Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! 5. napja késik a menstruációm, általában pontos. Szeptember óta próbálkozunk a baba projektel és június óta nem szedek fogamzásgátló tablettát. Nem veszek észre magamon terhességi tüneteket kivéve az elmaradt menzeszt, viszont reggel teszteltem és negatív lett. Az lenne a kérdésem, hogy meddig várjak, mikor menjek nőgyógyászhoz? Pár nap múlva megjöhet vagy pozi lehet a teszt. A válaszokat nagyon köszönöm!
 
 


Szia. 
Nem tudom mennyire aktuális még és mi a helyzet. Remélem ha még mindig nem jött meg már elmentél a nőgyógyászodhoz és kiderült mi a helyzet. 
A fogamzásgátlók általában erősek,  hiába hagyod abba, jó pár hónap múlva is szórakozhatnak a ciklusaiddal, de a terhességet már nem gátolják meg. 
És vannak olyanok, akiknek jó ideig nincsenek terhességi tüneteik majd csak később jelentkeznek. 
Szóval remélem már kiderült miújság!
A legjobbakat neked! 


Sziasztok! Én decemberben hagytam abba a foggátlót. Most jött meg elöször azóta 32 napra. Ami nálam nagyon jó jel mert anno édesanyámnak nem jött meg abba hagyás után. Gyógyszerrel kellett neki újra indítatni. Nyilván azokban még több hormob volt mint a mostaniakban. Én már szedek terhes vitamint is elvileg az is segíthet a helyre álásban is.
 
 

 
 

Sziasztok. Sajnos 9 nap késés után megjött a menzeszem, nagyon szomorú voltam. Meglátjuk, hogy ebben a hónapban hogy alakulnak a dolgok. De akármi lesz, elfogok menni nőgyógyászhoz jövőhónapban. Egyébként én is szedek folsavat. Egy vérvétel alkalmával kiderült, hogy vas hiányom van, úgy hogy arra is szedek még vitamint, amit az orvos irt fel. Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
 
 


Sziasztok.7 napja késik a menstruációm.Ilyen még nem fordúlt elő.A párommal egy ideje próbálkozunk a baba projektel.Már az előző havim is fúrcsa volt,alig-alig jött meg.3 tesztet csináltam a napokban de mind negatív volt.A mellem nem feszűl mint ahogy szokott a menstruáció előtt és semmi jele annak,hogy megkellenne jönnie.Rengeteget pisilek,mostanában vannak enyhe alhasi görcseim,de csak átmeneti.Sokkal feszűltebb vagyok és érzékenyebb,bármiért tudnék sírni.Mi lehet ezeknek az oka?Valaki tapasztalt már ilyet?A válaszokat előre is köszönöm.
 


Szia! A menstruaciód késhet, ha esetleg pl valamilyen stresszhelyzet ért mostanában, de a többi tüneted utalhat terhességre, lehet túl korán teszteltél és várnod kellene vele még pár napot, hogy mutassa a teszt a 2 csíkot. Ja és fontos, hogy reggeli első vizeletből csináld a tesztet, az a biztos.
 
 


@szandra996:
Nekem is ezek a tünetek voltak aztán 4 nap késéssel megjött. Sajnos a hormonok is tudnak velünk szórakozni.
 
 


Sziasztok! Én is hasonló helyzetben vagyok. 4 napja késik a menstruációm, pontos szokott lenni általában. Már két tesztet csináltam, de negatívak lettek. Megszakítással védekeztünk, mert 2 hónapja volt egy méhen kívüli terhességem, de azóta mar megvolt a mensim rendesen. Viszont 01. 27.-én (mensi előtt par nappal) élesben ment a dolog. Lehetséges, hogy akkor megfogant a baba és még nem jelzi ki a teszt? Egyébként semmi tünetem nincs. Még a mensis tüneteimet sem érzem ( mellfeszülés, hasgörcs szokott lenni).
 


Sziasztok:)
Még új vagyok. Délelőtt óta olvasgatlak titeket az elejétől kezdve.
Az én esetem kissé érdekes...
18 éve vagyok együtt a férjemmel (36) éves vagyok. 16 éve nem sikerül teherbeesnem.
Voltunk kivizsgáláson, nála minden rendben. Nálam IR, pcos gyanú, de nem igazolódott, peteérésem clostyllal sem volt, csak azon az oldalon, ahol a petevezetékem össze van nőve a belekkel. Ezt nem lehet műteni.
3 hónapig figyelték pesten a peteérésem, de semmi. Feladtuk. Ez 2016- ban volt. Jelentkeztünk örökbefogadásra és tavaly júniusban egy gyönyörű kislány szülei vagyunk. Most 3 éves.
Viszont... Nekem sosem hagyott ki a mensim egy hónapot sem. 3 éve volt, hogy 11 napot késett.
Viszont most 19- én kellett volna megjönnie, de semmi. Tüneteim vannak, bár a cicim nem érzékeny.
Ciklusaim 26 naposak kb.
Hétfőn teszteltem, délutáni pisiből, ami negatív lett. Véleményetek? :)
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron