Új privát üzeneted érkezett!

Ki nem várja januárban a nemvártat?
 
 


@virag77: Mikor nem kellene megjönnie? :D 

 
 


Sziasztok!

Volt már valaki, aki hasonló tüneteket tapasztalt?
A cilusom pontosan 28 napos, 14-15. nap volt az ovuláció (hazsnáltam ovu tesztet), és a 19. naptól kevés rózsaszínes pöttyök voltak a bugyimon. Most tartok a 24. ciklusnapon, és még midnig tart ez a folyás, de most már kcsit több és világosbarna.De semmiképp nem váltott át vérbe. Ami fura, hogy alapból si szoktam barnázni, de mindig mensi előtt 2 nappal. Most meg már a 19.naptól- bár akkor még csak egészen kevés rózsaszín pötty volt egészen 22.napig. Szerintetek ez jelnthet akár jót is? Nagyon szeretnénk babát, és együtt is voltunk a termékeny napokon. Egyébként csütörtökre nem várom! :) Köszönöm előre is ha válaszoltok!
 
 

 
 

@zoeka85:
Én nem tapasztaltam eddig hasonlót, ha így lett volna én is örülnék. :D
Simán benne van, hogy terhes lehetsz. Egy érzékenyebb teszt reggeli pisiből ki is mutathatja. :)
 
 


Köszi @lettie, így fogok tenni. :)
 
 


@zoeka85:
Majd mesélj mi volt!
 
 


@lettie:
Hát, sajna megjött...: S Na nem baj, új ciklus új remények. :) És veled mi a helyzet ez ügyben?
 
 


@zoeka85: Sajnálom Zoé :( Majd hátha ebben a ciklusban ;) Nekem most kellene elvileg peteérnem. Hát, most elkezdtem tesztelgetni, de kb. feleslegesen. Minden nap negatív és nem is érzek semmit. Úgyhogy ebben a ciklusban ez vagy elmarad, vagy megint csúszik...  (Decemberben Covid-os voltam és azt követően kihagyott egy ciklust a szervezetem úgy döntött. Remélem, hogy egyszeri eset volt).




 
 


@zoeka85:


Szia, sztem ezt majd érdemes mondani a dokinak ha pozit tesztelsz később h szoktál pecsételni stb, mert lehet majd progeszteron rásegítés kell. Drukkolok, hogy ebben a hónapban sikerrel járjatok a többiekkel együtt :)


Sziasztok!
Gondoltam csatlakozom Hozzátok, bár úgy látom még nem sokan vagyunk, de hát majd gyarapodunk! :) (Remélhetőleg minden szempontból :D  )
Bemutatkozom egy picit, vagy mi.. :) Az a nagy helyzet, hogy kb 1 hete folyamatosan van egy enyhe hányingerem és pár napja nem kívánom a szokásos reggeli zabkásámat. Meg tudom enni, de csak nyammogok rajta igazából.. Ami egyébként sem lenne fura, mivel vagy 4 éve minden nap ezt reggelizek :D De eddig minden reggel alig vártam, hogy ehessem, annyira imádom, most meg hirtelen nem megy.. Plusz volt egyszer egyetlen egy kis pecsétem pár nappal az együttlétünk után. Ezeket én mind biztató jeleknek veszem! :D Lehet, hogy már csak nagyon akarom a Picit, de legalább egy kicsit feldobja az unalmas hétköznapokat ez a reménysugár :) Rengeteget olvastam már mindenfelé erről az egész babavárósdiról, de nem mondanám magam valami nagyon tájékozottnak... Úgyhogy igazából azt hiszem, sokat nem fogok tudni hozzátenni a témákhoz, de drukkolni azt nagyon jól tudok! :D 

@zoeka85: Sajnálom, hogy megjött, olyan rohadék dolog ez... Várni hogy ne legyen mit várni.. Aztán erre elrontja az egészet ez a hülye mensi. Hát... Ilyen egy nő élete, mit is mondhatnék??! :D Akkor teszem azt amiben jó vagyok, drukkolok Neked is magam mellett, hogy sikerüljön mihamarabb! :) Én is mindig így állok hozzá, hogy új cíklus, új remények, új lehetőségek! De aztán azért közben mindig úgy vagyok vele, hogy a fene vinné el!!!! :D :D

Többiekkel mi a helyzet? :) :) 

 
 


@sugi91 mi lett végül? :)
 
 


@sugi91 mi lett végül? :)

 
 


@zoeka85:


Háááát, lett egy halvány pozim, és azóta se jött meg.. Szóval van remény! :D
Gyere át a Várandósság társalgóban lévő '2021-ben babát tervezők!' csopiba is, ha van kedved, ott mindent leírtam és még mindig izgulunk hogy mi lesz csütörtökön, mert azt tervezem, aznap tesztelek újra, ha  addig se jön meg (márpedig most már nagyon ajánlom neki! :D )
Az a topic jóval aktívabb, együtt izgulunk egy másik Csajszival, Neki is lett egy halvány pozija :) :)
 
 


@sugi91:


Huuu ez nagyon izgi, végigolvastam az összes bejegyzésed. :) És a barnázás is elmúlt azóta, vagy az még tart? Többektől olvastam, hogy  barnáznak a terhesség elején, szóval szerintem ameddig nem jön meg, az nem számít. :) A hányinger még azóta is tart, vagy van azóta más tüneted is?Nagyon drukkolok holnap, remélem erősödik!!!!De hát miért is ne erősödne?!

Át fogok majd menni én is a másik csopiba, csak még ide válaszolok. :)
 
 


Sziasztok!


Szuper, hogy van ez a csoport! Jó lenne sorstársakkal beszélgetni, tapsztalatokat cserélni, izgulni!
Mi a párommal 2 éve próbálkozunk, számos vizsgálatot megjártunk. Mindenféle labor, ezek alkalmával kiderült, hogy magas a TSH értékem (6-7 között volt), erre kaptam gyógyszert, viszont a rengeteg mellékhatása miatt váltanom kellett, a következővel már nem volt gond és be is állította szépen az értéket 1 körülire. Több nőgyógyászt és endokrinológust is megjártam, sajnos sok az olyan szakember, aki nem igazán törődik a beteggel. A ciklusommal sosem volt gond (lekopogom), 24-28 naposak szoktak lenni, ovulációm van (pozitív ovu teszteket produkálok minden hónapban) 11-14. nap környékén (szúróérzés szokta jelezni). Rendes menzesz előtt pár napos pecsételést szoktam tapasztalni (hol rózsaszínes, hol sárgás-barnás), ez progeszteron problémára utalhatna, de az értékeim a labor vizsgálat alapján rendben vannak (hacsak nem közvetlenül menzesz előtt zuhan meg). Fogamzásgátlót nagyon régen szedtem, csak pár hónapig. Átjárhatósági viszgálatom is volt, mindent rendben találtak, páromat is kivizsgálták, nála sem találtak eltérést. Pár hónapja váltottam endokrinológust, aki javasolta, hogy a 21. nap körül legyen egy prolaktin labor vizsgálatom, ez mutatta ki, hogy a prolaktinom a megengedett érték háromszorosa, 1321. Az aktív prolaktinom még több volt: 1523. Ez elvileg okozhatta az eddigi sikertelen próbálkozásokat. Nemsoká MR vizsgálatra is megyek, mert az agyalapi mirigyen lévő adenoma is okozhatja ezt a magas prolaktint. Kb három hete (ebben a ciklusban) kezdtem el szedni a magas prolaktinra bromót, valamint clostit (3. naptól a 8. napig 1x1 szemet), és duphastont (14. naptól 2x1 10 napon át). Cukorterhelésen is voltam, ott sem találtak eltérést. Egyébként gynositolt, D-vitamint, C-vitamint szedek. Korábban próbáltam a méhpempőt, cickafark, málnalevél, palástfű teákat, barátcserjét, de ezek nem váltak be. Próbálok egészségesen étkezni, igyekszem mozogni is. Mostanában még az aviva módszer felé is kacsingatok. :D


Ma vagyok a 25. napon, úgy néz ki meg fog jönni (pozitív ovu tesztem a 11. napon volt).


Minél hamarabbi babázódást nekünk!

 
 


@zsomle:


Szia Zsomle, örülök hogy csatlakoztál. :) Sajnos én is küzdök ezzel a barnázás dologgal, többször hittem már rá, hogy jajjdejó, bizros beágyazódási vérzés, de persze eddig mindig megjött...Nálunk sajna férfi oldalon vannak gondok, alacsonyabb lett a spermium szint mint vártuk, pedig régen még nagyon jók voltak az eredményei...viszont 2008ban megműtötték herevisszérátgulattal-annak ellenére hogy tökjók voltak akkor az értékei-, mondván, hogy nehogy baj legyen belőle ha majd gyereket szeretne.És mondta is most az andrológus hogy nagyon kár volt ilyen jó ereményekre ez a műtét, mert most valószínűleg ettől csökkent le-régen még nem laparoszkóposan végezték. Úgyhogy most mindennel (is) próbálkozunk hogy visszaálljon. :S
 
 


Ja még annyi, hogy mi pár hónapja próbálkozunk még csak, de volt egy oylan érzésem hogy meg kell nézetni a spermium szintjét, mert a műtét óta fáj neki.És hát sajna jól sejtettem h vmi nem oké....
 
 


@zoeka85:


Nagyon rossz, hogy ilyesmi megtörténhet. Az ember feltétlenül megbízik a kezelőorvosban és tessék. Mivel próbálkoztok, hogy visszaálljon? Férfi vitaminok?
 
 


@zsomle:


Első körben letette a betalok nevű pulzuscsökkentőt, mert az kb kinyírja a spermiumokat- ettől függetlenüla. pulzusa még mindig magas, a vérnyomása viszont teljesen normális, érdekes...Szóval már önmagában valszeg ez növelni fogja. A doki nem tudja, hogy a múltbeli műtét vagy ez a betalok okozta a csökkenést, úgyhogy most várunk, és 3 hónap múlva ismét megnézetjük. És igen, mellé sok sok vitamin.

 
 


Sziasztok szerintetek ebből lesz még pozitív? https://kepkuldes.com/image/9YrXVl
https://kepkuldes.com/image/9Yrshj

Anita

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron