Új privát üzeneted érkezett!

Ági!
arra gondoltam,h. szerintetek van esély rá,h. babás legyek? mert ma sajni elkezdtem picit barnázni, viszont pár napja kicsit furi volt a pocim, azt hittem meg fog jönni aztán semmi ... érted? :oops:
Vendég
 


Pupy!

Tesztre nem gondoltál? Én csinálnék.... de addid is Kép

Kép
Kép
 
 


Ági!

Hát Junko már figyelmeztetett rá, igazából gondoltam,h. esetleg várok vele jövő hét szerdáig :shock:
Vendég
 

 
 

Pupy :D

Ne haragudj, hogy így ismeretlenül........

Én mindenképpen csinálnék egy tesztet a helyedben, amilyen hamar csak lehet. A görbéd és a jelek nagyon bíztatóak, de a barnázás jelenthet progi hiányt. Ha pedig lakik valaki a pocidban, lehet, hogy gyorsan kéne neki egy kis "támogatás". Ne hogy még egyszer valami gond legyen....... :(

Kérlek, ne haragudj, hogy "beleszólok", de nagyon drukkolok Neked!!!

Borsó
 
 


Borsó!

Egyáltalán nem haragszom, sőt nagyon-nagyon jól esik,h. szurkolsz. :lol:
Tudom, nekem is megfordult a fejemben ez a progi hiány,hisz valószínű,h. tavaly is ez volt a baj....
Köszönöm!!! :lol:

Akkor lányok, meglátjuk a reggeli hőm, és ha még mindíg fent lesz akkor begyűjtöm a reggeli pisit ls csinálok délelőtt egy tesztet. :oops:
Vendég
 


Pupy :D

Szuper!!!! Akkor holnap teszt...... :)
 
 


Borsó!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem felejtek :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezek szerint olvasol? Hú ez jó hír NAGYON!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pupy!

Csinálj tesztet (holnap reggel)!

 
 


Pupy!
Úgy is van. Ezt is akartam mondani. Elöbb megtekinteni reggel van-e valami. Aztán mérj hőt. És ha mind a kettő bíztató teszt.
Egyébként sztem nem rossz a görbe 23. cn-en kis leesés, azóta szépen fent van. Együttlétek jó időben, már csak a pozitív végkifejlet hiányzik. Ha meg furcsán is érzed magad...
Na de várjuk meg a holnapot. Szorítok!

Szia Borsó!
Veled mi a helyzet? Gyakrabban is bekukkanthatnál. :)
Vendég
 


Juca :D

Hát lebuktam..... :oops:
Tudom, hogy a "csak" olvasó üzemmód nem valami korrekt.... :?
Ezért a Pupy lányért viszont annyira izgultam, hogy muszáj voltam "megszólalni", nehogy valami gond legyen emiatt a fránya progi miatt.

Junko :D Juca :D

Nagyon aranyosak vagytok, hogy emlékeztek rám!
Mi is a helyzet? Ebben a hónapban csináltunk egy stimus ciklust, de otthon, párnák közt próbálkoztunk. A szurkálások ellenére nem reagáltam valami intenzíven a gyógyszerre, de azért 1 érett petesejtet összehoztunk. :D Most várunk.......
Jövő hét végén kiderül mennyire volt sikeres ez a hónap.
Junko, ha jól emlékszem mi kb. egy ideje próbálkozunk (2004.február), remélem lassan hozzánk is odaér a gólya, Jucáéknál meg repetázik :D

Borsó
 
 


Wish!

Drukk-drukk!!!

Bár csúnya dolog, így a finishben beelőzni!!!

Eszter!

Aranyos vagy! A pocakot már kinőtte, csak még nem jutott el a tudatáig, hogy kint tágasabb, pedig mindig mondom neki!

Sőt, ha így folytatja, holnap amnion felküldök hozzá egy naptárat, hogy ugyan vessen már rá egy pillantást és hurcolkodjon!

Narco!

Nektek boldog évfordulót!

És csak óvatosan az ünnepléssel! :lol:

Pupy!

Nem tudom, milyenek voltak a többi hónap görbéi, de én spec. a pé-t a 11. napra tenném, viszont a 2. fázis eléggé kuszácska, ami tényleg jelezhet progi hiányt.

Én is javsolnék holnap reggelre egy tesztet! Végülis, ha a 11. napon volt pé, akkor már jócskán mutathatna vmit!!!!

Megkerestem az én görbéiemet is, itt az utsó:
Kép

A Fertility-hez csak annyit, hogy 15-én és 16-án voltunk együtt, az LH is 15-én lett pozitív és a tesztet 28-án csináltam ... úgyhogy Fertike kicsit elszámolta magát ...

Na, megyek folytatom a takarítást, hátha timcsám a rendbe és tisztaságba szeretne érkezni!

 
 


Borsó!

Ez szuper, pláne.... Erre nincsenek szavak!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk azért nem olyan gyors az iram, most éppen pirim van. Kinga még nem túl vén. Aztán gondolom ahogy vénül úgy várom egyre inkább majd a babát. Persze még csak most fogunk belelendülni, de csak úgy, hőmérő, számolgatás, meg minden nélkül. Az első egy párnacsata lesz, amiről Kofa nem is tud, én meg sunyiban edzek. :wink:

 
 


Borsó!

Timcsám is closty-s és a lányok még emlékezhetnek is rá, hgoy az első uh-s petekukkoláls után le is mondtam róla, olyan kis picike volt, ráadásul egyedül domináns tüsző. Aztán a csajok bíztattak, hgoy ne mondjak le róla. Ez erőt adott, még verset is írtam hozzá, hogy nőljön szép nagyra Aztán az éréséről majdnem lemaradtunk, mert Apa nem volt itthon, utána meg tök másnapos volt. De a jelek szerint mikropetének bejöttek a másnapos kiskatonák! Azóta meg igencsak megnőtt az én kis mikropetém!

Szóval hajrá Neked is!

 
 


Borsó!
Annyira aranyos vagy,h. könny szökött a szemembe!! Írj azért majd magatokról néha!!! és tényleg köszönöm,h. szorítasz!!! :lol:

Kacsa!
A fertility jól számolt, mert a 14.napon feszített a petefészkem, én szinte mindíg érzem,ha PÉ van, de ebben a hónapban 4 napig feszített. :shock:
A fertility arra a napra rakja a Pé-t, ami a felszálló ág előtti hő, viszont ez a Pé előtti rész legmagasabb hőértéke kell,h. legyen. Jesszusom! Érted? Remélem igen, tehát ezek szerint jó a 14.nap.... de majd holnap kiderül, ha addig nem jön meg, és fent lesz a hőm,akkor tesztelek...
Vendég
 


Pupy!

Értem, nagyjából ... Sejtettem, hgoy a Ferti vmi. algoritmus alapján lövi be a dolgokat, de nálam ez nem jött be neki! He-he-he. Jól kicseleztük!!! :lol:

De most úgyis az a lényeg, lhogy Te éreztél pé-t, ami már szuper, a többi meg majd kiderül!!!
Az biztos, hogy én hőgörbe alapján max. a pé-t tudom megjósolni, de hogy baba van-e ...
Mindenesetre nagyon drukkolok!!!

 
 


Köszönöm Kacsa! Én is drukkolok Nektek! :lol:

Még egy kérdés? Milyen tesztet vegyek? Tavaly one steppel csináltam, és azóta már teszteltem egyszer vele egy negatívat....
Vendég
 


Pupy!

Akkor One Step-pel ne, már ha babonás vagy ... Én is azzal csináltam egyébként.

Szerintem menj be egy boltba és válassz egy csini külsejűt! :)

 
 


Pupy!

Kétcsíkosat 8)

 
 


Nekem még megvan a 2 csíkos tesztem. Átpostázzam? :lol:

 
 


:lol: aranyosak vagytok; Nekem is megvan az a kétcsíkosom

Akkor bemegyek holnap a dm-be és megkérdezem az eladót,h. tudna-e segíteni?
ha visszakérdez,h. miben?
akkor megmondom,h. szeretnék egy terhességi tesztet, olyat,ami két csíkot ad!! :lol:
Vendég
 


OK! Hajrá!!!

 
 


Nektek is beírom:

Wish üzente: 14.01-kor megszületett Balázs 3500 g, 51 cm. Reggel 5-kor elment a magzatvíz, 9 órát vajúdtam, de császár lett a vége a köldökzsinór rövidsége miatt. Mind a ketten jól vagyunk.
 
 


Wish!

Nagy-nagy grtula Nektek!

Balázs! Nőj nagyra! Jó egészséget és sok-sok tejcsit!
És üzenj az én Timcsámnak, hogy csudajó ez a kinti világ és jöjjön már végre Ő is ki!

 
 


Wish!
Gratulálok, nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit kívánok!!
Balázs! Isten hozott Idekint!!!!! :lol:
Vendég
 


Wish!
Nagy-nagy gratula!!!!! Minden szépet és jót kívánok neked :D
Legyen sok tejci, legyen szép életed kicsi Balázs :D

Kép
 
 


Sziasztok!

Wish!
Gratulálok :D !!! Nagyon sok egészséget, boldogságot és tejcsit kívánok Nektek :D !

Norwell!
Örülök, hogy kicsi Kende lábikója már javulgat.
Akkor Nektek kislányhoz való drukkokat küldök :wink: !!!

Nárcisz!
Boldog 1. fogantatási évfordulót :D !
Köszi :D aranyos vagy. A sógorném VII. keres, úgyhogy az átjelentkezés megoldható. Csak nekem magamtól nem jutnak ilyenek az eszembe :?

Timika!
Köszi :D megoldódni látszik a probléám, úgyhogy azt hiszem én is maradok a dokimnál.

Ági!
Hogy vagy? Veletek mi újság?

Pupy!
Szerintem se várj a jövőhétig, holnap tesztelj a barnázás miatt. Szerintem mindegy milyen tesztet veszel, olyat ne vegyél ami nem szimpi, vagy rossz tapasztalatod van vele (ilyen nekem is van egy jó pár).
A hőgörbéhez nem értek, nálam ez a fázis valahogy mindig kimarad(t)...
Nagyonnagyonnagyonnagyon drukkolok Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eszter!
Várunk a jövőhéten :D

Lányok!
Még egy utsó kérdés: szerintetek elég ideiglenes lakcímnek beírni a kórházhoz tartozó jó címet, vagy állandónak kéne?

Ma az irodába ragasztottak parafa tapétát a falra és olyan hígító szaga volt a ragasztónak, hogy megfájdult a fejem tőle :? úgyhogy hamarabb le is léptem, mint szoktam.

dido
 
 


KACSA!
Tudod mit láttam éppen most? 2 darab repülő gólyát!!!!!!
Az egyik szerintem a Wish-é volt, de a MÁSIK!!!! Szerinted? :lol: :lol: :lol: 8)

Kép
 
 


Narco!

Úgy legyen!!! :lol:

 
 


Wish :) Gratulálok Balázshoz és minden jót kívánok nektek! :lol:

Pupy :) Nagyon szorítok neked holnap reggelre!!! :lol:

Dido :) Szvsz elég az ideiglenes lakcím is :wink:

Narco :) Jó nosztalgiázást! :wink:

Hallottátok, hogy valszeg ki lesz az új eü miniszter?????? :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil:

KépKép

KépKép
 
 


Timika!
Az egyik jobb, mint a másik!!! :evil: :evil: :evil: :twisted:

Kép
 
 


Szép jó estét!

Pupy
Nohát, milyen jó híreket olvasok. :) Szorítok, hogy időben odaérjen a gólya. :)

GTünde
Gratula és jó egészséget mindannyiótoknak!

Dido
Neked is szorítok, hogy mihamarabb babázhass!
Vendég
 


Wish
Gratulálok Balázs érkezéséhez! :D Sok örömed legyen benne! Ha otthon vagytok, várjuk hogy ebbe a topikba is írj!

Ági
látom röviden bejelentkeztél, de magadról nem írtál semmit. Jól vagy(tok) vannak tüneteid? Jól viseled az első pocakos heteket?

Norwell
örömmel olvastam, hogy Kende lába javul. Hétvégére már kergetni fogja a húsvéti nyuszit....

Pupy
akkor holnap teszt??? de jó :D , szorítok nagyon.

dido, norwell, narco, pupy, timika...
köszi az érdeklődést Máté szemével kapcs. most egy új dokinéni volt, nem aki a múltkor, mindenesetre aranyos volt. Újabb könnycsatorna vizsgálat volt, azt mondta most már teljesen átjárható (nem csoda, már 3adszor piszkálták neki :( ). azt mondta, talán fertőzés okozhatja, hogy még mindig váladékozik. kaptunk szemcseppet, tegnap meg ma csöpögtettem is és úgy látom teljesen el is múlt. :lol: (lekopogom...)

Képzeljétek mától van digi gépünk. Úgyhogy tudok képeket készíteni Mátéról. (még ismerkednem kell a géppel, de csak belejövök.)

Most két napot egyedül vagyunk, most először dolgozik Apa 48 órában. (amúgy 24-ben szokott). Azért nem vagyunk teljesen egyedül, itt van a Dédnagyi is, de hát ő 87 éves...

Fleur
AFP?

Zsuka
hogy vagy? Jelentkezz!!

syry

Kép

Kép
 
 


Évi 77
látom van második vonalzód!!! Akkor a kistesó projekt már élesben megy??!! Juj de jó!

syry

Kép

Kép
 
 


Syry
Remélem, végleg helyrejött a szemecske.
Vendég
 


No, nézzük műxik-e?

Kép
Vendég
 


JUHHHÉÉÉÉJJJJJJ!!!!!!! De ügyi vagyok! :D De az első sor nem kell :D

Kép
[/url]
Vendég
 


Kép
ez a ma reggeli eredmény a hőm már csak 36,85, és a barnázásom is erősödött, így nem csináltam meg a tesztet, bár a pisim még mindíg a gyűjtőedényben, de úgy döntöttem,h. megkímélem magam egy negatív teszttől. Remélem jól tettem...:oops:

Nagyon köszönöm mindenkinek,h. így szorítottatok értem.

Borsó!
Kérlek Te se tünj el teljesen. Szeretnék Rólad tudni!

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Pupy!
Úgy sajnálom... :( , pedig ténylg úgy bíztam benne, hogy most lesz egy új kismamink :(

Juca!
Köszi :D

Kacsa???
Vagy Timcsa húsvét hétfőre gyúr :D ?

Macika!
Köszi :D helyes lett a vonalzód :D

Syry!
Örülök, hogy Máté szeme kezd rendbe jönni, remélhetőleg már nem fog kelleni többet piszkálni!
De jó, hogy nálatok még van Dédi, és ismerheti a kis Dédunokáját :)
Várom a képeket Mátéról :D

Képzeljétek, ma 11-től bórkóstoló lesz az irodánkban :D már várom nagyon :twisted:

dido
 
 


Sziasztok!

Dido!
Nagyon ksözi, annyira nem törtem össze még, majd ha megjön a piri rendesen,akkor) nem merem beleélni már magam. Remélem ez a pár nap otthon eltereli a figyelmem, bár félek,h. a család kérdezősködését nem fogom jól viselni. :oops:

Maci!
Nagyon szép lett a vonalzód, ügyes vagy! :D

Syry!
Nagyon örülök,h. jól van Máté és várjuk Róla a képeket, na meg Rólad is. :wink:
Vendég
 


Pupy!

Sajnálom.
Viszont légy karakán és mondd meg a családnak, hogy azzal, hogy kérdezősködnek azon kívül, hogy fájdalmat okoznak Neked semmivel sem lesztek előrébb. Ezt csak egyszer kell megmondani hidd el, egyszer viszont meg kell kerek perec, ha maguktól nem veszik a lapot.

 
 


Sziasztok!

Minden néhány napos és leendő anyukának soksoksok boldogságot kívánok! Kacsa, te pedig arra gondolj, hogy most már csak napok vagy órák vannak hátra! Mégse 9 hónap.

Ezt a kérdezősködést én is ismerem. Nálunk nem a gyerek után érdeklődnek, bár olykor szokták azt is kérdezni. Mindig azokra a dolgokra kérdeznek rá, ami éppen fájó pont. Nálam ez az elmúlt időben a munka volt. Folyton megkérdezték: dolgozol? Erre én: nem. Aztán annyiban maradt a téma, de hogy kicsit is mondtak még volna valami mást is, tanács, vagy akármi. Semmi. Ezért elhatároztam, hogy legközelebb rákérdezek, hogy arra is kíváncsiak-e, hogy miért nem dolgozom, vagy csak arra, hogy dolgozom-e? remélem, egyszer s mindenkorra sikerül lehűtenem őket. Elegem van belőlük, s csak egyszer kell odaszólni.
Vendég
 


Juca!
Köszönöm!! :D Én is pontosan ezt határoztam el, bár elég finom formában,hisz anyunak most épp elég baja van, de pl. a Párom családjának kerek perec megfgom mondani,h. attól,h. kérdezik én még nem leszek terhes.

Farthy!
Neked is csak azt tudom tanácsolni,amit Juca nekem, mond meg Te is a családnak. :wink:

Képzeljétek ma nem mentem dolgozni :lol: , elfáradtam és tegnap kivettem mára is egy szabit. Meg amúgy tegnap a főnök kicsit zizi volt (lehet,h. menstruál? :evil: ), mert én rendelem meg mindenkinek a kajáját, és tegnap itthon hagytam így a főnök nem látta,h. tegnapra nem rendelt, és ott csapkodott meg hisztizett,h. többet ne hagyjam otthon. :evil:

Na még jövök! :wink:
Vendég
 


mármint az újságot hagytam itthon,amiből rendeljük nem a kajáját :evil: :lol:
Vendég
 


Helló Pupy!

Tényleg, mitől van az, hogy egyes nők, ha vezető beosztásúak, nem bírják tűrtőztetni magukat, amikor menstruálnak, de ahhoz bezzeg van elég eszük, hogy főnökök legyenek...
Igazad van, Pupy, a kedves sértés fájóbb, mintha üvöltene az ember. Lehet, hogy egyszer így kellene tudatni a családdal az állaspontomat a faggatózásaikat illetően.
Vendég
 


Most nézem csak a dátumokat. Ha a mensim megvárja aholnapi napot, akkor úgyanakkor fog megjönni,mint tavaly ilyenkor.: április 7.!! és ez volt a babás hónapom tavaly!!!!! :shock:
Vendég
 


Pupy, akkor könnyebben tudtok tervezni! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

WISH!
9 óra? :shock:
De a vége csodaszép. Sok boldogságot kívánok nektek!

Pupy!
Hát hogy a hő lefelé vándorol az nem a legjobb. Bár ahogy megnéztem Kacsa görbéje sem volt nagyon magas értékű.
Nem tudom, de ha más nem hozzon szerencsét a tavalyi babás hónap. :D

Borsó!
Persze hogy emlékszünk. Nyugodtan bekukkanthatsz máskor is. :wink:
Én halál pontosan nem tudom mióta próbálkozunk. '04.okt 30-án volt az esküvő és kb. elötte fél évvel hagytam abba a gyógyszert. Tehát valahgy akkortól mint ti, igen.
Te hogy viseled? Mert azért ez hosszú idő...
Remélem az az egy kis kitartó petesejt oyan nagyra nő majd mind Kacsáé!!!
Azért ezt majd írd meg. Én is drukkolok érted, mégha nem is írsz gyakran.

Kacsa!
Kitarás, még mindig. :wink:
Vendég
 


Pupy :(

Ó, de sajnálom, pedig nagyon bíztam abban a pozitív tesztben.
Viszont tényleg milyen szép lenne, ha a következő hónap hozna sikert.
Fel a fejjel, drukkolok nagyon !!!

Juca :D

Volt egy nőgyógyászom(nő), aki mindig azt mondta, hogy a legjobb dolog hirtelen felindulásból gyereket csinálni. Egy jó kiadós párnacsata nagyon jó kezdet lehetne, és szerintem Kofának semmi ellenvetése nem lesz. Előtte egy kis borozgatás pedig még csak lendít a sikerességen. Állítólag nagyon jó hatású egy kis vörösbor előtte, mivel izomlazító, így a méhet is ellazítja, és a méhszáj nyitottabbá válik, könnyebben jutnak be a kiskatonák. Én speciel nem igazán szeretem a bort, de biztos ami biztos alapon ebben a hónapban ezt is bevetettük. :lol:

Kacsa :)

Remélem már nem olvasod…….. :lol: :lol: :lol: :lol:
Képzeld, én is emlékszem a mikropetécskédre.
Sajnos én már túl vagyok jó pár clostys hónapon, aztán jó sok „semmilyen” hónapon.
Most egy kicsit erősebb szert kaptam, bár nálam ezt nem tapasztaltuk. Ilyen gyógyszert adnak inszem előtt. Amikor először megnézett most a doki UH-on, két kis növekvő petécske volt, de nagyon picik ( 12 és 13 mm ), így még három napik szúrtam a gyógyszert, de közben teljesen lemondtam már erről a hónapról. A 16. napon sikerült egy érettet látni, így kaptam egy tüszőrepesztőt, és hazaküldött kötelezően szeretgetni a párom….
Nem tudom mi lesz belőle, de örülnék, ha az én kis mikropetémből is olyan lenne, mint a Tiéd. :D

Junko :D

Hogy viselem? Voltak nagyon rossz időszakok, aztán voltak szörnyű időszakok, főleg mikor tavaly végre sikerült, aztán még sem maradt velünk a picur. Nem tudom miért, de valahogy most egész jól vagyok. Sokat változtam ez alatt az idő alatt. Valahogy elfogadtam ezt a helyzetet. Amit tudok, amire van lehetőségem megteszem, de elmúlt a görcs, és a türelmetlenség. Hiszem, hogy egyszer nekem is lesz babám, de megtanultam, vagy inkább megtapasztaltam, hogy nincs „hatalmam” a dolgokat befolyásolni. Lehet, hogy egy csomó mindent meg kell tapasztalnom, át kell élnem, és egy csomó dolognak meg kell történnie velem, hogy igazán JÓ anyuka legyek, hiszen mindenből tanultam.
Te mit gondolsz erről? Hogy éled meg Te ezt a helyzetet?

Puszi
Borsó
 
 


Na úgy látom felélénkült a topic. Nem is tudom, hogy fogok ennyi mindent elolvasni.

Angie
Tegnap sikerült leegyeztetnem az UH időpontot, ápr. 16.-ra. Már nagyon várom. Sajnos a férjem
megint nem jöhet be :(. Azt mondták csak a 4D UH-ra majd.
Állítólag az AFP eredménye is akkora lesz meg.

Brill
Gondolom, de tudom, hogy minden rendben lesz :).

Tali, nekem most az április 7 tűnik jónak, remélem megszavaztátok....a 21 is jó lenne meló után.

Jucmuc
Most már remekül vagyok ismét. A hagymakúrát is lezártam már, de igazából nem volt olyan rossz,
mert szeretem a hagymát nagyon. És itt az április szóval én meg nagyon szorítok neked.

Rolly
De azért ugye jössz? Engem nem zavar, hogy csak ritkán írsz, de télleg. Tudod, hogy nem az számít.

Farthy
És mi van ha mégis érdekel??:) Főleg a puding, amit eszegetsz :) :)
Én is imádom a forró fürdőt, de a terhesség alatt a pici érdekében le kell mondani erről az élvezeti
forrásról, max. 36 fokos vízben lehet fürdőzni.
Azért más nevében ne nyilatkozz, hogy álszentség a drukkolás meg a puszika. Aki olyan személyiségtípus az komolyan
is gondolja és általában a szívünkhöz közelebb álló embereknek írunk sok puszikát. Ezt el kell tudni fogadni, még
akkor is, ha te nem olyan vagy, mert én ezt is megértem.

Már csak azért is időben vagytok, mert nekünk sikerült 1 hónap alatt összehozni az esküvőt :).

Jajj úgy lennék megint mennyaszony..majd megkérem a férjem megint vegyen el :).
Így én is elkezdtem nosztalgiázni, tőlem is kapsz egy pár képet:
A kocsink, a virágot a barátainktól kaptuk ajándékba:
Kép
A ruha:
Kép

A pesti vagy, tudok ajánlani egy nagyon jó ruha kölcsönzőt, ahol olyan mintha egy kis családba csöppentél
volna és álomszép ruhák vannak. Persze biztos mindenki fog ajánlani valamit. :).

Kacsa
Hát az ismerős útján szerzett asztalossal csak annyi sántít, hogy Miklósra úgy költöztünk, hogy senkit
nem ismertünk. És hát most sem, mert az időnk nagy részét Pesten töltjük...na de remélem lesz ez még így se.
:). De akkor is kitalálok valamit, meg a férjem mostantól már Petit írok :). Szóval Peti is nagyon ügyes ám.
Hát mérnök..:) a hálóba a beépített szekrényt ő csinálta meg. Csak így lassú egy picit.:)

Jeges Macika
Szerintem bármi lehet, csak nem az van már, hogy egynemű apától csak egynemű gyerek :).
Én is úgy gondoltam jó lehet a kádban szülés és biztos az is csak a védőnőm megjegyezte, hogy nem tudom
ki takarította és hogyan fertőtlenített..szóval biztosan beleülnék nyugodt szívvel. Na ezen azért
elgondolkoztam....
Na látom Kacsa is azt írta, amit én :).

Tina
Köszönöm, azért megjegyeztem sose lehet tudni mikor veszem hasznát.

Pankaa
Nem nyugtattál meg, de legalább felkészülök.

Angie
Én lehet, hogy veszek cipőt és szívesen íratok számlát neked, ha igen. Meddig kell leadnod?

Timika
De ettől függetlenül jól van? Meglátod a picik olyan gyorsan túl vannak rajta meg sem érzik, nagyobb korban sokkal
rosszab.

Pupy
Ez tök jó hír. :)

Didó
Ez szuper!!!Legalább megérte a műtét meg a várakozás, ki tudja lehet még inszem sem kell :).
Elég az ideiglenes, ahogy én tudom.

Juca
Látom a házimunka már jól megy a kiscsajnak :).

Narco
Akkor hozzám nem ugrasz át néha mosogatni?? :).

Pupy
És nem mégis a 37. nagyon jó. Ha érezted a peteérést tuti volt. Bízz magadban.
Én is azt akartam írni, amit Juca. :).
Szerintem jól tetted, mert már csökkenő tendenciát mutat a hőd.

Wish
Gratulálok!
Kép

Most már nincs erőm még magamról is írni, majd egy kicsit később.

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Kép

Megvolt az első amnio is.
Víz tiszta.
Méhszáj 1111.

Vasárnap folyt.köv. (mármint amnio újra) ... :evil:

 
 


Na, a kacsás vonalzóm egyszerűen megoldotta a helyzetet:

"túlhordom vagy megszültem".

Ja, még jó, hogy nincs több lehetőség! :lol:

 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: