Új privát üzeneted érkezett!

 


Sziasztok!
Ez a babakocsi téma engem is érdekel, de még nem foglalkoztam vele túl sokat. Egyelőre úgy voltam vele, hogy előbb legyen meg a vizsgálat, plusz amiket intézni kell, aztán utána, addig nem fog az agyam :D Addig is okosodok tőletek.
Ma délután lesz a vizsgálat, izgulok :)


 

 


@denisa84:
Írj majd mi volt a vizsgálaton.

Tegnap voltam én is dokinál minden rendben van. Még működök... Bal oldalon volt egy petejest ami útnak indult és bízom benne, hogy találkozott pár szerencséssel aki engem akar mert ha sikerült befúrnia magát a nyálkahártya is úgy néz ki alkalmas a megtapadásra... Persze lehet, hogy csak azért vastagodik mert nemsokára megfog jönni. Ezt csak én gondolom a doki ilyet nem mondott. Azért kaptam egy closty receptet remélem nem lesz rá szükség.
 
 


Babakocsi nálunk adott. Párom kisfiáé meg van 3 in 1. Baromi jó még annó próbáltam. Márkát viszont nem tudok. Mondjuk én inkább hordozni szeretnèk majd. Ahoz is van már egy mei tai nagynénéméktől. De az csak 3-4 hónapos kortól használható. Szeretnék majd venni rugalmas kendőt meg valami csatos szerű hordozót ami azonnal használható.
Pelusokon gondolkoztatok? Én mosizni szetetnék majd. Igyekszünk környezet tudatosak lenni. És nem is annyival macerásabb mint a sima eldobható. Na meg olcsóbbra is jön ki hosszútávon :)
 
 

 
 

Babakocsi nálunk adott. Párom kisfiáé meg van 3 in 1. Baromi jó még annó próbáltam. Márkát viszont nem tudok. Mondjuk én inkább hordozni szeretnèk majd. Ahoz is van már egy mei tai nagynénéméktől. De az csak 3-4 hónapos kortól használható. Szeretnék majd venni rugalmas kendőt meg valami csatos szerű hordozót ami azonnal használható.
Pelusokon gondolkoztatok? Én mosizni szetetnék majd. Igyekszünk környezet tudatosak lenni. És nem is annyival macerásabb mint a sima eldobható. Na meg olcsóbbra is jön ki hosszútávon :)
 
 


@csipke5: Én is szemezek a mosipelussal, csak annyi bajom van, hogy pici a lakás és penészedésre hajlamos, ezért igyekszem szárazon tartani a levegőt. Most kettőnkre nem is kell sokat mossak, 3 adag/hét. De ha hozzájön egy törpike cucca is, az már kihívás lesz pára szempontjából.
 
 


@csipke5: abszolút képben van a mosipelus, van a youtube-on egy csomó jó videó, ahol összehasonlítják a különböző márkákat, formákat mosipelus fronton:-)

kipróbáltam,hogy kell betenni a vonalzót az aláírásba:-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pelle 2019.04.16 12:17-kor.

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
 
 


Sziasztok! Már rég jártam erre, de gondoltam megnézem már kivel mi újság

denisa84:
Írj majd mi volt a dokinal, kíváncsian várjuk.

agi15:
Én 4 éve pont emiatt szereztem be egy szaritó gépet, mert nálunk is elég párás a lakás. Hat nem bántam meg, nagyon szeretem, főleg mióta gyerek is van. Nyáron a teraszra teregetek, de egyébként szinte mindent a szarito gépbe teszek.

Babakocsi témában (ugye mi 2 éve vettük a fiamnak) nekem az volt fontos hogy a hordozó része isofixes legyen, főleg a biztonság miatt, de kényelem szempontból is nagyon praktikus, nem kell mindig a biztonsági övvel bajlódni, sokkal egyszerubb. Amúgy egy 3:1-ben babakocsink van, aminek a sport részét nagyon keveset használtam, mert nem szerettem, úgyhogy a fiam 8 hónapos korában beszereztünk egy sport babakocsit és azóta is csak azt használjuk, egyszerűbb hurcolni, kisebb helyen elfér stb.
 


@csipke5:


Kolleganőm novemberben szült, ők is mosipelusoznak. Nekik mosó-szárító gépük van így oldották meg a szárítás kérdését. Én is nézegettem már a mosipleusokat, azt olvastam valahol, hogy a kisfiúknak jobb a mosipelus mert a kis heréje nincs olyan melegben. (ebben nem tudom mi az igazság)
 
 


@vivicske6: sajnos nem opció a szárítógép, mert nincs hely. Felültöltős a mosógépem, arra rátenni sem lehet, de mivel nincs semmi baja, nem adnék túl rajta pusztán ezért.
Gyerekbútornak is úgy lesz helye, ha kiteszek 2 fotelt, de akkor is csak ágy fér be, pelenkázó csak rátét lesz, a saját ruhatárunkat szintén csökkenteni kell, hogy beférjen a gyereké abba az egy szekrénybe, ami van. Ezért is váratott magára ilyen sokáig a gyerek-kérdés, mert akarunk innen tovább lépni, csak nem sikerült eddig. Szóval csak a szellőztetés és az óvatosság marad.
 
 


Sziasztok!

Én is jövök helyzetjelenteni:
Végre megnyugodtam. A tesztjeim elég halványkák voltak,de tegnap délután már rendes 2 csikom volt(18.dpo),úgy hogy nyugalom van innentől.

Május 4.én megyek dokihoz.És már én is nézem a babakocsikat. A lányomé egy bergon márka volt,igazából imádtam a funkcióját. Szeretem ha nagy és forgatható a kereke,mindkét irányba tolható. Kb ezek a funkciók a főbbek,de most felmerül a kérdés hogy fogom emeletre cipelni. Földszinti tárolónk nincs,a 2.on lakunk tehát valami szétszedhetőre gondoltam. Felviszem a manót aztán a kocsi alját....passz. Amúgy emagon néztem valamelyik nap,tök sok és tök nagy akciók is vannak. Nem tervezek drágát venni.

Pelusból én eldobhatót veszek,imádtam anno a babydream márkát. Még a libero átázott meg kidörzsölte,addig a rossmannos tök jól birta.Mülleres szintén,és ezekre van mindig valami babás akció.

Én szopi párnát vadászok most,mikor nagyobb volt a hasam nagyon kényelmes volt rajta aludni aztán pedig a szoptatáskor használtuk,meg aludt is rajta a lányom sokat. olyan jó ezekre vissza emlékezni és olyan gyorsan eltelt.
 
 


@krijan: ezek szuper hírek! Neked amúgy is hosszú a luteális szakaszod? Tuti tövig lerágnám a körmöm, ha csak a 18. napon lenne határozottan pozitív a tesztem 

Mondjuk a mostani állapot se jobb. A negatív teszt óta (ami mondjuk baromi korai volt, szóval én vagyok a hülye) valahogy lemondtam én erről az egészről. Múlt héten a konditerem után nagyon szarul lettem, akkor éreztem először hányingert, de akkor a teljesítményemen még nem vettem észre semmit, sőt, a leggyorsabb 5 km-emet futottam. Azóta úgy alakult, hogy nem tudtam menni (heti 2x szoktam), ma meg alig bírtam 3 km-t kocogni, szúrt a hasam alja, émelyegtem, minden bajom volt. 5km/40perc helyett 3km/23 percnél feladtam. Ma a 11. DPO-n vagyok, elvileg 3 nap múlva kéne nem-megjönnie. Egyik pillanatban azt gondolom, hogy na, hátha, aztán meg legyintek, hogy úgyse.
De most már megfogadtam, hogy leghamarabb péntek reggel tesztelek. Vagy inkább szombaton.

Apropó: kereskedelmi forgalomban kapható tesztek közül nektek melyik vált be? LH-teszteket én one stepet rendeltem netről, de annyira nem bíztam az eredményben, hogy HCG tesztet elfelejtettem, most meg már nem ér ide fénypostával sem csütörtökig :D 

 
 


Sziasztok! Megvolt a vizsgálat, láttuk ahogy pumpál a kis szive, 11,8 mm :)Viszont a doki nem látott sárgatestet, úgyhogy a biztonság kedvéért felirt utrogestan-t. Kicsit meg is ijesztett vele, de gyorsan kiváltottam, este már veszek is be egyet.
Ági: LH nekem is one step volt, HCG-nél viszont a rossmann-os facelle vált be, 10-es tehát elég érzékeny, a 25-ösök köuül pedig a Gabriel. Illetve nagy vágyam volt egy olyan Clearblue ami a heteket is kiírja, de az elég horror áron van. Mindenesetre a 3. pozi teszt után vettem, nem birtam ki :D
 


@denisa84:
Dejoooo Boztosan nagyon jó érzés volt látni a kis szívét. Ne aggódj szerintem, ha az orvos ezt írta, akkor így már biztosan nem lesz gond.

krijan:
Gratulálok a pozitív teszthez! Gondolom számolod a napokat, hogy mennyi van még május 4-ig. Legszívesebben már én is azokat a napokat szamolnam, hogy mikor menjek dokihoz
 


@denisa84: az már egy méretes babszem! <3 <3 <3  

Ezt a facelle tesztet mástól is hallottam már, szerintem holnap beszaladok egy rossmannba.  Ha lesz egyszer biztosan pozi tesztem, akkor apukájának tuti veszek ilyen Clearbluet, bár tényleg 2 ökör árába kerül 

 
 


@agi15: holnap a rossmannba a kártyaval 15 % kedvezmény van.

Gratulálok Denisa :) mennyi idősnek mondta a doki? :)

Krijan neked is örülök, hogy erősödtek a csíkok :)

Ági, megy a drukk :)


@bazsalikom88: nem tudom, merjek-e bármiben is reménykedni, mert a hőm 3 napja lefelé kúszik... 

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 7chart.jpg 

 
 


Köszi csajok, még mindig alig tudom felfogni :) Szerintem a férjemben is most tudatosult igazán. Este beájultam az ágyba, elfelejtettem összekészíteni a napi kajám amit munkába viszek, kérés nélkül kelt fél 5-kor, és mindent megcsinált :D
Bazsalikom: 7 hét 2 napos, menstruációból számolva 7+4. Szóval elég közel van :)
Krijan: akkor minden rendben, nagyon örülök! Tedd el emlékbe a teszteket, én le is fotóztam, ha rossz a kedvem csak megnézem :D
A szopi párna engem is érdekel, nézegettem is már, egy barátnőm ajánlotta. Talán jobban menne az alvás is, ideje lesz tényleg beszerezni :)

 


@agi15: nagyon hasonló volt a babás görbém előtti hónap. Ugyanígy a 10. naptól kezdett csökkenni a hőm, és a 14-en meg is jött. El is voltam keseredve, hogy biztos progeszteron hiány, ha 14 napig se tudott kitartani a magas hő... És valami lehet is benne, nemhiába kaptam most utro-t. Ettől függetlenül láttam már olyan terhes görbét, ahol ennyire megindult lefelé a hő, aztán mégis visszamászott :) Szóval fel ne add, de ha megjönne, akkor kívánom hogy hozzon neked is szerencsét, a következő hónapnak sikerülnie kell! :)

 


@denisa84:
Akkor a te férjed is nagyon várja. Az enyém is segít, meg intézkedik. Megsimogatja a hasam :)

Szuper, nekem is 3 nap eltérés volt csak, szépen novoget a babszem, akkor minden rendben. Én ma voltam az első nagy vérvételen, ekgn.

Ági, egy barátnőmnek is hasonló a gorbeje és babát vár, ő is kapja az utrot. Hcg verteszten volt.


@bazsalikom88: akkor ha tesztelek egy pozitívat, akkor csináltassak egy vérvételt gyorsan, hogy legyen mire alapozni a nőgyógyásznál?
 
 


@agi15: : Lehet, ezt amúgy ő is kiirja ha van pozi teszted,de gyanús h kell utro.
Ha magandokid van, akkor pedig lehet külön kérni ilyen vervizsgalatot szintén maganba, fizetős. Erre nem kell éhgyomorra menni


@bazsalikom88: csak attól félek, hogy mire eljutok a magándokihoz, addigra nehogy késő legyen. Ezért csinálnám azt akkor, hogy elmegyek magánlaborba, és elküldöm neki emailben az eredményt, mert akkor már egy körrel előrébb tudok járni.

Betáraztam teszteket. Nem vagyok elég erős, muszáj lesz csináljak holnap reggel. Végül is az már 1 nappal lesz a nemvárt előtt, a 10-es tesztnek már kéne mutatnia valamit.

 
 


@agi15: ebben az esetben ez jó alternatíva, ő meg küldi a receptet az utrohoz.

Majd írd meg az eredményt, szurkolok :)


@bazsalikom88:


ah, nincs értelme tesztelni, még lejjebb jött a hőm 

Barátcserjét, vagy kifejezetten a Premens tablettát szedi valaki?
 
 


És már itt is vagyok újra a START-mezőn 
 
 


@agi15: Sajnálom :( De majd ez a ciklus :) Mennyi volt így a luteálisod? A görbéd alapján nem túl hosszú, ha jól emlékszem. Ezen a vonalon is érdemes elindulni. Barátcserjét én annó megvettem, aztán nem mertem elkezdeni, pedig szerintem érdemes lett volna, mivel a prolaktinom magas volt, a progreszteron meg valamennyire alacsony (PMS tünetek, mell fájdalom simán van alacsonyabb progeszteron miatt, plusz az utro-t is emiatt kaptam ugye most). Szóval egy próbát megér, max kisebb dózisban kezd. Nem tudom merre laksz, de jelképes összegért szivesen elpostázom neked, ha gondolod :) De persze nem kényszer, csak én már nem fogom beszedni.

 


Majd még megvárom, hogy ez a pirosas (de élénk pirosas) izé erős vérzéssé válik-e és bekönyvelhetem-e 1. napnak. Ha igen, akkor 12 nap volt a luteális fázisom. Az mondjuk nem túl hosszú valóban. 
Érdekes, mert máskor ha semmi egyéb, de a melleim mázsás medicinlabdákká változnak és aludni alig bírok tőlük, most az nem volt, viszont szinte végig görcsölt a hasam.

Tegnap vettem Premens tablettát, bár ahogy nézem, ebben annyira nem magas a beltartalom, de kezdésnek talán jó, a nődoki is ezt javasolta. Neked milyened van?
 
 


@agi15:

szia. Én szedek barátcserjét, 3ik hónapot kezdtem meg. Azt mondják legalább 3 hónap kell míg kifejti hatását. Én is azért kezdtem el mert a nőgyógyászom ajánlotta mert barnáztam mielőtt megjött volt hogy egy hétig és rövid volt a luteálisom. Sok változást nem érzek, elmúlt ez a barnázás teljesen meg a menzesz előtti mellfájdalom is. Én napi 2 szemet szedek ahogy a dobozon írja, annyit felejtek el néha hogy közvetlenül evés előtt mert mindig evés után jut eszembe hogy basszus.... :D
 
 


@agi15:
Sajnálom, hogy újra kell startolni
A lutealis fazisom nekem 8-9 nap, a dokim azt mondta, hogy ezzel semmi gond, a lényeg hogy összességében 28 nap körül megvan egy ciklusom, nekem késői peteeresem van. Anno a fiam a ciklusom 26. napján jött össze első próbálkozásra. Hat a kisteso ennyire nem siet.
 


@ewuss28: és melyik fajtát szeded?
 
 


@agi15:


eddig a netamin.hu barátcserjéét aminek a dobozán egy nőci van :D Ezt szedtem az elmúlt két hónapban. Most a harmadik üveg másik mert ez nem volt a gyógynövényboltba így másikat kellett vennem. Erre medicura van írva a dobozra. Kb ugyanannyi barátcserjét tartalmaz mint a másik csak ebbe van C vitamin is.
 
 


Sziasztok!


 


Ági: Úgy sajnálom,a hőn látszott szépen az esés,de sebaj,nem sokára lesz ott pozi hcg teszt is. Nagyon drukkolok érte.A luteális nem baj hogy 12 nap. Nekem szerintem sose volt több...sőt.. :D Volt hogy kevesebb. Most is 11-12 volt ahogy hőmérőztem.Az teljesen elég a babának. 10 alatt van gond én úgy tudom.


A cicka-palástfű kombót nem próbáltad még? én azt ajánlom neked nagyon,bár nyilván ezek is kinek hogy válnak be.Nekem a lányom is velük sikerült meg most is a kistesó.


Az én görbéimet belinkelem...a lányoméval brutális volt :D 


http://ciklus.hu/images/diagramok/19b49 ... 45600_.png


 


És most a kistesó:


http://ciklus.hu/images/diagramok/19b49 ... 45600_.png


És az előző görbéim egyik előtt sem ilyen szépek...kiugrált meg minden baja volt.Nekem a tea annyira bevált,hogy 100szor többet ér mint bármiféle gyógyszer. Na persze ha nincs nagyobb probléma.Én sose nézettem hormonpanelt meg semmit szóval passz.


 


Denisa:A szopipárnát mindenképp ajánlom.Ilyen kis golyócskák vannak benne,olyan magasra meg keményre gyúrod a hasad alá amilyenre akarod.Nagyon jó dolog.Én tuti most is beszerzek egyet :D




Köszi mindenkinek.


Szoltam ma a főnöknek,mert nem akarok emelgetni,mondtam hogy megcsinálok mindent amit eddig,kivéve az emelést meg a nehéz kocsik húzgálását.Rendes volt,megértő,mellém rendelte az egyik kolléganőt hogy a munkámat betanulja.Nem tervezek táppénzre menni de ugye sose lehet tudni,így minél előbb kell a helyemre ember. :) Amúgy imádom hogy nincs tünetem...MÉG... :D :D :D :D Álmos vagyok,de kevesebbet is kávézomezen kívül semmi.A hányingert szeretném nagyon kikerülni,legalábbis még dolgozom. :)


Új kérdés,bár nem babás kicsit sem: Lejár a hűségidőm,szeretnék új telót kihozni,aminek részletét a számlámhoz csatolják...viszont nem szeretnék 15-20ezreket fizetni...nincs valami normális tarifátok ami nem ennyibe kerül és nem csak egy nokia 3310et tudok kihozni vele? 


Kösziiiiiiiii  :*


 

 
 


@krijan: nem próbáltam még a teát, de az a következő a sorban. Milyen íze van? Lehet ízesíteni? A gyömölcs teákat meg bírom inni natúr, de a többit nem nagyon 

Telefon ügyben nem vagyok képben.
Én tavaly májusban vettem egy xiaomit, szeptemberben összetörtem a képernyőjét. Januárban kicseréltettem, tegnap megint bezúztam, csak most máshol. Hócipőm kivan már vele 

 
 


Sziasztok! Én is teázok reggel este. Cickafark filtereset pé ig. Utánna forrázós leszűrögetős palástfű. Reggel este. Ez kb a harmadik ciklus. Lehet, hogy nagyobb dózisban kellen? Nem tudom.
Krijan mi a véleményed?
Ja és ebben a ciklusban már a gynex cseppet is bevezettem a rengeteg vitamin és tea cucc mellé szóval a nyuszi igazán hozhatna egy pozitív tesztet...
 
 


Én cukroztam és csak palástfűt ittam napi 1 bögrével.
 
 


@gkata78:


Én is próbálkoztam a teákkal de sztem rosszul csináltam  A cickafarktól köztes vérzésem lett a palástfűtől meg hasmenésem  Én füvet vettem gyógynövényboltba és leforrázva csináltam de sztem túl sok füvet használtam vagy túl sokáig áztattam. A palástfűvel még kísérletezek majd ha szabin leszek, a munkahelyen nem olyan vicces a dolog. A cickafarnak utánnaolvastam és köztes vérzést okozhat ha túl erősre főzzük. Gondolom ezért is jó abból a filteres azt nem lehet eltúlozni.
 
 


Ha nagyon ügyes vagyok, akkor szerdán tudok teát beszerezni - az nem baj, ha mondjuk ciklus 7. napján kezdem inni? Vagy akkor már inkább hagyjam a cickafarkot és csak ovu után igyam a palástfüvet?
 
 


sziasztok! ne filtereset (szerintem sz.rt nem ér),sima zacskós,forrázós teát.
Ági nyugodtan idd a cickát még. mensi alatt amúgy sem szabad. mensi utolsó napjától péig. reggel egy bögre ízesítés nélkül.
hát nem a legjobb az íze de kit érdekel a cél érdekében. én volt hogy gyorsan lehúztam h nagyon fanyalogtam,de a végére tök megszoktam.
szóval minden reggel egy bögre ízesítés nélkül. abba mennyiségre kb két teáskanál fű. nekem van kis kacsám (mint azok a tojások,tudjátok) amibe raktam,fotozom ha érdekel,nem tudom pontosabban elmondani.
pé után meg (amit ugye ovuteszt vagy högörbe vissza igazol) a palástfű ugyan ebben a mennyiségben mensiig.
persze itt is van akinek használ van akinek nem,bár nyilván nem mindegy az adagolása. nekem kétszer sikerült a baba,szóval én inkább ezt ajánlom mint bármiféle gyógyszert amit a dokik írnak. na persze én tudtommal makk egészséges vagyok,nem tudom ez egyéb betegségekre jó e.

Boldog Nyuszit mindenkinek!
 
 


Sziasztok lányok. Alig látom a betűket úgy sírok a boldogságtól. Képzeljétek el a nyuszika teljesítette a kívánságomat. Igaz még csak nagyon halványka de két csíkos a teszt feltölteném- hogy ti mit láttok rajta csak nem tudom hogy kell.
 
 



@gkata78: juj, de jó! Ez bizony kisbaba! Éljen a húsvéti nyúl!!!
 
 


@gkata78: ez bizony pozitív, ráadásul az x-epil ha jól emlékszem 25-ös, ahhoz képest egészen látható. Az enyém annó fele ennyire se jött ki képen :D Gratulálok!!!! Hányadik DPO-n vagy? Vegyél facelle-t, meglásd azon már akár holnap két szép látványos csík lesz :)
Ági: én is netamin-os Barátcserjét vettem, ez 400 mg-os. De még a fólia is rajta van, nem mertem elkezdeni szedni. Ugyanazok miatt, mint amiért a teáktól is féltem, bár utólag a progihiány miatt ez nem ártott volna. Viszont a teákkal tényleg óvatosan, palástfű nekem kitolta a luteálist 4 nappal - nem tudom másra fogni, mert a hőmet nyákot figyeltem, pontosan tudtam mikor volt ovu, nem lehetett késői peteérés. 13 napos luteálisból lett 17, szóval szerintem érdemes abbahagyni amikorra a menzi napja esik kb. Különben csak nézeget az ember lánya, h jaaaj tuti baba van a dologban, aztán dehogyis. Beágyazódás elősegítése miatt kezdtem inni, de ezután a hónap után abba is hagytam, nem emiatt jött a baba. Cickafarkot szintén megvettem, de el se kezdtem, mert nem volt baj a ciklusaimmal, kb. normális időben volt peteérésem, és sok helyen olvastam, hogy a normális ciklusokat felborítja. Ennek ellenére senkit sem akarok lebeszélni, Krijan-nak is sikerült vele, csak az a lényeg, hogy óvatosan, figyeljetek a jelekre, ha valami nem stimmel, inkább hagyjátok abba :)

 


@denisa84:
Köszönöm szépen. Szinte hihetetlen kicsit aggódok is nehogy "elmúljon" mert még csak szerdára nem várom. Ez kb a 11. Dpo. Azért kb mert nem teszteltem se nem hőmérőztem. Csak egyszer ovuteszteltem és akkor a 15.napon volt pé ezért belőttem azt a napot kb.ra Az orvos szerint is nekem a 12-15.napig lehet a pé. Ja és nem is a reggeli elsőből néztem. Sajnos most minden zárva van szóval 10 es tesztet csak kedden tudok venni, addig még szerintem tutira apának is megsúgom. Van még egy 25ös tesztem itthon azt majd holnap reggel ellövöm.
 
 


@gkata78: igazad van, elfelejtettem a húsvétot. Totál össze vagyok keveredve a napokkal :) Ne aggódj, minden rendben lesz! Akkor apának még el se nondtad? Egy hős vagy hogy kibírtad :D

 


@gkata78:
Gratulálok!!! Nagyon szépen látszik már az a csík! Nagyon jó érzés lehet. Nekem is pont ilyen tesztem van itthon és szerda környéken tervezek tesztelni, legalábbis remelem addig kibírom és nem is jön meg.
 


Köszi. Nagyon drukkolok neked is, hogy ne jöjjön meg. Hanyadik dpo lesz a szerda?
Denisa84 elmondtam apának fülig ért a szája...mutatom neki a tesztet akkor meg aztmondta, hogy ez még alig alig látszódik szóval...majdnem leütöttem mindenesetre tényleg megkértem, hogy ne mondjuk még elsenkinek. Nem könnyű titkolózni amikor nagy a boldogság ezért is olyan szuper ez a csoport szerintem. Köszi m€gegyszer babás lányok, hogy nem léptetek ki.
Hajrá mindenkinek!
 
 


@gkata78:
Juhúúú, gratulálok!

Én ma vagyok a 10. Dpo-n, de nem merek még tesztelni. Szerdán tervezek ha addig nem történik semmi. Remélem a tavaszi babaeső hozzánk is pottyant valakit! :)


@chilipepper, Vivicske: mindkettőtöknek drukkolok nagyon! Már csak pár nap, kitartást!
Gkata: ugyan, nem kell megköszönni, én már annak is örülök, ha csak olvashatlak titeket, jó érzés  hogy nem vagyok egyedül :) Amúgy a férjem ugyanezt mondta nekem is, fel kellett világositanom, hogy a halvány pozitív is pozitív :D nehéz titokban tartani, főleg a közvetlen környezet előtt. A tágabb körben már annyira nem lenne az, de némelyek pofátlanul rákérdeznek, na az inkább idegesít. Két ismerősöm is megbántott ezzel nemrég, és látom rajtuk, hogy még ők vannak felháborodva, amiért nincsenek beavatva mindenbe. Miattuk, és amúgy is, szerintem a közösségi oldalon való megosztás nálam ki fog maradni. Jobb így, meghittebb :) 

 


@gkata78: szuper hír, gratulálok :)


gkata: Gratulaaaaaaa.
juj de nagyon szuper,reggel is tedd fel a tesztet majd.

A teát csak tényleg az igya akinek valami probléma van a ciklusában. túl nagy kilengés a hőnél,hosszabbodó ciklus,rövid luteális fázis vagy ehhez hasonlók. Lányom előtt 50 napos ciklusok voltak már,most csak 35ig hagytam tolódni és újra ittam.
de akinek példa értékű a ciklusa az valóban csínján bánjon a teával.

drukkolok nektek chillipepper,Vivicske!
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: