) Én 6 hetesen voltam elösszőr de akkor még szívhang nem volt. Rá egy hétre már volt. Engem akkor már a doki küldött mindenhova (vérvétel, védönő...stb).
 
 


@vivi93:
A másik amiért hamarabb érdemes megnézetni magad hogy re desen méhen belül van a baba. Igazából nekem ezt mondta a doki, hogy ha még semmit sem látnak és hallanak igazán a kismama legnagyobb megnyugvása ha az orvos elmondja h minden rendben méhen belül fejlődő terhesség. Ez engem is megnyugtat, pedig nem egy gyerek van :-)
Csatlakozom az előttem szólók mellé, keress másik dokit! Max egy uh erejéig hogy minden okés odabenn. ;-)
Ma én is görcsölgettem mintha a hasmenés készülne de semmi, bár még én nem mondhatok semmit, max hogy remélhetőleg úton van valaki a cél felé. :-D

Hajrá minden teszt előtt állónak, a kismamáknak pedig boldog babavárást!
 


Köszönöm a jótanácsokat  Igen, ma már nézegettem másik orvost, de ezt itt nem is olyan egyszerű. Nagyjából 1 éve költöztem Vas megyébe és nem ismerem még ki olyan jól magam az orvosok terén, úgyhogy picit elkeseredtem, mert ez nem Pest, nincs minden utcasarkon nőgyógyász és a keresés sem egyszerű. 

Ha betöltöm a 6.ik hetet, akkor mindenképpen elmegyek, meg mivel ő csak nőgyógyász és nem szülész, mindenképpen kell majd a későbbiekben egy szülész is, azzal pedig úgy vagyok, nem akarom a véletlenre bízni, szeretném én kiválasztani azt, hogy ki mellett érzem magam és a babát biztonságba. 


Szerenécsre a fájdalmak teljesen elmúltak, ma már mitsem éreztem belőle  Szóval megnyugodtam teljes mértékben.


Amire most oda kell figyelnem az a megfelelő folyadékbevitel, mert azzal bizony nagyon hadilábon állok, már tegnap óta igyekszem tudatosítani magamban, hogy szükség van rá, igyekszem kacsába átmenni pillanatnyilag. :D


Egyébként egyelőre szeretném nem világgá kürtölni a dolgot, még csak a párom tud róla és Ti ^^, viszont vidéken bármi történik arról már a szomszéd és két házzal arrébb is tud mindenki, ilyen szempontból nem is "baj", hogy még az orvossal várok, mert amint a védőnőhöz kerülök, már egyből kérdések tüzébe keveredem. 

 
 


Sziasztok! A párommal most kezdtünk próbálkozni. Szerintetek lehetséges, h sikerült, ha ovulacio óta, rá kb2 napra szurkal enyhén a petefeszkem körül. Tudom, h nem kene még semmi jele legyen, de soha nem szoktam ilyet érezni, ovulacio alatt sem és utana sme, nalam annak nincs ilyen jele. Még menstruacio alatt is csak néha faj picit a hasam. Valakinek ilyen tapasztalat?
 
 


Szia ivi, üdv köztünk. :)


Nos, az igazság az, hogy az ovuláció után 2 nappal a szurkálás valószínűleg pont az oculáció miatt van, annak ellenére is, hogy eddig nem éreztél ilyet. Ez vélhetően azért van, mert most kezdtetek neki a próbálkozásnak, a szervezeted is érzékeli, hogy történik valami, védekezés nélküli közösülés, tehát spermium is még több napig a közösülés után életképesek. A beagyazódásnak jóval több idő kell, mint 2 nap, ez lehet 10 nap is akár, sok mindentől függ. 


Nem szeretnélek elkeseríteni.  Ha szúrkálást érzel az most még valószínűleg az ovuláció, vagy meglehet azis, hogy ~10 nappal ezelőtt volt együttlét, ami most ért be(?), vagy elképzelhető hogy esetleg rosszul számoltad az ovulációt. Hiába a számítás, bármi miatt történhet úgy, hogy pár nappal előbb vagy később jön, sőt ritkán ugyan, de lehet egy hónapon belül dupla ovuláció.


Bízom benne, hogy hamar pozitív teszted lesz ;)


 


Egyébként én ma megyek nődokihoz. Tegnap megint görcsölgetett és nem hagy nyugodni a dolog. 

 
 


@ivi29:
Szia köztünk! Nálam is ez a hekyzet most, de múltkor sem volt semmi belőle. Úgyhogy várni kell sajnos, ez a legrosszabb rész! Kb 10 nap a beágyazódás plusz rá 3 napra mutatja a teszt. Érdemes kivárni, vagy a köv. mensi elmaradását.
Mihamarabbi pozitív tesztet!
 


@vivi93:
Írj infot mi volt a dokinál!
 


@zsuzsu84:
Köszönöm a valazsaitokat! Aranyosak vagytok! Sok sikert mindenkinek!
 
 


Végeztem az orvosnál :)


5 hetes pont, nem csinált uh-t, mert még nem látna sok mindent. 3 hét múlva kell visszamennem hüvelyi uh.-ra. Addig vitamin tovább, nem emelhetek nehezet és ha vérzést tapasztalok azonnal vissza kell mennem. De egyébként ennyi. A fájdalomra meg azt mondta, hogy nyúlnak az izmok, szalagok. Az emberi szervezet már most elkezdi készíteni a kicsi számára a helyet, és valószínűleg jobb is így az elején, hogy fáj-fájdogál, mint később, amikor már a nyomás és a súly hatására kényszeredett. 


Hát ennyi... 

 
 


@ivi29:
Szia! Üdv köztünk! Nekem az első terhessegemnel 5 nappal ovu után, mostaninál pedig 4 nappal ovu után kezdett szurkálni, és ez tartott 3-4 napig. És tuti biztos hogy a beagyazodast éreztem meg, mert maskor sosem volt ilyen.
 


@vivi93:
5 hét, de szuper! Nagyon örülök akkor hogy minden rendben van. Tényleg pihenj az elején, vagy kis séta, valami ami nem megterhelő! Nagy grat! Jó egészséget nektek és sok örömöt a picikéhez!
 


@ivi29:
Nincs mit, nektek pedig mielőbbi babavárást! Reméljük a beágyazódást érezted! Mikor esedékes a teszt?
 


@vivicske6:
Biztató! Koszi! Hátha..,ha nem, akkor se keseredek el. Próbálkozunk tovább.
 
 


@zsuzsu84:
Jövő héten szombaton esedékes. Majd írok.
 
 


@vivi93:
Szuper! Gratulálok! Vigyázz magatokra!
 
 


@ivi29:
Tényleg? Nekem is pont, jövő szombat.
De ma úgy érzem magam mintha meg akarna jönni, vagy beteg akarnék lenni. Álmos vagyok, ok korán keltem, görcsölgetek.
Nálad vannak tünetek?
 


@zsuzsu84:
Mindig úgy érzem, h meg kellene jönnie. Tegnap mintha lett volna par csepp rozsaszines, halvány barnás verzesem. Aztán este együtt voltunk a férjemmel. Utana nagyon megijedtem, mert piros, híg vérzésem volt, még ilyet sohasem tapasztaltam. Aztán abba is maradt és azóta sincs semmi. Csak jövő hét szombaton kene megjojjon, és nincs is este óta semmi vérzésem, úgyhogy most nem tudom mi van.
 
 


Sziasztok!
Sajnos ma reggel negatív lett a tesztem. Holnapra nem várom uh sztem ez a hónap bukta. Remélem a következő sikeres lesz.
Szorítok a hamarosan tesztelőknek :)
 
 


@spoty:
Hátha mègsem jön meg holnap és aztán lesz egy pozitív teszted is. Majd írj holnap megjott-e!
 
 


Na nekem megjött, mostmár biztos. Nem csak együttlét utáni vérzés volt. Ilyen hamar még sose jött meg, 19 napra. Nem ertem mitől. Nalam mindig 25 naposak voltak a ciklusok. Olvastam valahol, h a terhes vitamin szedése osszekavarhatja a menszeszt. Ti tudtok ettől valamit? Ha elmúlik elmegyek dokihoz, kikérem a véleményét.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: