Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
az érdekelne, hogy a testhőmérséklet tüszőérés után, ha nem lettem épp akkor terhes, visszaesik-e alapállapotra a menzeszig, vagy addig magasan marad. Nekem a visszaesés tűnik értelmesnek, de olvastam már az ellenkezőjét is. fél év mulva megint rá akarnánk állni a gyerekprojektre, csak nekem totál össze-vissza van a menzeszem, azt sem lehet tudni, mikor van tüszőérésem. Gondoltam, megnézem már, higy áll a hőmérsékleti görbém. Hogy jött össze Szonja, örök rejtély :-)))
Köszi, Páfrány
 
 


Szia!

Normális hormonműködésnél fennmarad, csak a menzeszkor esik le.
Milye jó lenne pedig tudni, sikerült-e az akció, ugye? ;-)
De az első két hétben, ha jól tudom, még nem érzékeli az anyai szervezet, hogy mi újság, mert a megtermékenyült petesejt addig nem ágyazódik be (vagy valami ilyesmi).
Névtelen
 


sziasztok!segitsetek nekem szeretnék babát de sehogy nem jönn össze mit tegyek segitsetek meg aktus után miért jönn ki a lényeg?mi a hömérözés?
 

 
 

Szia Gyongyos!
Inkább a babaproject elött állók topicban kérdezz. Ott több tanácsot tudnak adni a lányok.
Bogi
 
 


Bizom benne hogy megtalaltok itt Kép szerintem irhatnank ide amig helyre nem jon a topikunk. Kép

KépKép
KépKép
 
 


Szia! Már én is kerestem. Nem tudom mi ez az egész. Akkor folytassuk ezt.

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Anita vagyok egy másik topicból. Onnan ideküldtek hozzátok hátha ti tudtok segíteni.
A kérdésem az lenne, ha tudtok segíteni, hogy nekem 35 napos a ciklusom, jelenleg a 20. napon vagyok. A 18-19 nap körül szokott lenni a pé-m. Tegnap és ma reggel ugyanabban az időben 36.3 a hőm. Meddig marad ez lent? Hány napig? Mikor kellene felfelé indulnia?
Segítsetek!!!

Anita
Kép
Kép


Mizujs Nalad? Mikor csinalsz tesztet? Kép
Tudtok valamit Keditkerol?

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
En e-mailben szoktam ertesiteni Apat a hibarol!Azt lehet hogy jobban eszre veszi!Probaljatok meg ugy!!!!

Kép
Kép
 
 


Anita!
Hat ez tenyleg alacsony, van gorbed? Fel tudod ide tenni?

KépKép
KépKép
 
 


Ancsa!
Ertesitettuk mar, szerintem eppen azon dolgozhat, mert az elobb meg volt topik az O A-javal a vegen most meg eltunt.
Szoval szerintem nemsokara meglesz addig meg ide irogatunk. Kép

KépKép
KépKép
 
 


OK!!Kép

Kép
Kép
 
 


Tontica!
Sajna nincs. Nem szoktam egyébként nézni a hőmet. Így nincs görbém, csak másik topicban a lányoktól tudom, hogy tüszőrepedésnél leesik a hő. Ezért kiváncsiságból néztem meg. De ilyen alacsony.
Így tudsz segíteni?

Anita
Kép
Kép


SZia Tontica!

Nem tudom mi van velem. Nem jött meg, de semmi egyéb jel nem utal arra, hogy terhes lennék.
Nem puffadt a hasam, alacsony a hőm, nem érzékeny a mellem se. Passz. Várok. De nem tesztelek.

Keditkével nem tudom mi van. Remélem nincs semmi baj.

Kép

Kép
 


Hol merted?
Ha most alacsony es holnap vagy holnaputan felmegy akkor valoszinu hogy most van peteeresed, ugyhogy ha babat akartok akkor en a helyetekben akcioznak ma rendesen. Kép

Tobbiek?
Kriszti: Hol vagy?
Adatokat kerek a tablazathoz! Kép

KépKép
KépKép
 
 


NA helló, megvagytok, már kezdtem kétségbe esni. Úgy tűnik Tontica ütős volt a táblázatod. Kép.
De tök jó lett egyébként.

Anita!

Szerintem a követjező lehet.
A cikushosszad alapján kb. neked a 18-21 napok esélyesek. Nem biztos, hogy nagy mozgás van ilyenkor a hődben. Onnan tudod, hogy mikor volt hőd, ha 3 nap egymás után magas, vagy emelkedő a hőmérsékleted és már nem esik vissza.

Nekem van hogy hirtelen leesések, és felugrások nincsenek, csak szép folyamatos. Ugyanis az sem biztos, hogy mondjuk éjjel volt a peteérésed, lehet napközben valamikor, ezért ezt a reggeli hőmérő nem mindig tudja kimutatni.

Szóval szerintem még iparkodjatok, és valószínű utólag tudod majd pontosabban meghatározni mikor lehetett a péd. Feltéteezem holnap-holnapután elkezd kúszni felfelé.

Remélem nem voltam túl zavaros.
Egyébként van nekem erről egy nagyon jó kis füzetem antikváriumban vettem, majd holnap leírom a címét íróját, abban ,minden a nyákvizsgálat, a méhnyak vizsgálat hővizsgálat nagyon jól benne van.

junko
Vendég
 


Miert nem tesztelsz?
Nekem sem voltak jeleim. Kép

Olyan sotet hangulaom van ma, be van borulva. Kép

KépKép
KépKép
 
 


Itt is kampó az idő.

Tontica!
Tényleg semmit-de semmit nem éreztél?
Vendég
 


Tenyleg, lehet hogy a tablazat miatt tunt el a topik? Kép

Amugy: Junko! es Tobbiek!

Babasok:
Miota probalkoztak?
Het+nap
Szules varhato idopontja
Lakhely
Eletkor
Gyerek/ek neve, kora

Jovobeli babasok:
Miota probalkoznak?
Ciklusnap
Ciklus hossza
Lakhely
Eletkor
Gyerek/ek neve, kora
Megjegyzes

Es ha valaki szeretne kepet vagy figurat feltenni akkor kuldje el nekem emilben.

KépKép
KépKép
 
 


Junko:
semmit, sot mivel az elso tesztem negativ lett biztos voltam benne hogy nem vagyok terhes es par nap mulva elkezdtem pecsetelni na akkor mar hot tutti biztos voltam hogy megjon. Kép De nem jott meg! Kép
Az elso teszt utan egy hettel csinaltam meg a masodikat ami pozitiv lett es a jelek csak azutan jelentkeztek.
Foleg hogy iszonyuan ehes voltam es ha nem ettem azonnal emelyegtem.
Meg a mellem fajt.

KépKép
KépKép
 
 


Köszi lányok!
Ebben a hóban minden másnap akcióztunk. Úgyhogy ebben a hónapban ez minden páratlan napra esett. Nem direkt, mi így álltunk be. Tegnap is volt hajrá. De úgy tudom nem érdemes mindennap együtt lenni ha babát szeretnénk, mert akkor mincs annyi után termelődés, vagy mi, és kevesebb az élő egészséges " fickó ". Vagy nem jól tudtam?!
Köszi mégegyszer, holnap reggel is nézek azért hőt.
A fene egye meg mindig megfogadom, hogy nem csinálok ilyeneket, rábízom a sorsra, de ez olyan nehéz. Egy babát már a 7. hétben elvesztettünk, a múlt hónap meg nem sikerült. Hiába az LH- teszt és a hőnézés. Sokat csalódtam egyszerre.
És most újra ugyanitt vagyok. Pedig megfogadtam, hogy nem nézem a hőmet. De nem bírom ki. Remélem ebben most nem fogok(unk) csalódni.

Anita
Kép
Kép


SZiasztok!

Hú, itt valami tényleg nagyon meg volt/van kavarodva! Kép

Anita,
lehet, hogy még ezután fog felmenni a hőd! ha 35 napos szoktál lenni, akkor 35-14=21 nap lehet pé esélyes! Kép Ahogy Junko is mondja! Kép
A pé előtti hőleesés nem törvényszerű!

Tontica,
a hangulatom hasonló! Kép
Dobjuk fel: Kép Kép Kép Kép Kép

 
 


Hat, nem tudom mivel lehetne feldobni, jelenleg ugy erze, hogy az eletem egy alloviz, semmi izgalmas nem tortenik velem. Kép
Takaritok, fozok, vasalok, pelenkazok, etetek, es a legnagyobb kikapcsolodasom a delutani seta amit mar halalosan unok. Kép
Senki nem akar benne lenni a tablaba? Eddig ketten vagyunk Kamillaval! Kép

KépKép
KépKép
 
 


Hááát...az az igazság, hogy én kivetettem magam a babát szeretnékes táblázatból is...
Nem tudom, mennyire szeretnék benne lenni egy másikban...

Egyébként maga a táblázat szuper! Kép

Na ezzel egy kicsit feldobtalak? Kép

Vagy mondjam, hogy én épp ilyen napirendet szeretnék? Kép

 
 


Miert vetetted ki magad?
Azzal dobtal fel, hogy Te is ilyen napirendet szeretnel. Kép
Mindent meg lehet unni meg az otthon ucsorgest is. Kép
Azert nem panaszkodom csak neha jo lenne egy kis valtozatossag, de nemsokara ugyis hazautazok es tutti eljarunk majd ide-oda a baratnoimmel. Kép
Most megyek az egyetlenemert a bolcsibe. Kép

KépKép
KépKép
 
 


Egyszer mikor megjött miklósbá, nagyon padlóra vágott, akkor, asszem két v. három ciklussal ezelőtt...

Biztos meg lehet unni mindent, igazad van! De már úgy szeretném ezt!!! Kép

Lehet, hogy már nem leszek itt, mire visszajössz! De a hétvégén majd benézek!

 
 


Sziasztok!

Na végre megtaláltalak Titeket! Csináltunk apával másik tesztet és.... KépKépKépKép Igyekszem keríteni egy fényképezőgépet...!
Ebbő kiindilva:

1. próbálkozás
4+0 nap
2006. 09. 29
Nyíregyháza
28
Gergő, 7év

...majd még később írok, csak most nagyon elálmosodtam...Kép

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


Bali: Tudtam! Kép
Annyira orulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Es a ferjed mit szolt? Kép
Hat igen, az almossag! Kép

Angyal: En a vegefele mar a terhesseget is untam, most meg ugy vagyom ra megint. Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
A topikunk eltűnt!Reggel meg sehová sem tudtam írni.Szörnyű!!!Remélem hamar kijavítódik a hiba!

Bali
KépGratulálok!!!!!!!
Ha jól olvasom,apa is boldog!!!Ez az!!!!Hurrá!!!!

Tontica
Próbálkozás kezdete:2005/február
20.cn
30-50 napos ciklus
Salgótarján
29 év.
gyermek: Ada /17 hónapos


Tényleg ütős lehetett az táblaKépKép
Sajnos én még nem is láttamKép

Angyal
Ugyan már!Ez hőmérős tábla,nem babás.Nyugodtam íratkozhatszKépKép

Anita
Nálam is 20.cn-36.3 ne légy elkesedve.Még p.é.előtt vagy!!!!!Most tessék belehúzni,ha felment a hőd,már késő!!!!Kép

Junko,Kamilla
Dobjatok már egy görbét légyszi'!!!

Ancsa
Mensid még mindig erős?

Rólam:Egész nap érettségi ügyben rohangáltam.Senki nem tud,semmi konkrétat.Annyi azonban valószínű,hogy Pesten lesz.
Vettem a gyerkőcnek Chamomilla ch 15-t a fogzására,remélem használ majd.Itt üzenem Ildinek,hogy Agnus Castust hetek óta nem tudok venni,mert sehol nincs!(egyébként tudja valaki merre van Ildi?)
Na,itt a görbém:AZ ELSÕ GÖRBE ITT!!hi-hi-hiKépKép

Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok, ti mint "szakértők" :-) hogy látjátok az én kis táblámat? Szerintetek összejött már valami? A peteérés után elkezdte számolni a program a napokat ez miért van? Én nem láttam senkinél ilyet.
<!--attachment: g_rbe0120-338869.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*191.5*ho*g%f6rbe0120%2ebmp --><center><pre>
Képho
görbe0120.bmp (191.5 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Hoppá, nem jelent meg a tábla. Mit szúrtam el? SEGÍTSÉG!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Szia Kriszti!
jpg file-t kellene csinálni belőle például a Paint-ben. Mentés másként.. és alul tudsz formátumot is váltani...
Húú, ez nagyon zagyva?

És mindenkinek mindent nagyon köszi!!!!!!!!!!!!!!!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


Köszi Bali,
érthető volt, amit mondtál :-)

Kép

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Na végre, egész eddig nem engedett hozzászólni! Kép

Bali,
GRATULA! Kép Kép Kép Olyan jó neked! Kép

Tontica,
hát igen, az ember lánya mindig mást akar, mint ami éppen van! Kép

SZia Kriszta!
Üdv az első görbének! Kép
És tudod mit? A kedvedért! Kép (De amint csalódom kivetetem magam! Kép)

Miota probalkoznak? 2005 március
Ciklusnap 16.
Ciklus hossza 25-27
Lakhely Budapest
Eletkor 32 Kép

 
 


Kriszti szia! Kép

A sárgatest fázis napjait számolja, pé után kezdődik és mensiig tart. Elvileg 14 nap! Tehát azután is magasan marad a hő és nem jön meg, akkor lehet reménykedni! Kép

 
 


Komolyan, lehet, hogy sikerült! Hű az klassz lenne!!! Már a héten vettem egy terhességi tesztet. Nem bírtam magammal... Az sajna negatív lett, de lehet, hogy túl korán teszteltem. Mennyire megbízható a Medi-Lab teszt? Valakinek tapasztalat???

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Kriszti,
jaj, lehet, hogy hülyén fogalmaztam...Kép
ha a pé+14 nap után nem jön meg, és fennmarad, akkor! Kép
rendszeres a ciklusod?

A teszt biztos, hogy korai még!

Egyszer csináltam medilab tesztet (bár tudtam, hogy úgyse), de idegbajt kaptam tőle, míg ott lógattam. A patikus nő egyébként megbízhatóként adta! Kép

 
 


Angel, értem, hogy még várni kell a ciklus végéig, de olyan jó, hogy van egy kis remény...
A ciklusom nem rendszeres, hol 32, hol 35 napos, hol meg a kettő között.
Egyébként a tesztre az volt ráírva, hogy már 3 napos terhességet is kimutat. Gondoltam ha így van, akkor akár pozitív is lehet. Rosszul gondoltam.

Más: Ti ezeket a helyes kis fejecskéket hogyan szúrjátok be a szöveg közé?

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Hát, sztem 1 nap késés előtt nem érdemes, max. ha nagyon gyanúsnak érzed magad! Kép

Mosoly: kettőspont zárójel bezárva
Szomorú: kettőspont másik zárójel
Vigyori: kettőspont O betű

 
 


Lanyok, megvan a topikunk! Felakom a mar felig telt Kép tablat oda!

Kriszti: Te is szeretnel font lenni?

KépKép
KépKép
 
 


Kriszti!

Szerintem a beágyazódás utáni harmadik napra gondoltok. Nekem is ilyen tesztem van (Gabriel) először a pe. utáni 11.napon csináltam meg és volt rajta egy nagyon-nagyon halvány csík, de a legtöbb nőnek szerintem nem lett volna... Tudom az előző terhességemről, hogy én ilyen hamar látszós típus vagyok... Tegnap megismételtem (14.dpo) és az már határozottKép A lényeg, hogy nem érdemes túl hamar tesztelni, mert esetleg feleslegesen elkeserít.Én egyszerűen csak tudtam mamagról, ha van valami, akkor egy ilyen érzékenységű teszttel látszani fog...
Egyébként van ettől érzékenyebb is, a neve qupido!
Nagyon drukkolok!!!!!!!!

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


Tonica: Igen, szeretnék, jópofa ez a táblázat! Kép

próbálkozás: 2005. december
ciklusnap: 18
ciklushossz: 32-35
lakhely: Bp.
életkor: 28
Van egy kisfiam is, aki márciusban lesz három éves.

Bali, köszi az infót, majd kipróbálom a qupido-t a hónap végén. Szőrnyen kíváncsi vagyok :o

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


sziasztok!!
Szeretném ha véleményt mondanátok a görbémről<!--attachment: ferty01_20_-338983.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*198.4**ferty01%2e20%2e%2ebmp --><center><pre>
Kép
ferty01.20..bmp (198.4 k)</pre></center><!--/attachment-->

KépKép
 


Eszterke!
17.01-kor írtam Krisztinek, mit kell tenni, hogy mi is lássuk a görbédet...Kép

Puszi

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


Azt hiszem nem sikerült felraknom rendesen a görbét . Ti hogy szoktátok?
Magamról annyit hogy 4 hónapja próbálkozunk az első bébivel, 25 éves éves vagyok, miskolci, és clostyt keztem szedni ebben a hónapban.

KépKép
 


Kép

KépKép
 


Eszter!

Nekem csodásnak tűnik ez a görbe!...és még ügyesek is voltatok...!!!!!!! Kép

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
 
 


:-)köszi
Nem találod túl korainak a hőm emelkedését? Hiszen elvileg még a beágyazódás nem történt meg, vagy igen??

KépKép
 


SZia Eszterke,
a hő a pé utáni emelkedése jó! Kép lehet, hogy ez a 37.2 egy kiugrás csak...
Egyébként csatlakozom Balihoz! Kép

 
 


:-)köszi
Nem találod túl korainak a hőm emelkedését? Elvileg még nem ágyzódott be, vagy igen?

KépKép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: