Új privát üzeneted érkezett!

Helló mindenkinek ,

Egy kérdéssel fordulok hozzátok,

Amit tudni kell rolam, az az, hogy kb 2hete rosszul érzem magam, szédülök, émelygek , görcsöl a hasam alatt, derekam nagyon fáj, 2 hete csináltam egy tesztet és megjelent a második halvány csík, aztán akár hány tetszett csináltam mind negatív volt, vervizsgalaton voltam hcg0.01, 21 diken meg kellett volna jöjjön a menstruációm, ehelyett barnás valami jött az is nagyon kevés 2 napig aztán kedden elkeztem menstrualni, és szerda este végeztem( nekem amikor megjön 3 napig mint amikor a csapot megengeded úgy jön aztaneg 3at normálisan, az az 6napot tart)
A múltheten voltam dokinal és azt mondta hogy van kb 20-20 ciszta mind a két petefeszkemen, szerdán voltam.dokinal ekkor még épp mentrualtam.( Létezik ilyen sok ciszta??? Kb40.. ) :(

Szerintetek ??
Tényleg ciszta vagy terhesség és meg nem látszott??
4diken ujra megyek egy másik dokihoz

Köszönöm a válaszokat előre is !
 
 


Valakinek tapasztalata ilyen területen?
 
 


Sziasztok

Egy kis lelkifröccsért jöttem.
Remélem vannak itt olyanok akik hasonló helyzetben voltak mint én és pozitív lett a végeredmény. Mert nagyon aggódom.
A történetem röviden.
PCOS-em van babát tervezünk. Már egy hete folyamatos pozitív peteérési teszt miatt kezdtem gyanakodni és csináltam tesztet ami pozitív lett (digitális clearblue) 1-2 hetes terhességet jelzet a teszt ez volt pénteken. Ezen felbuzdulva csináltam még vagy 7-et külömböző időpontokban mind pozitív lett bár a sima 1 csík 2 csík leolvasósak csak halványan mutatták a pici manót. Az utolsó mensim alapján még csak 3 hetes a babó, ettől függetlenül elmentünk dokihoz mert nagy volt a stressz ugye alapból a PCO-s miatt. A doki azt mondta orvosilag lehetetlen hogy ilyen korai terhességnél pozitív legyen a teszt. Persze az ő tesztje is pozitív lett. Az ultrahangon sajna babót nem látott az uh-n de azt mondta a méhem állapota olyan amilyennek lennie kell. Vettek vért is a hcg miatt is azt mondta a doktornő azzal is minden rendben van. Holnap vissza kell mennem egy újabb vérvételre, hogy nő e a hcg szint a szervezetembe és mit ne mondjak rettegek. Nagyon félek, hogy a vége mégsem lesz pozitív a történetem
Volt esetleg valaki olyan helyzetben, hogy előszőr nem látták a babát aztán mégis meglett és minden rendben volt vele? Halvány teszt ide vagy oda stb?
 
 

 
 

Nana: nalam egy ciszta is sok tunetet, rosszulletet, faradtsagot, alhasi szurkalast, elotej folyast okozott, aztan 35. napon megjott, mint kiderult a nemvart.
Kicsit soknak tunik a ciszta, amit mondtak, uh-n nem mutattak meg? A keresgeleseim spran volt, hogy olyat olvastam, h felreneztek a dolgot, es a petesejteket neztek cisztanak, uh ne keseredj el!

A vervetel a leftutibb, uh van rwmeny, es a cisztak is felszivodhatnak
Van valami caltozas? Nagyon szoritok!

Wicaaa: vervetel alapjan siman babasodasrol lehet szo. Van valami fejlemeny? Kitartas, osszejon!


Sziasztok!

Van itt meg valaki onlany? Jol jonne egy kis segitseg, tudas A dokinom a ciklus 15. napjatol rendelte el az utro szedeset, addig, mig meg nem jon. Azzal a hivatkozassal, hogy ez a babasodast is, es a jobb petefeszkemben letaborozott cisztatol valo megszabadulast is segiti egyuttal. Ha megjon a mensi, szerinte akkor kell abbahagynom a szedeset.
16-an lett pozi a pe tesztem, 17-en voltunk egyutt, 20-an kezdtem az utrot. Ma, a 2. Napon szedulgettem, alhasamban neha gorcsolos erzest tapasztalottam vala. Mivel tobb helyen azt olvastam, hogy beagyazodast segit, es nem kne egy jo dbig abbahagyni, kicsit feszult vagyok.
Jo esetben 28-29-en "fejezodhetne be" a beagyazodas es tesztelhetnek, de epp akkor fogy el a gyongyocske. Ez nem okozhat problemat? Nema szedes befejezese utan jon meg a havi agybaj? Ha vabasodunk, akkor a gyogyszer ellenere is elmarad?
Elore is nagyon koszi a segitseget! Mindenkinek jo pocisodast!
 


Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy tudtok nekem abban segíteni hogy április 1-től április 4ig volt még a menstruációm. Utánna semmi bajom nem volt. Április 13.an este éreztem hogy nagyon görcsöl szúr a hasam alja és egy kis körömnyi vér volt semmi más azóta fájt a mellem, annyit ettem mindt soha, hánytam  egyszer, hőemelkedésem egyszer volt, április 24.en csi álltam 3 db terhességi tesztet pozitív lett mindt a három (Gabrielt)utanna hasmenésem volt nem tudom h ez jó d vagy sem.. Először világos barna és utánna kettő napig zöld... :/  csináltam egy tesztem egy másik fajtát  megint 27.en az is pozitív lett.. Most mart semmi bajom nincs nem érzem magam rosszul semmi nincsennek rosszul léttek  nem tudom h jó ez e!?  És most 28.a van a hasam kicsikét csur néha érzem.   Május 26.ára kaptam idő pontot a nőgyógyászatra de nem látott semmit azt mondta hogy a nyálkahártyám meg van duzzad a ez terhesség is lehet.. Laboratóriumba el küldött ott is pozitív terhessegi teszt lett azt mondta a nőgyógyász hogy 100% h terhes vagyok.. Csak nem látott semmit... Majd május 9.en kell vissza mennem hát ha lát valamit... Valaki valami pozitív?? KB hány hetes lehetek? És az bajj h nem látott semmit? Köszönöm a válaszokat.....!!! ELSŐ BABA LENNE…!!!!!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron