Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jelenleg nem találok aktív témát a Clostillal kapcsolatban, pedig rengeteg kérdésem és kételyem van. Egy hónapoja szedem (5. naptól 5 napon át). Előtte egyáltalán nem volt tüszőm, a clostilos hónapban (tehát most) a 14. napon volt egy 17 mm-es, de a hőgörbém alapján nem repedt meg. A hőm a 19. napon nagyon leesett és utána elkezdett emelkedni, először 36,6, majd a 21. napon 36,9 lett. A 20. napon viszont megfázásos tüneteim lettek, így most letettem erről a hónapról. Az a bajom, hogy sok rosszat (jót is!) hallok a clostilról. Nem tudom szedjem-e tovább. Köszi a segítséget!
 
 


Szia Csapi!
Én szedtem 3 cikluson keresztül.
Nem fogok ítélkezni, a tanulságokat írom le.
Nagggyon alapos előzetes nőgyógyászati vizsgálat szükséges!
Szedése közben rendszeres hüvelyi ultrahang!
Alhasi görcsök esetén azonnal orvoshoz fordulni!

Én kikértem a gyógyszertárból a gyógyszer leírását - kb. 2 A4-es oldal. Azt elolvasva úgy éreztem, hogy az orvos kissé könnyelműen bánt a gyógyszer felírásával. De ettől még nem tojtam be, szedtem, mint a kisangyal. Viszont a 2. adag után alhasi görcseim lettek, olyan, mintha nagyon-nagyon kellene pisilni, de nem szűnt a vizeletürítés után sem. A fájdalom erősödött, és meg is ijedtem nagyon az addig még sosem érzett fajtájú fájdalomtól. Ki kellett hívni a családorvost, beadott egy Algopyrin injekciót. Aztán nem jött vissza a fájdalom. El is felejtettem az egészet - a 3. adag bevételéig.

Akkor meg vakbélgyulladás-szerű fájdalmaim voltak, hányingerrel, étvágytalansággal. Ezúttal vakbélgyanúval bekerültem a kórházba. (Szerencsére nem abba, ahol a nőgyógyászom volt.)
Nem egészen tudták eldönteni, hogy vakbélgyuszim van-e vagy más, de mivel a vérképem elég vacak volt, éjjel nekiláttak a műtétnek.

A nőgyógyászaton ébredtem, fél oldalam felvágva...
Kiderült, hogy a vakbélnek kutya baja (de muszáj volt kivenni, ha vakbélműtétre utaló hegem keletkezik), viszont a jobb oldali petefészkem megrepedt és a hasüregemben tocsogott a vér. Kép
Tágítani kellett a vágást, hogy ahhoz is hozzáférjenek...Kép
PCO-s voltam (vagyok), vagyis cisztásodik a petefészkem. Az ilyen esetben különösen fontos a Closty. szedése közben az ultrahangos elenőrzés. Ez elmaradt, sőt semilyen vizsgálat nem volt közben...

Egyik alakalommal sem gyanakodtam a gyógyszerre, mert annyira különbözőek voltak a fájdalmak. Igen, mert a ciszták mindig máshol nőttek, máshol és másképp okoztak kellemetlenséget.

Nem akartalak megijeszteni, csak odafigyelésre ösztökélni. Ha nem cisztás a petefészked, akkor valószínűleg még "nagyvonalú" orvosi felügyelet mellett sem lesz gondod, de ha igen, akkor jobb ha tudod, hogy mire kell figyelni.
De a leírásodból úgy veszem ki, hogy téged szépen figyelemmel kísér a dokid. Így nem lehet baj! Nyugi!

Márti
T-Márti
 


Szia Márti!
Nagyon köszi a hozzászólást, jó érezni, hogy nem vagyok egyedül a gondommal. Eleinte nagyon sok jó tapasztalat jutott el hozzám a Clostiról és nagy lelkesedéssel vágtam bele. Azóta viszont több, a tiédhez hasonló esetet is olvastam és rendesen beijedtem. Főleg azért, mert a dokim csak UH-t csinált előtte is meg azóta is, egyszer egy hónapban. Semmi hormonvizsgálat vagy ilyesmi. Azt hiszem beszélek a fejével és elmondom az aggodalmaimat.
Szívesen olvasnék további tapasztalatokról! Légyszi jókat is írjatok, mert kiszaladok a világból elkeseredésemben!
 
 

 
 

Csapi!
Ha Uh-t csinált, akkor szerintem túl nagy baj nem lehet belőle, mert azzal elvileg kizárható a cisztás petefészek. És ha közben is ellenőrzi, hog van-e peteérésed, az meg még jobb.
Úgyhogy te már sokkal, de sokkal jobb helyzetben vagy, mint én voltam! KépKépKépKép
Szerintem csináld végig, de tényleg beszélj a dokinak az aggoddalmaidról. Valószínűleg meg fog nyugtatni! Kép
Sok sikert!
Márti
T-Márti
 


Ja, és az idegeskedés nem tesz jót a teherbeesésnek! Nyugi - és lesz poci! Kép
Márti
T-Márti
 


Kedves Márti!
Képzeld, sikerült!!! Az első Clostilos hónapban! Most jövök a dokitól, a petezsák jó helyen van, három hét múlva néz majd komolyabb UH-t. Annyira örülök!! Köszi a bátorítást!
 
 


Gratula! KépKépKépKépKépKép
Nagyon örülök!
Márti
T-Márti
 


Csapi!
Először is nagy-nagy gratula a babóhoz!!!!!
Végre valaki, aki hasonló cipőben járt és rögtön sikerült neki.
Az én esetem: 24 éves vagyok,júniusban abbahagytam a fogigátlót, október végétől próbálkoztunk a bébivel. Ezalatt tök rendszertelen volt a vérzésem.(50-60 nap) Pár hete dokihoz mentem: UH, hormonok, amik ugyan jók lettek, csak azt mutatták semmi peteérés. Tehát eddig hiába is próbálkoztunk.Most Norcolut, utána Closty és majd meglátjuk. Végülis ez lesz az első peteérős hónapom.
Iszonyúan izgulok, pláne, hogy rengeteg olyan levelet olvastam, amiben arról írnak, ugyanígy kezdték és mégis a különféle meddőségi kezeléseken kötöttek ki. De most a te eseted reményt adott. Talán nekem is sikerülhet.
Bocsi, ha figyelmetlen voltam, de te hogy jutottál a Closty-ig? Érdekelne a történeted!

Móni
Móni
 


Sziasztok!

Csapi fantasztikus! Gratulálok :-) Épp akartam írni, hogy teljesen jó a hőgörbéd, és, hogy amikor a hő leesett és utána felment akkor volt a tüszörepedésed, hajrá..... És erre tovább olvasva látom a jó hírt.

Sajnos én nem voltam ilyen szerencsés, mondjuk azóta már tudo miért. Nekem minden hormon eredményem jó volt, és volt rendes peteérésem, ideális hőgörbém.
Nálam sem követték nyomon a Clostys hónapban a peteérést (mondjuk érzem, de arra kíváncsi lettem volna, hányas ikreim lehettek volna), szerintem ezt nem szabad elhanyagolni, habár tudom, hogy sok orvos, minden vizsgálat nélkül adja a pé támogatására.

TMárti borzasztó, ami Veled történt, remélem azóta jól vagy!
 


Sziasztok!
Nagyon gartulálok Csapi2! Jó hallani, hogy valakinek már sikerült!
Mi egy éve próbálkozunk a párommal, még sikertelenül, de most volt az első Closty-s hónapom nekem is. én nem tudom, hogy mire gondoljak, a görbémet illetően. Ha valaki segítene nekem, nagyon megköszönném. Tanácsot tőletek, meg könyvekből veszek, mert a dokim sza...k rám. Felírta a bogyót és ennyi!Ráadásul azt mondta, hogy a 4. naptól a 9. napig, tehát 5 napon keresztül! (na igen! de ez nem 6 nap?) vagy én vagyok a hülye? UH egyszer sem volt, hormonvizsgálat szintúgy! Szóval elég egyszerű eset vagyok! Leírom a mérés adatait sorban, hátha valaki megtudja mondani, hogy mikor van peteérésem :-) (van egy kérdőjeles nap, mert a fiam egész éjjel hányt, és így egybefolyt a nappal az éjszakával,bocsánat!)36,7 / 36,4 /36,7 /36,6 / ? /36,5 / 36,8 / 36,5 /36,2 / 36,4 / 36,6 / 36,5 / 36,1.
Lehetséges, hogy a 9. és a 13. napon is tűszűrepedés volt? Tudniillik a 8.on volt enyhe szúrás petefészek tájon és az a bizonyos nyúlós váladék! Viszont a 12. napon "csak" a pocakom fájt, mintha megakarna jönni! Úgyhogy én már semmit nem értek! Segítségetek előre is köszönöm és nagyon várom!
 
 


Sziasztok!
Köszi a gratulációkat!Bocs, hogy így elmeredtam, de az első hetekben borzasztóan fáradékony voltam és nem tudtam rászánni magam, h. meló után még a könyvtárba is eljöjjek netezni. Egyébként, bár ezt a topikot én nyitottam, mert a másik ( a nem regisztráltaknak szóló) úgy nézett ki, hogy elcsendesült, most újra oda írogatok, mert megint fellendült a téma.
Kriszti, szerintem nézz át oda is. Úgy gondolom, hogykétszer nem gen repedhetett meg, és a 9. nap amúgy is korainak tűnik. Azóta gondolom már meglett a válasz. Nekem három ciklusom volt tüszőrepedés nélküli, amit végig mértem, és csak jóval a középídő után emelkedett fel a hőm, akkor is csak nagyon fokozatosan, és nagyon ingadozó maradt. A negyedik havi görbémmel összehasonlítva, ég és föld, össze sem lehet téveszteni.Kriszti, neked már van egy fiad, ő spontán fogant?
Csapi
 
 


Sziasztok!

Kénytelen vagyok ebbe a Closty-s topikba írni, mert a másikból eltűnt az a rész, ahová a hozzászólást lehet írni!?!?!? Nektek is eltűnt????
Remélem, többiek, idetaláltok!!! Úúgy hiányoztok!!!
Holnap megyek UH-ra, izgulok!!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Szia Zita!!!!!!!!!!!! Kép

Én sem tudok írni a másikba. Nem voltam tegnap délután óta, és felborult minden. Remélem a többiek is jönnek, de azért figyelem a másikat is!
sok pussz
Kriszpy
 
 


Sziasztok!

Nekem se megy. Azt hittem csak nálam nem stimmel. Akkor legyünk addig itt, amíg nem rendeződik a helyzet.

Zita, nagyon drukkolok!!!! Várom a holnapi jelentkezésedet!

V.
 
 


Jajjj, de jó, hogy megvagytok!!!!Kép
Én is azt hittem, hogy én szúrtam el vmit! Rögtön Móni után írtam, de elküldeni már nem sikerült!Kép

Móni!Kép Ezúton gratula a smileykhozKépKép, örülök, hogy csak a vigyorgósokat használod! Remélem, ez így is marad!Kép

Kriszpy!Kép Hogy vagy??Kép

Vera!Kép Remélem, te jobban vagy már!Kép

Terika!Kép Remélem te is idetalálsz, mert már rég dumcsiztunk!KépKép

Most az UH-t várom úgy, mint múlt héten az első szem bogyit!Kép Vettem LH tesztet is, biztos ami tuti!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Szia Vera Kép !

De jó, hogy idetaláltál Te is! Csak összejön a csapat, és az illetékes remélem, meggyógyítja a másik "helyünket" !
Zita, mi lesz holnap?

Kriszpy
 
 


Kriszpy!Kép

Beszedtem az ELSŐKép bogyi adagomat, és holnap (10.nap) látjuk meg, hogy mit csinált odabenn!Kép

Zita

Kép
Kép
 


Zita! Kép

Akkor küldöm a drukk sugikat!+++++++++++++++++++
Köszi én megvagyok. Néha furi a gyomrom, nem tudom, éhes vagyok e vagy csak szimplán rosszul, de idáig sikerült urrá lenni a dolgon! Ma vagyok 31.napon. Tetszik! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Már nagyon várom a pénteket. A párom kérdezte ma délután, hogy nincs e véletlenül egy dugi tesztem, mert jó lenne tudni......... Kép
Még nem mer bízni Ő sem. Nem csoda! 1 év 4 hónapja "gyakoroltunk" !
(de ha most tényleg összejött, akkor pont december 24.-ére leszek kiírva)
Na, de ne szaladjak ennyire előre! Félek a csalódástól! Ja, és a pisilőm egyfolytában dolgozik! Kép Kép
Pusza
Kriszpy
 
 


Móni! Kép

Én is gratulálok, remélem látod! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Pusza!
 
 


Kriszpy!Kép

A legjobb tudomásom szerint ezek jóóóKép jelek!
De jó, lehet, hogy a karácsonyfa alá kerül a bébitek!Kép
Elhiszem, hogy izgultok, de szerintem minden OK lesz, meglátod!Kép
Köszi a sugikat, viszem holnap magammal, remélem segítenek!KépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita! Kép

Kicsi az esélye, hogy pont 24.e lesz a nagy nap! A fiamat 5 nappal korábban szültem. És akár hordhatom tovább is! Kép
Nekem mindegy, csak egészséges legyen! Az a legfontosabb!
Persze ha dísz lenne a fán, igencsak boldogok lennénk! Kép Kép Kép
sok pussz!
 
 


Sziasztok!

Zita, köszi, jobban vagyok már! Kép Megy a drukk az esti UH-hoz!!!! Kép

Kriszpy, a pisilés jó jel!!! Csak így tovább! Kép Kép Kép Kép Kép

Terika, a spontánban nem tudok hinni egyelőre, persze ettől még összejöhet. Van valami tüneted a clostitól (vagy te serophent szedsz)?

Békáné, ha idetalálsz... olvastam a "Megint megjött"-ben, hogy letöltötted a gyógyszerárakat. MEgkédezhetem hol a forrás? Köszi!

Móni, ügyes vagy! Kép

Majd még járok erre. A másik topikot, úgy tűnik, kinyírta a server. Össze kellene a kettőt egy mappába tenni, és így bárki idetalál. Akár új, akár régi.

Üdv.: V.
 
 


Sziasztok!!!!
Na végre....

Nem azért írtam olyan későn (korán?) mert nem tudtam aludni, hanem mert akkor értünk haza és nem bírtam magammal.... Kép

Kriszpy! Gratulálok! A hőddel mi újság? (Nekem 36,8 és 36,9 között ugrál... az jó?)

Zita! Megy a sok drukk az UH-hoz! Remélem minden OK!!!!

Nekem holnap van a 28. nap, szerintetek a 29-en már érdemes tesztelni?

Móni! Ügyi vagy!

Vera! fel a fejjel!

Csók
Böbe
 
 


Böbe!Kép

A hőd szerintem nagyon ígéretes, de ne tesztelj korán!
Én már teszteltem úgy, hogy a hőm fenn volt, késett is, - negatív lett, aztán másnap megjöttKép Szar érzés, te ezt hagyd ki!
Várjál még 3 napot, akkor már tuti az eredmény! Előtte még lehet negatív (hamisan), és csak stresszeled magad!
Én nagyon szorítok!KépKépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Szia Zita!

Igyekszem, csak olyan nehéz kibírni... Szép lassan az összes tünetet sikerül felismerni magamon... Kép

Köszönöm a szorítást, a drukkot....

Puszi
Böbe
 
 


Böbe!Kép

Hanyadik napon volt peteérésed?

Zita

Kép
Kép
 


Zita!

A 14. napi UH-on volt 20 mm-es.... Másnapra le is esett a hőm...

Böbe
 
 


Akkor a 15. vagy 16. napon lehetett!
Attól a naptól számolj legalább 14 napot, amikor felment a hőd! Ha akkor is fent van, akkor szinte 100% a bébi!KépKép
És nem stresszeled magad a tesztel!Kép

Zita

Kép
Kép
 


Böbe! Kép

Nekem 36,8 és 37,0 között ugrál, a görbém úgy néz ki mint az ökörhugyozás. De Zita jó írta, hogy a tüszőrepi után 14.nappal kéne mestizni! Nekem a 13.napon volt hőleesés, és a 28.nap reggelén lett halvány csíkos a tesztem. De már a 27.en éreztem azt a bizonyos: meg fog jönni érzést! De estére, kezdtem biztos lenni, hogy mégsem akaródzik mestiznem! Kép Mert előtte annyival nem szoktam görcsölni. Csak pár órával. De ne tesztelj korán! (Mondom én aki felszívott 4 tesztet ebben a hónapban Kép ) De ne okozz magadnak rossz napot! Én megtettem. Kellőképpen ki voltam borulva!!!!!!!!!!
Mikor kell menned orvoshoz? Drukkolok nagyon! Kép
Sok pusza!
Kriszpy
 
 


Böbe!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Tessék kivárni a teszteléssel min. 3 napot. Akkor már nagyon kevés az esélye a téves - tesztnek.
Írták már előttem: Hidd el megéri a várakozás! Ne okozz magadnak felesleges szenvedést.

V.
 
 


Sziasztok!Kép

Itt vagyok!Kép
Az eredmény: két hatalmas tüsző a jobb oldali petefészkemben, az egyik 18x22mm, a másik 19x21mm. A mnyh. sajnos vékonyka, még csak 5mm. Remélem azért megvastagszik! Szerdától indul az akció!
Azt mondta a doki, hogy túl jól reagáltam a bogyóra, köv. hónapban elég lesz a napi 1 szem! Most lehet, hogy az lesz a bibi, hogy MÉG nem alkalmas a mnyh. Eddig meg MÁR nem volt az!
Szóval ez van, nem tudom, hogy most örüljek, vagy ne! Persze a tüszőknek magában örülök, csak hát az esély most megint nem sok...

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita, mi újság?

Olvastam ám a "ma megint megjött"-ben a jó híreket, csak játszom itt a fejem! Kép Kép Kép Kép Kép

Fantasztikus teljesítmény! Ezek tuti repedni fognak, aztán majd jönnek az iker-babák! Kép Kép Kép

Üdv.: V.
 
 


Na tessék! Mire beírtam, már ide is megérkeztél... Kép
 
 


Vera!Kép

Bárcsak a próféta szólna belőled!!KépKép

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Vera!
Még semmit nem érzek - ma vettem be a 3. szem Clostit. Anno is talán csak a peteérést éreztem erősebben. Nem is igazán foglalkozom most ezzel, mert Bobó még mindig beteg és inkább rá figyelek. Jövő héten kell mennem uh - ra....

Böbe!
Várj még a teszttel! Nehogy téves eredményt mutasson... Megy a drukk érted is!Kép

puszi: Terika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves válaszokat és a sok drukkot, de egyelőre sajnos úgy fest, eredménytelen ez a hónap... Ma reggel 36,4 voltam és a mai 29. napi tesztem sem hozott eredményt - illetve, amit hozott, az nem túl vidám.... Kép

Úgyhogy ma felhívom a dokit és megkérdezem, mi legyen...

Zita! Még vastagodhat, ne törj le!

Puszi
Böbe
 
 


Böbe!Kép

SajnálomKépKépKépKép
De fel a fejjel, hátha a következő hónap a tiétek!Kép Tudod, mindíg csak előre szabad nézni, vissza soha!Kép

Én is el vagyok kenődve, mert szerintem lecsúsztunk a dolodról, ugyanis csináltam reggel egy LH tesztet, és halványabb lett mint amit hétfőn csináltamKép Pedig az is halvány lett, azért nem is csináltam tegnap!Kép És a doki is azt mondta, hogy szerdáig ne akciózzunk, csak utánna! Most meg már lehet, hogy késő.Kép

Többiek, hol vagytok?

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zita, vagyok, vagyogatok...
Nehogy már elkeseredj! Tessék ma mindent beleadni, hátha... Különben sem értem, hogy szerdáig nem "szabad" akciózni. Szerintem a kétnaponta a biztos! Akkor nem maradunk le semmiről.

Böbe, mit is mondhatnék? A 29. nap lehet még korán. Ne add fel, légszíves, amíg nem biztos, hogy sikertelen!

Nekem fura mensim volt, és úgy tűnik, hogy az egy ciklussal korábbi kismedencei gyulladásom is visszatért. Kép Talán ez is oka lehetett a siekrtelenségnek. Jövő héten megyek dokihoz. Majd kiderül, mi is a helyzet.

Csatlakozom Zitához: Többiekkel mi újság?

Üdv.: V.
 
 


Szia Vera!Kép

A doki jót akart, hogy szerdáig no szex, hogy elég erősek legyenek a kiskatonák, mert vasárnap elhasználtuk őketKép(bocsi)

Hogy-hogy fura mensid volt?

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Böbe!
Nem is tudom, mit írjak. Én azt hittem, hogy Kriszpy elkezdte a sort, te folytatod.... Pesze még bármi lehetséges!!! Nem lehet, hogy korán teszteltél?

Vera!
gyulladás Kép Gyógyulást neked!

puszi: Terika
 
 


Zita, leírom naponként, hogy milyen volt, másképp nem tudom megmagyarázni.
0. nap ezt már írtam, halvány tejeskávé pötty este
1. nap pecsételés, nem vészes hasgörcsölés, derékfájás
2. nap nem sok, sűrű, sötét, nyálkás valami, derékfájás, enyhe hastünetek
3. nap ua., mint a 2. napon, de jóval kevesebb
4. nap pecsételgetés
5. nap reggel néhány csepp, estefelé néhány csepp

Bocsi, hogy ilyen naturalisztikus voltam, de másképp nem tudtam volna megmagyarázni. Általában 7 nap szokott lenni, és piros, folyós 2-3 napig. A gyulladást is onnan gyanítom, mert még mindig fájdogál néha a pocim, hasonlóan, mint a múltkor, és viszketőzik is. Jól rámjár a rúd mostanában!

Terika, még nem bizti a gyulladás. Kell hozzá a Dokim megerősítése. A tünetek erre vallanak, de még most múlt el, így nem akarok semmit kijelenteni.

V.
 
 


Vera!Kép

Így már értem, ez tényleg elég gáz...
Amúgy nem zavar, h. naturalisztikus voltál, mert ezt nem lehet szépen körítve leírni.
Menj el minnél hamarabb dokihoz, és gyógyulj meg gyorsan!KépKépHa tényleg gyulladásod van, akkor azt gyorsan ki kell kezelni!!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Zita, tudom, hogy kezelni kell. A stimulált ciklus előtt épp, hogy csak elkaptuk (akkor mindenféle volt egyszerre: kismedencei gyulladás, hüv.gyulladás+gomba). A Dokim szerint, ha még néhány napot várok, akkor kórház is lehetett volna a vége (bár lehet, hogy csak ijesztgetni akart, mindenesetre rengeteg gyógyszert írt fel). Akkor nagyon megijedtem, mert még nem volt ilyen problémám. Úgy tűnik, az idő előrehaladtával minden elér. Kezd már nagyon elegem lenni.

V.
 
 


Sziasztok!
nagyon örülök, hogy találtam ezt a topikot, legalább nem vagyok egyedül a gondjaimmal.
Eddig én csak jót hallottam a clostyról, de most kicsit megijedtem attól, amit olvastam a korábbi hozzászólások között.
Nekem 1 kisfiam már van (csodával határos módon hormonvizsgálatok közepette fogant). 2003 jún-ban szedtem clostyt, utána rögtön terhes lettem, de 2 hónaposan elvetéltem. Most ápr. elején megint beszedtem, és kíváncsian várom az eredményt. Nekem a dokim közben nem csinált UH-ot!!! Csak "turkált"(bocsi), meg felírta a bogyót.
Mi hátránya lehet a clostynak?
Andi
 
 


Sziasztok!

Na, lassan elkezdek kihűlni, ma reggel 36,2... Kép Köszönöm az együttérzéseteket, sajnos várható volt, hogy nem biztos az első hónap... Ráadásul valamilyen pecsételés is megkezdődött (bocsi!), úgyhogy szerintem ma vagy holnap végképp lezáródik ez a hónap... Kép

Vera! Futás a dokihoz, nehogy valami komolyabb következménye legyen!!!! Ne legyen eleged, próbáld meg valamivel elterelni a figyelmedet...

Zita! Fel a fejjel! Az LH tesztet milyen kiszerelésben adják? Ez egyszerhasználatos, mint a terhességi? Bocs a tudatlanságomért....

Hgyné! Az nagy baj, ha a dokid nem csinál UH-t, mert azt jelenti, hogy nem követi a ciklust, így vakszerencsére bízza az eredményt is... Pontos listával nem tudok neked szolgálni a mellékhatásokról (gyogyi mellett biztos van leírás), elsősorban a PCO-soknál áll fenn a veszély, hogy ciszták képződnek a petefészekben... Akkor hormonális kivizsgálást sem csinált a dokid?

Na, eldugultam, mert sok lesz belőlem... Kép

Böbe
 
 


Sziasztok!Kép

Böbe!Kép Fel a fejjel! Új ciklus, új remények!Kép
Az LH tesztet 5 db-os kiszerelésben árulják, kb 2800 Ft. Ugyanúgy le kell pisilni, mint a terhességi tesztet.

Én most voltam UH-n, még megvannak a tüszőcskéim, 25mm és 28mm!!!! A mnyh. még mindíg vékonyka, 7mmKép.
Most, amikor hazajöttem, csináltam még egy LH tesztet, de azon már alig látszott valami, még halványabb lett mint a tegnapi!
Most mi lehet???

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Hova tűntek a többiek? Mindenki babát gyárt? Kép

Zita! Köszi az infót, most már csak annyi érdekelne, hogy mikor és mit kell figyelnem ezzel a teszttel.... Kép

Gratulálok, nagggggyon szép kis tüszőid vannak!!!! A nyálkahártya is OK szerintem, ez azért már be tud fogadni egy babát....

Puszi
Böbe
 
 


Szia Böbe!Kép

A tüszőrepi előtt 12-36 órával megugrik a szervezetben a lutenizáló hormon(LH) szintje, ennek hatására következik be a tüszőrepi.
Tehát a várható tüszőrepi előtt pár nappal naponta csinálni kell egy tesztet, és amikor a legerősebb a tesztcsík utána kell akciózni!Kép
De ugyebár engem már jól összekavart, úgyhogy nem tudom, hogy igazán megbízható-e!

Puszi, Zita

Kép
Kép
 


Szia Zita!

köszi az infót!!! A párom már nevet, hogy lassan doktortálhatunk a női szervezet működéséből... Kép

Hát szerintem egyik sem megbízható igazán 100%-is, mármint egyik készen kapható cucc sem, de azért csak adnak valamilyen támpontot...

Amúgy minden OK?

Puszi

Böbe
 
 


Böbe!Kép

Hát igen, lassan csak a Dr. hiányzik a nevünk elől!Kép
Én most jelentkezek be hétfőre UH-ra. mert félek, hogy nem repednek meg a tüszőim. Na meg tegnap a doki elfelejtett új adag Serophene-t felírniKép
Most nagyon várom, hogy felmenjen a hőm, mert az azt jelentené, hogy megrepedtek!Kép

Te kezded megint a bogyit?
76-ban születtél, azért vagy Baba76? Én is 76-os vagyok!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: