Új privát üzeneted érkezett!

@denisa84:
Köszi a bíztatást! :-] Még kicsit èn is reménykedem!

Nono5: Gratulálok! :-]
 
 


@nono5:


juhuuuu gratulaaa <3
amy
 
 


@nono5:


Gratulálok! Azért a 9. DPO-n pozit tesztelni nem semmi, nagyon szuper!
Nézegettem már én is ezt a Pre seed-et, a többi vitamint amúgy is szedem, de ezt még nem próbáltuk. Nem macerás?
Mennyi ideje próbálkoztatok?

 

 
 

Sziasztok! Nekem megjött. Rendesen megkönnyebbültem mert ebbe a találgatásba meg tünetekbe csavarodik bele az ember lánya.
Új ciklus...még nagyon az elején járunk így taktikázgatok. A tea továbbra is megy,viszont pé előtt 2 naponta leszünk együtt hátha sűrűbb hadsereggel könnyebb lesz. Tegnap meg is rendeltem az LH tesztjeim,szóval kezdődik ismét a figyelés.
Szurkolok mindenkinek aki még nem várja.
 
 


Sziasztok! Gratulálok a babásoknak. Mi kb a ciklus közepén vagyunk kétnaponta szexelgetünk, teázgatok és a vitaminokat szedegetem. Elevit folsav c. Meglátjuk.
 
 


@krijan:
Sajnálom. Drukkolok ezerrel. Az a durva decemberben mi is 2 naponta minimum együtt voltunk de semmi nem lett. Most meg nem igazán foglalkoztam ezzel erre tessék. Ovutesztjeim kibontatlanul ott vannal a polcon ha majd az uh-n is minden oké lesz gazdát kerítek nekik.
 
 


Sziasztok ma voltunk 7 hetes uh-n minden rendbe van, a szíve is jó erősen dobog http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 114652.jpg
 
 


@lena28:


Grtulaaaa a kis bogyóhoz, már én is alig várom, hogy mehessek uh-ra
amy
 
 


@krijan:


sajnálom :( De igazad van. Ha késik, azért késsen mert baba van, amúgy meg legyen szépen pontos, akkor nincs felesleges agyalás.
@gkata78:
akkor nemsoká jöhet az izgulás, szorítok :)
@lena28: gratulálok! biztosan csodálatos lehet hallani a kis szívét :)


Én a 6. vagy 7. napon vagyok, még ugyanennyi, és kiderül sikerült-e vagy sem. Jövő hét hétfőn megyek dokihoz, remélem ő is mond valami biztatót.

 


Köszönöm hajrá babát tervezők szorítok nektek!!!!
 
 


Sziasztok!
Sajnálom akiknek megjött, de szuper, hogy ilyen pozitívan álltok hozzá
A babásoknak mèg egyszer szívből gratulálok, biztos fantasztikus èrzés lehet!
Nekem a mellfájdalom/érzèkenysèg mèg azóta is tart, szint kicsit sem enyhült egy picit másabb mint a múlt hónapban, a párom szerint jóval nagyobbak is lettek
Èn sajnos magamon nem mindent veszek észre, kicsit izgatott vagyok megjön-e hètvègèn... bár a keddi negatìv teszt után kicsita remény, a lelkesedésem meghalt A párom nagyon reménykedik mèg, nagyon figyelmes velem ami legalább eltereli a gondolataimat
Legyen mindenkinek csodás napja!
 
 


@chilipepper, @marcipancica
Nagyon eltűntetek, mi újság veletek, minden rendben?

@szanimanika:és nálad mi a helyzet? Valamikor a napokban nem vártad. 

Drukkolok mindenkinek én is!

 


Sziasztok,

Tegnap jöttem haza,gyorsan beszaladtam a gyógyszertárba este,vettem egy tesztet(gabriel-nem volt túl szimpi-), hátha jó hírrel szolgálhatok,megcsináltam ,de negatív lett. Hajnalba arra keltem, hogy görcsöl a hasam, nagyon el is kenődtem, viszont azóta se jött meg. Nah ezt hova tegyem?

@denisa84,
Drukkolok neked nagyon! : :-)

@edke6,
Mi újság nálad?

@babások,
Mesèljetek hogy telnek az első hetek!


Sziasztok leírom nektek én mit éreztem amikor teherbe estem sokan azt mondták olyan nincs hogy valaki megérzi magán hogy terhes... noss
 
 


@lena28:
Én bizony igen is megéreztem! dec.27.Én volt az utolsó mensim 1.napja ahogy túl lettem rajta a párommal naponta együtt voltunk a beágyazódást elég fájdalmasan éltem meg görcsöltem pont úgy amikor megakart jönni volt hogy erősebben is és egy kicsi rózsaszínes pecsételő vérzés volt a wc papíron nem olyan mint amikor megjön barna vagy piros hanem rózsaszín(pici átlátszó folyással)!!! (Na ez már gyanús volt).... és ezek a görcsös fájdalmak nem múltak el hanem minden nap kísértek,közben zsírosabb pattanásosabb lett a bőröm és folyamatosan fel voltam fújódva állandóan böfögtem a vérnyomásom is ingadozott sok tesztet csináltam persze negatív lett.. aztán az 1.együttléttöl számolva a 17.napon halvány pozitív lett a tesztem úgy gondoltam ez a babát tervezőknek hasznos lehet! Engem is érdekelt volna ki hogyan élte meg a teherbeesést
 
 


 


@szanimanika:


Szia!

Egyelőre én magam sem tudom! :-) A mellem még mindig fáj/érzékeny. Ugyan úgy nem tudok hason feküdni sem :D Egy nap mostanság változik, hogy kicsit intenzvebb, kicsit enyhébb a fájdalom/feszülés. Még ilyet nem tapasztaltam, vagyis hát a múlt hónapba igen, de akkor elmúlt a mensi előtt pár nappal. Amikor meg megjött semmi "tünetem" nem volt már.
Ma nem kellene megjönnie, remélem nem is fog már, olyan jó lenne! De sajnos reggel arra keltem fáj a derekam meg a hasam alul, akkor éreztem, hogy meg fog jönni de elmúlt a poci fájdalom (derék, mell maradt) és még nem jött meg. Néha még pár perc erejéig érzek ilyen apró szúrkálást, nyomást a hasamba de nem folyamatos mint reggel vagy mint amikor megvan. Hát nem tudom... kedden ahogy csináltam azt a tesztet és negatív lett, sok mindent nem remélek/reméltem. Múlt hónapba is 1-2 napot késett és megjött sajnos.
Várok pár napot és utána csinálok még egy tesztet, már ha nem jön meg addig.

 
 


@lena28:
Én is éreztem a beágyazódást. Utána pár nappal jöttek a tünetek.
 
 


@szanimanika:
Nálam ugye volt beágyazódásos vérzés két napig kB, de a pozi teszt után... Görcsölni nem gorcsoltem. Nekem most totál semmi tünetem...néha talán érzem a cicim... És néha émelygés de semmi extra... Ettől kicsit parázok... Szóval kíváncsi leszek, mit mond a doki csütörtökön :)
amy
 
 


@csipke5:
Sógornőm is terhes 10 nap van köztünk és neki abszolút semmi tünete nincs csak a mell fájdalom én meg küzdök az egyre erősebb tünetekkel hányás, puffadás ,szédülés, émelygés....stb kettőnk közül én viszem az összes negatív tünetet
 
 


@amy:
Pont amit írtam az előbb abból is látszik mindenki másképp éli meg a terhességet lehet te is a szerencsések közé fogsz tartozni
 
 


Sziasztok,

Már 4.nap kèsik :shock:
Cici feszülés folyamatosan, hasfeszülès főleg reggel( mindig be is paràztat , h megjön). Pénteki negatív után fèlek tesztet csinálni..pedig betàraztam ;-)

Idegőrlő ez a varakozas


@szanimanika:
Jaj tudom mit érzel... Én mondjuk nem bírnám ki a tesztelést
amy
 
 


@lena28:
Az első kettővel sem volt semmi, de most sokkal jobban figyelem magam pedig lehet h nem kéne, mert csak stresszelem magam...
amy
 
 


Nálam a legdurvàbb a kívánnósság. Alig pár solgot tudok csak megenni... mell feszülés hátfájás és hasszurka van még. De nem vészes eddig
 
 


@amy: én azt hittem még csak az elsőt tervezed te már akkor tapasztalt vagy sok sikert a 3. BabáHoz!
 
 


@csipke5:
Kezdek már én is egyre többet enni milyen idős vagy?
 
 


@lena28:
Köszi hát igazából olyan mintha első lenne, van már egy 17 és egy 15 éves
amy
 
 


@csipke5:
Én semmit nem kívánok, csak érzem h nagyon-nagyon éhes vagyok kB két óránként...
amy
 
 


@lena28:
Ha a terhességemre gondolsz akkor 6hetet töltöm ma. Holnap megyek elösszőr dokihoz. izgulok
 
 


@amy:
De szuper gratulálok hozzájuk
 
 


@csipke5:
Igen erre gondoltam akkor holnap már szívhang is lessz! Én a 7 hét ben járok
 
 


@lena28:
Nagyon remélem doki mondta, hogy màr idöszerű mennem. 6+1 lesz holnap. :)
 
 


@csipke5:
Kérjél képet! És oszd meg velünk is
 
 


@lena28:
Ha minden rendben lesz akkor fogok! Az állami helyeken is lehet? Vagy màst nem lefotózom telóval. Úgy is akarok baba naplót csinálni. Abba is kéne. :)
 
 


@csipke5:
Én se magán klinikára járok! :) én kértem fotót és adott :) nekem is arra kelett meg a családnak mutogatni
 
 


Szupi! Akkor fogok mindenképp. Úgy se fogok túl sokat Uh-ra járni, ha minden okè. Elvileg sok rossz hatása lehet a babàra.
 
 


@szanimanika:
Mi a helyzet veled? Nagyon drukkolok :)
amy
 
 


Sziasztok! Ma volt az első Uh. 5 hetesnek felel meg. Méhen belül van. Szívhang még nincs. Jövőhéten kontroll. Képet elfelejtettem kérni. :)
 
 


@amy:
Szia,nekem késik 5. Napja , de reggel teszteltem és az negatív lett.

Tegnap kétszer rokàztam, feszül a mellem...de nem tom ezt így hova tenni.

@edke6,denisa84?
Nálatok?


http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 185837.jpg

Ezek a mostani ovutesztjeim. Az alsó pénteki a ciklus 10ik napján,a középső tegnap a 12ik napon a felső meg a mai. Barátcserjét szedek szerintetek lehet hogy attól van ilyen korán peteérésem? Elég erősek a csíkok de én tegnapra tippelem mert reggel arra ébredtem hogy szúr a petefészkem.
 
 


@ewuss28:
Nekem is a 11. napon volt most
amy
 
 


 


@csipke5: ez szuper hír! Legközelebb jöhet a kép is :)
@lena28: köszi, hogy leírtad, egy csomó tünet stimmel nálam is, de még nem élem bele magam...
@szanimanika: aranyos vagy, hogy érdeklődsz, de még van pár napom. 10. vagy 11. napon járok, 14-en szokott megjönni. Ha péntek reggel sem lesz semmi, akkor tesztelek. Viszont az nem semmi, hogy 5 napja késik. Mérted a hődet? Mert ha csak az ovu tolódott ki, akkor lehet nincs is késés. De talán csak a HCG-t termeli lassabban a szervezeted. Drukkolok! 2 nap múlva ismételj :)
@ewuss28: szerintem is tegnap volt, mert utána már halványabb. Simán lehet ilyen korán is :)


 


Délután voltam dokinál. Elküldött 3. napi és 21. napi hormon vérvételre. Persze sokkal jobb lenne ha inkább meg se jönne :)


 

 


@denisa84:
Remélem a kövin lesz szívhang is. Kicsit izgulok emiatt. De tudom, normalis, hogy még nincs. Doki is mondta, hogy teljesen oki esdig minden. Dehát, hogynr izgulnék. Mèg is csak a babám
 
 


@csipke5:
Minden rendben lesz és a következő uh-n ott fog dobogni a kis szíve
amy
 
 


Sziasztok,

Ma megjott :-(


@lena28:
Köszi, hogy leírtad ezeket sokat segítesz vele. az a fura, hogy nekem a pecsételő vérzés kivételével már voltak ilyen tüneteim és még cickó fájdalom is, de végül mégis megjött. Arra kezdtem el gondolni, hogy lehet elkezdődik a folyamat de végül nem tud beágyazódni rendesen. Ezért végül mindig megjön. Vagy szerintetek ez butaság?
 
 


@szanimanika:
Sajnálom. Talán majd a március lesz a mi hónapunk.
@chilipepper @marcipáncica jól eltűntetek. Mi újság?
 
 


@gkata78:
Simán lehet. Sok terhességről elvileg nem is tud az ember. Mert hamarabb véget ér mint ahogy a tesztek kimutatnák...
 
 


@gkata78:


Ezen már én is gondolkodtam a helyzetemet illetőleg. Nekem már volt halvány pozi tesztem is ami nem erősödött majd egy hét pecsételés után megjött rendesen. Múlt hónapban meg beágyazódás környékén szúrt meg fájt a méhem aztán elkezdett barnázni aztán előbb megjött 1 héttel. A dokim szerint magas lehet a prolaktin szintem és a barátcserje kapszulát ajánlotta. Most kíváncsi vagyok mi fog történni.
 
 


Köszi a válaszokat. Olyan jó ez a csoportos okoskodás így valahogy könnyebb. Legalábbis nekem.
Szóval tegnap délután szúrkálni kezdett a petefészkem gondolom, hogy peteérés volt(pedig az kb a 18. nap de én már semmit se tudok tutira) így kb éjfélkor amikor munkából beesett az ágyba be is fogtam apát egy kis akcióra. Szegényke jó fáradt volt...
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron