Új privát üzeneted érkezett!

@denisa84: üdv és gratulálok :) Én 6+2 vagyok a menzesz szerint.


Sajnos úgy néz ki, nekünk nem lesz egyszerű a baba projekt. A nődokim azt mondta, az eddigi eredmények tükrében természetes úton nem lehet gyerekünk, és tovább irányított meddőségi centrumba. Eléggé ki vagyok bukva.
Azért néha jövök majd, kíváncsi vagyok, kivel mi a helyzet.

Ewuss: drukkolok, hogy te is pozitívat tesztelj!

Bazsalikom88: üdv a klubban, és grat neked is a pozitív teszthez!
 
 


@rea33:
Mi történt ha szabad kérdezni? Kitartàst nektek! Na meg sok erőt!
 
 

 
 

Lányok gondoltam kipróbálom a jóstesztelést. Valaki próbálta? Nem igazán tudom mit kéne mutasson, majd a holnapival össze tudom hasonlítani. Azért megmutatom nektek. Csodálkoztam mert azt hittem szinte semmit nem látok majd rajta, de erősebb lett mint a peteérés előtti negatívak. 

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 96K_p1.jpg

rea33:
Nagyon sajnálom! :( Remélem tudnak segíteni az orvosok. Van valami lehetőségetek? Lombik?
 
 


@ewuss28:


Ezt találtam róla:
Tévesen pozitív a jósteszt, ha a tesztvonal intenzitása nő, de még sincs terhesség, hiszen a ciklus vége felé az LH és FSH mennyisége újra növekedni kezd. Ha sikerült a teherbe esés, akkor a tüszőrepedés után 12 nappal az ovulációs teszten a két csík majdnem egyforma erősségűnek látszik. Ha az ovuláció utáni 12. napon a tesztcsík halványabb mint a kontroll csík, akkor csak az LH –t látni, mely már a következő ciklus tüszőinek növekedését jelzi.
Nagyon drukkolok!! :)
 


Sziasztok Ma voltam a 12.hetes genetikai uh.n és valamit nem értek Az orvos 12 hetes 6 naposnak állapított meg De az én számításom szerint (pontosan tudom mikor voltunk együtt a párommal, és a mensi utáni 1.együttléttöl számítva) 11 hetes 1 napos lennék!szóval nem értem ez elég nagy eltérés 1 hét 5 nap... de a babával minden rendbe szépen fejlődik :-)
 
 


http://kep-feltoltes.info/?pm=Q9XP Gratulálok minden babát várónak! A próbálkozóknak minél hamarabbi sikert kívánok :-)
 
 


@rea33:
Köszönöm. Sose add fel és kitartás Nektek!

Lena, az a lényeg, hogy ezek szerint szépen fejlődik a pici :) Megy a drukk.

A jostesztrol hallottam, de már jól összefoglalta Denisa :)


@denisa84:


Köszi az infot. A 9ik napon vagyok. Még van remény :D A mellem sem fáj még pedig menzesz előtti héten már szokott. A méhem viszont görcsölget. Reménykedek még.
 
 


Igen végül is lehet nagy baba lessz
 
 


@ewuss28:


Ez egész jól hangzik, nekem ugyanígy volt :) Mindig volt mell fájdalom, most nem, csak a 11. naptól, plusz az alhasi szurkálások. Jujj, izgulok érted nagyon!!
 


@rea33:
Ha szabad megkérdezni mi az oka, hogy természetes úton nem lehet? Sajnálom, de ne adjatok fel, olyan sok lehetőség van már, hogy segíteni tudjanak.

lena28:
Az tényleg elég nagy eltérés a 12. heti ultrahangon, elvileg annak meg nagyon pontosnak kene lennie, fura. A te számításod szerint hozzáadod azt a plusz két hetet, amit a peteeresig kell meg? A lényeg hogy minden rendben legyen.

ewuss28:
A jóstesztesrol csak annyit tudok, hogy 1 teszt nem jelent semmit. Azt kell nézni hogy a napok alatt hogy változik az lh teszt és hogy reggeli első vizeletbol kell csinalni.

Ahogy én állok: Elszomorodtam ma Délelőtt barnaztam, és tegnap este óta elég erős alhasi fájdalmaim vannak, azaz elég nagy valószínűséggel meg fog jönni, pedig ma meg csak a 8. dpo-n vagyok, igen korai, de nálam ez megszokott. A furcsa az volt a dologban, hogy délutánra nem erősödött, hanem inkább elmúlt a dolog, de reggelre számítok rá hogy rendesen megjön. Hat ez van, nagyon úgy tűnik hogy ez sem volt a mi honapunk.
 


@vivicske6:
Oo basszus akkor miért van ez a hatalmas eltérés? :cry: Azt nem számoltam bele!elmúlt a mensim és az 1. együttléttöl számoltam,rögtön a mensi utáni napon kezdtünk bele
 
 


@vivicske6:
Félre értettem igen hozzá adtam azt a két hetet is! :-)
 
 


@vivicske6:
Nekem amit ìrsz olyan mintha beágyazòdás lenne. Nagyon drukkolok.
Rea33 mi a baj?
Lena és bazsalikom gratulàlok!
Nekem sajnos megint nem sikerült a kistesó úgy néz ki. Holnap van a nemvàrt napja és ma a teszt negatív szòval ez van. Màr csak azt remélem, hogy holnap hamar megjön ha akar mert legalàbb elengedem a hònapot. Sìk ideg voltam ma is meg szerintem holnap is ameddig nem jön meg. De érzem sajnos, hogy megjön holnap.
 
 


Ezek a jóstesztjeim. A feldő tegnap reggel az alsó ma reggel. Ma vagyok a 10ik Dpon. Most picit reménykedek, egész jól néznek ki :D

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 071254.jpg
 
 


@ewuss28: ez nagyon biztató, szépen látszik, hogy erősödött :) 


gkata: nagyon sajnálom :( de igazad van, ha meg kell jönnie, akkor jobb túlesni rajta minél hamarabb.
rea: ne tűnj el, ha természetes úton nem is sikerül, attól még itt vagyunk, és bíztatunk az inszemmel/lombikkal kapcsolatban is! És soha ne add fel, mindig történnek csodák! :)
 


@ewuss28:
Nagyon szép jós tesztek, szépen látszik az erősödés.

denisa84:
Hétvége óta csináltál már tesztet? Vagy próbálod holnapig kibírni?

Én ezennel elnevezem a mai napot a 4. probalkozós hónap 1. napjának, ugyanis erősödik a barnazasom
 


@vivicske6: Nem teszteltem még, igazából úgy terveztem, hogy hétvégén fogok. Egy db van még otthon, meglátjuk meddig bírom. Bár látnék már valamit a babóból, akkor talán megnyugodnék :) Április 13-án megyek majd dokihoz, akkor 7 hetes leszek kb.


Sajnálom, ha tényleg megjön :( De azért még várj, még elmúlhat, hátha nem erősödik tovább, és akár beágyazódásos vérzés is lehet!

Krijan: mi újság veled? Méred a hődet? Volt ovu?
 


Már megint van miért aggódnom. Jön az üzemorvos, nem húzhattam tovább a tüdőszűrést. Pedig annyira reménykedtem benne, hogy sikerül előbb teherbe esni, és akkor megúszom ezt a procedúrát.
Most meg itt vagyok kétségek között. A ciklusom 6. napján járok - egyáltalán merjünk próbálkozni ebben a hónapban, vagy hagyjam veszendőbe?
 
 


@agi15:


próbáltam rákeresni, annyit találtam, hogy a kötény amit adnak az véd, meg hogy ez csak évi egy alkalom, nem árthat. Ha sehogy se tudod elbliccelni, akkor inkább most, mint peteérés után.
 


@agi15:
Szólj a tüdőszűrésen, hogy mi a helyzet. Elvileg ha fogantatás elött rtgznek akkor nincs baj. Legalabb is ezt olvastam decemberben mikor engem is rtgztek akkor hasonló cipőben voltam. De mond hogy esetleg terhes lehetsz akkor tesznek rád kötényt.
 
 


@csipke5 @denisa84: annyi mindent olvastam a neten én is... a mindmeghalunk és a csak a 12-18. hét között káros elég széles spektrum ahhoz, hogy egyértelmű legyen. Kötényt kaptam.
Hát... marad a reménykedés és izgulás. Most nem csak a sikeres peteérés és megtermékenyülés és beágyazódás miatt, hanem a rtg miatt is. Áh, eggyel több, vagy kevesebb? :D :D :D




 
 


@rea33: Ne add fel. Nagyon ügyesek a dokik, rengeteg dolog fejlődött, tuti lesz megoldás.
 
 


Nem ismeritek esetleg Dr. Mezei Piroska endikrinológust Székesfehérváron? A másik, hogy szintén itt nődokit, aki szülést is vállal? Sajnos az enyém már szülést nem, s lehet inkább átmennék olyanhoz, akinél ezzel nem lesz gond.
 
 


@rea33:
Nagyon sajnálom, de legalább kiderült és nem vártok még éveket potyára! Szerencsére ma már szinte minden problémát tudnak orvosolni, biztos sikerülni fog!
Sajnos még nálunk sincs jó hír, tegnap megjött pedig csak pénteken kellett volna. Az utóbbi hónapokban teljesen behülyült a ciklusom :/


Hát lányok a ma reggeli HCGm is negatív lett. A jósteszt meg nem egyértelmű szóval most meg vagyok lőve. Tudom még korai kicsit ez a 11ik Dpo. Mondjuk november óta nem volt ilyen hosszú ciklusom úgyhogy ennek azért örülök. Lassan elpisilem az egész készletem pedig eldöntöttem h most nem őrülök meg be vhogy nem tudom betartani.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 070034.jpg
 
 


@ewuss28: kitartás!!  próbálj legalább 2 napot várni, pénteken már a 13. dpo-n leszel. Hány nap szokott lenni a luteálisod?

 


 


@denisa84:


Igen próbálok erős lenni :D. Hát kicsit meggajdult a ciklusom de mostanában 10-11 volt. A cicim még mindig nem fáj. Puffadok esténként ami nagyon zavar már és előbb vagyok éhes. Mindig ugyanakkor ebédelünk dél körül és utána 7kor vacsi. Tegnap is már meg most is éhes vagyok már délután 4kor. Most is rágcsálok mert korog a gyomorom. Próbálok nem bebeszélni semmit. 1 év után ez már nagyon nehéz :D

 
 


@chilipepper:
Sajnálom, de talàn oka van annak, hogy behülyül a ciklus. Nekem is két nappal koràbban jött meg a múlt hònapban, most meg két napja késik. Nem szokott ilyen lenni velem. Tegnap teszteltem és negatív lett azòta nem mertem de holnap reggel lehet, hogy ellövök egyet ha nem jön meg vagy ha kibírom akkor vàrok még.
Egész nap stresszeltem és kb félórànként mentem wcre, hogy mi újsàg. Persze semmi csak kb egy egy kis barna pötty tegnap meg ma reggel ami szintén fura mert nekem koràbban nem szokott ilyen barnàzàs lenni csak elkezdôdik pontosan a 28. napon és ami a csövön kifér...
Ewuss28 igzulok érted is, hogy baba legyen
 
 


@gkata78: komolyan nem is értem, nekem gyakorlatilag mindig óramű pontosságú volt... hát mindegy, már csak annak drukkolok hogy legközelebb majd ne jöjjön csak kb másfél év múlva :D


@chilipepper:


Nekem is behülyült a ciklusom miután elkezdtünk próbálkozni. Mindig is hosszú ciklusaim voltak tiniként is aztán ezt ugye a fogamzásgátló tabi "helyrerakta". Mikor abbahagytam a tabit akkor elkezdtett szépen beállni 30-35 naposakra. Aztán mikor elkezdtünk próbálkozni behülyült. Volt 40-45-56 napos is. Aztán valamikor novemberben fordult minden és lett 17 napos, 20 napos stb. Barátcserjét szedek most, a doki szerint az helyrerakja. Mióta szedem volt egy 24 napos aztán most ez a második hónap hogy szedem és nem jött meg (remélem nem is fog) ez a 27ik napom. Hasonlítani sem tudom mert az össze-vissza ciklusaimon nincs mit. Annyi hogy a mellem mindig fájt mielőtt megjött már egy héttel, ez most nincs, meg mielőtt megjött rossz étvágyam volt, kavargott a gyomrom sokat. Most ez sincs éhes vagyok állandóan.
 
 


@ewuss28: épp kérdezni akartam, hogy mi újság veled :) holnap tesztelsz? Vagy még vársz pár napot? Nekem a 13. dpo-n is csak a Gabriel lett baromi halványan pozitív, de persze nem vagyunk egyformák :)  Nagyon drukkolok!

 


@denisa84:


Bevallom gyenge voltam és csináltam most este egy tesztet, de negatív lett. Én is abban reménykedek hogy még korai. Akaratom ellenére is figyelem magam. Görcsölget a méhem egész nap meg néha beleszúr, ma azt hittem h meg fog jönni de nem jött. A mellemet most kezdem érezni de nem fáj inkább olyan furi mintha égne de lehet hülyeség. Holnap reggel csinálok tesztet.
 
 


Sziasztok!!

Ééééés elkezdődött...megint jön 12 nap dili.
Tegnap lett (extra durva) pozitív az LH tesztem. Ma még erős de már nem pozitív elvileg. Hát kiváncsi leszek. Nem tudom miben más ez most...
3. teás ciklusom,most nagyon intenzíven szúrt,feszített a hasam 3 napig.
Remélem most szerencsével járunk. Páromnak vettünk cink+szelén vitamint hátha az is segít. :)
Ha most sem jön össze (6. hónapja) akkor elmegy sperma vizsgálatra. Ha vele oké minden akkor én jövök.

Denisa gratulálok!

Ewuss mizu? Drukkolok!!!
 
 


@krijan: köszönöm, én pedig most drukkolok ezerrel! És kívánok sok sok türelmet, ezek a napok eskü lassabban telnek, mint ovu előtt :D 

 


Kösziiii.
Ahhoz képest ezt a ciklusomat nagyon körül öleli (EDDIG) a "lesz@rom" érzés. Persze iszom a teát,figyelek a dolgokra,jegyzem a tüneteket...de úgy különösebben nincs rajta a fókusz. Remélem ez így marad,bár ilyenkor már tényleg nem nyugszik a tudat...csak türelmetlen az ember lánya. Még csak 1dpo...majd megbolondulok a 8-9. környékén.
 
 


Sajnos úgy nèz ki a ma reggeli is negatív. Mintha lãtnèk rajta vmit de a fèrjem nem szóval nem magyarázom bele, elengedem. Sírtam egyet a kávém fölött de nem akarok így dolgozni menni úgyhogy ôsszeszedem magam. Megbeszèltük h ha most sem sikerül felfüggesztjük a pròbálkozást. Kicsit kikèszültünk lelkileg.
 
 


@krijan:
Hű nekem is ez az az időszak, ami nagyon lassan szokott telni, ilyenkor csak kattog az ember, hogy vajon mi történhet odabent. Drukkolok hogy sikerüljön!

ewuss28:
Ameg nem jön meg, addig meg reménykedni kell! Ne keseredj el, főleg ha talán lattal vmit rajta, hátha erősödik meg holnapra.
 


@ewuss28: ne keseredj el! Amíg meg nem jön, addig mindig van egy kis remény, hogy csak korai a teszt!
Tudom, min mész keresztül, nagyon nehéz. Én ebben a hónapban nem foglalkoztam vele, jobban is érzem magam sokkal. Sikerült fogynom és mozgok valamit szinte minden nap, engem ez nagyon jól leköt és elterel. Persze mindig ott motoszkál a “mi van, ha”, de próbálok nem odafigyelni.
Ja és egy jótanács: ne csak a peteéréskor szexeljetek, és ne csak a gyerekcsinálás miatt. Sokan beleesnek ebbe a hibába szerintem.


@ewuss28:  ne add fel még! Ha nem jön meg, a negatív tesztből még bőven lehet pozitív :) Szoktam nézni FF-en görbéket, ki mikor tesztelt, volt-e előtte negatív tesztje, és nagyon sokan vannak, akiknek még 15-16. dpo is negatív, aztán a 17-18. napon lesz pozitív. Mindenkinek más ütemben termeli a szervezete a HCG-t, szóval megy a drukk! 


chilipepper: jól csinálod, a mozgás nagyon sokat számít. Én ebben az utolsó ciklusban többet tornáztam, kipróbáltam a jógát is (youtube videók segítségével). És igen egyetértek, szex legyen, sokszor :D Mi a mensi utolsó napjain is voltunk együtt, ovu körül szinte minden nap, vagy másfél naponta, ovu után két naponta.

 


Mi januárban rendszertelenül szexeltünk. Volt hogy 3-4 nap ki maradt. Azt se tudtam mikor volt ovum. Nem is gondoltam, hogy lesz bármi. Erre tessék :-D Lehet hülyén hangzik, de annyit csináltam máshogy, hogy terhesnek gondoltam magam. Tudjátok vonzás törvénye. Ti hisztek ebben?
 
 


@csipke5: mázlista vagy, és persze fiatal :D Legalábbis ha jól emlékszem, nálam jóval fiatalabb, szerintem ez sokat számít. Valamennyire hiszek a vonzásban is, ebben a hónapban elég sokat mondogattam magamnak :) De közben ott volt a hitetlen énem, hogy ne keseredjek el, ha nem sikerül. Aztán még tesztem se volt pozitív, de messziről megéreztem illatokat, ilyenkor mindig elmosolyodtam, hogy hát perszeee, mert baba van a pocakban, utána meg jött az ellenkezés, hogy jójó, előbb kell két csík :D De végülis sikerült. Viszont szerintem kellett a jó időzítés plusz a vitaminok!


Amúgy hogy vagy mostanság?

 


@denisa84:
Bennem is volt ugyan ez. Sokszor merült fel bennem, hogy de nem is. :-D Változó, ma egèsz jól. Tegnapi borzalmas hányinger és rosszul alvás után ma sokkal jobb volt. Várom a szerdai uht. Izgi. Az a megérzésem, hogy fiú a pindur.
 
 


@denisa84:
Köszönöm a bíztatást lányok, nagyon rendesek vagytok! Fiatal házasok vagyunk hálisten nem azèrt szexelünk mert "kell" :D Amùgy az egyik ismerösöm fogalmazta meg jòl, hogy amíg nem jön össze ne csüggedjünk hanem èlvezzük hogy vègre nem kell "vigyázni" meg vèdekezni :D
A ma reggeli tesztem is negatív lett. Èrdekes mert mikor megcsináltam megjelent második csík de az szèp lassan elhalványult ès eltünt. Nem èrtem, amúgy xepil mártogatôsat csinàltam. De nem csüggedek mert vègre vettünk egy lakást tegnap :D. Kèt ève akarunk elköltözni azóta keresgèltünk házakat, aztán nagyon nem találtunk olyat ami tetszik meg jò meg nem romhalmaz. A hèt elejèn döntöttük el hogy jó akkor veszünk egy lakást ès puff tegnap már meg is találtuk. Úgyhogy most van mivel lefoglalni magam. :D
 
 


@ewuss28: ú, ez nagyon izgalmasan hangzik! Legyen benne sok örömötök! :)
Ha meg közben még egy baba is lesz, az a szuper ráadás. :)))
Egyébként ha egyszer ott volt a csík, az akár jót is jelenthet. 

 
 


Hát lányok, én egy életem, egy halálom, beneveztem egy futóversenyre - életem első futóversenyére, 5km távra 
Ha a mostani ciklusban sikeresek leszünk, akkor 8 hetes leszek, ha csak a következőben, akkor mensi környékére esik a futás.
A férjemnek el se merem mondani, azt gondolná, meghülyültem 
 
 


Gratulálok a lakáshoz :)

Hogy vagytok Lányok?


@bazsalikom88:


Én a ciklus 11. napján, 2 negatív LH-teszt után, PÉ előtt, magas libidóval. Most reggelizek, teszek-veszek és majd megyek futni egyet.
Lemértem a szobánkat (azt az egyet, amink van, és ami nappali-háló-dolgozó egyben) - ha kiteszem a 2 fotelt, akkor a helyére elfér egy 120*80 kiságy. Pelenkázó vagy bármi más szekrény nem. Úgyhogy futás közben szobaberendezések fognak pörögni a fejemben. Meg hogy bár ott tartanánk már.
 
 


@agi15:
Gyerek vàllalás előtt már 2 évvel is ezen pörgött az agyam. Szerintem normális ez a fészek rakó ösztön. Nálunk is szükösek a dolgok. Igaz 2 szobánk van de teli vagyunk cuccokkal meg állatokkal. Baba ágy az ágyhoz lesz rögzitve. Babaöböl néven találtok a neten ilyeneket. Csak nálunk az apuka és egyik jó barátunk akar neki csinálni. Külön pelenkázónk sem lesz. Ott a jó mosógép teteje plusz ágyon is lehet pelenkázni. Mondhatni a nomád megoldások híve vagyok :-) .
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron