Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Azért nyitottam ezt a topikot, mert úgy gondolom nem csak mi vagyunk így egyedül férjemmel és hátha tud valaki segíteni ez ügyben...
2 hét múlva kaptunk inőpontot IVF kapcsán az egyik Magyarországi intézményben (nevét direkt nem írom ki), kíváncsi leszek vállalni fogják e a beültetést ilyen formában...-továbbiak lejjebb-...
Tavaly terhes lettem, ám elvileg nem volt egészséges a baba, így el kellett vetetni, amit fél évig nagyon nehezen viseltem, illetve beszélni sem beszéltem róla. Mostanra úgy érzem, hogy itt az idő bele vágni a baba projektbe, viszont nem szeretnénk már a véletlenre bízni, így lombikra esett a választásunk a férjemmel.
2 kislányom már van (5 és 7 évesek), elég fiatal anyukának számítok, így még egyátalán nem csúsztam ki a korból a gyermekvállaláshoz (28 vagyok). Szerintetek van olyan intézmény vagy doki Mo-n aki a genetikai vizsgálatok mellett elárulja a beültetendő "leendő" kisbaba nemét is? Volt már valakinek ilyesmi tapasztalata? (Privát üziben is várom a válaszokat!) Mindenképpen fiút szeretnénk most ha már adódott a lombik lehetősége, körbejártuk már a témát és legroszabb esetben ha itt nem megoldható, Cyprusra megyünk, ahol elvégzik (igaz, borsosabb áron min. 6.000.000  euró - de nekünk ez is megéri)...
Szóval szeretném a segítségeteket kérni ha esetleg bármely ilyen dokival volt tapasztalatotok aki ezt elvállalná.
Nagyon köszönöm
 
 


Szia! Én úgy tudom csak abban az esetben nézik meg a baba nemét, illetve "szelektálnak", ha bizonyított, hogy adott genetikai betegség adott neme veszélyeztetett. Tehát azért mert vki fiút szeretne nem nézhetik meg a megtermékenyített petesejtet, hogy milyen nemű.
Nem tudom ez nálatok fenn áll e, hogy nemhez köthető a genetikai betegség.
Egyébként én biológust keresnék. A doki csak azt az embriót fogja visszaültetni, amit a kezébe adnak, neki van a legkevesebb befolyása arra, hogy milyen nemű babát kapsz vissza.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia! Én is szívesen megválasztanám a babó nemét, de Magyarországon törvény tiltja az ilyesfajta szelektálást. Ahogy ecsibe is írta, ezt csak indokolt esetben, valamelyik nemet érintő, genetikai betegség esetén tehetik meg, de ez nálatok nem áll fenn, ha két egészséges kislányod van.  Nilnarin


P.s.: a 6 millió euró nem 6 millió forint akart lenni? Azért nem gondolnám, hogy majdnem 2 milliárd forintért (6 millió euró) megéri a fiú :D
 

 
 

Jaj bocsánat, tényleg elírtam... 6.000 euró :lol:
Kőszi a válaszokat csajok!!!
 
 


Sziasztok!
Nekem úton van a 3.fiam. Minden vágyam melléjük majd egy kislány.
Európában csak Cypruson legális a nem megválasztása? Tlol! Tudsz bővebb infót adni?Árakról hol lehet bővebben tájékozódni?
Köszi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: