Új privát üzeneted érkezett!

Egcsi Kép Edit Kép
A hízáshoz: nincs tapasztalatom Kép még, de a Nagy Könyvek azt írják, hogy az első három hónapban még nem kellene hízni, az utolsó hónapban pedig heti 1 kg, legutolsó héten akár fogyás is lehet. "Állítólag" az összesen 8-12 kg "hízás" eredményezheti majd később a gyerekvállalás előtti súlyunkat. Ennél több már valóban hízásnak számít, megmarad a bébi megszületése után.
De szerintem függ a kezdeti súlytól is, alkattól is, meg a lényeg az egészség, és hogy jól érezzük magunkat KépKép
Nekem egyébként a barátnőm igazán szoptatás alatt hízott meg, megszülte a kisfiát, majd nem sokkal utána súlyosabb Kép lett, mint terhessége utolsó hetében Kép de mikor a kissrác már nem akart szopizni, az elválasztás után szépen lassan a kilók is lementek, és lánykori súlyában tetszeleg Kép ismét.

Vanda

Kép
 
 


VandaKép
Akkor Nektek is csodababótok leszKépKépKép Hogy-hogy 3 évig nem fordultatok meddőségi központhoz ? Nagyon türelmesek voltatok! Én 2 év alatt 6 sikertelen inszemen vagyok túl, és jó pár hónap spontán próbálkozáson. Persze én egy rettentő türelmetlen perszóna vagyokKép

EditKép,EgcsiKép
Én minden délelőtt csak gyümölcsöt eszem, nem is kívánok mást. A hányinger délutántól szokott gyötörni, főleg este, de akkor sok hideg ásványvíz mindig segít, vagy elrágok 1-2 Kropovit kekszet.

Cat

Cat
Kép
 
 


VandaKép
Gratulálok a pocaklakóhoz!Kép

CatKép
No, megérkezett a hányinger? Nekem is a 6. hét után lettek kellemetlenségeim, egészen a 14. hétig. Néha még most is meglátogatom a mellékhelyiséget rókakoma céljából, de ritkán.Kép

Egcsi
16+5

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Cat Kép
Ezek szerint nem tartozol a szerencsés tünetmentesek táborához?
Csak gyümölcs délelőtt? én attól biztos felfordulnék Kép
Nekem muszáj szilárdat ennem.

Úristen Egcsi Kép
Te már ilyen előrehaladott állapotban vagy? Hogy elrohant az idő?
Én maradtam le róla, vagy nem nézetitek meg a baba nemét? Most már azért nagyon meg lehetne, nem?

Most mondta egy barátnőm, hogy már 14 hetesen megmondták nekik a Praxisban.

Puszi

Edit
Kép


Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudom emlékszik-e valamelyikőtök még rám.....
Újra gép közelébe kerültem és örömmel újságolhatom, hogy december 17-én megszületett a második kisbabánk. Kinga Metta 57 cm-rel és 4,15 kg-mal született császárral. Nagyon szépen fejlődik, már 6,2 kg.
Puszilok mindenkit és kellemes terhességet és jó babázást kívánok mindenkinek!

Zseby
 
 


ZsebyKép
Gratulálok a picurhoz! Sok boldogságot kívánok.Kép

EgcsiKép,EditKép
Sajnos a dokim mondta, hogy nem fogom megúszni a hányingert, mert nagyon magas a hormonszintem a 2 kiskrumpli miatt. Szerencsére elviselhető volt eddig, nem folyamatos egész nap, inkább csak délután és este kínoz, és minden nap más. Persze még a java hátra van, mert csak 5 hét 4 napos vagyok.KépKép

Cat

Cat
Kép
 
 


CatKép
Inkább türelmes voltam KépMár nagyon fiatal korom óta szeretnék babót, játszadoztam a gondolattal KépKép Az előző párommal már a kapcsolatunk végére "értünk el" a babavállalás témáig. Ebben a három évben volt egy párváltásomKépKép Igazán szerencsésnek érzem most magam, mert nem is gondoltam azok után, hogy ilyen hamar teherbe esekKépKép
Sajnálom, hogy "rókás" Kép vagy, nem lehet azért kellemes. Két babó dolgozik benned Kép és az örömökből is duplán ki fog jutni hidd elKép

ZsebyKép
Gratulálok a kisbabádhoz Kép

EgcsiKép
Köszi a gratulát.

Vanda

Kép
 
 


Cat!Kép
Erdekes,a reggeli rosszullet engem is mindig este kinozott.Emelyges egesz nap,hanyas este.
Es en vegig anyai megerzes alapjan Lanyt ereztem,aztan van egy kukacosom...

VandaKép,Leone!Kép
Lehet abban valami,amit mondtok,mert bar tegnap lazanak tunt,azert ma volt egy kis izomlaz-kezdemeny a labamban.Meg aztan ha megerolteto,ugyis abbahagynam azonnal,mert felnek.

Cat!KépReditke!Képegcsi!Kép
A hizasrol..
Mindenkit foglalkoztat ez a dolog.Engem valamiert nem,nem is ertem,pedig azelott sosem voltam elegedett magammal(joggal).Erre most meg a 19.-ik hetig 1.5 kg-ot hiztam.Igaz,63-rol indultam (169cm vagyok).Es megis,bar mindenki biztat,hogy de ugyes vagyok,tudom,hogy nekem az utolso harom honapban fog jonni a java.Mas a sulyelosztas,de a vegere ugyis balna leszek.Igy aztan,most zabalok mindent,mert ugyse hizok,akkor meg majd zabalok,mert ugyis hizok....Kép

szoszi
18+4

U.i:Nekem sima 2D-sen a 16.-ik heten a doki 95%-ra mondta a fiut...ezek szerint a lanyok elegedettek lesznek a mereteivel?Kép
 
 


Leone! A hianyzo adatok: Peter baba 2003. okt. 2-an 11.35-kor latta meg a napvilagot 2650 grammal es 52 cm-rel. Kép En meg sajnos mar kozben 30 lettem. Kép
Vanda! En ugy emlekszem, hogy az elso 4 hónapban nem hiztam semmit, kaptam is a vedonotol rendesen. Dehat kit erdekelt. Kép Osszesen 8 kg-t hiztam. Aztan szerencsere gyorsan vissza is nyertem a versenysulyomat Kép Nagyon izgi lenne, ha nalad is ket babóca kopogtatna. Kép
Cat! Aztan tessek am majd elmeselni hogyan tortent a nagy bejelentes. Kép Azt elmondod, hogy lombik? Meg dolgozol, ugye?

Andi
 
 


AndiKép
Igen dolgozom, ill. bent vagyokKépKép Nem mondjuk el a családban, hogy lombik, annyi a tévhit ezzel kapcsolatbanKépKép

SzösziKép
Ha lányom lesz udvarolhat majd a fiad ilyen méretekkelKépKépKép

VandaKép
Én is most ezt érzem, hogy pont jókor jöttek a babák, és megvolt ennek a sok várásnak a miértje. Ezzel csak többek lettünk, jellemfejlődésen mentünk át, értékrendünk megváltozott. Így van ez jól. Nálatok is direkt kivárta a szerető biztos hátteret.KépKépKép

Cat

Cat
Kép
 
 


Sziasztok,
Zsebi, Vanda, Cat, óriási gratula ! Kép
Leone.légyszi tegyél be a táblicskuba: Hurki Gödöllő, 29 év, 2004.júli 19. 1,1,köszike
Hajnalonta felébreszt a babucim, annyira tombol odabent, amikor kiszórakozta magát elalszik, akkor én is visszaalszom.
Szégyelnős a tündérkém, nem mutizta meg magát, de az AFP és a genetikai UH is tökéletes. És a szivecskéje is régy részből áll, meg a gereince is hű de szép, meg az ujjacskáit is megszámoltuk és megvannak...elleptek a libahormonok, olyan szép én gyönyörűnek látom. Szakmát változtatok mindjárt. Kép
Liba-Hurki (18+4)
 
 


Hurki!Kép
Nekem is a masik topikban mondtak az okosok,hogy nem juli 19,mert 2004 szokoev,hanem juli 18!!!!
Es mi teljesen parhuzamosan futunk,ugye?Kép
szoszi (18+4)
 
 


Sziasztok!

Leone,
Nagyon klassz a táblázat! Kép
Nálam: Budapest, 1 fiú, 2. gyerek. A ciklusok számára nem tudok mit mondani: az először elvesztett baba óta 11 év telt el, utoljára és remélem utolsónak elvesztett baba utáni 3. ciklusban már megfogant Pocilakónk.

Bogár,
Említetted korábban a kismama tornával kapcsolatban az Aviva tornát. Az micsoda?

Cat,
Gratulálok az iker babócákhoz! Már nagyon megérdemeltétek ezt a boldogságot. Kép Vigyázz nagyon magatokra!
Hányingerről annyit, hogy nekem nem jött be a nagykönyvben megírt "első harmadban vége az ilyen jellegű panaszoknak" állítás. Mindig este jelentkezett - néha még mindig jelentkezik - és független attól mit eszem. De minden terhesség más; anno a nagyfiammal soha nem volt hányingerem, mostmeg... ha csak az lenne. No de sebaj. Ez is elmúlik egyszer.

Zseby,
Gratulálok Kingához! Kép

Szöszi,
Nekem elég hamar, a 12. heti hagyományos UH-n mondták először, hogy fiú és azóta már 3 másik doki is ugyanezt állította.

Humi
(28+4)
 
 


Szépen alakulnak a táblázatok! Kép

Kép

KépKép
 
 


Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!
Cat, én is kiváncsi vagyok, mit fognak szólni a családban ha bejelentitek!!! Azért rögtön két baba, lesz ám meglepi!!!KépKép

Leone, aranyos vagy, hogy igy vezeted a táblácskát! Néhány adat hiányzik:
Kb 10 ciklusban sikerült, és szombaton leszek 29 éves, Calgary,Kanada.
Ja,és Ádibádim 53 cm-vel született, csak a kispapa rosszul jegyezte meg...(még jó,hogy levideózta amikor mérték, és visszanézve kiderült, hogy 53, nem 52 cm...)

Lányok, tud valaki Edi-ékröl? Ikreket várt,de ennyi amire emlékszem még...

Na pusza, sziasztok
Barbi

Kép
Kép
 
 


Leone Kép
Én is csatlakozom a többiekhez és köszönöm, hogy vezeted a táblát.
Az én hiányzó adataim: Budapest, 32 év, 1 baba és első picur.

Köszi

Edit
Kép


Kép
 
 


Leone!

Két kiegészítő adat a táblákhoz:
Zsuzsunak 2003. júl. 10. született Zsófia nevű kislánya 4300 g-mal.
Edi babáit Somának, Sárának hívják.

Szeretnék az alsó táblába isKép bekerülni:
Beszti Szigethalom, 29 év, 2004. szept. 15., 1 pocaklakó van, 3. baba lesz.

Barbi!

Zsuzsu írta, hogy tartja velük a kapcsolatot, az ikrek jól vannak, csak fáraszják anyujukatKépKép.

Vanda!

Szia!KépKépKép

Hízás:
Csak óvatosan!! Én csak tudom, sajnos az elsővel volt 18 kg és nem vizesedtem, a fele rajtam is maradt. Aztán a szopi közben még jött fel (persze, emrt nem mozogtam, egész más életformát folytattam, amint korábban). Azóta sikerült egy részét leadni, de sajnos a korábbi versenysúlyomtól még így is messze vagyok, ami eléggé zavar.
Úgyhogy ha tudjátok, inkább előzzétek meg. Az első 14-20 hétben csak minimálisat szabadna hízni, később úgyis fog magától is sok!

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Cat! Megertem, hogy nem mondjatok el, hogy lombik. Kép Igy aztan foleg lesz nagy meglepi, hogy ikrek. Kép Ha piszkalnak, hogy miert vartatok eddig, mondhatjatok, hogy gyakoroltatok a kettore. Kép Olyan gondoktol mentes pocakossagot kivanok, mint nekem volt. Kép Persze csak, ha elfogadod. Kép
Beszti! Te meg csak 29 vagy es mar a 3. baba jon? Kép Hat jol le vagyunk maradva? Most kislanyra vagytok? VAgy mindegy? Kép
Zseby! Gratula a babahoz! Szép nagy lett! Kép

Szep hetveget mindenkinek, ha mar nem jonnek! Kép
Hozzank jonnek anyosek. Kép

Andi
 
 


BarbiKép
Gondoltam ma reggel Rátok, mert mutatták itt a TV-ben az ítéletidőt nálatok. Remélem Titeket nem nagyon érint.

AndiKép
Bárcsak ennyire problémamentes lenne mint Neked volt.
Az anyós elviseléséhez küldök plussz energiákat Neked!+++++++++++++++++++++++++++++++++++

BesztiKép
Ti aztán belehúztatok!! Hamarosan a nagycsaládosok klubjába járhattok!

Pusz
Cat

Cat
Kép
 
 


Szoszi Kép
Egészséges izomláz jó érzés Kép Szökőéven én is gondolkoztam, ahány terhesnaptár annyiféle időpont jött ki nekem Kép okt.23-okt.25 között mocorog Kép

Andi28Kép
Négy hónapos korig semmit nem híztál KépKép tök jó Kép Milyen életmódot éltél? Sport, vagy vigyáztál mit eszel? Megkérdezhetem mennyi kg-ra ment rá ez a terhességi 8 kg?

CatKép
Jól kivárta az időt a babó tényleg. Kép Nálam legalábbis, a párom még csak játszik a gondolattal hogy apa lesz Kép csak játszadozzon KépKép A lombikot nem is kell elmondani, ha nincsenek olyan tényezők, amiket ismernek a szülők, akkor felesleges beavatni ebbe a "titokba" őket. Én sem mondtam senkinek, hogy miért szedek gyógyszert KépKép

Hurki Kép
Köszi. Tudod már hogy kislány vagy kisfiú lakik a pocakodban?

Beszti Kép
Szia KépKépKép Már a harmadik babó, nem lacafacáztok KépKépKép

Lányok, mik a favorit nevek nálatok?

Vanda

Vanda

Kép
 
 


Halihóhejhó!
Hétfőn indulunk síelni! Na jó én csak mozizok a hegytetőn, de akkor is úgy várom. Semmi bajom, megnyugtattak a tegnapi vizsgálatok is, a kicsike majd meglátjuk 2 hét múlva akarja-e tudatni kíváncsi szüleivel, hogy fiú vagy lány.

Még én se híztam, de ehhez hozzátartozik, hogy a hányós időszakban fogytam 4 kilót, abból 3 jött vissza eddig. Eszem eleget, éhezni nem tudok, én a répától se félek elevit mellett-valaki írta a vetélést az A vitamin miatt, szerintem nem kell aggódni, én annyira kiműveltem magam meddőségi témában, hogy gondtalan kismama vagyok most, és csak azt tudom amit feltétlen szükséges. Kép

Szöszi, igen egyszerre haladunk, júli 18. jó, hogy szóltál köszi Kép Leone légyszi javíts.

pusz Hurki
 
 


EditKép
Nagyon vigyorogtam az "előrehaladott állapot" megjegyzéseden.Kép A 12. hét után gyorsabban telik az idő. Két hét múlva talán már tudom a pocaklakó nemét is, mert rettttenetesssssen kíváncsiak vagyunk.Kép

ZsebyKép
Nagy gratula nektek és további szép gyarapodást!Kép

HurkiKép
Gratula a gyönyörű, egészséges és kissé szégyenlős babához!Kép

VandaKép
Bianka ha lány, Bertold v. Benedek ha fiú. Persze ez még nem 100%.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


VandaKép
Nehezet kérdeztél, mert nekünk 4 névvel kell készülni. Még a párommal nem beszéltük meg, de az én listám már megvan: ha fiú, akkor Olivér és Sámuel ha lány akkor Borka és Hanna. Persze még kemény csaták lesznek a véglegesigKépKép

HurkiKép
Hamar szoktatjátok a lurkót a síeléshez. Jó kis sportos baba lesz!!!

Cat

Cat
Kép
 
 


Hello Kép

itt egy boldog Soraya KépKépKépKép Minden ok a bébivel, a nyakiredo, megvan a 2 keze-2 lába, van pisi a hasában és az agya is a helyén Kép 13+1-nek számolt a gép, kiírás aug. 26.
Ja, képzeljétek: szegénykém aludt de a szulészno felkeltette (nyomkodta a hasamat) és akkora denszelést vágott le, nemcsak keze-lába, hanem még a kis segge is mozgott KépKép Kaptunk képeket majd teszek fel Kép Jaj de megnyugodtam most!!!
Mivel AFP itt nincs, a köv. menet védono (szívhanghallgatás) és 18. héten genetikai uh.

Leone Kép szuper a tábla!!!! Kép Hú már 29. hétben vagy, szalad az ido!
Szöszi Kép jó méret, naná! Kép Apja mit mond?? Kép
Hurki Kép jó síelést!
Vanda Kép nálunk a Laura már biztos, fiúnéven még vacilálunk, talán Martin.
Mikor mész dokihoz?
Egcsi Kép klasszak a nevek Kép
Cat Kép megnéztem a profilod, édik KépKép Pont olyan a képed mint a fotoalbumban az uh képeknél az elso ikres Kép

Hízás: nálam még semmi, majd meglátjuk mikor visszatér az étvágyam hogyan alakul Kép

Nagyon szép hétvégét mindenkinek Kép

Soraya
13+0
 
 


Egcsi Kép
B betűhöz való ragaszkodás alliterációt enged sejtetni KépKép

CatKép
Négy nevet nem könnyebb kiválasztani, mint kettőt? Legalább anyuci-apuci is 1-1-et adhat. Kép Én gondolkozok második névben is, ha nagy lesz, majd választKép
És megfogtál Kép jelenleg a Hanna a kedvenc lánynevem, de apuka teljesen elháríotta Kép előszörKép még puhítom Kép Fiúnévben egyetértünk: Péter Kép de még ezen is finomítunk (gondolkozunk még a neveken) KépKép Nekem tetszik a Balázs, Krisztián, lányban nem is tudom, kellene egy névjegyzék KépKép

HurkiKép
Még egy élő példa az "én sem híztam semmit három hóig" táborban Kép Kezdem elhinni, hogy megvalósítható! KépKép Aztán meglátjuk..

Lányok, kellemes hétvégét mindenkinek!

Vanda

Kép
 
 


SorayaKép
Jajj de jó, hogy szuper egészséges babótok van!!!!!KépKépKép 4D ultrahangra majd nem akartok menni a 20. hét környékén ?

VandaKép
Majd megegyezünk apával a neveken. Az a baj, hogy a fiúnevekben nagy az egyetértés, de a lányneveken semmi konszenzus. Nekünk még az Eszter tetszik nagyon, ebben egyet is értünk, de Bogárék beelőztek előttünk vele.Kép Ha papán múlna a dolog, akkor tuti Megane lenne a kislány, az autónk utánKépKépKép Az USA-ban még el is menne.

Cat

Cat
Kép
 
 


Soraya!Kép
Itt is gratula...

Humi!Kép
Huha,akkor "Nektek" is szamottevo mereteitek lehetnek...Na,nem baj,hatha CatKép-nek ket lanya lesz es akkor mindketten udvarolhatunk.

Vanda!Kép
Nalunk a fiu Balazs Laszlo vagy Balazs Mate lesz.A lany Kata Zsuzsanna lett volna,en sokaig igy is szolitottam.Remelem nem lesz szemelyisegzavara.Kép

Cat!Kép
Szolok,hogy Alice sokat erdeklodott utanad azota is es izgult hany babatok lesz,utoljara tegnap kuldott sms-t,hogy vigyazz magatokra. Egyebkent mindenkit udvozol.

szoszi 18+5
 
 


Sziasztok csajok Kép

Soraya Kép
Jaj, de jó. Sokat gondoltam rád, tudod a nyaki redős parás tábor tagjaként.
Remélem jövő héten én is hasonló örömmel jöhetek az UH után.

4D: most beszéltem egy barátnőmmel, azt mondta azért érdemes a 14. hét körül menni, mert olyankor még egyben ráfér a baba a monitorra és egyben látható. De kinek mi az elvárása, valaki jobban szereti, ha már fejlettebb állapotban megnézheti.
Mi azt hiszem 14 körül elmegyünk egyszer, aztán békénhagyjuk a kicsikénket, ha lubickoljon, úgyis sok ez a kötelező vizsgálat is. Meg különben is, majd lesz még elege a szüleiből kezelhetetlen tizenéves korában, legalább addig ne zaklassuk Kép Kép

Két keresztnév. Én mindig elcsodálkozom, hogy miért adnak 2 keresztnevet egy gyereknek, pedig ez nagy divat. Szerintetek, ha valaki mondjuk Tamás Péter és az öszes ismerős Tamásnak szólítja pici korától, akkor majd 16-18 évesen azt mondja, hogy pedig én mától Péter vagyok?
Nem kritika, csak érdeklődöm, mert én nem látom logikáját a dolognak, pedig szinte mindenki 2 nevet ad a környezetünkben a babának.
Mi biztos nem fogunk.

Képzeljétek, délután bementem a Mangoba és vettem klasz csini szűk hosszú nyúlós fehér fölsőt, amit majd nagy pocakkal is lehet hordani.
Ti takargatjátok/takargatni fogjátok a pocit vagy simán felvesztek rá szűk cuccot?
Én úgy döntöttem büszkén viselem, persze a jó ízlés határain belül (kivéve ha 100 kg-ra hízok Kép)
Na, eldugulok.

Jó hétvégét nektek.
Vigyázzatok magatokra és a picikékre Kép
Puszi, Edit

Edit
Kép


Kép
 
 


SzösziKép
Alicet én is puszilom. Remélem jól van, és az étvágya a régi!!!!!! Rajta úgy sem látszik.KépKép
Nem lesz otthon netje ?

EditKép
Én is szűkebb cuccokba szeretnék majd járni, persze csak addig, amíg el nem bálnásodom.Kép

Nekem is két keresztnevet adtak a szüleim, és a tesómnak is. Nekem sajnos az irataimban is benne van a 2. nevem, és sokszor úgy szólítanak hivatalos helyeken. Én nem szeretem igazán, ezért csak egy nevet akarunk majd a babáknak adni.

Cat
Kép
 
 


Jó reggelt!!!!

Köszi a velemörulést KépKép Megvettuk a gyermek elso játékát, egy pluss hold, ami zenél. Már játszottam a Manónak-igaz még nem hall Kép

Cat Kép Nálunk 3 nevet kap a gyerek, itt ez a szokás. De csak az elsot fogja használni Kép
Megane Kép

Szöszi Kép Alice-nek puszi, mi van vele? AFP?
Remélem a hasmenésed csak átmeneti volt.

Edit Kép NO PARA!!! Kép Légyszi! Minden rendben lesz!! Én most izgultam ugyan, de belul éreztem, hogy semmi baj nem lehet!! Te sem vérzel, görcsölsz, mi gond volna??

4D: én a 20. hét körul fogok menni (Cat Kép), nem akarok elobb. Tudom hogy most még ráfér a baba a képernyore (Edit Kép) viszont még olyan kis csont és bor és hát ugye nekem szép a csimotám (a legszebb! Kép) de ha objektíven nézem, elég ufós még a lelkem Kép Szerintem jobb várni amíg husibb lesz és kicsit emberibb formájú Kép

Ruhák: nekem még mindig nem tudják a melóban, hogy mi a helyzet, bo pulcsis takarós módszert játszom...de hétvégente szukben járok, buszkén KépKép

Nagyon szép hétvégét kívánok mindenkinek

Soraya
 
 


SorayaKép
Gratula a jó eredményhez és az izgő-mozgó lakódhoz.Kép

VandaKép
Családi hagyomány a férjeméknél. A párom apja kezdte, mind a négy gyerek B betüs és mi is folytatjuk, bár nekem lennének más ötleteim.Kép

SzösziKép
Üdv Alice-nak, kár, hogy nem tud intenzíven bekapcsolódni a társaságba.Kép

EditKép
Mindent hordok, ha kényelmes és tetszik.Kép

4D-s UH: Mi a 20. hét után megyünk, attól függően, hogy a kispapa hogy tudja jelenlétével emelni az esemény fényét.Kép Már nagyon várom, imádok mozizni!Kép

Egcsi
17

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi, Botond, Balázs vagy Bulcsu a férjed? Kép
Hurki
 
 


Halihó!

Mivel otthon nincs netem nem igen tudlak benneteket figyelemmel kisérni. Örömmel látom, hogy bekerültem én is a táblázatba!

Leone!Kép
Az adataim a következők: 13+4, a nemét még nem tudjuk, ja és 25 leszek! (köszi, hogy fiatalítotok!Kép)

A neveket is kitaláltuk már apával, ha kislány akkor Réka, ha kisfiú akkor Viktor.

Rólam annyit, hogy hányingerem és egyéb panaszom nem volt, aminek nagyon örültem, és eddig 1kg híztam. Sokat pihenek, olvasok, és úgy veszem észre,hogy csak úgy repülnek a napok.
Utoljára febr. 2-án voltunk UH-n, nagyon aktív volt a kis drága, ficergett jobbra-balra, láttuk a kis kezeit lábait, csinált a doki egy közeli képet a kis buksijáról, nagyon aranyos.

Mi is akarunk majd menni 4D-sre, majd a 20-25. hét között.

Tervezzük, hogy lesz otthon netünk, és akkor már többször tudok jönni Hozzátok!
Addig is mindenkinek jó növögetést, vigyázzatok a babucikra és magatokra!

Puszi mindenkinek, nagyon örülök Nektek!Kép

bnemethm
Névtelen
 


HurkiKép
Botond.Kép Nekem tetszik az ő neve is, de junior nem kaphatja ugyanezt.Kép

BnemethKép
Örülök, hogy jól vagytok!Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Bnemeth Kép
De jó hallani rólatok. Örülök, hogy minden rendben és azt is örömmel hallom, hogy tünetmentes mamaként is minden oké a picurral (most ez kezd lenni a stresszem, mert én is tök jól vagyok).

Bnemethm Kép, Egcsi Kép, Soraya Kép
Köszi a 4D-s hozzászólásokat.
Ezt a 14. vagy 20. hét kérdést még apával megbeszéljük, na meg a nyakiredő mérés is sokat nyom a latban, mert ha pl. épp határeset sima UH-n (ami nem lesz tudom, csak ott van a nemkívánt hátha), akkor ott azt is megmérik.

Na, még további kellemes hétvégét mindenkinek a munkás hétfő előtt.
Pussz, Edit

Edit
Kép


Kép
 
 


Most olvastam a frissben, hogy Kitty babája megszuletett KépKép

Kitty! Gratulálok!!Kép

Soraya
 
 


Vanda! 49 kg-val indultam. De nem am a RR-hoz hasolítasz. Kép Nem csináltam semmit a hizas ellen, egyszeruen nem ettem semmivel tobbet babasan sem, mint elotte. Talan csak gyumolcsbol. Kép Bar azt elotte is imadtam. Kép Most viszont szerintem ennyi sem vagyok. Kép

Cat! Szep különleges neveket valasztottal. Kép Nalunk nem tudom mi lesz, ha a kovetkezo is kisfiu lesz. Most is nagyon nehezen talaltunk nevet. Kép Kuzdunk is rendesen, mert mindenki Peti(ke)zi a Kismanót. Kép Nekunk viszont az nem tetszik.

Bnemeth! De jó, hogy Te is ide talaltal. Kép

Lanyok! En nem voltam 4D-n, de ezert ne vessetek meg. Mi ugy gondoltuk, hogy boven eleg a babának a kotelezo UH. Meg a dokim szerint is ez csak egy jó business. Kép Persze mi is mindig alig vartuk, hogy mehessunk nezegetni. Kép

Na, ezt meg vasarnap de. kezdetem el irni. Kép Megindult nalunk a fogzas, igy ejszaka kuzdunk ismet ezerrel, s nappal is nyügi van. Kép Cat! Ilyenkor mindig eszembe jutsz, hogy ket gyerekkel ez hogy megy? Majd elmeséled, ok?

Puszi!
Andi
 
 


Halihó!
Hát becsületesen visszaolvasva itt vagyokKép

Leone
Elkotortam megint a számod. Megdobsz majd egy sms-el? A táblához: 29 év

Szöszi
Úgy a 35. hét után örülsz, ha a cipődet egyedül felhúzodKép Én Balázs Mátéra szavazok.

Hízás
A terhesség alatt a 12-14 kg a megfelelő a dokim szerint (akit egyébként nagyon érzékenyen érint a kismamák súlya). Szerintem a 4. hónaptól kell figyelni arra igazán mennyit eszel, mert akkor csak úgy szaladnak a kilók.

Vanda
Nekem is kb 2 nappal a mensi megjövetele előtt mutatta a teszt a két csíkot. Örülök, hogy van öröm az ürömben a párválasztásodban.

Zseby
Gratulálok Kingához és a csoda méreteihez!

Humi
Az Aviva-t azért javasoltam, mert a tornát a könyv elolvasása alapján is tudod végezni. Jó a gerinc, medence izületeinek rugalmassága és a medence izomzatának, a hüvely rugalmasságának megtartására. A terhestorna része még a légzéstanulás. A neten találsz szerintem róla több infót, a könyv asszem 2000 ft körül van. Ja és a könyvben van még szülés utáni torna is. Na mindegy ez nem a reklám helye, nekem bejöttKép

Cat
Eszter nevet nem védtük leKép

REdit
Mi kihagytuk a 2 fölötti uh-kat. Ha Ti mentek inkább a 20. hét után, akkor már többet lehetne látni. Szűk cucc jöhetett nálam is. Mi is 2 nevet adtunk, de ennek az oka az is volt, hogy a vezetéknév Szabó.

Soraya
Jó ötlet a zenélős játék. De igenis a pociban is hall már a manóKép úgyhogy nyugodtan játszd le neki többször is.

Andi28
Hát akkor már nekünk sincs sok nyugodalmas jó éjszakánkKép Ezek a kiscserkészek megdolgoztatják a szülőketKép

Csajom kifulladt a játékban, így nyűgi manó lett. Na mének...

Puszka
Bogár

Bogár
Kép
Kép
 
 


AndiKép
Még én sem tudom, mit fogok a 2 gyerkőccel zsonglőrködni. Valszeg az első időkben odaköltöztetem Anyukámat vagy Anyósomat, de együtt még jobb, és én csak süttetem majd a hasamKépKép

BogárKép
Egy barátnőm tanácsolta, hogy írjak egy névlistát, fiú és lánynevekről, amik nekem tetszenek. És azokat adjam oda Apucinak, hogy abból választhat.KépKép Akkor nem lehet nagy baj, mert nem olvasgatja az utónévkönyvet.Kép
Még az Eszter sincs kizárvaKép. Olyan nevet szeretnénk igazából, aminek megvan a külföldi megfelelője, hogy ebben a nagy integrálódó világban se nézzenek úgy rá külföldön mint egy ufóra.

Pusz
Cat

Cat
Kép
 
 


Cat Kép
Névvválasztás.
Hát elég vicces a téma.
Mi még jóval a baba megfoganása előtt biztosak voltunk benne, hogy Ádám és Dorka (nagyon hosszú csupa e betűs és ssy-re végződő családnévhez muszáj rövid és mély hangzós utónév).
Na azóta naponta változik és már egyáltalán nem tudjuk.
Én balga, készítettem egy listát kb. 8-10 fiú és ugyanennyi lány név, ami szóba jöhet.
1-től 5-ig leosztályoztattam férjurammal, anyóssal, apóssal, anyukámmal, apukámmal.
Hát, ez a nagy demokrácia semmire nem jó.
Ami nekünk 5-ös, az anyóséknál 1-es, ami a nőknek bejött, az férfiaknak 2-es.
Természetesen az lesz a neve a babának, amit férjem és én választunk, csak ezek után, hogy egyik-másik névre egyest adott valamelyik szülő, szar érzés azt adni.
Szóval, szerintem szülőket kár belevonni, mert csak fennforgás és neadjisten sértődés lesz a végén Kép
Pussz

Edit
Kép


Kép
 
 


Hello Kép

névválasztás: van egy klassz file-om, amiben az összes utónév benne van, jelentéssel, kulön a fiú-lány nevek. Szóljatok, ha kuldjem Kép

Bogár Kép Tudom, hogy hall, de csak a 20. héttol állítólag Kép Most még kicsi Kép
Cat Kép Van valami tuneted? Hogy vagy?

Fent van a profilomban amúgy a kisember Kép

Szép napot
Soraya
 
 


Sziasztok!

KOnnyu azt mondani, hogy ne hizzunk az elejen, de en pl csak azt tudom megenni most, amit megkivanok (mondanom sem kell, hogy ez a teszta, a krumpli es a peksutikKép) Ugyhogy en az emelyges vegere tartogatom a kilokra valo odafigyelest, most nem megyKép

Nevek: bar tuti korai, mar mi is beszeltunk a nevekrol, egyelore Abel/Mate es Blanka/Hanna van porondon, aztan mahd meglatjuk.Kép

orsoly 10+3
 
 


Soraya Kép
15. héttől hallanak.

" 15. hét
baba: 13,5 cm és 100 g. Kezd nőni a haja. Mostantól hallja az őt körülvevő hangokat, az anyja szívverését, gyomrának korgását, sőt a kívülről beszűrődő zajokat is.
mama: Hallgass kellemes zenét, dúdolj neki!
Lassan bővebb ruhákat kell venned. A köldöködtől lefelé egy halvány csík jelenhet meg (linea nigra), mely a terhesség végéig egyre sötétedik, de szülés után eltűnik."

Edit
Kép


Kép
 
 


SorayaKép
Ugye nem finn névlistád van ?KépKépKép Én kérek szépen egy példányt belőle ha lehet. Köszönöm szépen.

Jól vagyok, bár az enyhe hányinger az állandósult, a közérzetem nem tökéletes.KépKép De nem baj, régóta vártam erre. Kép

EditKép
Na szülőket azt nem akarunk a névválasztásba belekeverni, mert akkor a testvérek is beleszólnának, és az csak a káosz lenne.Kép

Cat

Cat
Kép
 
 


Cat Kép

Nekem is van egy névlistám, elküldöm mailre (feltéve, ha sikerül feljelentkeznem a freemailre).
pussz

Edit
Kép


Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Újra itt vagyok, hízókúra megvolt otthon az Anyukáméknál, de pihenés nem sok, mert Zsófi bagolykodott éjszakánként, szóval nem sokat aludtam. Már megint kinőtt egy foga, már 8 van és elkezdett szilárd ételeket is enni, hát lehet, hogy ez a két dolog együtt zavarta az éjszakai nyugalmát. Most éjjel azonban egész jól aludt, remélem, így is marad egy darabig.

CatKép
Gratulálok az ikrekhez! Annyira örülök, hogy végül minden ilyen jól alakult Nálatok és kívánok problémamentes terhességet. Pihenj sokat! Dolgozol még? Ha igen, meddig? Ikrekkel nem lesz rögtön betegállományba utalva az ember?

VandaKép
Én is emlékszem Rád! Nagyon örülök a pocaklakódnak.Kép

Hízás témához:
Én végig azt ettem, amit megkívántam. Az első 3 hónapban a rosszullétek miatt 3 kilót fogytam, de utána jött a farkaséhség és az egész napos evészet. Szerencsére nem sokáig tartott ez az időszak, az utolsó hónapokban kb ennyit ettem, mint a terhesség előtt, bár mondom, én soha nem foglalkoztam a kilókkal. Összesen 14 kilót híztam és a 6. napon, amikor hazaengedtek a kórházból, és otthon megmértem magam, alig hittem a szememnek, ugyanannyi voltam, mint terhesség előtt, szóval a 14 kiló rögtön leugrott. Szerintem amúgy ez a hízás alkati dolog és nem sok minden lehet tenni, a legjobb, ha az ember nem idegesíti magát vele, hanem eszik, ami jól esik, persze édességet azért mértékkel.

BnemethmKép
Úgy örülök, hogy Neked is sikerült. Tudod, mi ugyanazon a napon csatlakoztunk még hajdanán a lányokhoz és ezért mindig figyelemmel kísértem, hogy mi van Veletek. Gratulálok a pocaklakóhoz Neked is!
Most már Galuskán a sor, hiszen ő volt a hármasfogatunk harmadik tagja! Galuska, nagyon várunk Téged is!Kép

BesztiKép
Köszi, hogy megírtad az adatainkat.Kép

Leone, egy kiegészítés még, Zsófi 57 cm-rel született. Nagyon klassz a tábla és nagyon reménykeltő, hiszen jól látszik, hogy előbb, vagy utóbb, de mindannyiunknak sikerült a baba és a többieknek is sikerülni fog!Kép

BesztiKép
Írtad, hogy Nátánnál is nagyon hamar beindult a fogzás. Téged nem harapott meg? Zsófi nem szándékosan, de néha megharap, vagy csak egyszerűen dörzsöli a mellemet az éles kis foga és eléggé fáj. Próbálom hónaljtartásban szoptatni, így kicsit jobb. Neked volt hasonló gondod? Van ötleted, mit tehetnék?

Zsuzsu
 
 


Orsoly Kép nekem tetszenek a neveitek Kép
A krumplit én is nagyon kívántam pár hete Kép

Edit Kép Köszi!!! Valahol 20. hetet olvastam, de akkor már jövo héttol trenírozhatom gyermekem zenei ízlését Kép Csak az apja meg ne tudja, mert akkor hallgathatom az oldies zenéit a csimotával egyutt Kép

Cat Kép Nem!! Pontosabban van olyan is, de neked a magyart kuldöm Kép
Hányinger Kép Gondolj arra, hogy így van visszacsatolásod toluk Kép Nekem a hideg, buborékmentes, citromos víz kortyolása segített.. (bár még tegnap is hánytam Kép)

Soraya
 
 


CatKép
Jobban jártok, ha cseréltek egy MercireKépKép MercedesKép Csak vicceltemKép

EgcsiKép
A két név szerintem hangzásban szép, nyilván az első nevét használjuk, a második név meg amolyan tartalékféle, vagy kompromisszum, ha nincs megegyzés a szülőknél Kép vagy nem is tudom. Nálunk mindenkinek egy neve van, abszolút nem hagyomány a két név. De én valahogy két nevet szeretnék a gyermekemnek, aztán meglátjuk Kép

SorayaKép
Mennyi idős kismama vagy?
HÁROM nevet kap a bébi? Három keresztnevet + a családnév?

Lányok, eszembe jutott, hogy a gyerkőcnek már lehet adni "vegyes" családnevet: apuka-anyuka vezetékneve kötőjelesen. Lássuk csak hány Kiss-Nagy Tihamér Gáspár Zoltán fog szaladgálni az országban? KépKép Esetlegesen Kovács-Papp Bendegúz Olivér KépKép

Andi28Kép
49 kg, atyavilág... én egyszer voltam 49 kg, de az arcomról ment le az a két-három kg. Jelenleg 50-51 vagyok, de vigyáznom kell rá.

orsolyKép
A Hanna nektek is tetszik. Szerintem olyan egyszerűen szép név (és édesanyám Anna volt, kacérkodtam már a Hanna Anna névadáson is Kép)

Orvoshoz pénteken fogok menni, amikor is 6+0-s leszek, talán már pici szívhangocskával is megajándékoz minket pöttömke.

Vanda

Vanda

Kép
 
 


Cat Kép
freemail bénázik, de ki is írja, mikor be akarok lépni, hogy bővítik és napokon belül ismét régi gyorsaságával dolgozik.
Elküldtem ezért neked a céges címemről, de aztán meg rájöttem, hogy a tiéd úgyis freemail.
Na mindegy, valahol kering a lista az éterben.

Edit
Kép


Kép
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: