Új privát üzeneted érkezett!

@csipke5: a babaöböl nagyon szimpatikus, de nem jöhet szóba. Csak úgy fér el az ágyunk, hogy sarokba van állítva, ráadásul én alszom belül. Azt már megbeszéltük, hogy ha egyszer növekedésnek indul a pocakom, akkor helyet fogunk cserélni, és aztán is úgy lesz praktikusabb. (a férjem amúgy 12 hónapos terhes kb has alapján, szóval nem vagyunk egyszerűek :P :D ) 35 m2-n élünk, és van egy nagytestű kutyánk is, még azt is ki kell találni, hogy hogyan fogjuk kiszoktatni a szobából - szerintem először is neki lesz szükséges az ajtóra a babarács  
Közben majd építkezni kezdünk, nem messze a mostani lakóhelyünktől, hát az se lesz kevésbé izgalmas, mint a baba-gyártás, de hát enélkül meg unalmas lenne az élet, az meg kinek kell?! 

 
 


@agi15:
Ha a kutyus normális szerintem felesleges kizárni. Nálunk 3 macsek 2 kutya van. Na meg mèg sok minden de nem akarok polgárt pukkasztani. Csak a macskákat tervezem kizárni. Mert tankok
 
 


@csipke5: hát eltiltva nem lesznek egymástól, alig várom, hogy a 9 éves szőrös fiam kapjon egy kistesót
Csak hát hullik a szőre mindenfelé, és az nem annyira praktikus a babaholmikon. Úgyhogy a legbelső részből, a szobából fogjuk kitessékelni, illetve csak meghatározott időre jöhet majd be látogatóba. Ahhoz képest, hogy udvari kutyának indult 9 éve... :D

 
 

 
 

No végre előkerült a kisállat téma :D nekünk 4 cicánk van, előre rettegek hogy majd annak ideján mit mond a védőnő 
Főleg, hogy hát mi még az ágyba is felengedjük őket. Nálunk van egy kicsi szoba, ami a majdani gyerekszobának van kinevezve, most tároló. Oda amúgy sem járnak be, szóval az majd cicamentes övezet lesz. 
És pont ma mondtam a páromnak, hogy kellene már egy kutya is. Lehet nem vagyok százas de imádom őket 


Majd a cicák meg kuytusok vigyáznak a babára :)

Nálunk is megvan mindennek a helye, így majd én is keresem a praktikus megoldásokat a kiságy, pelenkázó dolgokra.


@chilipepper:
Nálunk is velünk alszik mind a3 macs meg a 2eb De a macsekok nyártól ki lesznek zárva a hálóból, hogy tudjunk éjjelre ablakot nyitni.
 
 


Sziasztok!
Nálunk egy cica van,lányom kapta.Ő mindenhol is él,bár a lányom szobájából ki van tessékelve mert a babágyba meg mindenbe is belefekszik meg éjszaka ha műszakol akkor felébreszti és attól meg én akadok ki.

Amúgy én elengedtem ezt a ciklust,jöttek a szokott mensi elötti tünetek sajnos. Iszonyatosan fáj a cicim,hasszurka is van,és kezdem érezni a sárkány énem is,szóval biztos sikertelenek vagyunk most is.
Amúgy is ebben a ciklusban kedvetlen voltam e téren,unom az állandó hömérést,teázást,ovu tesztelgetést... Szünetet hirdetek elő még apuka elmegy sperma vizsgálatra.
Addig szeretjük egymást és lazulunk.
Ezt a hónapot végig csinálom,nem sok van hátra. 4.dpo-n vagyok,kb még 8 nap és megjön. :)
Azért jövök hozzátok,drukkolok mindenkinek!
 
 


Sziasztok lányok! Kivel mizujs? Nálam még mindig semmi. 4 napja késik és nem is érzek semmi arra utaló jelet hogy meg akarna jönni ráadásul ma mértem a legmagasabb hőt ebben a hónapban. Nem értem mert vasárnap reggel csináltam egy predictort ami ugye szuperérzékeny és totál negatív lett. Nem is merek tesztelni meg igazság szerint meg is untam a teszteket nézegetni.
 
 


@ewuss28:Mennyit mértél? Azért az durva hogy 4 napja késik, és nem mutatja a teszt, de persze nem lehetetlen. 2-3 naponta érdemes rápróbálni, ha van ott valami, akkor növekednie kell a HCG-nek, bár hallottam olyan is, hogy 8 hetesen lett először pozitív a teszt. Ha kimarad egy jó hét, én elmennék dokihoz, csak hogy minden rendben van-e.


csipke: írtad korábban, hogy te voltál már 5 hetesen is dokinál (ha jól emlékszem). Tudom, hogy megfogadtam, hogy én majd csak később megyek, de a doki még későbbre tolta az időpontom, akkor már 8 hetes lennék, és annyira elkeseredtem... Mi van ha nem is jó helyen van? Jó persze azt érezném, biztos fájdalmakkal járna. Csak már napok óta rémálmaim vannak, úgy érzem nem tudok megnyugodni, nem értem miért. El tudnék menni máshoz, de anyukám meg azzal riogat, hogy a hüvelyi ultrahang vetélést okozhat. De akkor a szex is? Ti mit gondoltok?

 


@denisa84:


A ciklus elején olyan 36,4et, mostanában 36,7et. Ma 36.9et.
 
 


@ewuss28:
Ez valóban nagyon érdekes hogy ennyit késik, a teszt meg nem mutat semmit, igazán idegőrlő lehet. Drukkolok, hogy ott legyen vki és amiatt legyen ez a késés.

Én a 8. ciklusnapomon vagyok, valószínű jövő héten lesz ovulaciom, szóval várakozás van.
Akiknek már sikerült a pocaklako....... Ti az ovu környéken minden nap probalkoztatok, vagy 2 naponta?
 


@denisa84:
Ha nagyon aggódsz menj el máshoz nézesd meg. Nekem eddig mind a 2x hüvelyit csinált és nem vetéltem el. Szexről azt olvastam hogy lehet. Dr nyilván óvatosabban. Én holnap megyek dokihoz. Most már kezdek izgulni, hogy vajon jól van e kicsi. Utolsó uh szerint ma 11+3 (számítva 12+2).
 
 


@csipke5: szerintem elmegyek. Majd megemlítem a paráimat, de persze nem úgy, hogy légyszi legyél óvatos, nehogy baja legyen a babának, mert nem hiszem hogy jó néven venné :) És rengeteg kérdésem is van, amiket bár itt is felteszek, de mégis csak jobb ha egy orvos véleményét is kikérem.


Ewuss: bíztató a hőd, már le kellett volna esnie, ha meg akarna jönni, főleg ennyi nap késés után. Drukkolok tényleg!

 


Ewuss, ez nagyon biztató, drukkolok ezerrel!:-)

Lányok, mai nappal új ciklus, új élet:-)
Annyira örülök, hogy egy támogató, normális orvosom van, aki tiszteletben tartja a döntési szabadságomat.  Mivel 7-8 hetesek voltak csak az ikrek, és már többször szültem, ezért megengedte, hogy megpróbáljam megvárni a természetes folyamatot otthon, nekem ez volt minden vágyam, lelkileg pláne erre volt szükségem.  4 hetet vártam még, mialatt a testem érezhetően szépen dolgozott, lépcsőzetesen elmúltak majd megszüntek a tünetek.  A teljes végső folyamat otthon zajlott, nem részletezem, a lényeg, hogy sikerült, nem kell utána sem műtét, uh szerint szépen kitisztult magától.    Másnap a kislányom azzal fogadott (a gyerekek nem tudtak az elveszett terhességről), hogy rászállt a karjára egy fehér pillangó a kertben és este azt álmodta, hogy egy kislány testvére fog születni.  Remélem, így lesz:-)
 
 


ui: ha már kutyusok és cicusok, tudtok normális, jó kutya menhelyet Pesten?  mi tavasszal szeretnénk örökbe fogadni egy kutyust és olyan helyet keresünk, ahova elmehetünk látogatni, ismerkedni vele, sétáltatni többször is, míg megszeret minket:-)
 
 


@pelle:
Na látod ez jó kérdés. Nekem van tenyésztőtől vannak vagy mentettek de nem egyesülettől. Én kisebb szervezeteket néznek meg a helyetekben. Nem tudom pesten belül merre felé szeretnétek.
 
 


@vivicske6: mi onnantól, hogy megjelent a tojásfehérjés nyák, minden nap voltunk együtt, ovu napján is. Bár szerintem egy nappal később volt az ovu mint ahova a program teszi, ha így nézem akkoraz ovu napja kimaradt, másnapján volt még egy akció. Voltak reggeli és esti alkalmak is, így néha másfél nap volt az eltelt idő két együttlét közt. Ebben a hónapban nem csináltam LH tesztet, ezért pontosan nem tudom melyik nap volt, és nekem a hőm is 2 napig lépcsőzetesen emelkedik mielőtt magasan marad. Remélem segítettem :)

 


@denisa84:
Köszi, hogy leírtad
 


Ewuss belinkeled a görbéd?
 
 


http://ciklus.hu/images/diagramok/c388d ... 63200_.png

Behúzza a peteérést a 25ik napra. Amúgy furcsa ez a ciklus mert 14ik nap jó erős pozitív LH tesztem volt. Nem értem. Lehet a barátcserje miatt játszik velem.
 
 


@pelle: ismerősöm a Noé Bulldog fajtamentéstől fogadott örökbe, előtte látogatta, sétáltatta a kutyust, vagyis inkább csak simogatta és az ölében altatta, mert annyira ramaty állapotban volt. Én ha örökbefogadnék, olyan helyről hoznékep kutyát, ahol esetleg ideiglenes befogadónál, családban van, mert akkor jobban ismerik a személyiségét, kevésbé 'zsákbakutya'.

Nekem amúgy az a tervem, hogy míg babázok, felnevelek egy terápiás kutyust, hogy azzal menjek vissza dolgozni :)
 
 


@denisa84: az én anyukám is ezzel riogatott, hogy a manuális vizsgálattól elmegy a babánk. Tegnap voltam először, mondta hogy minimálisan verezhetek, ne ijedjek meg. Hüvelyi ultrahang volt és persze a rakszurest is megcsinálta.

A babánk jól belakta magát, mert lekoppgom eddig semmi vérzés nem volt. :)


@vivicske6:
Nekünk pont úgy jött ki, hogy a 12.napig semmi, utána pedig hol naponta együtt voltunk, vagy 2 naponta éppen hogy jött ki:) írták ezt a 12 napos dolgot, nálunk tényleg bejott, de a véletlen hozta csak így.


@bazsalikom88:
Én 1x sem véreztem hüvelyi után. De szerintem ez doki függő is. Az én dokim egy fiatal csajaszi. Szerintem tudja, hogy nem túl kellemes ez a vizsgálat így nagyon gyorsan végezte kb 1-2 perc volt az egész. meg inkább legyen pár hüvelyi szerintem. Minthogy hasin ne lássák a szívhangot és riogassanak vele minket.
 
 


@csipke5:
Igen ebben abszolút egyetértek, hogy doki függő. Az enyém férfi, de kb 5 perc alatt végzett mindennel és nem fájt, nem vereztem. Nagyon kedves volt, odaforditotta a monitort is és kaptam képet is.


Ewuss
Nem láttam még ilyet. De ugye itt szépen beigazolódik hogy az LH teszt nem garancia a peteérésre csak arra hogy a tesztet felkészült rá.
Neked volt peteérésed de a 24-25. napon. Szóval még bármi lehet. Egyenlőre azért késik mert csúszott a péd. Drukkolok nagyon mert megvolt az ugrás is. Ha fent marad akkor az babagyanús.
 
 


*tested

Átírja a teló

Én 6.dpo-n vagyok,hasszurkám van, ha megpihenek rögtön kezdi és a cicifájás továbbra is meg van.Igazából az a terv hogy párom vizsgálatra megy. El kéne jutnom nödokihoz beutalóért.
 
 


Sziasztok csajok! Bemutatom a manókám most talán engedi feltölteni. 12+0 uh szerint. 5,4cm. Hétfőn lesz a genetikai uh. Hogy vagytok? Ki hol tart a ciklusban?

 
 


@csipke5: :)

Neked hogy van? Én kaptam egy rakás papírt és azzal kell menjek a 12.heten. Ezek szerint ahova tartozom uh ott is megnezik meg az sztkban is majd? Az nagyon szuper lenne. A kórházba lesz a genetikai uh a beutalo szerint.

Neked ez a számolás hogy van? Nekem menzesz szerint 7+6, a doki mérés szerint pedig 7+3.

Szurkolok Nektek lányok :)


@csipke5: szépséges már most! És már milyen nagy :)


Én végül tegnap elmentem dokihoz, talán ha 2 perc volt a vizsgálat, sokat mondok. Szinte alig éreztem, úgyhogy ügyes volt. Megnyugodtam, jó helyen van, persze szívverés még nem volt, de nem is számítottam rá, így nem ért váratlanul :) 5 hét 5 nap jelenleg, de majd április közepén biztos pontosabb lesz.

Ewuss, Ági, Krijan, Zsikus, többiek :) mi újság?

 


@denisa84:
De jó, jól tetted, hogy elmentel, legalább megtudtad, hogy jó helyen van és minden rendben. Mikor legközelebb mész már lesz szivhangja is :)


@bazsalikom88:
Én nem az sztkba jártam eddig. Hanem kis protekcióval a kórházba ahol szülni is fogok. A terhesgondozás van sztkban de nem ott ahova tartozom. Genetikai is ugyan ott lesz. Szerintem a 12.hétig neked nem lesz már uh. Ha csak nem kaptál elötte időpontot terrhes gondozásra.
Számolás menzesz alapján ma 12+4 uh alapján akkor 12+1. De ezzel ne foglalkoz. Ez mindig változik kb előzőnél 6 nappal kisebbnek mondták mint menzes alapján most meg csak 3mal.
Nyugi én is mehetek ezer helyre mert a vérképemven voltak gondok. Igaz a gyulladás az megfázás miatt lehetett. De a pajzsmirigy alul működésnek utaná kell járjak... szóval jövöhetem vicces lesz. Hétfő uh, kedd pajzsmirigy ambulancia, szerda háziorvos...
 
 


@denisa84:


Sziasztok! Ha hiszek a ciklus.hu diagramnak akkor ma vagyok a 10ik dpon. Érdekes ez a késői peteérés mert a 14ik napon amikor pozitív volt az ovu teszt akkor azt éreztem, szúrt, fájt nyomott a petefészkem de hőm szerint nem történt semmi. Most viszont ilyet nem éreztem, igaz szúrkált a méhem/petefészkem de nem gondoltam hogy na ezaz amit éreznem kell. Érdekles az emberi test. :D Kíváncsi vagyok mi lesz, a hőm a fent ma reggel is 36,9. Annyit vettem észre hogy érdekes ízt érzek a számban, nem folyamatosan de ha eszek rendkívül zavar. Előszőr azt hittem megfáztam akkor szoktam ilyet érezni, de nem. Semmi mást nem érzek, de most lefoglal a lakásvásárlás/berendezés úgyhogy így gyorsan telnek a napok.
 
 


@denisa84: nekem ma van a ciklus 15. napja, és tegnap volt először halovány pozitív az LH-teszt, úgyhogy nagy szerelemben vagyunk most, el ne szalasszuk a pillanatot :D Remélem, a mai már erősebb lesz. 
Legutóbb olyat beszólt a férjem, aszittem, lefordulok róla, hogy milyen jó lenne, ha ikreink lennének.  Hát mondtam, hogy az aztán nagyon jó lenne, de hogy nekem hetekig tartana a pánikom, na az is tuti 

Tudom, buta kérdés, de ha jövő héten, 21. napon megyek dokihoz, akkor UH-n egyáltalán látszik-e és vajon van különbség a találkozás hiányában elhalt petesejt-maradvány és a vándorló zigóta között? (úúúúgy szeretnék magamba látni és nem csak sejteni, hanem pontosan TUDNI, mi történik. idegörlő ez a bizonytalanság)

 
 


@agi15:
Én úgy tudom, hogy akkor max vastagabb mehnyalkahartya látható, de abból csak különféle kovetkezteteseket lehet levonni,ami nem feltétlen mervado mert lehet ez is, az is. A bizonytalanság nekem sem a barátom, de próbáld lefoglalni magad :)


@ewuss28: Biztató jelek, nagyon szurkolok :)


@csipke5: hát nem fogsz unatkozni, szép heted lesz mit ne mondjak. Nekem a terhesgondozas az sztkban lesz. Uhra kaptam a kórházba is időpontot. Majd kiderul, mindenesetre addig lekot a többi vizsgálat.

Ja valahogy sejtettem, hogy ez változni fog még, de jó hogy minden oké :)

Te mikor fogsz szülni kb?


@ewuss28: A furcsa íz jót jelenthet, fémes/földes ízt olvastam sok helyen, mint első tünet egyike. Pár nap türelem kell még, aztán kiderül :)


Ági: Én 4 nappal a nemvárt előtt voltam UH-n, akkor azt látta, hogy kiszabadult a pete, a sárgatest maradványaiból, iletve a megvastagodott méhnyálkahártyát. Következtetni egyikből sem lehet sajnos, mert mindegyik jelenthet babát és mensit is. De a vastagságot jó tudni, mert abból látszik, hogy minden rendben van-e, elegendő-e a megtapadáshoz :) És utána kb 1 héttel már tesztelhetsz is akár, ha úgy alakul.

 


@bazsalikom88:
Dokinéni október 13at a védőnéni 17et mondott. Majd a minike eldönti ki tippelt jobban.
 
 


@denisa84: hát én nagyjából a 6-7. DPO-n leszek. Sebaj :) Már azt is jó lesz tudni, hogy amúgy minden rendben van egyéb tekintetben.
Jelen állás szerint 18-19. körülre nemvárom, és ha így alakul, akkor 20-án elkezdek tesztelni. Le sem merem írni, de 21-én leszünk 15 éve együtt, és akkor még reggel elszaladnék egy mutatósabb tesztért ajándékba 

 
 


@agi15:
Nagyon drukkolok! Csodaszéo aji lenne nektek! :)
 
 


@agi15: jó az a 6-7 DPO :) ott már látszik hogy hogy áll a vastagodás. Drukkolok, hogy meglegyen a szülinapi ajándék! De ha kicsit csúszik, biztosan úgy is örülni fog neki :)

 


Sziasztok. Én a ciklus 28. napján tartok. Holnap reggel tervezek tesztelni, nagyon remélem, hogy két csíkot fogok látni. :) Egyévként semmi tünetem nincs, esetleg ritka hasszurka. A cicim mindig szokott fájni ovutól mensziig de most azsem fáj. Holnap jelentkezem a teszt eredménnyel. Drukkoljatok ;)
 


Sziasztok! Én egyenlőre semmit sem merek mondani. Holnap reggeli hőt várom aztán talán újra reménykedem.

Tünetek...a hasszurka átment feszítésbe,a cici fáj de nem annyira mint tegnap,jött egy kis derék és hát fájás...
Na majd reggel meglátom. nálunk névnap lesz páromnak meg évforduló is...és se bánnám ha nem kéne gondolkozni az ajándékon. Egy pozi teszt tökéletes lenne.
Ahogy látom mindenki sztk-s úton megy vizsgálatra? Én az elsővel magándokihoz jártam de most nem biztos hogy oda mennék. Ki hogy vanezzel?
 
 


@krijan: Óóó, ezek egészen bíztató tünetek, mikor fogsz tesztelni? Én egyelőre csak magánban voltam, pedig nem ez volt a terv. A vizsgálatok miatt alakult így, amikor még kerestük a sikertelenségek okát. Viszont ha már így alakult, akkor lehet így is marad. Április közepén megyek egy nagyon jó hírű orvoshoz, ha szimpatikus, akkor maradok nála, ő a kórházban is rendel, megpróbálok vegyesen járni hozzá, meglátjuk mi lesz a véleménye :)


Betty: Nálad mi újság? Teszteltél?

 


Jó reggelt! Igen teszteltem de negatív lett sajnos. Viszont reménykedem hogy csak korán teszteltem mert 28-30 naposak a ciklusaim szóval ha úgy nézzük még nem is késett. Legközelebb hétfőn tesztelek. Majd jelentkezem :)
 


@betty112:
Érzékeny tesztel teszteltél? :)
 
 


A Rossmannban vettem "intimed Pregnancy" a neve tesztcsík. 25-ös érzékenységű. Hétfőre veszek érzékenyebbet, 10-est. ;)
 


@csipke5: Te mikor teszteltél pozitívat először?
 


@betty112:
Februàr 3.án 4 nappal nem várt elött de 10essel. Nem vàrt napján a 25ös igaz második pisiből de csak elég halványvolt.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron