Új privát üzeneted érkezett!

A magándoki is az állami kórházba fog vinni! Szóval jó esetben csak az első vizitet kell kifizetni, utána megbeszélitek mi mennyi és terhesgonozásra járhatsz az államiba.
Van azért szerencsére átmenet az sztk meg a Róbert Károly klinka között :)


Igen az átmenet csak 260 km a lakhelyemtöl! :D
 
 


 
 

 
 

Lena28: hogy működik ez a fogadott orvos dolog? Elmész államiba, a választott kórházba, a kiszemelt orvoshoz, fizetsz x összeget, és megkéred, hogy legyen végig az orvosod? Az egyik barátnőmnek azt mondták a Honvédban, hogy erre jelenleg orvoshiány miatt nincs lehetőség (ő csak érdeklődött, nem fizetett). Csak úgy működhet a dolog, ha elmegy a választott orvos magánrendelésére.. De ez csak egy kórház a sokból. Kíváncsi vagyok, máshol hogy megy ez.

Én egyébként magándokihoz járok. Nálunk az sztk-ban már 2-3 hónap a várakozási idő a nőgyógyászaton, így még egy sima hormonsort is bajosan tudtam volna elintézni. Gondolom, a terhesgondozáson azért jobb a helyzet.
 
 


Sziasztok!:)
https://kepkuldes.com/images/2e015d46ec ... 0daa53.jpg
Ez a mai 2. pisiből volt, 4 nap múlva kéne megjonnie. Ez Walentin teszt.
Viszont utána dél körül csináltam egy Predictor Earlyt és az totál negatív lett...:( Egy hete nagyon faj a mellem pedig nem szokott és tegnap irtora gorcsolt a hasam, viszont mához két hétre voltunk együtt utoljára úgy... szóval nem tudom terhes vagyok e? Annyira izgatott vagyok... holnap reggel csinalok még egy tesztet.
 
 


@liasabo:
Reggel sokkal nagyobb a hcg koncentráció. Így simán lehet, hogy amire reggel gyenge pozitív délután negatív. Drukkolok neked!
 
 


Minden pozitivat tesztelőnek gratulálok! Biztató hogy 40 évesen is sikerülhet. Ahogy korábban írtam, én 38 vagyok most.

Új ciklust kezdtünk, mert tegnap megjött.
A hozta a futár a pre-seed síkosítót. Hátha segít.

2.cn
 
 


@rea33:
Igen ez nállunk így működik a dél alföld keleti részén! :) "(gondolom azért lehet nállunk ezt megoldani mert mindenki a fővárosba jár szülni!") :)
 
 


@liasabo:
Drukkolok! Írj ha megcsináltad a tesztet :) nekem még nem fáj a mellem pedig kb.4 hetes terhes lehetek csak annyit vettem észre hogy szorítanak a melltartóim
 
 


Sziasztok! Amatőr LH tesztes kérdés,ne kövezzetek. A csík alapján lehet saccolni hogy közelben jár e az ovu vagy ez még halványodhat is?
Ha közelben jár akkor tipp hogy mikorra várható? /kb egy két nap vagy több?/
A bal oldal tegnapi a jobb oldal tegnap előtti.
Köszönöm
https://kepkuldes.com/image/nipUd
 
 


Krijan, nem igazán lehet saccolni, mert minden irányba változhat rövid időn belül, pl stressz, kialvatlanság, betegség hatására gyengülhet, ugyanakkor pozitív, jó élmények, orgazmus stb hatására spontán is bekövetkezhet hirtelen.   Van egy angol nyelvű app, Glow a neve, ahol az ovu teszted be tudod fotózni és az app elemzi neked a kontrollcsíkokhoz viszonyítva, majd egy 1-10-es skálán és besaccolja hol jár, mikor közeledik(közeledhet) az ovu, akkor ki is írja angolul, hogy közeledik az idő és így tovább:-)  Próbáld ki esetleg.  Jó tanács, hogy kb. mindig ugyanolyan fényviszonyok között fotózd az ovuteszteket, hogy helyes legyen az összehasonlítás.

Jó hír, tegnap reggel voltam hcg vérvételen a Centrumlabban, 201 lett!:-) megyek pénteken még egy kört, hogy a növekedési ütemet is megnézzük. Ma vagyok 4+3 napos.

nono5, naná, hogy sikerülhet!:-) drukkolok Neked is!
 
 


Sziasztok! 

Csatlakoznék hozzátok, ha még befogadtok, bár látom itt már elég sok mindenkinek sikerült is mire én hozzászólhatnék a dolgokhoz!  Szívből gratulálok azoknak, akiknek már van pocaklakó!
Én a párommal 1-2 hónapja próbálkozunk, de sajnos pénteken megint megjött, most múlik el, így egy új esély!  Szeretném megkérdezni tőletek, hogy ti így tervezés előtt mit szedtetek, gondolok itt vitaminokra stb. Nekem is a dokim a Gynositolt ajánlotta, de láttam elég borsos az ára, így azt még nem kezdtem el, csak a sima tablettás folsavat és C-vitamint. Előtte szedtem Elevitet 1 hónapig, de úgy láttam fölösleges, nagy étvágyam lett tőle és azt mondták elég lenne akkor szedni, ha már pozit tesztelek. Az ovi teszteket még nem próbáltam, úgy éreztem az kicsit talán "erőltetés" lenne, nem szerettem volna ráizgulni a dolgokra, de sajnos enélkül is megtörtént, és csalódás ér mindig ha mégis megjön. Nem tudom mivel terelhetném el a gondolataimat, tudom, hogy az lenne a legjobb mert így csak én magam fogok ennek az útjában állni. Nektek van valami módszer a "nyugira"? 
 
 


@edke6:
Üdv itt. Előző hónapban én is nagyon rávoltam izgulva nekem a negatív teszt hozta meg azt, hogy lenyugodtam. Valami át kattant bennem. Sokat beszélünk a babáról, nem védekezünk, de nem figyelem vajon ovulálok e. Igaz nálam most nagyon zajlok az élet, új munkahely, egyetemi vizsgák... stb.
Most az elöbb elkezdett a méhem szúrkálni... elvileg február elejére nem várom. Eddig semmi egyébb tünet nem volt.
 
 


Sziasztok :) én arra gondoltam ,hogy úgy sem fogok teherbe esni főleg 1.próbálkozásra Nem!kiszámoltam kb.mikor ovulálok és előtte 5 nappal,utánna 5 nappal szex minden nap!! volt hogy többször is... :-D A Jutavit-et szedem 4 hete!nekem ettöl nem nőtt az étvágyam :) És hatalmas meglepetésre sikerült 1.re összehozni! :-) mindenkinek azt kívánom hogy minél hamarabb pozitívat teszteljetek! :)
 
 


@csipke5: Nekem is a szurkálódással kezdődtek a tüneteim! :) drukkolok hogy ne jöjjön a nem várt! :)
 
 


@lena28:
Azota is fáj az alhasam meg a hátam. De lehet a stressz... ma megyek vizsgázni. Meg sok a negatív dolog a napokban.
 
 


@lena28:
Mikor teszteltél pozit leghamarabb? Én már előző hónapban is érezgettem szurkálást de végül mégis megjött. Most is olyan mintha megakarna jönni pedig még kb egy hét múlva nem várom. Nem tudom merjek e reménykedni. Idegörlő a várakozás.
 
 


@csipke5:
Ezek a dolgok tényleg sok stresszel járnak remélem sikerülnek a vizsgáid és az ujj munkahely is és a pozitív teszt is! :)
 
 


@gkata78:
Nekem dec.27.Én volt az utolsó mensim 1.napja sok teszt negatív lett és az 1.pozi teszt az 01.20.án sikerült :) http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 085254.jpg
 
 


Csipke5: Köszönöm a válaszod! Hasonlóan vagyunk mi is ezzel, engem is kicsit a negatív teszt vágott arcon, hogy ez így nem lesz jó! Sajnos csak 1 napot késett, de itt lesz előttünk az újabb lehetőség! Neked sok sikert a vizsgáidhoz na meg a babához is! :-)

Lena28: A Jutavit vitaminnak a sima vitaminját szeded vagy kimondottan a terhesvitaminját?
 
 


A terhes vitaminját szedem! Napi 1
 
 


@lena28:
Vizsga nem lett meg de számítottam erre. Munka szupet imádom. Pozitívat én is várom
 
 


@csipke5:
Legalább a munkahely váltás bevált! :-D én 5 hónapja váltottam munkahelyet és én is imádom! :)
 
 


edke6, a vitaminoknak 3 hónap kell, míg beépülnek férfi ivarsejtnél és a petesejtnél is, akkor lesz a minőségükre hatással.  Apjukkal nekigyűrkőztünk ősszel, ő is, én is napi 200 mg E vitamint, Q10-et, 500-as C vitamint, 2000 NE D-vitamint, B vitamin komplexet szedtünk, én még pluszban Inofolicot az inzulinrezisztencia miatt.   Nagyon fontos, hogy a párod is szedjen vitamint, főleg az E vitamint.   Azt nem tudhattuk, lesz-e baba, de hogy szép a bőrünk, nőtt rengeteg hajam, szép a fénye, a körmöm, az biztos, nem volt hiábavaló csak magunk miatt sem:DD 

szerintem az teljesen rendben van, ha valakit sokat foglalkoztat a babára készülés, napközben is többször eszébe jut, ovuteszteket csinál, hőmérőzik, fórumozik, hiszen lelkileg is kinek mi az igénye, szükséglete a felkészülésre.   Nekem pl. az a furcsa, amikor valaki nem készül fel rá testileg, lelkileg, de én ilyen vagyok, nálam ez egy folyamat, amely felépül, kinyílik, megérik és megtörténik.

Nálunk az vált be (négy gyerek), ha nem csak ezzel foglalkoztunk, nem ez határozta meg a gondolkodásunkat más dolgokban (és ez a kulcsmondat), pl. vettünk repjegyet pl. 8 hónappal későbbre ugyanúgy és nem az volt,  hogy de mi lesz ha, simán terveztük a munkát, megbízásokat 5-6-7-8-9 hónappal későbbre és nem az volt, hogy akkor már lehet otthon leszek, nem kellene, mert mi van ha..., ha elmentünk bulizni, akkor ittam, vagy még cigiztem is, és nem az, hogy de hátha most már beágyazódik stb, tehát ezt a lábujjhegyen járkálást kellett elkerülnöm.    Emlékszem, hány olyan hónap volt, hogy mint a patikában, minden tökéletesre volt csinálva: tökéletes időzítésekkel ágybabújás, beágyazódáshoz nyugalom, rózaszín felhők, szögmérővel kiszámolva minden, aztán ezekből soha nem lett gyerekem.

Amikor egyfolytában "figyeltem" vagy átmentem otthon kvázi mimózába és annyira ügyeltem, hogy "ideálisnak vélt" körülményeket teremtsek, semmi megerőltetés, semmi lazulás, abból nem lett gyerekem -  nem tudom, talán a teremtés szemérmes velem.

Viszont amikor ugyanúgy ovuteszteltem, hőmérőztem, fórumoztam, álmodoztam (amelyek nekem biztonságot, lelki megnyugvást adnak, tehát semmi pénzért nem hagytam volna ki vagy abba ezeket), de mellette igazán éltem, sokat nevettem, sőt esetleg csupa őrültségeket csináltam, akkor terhes lettem.   Pl. most ebben a ciklusban a jéghideg óceánban megmártóztam, reggelig buliztam, ittunk is, táncoltunk is, kipróbáltam bakancslistás régen vágyott dolgokat, sőt beteg is voltam.   Előző terhességemnél ártéren lapátoltam, segítettem naphosszat abban a hónapban és ezerrel kerestem munkát a neten munkaidőben, annyira utáltam a munkahelyem és bumm, tehát más fókuszok is voltak ott. Ez pedig a másik kulcsa, szerintem:)
 
 


@pelle:
Ez igen! Köszönjük szépen ezeket a sorokat és az őszinteséget. Remélem sokan erőt merítenek belőle, én mindenképpen. Boldog babavárást kívánok! Megkérdezhetem melyik városban élsz?
 
 


gkata78, Kistarcsán:-)
 
 


Hát az első probalkozos hónap nálam sem járt sikerrel, ma megjött a nem várt. Érdekesen alakult a ciklusom, ugyanis 30 napos volt, viszont a 21, 22. napon volt pozitív az lh tesztem, azaz nagyon rövid volt a lutealis fazisom. Már pár hónapja lh tesztelek és mindig hasonlóan alakul. Sztetek erre jó lehet a cickafark, palastfu tea? Van ebben valakinek tapasztalata?
 


@pelle: köszönöm, hogy ezt így leírtad, nekem sokat segített. Az a helyzet, hogy az utóbbi pár hónapban nagyon a teherbe esés, babavárás körül forognak a gondolataim. Pl. nem foglalunk le hosszabb utazást nyárra, mert mi van, ha terhes leszek, még egy pohár bort sem nagyon ittam az utóbbi időben, nem vállaltam be egy továbbképzést, mert mi van ha nem fogom tudni befejezni. Szóval ezt ilyen formában nem csinálom tovább, mert becsavarodni sem akarok.
 
 


@pelle:
Irigyellek a lakhelyed miatt éltem ott. Hiányzik.
 
 


Sziasztok!
Hu de le vagyok maradva...
A magándokiról saját tapasztalat:
Terhes lettem,először sztk-t hívtam és ha jól emlékszem valami 10 hetesen kellett volna elöször mennem. A nő azt mondta ha nincs panaszom elég akkor menni.
Hát én nem vagyok hipochonder meg túlaggódó se de azért csak tudjam már hogy az a gyerek jó helyen van megtapadva, rendesen meg mi egyéb.így magándoki után kutakodtam. Egy kismama ajánlotta akihez végül mentem. Nekem fontos volt hogy közel legyen mert ha rosszul vagyok nem biztos hogy kívánnék a város másik oldalára utazgatni.(első 12hétbe kemény hányingerrel küzdöttem) Szóval ő azon a lakótelepen magánrendelt ahol laktunk. Az elejétöl hozzá jártunk,gondosan megvizsgált mindig,maximálisan elégedett voltam a rendelőben vele. Viszont akárhányszor hívtam,vagy mentünk(nem hetente zaklattam) sose emlékezett rám. Én elhiszem hogy 100millió kismamájuk van,és nem is akartam hogy fejből tudja az anyakönyvi kivonatom meg a vérképem de legalább úgy nagyjából tudjon hova rakni vagy legalább a keresztnevem tudja...na mindegy szóval vizsgálatra csak magánba mennék újra...hát a szülést nem tudom...ö megszabta a tarifát,és lényegében annyira volt ott hogy kitolta belölem a gyereket meg összevarrt...egyáltalán nem voltam hasra esve. Arról nem beszélve hogy bőven indokolt lett volna szerintem a császár nálunk. (Fájásgyengeség,nem tágultam,köldökzsinór kétszer a nyakán a gyereknek,belekakált a magzatvizbe) szóval én az otthon szülést se probálnám ki mert sose tudhatom hogy is alakulnak a dolgok és mikor kell a gyors segítség.
Na nagyon belemélyedtem...szóval ha tudom anno hamarabb ki az ügyeletes doki akkor tuti nem hivom az enyémet. De így utólag könnyű mondani már. A gyerekosztály mindenhol tragédia ahogy hallom,ez nálunk sincs másképp,de túl kell élni azt a pár napot és kész.

A babaprojekt "bekattanást" én úgy próbálom elkerülni hogy hiszem hogy mindennek oka van,és okkal nem sikerül az az adott hónap.
Pl decemberbe 10én volt meg a mensim,20.án anyukám elhunyt...a hatalmas sokk után az volt az első gondolatom hogy de jó hogy nem teszteltem pozit mert a hatalmas idegbe ki tudja megmaradt volna e. Nem birtam volna ki ha valami történik vele.
5 napot késett is ugye,de gondolom a temetés meg a munkahely elég indok rá... Szóval most én ezzel nyugtattam magam hogy jobb ez így...mint irtam a munkahelyemen is van baj,szóval ez igy egyszerre sok(kkkk) most nagyon...talán most már nyugszanak a dolgok,vissza kerülünk a régi kerékvágásba és talán meghozza a Boldogságot egy pozi teszt.

Most vagyok a ciklus 16. Napján...ebben a hónapba aztán volt minden. az elején influenza lázzal,aztán elfelejtettem hőt mérni 2szer is,most meg tegnap ovutesztelni.A hőm meg ma ment fel 36,9re és pont tegnap felejtettem el tesztelni. Vagy 4 napja ovus fájdalmam van,görcsök,derékfájás,medencém feszült de a tesztek negatívak voltak. A mai is az,nem tudom a tegnapi pozi lett-e volna. Ha fent marad a hőm akkor biztos. Ma már feszül a hasam alja,reggel voltunk együtt meg tegnap előtt este,remélem jól időzítettünk. Ha fent marad a hőm holnap is akkor kezdem a palástfüvet.
Ki hogy van? Kismamik majd hozzátok a hírt ha voltatok dokinál.
Mindenkinek további szép napot!
 
 


@krijan:
Szia az orvost akit szeretnék választani számomra nem idegen, csak pozitív dolgokat hallottam róla :) a magán dokik/klinikák messze vannak a lakóhelyemtől plussz elég borsos az ára is! Tudom a kényelmet a környezetet nyugalmat és odafigyelést meg kell fizetni de én úgy gondolom (remélem) így is elégedett leszek az ellátással hogy nem magán klinikán magán orvoshoz fogok járni... neked eléggé összejött a stressz az elmúlt hónapokba! Sajnálom és részvétem! :-( fel a fejjel csak előre tekints és drukkolok hogy minél előbb pozitív legyen a teszt! :-)
 
 


@lena28: én Kedden megyek az 1.vizsgálatra már nagyon izgulunk! :) reméljük minden rendben lessz! :) a mai tesztem elég erős letthttp://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 104036.jpg
 
 


@krijan: Nagyon sajnálom ami anyukáddal történt, őszinte részvétem! 

Igazad van, mindennek oka van. Én is abban bízom, hogy majd akkor jön a baba, amikor jönnie kell - bár mi már több, mint egy éve nagyon várjuk 

@lena28 miért mész ennyire korán? Hányadik hétben jársz? 



@chilipepper: csütörtökön leszek az 5. Hétbe és azért megyek minél hamarabb mert olyan helyen dolgozom ami veszélyesnek számít és minél hamarabb át kellene magam helyezni
 
 


@pelle:


Köszönöm, hogy ezt megosztottad velem/velünk! :-)
Ahogy olvastam a soraidat, totál magamra ismertem, én is ugyan ezt csináltam és én is most döbbenek rá, hogy nem lesz ez így jó, szóval ezt a ciklust már kicsit másképp kezelem :-)
Amint nekiálltunk a babaprojectnek én csak minden károst tiltottam magamtól, mintha egy burokban éltem volna. Amiket te leírtál rám is igazak voltak. Lemondtam a bulikat amik hajnaligtartóak, hogy ne legyek kimerült. Egyáltalán nem ittam, még egy picike bort se pl, de talán még karácsonykor a rumos sütire is nemet mondtam :-) Mellesleg én sportolok amit nagyon szeretek, de a baba miatt elgondolkodtam hogy abba kellene hagyni mert mi van ha megterhelő a dolog és azért nem sikerül majd. Több edzőt kikérdeztem a témával kapcsolatban, de mind azt mondta nekem hogy a mozgás csak segít mindenben :-) Súylokkal dolgozunk, de szabad továbbra is csak esetleg ne növeljem a súlyt. Szóval teljesen elzárkóztam majdnem mindentől. Most már így hogy újra megjött és elkezdődött egy újabb lehetőség eldöntöttem, hogy ennyire nem görcsölök rá. Ha a párommal elmegyünk egy romantikus vacsorára igenis megiszom azt a pici pohárka bort ha megkívánom. Ha egy buliba megkínálnak akkor is elfogadom, ha úgy érzem meginnám. Soha nem voltam az a nagyon nagy ivós :-) a töményet pl le sem tudnám tuszkolni a torkomon, de talán ez nem is baj. Most szombaton is hívtak egy házavató bulira, boldogan mondtam igent, mert talán kell is kicsit a kikapcs a barátokkal is :-) Lerészegedni a project előtt sem részegedtem soha, így szerintem talán csak jót tehet. A mozgás is megmaradt az életemben és igyekszem mindent (majdnem) ugyan úgy csinálni mint ez előtt :-) A vitaminokat szedem, odafigyelek magamra de talán ennyire rágörcsölni tényleg nem szabad, aztán majd lesz ami lesz :-) Viszont nagyon foglalkoztatott a téma, mivel már nagyon vágyunk rá... a családommal remek a kapcsolatom de szeretném csak a párommal megélni ezt és végig menni ezen az úton, azután ha már végre pozit mutat a teszt meglepetés lenne a családtagoknak. Ezért is kerestem más alternatívát, így akadtam szerencsére erre a fórumra :-) Örülök, hogy olvashattam mások sikereit és hogy nem vagyok egyedül ezekkel a célokkal, vágyakkal és mindezt kibeszélhetjük :-)
 
 


Krijan: őszinte részvétem! Kitartást és erőt kívánok neked az elkövetkező időszakra.

Én is hiszek benne, hogy van sorsszerűség, és nem ok nélkül történnek a dolgok. Lassan egy éve lesz már, hogy próbálkozunk. Bennem már az is felmerült, hogy lehet nekünk sosem lesz gyerekünk, nem ez van megírva.

Lena28, majd írj, mi volt a vizsgálaton!

Vivicske6, a cickafark-palástfű tea elvileg segíthet rendezni a ciklust, de nem tudom, jó-e rövid luteális fázisra. Én még csak most kezdtem el inni a palástfüvet, szóval a hatásáról nem nagyon tudok még beszámolni.
 
 


@krijan:


Őszinte részvétem anyukád miatt!
Kívánom, hogy most már nyugis időszak jöjjön az életedbe!
 
 


Sziasztok! Még 5 nap a nemvártig. Kettő tesztet már ellőttem tudom korai és persze negatív az eredmény de azért még remélem, hogy pozi lesz pár nap múlva. Csak azt nem tudom, hogy bírjam ki addig tesztelés nélkül. Ti hogy csináljátok?
Csipke5 mi újság teszteltél már?
Liasabo gratulálok. Csináltál újabb tesztet? Minden ok?
Többiek hogy vagytok? Légyszi írjatok
 
 


@lena28: értem, majd írj, hogy mit mondtak :)

@rea33 : próbáld meg a negatív gondolatokat kiiktatni. Tudom, hogy nem könnyű, sőt. Nekem ősszel volt egy műtétem, ahol alá kellett írnom, hogy az orvos dönthet úgy, hogy eltávolítja a teljes méhemet. Nagyon nehéz volt, de megbeszéltük a férjemmel, hogy mi nem tudjuk elképzelni az életünket gyerek nélkül, így ha ez történne akkor örökbefogadunk. Ez is opció szerencsére. Nyilván mindenki arra törekszik, hogy vér szerinti gyermeke legyen, de szerintem nem attól leszel szülő, hogy hasonló a genetikátok. Csak azért írom ezt, hogy ha esetleg tényleg nem sikerülne és nem akartok lombikozni, akkor azért még van választási lehetőség :)

@gkata78
:


Nekem is péntek a nemvárt napja. Mindenféle "tüneteket" érzek magamon, de már annyiszor becsapott a testem, hogy nem igazán élem bele magam. Megfogadtam, hogy csak szombat reggel tesztelek, ha nem jön meg addig. nehéz kivárni, de próbálok erős maradni. 




@gkata78:
Szia én elég hamar elkezdtem tesztelngetni kíváncsiságból :D és az első halvány pozi teszt 4 nappal a nemvárt előtt sikerült! Persze nem gondoltam volna hogy 1.re sikerülhet de csak összehoztuk! :-) remélem neked is minél hamarabb pozi lessz! :)
 
 


@gkata78:
Á még korai lenne, elöző ciklusom 32 napos volt ha azzal számolok akkor 6-7re nem vÁrom. De simán leheg el os felejtek majd napok óta nagyon szèt vagyok esve... nem tudom mi van velem. Meg sok a rossz dolog mostanság de igyekszem nem stresszelni.
 
 


Chilipepper: én benne lennék az örökbefogadásban is, a párom nem szeretné. Még várunk két-három hónapot, aztán szerintem kérek időpontot a BMC-be. Vegyes érzéseim vannak a lombikkal kapcsolatban.
De hátha összejön spontán is a baba. :)

Már előfordult egyszer-kétszer, hogy mindenféle tüneteket észleltem magamon, aztán mindig megjött. Most megint feszül a mellem, érzem a hasamat is, és hányingerem van. De nem merem magam nagyon beleélni, főleg hogy terhességi tünetnek korai lenne még.

Gkata78, és minden mostanában tesztelőnek megy a drukk!
 
 


Sziasztok!
Ledöntött az influenza, így kicsit hanyagoltam a virtuális életet. Gratulálok a babásoknak, és üdv az újaknak! :)
Nagyon igaza van mindenkinek, aki amellett van, hogy élni kell. Jó volt olvasni, hogy nem csak én gondolom így a baba témát :) Egy hónappal ezelőtt elképzelni se tudtam volna, hogy mással foglalkozzak. Ezzel keltem, ezzel feküdtem. Tornázni akartam, de bemagyaráztam, hogy most nyugi kell. Tömtem a vitaminokat, távolabbi terveim szinte nem is voltak, mert mi van ha addigra terhes leszek. Aztán az influenza, és hogy végre valóra válni látszik egy álmom, rádöbbentett, hogy így nem lehet élni. Továbbra is akarom, de nekiállok foglalkozni az élretemmel, és úgy élem meg a szabadidőmet, ami nekem és a férjemnek a legjobb :)
Ráadásul még biztosan sok-sok türelemre lesz szükség, mert a férjemnél megvolt a sperma vizsgálat, és hát nem katasztrófa, de nem is a legjobb. Szednie kell rá egy pasis vitamint, ami horror áron van, és persze minimum 3 hónapos a kúra. Én addig már nem is reménykedem semmiben, ha viszont mégis összejön, mi leszünk a legboldogabbak!

 


@denisa84:
Kitartást nektek is remélem akkor max 3hónapon belül kopogtat a gólya. Nekem még 3 nap a nemvártig de szerintem meg fog jönni és a teszt is negatív ma reggel. Már kellene mutatni egy halványka második csíkot de semmi sajnos. Férjemnél tegnap megállapítottak valami pajzsmirigy túlműködést. Szerintetek lehet valami összefüggés a sikertelen próbálkozásainkkal? Arra is gondoltam már, hogy én miattam nem sikerül a babó mert időnként elszoktam menni plazmaadásra. Mondjuk az ott dolgozó fiatal dokinéni szerint addig lehet ameddig nem lesz pozi a teszt. De már nem tudom lehet csak azért mondta, hogy menjek addig is plazmát adni mert gondolom az neki is pénzt jelent. Köszi a válaszaitokat.
 
 


@gkata78:


Szia! Én úgy tudom, hogy a pajzsmirigy túlműködés a férfiaknál a spermiumok csökkent mozgását eredményezheti (ha alulműködik akkor meg kevés spermiumszámot okozhat), szóval egyik sem a legjobb, de nem kell azért az ördögöt sem a falra festeni! : -)
Plazmaadásnál az a "baj", hogy folyamatos veszteség éri a szervezeted, ami teherbeesésnél szerintem megint nem kedvező. Én úgy látom, jobb lenne ha erre az időre ezt felfüggesztenéd és kezd el a szervezeted feltöléteni vitaminnal! : -) Nagyon sok sikert kívánok nektek! : -)
 
 


@edke6:
Köszi a választ. Én már tavaly ősz óta folyamatosan töltöm magam vitaminokkal azért is "jó" nekem a plazmaadás mert nyomonkövethetem a vérképem mert kicsit alacsony néha a hemoglobinom. Mostanában azt m
 
 


Bocsi hamarabb elment.. Szóval jók az értékeim
 
 


Sziasztok ma voltunk az 1.vizsgálaton minden rendben van! :) 2 hét múlva kell vissza menjek addigra már lessz szívhang is:) http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 102452.jpg
 
 


@lena28: gratulálok!!!
Az uh-n az a fekete pötty a baba?


Igen! A mi kis mazsolánk! :)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron