Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gondoltam nyitok egy olyan topikot, ami kifejezetten a várandósság legelső, parázós időszakáról szól, mert ilyet még nem láttam :)

6 hónap próbálkozás után végre pozitív lett a tesztem!!(12. Dpo) jelenleg 17. Dpon vagyok, viszont 3 napja stagnál a teszt csík, nem lesz erősebb...
Közben pedig ‘mindjárt megjön’ érzésem van, úgy görcsölget a hasam. 2 napja a korábban érzett tünetek is elmúltak (mell fájdalom, hányinger) csak ez a görcsölés maradt. Olyan világvége hangulatom van, nemtudom, hogy mi a helyzet ott bent, megvan e még a kis babóca.. Közben progeszteront is szedek, mert az alacsony, szóval emiatt is parázhatok

Ti hogy éltétek túl ezt az izgulós időszakot?
Volt már valaki hasonló helyzetben?

Puszi mindenkinek
 


Szia :)

Alig akarom elhinni, hogy pont most nyitottad ezt a topikot, mert nagyon hasonló cipőben járok. Szombaton kellett volna megjonnie a menstruációmnak. Előtte szerda reggel teszteltem halvány pozitívat , másnapra erősebb lett azóta stagnált. Ma csináltam digitális tesztet, pozitív lett és 1-2 hetet irt ki a fogamzas időpontjának. Mellfeszulésem mára mar alig érzem. Verzesem nem jött meg. Izgulok, orvoshoz június 8án megyek. Most igyekszem leszokni a tesztelésről, de nem tudom h menni fog e. Te milyen tesztet használsz ? Nekem a predictor early erősödött két napig, aztán stagnált :( x epilt csak szombat és tegnap délután használtam mindkettő pozitív , de nem erősödött. Holnap reggel is próbálkozom vele azt hiszem vagy lehet pár napig nek kellene ? Félek, hogy nem marad meg a Babóca :(

Puszi


Sziasztok!

Nekem sajnos megjött :( Mondjuk sejtettem, nem erősödött a második csík és a mellfeszules is eltűnt, mégis csalódott vagyok. De nem adjuk fel, majd talán legközelebb. :)

Neked nagyon szorítok, írj majd hogy alakult

 
 

Szia @boldogsagfelho !

Ajjj nagyon sajnálom!
Viszont ami jó hír, hogy közvetlenül ezután elvileg könnyebb teherbe esni valamiért... elvileg a hcg jó hatással van a szervezetre ilyen szempontból, így sokszor vetélés/biokémiai terhesség után rögtön újra megtermekenyul a petesejt..
nagyon szorítok, hogy nálad is így legyen!!!

Én is predictort használtam, ami tök erős csíkos... de már elfogytak a tesztjeim így ma úgy döntöttem, kibírom és nem csinálok egy 60. tesztet a férjem már ki van tőlem 14 dpon csináltam egy x-epilt de az csak halvány pozitív lett, viszont most 25-össel szeretnék majd próbálkozni, hátha csak a predi szórakozik velem, hogy ilyen erős.

De még mindig semmi tünet nem jött “vissza” , csak a görcsölgetés maradt, de az mindennap van... nem tudom mit gondoljak..a mellem egyre kevésbé fáj, csak a mellbimbónál érzékenyebb.

4+4 vagyok ma, pénteken megyek orvoshoz, hogy megnézze mi a helyzet, és hogy kell-e emelni a progeszteron-adagon.

Nagyon sok sikert Neked, remélem következő hónapban rendesen megtapad a kis bogyó!!

Puszi!
 


@dori1995:
Nagyon szorítok neked írj mindenképp a fejleményekről :)

Én is azt a tesztet használtam, első három nap erősödött , aztán megállt. Tegnap clear blue reggel pozitív lett, aztán csak nem bírtam ki, délután csináltam egy x epilt, ami teljesen negatív lett. Akkor már tudtam, hogy vége :(

Június 8ra kaptam orvoshoz időpontot , szerinted elég akkor mennnem ? A verzesem teljesen normális , olyan mint korábban. Nagyon aggódom , hogy valami gond van velem :(


@boldogsagfelho:
Köszi szépen!! :) mindenképp írok majd!

Sajnos ez nagyon gyakori elvileg, hogy ilyen korán elmegy a baba :(
Szerintem ha nem erős a vérzés, és nem görcsölsz nagyon, akkor minden rendben van, csak a menstruáció és biokémiai terhesség volt
Mióta próbálkoztok? Voltál már 3. + 21. napi vérvételen?
 




Egyébként így néznek ki a testjeim, a 17 dpo az a tegnap reggeli... előtte a 16 dpo halványabb, akkor ijedtem meg, hogy mi történik, és ott tűntek el a tünetek.
 


Ez nagyon szép, nekem halványabb volt :) tavaly decemberben kezdtünk neki, még nem voltam semmiféle vizsgálaton. Inofolicot kezdtem el inni áprilisban , meg is lepődünk, hogy ilyen gyorsan segített. Beszéltem közben egy nőgyógyásszal, azt mondta ez sajnos egy természetes folyamat, nem kell orvoshoz rohanni egyből.
Június 8án elmegyek dokihoz es megbeszélem vele, hogy milyen vizsgálatokat javasol :)


@boldogsagfelho:


Mi is tavaly novembertől próbálkoztunk, és konkrétan semmi nem történt. Engem nagyon zavart, hogy mi lehet az oka, mivel ovu teszteket is csináltam, hőmérőztem stb..:D ebben a hónapban voltam a vérvételeken, és a 3. napin kiderült, hogy valami extrém D-vitamin hiányom van,ami tök fontos a teherbeeséshez, így nagy dózisban kezdtem el szedni, és napozni: két hétre rá életemben először láttam pozitív tesztet, szerintem ennek hatására (plusz ima :D
aztán a 21. napin kiderült a progi hiány is, úgyhogy azt rögtön elkezdtem pótolni amint pozitív lett a teszt..azért az orvosom mondta, hogy annyira ne bízzam el magam, mert későn kezdtem el a progeszteront, de meglátjuk :)

Azért mesélem, mert csomó orvos úgy van vele, hogy várjuk meg, amíg 1-1,5 év eltelik, és utána vesznek vért meg kezdenek el gondolkodni, ami pár esetben lehet hogy tényleg csak idő kérdése és összejön.
De én "nyomtam a gombot", mert éreztem hogy valami nem okés...és nem akartam még plusz egy évet elfecsérelni :) szerintem, ha esetleg rá tudod venni a vérvételre, az ártani nem fog :D nagyon remélem, hogy nálad nincs semmi ilyesmi! 

 


Akkor eléggé hasonló a “pályafutásunk “ :) Szereztem mára időpontot orvoshoz, beszélek vele ezekről , hogy indítsuk el a folyamatot, mert én sem szeretném az egy évet megvárni . Ovu teszteket én is csinálom és eddig mindig jelezte az ovulaciot, de nem történt semmi. Illetve most végre én is láttam pozitív tesztet :) Igyekszem pozitívan hozzáállni ehhez az egészhez , de megmondom őszintén azt hittem könnyebben fog menni :) hinni szeretném, hogy minden okkal történik lehet nekünk még picikét várni kell erre a Babócára és megtanulnom turelmesnek lenni :)

Nagyon jól tetted, hogy nem vartal egy évet, talán már most meg is lesz az eredménye


@boldogsagfelho:

Na, szuper, hogy ilyen hamar tudtál időpontot szerezni, főleg ebben a helyzetben!
Majd mesélj, mit mondott a doki! :)

Én sajnos iszonyú türelmetlen típus vagyok, így már azt hittem az első próbálkozás után teherbe estem, aztán fél év alatt egy vagyont elköltöttem tesztekre...És minden hónapban terhességi tüneteim voltak :D szóval abszolút értem, mit érzel :)

Ma voltam én is dokinal, és jó hírei voltak, szép vastag a méhnyálkahártyám, és az icipici petezsák is ott volt. Azt mondta, innentől a természetre bízzuk a dolgot :)
 


@dori1995:

Szívből gratulálok neked

Én is nagyon türelmetlen típus vagyok, nagyon sokat teszteltem az elmúlt pár hónapban és a kezdetektől produkálok terhességi tüneteket. Kiváncsi leszek most mi lesz, így hogy kicsit megtapasztaltam a kezdeti érzést.


Az orvosnál minden rendben volt, az Uh nem mutatott már semmit a veremben minimális volt tegnap a hcg. Nincs semmi teendő ,kiürül vagy már ki is ürült magától. Ha indul a következő ciklus akkor megyek vissza újra :) gondolom lesz vérvétel és vizsgálatok :)

Kicsit elvagyok most keseredve, de szépen osszeszedem magam :)
Nekünk is lesz majd kisbabánk csak kicsit még várnunk kell, tanulunk ebből is :)

Majd azért írj még, hogy miújság van veletek :) szorítok nagyon


Sziasztok!
Szuper ötlet volt létrehozni ezt a topikot, már a neve is remekül összefoglalja mit élünk át abban a bizonytalan 2 hétben :)
Én is hasonló cipőben járok mint ti, már többször nekikezdtünk a babaprojektnek az elmúlt évben is, de eléggé felfordúlt az életünk, jött a sok stressz...stb.
De ebben a hónapban újra nekikezdtünk:) most nagyon bizakodó vagyok, bár eddig is minden alkalommal a létező összes terhesséi tünetet produkáltam már szerintem ami csak létezik
Elvileg holnap kéne megjönnie a nemvártnak,csináltam ma egy tesztet de az negatív még sajnos, remélem holnapra ez megváltozik.
Most próbáltam kevésbé csak a babára koncentrálni és elfogadni hogy akkor jön majd ha szeretne:) viszont most produkáltam 2 olyan tünetet is amit eddig még nem, az egyik kb pont 1 hete volt, olyan szívdobogás jött rám kb 20 mp-re hogy azt hittem ott ugrik ki a szívem a helyéről és egyik pillanatról a másikra el is múlt, a másik számomra még uj túnet egy kis barnás "vér"pötty volt tegnap a wc papíron, ahogy meglattam egyből gondoltam hogy csodás...megjön, de utána semmi.
Nálam egy hete van enyhe görcsölgetés, hétvégén pont kicsit erősebb is volt párszor, a cicim duzzadt és érzékeny(de ez normál esetben is így van mensikor).
 
 


Sziasztok csajok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy ugye 4 hónapja próbálkozunk a párommal baba téren eddig mindig pontosan megjött a mensim és most teljesen elmaradt ami megijeszt mert a teszt negatívat mutatott. 2 napja késik. Szerintetek van még reményem? Vagy van vmi bajom ami miatt nem jött meg? Őszintén nem érzek tüneteket, de még mensi tüneteket sem. Mi lehet ez?
 


@dori1995:
Szia! Mennyi volt a progeszteron értéke és milyen módon kezdted el pótolni?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron