Új privát üzeneted érkezett!

szia lányok:)
kedves mágnes:szeretném megkérezni, hogy ez komoly ,hogy lehet a terhesség jele ugyan olyan mintha megakarna jönni?neked is volt ilyen? ugyanolyan intenzívek voltak a hasfájások?volt v. mennyi vérezgetés? vagy semmi.azért puhatolózom mert az ismerős kismamák körében ilyen nem volt:( köszike.puszi
 
 


sosika:
nekem görcsölt a pocakom kicsit, olyan volt, mint a mensi görcs. Vérzésem is volt, de az nálam intenzíven, 3 hétig, és sok, fenyegető vetélés miatt kórházba kellett feküdnöm vele. Miért kérded?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


kedves Mágnes: szia:) csak azért kérdeztem, mert amikor fáj a pocakom( és amióta írtad, hogy lehetséges ettöl még) még egy kicsit reménykedem..egészen addig amig erősen meg nem jön:(ma vagyok a 26.napon.és a cikklusom 28.napos stabil.szóval v.szinű pénteken megjön.A hasam nagyon fáj, de nem vérezgetek,és ilyen még nem volt.node pénteken kiderül, vagy beborul:)pusz
 
 

 
 

Sosika drukkolok Neked!!!Hátha mégis eredményes lesz ez a hónap :shock: :lol: Akkor péntek reggel tesztelsz is?-vagy vársz még?
 


katica_75:köszönöm szépen:)nem hinném ,hogy van babuka.a Hasam egyre jobban fáj:( ha nem jönne meg,akkor várok még a tesztel.Ha megjön hétfőn megyek a dokihoz:)pusz
 
 


Sziasztok!

Köszi Lányok az infókat! Szerencsére nekem hsg nem kell mert volt lapar műtétem és akkor az átjárhatóságit is megcsinálták és minden oké volt. Már nagyon türelmetlen vagyok és jó lenne már ott tartani hogy csinálják az inszemet. De az csak júli második fele vagy augusztus eleje lesz. Ez a várakozás a legrosszabb.

Sosika!
Mennek a drukkok hogy pozitívat tesztelj!!!!!!!!!!!!!

Gerike!
Sajna én nem tudok Neked érdemlegeset mondani a vese ügyben. Fogalmam sincs hogy az mit jelenthet!! :oops: :oops:
Remélem azóta már kaptál rá választ.
 


Sosika! Mi újság Nálad?
Kép
 


szio lányok:)elősször is köszönöm a drukkokat:)
még mindig nem jött meg.Ma reggel teszteltem, de sajnos negatív lett.(most várom hogy megjöjjön,és megyek vissza a dokihoz.pusz
 
 


sosika:
megjött már? Mikor mehetsz újra??

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Hali csajok!

Sosika!
Jelentkezz hogy mi újság!!!!!!!!!!!!!

Gerike!
Merre vagy?????????? Veled mi zu?????

Nálunk beindult a dolog. Jövő hét szerdán meg utána való hét csütörtökön lesz a páromnak a vizsgálat. (volt már neki de kell az inszememhez) Remélem most is minden rendben lesz nála.
Aztán jönnek nekem a vizsgálatok és indulhat az inszem. aug-ban tuti meglesz már az első szerintem. Már nagyon várom de izgulok is miatta. Remélem nem fog fájni! és nagyon remélem hogy sikeres lesz!
 


sziasztok!hát sajnos megjött, bár fura mert a 32. napon. sose késett még eddig:(de rendesen megjött:(pénteken megyek vissza, aztán nemtudom mikor lesz a köv. inszem,mert a doki szabira megy.
gerike: kitartást a vizsgálatokhoz,és türelem,hamarosan célegyenesbe értek:)az inszemi nem fáj, valóban csak annyira kellemetlen mint a méhnyakráxűrés.
mágnes: ha te annak idején véreztél,hogyan derült ki a babuka?
 
 


csipcsab!

Sziasztok lányok olyan aranyosak vagyok, hogy hiányoltok:)
Én most nem vagyok akcióban, mert a dokim szabin van, így majd augusztusban lesz a következő...addig munka...meg munka...
sajnos...
sosika
kitartás, hát egyre kevesebb, de próbálom tartani magam..egyen már voltam így tudom..
Mágnes
remélem jól vagyok és puszi Nektek.
 
 


sosika:
Én 9 hetesen véreztem. A mensi előtt 2 nappal már pozitiív volt a teszt, igaz, nagyon halványan. A 5. héten volt első uh, akkor még csak petezsák volt, rá egy hétre már szívhang is. Aztán jött csak a vérzés, 3 hétig folyamatosan.

csipcsab:
Az inszemtől ne tarts, nem kellemetlenebb egy szimpla nőgyógyászati vizsgálatnál. A lényeg, hogy lazulj elmár amennyire egy idegen ffi előtt szétterpesztett lábakkal lehet :roll:

gerike:
jól vagyunk, múlt héten meghalt Nagypapám, szegény már nagyon beteg volt, megváltás volt neki és Nagymamámnak is.
Anna 2 fpgas leányzó lett :) Ma megyünk fél éves mérésre, kiváncsi leszek mekkorát nőtt a csaj .

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


2 fogast akartam írni.. :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mágnes!

fogadd őszinte részvétem, nagyon sajnálom...
Biztos sokat fejlődöt Anna babus...
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem, csak mozgalmas volt az elmúlt két hét.
Legjobb hírem viszont, hogy a Menopur-os injekciós kezelés hatására van egy 18, egy 17 és egy 13mm-es tüszőm, ma délután kell megkapnom a Decapeptyl-t, s hétfőn reggel 8:30-ra várnak bennünket a 2. inszemre :oops: :lol: 8) :roll:
Nem aggódok, s nem is görcsölök azon, hogy sikerül-e, majd ki fog úgyis derülni, addig meg valahogy csak eltelik ismét az a két hét :P

Mágnes: fogadd őszinte részvétem!

Kellemes és szép hétvégét kívánok mindenkinek!
kis-csillag
Tököl
 
 


kis-csillag:
hogy ment az inszem?? Remélem pihensz sokat!
A többiekkel mi újság??

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Helló Lányok!
Nekünk nem sikerült most sem...
Lanyané! Merre vagy? Nagyon rég írtál? Milyen volt a nyaralás? És mi lett az inszem nr. 5.-al? :wink:
 


Sziasztok!megvagyok elég sz....rul,na mindeggy,5.nem sikerült 6.lemomdtuk mert kiderült a Vajda úgy inszemelt hogy nem is tudta a hormoneredményeim,meg rájöttünk hogy a pajzsmir,gyem is egy picit alulműködik,úgyhogy ez a doki csak a pénzt gyüjtötte,pénteken megyünk a kaáliba megbeszélni a lombikot,kiváncsi vagyok,amúgy a nyaralás sem sikerült jól,hülye voltam,hogy elvittük anyósékat :cry: puszi mindenkinek!!
 


lanyané: szomorúan olvasom amit írtál:( mind az ujabb sikertelen inszeminációrol, mind a Vajda dokiról.Nekem a Dr.Petik Dóra ajánlotta anno, mert én hozzá tartozom amugy.Én inszeminként 10.000 ft ot adtam eddig neki.nekem most lesz a 4.aug.ban,mert most szabira megy.DE igy most kissé elbizonytalanodtam.A férjem azt mondta,hogy ne csináljunk több inszemet, hanem menjünk máris lombikra.Ezt magakarom beszélni majd a dokival.
sajnálom a nyaralást:(a lehető legjobbat kivánom neked, jelentkezz majd.
csajok,csak velem van ugy hogy az utóbbi iőben körülöttem egyre több a kismama( barátnők, kolleganők, rokonok )? van aki 2 hónapja hagyta abba a gyógyszert, és máris terhes lett.Ez van:)
remélem egyszer nekünk is lesz szép egészséges pocaklakónk:)
puszi mindenkinek szép napot:)
 
 


lanyané:
hát sajnálom. Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, a terhesség előtt rendbe tette az én kedvenc dokim :) Aztán alatta nagyon oda kellett figyelni,havonta kontroll volt. Most megyek megint hozzá. Te hol kezelteted?
Anyósékkal tényleg nem szabad nyaralni! De szülőkkel sem!

sosika:
Fizetni kell az inszemekért? Hogyhogy?

katica:
hanyadik volt ez?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


mágnes: hát elvileg nem, ez egyfajta"hálapénz" :( de rád bizza mennyit adsz neki. Bár szerintem jobb ha megmondja mennyit kér, mint igy.
lanyané: A Vajda doki nem kérdezte miért nem akarjátok a 6.at?és hogy mi lesz tovább?bocsi hogy ennyit kérdezősködöm.DE elbizonytalanodtam,hogy érdemes e a 6-ot végig csinálnunk :roll:
puszi
 
 


sosika:
Mi az hogy érdemes-e?? Ne tessék elbizonytalanodni! A 6 a bűvös szám! Legkésőbb akkora sikerülni fog! :)
Az 5. után én is abba akartam hagyni. Anyu volt az, aki helyre zökkentett. Azt mondta, nehogy már a maradék egy lehetőséget ne aknázzam ki! Aztán pár év múlva, ha gyerek nélkül maradnék, hogy számolnék el a lelkemmel. Így legalább elmondhatom, mindent megtettünk,rajtunk nem múlott. Ez után hümmögve elmentem a 6.-ra és Panna kiválasztott minket :) Szóval sosem szabad feladni!
Ha jól olvasom, lanyané azért mondta le, mert az orvossal nem volt elégedett + a pajzsmirigy is bekavart.Ugye?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


kedves mágnes:
nagyon szépen köszönöm :)abszolute igazad van, a lényeg hogy mi megtegyünk mindent amit csak lehet:)a többi a sors kezében van....:)mégegyszer köszönöm szépen:)
lanyané és én ugyan ahhoz a dokihoz járunk, azért bizonytalanodtam el.
puszi:)
 
 


Lanyané!
Szomorúan olvastam soraidat...de az hogy kiderült az alulműködés bizonyosan közelebb visz a megoldáshoz. Nagyon drukkolok továbbra is Nektek!Hamar kaptatok időpontot a kaáliba, ez mindig ilyen gyors vajon?
Mágnes,
olyan jó hogy ömleszted belénk a lelket hónapról hónapra.
a 2. volt 1ébként.Én nem hiszem h. mind a 6-ot akarom..az 1ik petevezetőm nem működik és nem is nagyon hallottam olyat akin így az inszem segített volna. :oops: A laparon agyalok mostanában.
 


Mágnes olyan jó hogy Te pozitív vagy csak sajnos azok után hogy a vajda az első 3 inszememet úgy cseszte el hogy már 2napja meg voltam repedve tehát már nem élt a tüsző,aztán az 5.után kiderült hogy fingja nincs milyenek a hormoneredményeim,majd mikor szóltam hogy a 3.81 TSH az egy pici pajzsmirígy alulműködés tehát a teherbeeséshez 2.0felé nem jó ha megy az érték akkor konszolidáltan leüvöltötte a hajamat és úgy nézett rám mint a véres rongyra,de még erőssködött az inszemért(vagyis a pénzért).....Hát ezek után a harmadik inszem után biztos hogy mentem volna eggyből a lombikra anyagilag sem több hisz az inszemek is a hálapénz,vizitdíj,gyógyszerek,szabadságok,stb a lombiknál azért csak megtermékenyítve rakják vissza,csak nagyobb az esélj,tudom hogy próbálsz nekünk jót tenni,de neked már azért nagyon sok erőt tud adni Annababa,és a sok szerencsétlenségben neked szerencséd volt viszont nagyon kevés inszemes baba van ahhoz képest hogy mennyi inszemet csinálnak,szóval az én véleményem lehet hogy kemény de őszinte,senki ne haragudjon meg mindenkinek tiszteletben tartom a saját véleményét ,és mindenkinek sok szerencsét és boldogságot kívánok.puszi
 


lanyané:hát ez döbbenetes...nekem most lesz a 4.inszem.ÉN az utolsónál tapasztaltam csak hogy kapkodott.Egy db alig 17mm tüszőt repesztetett meg szurival, a 14 napon.
Ezt nem értettem, mert:
1, eddig mindig megrepedtek maguktol
2, mindig a 16-19 napon
3,a repedés előtt már 22-25mm esk voltak.
Na mind1, gondoltam, ő az orvos.Én azért diózom hogy végig csináljuk e a 6ot, mert végül is nálam a Pct lett rossz, amugy minden rendben van, a férjemnél is szerencsére.
nekem is nagyon sokat jelentenek Mágnes biztató szavai:)
puszi
 
 


SOSIKA!!!!!nálunk is minden rendben csak az a fránya PCT,na meg ugye amit ez a ............. :evil: nem vett észre,holnap megyünk a lombik megbeszélésre és akkor majd többet tudok mondani,de állítólag a lombikon azt mondják hogy 3 sikertelen inszem után felesleges inszemelni
 


Sziasztok!

A másik "inszeminációs" topicban tavaly írogatott "SEGÍTHETEK" .
(Valamelyik meddőségi központ dolgozója. Talán...)

Tudtok róla valamit? Itt van mostanában valami más néven a Babaneten?

Jó lenne megtalálni!

Köszi a segítséget!

Túró Rudi
 


lanyané:várom, hogy referálj majd mi volt a Kaáliban a lombik megbeszélésen:) szoritok nektek nagyon:)majd irj!!!
puszi
 
 


lanyané:
természetesen megértem, és én is fel lennék háborodva a dokim miatt. Igen, itt van nekem Anna, de nekünk sem ripszropsz sikerült, az a sok év ,a vetélés, a problémás terhesség. Úgy gondolom, ha valakitől az ember bíztatást akar hallani, akkor az olyan legyen, aki már végigcsinálta ugyanezt. Nekem legalábbis anno jól esett volna a bíztatás. Persze, ha nem veszitek szívesen, nincs semmi probléma, csak segíteni próbálok nektek, mert tudom, hogy nehéz. Egyébként amikor nem volt még Anna , akkor is tele voltam erővel. Minden negatív tesztnél kicsit meghaltam, de alapjában véve próbáltam pozitív lennni végig, mert nem szerettem volna teljesen rámennni az egész tortúrára.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mágnes!!!!!!Jajjjjj Neeeee!!!!!!Nehogy rosszul értelmezd a dolgot Mi nagyon is örülünk Nektek és nagyon jó is hogy néha öntessz belénk pozitív energiát!!!!!és tudom hogy mennyi szörnyűséget éltél át,csak csak azért irtam azt hogy felesleges az inszem mert sajnos nekünk ilyen szer doki jutott és azt mondják ha a harmadik inszemig nem történik semmi ajókkor felesleges,neked a 3.nál történt(sajnos úgy ahogy)de legalább tudtad hogy sikerülhet inszemmel,nálunk más megöljük a spermát fel sem érnek ezért eséljesebb a lombik,Kérlek NE haragudj lehet picit pukkancsnak tüntem de ez csak a dokim(volt dokim)miatt lehetett!
 


lanyané:
semmi gond, megértelek, hogy magad alatt vagy most! Másik orvoshoz nem tudnál átmenni? Bár, ha megölitek a spermát, akkor nem is értem, a mostani dokid miért erősködik?? Mi a fenének vacakol az inszemmel? (gondolom a pénz miatt.. )
Mi van a lombikkal? Nem próbáltátok még elindítani?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


holnap megyünk a kaáliba megbeszélésre,nagy bizakodással megyek most oda és próbálok bízni és hinni a doktorNőnek,lehet egy nő jobban átérzi ezt a helyzetet és tud majd segíteni.puszi
 


biztos minden oké lesz! Holnap, ha végeztetek, azért várjuk a híreket!

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Lanyané mi volt ma? :wink:
 


Húúúúú Csajok!!a Doktornő egy tünemény kedves megértő,nyugalmat sugároz,a pajzsmirigyemet rendezni kell úgyhogy ez a b..zi vajda elmehet a francba,NOVEMBER LOBIK::::))))pusssszzzzz
 


Sziasztok!

A legnagyobb rendben alakultak a dolgok szerencsére.
Inszem előtt két nappal kaptam a Decapeptylt, s 9én volt az inszem. Érdekes módon most görcsöltem közben, az elsőnél viszont semmit sem éreztem.
Végülis két - kb. 18-19 mm-es tüsző - repedt meg, egyik-egyik oldalon.
Jövő pénteken kell menni tesztre és UH-ra.
Most már kiváncsi vagyok az eredményre.

Pussz :)
kis-csillag
Tököl
 
 


Lanyané!!
Nagyon örülök Neked, most akkor már tuti jó helyen vagytok!És a november hamar itt lesz, meglátod!!! Rövid vagy hosszú felkészítést kapsz?
Kis csillag! Megy a drukk +++++++++++++++++++++++++++ !
 


kedves lanyané:
nagyon örülök neki,hogy szimpatikus a doktornő:)az már 1/2 siker, ha az ember megbízik az orvosában.én igazábol ,nem is tudom, hogy milyen a pajzsmirigy működésem,de megkérdem a dokit.lehet nekem is az baj?a Pozitív Pct mellett:(
novemberig mit csinál a dokinő?menniy idővel előtte kell felkészítés a lombikra?nagyon szorítok nektek:)és a lehető legjobbat kívánom:)
kis csillag: nagyon drukkkolunk neked:)!!!!!!!!!!
pusz
 
 


Köszönöm a drukkokat, jól esik.
Pénteken kell mennem reggel.
Addig még nagyon hosszú napok állnak előttem.
S már kezdek összeomlani..
Nem akarom görcsösen, inkább próbálok másra koncentrálni, de valahogy nem akar menni :cry:
Lehet azért mert hétfő van :roll: :lol:

Na mindegy, valami majd csak lesz.. :oops:
kis-csillag
Tököl
 
 


Lanyané:
ez nagyon jó hír!! Mindjárt november! :) A pajzsmirigyed kezeltetted már? Vagy csak most fogod?

kis-csillag:
hamar el fog telni ez a hét, koncentrálni úgysem tudsz másra, de azért próbálkozz. :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


kis-csillag: mi ujság???????? :)
 
 


sosika: írtam pm-et :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kis- csillag: bocsika, mi az a PM ?????? :oops:
 
 


sosika írta:kis- csillag: bocsika, mi az a PM ?????? :oops:


Bocsi :)
Annyira siettem - privát üzit írtam Neked :roll: :oops: :wink: :wink: 8)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kis-csillag: mostmár nagyon izgatott vagyok :roll: de nem kaptam semmi privát üzit :cry:
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem is volt egy inszeminációm és megmaradtak gyógyszerek. Ha valakit érdekel szívesen feladom postán (csak a postaköltséget kellene állíni)

Amúgy kidobnám, mert már nem lesz felhasználható mire esetleg megint szükséges lenne.

Amim van:
3 doboz Clostilbegyt
1 doboz Bromocriptin
2 ampulla Choragon

Kérlek privit írjatok!

Sok sikert nektek!

KépKép
KépKép
 
 


Hééé Lányok ez nem ér ! :shock: Priviztek mikor mi is itt szurkolunk Nektek?! :lol:
Fleur,
az első inszemed sikerült?- ez igen! :lol:
 


Ezek szerint nem ment el :cry: :oops: :roll:

Na nyem baj :lol:

Nekünk nem sikerült a 2. inszem sem .. doktorbácsi nem tudja megmondani, miért nem :cry:
Szerencsére annyira nem fogtam padlót, mint amennyira az elsőnél.
Pedig minden olyan biztosnak tűnt, mindenki jó helyen volt, a kiskatonák is, mégsem.

Most változtattunk a dolgokon.
Hajrá lombik. :roll: :wink:
Ma kezdtem a stimus injekciót, pénteken már első UH + vérvétel, plusz a párhuzamosan adandó szuri idejét is talán megtudom már.

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron