Új privát üzeneted érkezett!

Közben itt van két link, aki még nem ismeri és várandós -főleg ha első gyermekét várja- vegye igénybe. Vigyor Csak egy rövid regisztráció és ajándék termékeket, promóciókat és gyerekcuccokat lehet vele kapni. Kacsintás
Én most vettem át az elsőt, van benne egy csomó termékminta, hasznos leírás, kenőcs, cumi.. igen cuki ^^

https://www.babamamatudakozo.hu/regisztracio

http://edeskisbabam.hu/homepage

Valamint egyéb várandósoknak szóló csomagok vannak, amiket igénybe lehet venni, ezeket pedig itt találjátok:
https://hellobaby.hu/ingyenes-baba-mama ... valthatsz/

Szemezgesset,  szerintem nagyon aranyos dolgok. 

 
 


anna08:
Ooo, nagyon sajnálom :cry:
De vivinek igaza van, a következő hónap a tiétek! ;-) Fel a fejjel, továbbra is szorítunk majd! :-)
 


Vivi93 :
Köszi Pont ma vettünk neki egy autós ágyat ebbe a csodaszobába, mert a rácsosat ugye már kinőtte a fiatalúr, plusz a rácsait leszakította akkorát ugrott benne :lol:
 

 
 

titi20:
Szia! Én is csak azt tanácsolom mint az előttem szólók, mihamarabb doki! Ha nincs pozi teszt és ilyen sok a késés akkor valami van a háttérben. Ne késlekedj, orvos mihamarabb! ;-)
 


Igen eddig pontos volt mindig sosem késett inkább előbb jött. Barkázás sosem volt ez előtt a tesztet pedig úgy csináltam h kb 3 körül éjszaka fel keltem pisilni mert annyira kellet és reggel pedig teszteltem.
 
 


@zsuzsu84:
És Vivi köszönöm!! Remélem igazatok lesz :)
 
 


@anna08:
Így lesz ne aggódj! ;-) Kitartás most a piros napokhoz, utána meg teljes erővel előre!
 


@anna08: kívánom, hogy most minimum 9  hónapig ez legyen az utolsó menzid!:-)))

Gyerekszoba: én a minimalista, légies, finom árnyalatú falszíneket és bútorokat kedvelem, gyerekek szobája is ilyen, igaz a fiúk halványszürke szobájának egyik fala fekete, viszont az a darts fal, nálunk nagy dartsbajnok minden férfi:DDD  Kislányé pedig leheletfinom rózsaszín, már szinte fehér, nagyon kis szép.   Emellett meg kell jegyeznem, hogy nálunk a nappali és az étkező is "gyerekszoba", ha azt nézzük, hogy folyton ott játszanak, ahol én vagyok, ott is van játéktároló szekrény, meg hát nem a rendrakásról híresek a csemetéim, úgyhogy muter mehet lapáttal legót pakolni meg kirakókat arrébb tenni.

A kisbabáitokkal együtt fogtok aludni az elején? (egy szobában?)  Én végül 1 éves korukig a kiságy melett aludtam, illetve az egyik gyerekemmel együtt is, mert őt nem lehetett lerakni, másnak odaadni, folyton rajtam lógott testkontaktusban, ő közvetlenül mellettem aludt, amikor megéhezett, kiszolgálta magát a cicin.

Szoktatok nézni babavárós-szülős műsorokat, videókat? elárulom nektek, hogy én imádom őket, Hadas Krisztát is nézem, a Kandász Andis szülőszobát is, meg a youtube-on a One Born Every Minute-t:DDD 

 
 


...és még mindig 5 nap van tesztelésig, ez a 2 hét várakozás egy nagy szívááááááááááááááás.
 
 


Csajok mèg legalább egy hèt van a nemvártig de már most tiszta pattanás az állam. :( Nem viselem jól ha úgy nèzek ki mint egy tinilány. Ráadásul tegnap a melleim is elkezdtek fájni, kíváncsi vagyok mi lesz ebböl.
 
 


@pelle:
Az előbb írtam nem ment ki. :-(
Nálunk ugyanez van, a konyha nappali háborús övezet :-D
Nem aludtam soha egyikkel sem egy ágyban, mosz sem fogunk. Van egy külön picike ágyikónk, ami 6hós korig itt lesz a miénk mellett. Aztán irány a saját szoba, sajátvágy. :-D
A Kandász Andis szülőszoba ősszes részét láttam már. Most megy aktuálisan a tvben? Itt külföldön max rtl mostot tudok nézni, ezt a youtubeon néztem végig. Most úgy vagyok vele mint a tegerbeeséssel jön amikor jönnie kell, addig nem akarok szenvedő mamikat nézni! :-D
 


@ewuss28:
Ez a mellfájás, kb egy hete annyira fájnak, a melltartót is alig viselem, zuhanyzásnál katasztrófa és nem is mondtam, tegnap este tusolásnál, kifolyt pár csepp tejcsi. Elképesztő, ilyen korán?
Remélem nem lesz a nemvárt! ;-)
 


A gyerekszobára visszatérve.
Megrendeltem a kiságyat...  Most volt akciós és igen megtetszett...  Úgyhogy az alap szín bútort illetően már megvan, és a fal színét is majd ahhoz igazítjuk, és megbeszéltük, hogy fiús vagy lányos szín lesz, csak tudjuk majd milyen lesz a kisbabóca  
Az Én elképzelésem a közös alvásról az, hogy párom annyira izeg-mozog az ágyban, hogy sokszor így is az ágy szélén alszok, nem hogy még a gyerek is közöttünk.
Szeretném nem beszoktatni magamhoz, inkább alszok én a másik szobában, vagy többször kelek, de átvinni a hálóba szinte esélytelen. Maximum kiságyastul, de akkor párom se fog semmit aludni... 
Szóval én tartom magam ehhez az elképzeléshez, eddig mindenki azt mondta, úgyse fog menni, úgyis velem fog aludni, úgyis a hálóban lesz velünk, de én ezeket az "úgyis" dolgokat rettentően utálom, egyébként is a falra mászok ezektől, mikor előre megmondják mi hogy lesz... 
Persze, majd alakul ahogy alakul, lehet egy ideig én fogok beköltözni estére a gyerekszobába, de akkor ez, nem pedig az, amit mindenki "úgyis" alapon megmondott. 

 
 


@vivi93:
Jajj de jó! :-D Biztos nagyon kis csini lesz nálatok is a babaszoba! Nálunk nem sok készülnivaló van ugye, mert van minden, de pont most beszéltük... Ha kislány, waaa mindent lehet újra venni
Sebaj, ez legyen a legnagyobb baj! ;-)

Ja, igen ez az úgyis úgy lesz ez engem is kiborít. Mindenkinek úgy lesz ahigy jó. Ezt alakítja a helyzet úgyis. Én nem tervezek előre, csak tapasztalatból tudom, hogy jól csináltam anno, hogy egyik gyerkőccel sem aludtam. Az az egy tuti, hogy baromira rá tudnak szokni és akkor magánélet, pihenés hahóó! Nyilván egy szobában leszünk az elején a picivel csak külön ágyban. Nekem kényelmesebb vokt, mint mindig átrohangálni a gyerekszobába és így ezt a légzésfigyelőt is megspóroljuk. Ez a másik. Nekünk soha nem volt ez a bigyó. Szerintem egy gép nem tud olyan pontos lenni mint az anyai ösztön. Ahogy másképp veszi a levegőt már kipattan az ember szeme. Vagy ahogy megmozdul vagy bármi, meg amúgy is az ember lánya automatikusan éberen alszik egy picivel. :-D Sokan aggódnak mi lesz ha nem kel fel és van valami stb. Olyan nincs :-D Szóval ez olyan mint az együtt vagy külön alvás, ki hogy érzi jobban magát és ebbe nem lehet beleszólni! ;-)
 


Már nagyon szeretném, ha látnám is, hogy haladunk, soha nem voltam azaz egy helyben toporgós fajta, de most kénytelen vagyok némi nyugalmat erőltetnem magamra. 

Persze, ezért is mondtam, hogy majd kiderül mi milyenek is vagyunk és hogyan lesz nekünk a legjobb. Csak ezaz "úgyis-úgyse" szavaktól már a falra mászom.. 

Holnap uh, uuuh de naaagyonvááárommááááár 
 
 


@zsuzsu84: csak a légzésfigyelőhöz szólnék hozzá: kolléganőm 1,5 hetes unokájánál riasztott múlt héten, nem alaptalanul. Anyuka főzött a konyhában, míg a baba déli álmát aludta. Sípolásra berohant, a tónustalan gyereket úgy kellett felrázni, pofozgatni, szólongatni, hogy magához térjen.
Amúgy éjjel egy szobában alszanak - de hát ez nyilván nem jelenti azt, hogy 0-24 órában őrzik éjjel-nappal a gyerek álmát.

Persze a kolleganőm is mondta, hogy á, francnak ilyen kacatra pénzt költeni, az ő 3 gyerek is simán felnőtt enélkül. Most azért átértékelte a helyzetet.
Nekem tutira lesz. És inkább riasszon naponta fölöslegesen, mint egyszer baj legyen.

 
 


Mindenkinek köszönöm a bíztatást!! Olyan jó érzés egyébként, hogy nem ismerlek titeket de mégis olyan kedvesek vagytok és elláttok tanácsokkal :) képzeljétem 3nap alatt letzdtam a nehéz napokat, hát az első nalpal nagyon megszemvedtem magyon rosszul voltam de mivel vége kezdődhet az újabb hónap és reméljük ez már sikeresen ks fog záródni! <3
 
 


@agi15: én ugyanígy gondolom. Inkább szeretnék biztosra menni, és legyen felesleges a légzés figyelő, mint hogy egyszer ne legyek ott abban az 5 percben, amikor kellene. Persze ezek is egyéni döntések :)
Anna: örülök, hogy hamar vége, de azért az se túl jó, ha túl kevés a mensi. Persze nem kell egyből rosszra gondolni, nálam is hullámzó volt, 3-5 nap közt, de azt mondják tartósan ne legyen 3 nap. Akkor most jön a jobbik része a hónapnak :) Sok sikert!
Nálam a babó rendkívül aktív. Néha még filmet se hagy nézni, vagy csak nem tetszik neki amit nézek :D Múlt héten volt a 20 hetes UH a kórházban, hát nem voltam elragadtatva. Ha 5 percet benn voltam, sokat mondok, a doki se volt túl kommunikatív, de legalább normális. Mindenesetre augusztusban megyek újra, magánba, talán ott már többet láthatok belőle. Aztán közben még egy cukor terhelés, zajlik az élet :)

 


@agi15:
Ohh te jó ég! Remépem jól van a baba! :-( Nem mondom, hogy f3lesleges dolog. Nekünk idáig nem volt. Én féléves korukig szinte nem is aludtam, eddig bevált így. De most hogy mondod ezt, fuhh hát alaposan megijedtem :-(
 


@anna08:
Hajrá, mindent bele! Össze fog jönni! ;-)
 


@anna08:
Hajrá, mindent bele! Össze fog jönni! ;-)
 


Huha mennyi téma mióta nem voltam fent. nálunk nem lesz gyerekszoba mert pici a ház. Sőt most úgy tervezem velünk fog aludni. Lesz egy baba fészke amit a minap meg is rendeltem. Durva hogy már a 28.hetet töltöttük tegnap. Légzésfigyelőt nálunk még nem tudom hogy lesz. De majd kitaláljuk. Mivel ugye nem lesz sajàt ágya egyelőre.
 
 


Én is légzésfigyelő párti vagyok. Sógornőméknél is bejelzett egyszer és nem alaptalanul, túl mélyen aludt a picur. Megriadt a sípolástól amitől már vett levegőt mire odért sógornőm. Amúgy én is majdnem meghaltam így szóval nekem majd tuti lesz. Mesélte anyukám hogy jöttek babalátogatóba azért vették észre még időben. El voltam már sápadva és apum felkapott és megrázott és ijedtembe levegőt vettem. Utána aludni sem mert sokáig csak figyeltek. Hálisten nem ismétlődött meg.
 
 


Sziasztok!
Ujonnan erkeztem, nem kicsit izgatottan, ketelyekkel tele, mint iden majustol babara varo.

Mult honapban remenyekkel telve orultem annak, hogy kesik a mensim. Tele voltam babasodis tunetekkel (alhasi gorcs, szurkalas, faradtsag, elotej, mellfajdalom pl.), bar pozi teszt nem volt, megis remenykedtem, hatha. De a 35. Ciklusnapon sajnos elkezdtem verezgetni, irany az ugyelet jopenzert, hogy megtudjam, mi tortent/tortenik odabennt. Kiderult, hogy a jobb petefeszkemben egy 39*34 mmes ciszta volt mindez. Nem kicsit letortem.

Kovi dokinal 2 hetre ra 29,5 mmesnek talaltak a kis huncutot. Az uj dokino a ciklus 15. napjatol rendelte el az utro szedeset, addig, mig meg nem jon. Azzal a hivatkozassal, hogy ez a babasodast is, es a jobb petefeszkemben letaborozott cisztatol valo megszabadulast is segiti egyuttal. Ha megjon a mensi, szerinte akkor kell abbahagynom a szedeset.
16-an lett pozi a pe tesztem, 17-en voltunk egyutt, 20-an kezdtem az utrot. Ma, a 2. Napon szedulgettem, alhasamban neha gorcsolos erzest tapasztalottam vala. Mivel tobb helyen azt olvastam, hogy beagyazodast segit, es nem kne egy jo dbig abbahagyni, kicsit feszult vagyok.
Jo esetben 28-29-en "fejezodhetne be" a beagyazodas es tesztelhetnek, de epp akkor fogy el a gyongyocske. Ez nem okozhat problemat? Nema szedes befejezese utan jon meg a havi agybaj? Ha babasodunk, akkor a gyogyszer ellenere is elmarad?
Elore is nagyon koszi a segitseget!

A legzesfigyelot en is tamogatom, ugy remlik, berelni is lehet gyogyszertarbol, ha valaki nem szeretne megvenni. Szerintem en is ilyenre nevezek majd be, ha veegre eljutunk odaig

Bocsi a helyesirasi hibakert, telrol kicsit bena vagyok
Jo pocisodast, babovarast!
 


@zsuzsu84:
Siman lehet ilyen koran bar nekem egy ciszta bekavart, de tobb helyen is olvastam, hogy a hormonok ilyen koran is beinditjak picit egy idore az elotej folyast. Csuriban az ujjam, hogy 9 hoig ne talizz piros meglepivel
 


@anna08:
Szio. Kaptal valamilyen gyogyit,hogy igy megszenvedted, vagy maskor is hasonloan fajdalmatos az esemeny?
Uj ciklus, uj lehetoseg biztosan osszejon! Szoritok!
 


@doryca007:
Szia. Üdv köztünk. Fuhh hát végigolvastam a történetedet, nem egyszerű. Nem is ismerős a gyógyszer amit kaptál. Egy biztos, mihamarabbi pozitív tesztet kívánok! ;-) Remélem igen, hogy pirossal nem fogok talizni a következő 8 hónapban :-)
 


@csipke5:
Jesszus. Ti mindjárt a célegyenesben. Hogy rohan az idő! :-) A többi hét már elrohan! Nagy már a pocak? :-)
 


@zsuzsu84:
Ahogy páromm fogalmazott most már tényleg terhesnő lettem eléggé belehúzott most a növekedésbe. Na meg ugye ahogy fogy a hely egyre jobban érzem a kiscsajt. Éjelente már szabály szerüen fel kelt ha nem jó neki ahogy fekszem
 
 


@zsuzsu84: bocsi, nem ijesztgetni akartam senkit sem.
Ritkán szólok, akkor is mit... 
Én alapvetően egy "vissza a természeteshez" élet híve vagyok, de közben imádom használni a technikának azokat a vívmányait, amik valóban könnyítik és biztonságosabbá teszik az életet. A cumisüvegsterilizálóra vagy popsitörlő-melegítőre nyilván azt mondom, hogy nettó baromság, de a légzésfigyelőért áldja meg az ég a feltalálót!

 
 


Sziasztok Csajok!


Nos, mit is mondjak... nem éppen ez volt álmaim uh-ja maradjunk annyiban. Párom nem jöhetett be, nem kaptam fényképet és még nézni se tudtam monitoron, mert nem voltak hozzá adottak a feltételek.  Nem volt egy kellemes érzés belül, sőt, rendesen lesújtónak éreztem 4 hét várakozás után.  És azt hittem, hogy ennyivel be is fejezzük a napot...  Az orvos annyira sem volt kummunikatív, hogy azt mondja, "Kismama, minden a legnagyobb rendben"... és akkor egy nem felhőtlen mosollyal, de jókedvűen hagytam volna el az épületet. Papírral a kezemben sétálok, olvasom hogy mi van a papíron, örülünk, hogy minden "ép", "normál" és "jó" szavakkal kezdődnek, paraméterek rendben, aztán a feketeleves...
Diagnózis "idézve a papírról" : Vesz. terhesség a magzat (gyanított) chromosoma

Őszintén... mindenki olvasatában a Diagnózis az a szó, ami a vizsgálat eredményét és az abből levonható következtetést jelenti, nem?
Megtorpantam... vagy 3x olvastam el, hogy mi van odaírva, nem viccelek, a sírás folytogatott. 
Párom is egyből, hogy de ez most mit jelent, vagy miez? 
Én mondjam, aki szintén nem igazán érti? Hiszen felette minden olyan jóóól hangzik!
Felhívtuk párom orvosának asszisztensét, aki annyit mondott, hogy ezeket általában akkor írják rá, ha valakit táppénzre vesznek fel, vagy szeretné ha felvennék... 
Oké, elhiszem.. nade diagnózisnak??? 
Nem lettünk nyugodtabbak, de megbeszéltük, hogy nem esünk kétségbe... -márha ezek után még lehet nem kétségbe esni-, elmegyünk a nőgyógyászomhoz, majd ő megmondja. Rendben! Párom és én végig stresszelve a kocsiba vissza a nőgyógyászhoz, bemegyek, nézi minden leletem, nem mond semmit.. oké... biztos mond valamit. Megvizsgál uh nélkül, ad gyógyszert -rossz a vérképem-, elmondja az újabb utasításokat, de a diagnózisról nem esik szó. Mondja, hogy akkor ennyi, ha nincs kérdésem.. DE VAN! Kérdem, mi az a diganózis? Olvassa, s mint aki legalábbis valami viccet olvas, elmosolyodik
Megnyugtat, semmi pánik, ne essek kétségbe, ez a kórházakban bevett szokás, hogy a diagnózishoz ezt írják be, hiszen erre vizsgálnak. De miért a diagznóishoz írják??? Mert ez a protokoll, meg mert öbb pénz folyik be így a kórháznak
Mit mondja? Kicsit sem voltam extrán ideges, felháborodott, dühös. 
És még hozzátette, hogy nem én vagyok az első, aki ezzel rohan hozzá vissza!
A következtetésem ebből az egészből az, hogy Kérdezzetek! Ne menjetek ki az ajtón anélkül, hogy nem kérdezitek meg minden rendben vagy nem néztek bele a papírokba... 

Rettentően rossz élmény volt ez a délelőtt... 

Azért jó is származott belőle. Bár a nemét nem mondták, így nem tudom hogy fiú-e vagy lány, de azért azt tudom, hogy 13+1 napos a kis csöppség, azaz 4 nappal idősebb  és szerdán megyek vissza a nődokimhoz, aki volt ezekután olyan kedves hogy fogad, hogy csináljon nekünk képet plusz hogy az apuka és én is végignézhessük a kis ficánkoló és cseperedő gyermeket.  Talán arra is fényt derítünk, hogy milyen nemű lesz. 

Bocsánat, hosszú lett, de végre ki tudtam írni magamból a dühömet, mert nem akartam ráereszteni napközben senkire

 
 


@doryca007: mielőtt elkezdtem fogamzásgátlót szedni azelőtt mindig ilyen görcseim voltak, majd az segitett es amióta abbahagytam visszatért a pokoli görcs, remélem nem aokáog marad :)
 
 


@doryca007: mielőtt elkezdtem fogamzásgátlót szedni azelőtt mindig ilyen görcseim voltak, majd az segitett es amióta abbahagytam visszatért a pokoli görcs, remélem nem aokáog marad :)
 
 


@csipke5:
Igen, innentől kb már mondhatjuk terhességnek :-D De még fog nőni rengeteget! Az olyan jó érzés, mikor ott mocorognak. Persze éjjel bosszantó :-D
Nekem a gyomromba imádtak rugdalni :-D
További jó babavárást, már nem sok van
 


@agi15:
Neem, nincs semmi baj, nyugi, de rendesen megijedtem, elég vizuális ember vagyok, azonnal belegondoltam. ;-) Osztom a véleményed, a találmány maga nagyon jó. Bár nekem soha nem volt, mostmár biztos lesz! Meggyőzött a vizualitásom
 


@vivi93:
Aztanemjóját. Írhattam vokna cifrábbat is, mert szívem szerint az kívánkozott volna ki belőlem most amit olvastam. Már alapból az a tény, hogy nem engednek be uhra aoukát, anyuka sem láthatja a babát, ez felháborító. Bár nem lepett meg, mert anno a debreceni klinikán, velem is eljátszották ugyanezt. Mai napig dühít az ilyen, hisz tudom milyen érzés.
Hát ja, a másik meg, hogy ilyen vad dolgot írni egy diagnózishoz. Sokszor nem is értem merre tart ez az ország.Elképesztő.Mert rendben, legyen ez pénz vagy bármi egyéb ok amiért ilyet írnak a papírra, de könyörgöm annyi intelligencia szorulna beléjük, hogy megnyugtat
 


Bocsi folytatom véletlen elküldtem. Szóval, hogy megnyugtatnák az anyukát, higy ez nem valós, minden rendben van vagy bármi. Jogos vot a dühöd!
 


@vivi93:
Bocsi a sok helyesírási hibáért kicsit rohantam így a sulis reggeleken gyorsnak kell lenni, de már nyugisabb a dolog :-D
Amit akartam még írni, hogy igen, bármi van kérdezni kell, nyaggatni őket, mert hajlamosak eltussolni a dolgokat. Nekem az első lányommal pont kiírás napján, klinika, vizsgálat. Majd dolgunk végeztével folyt belőlem a vér, a doki kezembe nyomta a papír paksamétát, alám egy csomag vattát és közölte, hogy irány szülni! Mondom tessék?? Felmegyünk a szülőszobára, csengetek, közlöm, szülni jöttem. A kis kukucskálón kinéz a nő, kérdi mióta és mikyen időközönként vannak fájásaim? Mondom semmim nem fáj de a doki küldött lentről. Mondja ha semmi nincs menjek haza. De mondom vérzek, ja az más. Akkor irány be. Miután nagynehezen beindultak a fájások, nagysokára, hív a nő higy menjek az adataimat bediktálni. Kérdez, jön a fájás, közlöm pillanat, ugye ikyenkor próbáljon meg bárki egy hangot is kierőltetni a torkán... Mondja a nő na mi van nem tud beszélni? Nem érek rá itt várni magára egész nap.!Nesze neked tolerancia, emberiség. Aztán bevágtak két függöny közé egy ágyra és szenvedj barom alapon majd csak akkor jöttek mikor már nyomni kellett. Ja, akkor már félig kint volt a feje, 8ember állt körbe, voltak medikusok beteghordó doki szülész blabla és végignézték ahigy egyedül átszenvedem magam a szülőszékre egy sem segített volna, persze apukát is arrébb zavarták. Szóvá tenni meg nem nagyon meri ilyenkor az ember, mert csak ott a gyerek és ki tudja hogy nyúltak volna hozzá ha alapból mi "húzzuk a szánkat". Ez az én egyik hasonló storym magyar kórházzal kapcsolatosan. Csak azért meséltem el, mert ki tudja kinek hogy lesz. Remélem senki nem kerül ilyen vagy hasonló helyzetbe. De nem árt felkészülni ilyesmire.... Sajnos :-(
 


@zsuzsu84:
Hát igen. A mozgás egyre nehezebben megy. De alig várom, hogy végre a kezembe fogjassam.
Gyomromba nekem is imád belelépni. Plusz a bordáimat is szokta rugdosni. A hólyagomat meg boxolja Szerencsére fejvégűben van remélem így is marad. Te hol jàrsz most? :)
 
 


Kép

A tegnapinál már szinte együtt jöttek ki a csíkok. Remélem nem soká jön a nagy nap. Ma tuti együtt leszünk. :P


@zsuzsu84:
Zsuzsu84: nekem altalaban semmi sem megy egyszeruen, most epp a progi gyogyszer mellekes cukisagaival bovultek elmenyeim (hacsak nem a huncut cisztta kavart be ujra) szedules alhadi szurik, elotej folyas,
 


@doryca007:
Didifajas nelkul neked mar nincs sok viseza a nemvartig, mikor tesztelsz?
 


@vivi93: @vivi93: jo nagy csogoreny volt a doki. Plane hogy o (kellene) tudja legjobban, hogy a stressz nem tesz jot sem q babanak, mama ak, kispapanak, senkinek. Remelem q tovabbiakban mem szenyozik!
 


Ana008: a nemjojat en altalaban kapkodom a gorcsoldokat hasonlo okok miatt, napokig akar. A dokino szerint vmi hormon miatt szivunk ennyt. Remelem nem lesz tobb ilyen idoszakod i
 


@zsuzsu84:
Zsuzsi84: uhh, eleg para, amit leirtal, en sem mertem volna zsigerbol reflektalni.
Most nem kicsit paraztam ra, bar meg az elejen sem.tartok
Azota kineztetek mas "talalkozas lebonyolito helyet"?
 


@marcipancica:
@marcipancica: jo lesz az!
En a clearblue ovitesztjet hasznalom, bejovos. Amikor csucs van, egy bazinagy smileytutat, uh total egyertelmu, h mikor lehet hajrazni a sima csikossal kucsit bajban voltam.bevallom, "belelattam" akkor is, mikor meg par nap hatra volt, bar azsem problema
De tokre felspanol, mikor latom a mosolygos jelet
Neha megzavarodom a sok olvasott info alaphan, hogy mikor us lenne erdemes egyutt lenni. De altalaban az lh csucs utani 24, maxi 48 irat javasolhak, nomeg a 2 naponkenti egymastszeretest a varhato ivu heteben.
 


@doryca007:
Te, ti errol jogyan velekedtek, mire "eskusztok"?
 


@doryca007:


2 naponta együtt vagyunk (19-én, 21-én, meg ma is összehozunk egy találkát , aztán szerintem még csütörtökön is). Remélem sikeresek leszünk. :D


Na hát ne féljetek Lányok, többet oda nem megyek. Ez volt a Szomathelyi kórház, és akkor ez csak egy uh volt, milyen a szülészet. Nálam elégtelenre vizsgázott a kórház és a hozzátartozó dolgozók, úgyhogy mostmár annyira biztos, hogy megyek Zalagereszegre, hogy az csak na És akkor még szerencsém volt, hogy volt nődokim tegnap akihez kutyafuttában betudtunk menni, hogy ugyan mondja már meg ez mit jelent... 
Borzalmas az egészségügy, és elhiszem hogy ki vannak zsigerelve minden szempontból, de ahogya én nem tehetem meg azt, hogy az ügyfelen vezetem le minden problémám, úgy minimum elvárom azt, hogy ne én legyek az áldozata valaminek/valakinek. 


@doryca007:


Üd közöttünk Mi volt hogy naponta együtt voltunk, ez változó volt, próbáltunk nem rágörcsölni a dologra -nyilván nekem ez nem sikerült -. A nődokim azt mondta ideális a 2-3 naponta együttlenni, plusz én legyek alul és akor 15-20 percig nyugodtan feküdjek, ne pattanjak egyből fel. 2 hónapban siker volt  Hajrá 

Légzésfigyelőre visszatérve, nálunk már van, én beszereztem. Ha felesleges, ha nem, én nyugodtabb leszek, ha baj történne, nem akarnám azt, hogy akkor ott álljak ostobán, hogy de akár figyelmeztethetett volna is... 
Plusz nálunk a családban sajnos volt bölcsőhalál, senkinek sem kívánom az anyai sikolyt az éjszaka közepén. 


@zsuzsu84: Atyaságos... nekem is lennének cifrább szavaim, de nyomdafestéket nem tűr. 
Mindig úgy vagyok vele, hogy az ilyenek kisebb számban fordulnak elő, és az emberi természet olyan, hogy "velem biztos nem fordulhat elő"... de amikor megtörténik, benne vagy és éppen átéled, akkor azok a dolgok, amik kívülállóként teljesen nyilvánvalóak lennének, abban a helyzetben az ember lefagy és csak sodródik az árral. Csak ugyan azt tudom mondani most is, mint az én tegnapi esetemben, hogy borzalmas, mennyire nem kezelik helyén és mennyire kiszolgáltatottak vagyunk ilyenkor. 

 
 


@csipke5:
De édes! Kis boxoló :-) Elhiszem, de minden nap közelebb jársz hozzá! ;-)
Ooo mi még csak 5+3asak vagyunk, még csak rizsszemek :-D
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron