Új privát üzeneted érkezett!

@rea33:


Persze, mindenképp :) még 11 nap van a dokiig, nagyon izgulok. Főleg, hogy már a 18. napon járok és sehol a peteérés. Nem tudom mire vár, de ideje lenne történnie valaminek, különben nagyon hosszú ciklusom lesz :(
 


@amy:


5 nappal vagyok peteérés után elvileg. Sztem pénteken vagy szombaton volt. Elég parás hétvégém volt anyósommal összekaptam így elfelejtettem ovutesztet csinálni. Vasárnap jutott eszembe akkor még elég erős volt a második csík de már halványabb mint a kontroll aztán csináltam egyet kedden akkor meg már jóval halványabb volt. (szombaton volt a 14ik napom) Szóval ebből arra következtetek, hogy szombaton vagy pénteken volt. Szombaton sokkal bővebb folyásom volt mint a szokásos azt is észrevettem csak a felfokozott hangulat miatt nem volt időm foglalkozni magammal. :(
 
 


@ewuss28:


Az tényleg picit korai lenne, de azért nem lehetetlen...
amy
 
 

 
 

Na jó, mi a titka aképfeltöltésnek? Mert se gépről, se telóról nem megy...
amy
 
 


@amy:


Próbáld meg online, írd be a keresőbe, hogy képfeltöltés, kidob jó párat, és akkor linket küldesz :)
 


http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 459_10.jpg

jó így? :-D Felső a mai, 10 dpo, alsó a tegnapi, 9 dpo
amy
 
 


@amy:


Azta de szép :D. Bárcsak nekem is lenne ilyen :D
 
 


@ewuss28:


Lesz neked is, az biztos ;-) Csak én emiatt a beágyazódásos vérzés miatt matekolok, h mi lehetett ez vagy hogy is van ez... mert pont a két teszt között volt, ma reggel is volt egy pici, de köze nincs a mensihez, az tuti és erősödött is szépen a tesztem, sőt, ilyen erős csíkot nem is vártam mensi előtt 5-6 nappal... Ez a beágyazódásos vérzés nagyon rejtélyes amúgy :-D Azóta azt fejtettem meg ezzel kapcsolatban, hogy mivel előtte volt pozi a tesztem, vagy később "ér le" az a vér a hüvelybe (sorry) vagy ikreim lesznek, mert a csík is bazi erős és iszonyú hányingerem van, pedig még jó pár napom van a nemvártig...
amy
 
 


@amy:


Hát ez bizony szépséges pozitív teszt :) Ez melyik fajta teszt amúgy? ÉS szerintem is simán lehet, hogy ikrek, vagy csak nagyon durván termeli a hcg-t a szervezeted. Nagy gratula!
 


@denisa84:


Köszi <3 Igen, én is nagyon meglepődtem... Predictor Early, szóval ez eleve egy nagyon érzékeny teszt, de arra számítottam, h max bogarászni fogom a csíkot csak, már ha lesz rajta valami...
amy
 
 


@amy:
Gyönyörű erős a csík! Nem is gondoltam volna, hogy ilyen korán lehet ilyet produkálni. Lehet tényleg ikreid lesznek.

Pozitív tesztesek, mikor mentek először orvoshoz? Mikor érdemes? Szívhang a 6. hét környékén van csak?
 
 


@rea33:


Igen, én is csodálkozom :-) Nekem 21-re van időpontom, de azt még az éves rutinvizsgálatra foglaltam, akkor leszek kb 5 hetes, jó esetben is csak petezsák lesz látható... baba és szívhang asszem csak a 6. héttől
amy
 
 


Nem tudom mikor volt az ovulációm. Ebben a hónapban nem igazán figyeltem a jeleket. Viszont ugy döntöttem holnap elmegyek dokihoz ha addig nem jön meg. Mivel 2 hónapja műtöttek méhen kívüli terhességgel, es félek mert azt sem vettem észre (ugyanúgy menstruáltam) és mar 12 hetes volt es akkor sárgatest cisztát is találtak a petefészkemen. De azt mondták az felszívodott volna magától is. Úgyhogy inkább elmegyek dokihoz, hátha többet lát/tud.
 


Valaki járt már úgy, hogy a trimeszter vitamintól lett köztes vérzése? Egy másik csoportba felvetették a kérdést és most nem hagy nyugodni.
 
 


A dm-es das gesunde Mama A-Z terhesvitaminról vélemények?
 


@rea33:
Én még várok szerintem majd 7-8 hét felé.

@ewuss28
Azóta is vérzel?
 
 


@amy:
Nekem nem várt elött egy héttel kezdődött a kajára finnyázás. Igaz nekem csak halvány pozi volt elötte 4 nappal. De már a 25mlU/ml-es teszt is erős pozi Szerintem mindenkinél máskor jelentkeznek a tünetek. Nekem a gyomrom tud veszet mód égni ha kicsit is éhes leszek.
 
 


@csipke5: Barnázok még mindig. Rendes piros vér még mindig nincs. De nem hagyott nyugodni tegnap úgyhogy felhívtam a nőgyógyászom. Szerinte magas lehet a prolaktin szintem az csinál ilyen galibát. A barátcserjét ajánlotta, hogy próbáljam ki, ha a következő ciklusba is ez lesz akkor vérvételre küld és akkor megnézzük a hormonjaimat. Tegnap hazafelé bementem egy gyógynövénybolta ott a kapszulást ajánlották. Be is vettem este egyet (napi 2-t ír) hát lányok a boltba ördögűzőt is adhattak vna mellé  Alapból is érzem, hogy dolgoznak a hormonjaim és ez még megdobta tegnap plusz felvitte a hőmet is. Reggel is jó magas hővel keltem, nem mértem de a férjem kérdezte is, hogy lázas vagyok-e mert nagyon melegnek érez.
 
 


@ewuss28:


Kíváncsi vagyok, mitől lehet ez bálad, azt írtad, eddig sosem volt ilyen, nem? Miért pont most nőtt volna meg a prolaktin szinted? Én úgy tudom, a barátcserjének kell 1-2 hónap, mire kifejti a hatását, szóval lehet h nem attól magas ám a hőd ;-) Egy vérvétel tuti nem árt, max megnyugszol, h minden oké vagy ha valami mégis van, azt helyre lehet tenni és jöhet is a babó <3 Halványodik amúgy a barnázás színe? Mert nekem 2 napig volt, és először rózsaszín, aztán sötétbarnás, aztán halványbarna...
amy
 
 


@amy:
Ohh én meg már azt hittem ilyen csoda gyorsan hat ez a cucc  Hát most nem tudom milyen a színe mert őszintén tampont raktam be mert tegnap már nagyon felhergeltem magam rajta és állandóan wcre jártam hogy megnézzem mi a szitu. Reggel még sötétbarna volt. Akkor nem tudom mitől magas a hőm, várok még. Próbálom elterelni a figyelmem mert képes vagyok nagyon belelovallni magam és állandóan ezen kattogni utána. Amúgy kérdeztem, hogy mitől lehet ez de arra azt mondta, hogy előfordul hogy a szervezet egy kicsit megbolondul. Kérdeztem, hogy lehet-e a vitamintól de arra azt mondta hogy az kizárt, egy vitamintól nem lehet.
 
 


@ewuss28:


Hát nagyon kiváncsi leszek, ha kiderül, mi ez...
amy
 
 


@betty112:
Remélem, minden rendben lesz a dokinál. Majd írj, mi volt! Sajnálom a méhen kívüli terhességet, reméljük, most minden rendben lesz.

Ewuss28: szerintem is érdemes elmenni egy vérvételre, egy hormonsorból sokminden kiderül.
 
 


Sziasztok! Végül nem voltam orvoshoz, mert ma reggel megjött. Kövi ciklusban már teljes bedobással ráállunk a babaprojektre, és reméljük hamar sikeres lesz
 


@betty112:
Tuti hamar össze jön! Vitamin és palástfű tea :) sok sikert nektek!
 
 


Sziasztok!

Mi is most kezdtük januártól a baba projektet( első baba).Sajnos az első próbálkozás nem volt sikeres :( de ez csak az első volt :).Most 14en nem kellene hogy meg jöjjön , eddig semmi komoly tünet.
Tetesept Femi baby vitamin rol vélemények?

Gratula azoknak akik már boldogan nezegetik az Uh.s kepeket! És kitartás azoknak akik csak rajta vannak ezen:)


@szanimanika:
Szia! Üdv itt! Nekünk második hónapban jött össze. De még csak a pozi tesztnék tartok. A vitamint amit kérdeztél nem ismerem. De sok sikert kívánok!
 
 


@szanimanika:
Szia, megy a drukk :) én azt szedem, semmi tüneteim tőle, én csak jókat olvastam róla
amy
 
 


Csajok én minden nap tesztelek, tiszta parában vagyok... Ezért szar amúgy korán tesztelni... Szépen erősödik a csíkom, meg van 2-3 napom a nem vártig, valahogy hihetetlen az egész a predictor teszten már ugyanolyan erős a teszt és a control csík... és olyan messze van még az uh... Tegnap mondtam el apának, egy digitális clearblue teszttel és pici zoknival megy a drukk mindenkinek ezerrel
amy
 
 


Sziasztok!


Gratula a pozikhoz mindenkinek. Én ma vagyok a 9. dpo-n de a tesztem negatív...inkább negatívnak mondanám,bár reggel mintha láttunk volna rajta valamit...kislányommal nagyon halvány pozi a 11. dpo-n volt szóval még van remény. Tünetem semmi extra,sima mensi előtti tünetek,de azok is laposabban mint szoktak lenni. A hőm szépen egyenletesen fent van, 36,7-36,8 folyamatosan.A teázás most is meglátszik. 


Az egyik naptár 13.-ra húzza a mensi napját,másik 15.-re szóval alig pár nap és kiderül van e baba.Holnap reggel is tesztelek azért. :) 


Szép vasárnapot mindenkinek. 

 
 


@amy:
Ezzel én is ögy vagyok egy rakat tesztem van Igaz tegnap használtam el az utolsót ami volt itthon és 3. pisiből úgy, hogy elötte egy órával is pisiltem nagyon erős pozi. Majdnem teljesen ugyan olyan a 2 csík és ez már a 25mlU/ml-es teszt.
Tudjátok esetleg, hogy van e olyan teszt amin örökre látszani fog az eredmény? Szeretnék majd naplót írni a picinek amint ki derül az Uh-n, hogy minden oki neki is állnék. Abba szeretném beragasztani.
 
 


@amy,csipke5:
Gratula

@krijan:
Már csak pár nap és ugrik a majom a vízbe! :-D


@krijan:
Nagyon drukkolok nekem 3.án volt halvány pozi 7.ére nem vártam Remélem holnapra te is 2 csíkos leszel.Milyen tesztett csináltál? Én a rossmanos facelle érzékenyel kezdtem ami elv a nem vàrt elött 4 nappal ki mutatja.
 
 


Csipke:Facebookon vettem egy csajszitól. One step talán. Vettem 10lh-t meg 10hcg-t úgy hogy nekem is van mit elpisilni
Hmmm hát a luteális fázisom 10-12 nap szokott lenni de most nem tudom mennyivel nyújtja. Ha megjönne sincs gond,akkor megyek állásinterjúra
 
 


Sziasztok! :-)
Gratula a babásoknak, akiknek meg nem jött össze kitartást, legközelebb sikerülni fog!

Ki hogy van? :-) Nekem 16-án nem kellene megjönnie, de úgy érzem meg fog :-( 1 hete már, hogy nagyon fáj, feszül a mellem, hozzá se lehet igazából érni, hason aludni meg végképp nem! :-)
Ilyesmi "tünetem" volt múlt hónapban is, utána abba maradt, majd mensi előtt 1-2 nappal megint jött a mellfájdalom, sajnos csak 1 napot késett és megjött. Most is ennek tudom be, de azért a remény hal meg utoljára...
 
 


@edke6:
Ez szeintem nem jelent semmit. Előző hónapban rengeteg tünetem volt. Most meg csak a kajálás változás meg egy kis hátfájás. Meg éreztem valmi furát. Utólag belegondoltam az lehetett a beágyazódás. De nem mertem akkor bele élni magam. Igazból nem is számítottam most pozira. Szex rendszerességére se igazán figyeltünk. Erre tessék még is
12.én már simán próbálkozhatsz egy érzéleny tesztel. Drukkolok neked!
 
 


@szanimanika:
Üdv a klubban! A Teteseptes vitamint nem ismerem, én Trimesztert szedek. Mielőbbi zebrás tesztet kívánok neked is!

Krijan, edke6: megy a drukk!

Nekem tegnap megjött, szóval új ciklus, új esély!
 
 


@krijan:
Megy a drukk!!! Edke6 neked is
amy
 
 


Köszi csajok! :) Bár nem merem bele élni magam, mert valahogy nem hinném el a dolgokat :-) Teszteli nem merek mert annyit ellőttem már és a csalódás volt csak. Lehet várok 16-ig, ha nem jön meg akkor max csinálok.
Jó lenne, ha mindenki boldog kismama lenne már itt! :)
 
 


Jahj lányok most picit irigyellek benneteket. Az a legrosszabb abban hogy megjött előbb, hogy így a remény is elúszott. Ha nem is sikerült de legalább van akkor még 1-2 hetem reménykedni meg pár tesztet ellőni. De így azon felül, higy idegeskedtem, hogy mitől borult fel a hormonrendszerem még a reményem sincs erre a hónapra.
 
 


Sziasztok,
nekem megit kitolódott az ovu, 19 vagy 20. napon volt. Egyik ciklusom tökély, másik meg hosszú. Így majd csak február 20-21-e körül nem várom.
krijan: drukkolok nagyon!
szanimanika: üdv köztünk, sok sikert! A vitamint én sem ismerem, jelenleg mindent külön vettem meg. Most akarok átállni Femibion 0-ra, megoszlanak a vélemények róla, úgyhogy egyelőre csak próba lesz.
edke: neked is megy a drukk!
rea: hajrá, talán ez a ciklus lesz az utolsó :)
ewuss: fel a fejjel! Nekem is volt egy ilyen ciklusom, tök mérges és szomorú voltam, pedig csak 2 nappal előbb jött, de akkor is. Az 2 napnyi remény lett volna, hogy hátha... De gondold azt, hogy amint elmúlik, már közelebb vagy az új esélyhez, és jöhet az izgulás. Na meg a sok sok szex :D

 


Sziasztok. Tegnap felment a hőm 37,1-re ma meg leesett 36,6ra szóval szerintem nekem ennyi volt ez a ciklus. tegnap óta mindjárt megjön érzésem van. 11.dpon vagyok,a tesztek negatívak,szóval nem sok reményt fűzök már. Várom a nem vártat.
Azért még persze csillog a remény halványan még nem jön meg,de a hő leesés elég egyértelmű. Megy a drukk akik még a vége előtt vannak.
 
 


@krijan:
Amíg nem jön meg, bármi lehet és ha most megis megjon, lehet, hogy az lesz a terhességed első napja szóval csakis pozitívan
amy
 
 


Csipke5 neked van vmi tüneted? Nekem néha cicifeszülés, néha kis émelygés, állandó szomjúság de amúgy semmi extra és ezek sem olyan erősek. És érzem hogy "húz" a hasam.
amy
 
 


Sziasztok!
Én is abban a cipőben vagyok, mint krijan. Ma csináltam tesztet mert már ez a mellfeszülès megőrjít! :-) sajnos egy jó nagy semmi! Negatív... erre számítottam sajna ezért nem mertem eddig csinálni. Szombaton kell elvilrg megjönnie de örültem volna ha már nem jön. Csak akkor fogalmam sincs minek tudhatom be ezt a mellfeszülést/èrtèkenysèget már vagy 2 hete...tényleg nem lehet hozzáèrni ès hason feküdni sem tudok. Most nem múlt el úgy mint az előző ciklusomnál mensi előtt. Most folyamatosan van 2 hete. Én már nem értem a saját testem :-]
 
 


@amy:
Kívánós vagyok. Van hogy fáj a hátam. A mellem lassan légballon méretü és nagyon fáj. Hasam néha szurkàl. Sokat iszok. Meg sokat eszek
 
 


@csipke5:


Hát kb én is ezek :-) Gyere az októberi babák csopiba, ha van kedved :-) Eddig ketten vagyunk benne :-D
amy
 
 


@amy:
Írtam oda is
 
 


 


Edke:
azért még szombatig jó pár napod van, lehet, hogy csak kevés hcg-t termel a szervezeted. Még bármi lehet :)
Krijan:
igazából nálad is. 11. napon vagy, hány nap szokott lenni a luteális? A hőd is simán emelkedhet még, 8-12 nap közt történik a beágyazódás, jelezhette azt is ez a csökkenés.


 

 


Sziasztok. Írtam korábban ide.

Úgy néz ki sikerült teherbeesnem. 9. Dpon este lett egy csíkárnyék a tesztemen. Ma a 10.dpon pedig már látható de igen halvány tesztem lett. Valentin napon tervezem elmondani a férjemnek.

Amit kipróbáltam ebben a ciklusban:

Pre-seed sikosító
E- és D vitamin
Folsav (ezt máskor is szedtem)

Sok sikert mindenkinek.
 
 


@nono5:
Gratulálok! Egyre többen vagyunk annyira jó!
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: