Új privát üzeneted érkezett!

@gyongyi11:
Jajjdejooo! Grat! Barnazgatas meg lehet eleinte, maxi kapsz majd utrot vagy duphit, es vedve lesztek vegig
4-5 het kozott mar meglathatjatok a petezsakot, tok izgi!
Tovabbi jo pihit!
 


@csipke:
Ubakker, remelem mindent elsimit a kenyszerpihi, es akkor kezdi meg erkezeset a pindur, amikor szeretnetek!
Csuriban az ujjam!

Mit mondtak, mitol lehet? A nagy meleg kozrejatszhat?
 


@doryca007:
Nekem a dietetikus 160g ch diètát írt elő. Csak teljes kiőrlésű dolgokat eszem, 0 cukor, ès meg van adva, hogy melyik ètkezèsre hány g ch mehet. Hát sajnos èn sem fogyok tőle vmi jól, elvileg 10kgt kéne leadjak, bár őszintèn èn ezt sokallom mert magas vagyok ès nem tartom magam egyáltalán túlsúlyosnak de mindegy... Biztos nem fog annyi lemenni, max csak a test összetètelem változik a szemèlyi edzès miatt. :-)
Biztos a meleg is közrejátszik a rosszullètekhez, azèrt remèlem helyre jönnek a dolgok mindenkinèl :)
Most úgy nèz ki a hőm, hogy volt ovu. Szal 6-án kell tesztelnem, mert progeszteron hormont írt a doki. Úgyhogy már csak ezèrt is muszáj figyelnem a ciklusom mert különben nem tudom mikor kezdjem el szedni, mert alacsony a progi szintem. De ma már kicsit jobban állok hozzá mint tegnap, sokat segített hogy visszaolvastam az írásaitokat bár mèg nem jutottam a vègère.
 

 
 

@saci0501:
Koszi!

Te nem hasznalsz ovutesztet? Nekem az sokat segitett clearblusat vettem, bevalt. Tutit mutat.
Jol lehet vele idoziteni is em is amiatt csinalgattam, mert nem biztam a hormonjaimban, es abban, hogy van-e, illetve mikor van ovum.

Tok jo, hogy segitenek az irogatasaink
 


@doryca007:
Nem mondtak semmit. Csak annyit hogy innentől akkor pihi. Még 4 hetet jó lenne ha bent maradna a kiscsaj. Így be is tartom. De a frontok tuti nem tesznek jót. Több kismama is volt ma bent...
 
 


@doryca007:
De használok, vagyis ez volt a második hónap mert eddig felesleges lett volna. Hát, soha nem voltak erősebbek a kontroll csíknál, de most is látható volt az erősödès aztán a halványodás. Gobdolkodtam rajta hogyha most sem jön ossze akkor beruhazok digitalisra, azon legalább egyértelmű lesz. :)
 


@doryca007:
Hat igen....pont az 5. heten voltam uh- n de nem latott a doki semmit, se kint, se bent... Progeszteront meg nem irt fel, mivel nem latott terhesseget, a laborban pedig nem tudtak fogadni egy vervetelhez, igy elutaztam, pihizek. 6+1 hetes leszek mire hazaerek, felteve ha tenyleg van baba. Tesztjeim vannak pozitivak, meg a hom is fent van, de mivel a doki nem latott petezsakot, lehet felszivodott es akkor meg fog jonni
 


@Csipke
Vigyázz magatokra! 4 hét fekvést ki lehet bírni (persze csak akkor, ha a kishölgy is hagyja :D :D :D  ). Mikorra vagy kiírva? Olvastam ugyan az egész topicot, de nem emlékszem rá. Egyébként sokáig én is azt hittem, hogy az Asztrid fiúnév, még csodálkoztam is, de fura lesz egy kislánynak. Azóta persze megnéztem a neten   Van valamilyen kötődéseket Skandináviához vagy az ottani mitológiához, vagy honnan jött ez a név (és az Odin)? 

@Saci
Csak ne görcsölj rá a témára, fogadd meg itt a lányok tanácsát!

@Gyöngyi
Nyugi, pihizzél, lazítsatok! Ebből még lehet baba, még akkor is, ha a doki nem látott semmit. Ők sem tévedhetetlenek és a gépek sem azok. Vérvétel nem volt? Abból ebben a korai időszakban biztosabban meg lehetne mondani. 


Nilnarin
 


@csipke5:
Ehh, pedig azert szereti tudni az ember lanya.
Uhh, a nemjojat
 


@saci0501:
Nekem is a digitalis jott be, a sima csaloka.
En hasznaltam ovu mikroszkopot is, az sem volt rossz
 


@nilnarin:
Hat en mar elengedtem a dolgot, a barnazgatasbol verezgetes lett :(
 


@gyongyi11:
Nekem juniban a surgossegi nogxogyon aztmonta a doki, h n lat terhesseget, es a havim jon. De nekem akkor nem barnas volt mar, hanem piros, es gorcsoltem is.
Kicsit orultem, hogy vegre, tulleszek hamar, es uj esely adodik.

Progeszzeront pedig egy hettel utana irt a masik nodoki, a cisztamra, hogy toppedjen, es azt monta, hogy ez az uj idoszakban a beagyazodast segiti.
Ugyhogy ahhoz nem kell terhesseg, jogy felirjak, sot aszem az a mehnyalkahartyara van jo hatassal, lehet azom sem volt total rendben.

De mivel te meg csak barnas vagy, barmi lehet
 


@gyongyi11:
Ne csuggedj, gyorsan tul leszel ezeken a napokon. Aztan csak lazan, es minden okes lesz!
 


@gyongyi11:


Sajnálom :( Ahogy Doryca is írta, túl leszel rajta és utána lehet újra próbálkozni. Addig nyaraljatok, kiránduljatok vagy lazuljatok (nem tudom, merre jártok, de irigyellek nagyon, én is nagyon mennék már).
 


@nilnarin:
Udv nalunk :)

Hu, lombik programban csak feluletes ismereteim vannak, kolleganomeknek ugy jott ossze a baba. Sajna ot juli vegen bucsuztattuk, de ha akad majd vmi kerdes, megprobalok tole infot szerezni neked

Zsu jol mondta, eloszor nodokitol kell mindenfele vizsgalati eredmeny, a hormonokon es rakszuresen kivul nem jut eszembe meg mi, de az ott fogjak tudni.

De az intezetben is jol elmondjak majd ugy tudom, hogy mi a menet, mire van szukseg, hogy tudd, mire szamithatsz. Ugyhogy hajra! :)

Sry, hogy nem tudok tobbet.
 


@doryca007:


Köszönöm! Először mindenképpen inszeminációt csinálnak, én is szeretném, ha azzal kezdenék, mert talán kevésbé megterhelő és természetesebb. Aztán ha az valamiért nem működik, akkor jöhet a lombik, csak győzzem anyagilag, mert elég durva árak vannak.

Köszönöm szépen, ha lombikra kerül a sor, minden információ jól jön. Biztosan az intézetben is elmondják, csak azért mindig "emberközelibb", ha az ember nem orvosoktól hall csak ilyesmit, hanem olyan lányoktól, akik mindezt átélték, végigcsinálták. 

Egyelőre bejelentkeztem egy nőgyógyászhoz, csak hétvége lévén még nem kaptam választ arra, hogy mikor mehetek. Remélem, hogy holnap visszahívnak és kiderül, hogy mikor tudok menni. Rákszűrésre járok évente, de nem árthat, ha megcsinálják, legalább jövőre ráérek egy félévvel később menni. A hormonokat, ha jövő hét elejére kapok időpontot, akkor elvileg 3. napit tudnak majd csinálni, a 21. napi lesz problémás, mert pont akkor nyaralok, de maximum azt majd megcsinálják a következő ciklusban. Lehet egyébként így, hogy két külön ciklusban csinálják a hormont, vagy csak az egy ciklusban történ vizsgálat számít mérvadónak? Az inszemináció miatt gondolom, kell majd petevezeték átjárhatósági vizsgálat is. Hááááát.... nem fogok unatkozni szeptemberben sem 
 


Sziasztok!
Úgy néz ki ez nem jött össze. Vagy a tedztek voltak rosszak vagy nem tudom, ugyanis a vásárnapi tesztem haloványka volt a mai pedig negatív :(
 
 


@ero91:
Sajnálom! :( Kitartást! Sajnos előfordul ilyen néha, de tudom ez most nem vigasztal. Hátha ez a hónap lesz a tiétek. Ugyan olyan tesztett csináltál ma? Milyen erösségüeket használtál?
Előzön nem lehett csak száradási csík? Időben jelent meg?
 
 


@nilnarin:
Okt. 13ára vagyunk kiírva. De most örülök ha szeptember közepéig kihúzzuk.
Nincs semmi kapcsolódás. Szimplán megtetszett nekünk, na meg a jelentèse is. Plusz ugye az Így neveld a sárkányodat is nálunk nagy favorit. Így kicsit ez is bele játszott.
 
 


2 halvány tesztem volt, ami időben kijött nem időn túl, ezért nem értem az egészet.10es erősségűel voltak. :(
Pedig már kezdtem örülni...
De igen, talán majd ez a hónap..
 
 


@ero91:
Most 25össel csináltad?
 
 


Nem. 10el ugyanugy. Ezért furcsa.
 
 


@ero91:


Sajnos ez  űgy tűnik kémiai terhesség volt. Sajnos nagyon gyakran előfordul, velem is ez történt még májusban :( 
A doki szerint általában nincs semmi oka, sokan észre sem veszik, hogy terhesek voltak. Kromoszóma probléma, beágyazódési probléma, bármi lehet. 
Mindenesetre én elkezdtem kivizsgáltatni magam emiatt, és ki is derült pár dolog amit kezelni kell, és remélhetőleg nemsokára már sikerül összehozni a babát. 
A javasolt vizsgálatok a 3. és 21. napi hormonpanel, TSH,T3, T4 illetve egy 3 pontos cukor és inzulinterhelés. Ha ezekkel minden stimmel, akkor valószínűleg tényleg nem volt semmi oka a dolognak. Ha viszont van eltérés akkor kezelni kell és el lehet kerülni, hogy megismétlődjön a dolog.


@chilipepper:
Igen sajnos valószínű.
Hormonpanelem rendben van.
De a 3. vérvételt is megfogom csináltatni.
Köszönöm a válaszaitokat és a segítséget :)
 
 


@ero91:
Ne kenodj el,uj honap, uj lehetoseg!

Miota probalkoztok?

Van sajnos olyan, hogy hormonok bekavarnak, v ciszta, esetleg kemiai terhesseg miatt pozi a teszt. De biztosan nemsoka bazieros csikocskad lesz, addig pedig csak lazan, rugjatok ki a hambol, utana jo ideig csak korlatozva lehet
 


@doryca007:
Január óta.. igaz marciusra ment össze a cisztám szeptembertől kínlódtam vele, januárban már azt akartam, hogy műtse ki a doki, de februarban összement.
Igen még most lehet :) KÖszönöm a bíztatást nagyon jól esik
 
 


@csipke5:


Remélem már jobban vagy  Feküdj, pihenj, relaxálj, és persze tartsd be az orvosok utasítását. Minden rendben lesz remélhetőleg

Annyi minden történt, hogy követni se tudom 
Szóval üdv az újaknak először is ^^ És sok sikerült. 

@nilnarin:


Mindenképpen inszeminációval kezdj és azzal is fogják kezdeni, már csak azért is mert egyrészt költséghatákonyabb másfelől ahogy írtad is, az terheli meg legkevsbé a szervezetet. Az orvost te választod meg és azt is hogy egyes vizsgálatokat hol végeztetsz, ugye a többsége TB alapú. :)
Én nagyon szurkolok neked és ahogy az előttem szólok is írták, hatalmas elismerés. Bárcsak többen mernének belevágni 
Petevezeték átjárhatóság mindenképpen kell és most egész megyőződéssel ugyan nem, de a hormont két külön ciklusban is csinálhatják, én legalábbis így emlékszem -barátnőmet kísértem a vizsgálatokra- és nekem úgy rémlik úgy jöttek ki az időpontok, hogy nem egy ciklusra estek... de most erre azért nem merek fogadni. 


@ero91:


Itt már írtam egy párszor, mindig akkor, ha valakinek úgy nézett ki hogy összejön abban a hónapban, aztán csalódás lett belőle, hogy a következő hónap ilyenkor mindig sikeresen zárul, legalábbis erre itt vagyok én mint példa, aztán Zsu  Meg még vagyunk ezzel egy páran. Tudom, ilyenkor rossz, mert az ember reménykedik és utána koppan, de valahogy utána mégjobban tud örülni az ember, márha egyáltalán ez lehetséges.  Úgyhogy hajráhajrá 


 
 


No csajok, bocsi tegnap annyira elment az idő mindennel, hogy megint este volt mire egyáltalán hazaértünk. Nesze neked pihenés, mindent csinálok, csak nem pihenek.  
Képzeljétek, abszolút semmi panaszom nincs, minden egy szálig eltűnt, elmúlt, elillant, mintha soha nem is lett volna.
Tegnap a nagy kapkodásban még a vérnyomás csökkentő gyógyszereket is elfelejtettem bevenni -a sok többi mellett egyszerűn azt nem készítettem ki-, és erre csak este döbbentem rá. Mértem vérnyomást és 110/60 62 volt.. néztem páromra... áh mondom tuti bedöglött, mérjük újra  és hasonló érték lett. Erre meg már nem mertem bevenni a gyógyszert, mert hát kitudja hova viszi még le akkor... reggel mértem újra, és szintén közel azonos érték lett gyógyszer előtt. Úgyhogy most ott vagyok hogy nem vettem be ismét, mert a túl alacsony se jó, ittam kávét, azzal se ment fel kimondottan. Szerdán lesz védőnő, ha addig ilyenek lesznek az értékeim akkor elmegyek hozzá, hogy mi legyen, mert feleslegesen nem akarom szedni a gyógyszert... nézzen vizeletben fehérjét, hátha az se lesz most, akkor megeszem a kalapom 
A vesém se fáj, egyáltalán... este jobb oldalamon aludtam el, úgy is keltem reggel. De nem éreztem, pedig így kezdett el fájni...   
Ezt magyarázza meg valaki ha tudja...
Azért a magnéziumot emelt számban szedem, meg továbbra is szedek vasat -igaz nem azt amit az orvos írt, mert attól olyan görcseim voltak...-, meg ugye a terhesvitamin, aztán így most ennyin állok.
A hasam nő, mint a gomba  rendesen látható, hogy állapotos vagyok, bent a boltban gratuláltak is, amit először nem tudtam mire vélni, aztán a nő picit félszegen megkérdezte, hogy "kismama, nem?".. jah mondom igenigen
 
 


@vivi93:
Wiiii dejoooo!
Szoritok, hogy mindenben csodas ertekeket produkalj!
 


Csipke, jesszus jól vagytok? Most olvasom kicsit lemaradtam! Ezek lehetnek jóslók?
Nekem a 10.héten vannak olyan görcseim és bekeményedik a pocak mint szülés előtt. Aggódok hogy ne nyíljon a méhszájam. Bár nálam ez nem fordul elő. Ha abból kiindulok hogy a többedik gyerek gyorsabban jön, hát az első volt a legkönnyebb szülésem :-) Ig3n magneb6-ozok, azóta jobb.
 


Gyöngyi:
Nem beágyazódási vérzés?
 


Igen csajok előttem szólókkal egyetértve. Mi is koppantunk, el is ment egy baby. A köv hónap viszont tuti volt! Nem csüggedni lányok fel a fejjel! Kitartóan dolgozni 2 naponta és jönni fog a babazápor!
 


@vivi93:
De jooooo! Akármiért is van, m3gmondtuk hogy minden rendben lesz nem? :-D Ez egy varázscsoport, valahogy mindenki átmegy valamin aztán valah9gy a végére minden pozitív lesz! Remélem véglegesen elmúltak ezek a dolgok! ;-) Egy kis telepatikus szorítás csodákra képes! Én nagyon örülök hogy jól alakulnak a dolgok!


Olyan jó ez a kis csapat csajok, tényleg, annyira jó egy ilyen jó érzésű, pozitívan gondolkozó, jóindulatú kis közösségnek a tagja lenni!
 


@doryca007:


Kösziii  Mostmár csak előre van 

@zsuzsu84:


Aboszúlt, jól mondod.  Vicces egyébként, mert bármi van, mindig Veletek jövök meg Veltek érvelek.. "Tudod szivem, a csoport ahova szoktam írni".... "Pont most írták a csoportba...".... "Pont erről volt szó a fórumon.."  

Egyébként pár napja már gondolkozom ezen, de most akkor már felvetem  Arra gondoltam, hogy létrehozok az fb-n egy zárt csoportot, ahova tudtok csatlakozni. Ennek egy részben az lenne a lényege, hogy akinek van kedve az jobban megismerheti a csapat többi tagját, írhat akár élménybeszámolót is később hogy kinél hogy alakul, sőt gondoltam arra is, hogy a növekvő pocakokról képet lehetne oda felrakni.  
Nyilván nem azt szeretném ezzel elérni, hogy itt megszűnjön az aktivitás, mert szó sincs róla, ennek már megvan a maga kis varázsa , de én pl vevő vagyok az ilyenekre és bevallom, kíváncsi is vagyok Rátok, mert már olyanok vagyunk itt, mint valami szekta ahol minden ügyesbajos dolgot kibeszélünk, segítséget adunk, sztorizunk és küldjük mindenkinek a pozitív energiát, aztán úgy babásodik mindenki, mintha ezek a szavak tényleg jelentéssel bírnának. 
Úgyhogy ha van rá igény akkor szívesen megcsinálom, plusz nyilván az sem hátrány, hogy akár a későbbiekben a babások könnyebben tudnak írni, jelet adni magukról. 

 
 


@zsuzsu84:
Lehet hogy jósló. Nem mondtak igazán semmit. Azóta is vannak görcseim. De fekve egész jó. Amint felkelek görcsöl. De Asztrid jól van. Mocorog. :)
 
 


Most lehet oltári hülyeséget kérdek, de már ilyenkor lehetnek jósló fájások? 
 
 


@vivi93:
Igen 33 héten már simán lehetnek sajna :( de nem kellemes, hogy amint valamit csinálok jönnek a görcsök. És még lenne mit csinálni bőven...
 
 


@vivi93:
Én benne vagyok! De a zárt csopi lenne jó, ahova csak az itteniek jöhetnének. Na de név szerint nem is ismerjük egymást és akkor honnan tudnánk hogy tényleg az az aki itt van a csopiban? Éeted mit akarok ezzel kérdezni!? :-D
 


@csipke5:
Elvileg még korai jóslónak de miért is ne? Nem mindenkinél egyforma időben jelentkeznek. Végülis már nem sok van hátra. Azon mosolyogtam hogy párom unokahuga okt 14re van kiírva :-)Valahogy veletek. Na de vissza a lényegre, simán jósolgathatsz már. Azért is mondhatta a doki hogy nyugi van szigorúan, mert ez a szülés beindulását jelezheti, ami azért még nagyon nem lenne jó! Jaja sok sok magnezium, az segít! Méhszájat nem néztek?
 


Jajj csajok a csodás gyermekáldás... Anya anya anya anya anyaaaaaaaa, anyaaaaa, de anyaaaa! :lol: :lol: Pedig hogy várja az ember az első szavakat az első "anyát" milyen csodaszép... Pár évvel később meg azt kívánja az ember, ooo csak egy kicsit maradna csöndben :-D :-D Na hát az elmúlt fél órám csak abból állt higy de anyaaaaa!!!!! :-D
 


Gyöngyi, ero, sajnálom hogy nem sikerült! :( Borzasztó lehet, de a kövi hónap tuti lesz! A babásoknak kitartás, reméljük rendeződik kicsit ez az időjárás, nem is tudom, hogy bírjátok ezeket a frontokat. Én is szívesen csatlakoznék a fb csopihoz :) Én jövő pénteken fogok tesztelni, nagyon izgi és idegörlő ez a két hét várakozás. Ma este kezdem a progit, kiváncsi vagyok milyen hatása lesz...
 


@vivi93:


Szia! Köszönöm szépen a választ! Sajnos csak szeptember 5-re kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, úgyhogy majd csak a következő ciklusban fogják tudni elvégezni a vizsgálatokat (a Kaáli intézetbe meg majd október 9-n megyek). Köszönöm szépen az elismerést, nagyon remélem, hogy összejön majd.

Én is szívesen belépnék a facebook csoportba, ha megnyitod, csak tényleg nehéz lesz az embereket név szerint összeszedni, hiszen itt csak nickeket használunk.


@csipke5:


A tennivalókat hagyd meg a férjednek, te pedig pihenjél. Már nem sokáig kell bírni :) Októberi születésű baba? Akkor mérleg lesz, az egy elég jó kis csillagjegy, amennyiben hiszel az ilyesmiben. Kiegyensúlyozott :)


@saci0501:


Szurkolunk neked! Csak pozitívan!


@zsuzsu84:


Hajaj.. mennyi idős az "anya"-t hívó kislányod? Magyarul beszélsz hozzájuk? Mennyire volt nehéz úgy, hogy két anyanyelve van a gyerkőcöknek? Azt olvastam valahol, hogy az ilyen gyerekek később kezdenek el beszélni, mint azok, akiknek csak egy anyanyelvük van. Nálatok ez hogy ment? 



 


Itt kérem cédéegy, rajtkő, startgomb. A büdös banya lecsapott hajnalban és megjött.  Szóval mégis a kollagén kapszulák miatt vagyok kipendülve egyelőre.  Bánatomat shoppingolásba folytottam, égő, nem égő:DDD

@vivi93: én is benne vagyok zárt FB csoportban veletek!  Titkos, mások által nem látható csoport lenne alegjobb, szerintem úgy lehetne kivitelezni, hogy megkérünk itt valamelyikőtöket, hogy legyen a bizalmi ember, mondjuk Te Vivi lehetnél a kulcsfigura, adsz nekünk egy e-mailcímet és mindannyian megírjuk  neked privát az FB nevünket, bejelölsz minket és felveszel a hajóra,  mit gondoltok? :-)
 
 


@csipke5: vigyázz magatokra nagyon, sokat pihenj, amennyit csak tudsz!:O  Az ikreimmel 33. héten olyan jóslóim lettek, hogy kórházba kerültem, onnantól napi nyolc szem magnézium tablettát kellett beszednem a szülésig! (...és persze zen üzemmódba kapcsolni)

@zsuzsu84: szerintem is ez egy tündér szuper csoport!!!! Enyém gyerekek is "anyáznak", a kedvencem, amikor lusták lejönni az emeletről és az egész ház zeng, hogy anyaaaaa:DDD   Én most azon nevetek, hogy pont kinőttek abból, hogy folyton kísértek a fürdőszobába, tíz ujjal, odanyomott orral tapadtak a zuhanykabinhoz vagy ültek a kád mellett, amikor fürödtem, erre most befogadtuk ezt a kutyuskát, ő jön mindenhova, nehogy legyen 2 perc intim pillanat az életemben egyedül:DDD
 
 


@nilnarin: üdv köztünk!:-) nagyon jól teszed, hogy belevágsz egyedül is!  A Kaáliban valószínűleg a teljes protokollt megcsináltatják házon belül és a meglévő leleteid az anamnézis felvételéhez kellenek, ezek akkor nagy segítség főleg, ha már kiderült esetleg valami probléma és már egyből tudnak vele számolni, célzott vizsgálatokat végezni rá stb, szóval azért nem felesleges:-)

@ero91: sajnálom! valószínűleg nem a tesztek voltak rosszak, hanem tényleg megtörtént a megtermékenyülés, csak utána valamilyen ok miatt abbamaradt a beágyazódés, sajnos ilyen sokszor előfordul és nem is tudunk róla:(   Ne légy szomorú, ölelés!++++



 
 


Nah, örülök hogy benne vagytok a dologban. 
Természetesen úgy gondoltam, hogy akkor aki szeretne csatlakozni az ír itt privit nekem, de akár e-mailt is írhat, kinek mi a könnyebb és akkor küldöm a meghívókat  Úgyhogy mivel kell minimum egy tag rajtam kívül, hogy megalapíthassam a csoportot jöhetnek a privik és akkor megcsinálom 
Igazából azért nem gondolom, hogy ebből nagy kavalkád lenne, mert olyan miért csatlakozna, akinek nem érdeke a csoporthoz tartozni?  


@pelle:


Oh a manóóóba, nah ne félj, következő hónapban már nem shippingolásba fogod ölni örömöd 

 
 


Oh és elfelejtettem mondani.  Akkora már a hasam, hogy nem jön rám egyetlen nadrágom se a mackónadrágokat leszámítva és azok is már kezdenek szűkösek lenni.. vagyis pontosítok, megcombosodtam, úgyhogy ami még fel is jön a combomon azt már derékban nem tudom begombolni  Így H&M-ből rendeltem kismama nadrágokat és rendesen meglepődtem mikor ma megjöttek, mert olyan kényelmes mindegyik, hogy bizton állíthatom, életem legjobb nadrágjai  

 
 


@pelle:


Jaaaj, szenzációsat kacagtam most az írásodon.  Elképzelem, ahogy egy kényelmes fürdőt veszel a kutya meg ott ücsörög és csóválja a farkincáját  Nekem ezt a macskám csinálja egyébként, jön utánam, wc-n se vagyok egyedül, mert nyomja be a fejével ha éppen tényleg nem csukom be csak behajtom, vagy ha fürdök akkor is felugrik a mosdóra és onnan nézi mit művelek. 
 
 


@zsuzsu84:
Néztek igen! Az zárt. Emiatt sem tartottak bent :). De igen most pihi van még jó lenne legalább 3-4hétig kihúzni.
 
 


@vivi93:


Azért lenne fontos, hogy zárt vagy titkos a csoport, mert a nyílt csoportoknál nem csak a tagok tudják olvasni a kiírt posztokat, hanem a posztoló összes ismerőse is, ami azért nem mindig szerencsés :) 


@pelle:


Köszönöm szépen :) Ezek nagyon hasznos információk. Most azon izgulok, hogy minden rendben legyen. Tinilány koromban volt petefészek cisztám, azt akkor megműtötték. Aztán el is felejtődött, remélem, hogy nem újult ki és más bajom nincs. A ciklusaim rendben vannak, 26-28 naposak, ovuláció is szépen középidőben jön, így talán ezzel nem lesz gond.

Jót nevettem a kutyás dolgon: nekem is van kutyusom, tényleg mindenhova követ, a lakás legkisebb helyiségébe is, ahova egyébként egy embernek is szűkös, de azért ő csak benyomakszik mellém. És nem egy kicsi kutyáról beszélünk, hanem egy német juhászról :D Az intim pillanatokat akkor kell elfelejteni, amikor az ember magához vesz egy kutyát (meg Vivi posztja alapján cicát :D )

 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: