Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kép

Cat, mi a szuloknek hamar elmondtuk, de már bánom. Az volt a feltétel, hogy a 12. hétig csak ok tudhatják, másnak nem lehet továbbadni. Hát nem mondom, nehezen bírják, múlt héten már könyörögtek hogy hadd, csak a keresztanyámnak, meg csak a munkahelyen az xy-nak..ááá!! Kép Ha pénteken minden ok, zöld utat kapnak, lehet hogy anyám végiguvölti a várost Kép

Kittyvel mi lehet??

Hurki, de klassz lehet a kánkánozásra/focizásra ébredni Kép Tényleg, kinek mikor mozdult meg a baba?

Szöszivel mi lehet? Rég jelentkezett. Edit sem nézett még be ide.

Puszi mindnekinek.
Soraya
12+3
 
 


Sziasztok Lányok Kép

Csak bekukkantottam, aztán mennyi ismerős névvel futottam össze, Beszti, Edelweiss KépKép Orsoly KépKép Bár nem tudom emlékeztek-e még rám KépKép GRATULÁLOK az újabb bébikhez!

Edelweiss! KépKép Óriási gratula az ikerbébikhez Kép Fantasztikus lehet azok után, amennyit vártatok az első bébire.

Aztán bevallom testvériesen, hogy nem ok nélkül néztem be ide, - még magam sem hiszem el, de van egy kétcsíkos tesztem a szekrényen, és minden nap rákuksizok, hogy igaz-e.. Kép

Vanda

Vanda

Kép
 
 


Sziasztok!

Bár szerintem rám senki sem emléxik (nem baj, nem azért mondomKép), gondoltam, meglesem, hogy a "ma megint megjött"-ből hányan vagytok már babásakKép

Hát, gratulálok mindenkinekKépKépKép

Cat, Neked is úgy örülök, és ne parázz, nem kell, hogy mindenféle jeleket érezz, nekem kutya bajom, pedig már holnap a 15. hetet kezdem... Merthogy időközben nekünk is sikerült a babó.

Sziasztok,
Beja
 
 

 
 

VandaKép
Gratulálok a kétcsíkoshoz ! Mikor maradt ki a mensid ?

BejaKép
Köszi. Én emlékszem rád, bár nem sokáig voltál a fenti topik tagja, szerencsére.

SorayaKép
Én is ettől félek, mert anyósom nehezen bír a nyelvével, ha megtudja.Kép

LányokKép
Én is hiányolom Szöszit, Kittyt, Editet, már rég nem jelentkeztek. Aggódom...

Cat
Kép
 
 


Cat! HAt a vegen mar en is bo ruhakban jartam be dolgozni. Kép De senki nem sejtett semmit. Kép Pedig sok novel dolgoztam egyutt. Kép De azt ugyis neked kell eldonteni,hogy meddig birod. Kép
Kitty mar biztos babazik. Kép Remelem konnyu szulese volt. Kép
Vanda! Hatalmas gratula! Kép En emlekszem Rad. Kép Honapokig Te csinaltad a tablicskut. Aztan egyszer csak nagyon eltuntel. Kép Gratula a ketcsikoshoz! Kicsit bovebben is lehetne? Kép
Beja! Neked is gratula! Kép

Andi
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok,miattunk nem kell aggodni.Elutaztunk a noveremekhez a hetvegere es ma d.e 3D uh volt a Praxisban.
Gyorsan kaptok egy kepet az integeto kisfiamrol,aki szerencsere teljesen egeszsegesnek mondtak, aztan majd d.u visszajovok es meselek reszletesen,ha erdekel benneteket!
Mindenkit puszilunk:szoszi es KisBalazs
Kép
 
 


Sziasztok Kép
Látom többen is kerestetek (Soraya Kép, Cat Kép ).
Aranyosak vagytok, jól esik.
Ide eddig még nem volt merszem bejelentkezni.
Ma vagyunk 10+5.
Teljesen jól vagyunk.
Lehet, hogy kinevettek és azt mondjátok menjek el WC-re, de nekem elkezdett gömbölyödni a hasam.
Tudom, hogy első babánál ez még nem lenne időszerű, de tényleg. Nem felfújódás, hanem határozottan csúcsosodik Kép
Már a kollegám is beszólt, aki pedig férfi Kép

Csak nagyon röviden a sztori, azoknak, akik nem ismernek, hogy miért is voltam a "megint megjött" lakója.

2003 márciustól élesben próbálkozás
2003 augusztus első hormon vérvételek
2003 szeptembertől Meddőségi klinika Szabolcs utca (kivizsgálások, spermaanalízis, HSG, szörnyű immunológia, inszemre felkészülés)
2003 november Kaáli, hidegzuhany: 24-es FSH szint. Spontán baba lehetetlen, mielőbbi lombik javasolt, de a 30% esély helyett, kb. 1% eséllyel.
Elkeseredés, örökbefogadási gondolatok, intézetek kinyomozása, hol hogyan lehet elindítani, petesejt donor lehetőségének mérlegelése stb.
2004. január 4 - pozitív teszt (Csoda történt Kép )

Puszi, Edit

Edit
Kép


Kép
 
 


Cateye Kép
Emlékszem Rád a másik topikból. Még nagyon "friss vagyok", így csak játszom a gondolattal (leginkább még fel sem fogtam), péntek 13-án -jujj-, a 28. cn-en lettem kétcsíkos.
Ha minden rendben lesz, a 9. hét környékén szeretném a családot "beavatni" a titokba Kép

Andi28 Kép
Én is emlékszem Rád Kép Kép Igen, én csináltam a táblicskut, aztán nagyon eltűntem KépKép Mit is meséljek röviden? Pont most néztem meg egy naptáramban, hogy árpilisban lesz három éve, hogy babát szeretnék Kép Magas prolaktin szintemre szedem a Bromocriptint, agyi MR is kimutatott egy pici microadenomat. Ovulációt hol kiváltott a bromo, hol nem... és most a szerelem gyümölcse nyíladozik itt ha minden igaz. A párom egyébként három heti telefonálgatás után pont most kapott időpontot andrológiai vizsgálatra, annyira szomorú Kép volt hogy akkor most nem kell elmenni rá. Kép

Pozitívak vagyunk, de legbelül itt még nem hiszem el, még bármi történhet. Szóval még nem tudom beleélni magam.

Lányok!
Van-e valaki, aki vidéki, de Bpesten jár terhesgondozásra + szülni ott akar? Hogy működnek a dolgok ilyenkor?

Zsuzsu Kép
Köszi Dorisról a híreket, annyira jó hallani, hogy minden rendben van velük.

Szöszi Kép
Nagyon édes a babátok! Kép

Vanda

Kép
 
 


VandaKép
Mégegyszer gratulálok, és örömteli babavárást kívánok. Eddig én voltam itt a legfiatalabb babás, mert nekem pont egy hete maradt ki a mensim, ma vagyok 5 hetes kismama. Még kimondani is furcsa, és a gondolat is hihetetlen. Olyan jó, hogy csatlakoztálKépKépKép

Cat

Cat
Kép
 
 


Bogár!Kép
Köszönöm szépen, de már le van foglalva a szállás. Viszont tényleg szívesen meglátogatnánk titeket!Kép
Ja és nagy nehezen mégis meglett az ADSL!Kép Úgyhogy most nagyon örülök!

Vanda!Kép
Gratulálok!Kép

Beja!Kép
Én is emlékszem rád és neked is gratulálok!Kép

Szöszi!Kép
Nagyon szép kisBalázsod van!Kép

Edit!Kép
Jó, hogy tudtál jönni, mostmár nyugodtan járhatsz ebbe a topicba is!Kép

Leone

KépKép
 
 


Sziasztok!

Leone,
Mióta megcsináltad ezt a topikot azóta mintha gyakrabban látogatna errefelé a gólya. Szuper jó! Kép Lehet, hogy előbb kellett volna ilyet nyitni?! Kép

Vanda, Beja, Cat, Edit,
Nagy-nagy gratula Nektek! Kép
Mi most nem mertük elmondani a családnak csak a 10. hét után. Nálunk azért az előzmények miatt egy kicsit más volt a helyzet, mert korábban már néhányszor kínos magyarázkodásnak voltam kitéve amikor elmondtuk aztán mégsem sikerült. Most babonából nem szóltunk az elején senkinek és szerencsére eddig bejött! Kép Amúgy nálunk Anyukám első dolga az volt, hogy szétkürtölje a nagy hírt. Hiába kértük, képtelen volt magában tartani. Mit mondjak, azért jobban szerettük volna mi elmondani.

Humi (28+1)
 
 


Sziasztok Lanyok!

Vanda: gratula nektekKép

Beja gratula neked is, nem is irtad be a topikba!Kép Es persze hogy emlekszem rad, meg akkor olvasgattalak amikor Balintra keszultetekKép

Edit: neked is grats, bar mar olvastalak (es lelekben gratulaltam) a masik topikbanKép

orsoly
 
 


Cateye Kép
A csatlakozásom a babás topikhoz még lélekben nem történt meg Kép de az is eljön egyszer remélem Kép Nálatok mikorra várható a szülés időpontja? Lehet hogy furcsát kérdezek, de lélekben hogy "dolgozod fel" hogy babát vársz?

Leone Kép
Köszi a gratulációt KépKép

orsoly Kép
Neked is köszi a gratulát KépKép

Kellemes napot kívánok mindenkinek! Kép
Puszi
Vanda

Vanda

Kép
 
 


Humi KépKép
Neked is köszi, most látom, olyan vaksi vagyok.
A kínos magyarázkodás alatt mit értesz?
Szerintem a családtagok megértőek olyankor.

Vanda

Kép
 
 


Vanda, Cateye, Egcsi
Hát nem győzöm olvasni a babás híreket. GRATULÁLOK nektek is régi topiktársaim. Olyan boldog vagyok!

Bárcsak én is jöhetnék egy babás hírrel, de még várunk egy kicsit a babacsinálással, hogy jövő januárban vagy utána szülessen a második trónörökös, aki különben lány lesz. De ha ezúttal is fiú lesz az sem bajKép

Örülök, hogy Dorisék jól vannak! Nagyon sokat aggódtam értük.

Talit mikor hozzuk össze és hol? Valakinek van javaslata?

Üdv,
MJ - Móni
 


HumiKép
Köszönöm!

SzösziKép
Kis Balázs nagyon édes.Kép

MJ-MóniKép
Kár, hogy még nem csatlakozol, de ez a topik sosem fog kihalni reméljük!Kép

VandaKép
Én kb. október 18-án fogok szülni. De ez csak az én számolásom, és tudod azért nehéz, mert lombik babó. Holnap megyek UH-ra, akkor okosabb leszek majd. Eddig aggódósan telt el ez az 1 hét, mert olyan nehezen jött össze a baba, hogy minden rezdülését figyeltem. Aztán a többiek javaslatára is kicsit lazítottam, és mostmár sokkal bizakodóbb vagyok. Szerencsére már jelentkeznek a tünetek is, így napi egyszer legalább hányingerhullám fog el, aztán hasítanak a melleim, és lent is érzek egy kövecskét néhaKépKépKép Lélekben igazából még lehet, hogy fel sem fogtam, hogy az egész életünk megváltozik, de a szívemmel rettenetesen akartam őt. Azért van a 9 hónap, hogy ráhangolódjunk lelkileg isKépKép

Cat

Cat
Kép
 
 


SziasztokKép

Mindenkinek gyratulálok a pocaklakóhoz.
Az írásomat ne reklámnak vegyétekKép

Én már nem szeretnék több babát, ezért eladnám a terhességről szóló könyveimet.
Szinte új állapotban vannak, és a bolti ár alatt jóval adnám.

Pl: Terhesség hétről hétre, nincs beleírva.

Ha valakit érdekel, írjon a profilomban lévő e-mailre.

Heni
 


Sziasztok!
Sajna nem tudtam jönni, kiscsajszimnak nyiladozik az akarata, én meg a szolgalelkű…Kép

Vanda
Én is emlékszem még rád. Hát ez Óriási!!!

Beja
Nekem ismerős a neved. Mikor a pici fiaddal babás lettél, akkor egyszerre vagy 20-an babások lettetek. Gratulálok a második bébihez isKép

Szöszi
Oltári jó a kép és gondolom óriási élmény volt a 3D uh.

Edit
Annyira örülök az ilyen jellegű sztoriknak, persze már, ha jó a végeKép Ugye, hogy vannak csodák, csak hinni kell bennükKép
A volt főnöknőm már a 12. héten kiszúrta. A pocim akkor már akkora volt, mint egy nagy adag karácsonyi menü utánKép

Lányok
Kellene vmi tábla nem? Összeírva az anyukákat, kismamákat, kistörpéket, picurok szül dátumát stb. Mit szólnátok hozzá?

Leone
Irigy-mirigy vagyok az ADSL-reKép Gyertek nyugodtan, melyik napot fixáljuk le?

MjMóni
Én már felajánlottam egy tali-helyszínt. Már csak a mikorban kellene megegyezni.

Cat
Hidd el, hihetetlen érzés lesz akkor is mikor megszületik, és mikor első alkalommal hozzák őket szopiztatni, sőt mikor kézhez kapod a TAJ-kártyáját és meglátod rajta a nevét Kép (Na meg mikor megmozdul a pociban stb. stb és még sorolhatnámKép)
Holnap a részletes beszámoló ne maradjon elKép Mindent tudni akarunkKép

Pusza csajok

Bogár

Bogár
Kép
Kép
 
 


Én be sem merek jelentkezni, mert úgy sem tudok majd irogatniKép, de azért mégiscsak...Jó sokáig voltam én is topcitag, amint látjátok a bejelentkezési dátumomból, éppen 3éve vetödtem elöször ide, pontosan a Megint megjött topicba!!

Beja, én is nagyon emlékszem Rád,meg Lara-ra, és a többiekre is,nagyon sokan voltatok akkoriban, akiknek pont sikerült, amikor én elkezdtem irogatni!!!
Azóta nekem is van egy manócskám, 6 és fél hónapos, szóval az idöm be van osztva rendesen!!!

Minden jelenlegi kismamának nagyon-nagyon boldogságos kismamaságot kivánok, higyjétek el, úgy "elröppen", ez a 8-9 hónap, hogy csak azt veszitek észre, már itt is van a babó....

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
 
 


Cat, én anyukáméknak csak a 16-ik héten mondtam el (összekapcsoltam a szülinapommalKép), sajna volt rossz tapasztalatom elötte,ezért vártam a tutti-biztosig!
Úgy várom a délutáni beszámolódat,"számolom" az órákat...
Barbi

Kép
Kép
 
 


Moni Kép
Köszi a gratulát Kép

Cat Kép
Saját számításaim szerint én okt.25-ére leszek kiírva. Kép Mi volt az UH-on, mit mondtak? Ez volt az első UH? Azért kíváncsiskodom, mert nem tudom, hanyadik cn-en menjek először UH-ra, hogy már lássunk is valamit.

Bogár Kép
Én is emlékszem Rád Kép köszönöm a gratulációt. Támogatom a táblavezetési ötletedet Kép

Barbi Kép
Én sem szeretném túl korán elmondani, de azért sokáig sem akarom húzni Kép

Sokszor érzek nyilalást a pocakomban, illetve mindig azt érzem, mintha meg szeretne jönni a mensim, ez szerintetek jó avagy sem?

Vanda

Vanda

Kép
 
 


Cat! Mar ugy izgulok! Remelem du. is be tudok nezni, hogy lassam hany Manócskád van. Kép Es minden pontosan ugy lesz, ahogy Bogar irta. Hat meg amikor megjelensz a kisagynal, es siras abbahagy, száj széles mosolyra huzodik..., neha a konnyeim is elojonnek ilyenkor. Kép
Barbi! Szia! Kép Miert nem tudsz gyakran jonni?
Bogar! A tablicsku otletet mar en is felvetettem, de Te is tudod, gyerkoc mellett kinek van ilyenre ideje? Kép Bar az en bebim altalaban nagyon jo gyerek (csak el ne kiabaljam Kép ), de percdijas internetunk van. Kép Valaki a pocakos lanyok kozul nem vallalna? Aztan biztos lenne ujabb kismami, aki atveszi. Kép
Leone! Gratula ADSL-hez! Parom is nagyon akart egy darabig. Aztan rajott, hogy ugyse nagyon van idonk ilyenre. Kép Kép Kép
Vanda! Nekem napikig megjon a mensim erzesem volt, meg ezzel is almodtam. Kép Aztan jo sokaig nem jott meg. Es en mar a 31. napon voltam UH-n. Akkor mar latszott a petezsak. Kép
Kitty mar biztos babazik. Kép

Andi
 
 


Lányok,
köszi a gratulációkat. Kép

Vanda, Edit KépKép
Hatalmas gratula a pocaklakókhoz. Vanda, épp mostanában gondoltam rád, hogy mi lehet veled, mert nagyon eltűntél. A mindjárt megjön érzés miatt meg ne idegeskedj. A pinduri fészkeli be magát. Én is ezt éreztem karácsony előtt, bár már a mensi esedékessége előtt gyanús volt a dolog, mert a kisfiam aki egyébként imádott szopizni (mindig örömujjongásban tört ki) egyre kevésbé lelkesedett a dologért. És egyik napról a másikra. Kb. 2 hét alatt el is választotta magát. Volt is lelkiismeret furdalásom miatta rendesen, mert ezt az influenzás időszakot azért még jó lett volna kihúzni.

Baba megmondása.
Hát ez nálunk úgy történt, hogy esedékességkor sehol semmi. Másnap sem. Akkor mondtam a páromnak, hogy ha estig sincs semmi, akkor itány a Tesco tesztért. Tiszta hülyének nézett bennünket a család, hogy mi a csudát akarunk mi este 8-kor vásárolni. Aznap este mondtuk meg a szülőknek is szigorú titoktartási kötelezettség mellett. Persze mindenre számítottak amikor mondtuk hogy beszélni akarunk velük, csak erre nem, az előzmények után. Az anyósomnak volt a legnehezebb azt hiszem, mert rögtön el akarta mondani a sógornőmnek, de nem volt szabad. Szegény nagyon szenvedhetett. Kép A család többi része meg szenteste tudta meg.

Hú, micsoda babaeső lesz nyáron és ősszel. KépKép
Én a picikkel szept. 1-re vagyok kiírva, de szerintem már aug. közepén vagy végén meglesznek. Nek miszem hogy sikerül kihúznunk a terminus végéig. Gergő is 39 hétre született, méghozzá napra pontosan. Kép

Puszi,
Edelweiss
 


Andi28 Kép
Igen, én is úgy gondolom, hogy a babó fészkelődik. De néha benyillal, és erről azt olvastam, hogy lehet méhenkívüliség jele.Kép De nem idegeskedem, az UH majd megnyugtat. KépMár a 31. napon volt petezsák? KépKépÉn a jövőhéten szeretnék menni UH-ra, amikor is 5-6 hetes leszek.

Edelweiss Kép
Én is sokat gondoltam rád, annyira örültem az ikreidnek! Annak idején nagyon sokat üvegfestettem ám Kép és rengeteg gyerekszobába való képet csináltam Kép, amiket barátoknak ajándékoztam - mondva nekem még ráér Kép Aztán most tessék KépKép
Az ikreiddel milyen HCG szinted van? Tudod azért kérdezem, mert bár nálunk nincs iker a családban, a ciklusaim 29-31 naposak voltak, és már a 28. cn-en erős csíkom volt. (Délután teszteltem ráadásul, 25 mIU/L érzékenységűvel -nem emlékszem a mértékegységre) Butaság, de arra gondoltam, nem-e több bébi.. Már most émelygek is, de le tudom nyelni. Milyen ikreket várni?
Tényleg babaeső lesz ősszel KépKép

Vanda

Vanda

Kép
 
 


Vanda
Fogalmam sincs mekkora volt a HCG szintem, csak azt tudom, hogy a 26 napos napra pontos ciklusaim mellett a 28. napon lett pozitív a teszt. Akkot is úgy, hogy 2 percig semmi, akkor otthagytam a fürdőszobában és pár perc múlva a párom jött vigyorogva és közölte, hogy mégis van valami, mert megzebrásodott. Kép
Nekem sem jutott eszembe, hogy ikrek lehetnek, mert a családban talán 1 ikerpár van az is nagyon messze családfailag. Szóval nálunk sem jellemző az ikerterhesség. Nagyon meg is lepődtem, amikor kiderült. Ez is jó kis sztori volt. Mindjárt másnap szaladtam is a dokihoz, mert megijedtem hogy itt vannak az ünnepek a nyakunkon és nehogy baj legyen. Kaptam is gyogyit, bár azt hiszem csak azért írta fel, hogy megnyugtasson.
Szóval jan. 8-án volt az 1. UH. Közölte velem a doki, hogy elég ha csak a hasamat szabaddá teszem. Kicsit furcsálltam, mert ilyenkor általában hüvelyit csinálnak, de szót fogadtam. Aztán mondta, hogy mégiscsak vetközzek le jobban. Gondoltam biztos kicsi még nagyon a baba és nem nagyon látja. Aztán láttam a 2 fekete foltot, de csak akkor esett le, hogy mi a szutu, amikor az egyikben megmérte a pindurit és elkezdet keresni a másikban is. Kérdeztem, hogy csak nem ikrek? Erre mondta hogy nagyon úgy néz ki. Aztán csak arra emlékszem, hogy nevetek, vigyorgok és bőgök egyszerre. Mondták, hogy még senkit nem láttak ennyire örülni ikerterhességnek eddig, mint engem. Azóta is emlegetik és meg is ismernek. KépKép

Az üvegfestéssel vigyázz nagyon. Nem tudom milyen festéket használsz, de jó ha tudod, hogy az oldószeres festék idegmérget tartalmaz. Engem anno eltiltottak tőle. Azóta is a vizes üvegfestéket használom. Ha részletesebben is érdekel a dolog, dobj meg egy emilkével.

Ikreket várni? Fantasztikus, bár azt hiszem még nem igazán fogtam fel. Szépen pocakosodok, már egész jól látszanak, és szoktak mocorogni is. Mintha valaki belülről kaparászná a pocakomat. Biztos azért érzem, mert kettőjüknek kell elférni azon a pici helyen. Emlékszem Gergő kb. 4 hónaposan kezdett látszani. A pindurik meg még csak 12 hetesek, de már le sem tudnám tagadni őket. KépKép

Edelweiss
 


Lanyok!Kép
Olyan szep az elet...En meg sosem voltram ilyen boldog,mint miota terhes vagyok.Minden mozgolodasnal szeles vigyorral elterulok a szekemben es kiesik a toll a kezembol.A vevok csak pillognak,de kit erdekel?Kép En csaladi eletet elek Balazskammal...
Mindenkinek koszonom a gartulaciokat.Majd a profilba d.u felvarazsolom a futyis kepet is...Ugy szetrakta a labat,hogy csak na...

Ma d.e CatKép-en gondolkoztam.Ugy dontottem neki 1db huncut kisfiu+1db cserfes kislany dukalnaKépVagy barmilyen mas variacio.Mar alig varom,hogy jelentkezzen.Ja,Cat!En okt 18.-an szulettem.

Edelweiss!Kép
El tudom kepzelni a bogos jelenetet.En is sirtam a pozitiv teszt folott,mikor eloszor lattama pottyot es hetfon az uh-n is,amikor kihangositottak a szivet.Ott egyszeruen zokogtam es neztem az en draga paromat,aki osszehuzott szemoldokkel tapadt a kepernyore es tudom,hogy majdnem elbogte magat,de azan olyan kis eros maradt...Kép
Meg egyszer gratula az ikrekhez!

Most megyek meg ugycsinalni,mintha dolgoznek,aztan 2-tol kismama torna,ma eloszor.Huuu,de izgi...

Ja!Leone!KépMindent koszonunk,ezt a topikot es odaat a tablat is... Mer' hiszem azt,hogy ma kicsit erzelgos vagyok????Kép
szoszi 18+3
 
 


Sziasztok LányokKép
Olyan édesek vagytok, hogy így szorítotok.Kép Nekem még mindig remeg a lábam, és magamhoz sem tértem. Ellövöm a poént, nem hagylak a kíváncsiságban elégni Benneteket. 2 pici krumpli rosszalkodik a méhembenKépKépKépKépKépKépKépKép a 38. cn-en.
Mondtam a dokinak, hogy 1 babát érzek az UH előtt. Mondta, hogy az a jó, feküdjek csak fel. Bedugta a falloszkópját, és mondta, hogy hát igen egy baba van itt. Aztán megmozgatta, és közvetlen mellette egy ugyanolyan kiskrumpli vigyorgottKépKépKép Mindkettőben látszott már az embrió csonkja. Mondtam neki, hogy jaj doktor úr ne mozgassa tovább, nehogy találjon mégegy zsákocskát.KépKép A doki szerint nagyon szuper helyen vannak, a méhem tetején, és két különböző síkban. Tök egyforma méretűek, 9,5 mm a zsákjuk, de formára is egyformák.KépKépKép Azt mondta a doki, hogy ideális ikerterhességKépKép
Aztán behívta Apucit, és kérdezte, hogy mit lát ott ? Szegény mondta, hogy 2 foltot. Na az a maga két gyereke. Örömömben felpattantam és lepusziltam a dokit. Teljesen ledöbbent. Gratulált, és mondta, hogy látják kárpótolta Önöket az élet a sok szenvedésért.KépKépKép

Este felteszem az UH-s képet a profilomba. A folyosón remegve ölelkeztünk a párommal, és még mindig nem tudjuk felfogni. A föld fölött járok most.

Puszi
HappyCat

Cat
Kép
 
 


Hello,

Cat Kép írt a felettunk levobe Kép

Szöszi, lehet azért mert érzelgos vagy ma? KépKép

Edelweiss, gratulálok! Én azt hittem mi egy napon vagyunk, úgy emlékeztem utolsó menzi stimmelt (nov 22 nekem), de nálam a kiírás aug. 27-28. Végulis mindegy Kép A szept. 1 klassz, én akkor szulettem KépKép

Vanda, neked is gratula Kép Én 6+4en voltam eloször uh-on, akkor már dobogott a szíve Kép
A nyilallás normális, nekem is volt! A méhenkívuli nagy fájdalommal jár, biztos nem az van nálad, nyugi! Kép

Tábla klassz lenne Kép Meg kismamik, nekem olyan álmom volt a frissbe kerulni, most meg úgy néz ki, hogy az a topik bezárul Kép Kár érte! (nem mintha lenne idom annyi helyre írni így munka mellett Kép)

Anyukák, képek?? Hadd gyönyörködjunk Kép

Soraya
12+5 KépKép
 
 


Cat Kép
Itt is hatalmas gratula, meg jókívánság meg öröm meg minden Kép Kép Kép
Ez fantasztikus!!!!!

CsajokKép
Van egy kérdésem.
A sárgarépa A vitaminban gazdag?
Csak azért kérdezem, mert ugye a sok A vitamin vetélést okozhat (pl. máj), és érdekelne, hogy sárgarépát akkor most lehet nyakra-főre enni vagy inkább ne.
Csak, mert én imádom tízóraira, uzsira egy kis gyümölccsel elrágcsálni.
Köszi a válaszokat.
Edit
11+0

Edit
Kép


Kép
 
 


Edit Kép

http://www.vital.hu/utils/vitamintab.htm

Szedsz Elevitet? Mert abban eleve van A vitamin, amellé ne egyél sok répát-szerintem. De el nem tudom képzelni, hogy túl lehetne adagolni. Itt a finnek nagyon kényesek az A vitaminra, de még így is csak a májról tiltják le a kismamákat.

Soraya
 
 


Edelweiss Kép
Aranyos a sztorid, ilyenkor az emberi reakció nem is fogalmazható meg előre. Nem is tudom mit váltana ki belőlem, ha ikreket várnék Kép most hogy így beindult az iker-eső KépKép viszont tökéleseten meg lennék elégedve egy jó helyen fekvő bogyókával is KépKép
Sajnos, hogy mérgezőek ezek az olajbázisú festékek Kép pedig annyira szeretnék festegetni, de most lemondtam róla. A vizesbázisút nem ismerem, azt ki kell égetni, ugye? De nem terhelem ezzel a topikot, majd e-mailezgetünk Kép

Szoszi Kép
Klassz, hogy mennyire fel vagy dobódva KépKép

Cateye Kép
Hát ez szuper KépKép Ikreket vársz KépKép
Lányok, eltenni KépKép a Három Testőr és hasonló című könyveket, - emlékeztek még a viccre, ugye? "Doktor Úr, az én nejem az Ali baba és a negyven rablót olvassa..."

Soraya Kép
Köszi a nyugtató sorokat. Kép Tényleg nem érzem folyton a nyilalásokat, csak tegnap este például olyan furcsán görcsölgettem. De nincs semmi komoly, nem vérezgetek vagy ilyesmi. Én kicsit hamarabb szeretnék UH-ra menni, hogy a bromocriptin további "hogyan" szedését tisztázzuk az orvossal. Már annyira várom én is az első UH-kat, ami a jövőhéten lesz valamelyik nap KépKép

Vanda

Vanda

Kép
 
 


Soraya Kép
Köszi, akkor majd csínján bánok a répával, mert szedem az Elevitet szorgosan.
De azért napi 1 répa nem árthat meg, remélem.
Jövő szerdán megyünk dokihoz, akkor majd megkérdezem azért.

Lányok a nyaki redőnek milyen vastagnak kell lenni? Alsó-felső határ.
Tudom, hogy nem szabad izgulni, de én emiatt is kicsit izgatott vagyok. Sajnos volt 2 közeli ismerős is, akinél gond volt emiatt.

Vanda Kép
Tényleg ne aggódj nagyon, a hasfájósok táborában én is benne vagyok.
Nekem a megtermékenyüléstől kezdve egészen, amíg nem mentünk el az első UH-ra (előzmények miatt nagyon korán 4+6 napon) mensis görcseim voltak.
Akkor orvos mondta, hogy szedjek 3x2 MagneB6-t. Azóta nincs, csak ha valamiért elfelejtem bevenni, vagy később veszem be, akkor érzem a szúrkálás kezdetét.

Szóval mindenki más, ne aggódj, nekem más bajom nincs, csak ez.
Ha nagyon izgulsz, jövő héten majd megnyugszol Kép
Edit

Edit
Kép


Kép
 
 


Sziasztok!Kép

Én már elkezdtem Gitta táblázatát kiegészíteni, egyenlőre így áll:

Kép

Időbe telik minden adatot összeszedni, de gondolom tudtok segíteni, akkor hamarabb elkészül.
Bocs mindenkitől, ha valami tévesen szerepelne benne!

Leone

KépKép
 
 


És a pocisok, sajnos itt is sok adat hiányzik:

Kép

KépKép
 
 


R.Edit Kép
Aranyos vagy Te is, hogy megnyugtattál. Igazából nem aggódom, csak a hormonadagok Kép Aggódhatunk egész életünkben a gyermekünkért, mindig lesz miért, úgyhogy takarékra vettem magam KépKép A MagneB nem okozott nálad nagyobb étvágyat? Meddig kell szedned?

Leone Kép
Milyen jó látni a táblakezdeményeimet Kép a régi időkből KépKép Az adataim kiegészítéséhez: sok ciklus, vidék, 28 év, pocaklakó feltehetően egy KépKép, és az első baba.
Sztem a hanyadik ciklusban helyett az utolsó mensi napját kellene felvenni, de bocsiKép ha kotnyeleskedem Kép.

Vanda

Vanda

Kép
 
 


Juj,ez mar kezd olyan "friss kismamik" szagu tabla lenni.Tralalalallllalaa!

Leone,te kis aranyos!Kép
szoszi,asszem 29.-ik ciklus,26 ev,julius 18,1 db fiu,1. baba!

Reditke!Kép
Es Te hogy vagy,kis hiressegunk?Meselj!Mar a repan kivul...Remelem minden ok.A repat ne band,en utalomKép

Vanda!Kép
Tenyleg,a vicc!EdelweissKép tuti a "Ket Lotti"-t olvasta...

Voltam kismama tornan.Olyan nagymamas volt,szep lassan, szunetekkel a gyakorlatok kozott es kb 5x kerdeztek,hogy nem-e faradtam el.Ez ilyen kell legyen?

szoszi
 
 


Edit Kép

nálunk 2 mm a felso határ, úgy tudom Mo-on 3. (Angliában meg 4, ki érti ezt??) Én is most megyek erre a mérésre pénteken, izgulok is rendesen hogy rendben legyen. Azt hiszem alsó határ nincs, legalábbis egy bnomnek azt mondta a doki, hogy majdnem mérhetetlen a nyaki redo és az jó.

Leone Kép szuper a tábla!!! Nálunk 1. baba lesz.
(Szöszi elorébb jár, mint Egcsi, Alice pedig énelottem közvetlenul 3-4 nappal, Edelweiss meg párral utánam Kép. De majd bizti megírják, csak Alice nem nagyon jut nethez mert otthon van. Ot majd megkeresem a nyári topik táblából neked!)

Látszik ma mennyi kedvem volt dolgozni Kép

Soraya
 
 


VandaKép
Nekem a 29. napon 185 volt a HCG-m, és a Discovery teszt még csak halvány csíkot jelzett, a 31. napon is. Egyébként 30 naposak a ciklusaim. Szedtél a Bromon kívül más stimuláló gyogyit is ? A Bromot szerintem a 12. hét végéig szedned kell majd.

SzösziKép
Biztos kismama tornán voltál, és nem nagymama tornán ? Vagy nagyon jó kondiban vagyKépKép

LeoneKép
Nagyon szuperek a táblák. Még az utónévkönyv helyett is jó, mert lehet neveket is választani belőleKépKépKép

ReditkeKép
Úgy megy az idő. Most nézem, hogy már a 11. hetet taposod. Pikk-pakk elmegy az idő.

Cat

Cat
Kép
 
 


SzösziKép
Köszi mi tök jól vagyunk.
Semmi tünet, csak csúcsosodik a hasam és már csak kigombolt formában bírom hordani a nacikat Kép
De kilóra még nem híztam, biztos az izom alakul át zsírrá és az könnyebb Kép Kép Kép

Torna: Egy barátnőm mondta, hogy az elején nagyon vicces a kismama torna, de amikor már iszonyat méretű pocival (amikor már nem tudod bekötni a cipőfűződ Kép) nyáron 40 fokban kell ugyanezeket a gyakorlatokat elvégezni, akkor már nem lesz olyan nagy móka és kacagás. Fő a fokozatosság.

Soraya Kép
Köszi a mm-eket. Akkor majd jövő héten nagyon fülelek. neked meg drukk, hogy picike legyen a redőke Kép

Cat Kép
Mi az hogy a 11. hetet taposom, ma már betöltöttem, holnap már a 12. hét első napján leszek Kép

Na rohanok egy tárgyalásra, amire gondolhatjátok mennyit készültem Kép (Szöszi Kép ez a fals duma, hogy eltereljem a gondolatokat a médiáról Kép )

Edit
Kép


Kép
 
 


Cat! Most csak teged olvastalak. Kép HAtalmas gratula. Potyognak a konnyeim mikozben olvaslak. En valahogy ket babit ereztem neked. Nem tudom miert. Kép NAgyon nagyon boldog pocakossagot kivanok Neked. (nektek) Kép Aztan oktoberben egy gyonyoru kislanyt es melle egy edes kisfiut. Kép Na, megyek. Mert ablakot pucoltam, fuggonyt mostam, es meg csak felig tettem fel. De nem tudtam tovabb varni. Kép Kép Kép Ugy orulok!!!!!

Andi
 
 


Vanda!Kép
Nem kotnyeleskedsz, igazad van, de talán az, hogy a várandósság hanyadik hetének hanyadik napján jár több információt adna.

Szöszi!Kép
Igen, a kismamatornának ilyennek kell lenni, ha már te is a 7. hónap elején fogsz járni mint én, akkor majd megérted. Kép Hiretelen nagyot nőtt a pocim, még 2 héttel ezelőtt is más volt, és lesz ez még így se! Kép De persze nem bánom!!!

Leone

KépKép
 
 


CatKép
Hatalmas GRATULA!!!Kép

LeoneKép
9. ciklusban jött össze, már 31 éves vagyok és július 31. a szülés várható időpontja.Kép Drága vagy, hogy csináltál nekünk táblicskut!Kép

Bocs, ha valakinek nem válaszolnék, de rohanásban vagyok. Ma voltam védőnéninél, hivatalosan 2kg-t híztam és meghallgattuk a pocaklakó szivecskéjét. Olyan kis édes volt, közel bújt a szerkentyűhöz, hogy jobban halljuk.Kép Holnap AFP. Ha tudok jövök.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


EditkeKép
Fogsz Te még örülni, hogy ha fiatalítalakKépKép Most persze jobb a 12.hét, mert végre a rosszullétek elmúlnak, és jöna felhőtlen terhességKépKép

EgcsiKép
Húha 2 kg, az semmi. Biztos mind a 2 kg a pocidon van.

AndiKép
Köszi. Sokan megérezték, hogy 2 babát várok, csak én voltam biztos az egyben, az anyai megérzésre hivatkozással. Ennyit érKépKépKép

Cat

Cat
Kép
 
 


Cateye
Hát neked aztán dupla boldogságban van részed, látod, hogy mégis csak sikerült. Gratulálok hozzájuk, és vigyázz nagyon magadra, és a picikékre is.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Cateye
Gratula a két kis babóhoz. Tök buli, hogy nálatok is ikrek lesznek. KépKépKép

Leone
Szupi hogy felvállaltad a táblicskut. Az adataim amik mások: 34 év, 2-3. baba, 12+3 és ha kell az utolsó mensi 2003.11.24. a szülinapom előtti nap. KépKép

Edelweiss
 


Cat Kép

Óriási gratula a 2 picihez! Egyszerre leszel 2 gyermekes mama. KépKépKép Nagyon vigyázz magadra és élvezd a kerekedést! Kép

Noémi
 
 


Hahó Lányok! Csuda reggelre ébredtem!!!!!

Csak gyorsan beugrottam CAT miatt és mit látok KépKépKépKépKépKépKép:

FANTÖRPIKUS!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon vigyázz magatokra. Az uh kép fenumenálisKépKépKépKépKép

Nagyon-nagyon örülök!!!!!!!


majd holnap remélem tudok jönni bővebben
pusza
Bogár

LEONE - a telcsiszámomat ugye tudod, majd hívj fel egyeztetünk időpontot a hétvégére. Nem ám elsunnyogni a látogatást KépKépKép

Bogár
Kép
Kép
 
 


CatKép
Nem szeretnék 12-nél többet hízni. Jó úton haladok.Kép Túl vagyok az AFP-n, eredmény kb. 10 nap múlva.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok csajok Kép
A hízáshoz. Bár néha semmit nem ér a statisztika, mert ugye kivételek és csodák vannak hála égnek Kép, de a statisztika alapján a 12-20 hét között hízzák a kismamák a teljes terhesség alatti súlygyarapodás 1/4-t.
Edit

Edit
Kép


Kép
 
 


SzosziKép
A kismama torna szerintem is később lesz majd "terhesebb" Kép Nálunk nincs erre lehetőség, majd videokaziról próbálok tornázgatni.

CateyeKép
Nekem kb. 29-31 naposak a ciklusaim, azért csodálkoztam, h a 28. napon tisztán látható csík volt. Kép A Bromon kívül nem szedek semmi stimulálót, illetve soha nem is szedtem. Most ebben a ciklusban volt, h a doki felírt Profasit, amit aztán úgy döntöttem nem váltom ki, mert vasárnap nem tudom kit tudtam volna elcsípni, hogy beadja. Aztán lám nem volt rá szükség Kép Viszont mikor éreztem a mensis fájdalmakat, kiváltottam a Serophene-t (ezt is most szedtem volna először), révén a ciklus második napján kellett volna elkezdenem szedni. De erre sem volt szükség Kép Igazából tényleg nagyon váratlanul ért minket, hogy most sikerült a bébi, teljesen másfelé jártunk lélekben Kép Szaunázni, gyógyfürdőzni jártunk, bútort pakolásztunk meg ilyesmi Kép Remélem kárt ezzel nem okoztam az akkor még tudatában sem lévő pici zigótánknak Kép
Nagyon édes a profilodban a két kis foltocska KépKép

LeoneKép
Az utolsó mensim 04.01.17., a terhességem még nagyon fiatal tehát Kép 4+6
Az első UH-ig inkább még ne tegyél be a táblázatba.

Vanda

Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron