Új privát üzeneted érkezett!

Van valakinek ilyen érzése?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Szia!
Nekem pénteken volt az inszemem, utána egész délután feküdtem, részben mert a doki mondta, hogy ne nagyon aerobikozzak, részben mert puffadásos érzésem volt. Ráadásul igen kellemetlenül, mert semmilyen irányban nem volt jó... De most, két nappal utána már semmit nem érzek Hát. ez is tud aggasztó lenni.
Ti mióta próbálkoztok, és mi a gond?
Anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna
Nekem az első inszemem volt, és most fog Csütörtökön kiedülni, hogy mi van. Sajnos én már most érzem, hogy nem sikerült. Nekem az inszem után folyamatosan olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni.Előszőr érzékeny volt, olyan feszülő érzésem volt, puffadás stb. Utána jöttek ezek a görcsök.Nekem ebben a két hétben egyszer nem volt, hogy ne fájt volna. Lehet, hogy az inekció miatt, nem tudom. Te kaptál az inszem után valamilyen gyógyszert a sárgatestre?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 

 
 

Szia!
Na, mi volt? Miért voltál annyira biztos abban, hogy nem jött össze?
Én azt gondoltam, egy hét után majd hányingerem lesz,ilyesmi. Nem érzek semmit, csak néha olyan mintha feszülne az egész alhasam. Ez talán lehet jó hír is, bár a reggeli hányásnak jobban örülnék.
Arra nem válaszoltál, miért volt szükség nálatok az inszemre?
Mi ide s tova 3-nál is több éve próbálkozunk, eddig minden vizsgálat negatív, kivéve a prolaktin-szintemet, amit azóta letornáztunk és tartunk.
Nem szeretnék tovább várni, elmúltam 30! Tudom, hogy nem ezen múlik.
Ja, gyógyszert nem kaptam, amin egy kicsit csodálkoztam is, hiszen,ha jól tudom duphastont fel szoktak írni, nem??
Puszi, Anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy hogyan léptek tovább, ha most nem...?
A tüszőérésedet stimulálják? Mivel?
Kép Kép Kép szia!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok,

nekem inszemem volt múlt hétvégén pénteken és szombaton is. Szerintem természetes a görcsölés utána, nekem 10 percig tartott enyhén, de nem puffadtam.
Most viszont nem érzek semmit...

Azoknak, akik eddig írtak, hogy sikerült?
 
 


Nóra

Mit jelent az, hogy pénteken és szombaton is?! Nekem a görcsölés az elsőnél végig volt, feszülés és puffadás is. Másodiknál már nem volt szinte semmi érzésem. Hányadik inszem volt neked?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Békáné,

azt jelenti hogy mivel pénteken ott röhögött a tüszőm inszem előtt az uh-n, megismételtük szombat reggel is. Vannak helyek, ahol dupláznak.
Ez az első eset volt nálam.
Most persze izgulok ezerrel, 10 napja magas a hő, de ez nem jelent még semmit. Ugyanis ezen kívül más tünetem nincs.
 
 


Nóra
Nekem egy nap az inszem. Én úgy hallottam, hogy csak akkor ismétlik meg az inszemet, ha vagy nincsen Uh-ra lehetőség, vagy nem biztosak benne, hogy sikerrel jár az első. Az, hogy a hő fent van, úgy tudom még semmit sem jelent, mert le is eshet, ha megjön (reméljük nem fog). KépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Szia Békáné!

Elszámoltam magam, 12 nappal vagyok utána ma. De a hőm egyre feljebb megy, néha pedig görcshullámok kapnak el. Hát ez nagyon izgi. Tudom, hogy leesik mensi előtt, most kíváncsi vagyok az elkövetkező napokra.
Nekem volt uh-m az elsőnél (dél volt), csak mivel kiszámíthatatlan volt, hogy pontosan mikor reped meg, visszarendeltek másnap korán reggelre. Akkor már nem volt ott a tüsző. És megismételtük.
 
 


Nóra
Remélem, hogy most sikerülni fog neked. Én nem mértem a hőmet, mert csak idegesített. Nekem mindig egy inszem van, és akkor is Uh-n nézik meg, hogy megrepedt-e vagy nem... Nincsen másnap ismétlés. Mi az, hogy görcshullámok kapnak el? Úgy érted, hogy olyan mintha meg akarna jönni? Ilyen van állítólag, és akkor is ott van a baba...KépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Elmúlt éjjel megismétlődött, tehát biztosan nem képzeltem. Erős mensis jellegű méhösszehúzódás, belenyilallás, ami a combtőtől befelé megy. Ilyet csak akkor tapasztalok, ha nagyon vérzek, a mensi első napján. Biztosan nem képzelgés, mert a hideg is kiráz tőle. Aztán reggelre elmúlik.
No, erre is lehetne mondani, hogy inszemináció utáni görcsölés.... :-))
 
 


Vagy pedig baba..... KépKép
Lehet, hogy sikerült, szombaton kellene megjönni? Vagy később?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Nem tudom... teljesen elmúlt a görcsölés. Ez 2 éjjel volt. 14 nappal utána 37,3 a hőm, amit ma mértem. Elvileg ma-holnap kéne megjönni, de ennek semmi jele egyelőre. Na persze, az Utrogestan is biztos bezavar, de ennyire...?
 
 


Nekem az utro nem zavart be, az elsőnél pont 14 napra jött meg, a másodiknál 15 napra. Szorítok neked, hogy ne jöjjön meg!Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Szia...

hát az a helyzet, hogy ma negatív volt a teszt. Viszont mensi még nincs. Felhívtam a dokit, azt mondta, bezavarhat az utro, de ha nincs baba, előbb-utóbb mellette is meg kell hogy jöjjön. Ha nem jön, 1 hét múlva ismét teszt. :-((
 
 


Nekem sajnos az utolsónál volt úgy, hogy megcsináltam a tesztet (negatív), és semmi nem volt, de a következő napon már elkezdödött. Az utrot addig kell szedni amig meg nem jön, utána kell abba hagyni. Azért bizzunk benne, hogy nem fog megjönni egy hét múlva sem, és akkor már pozítiv lesz a teszt..KépKépKép Neked hanyadik inszem volt? Fáj a hasad?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Az első inszem volt. Van ennek jelentősége az esély szempontjából? Szerintem nincs.
Ma hétfő este van, de még mindig sehol semmi lassan 4 napja, és hasfájás sincs. Röhej, nem? Ennyit várni mensire.
 
 


Nóra
Akkor már tesztelned kell. Bíztosan pozítiv lesz!!! Azért kérdeztem, mert kiváncsi voltam rá, az esélynek ehhez semmi köze. Van akinek rögtön az első sikerül van akinek mondjuk a 2-3-4 stb. Mikor kellene elvileg tesztelned? Itt babóca lesz!KépKépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Sziasztok!
Én két sikertelen inszemináción vagyok túl, bár egyiket sem sikerült végig csinálnom. Az elsőnél az 5. napon újból megjött a vérzésem, a másodiknál pedig nemhogy nem volt többes peteérésem de egy sem volt,és a 8.napon ismét megjött. Egyre nehezebben élem meg a napokat és heteket amelyek elrohannak a fejem felett! Idén már több mint 3 éve lesz,hogy nem sikerül teherbe esnem. szívesen beszélgetnék hasonló problémával küszködökkel. Minden jót mindenkinek!
 
 


Judit
Nekem ilyen próblámám soha nem volt, pedig én is a második inszemet csináltam végig. Nekem végig fájt a hasam...Neked nem kellett semmilyen gyógyszert szedned (costilbegyt, vagy serophene)? Vagy kellett és attól sem volt peteérésed?! Ja, te el sem jutottál az inszemig, mert előtte már véreztél... ez fura

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Kedves Békáné!
A kezdetek kezdetén én is Serophenel és Clostibegytel kezdtem, akkor volt peteérésem és a hormonok is rendben voltak állítólag (az akkori orvosom nem csinált vérvételt túl sűrűn) de nem lettem terhes. Én az inszemináció során Puregon injekciókat kaptam mást nem és Bromocriptint a magas prolaktinomra, de miután az orvos visszább vette az injekció adagját, leesett az össztrogénem és újból megjött a vérzésem. Mondjuk hasfájásról meg még én nem hallottam, dehát amint te is olvashatod nem vagyunk egyformák.
 
 


Hasfájás, ilyen görcsölés szerű elég soknak szokott lenni. Elég felelötlenség volt az orvosodtól, hogy gyógyszer szedés mellett nem csinált vérvételt... az uh-t nem írod, hogy azt csinált-e de ilyenkor az is szükséges. Nehogy túl stimuláljon. Ha megnézed az anyaságon belül, és ott rákattintasz a megint megjött-re, akkor ott van aki szedet Bromot, és ilyesmi próblémája volt, vagy van.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Görcsölök rendesen... ez volt már 1 hete is. Tegnap jött pici barna, igazság szerint a 4 szem napi Utro-t lejjebb vettem 2-3ra. Ma is kiscsi barnázgatás volt, és görcshullámok is jelentkeztek. Azt gondoltam ma megjön végre, de úgy látszik ez a progi teljesen megbolondít. Amíg nem hagyom abba, tényleg nem jön meg magától. Nem fogom megúszni az újabb tesztelést.Utálok negatívat tesztelni.
 
 


Az első orvosom már rég otthagytam, jelenleg debrecenbe "járok". Itt már volt teljes kivizsgálás, de mivel sok a beteg kevés az orvos, leginkább kapkodás van. Bromocriptint én is szedtem de nagyon rosszul voltam tőle. A nővérem a Norpolacktól jött rendbe, de az én orvosom a Bromocriptinhez ragaszkodott. Jelenleg pihenő állásponton vagyok.
 
 


Ma ismét negatívat teszteltem, így leállok végleg a progival és remélhetőleg megjön rendesen, idestova 6 napja csúszik a mensi. Próbálom megdumálni az orvossal, hogy következőben vegyenek vért hogy idejében megjöhessen a mensi, ha negatív a vérvétel. Ez az egész rosszul van kitalálva...
 
 


Szia Snori!
Mi még nem igazán ismerjük egymást, de egy biztos a negatív tesztelésnél nincs rosszabb!! Ráadáasul én menetrendszerint úgy jártam, hogy amikor teszteletem, tuti aznap megjött. :-(
 
 


Kedves Horváth Judit!
A Bormocriptint én is szedem már 2 éve. Mindig este vettem be, mert rosszul voltam tőle. Így is minden éjszakai felébredésnél rosszul voltam, alig vártam, hogy visszaaludjak. Nemrég orvost váltottam, illetve tovább léptem egy meddőségi centrumba. Itt írták fel nekem a Mastodynon nevű homeopátiás cseppet, amitől minden rosszullétem elmúlt és a prolaktinszintet még lejjebb viszi. Próbáld ki! Sok sikert!
 
 


Sziasztok!
Csináltak valamelyikőtöknek PCT tesztet vagy HSG-t? Állítólag nagyon fájdalmas mindkettő. Ha neked már volt ilyen, légyszi írj, hogy ez igaz-e!
 
 


Szia Anna!

Sajnos a HSG fájdalmas, de nagyrészt rajtad múlik, kb.60%-ban. Ugyanis a fájdalomnak ez a része attól van, amikor felvezetik a katétert a méhbe. Ha valaki nagyon görcsös (én is az voltam), akkor jól kitol magával, mert úgy nagyon fáj. Mindenkinek azt javasoltam, hogy tudatosan próbálja meg ellazítani az izmait, előtte menjen el WC-re ha kell, és lógassa le a csípőjét annyira, amennyire csak tudja. Bevált. A másik része attól függ, hogy el vagy a záródva-tapadva, ha igen, úgy jobban fáj, hiszen a gáz feszít, de bízzunk benne, hogy ilyen nem lesz.
A PCT-ről még nem hallottam hogy fájna, ez nem egyszerű méhszájkenet-vizsgálat?
 
 


Nóra
Nekem volt HSG-m, de nekem ultrahangós volt. Egyáltalán nem fájt, csak állítólag azoknak fáj (görcsöl, mint menstruációnál) akiknek el van zárodva, a petevezeték.
A spermiumfunkció megítélésére szolgál az ún. spermiummozgékonysági teszt. Segítségével a méhszájban lévő nyák és a spermium kölcsönhatását vizsgáljuk az ultrahanggal igazolt petekilökődés várható időpontjában. A PCT-t 8-10 órával a közösülés után végezzük, a nyakcsatornából veszünk váladékot és mikroszkóp alatt, 400-szoros nagyításban vizsgáljuk. Mivel a nyák részben mechanikusan, részben immunológiai tulajdonságánál fogva szűri a spermiumokat, igen fontos teszt lehet a meddőség okának megállapítására.
Hát ezt találtam neked a netten, de nekem ez nem volt (PCT).

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Bocsi

Annának kellett!!!! Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Nóra

Megjött már neked rendesen? Vagy mégis baba volt a dologban!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Szia Anna!
Nekem is volt HSGm, de nekem semmi fájdalmas emlékem sincs, hiszen elaltattak. Ahová én járok ott altatásban, vagyis elkábításban csinálják így semmit nem érzel. Csak kicsit feszített utánna, de az fájdalomnak nem nevezhető!
 
 


Sziasztok.
Kicsit eltűntem. igen megjött, kezdjük a másodikat, most 4 szuri után a 9.napon ma volt egy 14 mm-es és kettő 13 mm-es tüszőm, kb.5-6 nap múlva esedékes az akció.
Ti tudtok valamit a statisztikákról? Nekem azt mondták, ott, ahova én járok, a 3-4.inszem szokott leginkább sikerülni.
 
 


Nóra
Te hová jársz? És az első inszemed hányadik napon volt? Szerintem ennek semmi köze a statisztikákhoz, mindenkinél változó, hogy mikor sikerül. Bizzunk benne, hogy minnél hamarabb...KépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


A Szabolcs utcába. Békáné, te hova?

Az első inszemem a 15. és a 16.napon volt, szerintem most is hasonló lesz az időzítés, dehát ez a petikék sebességétől függ.
Veled mi most a helyzet? Hallottam olyat, hogy van, ahol betartatják a kötelező 1 hónap szünetet minden inszem között. Itt hál'Istennek nincs ilyen, de te hallottál valamit arról, hogy egyáltalán végig lehet-e csinálni egyhuzamban??
 
 


Nora!

En is a Szabolcsba jartam, de most az 5. sikertelen inszem utan abbahagytuk. Mar nincs erom a 6.-ra. Te nem merulsz nagyon ki? Mi az utolso kettonel "eljatszottuk", hogy terhes vagyok, merthogy ilyen tunet, meg olyan tunet volt, aztan nagy koppanas. Nagyon rossz volt, ugyhogy ugy dontottunk, hogy nem csinalunk tobbet. Azota kicsit pihenunk, illetve clostit szedek most de nem kell menni 2 naponta UH-ra, csak egyszer 1 honapban, meg vervetelre.

Kihez jarsz?

dodo

KépKép
Kép
 
 


Szia Dodo!

Én Murányihoz. Mint fentebb olvashatod, nekem már az elsőnél volt gyanú, miután inszem után 20 nappal jött meg a mensim. De koppanás.
De, nagyon kimerültem, de szerintem részben ez hozzáállás kérdése is. A másodikba nem élem bele magam, lazán járok be dokihoz is, mindig utolsónak próbálok menni, hogy várni se kelljen...
Éva (a szőke copfos) mondta, hogy a 3-4, és sokszor, valószínűleg pszichés okokból a 6.szokott összejönni még, úgyhogy szerintem csináld végig.
 
 


Nóra
Ki az a (Szőke copfos)? Szerinted igaz is az, hogy 3-4. össze is jön, de ha mégse akkor a 6. már sikerülni fog... Szerintem ez változó. Én hallottam már olyanról is akinek az első összejött!
Dodo
Hidd el nekem, hogy egyszer össze fog jönni...csak ez türelem kérdése. Minden hónapban én is idegelem magam, hogy talán most...utána én is koppani szóktam. Sajnos nekünk mindenen végig kell mennünk, hogy megtudhassuk, hogy milyen jó dolog anyának lenni! Nagy akarat erőre van szükség, és amikor majd eljön az idelye boldogabbak leszünk mint valaha!KépKépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Nora!

En is a Muranyihoz jartam. Akkor lehet hogy lattuk ott am egymast! Egyebkent az asszisztensnok nagyon aranyosak, Eva is, Békáné, ő szoke copfos, az Eva nevu asszisztensno!
Te neked miert csinalnak inszemet, mi a problemad?

Koszi, Békáné, en is ebben remenykedem!

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo

Szívesen elmondom, de jobb lenne e-mailen vagy msn,ha van. Kicsit bonyolult mostmár!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Békáné!

Nem latok emailt nalad, meg nalam sincs. Irsz nekem, hogy mi van veled?

dodo32@freemail.hu

dodo

KépKép
Kép
 
 


Békáné, most akkor te is a Szabolcsba jársz? Vagy mi van?
Dodo, van vérvétel HCG-tesztre a Szabolcsban?? Akkor ezt nekem miért nem ajánlották fel? Szerinted meg lehet beszélni, hogy inszem után 14 nappal vérből nézzék meg, mi a helyzet?
Neked egyfolytában végigcsinálták az öt inszemet, nem kellett pihenned?
Bocsi, de tele vagyok kérdésekkel... ma egyébként LH tesztet kellett csinálni, mert nem volt uh a húsvét miatt, és gyengébb csík már volt... 3 napja nem nézett a doki....holnap reggel megyek uh-ra, hát nagyon remélem, hogy nem késtük le az inszemet, vagyis az inszem nem késett le minket...!
 
 


Nora!

Nem, sajnos nincs HCG vervetel, en is akartam kerni, kertem is, hogy nezzuk meg a 28. napon, de nem engedte Muranyi, ez sem igazan tetszett. Mondta, hogy mire megvan az eredmenye, mar a teszt is kimutatja. Kosz. Szoval nekem kesett 10 napot, es akkor mentem be, meg valami nagyon halvany masodik csik is latszott, de lehet hogy csak kepzeltem, es akkor kuldott el labor vizeletvizsgalatra. Szoval az sem vervetel volt. De negativ lett, meg UH-n sem latott semmit akkor a 39. napon. Szoval ez volt. De nem csinalnak semmit, csak otthoni tesztekkel probalkozhatsz. Ott nincs vervetel, meg vizelet is, csak ha mar nagyon sokat kesik, meg kikonyorgod....

Mi egyebkent 3 inszem utan pihentuk, mert akkor volt karacsony, es mondtuk, hogy akkor decemberben pihenjunk.

Remelem holnap az UH-n szep tuszocskeket lehet majd latni neked! Hanyadik napon vagy es mikor szokott lenni az inszem? Mert nekem alt. a 16, 17. napon volt...

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo!

Köszi az infót! Hát, akkor inszem után 13-14 nappal bizony bemegyek a Kaáliba vérvételre, állítólag 3000-ért megcsinálják gyorsan. Ez így nagyon béna, hogy könyörögni kell az eredményért!
Ez az LH teszt dolog is érdekes. Értem én, azt akarják kivédeni, hogy a petesejt ne legyen még éretlen, mikor beadják a tüszőrepit. Hát nem tudom. Az elsőnél kétszer teszteltem, a második alkalommal, 14.napon volt 10 perc után halvány csík, arra már beadták, és az elsőnél még ott vihogott egy 20mm-es tüsző, ismétléskor meg volt repedve. De mégis az az érzésem, túl hamar kaptam a tüszőrepesztőt. Mert tegnap is volt ilyen halvány csík, ma meg már semmi, igaz, sűrűn pisiltem és lehet, nem volt koncentrált a vizelet. Na, emellett láttunk ma 16-ost, 17-est, és egy 21-est. Most kérdem én, létezik, hogy még mindig nincs peteérés?? Azt mondták, menjek vissza csütörtökön. Nekem olyan érzésem van, hogy le fogjuk késni az inszemet.
 
 


Sziasztok!
Tényleg a 3. 4. inszem szokott a leggyakrabban sikerülni. Na, ez felvillanyoz. Az elsőben még nagyon hittem, a másodikban már kevésbe, most meg még puffadásom sem volt.
De ilyet, hogy ismétlik, még nem hallottam. Hiszen a spermakoncentráció sokkal gyengébb, nem?
Nekünk három nap karantén van előtte!
Anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Anna!

Nos nálunk az volt, hogy inszem első napján ötvenvalamennyi millió/ml kiskatona volt, második napon már 88 millió... összességében kevesebben voltak, de épphogy sűrűbben és élénkebbek is. Jó, tudom a párom nem az átlag, és most kíváncsi is vagyok, milyen lesz a produktum.
 
 


Nori!

Ha be tudsz menni a Kaaliba, akkor jo, csak en nem tudtam, hogy csak ugy be lehet menni kivulrol. Te mar voltal, vagy honnan tudod, hogy csak ugy be lehet menni?
Erdekes, hogy neked nincs LH csucsod akkor?
Nekem vegulis a 14., 15. napon eros masodik csik volt, szoval egyertelmu volt az LH csucs. Ha neked nincs akkor eleg nehez eldonteni, hogy mikor kell megrepeszteni. Bar nekem most az uj dokim nem is ertette, hogy miert kellett LH csucsot nezni teszttel, mert ha eleg nagy a tuszo, akkor meg lehet repeszteni egyebkent is. Szoval nem tudom, en ennyire nem ertek hozza. En most ebben a honapban nem kaptam repesztot, ugyhogy majd penteken megnezzuk azert megrepedt-e, addig meg remenykedem, illetve nem nagyon gondolok ra.

Neked hogy hogy 3 ilyen szep tuszod van? Kaptal valami gyogyszert ra, vagy csak a puregon injekcioktol lett ennyi? Nekem sajna mindig csak 1 volt...

dodo

KépKép
Kép
 
 


Dodo!

Nem biztos, hogy be lehet menni, egy Kaális csaj mondta, hogy lehet, hát ezt még lecsekkoljuk telefonon, ha odakerül a sor.
Orvost váltottál? És most hova jársz?
Puregonon kívül volt a kötelező Closty, más nem. Azt azért tudni kell, hogy PCO-s lévén, engem műtött laparral Murányi januárban, és valószínűleg ezért vagyok ilyen jól stimulálható most (végre). Bár ez is változó, mert pl.a múlt ciklusban csak 1 igazán kövér volt, és egy 15-ös, ami meg sem repedt. Minden ciklus más. Azért ebben, én marha, megint elkezdtem bízni....
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: