Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megbízható spermadonort keresek. Ha van köztünk ilyen akkor kérloek jeletkezz, sok éve várunk egy kisbabára.
Kérlek vedd fel velem a kapcsolatot. evelyn33@gmail.hu
 


@anyacica5:
Irtam
 


Tisztelt hölgyeim, leendő szülő/szülők,

Személyes tapasztalatból tudom mennyire fontos az ember életében egy gyerek.
Szeretném donorként felajánlani a segítségemet mindazoknak, akik babára vágynak, de ez sajnos biológiai vagy egyéb okokból kifolyólag nem lehetséges.
Én egy 32 éves, többdiplomás, nyelveket beszélő, a szakmámban sikeresnek számító, igazoltan kifogástalan egészségnek örvendő magyar férfi vagyok.
Azt érdemes tudni, hogy már több alkalommal sikeresen segítettem pároknak, van némi tapasztalatom a lebonyolítást illetően.

-A segítségemért nem várok és fogadok el semmilyen fizetséget, azt lelkiismereti okokból vállalom.
-Van lehetőség ismerkedésre, nyitott vagyok bármilyen kérdést megválaszolni.
-Amennyiben az évek során úgy alakulna a helyzet és lenne rá minden oldalról igény, bizonyos keretek között nyitott lennék a gyermekkel történő kapcsolattartásra, elérhető vagyok a későbbiek folyamán is. Ez fontos lehet olyankor ha esetleg baleset történik és sürgősen szükség van pl. vérre.

Amennyiben olyan helyzetben van, hogy érdekelheti az ajánlatom, kérem lépjen velem kapcsolatba és megbeszéljük a részleteket.
Természetesen egy rövid ismerkedést követően tudok küldeni magamról képet, illetve nyitott vagyok a kérdések személyes átbeszélésére is.

Üdvözlettel,
Daniel

Elérhetőségeim:
Spermadonor88@gmail.com
https://www.facebook.com/segito.sdonor
 
 

 
 

Sziasztok!
Szívesen segítek még olyan hölgyeknek, akik kisbabára vágynak.
Egy pár kérdésre válasz:
Nem pénzért és nem szexért segítek.
Mindegy hogy korházi, vagy házi inszemináció szeretnél, vagy bármi mást, én szeretnék anonim maradni.

Írj ide:

ez1980@freemail.hu

és minden mást megbeszélünk
Üdv
Viktor
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: