Új privát üzeneted érkezett!

Köszi!

Egyelőre nem tudom drágább-e, mert eddig minden gyógyszertárban azt mondták, hogy rendelésre tudnak csak hozni. Még megpróbálom a Déli Pu.-nál, ott állítólag szoktak lenni lombiknál rendszeresen használt gyógyszerek.

Egyelőre várok piroskára. Mivel kb. mostanában van peteérésem, az még két hét, szóval durván egy hónap múlva. Csak elutazom majd egy hétre és ezért a gyógyszert szeretném előtte beszerezni.

Üdv: nyusziful


Sziasztok!

Elnézést a betolakodásért, de lenne egy kérdésem. Az inszem előtt milyen gyógyszereket írnak ki? És mennyibe kerülnek ezek? Gondolom kevesebb, mint a lombik. :oops:
Válaszotokat előre is köszönöm.

Mazsola
Kép
 


Szia Mazsola!
Ez attól függ, hogy miért kell inszemet csinálni nektek. Pontosabban, hogy mi is a bajod. Van, amikor nem írnak fel gyógyszert. Nekem peteérésem nem volt, Clostylbegitet, Bromocriptint, és Choragon injekciót kaptam. Az áruk nem vészes, a Closty 600 körül van, a Bromo 500 körül. A Choragon kicsit húzósabb, az 3000 körül egy ampulla, de csak havonta kellett egyet. Azért így sem ér fel egy lombikos árral...
Neked pontosan mi is a problémád?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 

 
 

Szia Mazsola!

Nálunk a férjemmel van gond, nálam semmi különöset nem találtak, kivéve, hogy kicsit hosszú és nem teljesen szabályos a ciklusom (30-33 nap). Én erre serophent kaptam, amiből 1800 Ft egy havi adag, de igazából csak azért, hogy kicsit jobban be tudják lőni a megfelelő időpontot. Szóval nem lehet összehasonlítani a lombikgyógyszerekkel az árát. Ha PCO-s vagy, az más, akkor kicsit többe kerül.

Üdv: nyusziful



Szia Mazsola!
Nekem pl csak repiszuri kellett ami 4200 volt (Pregnyl). Meg utána Utro, ami 10 napi adag 1200 körül van.
De ha stimuzni kell hogy legyen pé-d, akkor megközelítheti a lombik árát.

 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.Én még nem tudom, hogy mit fognak nálam csinálni. :oops: Holnap megyek először a Kaáliba konzultációra. Egy éve volt egy vetélésem, azóta nem jön össze a baba. A nőgyógyászom megcsinált mindenféle vizsgálatot nálam és a páromnál, de nem volt semmi baj velünk. Ezért gondoltam, hogy először inszem lesz. Remélem ott tudnak segíteni, mert nagyon vágyunk már egy kisbabára.

Mindenkinek megy a drukk.

Mazsola
Kép
 


Mazsola!

Ha senkinél, semilyen probléma nincsen, akkor terminált együttléttel szoktak indítani, ami azt jelenti, hogy UH-n követik a peteérésedet, esetleg van szurival tüszőrepi, és akkor kell együtt lennetek. Ha így nem jön össze, csak akkor jön az inszem, aztán meg esetleg lombik. De igazából ehhez nem is kell még a Káli, még az inszemet is elvégzik szinten minden kórházban. Márcsak azért is, mert a Káliban csak a lombikbeavatkozás ingyenes a többi fizetős. Titeket miért küldtek egyből a Káliba?
Én mondjuk a Káliban csináltatom az inszemet, de ennek igazából csak lélektani okai vannak (az ottani orvosomban jobban bízok).

Sok sikert a konzultációhoz holnap! Nem tudom kihez mész, de biztosan jó élményekkel fogsz eljönni, mert nagyon figyelmesek.

Üdv: nyusziful


Sziasztok!
Régebben írogattam ide, csak egy gyors jelentkezés.
Kisegér! Aranyos vagy, hogy kerestél. :D Még egyben vagyunk, ma töltjük a 39. hetet, és hát bármikor elkezdődhet. :shock: Kicsit depis vagyok, meg nyafogós, úgyhogy közel van. Aludni se tudok, ahogy az időpontból látszik. Ritkán írok, mert szinte minden topikból kilógok, meg nem is vagyok egy nagy társalgós, csak csendben gyarapítom a metforminos kismamák táborát. De ha Zsombor megszületik, teszek fel képeket! :lol:
Remélem ti is jól vagytok! Sokat nézegettem a kisfiad fotóit, remélem a mienk is ilyen kis formás lesz.

Mazsola! A gyógyszer tényleg nem kerül sokba az inszemhez, pláne ha csak Clostilbegytet kapsz. Az pár száz forint, plussz a tüszőrepesztő szuri, az már ezres nagyságrendű. Nekem más nem kellett. Sok szerencsét!

Vera
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy válaszoltatok. Tegnap voltunk konzultáción Krizsa dokinál. Nagyon szimpatikus. Most egy csomó vizsgálatot kell elvégeztetnem, aztán kiderül hogy folytatódik.

Sok sikert mindenkinek, majd jelentkezem, hogy mi is történik velünk.

Mazsola
Kép
 


Kedves mazsola,

én a sikeres inszeminácó topikból kukucskáltam át ide, ott is sokmindenről olvashatsz ha ráérsz egy kicsit.
Én a BMC-be járok, ott TB által támogatottak a vizsgálatok, kezelések. Nálunk sincs semmi probléma, de a vizsgálatok után rögtön inszeminációval kezdték. Puregonnal volt a stimulációm kb. 16.000,-+ kellett venni még egyet mert egy doboz kevés volt azaz +16.000, majd tüszörepesztés kb. 4.000, és az inszemnináció után Utrogestan már nem is tudom mennyiért. Ezekkel kb. 40.000 forintnál tartunk, de még így is olcsóbb mint a lombik. Nekünk sajnos az első nem sikerült, de ha átnézel hozzánk láthatod, hogy a 3-5. a statisztika szerinti sikeres.
Mindenesetre ismerek olyat aki Clostil begytes kezelés után rögtön megfogant. Sok sikert és kitartást a vizsgálatokhoz, kezeléshez és egy vagy két egészséges kisbabát Nektek !:D
 
 


Sziasztok,
segítségeteket/tanácsotokat szeretném kérni:
Volt 3. sikertelen inszemem X intézményben, clostyt+puregon kaptam előtte+ choragont ,inszem után 3*2 duphastent +utrot: sikertelen volt mindhárom.((
intézményt váltottam - Y, most, tehát a 4. inszemnél "csak" clostyt kaptam meg repesztő szurit előtte. Ezek szerint X intézménybe "lőttek ágyúval verébre" vagy Y intézmény a "kevesebb is elég elvet" valja???
Semmit nem értek:(((((( Gondom az, ha agyon gyógyszerezve sem jártunk sikerrel, akkor "csak" closty-val miért lenne sikeres????
 
 


adél: a másik fórumon válaszoltam:)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


sziasztok nekem most lesz a 5dik inszemmem de nagyon el vagyok keseredve.nekem már van egy 6 éves fiam de3éve probálkozunk sikertelenül.minden eredményünk jó mégse sikerül.mi tapolcára járunk nagyon meg vagyok velük elégedve.
 
 


pocsi:
A kisfiad is inszemináció eredménye?

ne add fel, az összes lehetőséget aknázd ki, hidd el, hogy sikerülni fog!!

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


sziasztok!a fiam természetes uton sikerült köszönöm a biztatást
 
 


Sziasztok is betolakodnék egy kérdéssel, ha beengedtek :oops:
Engem az érdekelne, hogy akkor is adnak-e előkészítő gyógyszereket inszem előtt, ha nálam nincs semmi probléma?
Olvastam, hogy elvileg gyógyszerek nélkül is meg lehet csinálni. Létezik ilyen?

Köszi
T
 
 


Szia mindenki!
én most írok elősször.
2 és 1/2 éve próbálkozunk összehozni egy babukát,de eddig sikertelenül :cry: már többször kaptam Clostylt.most utoljára meg Puregont is, igaz csak egyet. Igy stimulálták a peteérésemet.Rendszeresen jártam UH ra,nagyon sok 20-25mm tüsző volt a jobb illetve a bal oldali petefészekben is.A 21 napon repedtek meg(a cikklusom stabil 28 napos )volt amelyik már 34.mm volt:)a férjem eredményei is kitünőek voltak,a méhnyálkahártya is vastag.igy megcsinálták az inszeminációt a héten hétfőn,és szerdán.A kérdésem az hogy (bár azóta csak 2 nap telt el)de lent görcsöl a hasam, és megvan duzzadva,másnál is előfordult e hasonló?illetve ettöl még sikeres lehet az inszemináció szerintetek?
köszönöm szépen
üdv
 
 


sosika:
a görcsölés teljesen normális, gondolj csak bele, a gyógyszerekkel agyon van stimulálva a szervezeted, naná, hogy érzékenyen reagál rá! Nincs semmi gond, persze, hogy lehet sikeres az inszem, sőt!!!
Íztán írj, hogy mi hír van!
Hol csinálták az inszemet?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mágnes:
köszönöm szépen a bíztatást:)
ma vagyok a 29. napon, a 21. napon volt a 2. inszemináció.
sajna a görcsölések azóta többé kevésbé megvannak., node ma különösen erősek, mint amikor megjön a menstruáció.Konklúzió, az inszemináció nem sikerült.A doki azt mondta,még azoknál a pároknál is csak 10-12% az esély hogy elsőre összejön,akiknél hozzánk hasonlóan minden feltétel adott,szóval minden ok.
amugy a Szabolcs utcaiban csinálták a meddőségin.Még 5 lehetetőségünk van.Most akkor várom hogy megjöjjön, és a 3. napon vissza,és kezdődik minden előröl,vagy folyt köv.
Üdv
sosika
 
 


sosika:
azért ne írd még le a dolgot teljesen! Egyáltalán nem biztos ,hgoy azért görcsölsz, mert meg fog jönni!
Csak hatot csinálnak? Mondjuk odáig úgysem juttok el, ha mindkettőtöknél ok minden. :) Drukkolok, és szólj, hogy mi van!

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia Kedves Sosika!Kihez jársz a szabolcs utcába?Nagyon drukkolok neked,hogy sikerüljön,nekem most volt a 3.inszem hétfőn tesztelek.Üdv
 


kedves lanyané :)
én dr. Vajda Miklós hoz járok a Szabolcsba.
Sajna nekem megjött tegnap:( Ezek szerint ha most tesztelsz, akkor még nem jött meg neked?ez jó hír:) nagyon nagyon szurkolok nektek:) meg minden párocskának,akik hozzánk hasonló cipőben vannak.Ahogy hallom, olvasom,sajna egyre többen vagyunk.Szerintem legtöbbünket azért(az apuka jelölteket is beleértve) megvisel a dolog.De sosem szabad feladni!!!!én is összeszedem magam, magunkat és folyt.köv.
Szép napot nektek
Üdv
Sosika
 
 


Lányok!
Tényleg sosem szabad feladni, sikerülni fog! Sosika! Akkor most jöhet a következő, a statisztikák szerint a harmadik inszemek a legsikeresebbek!
Sajnos lelkileg nagyon meg tudja viselni az embert, én kilencen estem át, minden negatív teszt után kicsit meghalt a lelkem.. Na de mostmár megkaptam jutalmam, Ti is hamarosan!
lanyané:
nálatok mi a probléma?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sosika,Én is a Vajdához járok:)akkor már biztos láttuk egymást,már két jó ismerősre tettem szert a Dokinál várakozás közben,általában hárman csacsogunk amikor várunk uh.ra Emese Ő vörös kleopátra hajú,Anita vállig érő barna,én pedig sötétbarna és nagyon hosszú a hajam:Mariann:)vasárnap kéne megjönni,ezért tesztelek hétfőn,nem értem hogy volt neked a 21.napon az inszem?nekem a 11.napon volt.................Mágnes,nálunk a probléma a pct,tehát ellenanyagot termelek megölöm a spermákat mielőtt feljutnának.Neked hogy lehetet ilyen sok inszem ugye a 9.sikerült?Nagyon Gratulálok,sok boldogságot!
 


lanyané:
Összesen volt kilenc, a harmadik inszemnél terhes maradtam, de a 8. héten már nem volt a babánknak szívhangja, és erősen véreztem. Aztán újra kezdtük, akkor a 6. inszemre sikeredett a mi Pannánk! :) Ez után jött volna a lombik.. Szóval hiába nullázódik le egy sikertelen terhesség után az inszemek száma, azért én mégis csak 9 inszeminációt éltem át lelkileg és testileg egyaránt. 11. nap, 21. nap? Nekem 16. napon volt. Mondjuk ez ciklusfüggő szerintem, mindenkinek máskor van peteérése.
És a pct-t tudják orvosolni? Nem is gondoltam volna!
Hajrá, és jelentkezzetek, hogy mi újság!

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia Mágnes!
Hadd kérdezzem meg, mit jelent az, hogy lenullázódnak az inszemek száma sikertelen terhességnél-vetélésnél? A TB fizeti a sikertelenségtől számítva a 6 inszemet? Nekünk ebben a hónapban lesz a negyedik, teherbe még soha nem estem (legalábbis nem tudok róla), csak érdekel a dolog..
Vendég
 


brummadzag:
pontosan. Illetve azt nem tudom, hogy a mostani számunkra olyan szuper reformok miatt hogy megy, de tavaly még így volt. A vetélés után újra kezdtük, és a papíron az aszisztens első inszemnek tüntette fel.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


sziasztok:)
vasárnap volt a 2. inszemináció:)most a 16.napon.ugy tűnik a tüszőrepedés két ciklusban sem ugyanakkor van, mégha(stabilan ) 28-29 napos is a ciklus.Megint kaptam Utrogestant,de a méhnyálkahártya 8,5mm. a doki szerint az jó.most várunk, jövő héten hétvégén kellene megjönnie
jun.1-2 án..Fura most nem izgulok ugy mint az első inszeminél.
pusz.
 
 


sosika:
mi újság????

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


mágnes:
szio. sajnos ugy néz ki most sem sikerült.hétfőn megyek vissza a a dokihoz, és akkor jöhet a 3.inszemi,és reménykedünk:)
pusz
 
 


Sziasztok!
Segítenétek nekem is?
1hete volt az első inszemünk.
Utána 2-3 napig görcsöltem, de az még bele is fér ahogy olvastalak benneteket. Viszont 2-3napja éhségrohamok törnek rám,hányingerem van szinte folyamatosan, és a gyomrom iszonyatosan fáj, főleg hajnalonként.Duphastont szedek (3x1) lassan 1 hete szerintetek lehet attól?Vagy mi lehet a háttérben?Tapasztalt valaki hasonlót?Kezdem feladni a reményt.
Köszönöm K.
 


sosika.
a 3 nagyon szerencsés szám, többünknek harmadjára sikerült a baba! :) ó, hogy pozitívan állsz hozzá, azt sajnos muszáj ! Drukkolok! Hová jársz?

katica:
hát gyomorfájást nem éreztem. Az éhségroham viszont lehet jó jel :) mikor kell tesztelned??

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia Mágnes,
még pont 1 hét a tesztig, így a babától nem lehet, az még korai kenne. :roll:

Én is drukkolok neked Sosika! :D
 


katica:
hát akkor ez az éhségroham nem tudom mitől lehet... Lehet, hogy nincs is összefüggésben a bogyókkal, és egyszerűen csak rossz lelki állapotban vagy, ezért tör rád az éhség.
1 hét az hamar eltelik, drukkolok neked is!

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Lenne egy fontos kérdésem, akinek sikerült az inszem, milyen katonaszámmal sikerült? Nekünk nagyon ingadozik az eredmény, és volt hogy 3 Millióssal is megcsinálták. Valahol olvastam, hogy 10 mlliós szám alatt nincs értelme megccsinálni. Az én orvosom ezt cáfolja, hát gondoltam, megnyugtatásképp, ha tudna az írni, aki tudja nagyjából, hogy milyen szám mellett volt sikeres inszeminációja.
Mágnes, nektek milyen számnál sikerült?
Vendég
 


brummadzag:
huh... pontosan nem emlékszem, de 2 és 5 millió között volt.
Az biztos, hogy a 10 milliót még csak meg sem közelítettük...Szerintem nyugodtan bele lehet vágni kevesebb kisfickókkal is, haazok jó gyorsak :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


sziasztok,tegnaptól szúrom magam puregonnal lehet hogy ezzel talán több esélyem lesz így az 5.inszemhez,amúgy is az 5 a szerencseszámom......Katica sok sikert,de vigyázz az első inszem nagyon csalóka minden érzés újj és nagyon bele lehet élni magát az ember,mondjuk a másik fórumon most sikerült elsőre......Sósika sok sikert a következőhöz,mikor lesz a következő?én hétfőn megyek Vajdához,én nagyon szeretem és nagyon meg vagyok elégedve vele.
 


Lanyané,
Kösszi a drukkot én is szurkolok Neked holnapra! Á különben nem élem én bele magam semmibe, csak nem értettem az állandó hányingert és gyomorfájást ezért kérdeztem hátha volt valakinek hasonló.
Lányok a Szabolcsban többször folyamatosan ultrahangoznak ?-és 1 cikluson belül akár többször is inszeminálnak? Hosszú a várólista oda?

A spermaszámról csak saját tapasztalatot tudok:mi először nagyon megijedtünk mert 15M volt és alig mozogtak :? az akkori doki 1ből lombikot javasolt. Aztán több orvost is felkerestünk és az eredmények 1re jobbak lettek.Nem szedett semmi gyógyszert rá csak elkezdett jobban odafigyelni a szokásos dolgokra,szűk nadrágok,alsógatyák kukába,sok folyadék,több vitamin, kevesebb STRESSZ! több alvás ja és rengeteg tojás :lol: :lol: :lol: és láss csodát a mostani inszemnél 80M lett! Szóval ez az érték nagyon változó és 1 kis odafigyelés- ha szervi baj nem áll a háttérben- sokat segíthet! :wink:
 


katica:
mi is így jártunk. No szűk gatya, cigi, stressz (haha..) Tény, hogy mindkét terhességem akkor sikerült, amikor a páromnak új állása lett, és nyugodtabb légkörbe került. :)
lanyané:
biztos szerencsét hoz az 5-ös szám!! :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


sziasztok!Katica a szabolcsba nincs várolista én nagyon szeretek oda járni tündér a dokim is és igaz sokan járnak de 1.5óránál még sosem vártam többet és az aszisztens ápolónők is segítőkészek beszélgetünk bármit lehet kérdezni mindíg figyelnek ránk mindíg kedvesek.......szóval minden jó,ja de itt csak inszemet csinálnak és csak a gyógyszerekért kell fizetni minden vizsgálat és inszem ingyen van(adsz a dokinak amennyit gondolsz nem amennyit illik,én nem kapatom el és ugyan olyan emberséges segítőkész velem mint aki tolja sok pénzel)sőt multkor megjegyezte hogy jó mikor én megyek mert mindíg mosolygok biztos neki is jobb lesz a kedve,csak akkor van meghatározott ár ha 7végére esik az inszem 15E.......Mágnes a próféta szóljon belőled,én is most nagyon érzem hogy sikerülni fog meg amúgy az 5-ös szám a szerencseszámom :D
 


Mágnes :lol: ugye?!- mondom én hogy a pasiknak fő a nyugalom! :lol:
Lanyané, az már fél siker hogy így szereted és bízol a dokidban!
Nem tudod lapart is csinálnak ott??? Beutaló kell?
Csak azért kérdezek ennyit mert most "fizetős" intézetbe járunk és hát nem biztos hogy mind a 6-ot tudjuk finanszírozni ha arra kerülne sor :?
Akkor hajrá 5.!!! :lol: (nekem a 2-es a szerencseszámom! :lol: )
 


nem kell beutaló fogod a meglévő papírkáidat eljössz a szabolcs utcába ott a 7 épületbe de a főbejáratnál kell jegyet venni:)vizitdíj.a 7 épület a gyogyótár épülete ott feljössz az emeletre odaadod a vizitpapírt meg a tb kártyád és annyit mondasz hogy a vajda Doktorúrral szeretnél konzultálni inszeminációval kapcsolatban,másik intézményből jöttél,szerintem ne mond hogy az anyagiak miatt,szépen be fog hívni leültök az asztalhoz átnézi a leleteidet megbeszélitek mi hogy volt mi hogy lesz stbnagyon érthetően beszél elmondja az ok okzatot is:)
 


szio!köszönöm szépen a biztatásokat:)az elsőnél én is nagyon izgultam,de most már tudom nagyon lazán venni. Fontos ,hogy nemszabad rajta görcsölni.Biztos ,hogy lesz babuka,csak türelemmel kell lenni:)fontos, hogy ne ez töltse ki a mindennapokat.Én is igyexem magam lekötni,kirándulni.stb..most itt a csodás jó idő.Mindenkinek a lehető legjobbat kivánom:)jesszusom, nekem a 8-as a szerencse számom...nos ebbe bele sem gondolok :) :)pusz
 
 


helló mindenki van 4 tüszőcském a puregontól abból kettő 15mm egy 12mm a pici meg 10mm azt mondta a doki kettő bizti tuti a harmadik meg húzzon bele a negyedik nem tudja utólérni őket,ma az 5.napomon vagyok még nőhetnek pár napig aztán hajrá :D
 


Na ez szuper!!! :lol: Az 5. napon már ennyien sorakoznak nálad?!!? :shock: :lol:
 


lanyané
szuper:) nagyon szoritok:) :)nekem az 5.napon max.7mm szoktak lenni.én is puregont kaptam,meg clostyt (utóbbit ettöl a cikklustól már elhagytuk)nekem is a pct lett pozitiv,de az inszemináció erre tökéletes gyógymód:)hajrá!!!!pusz
 
 


sziasztok Csajszik!úgy izgulok nagyon megviselt most lelkileg ez a 4inszem de most valahogy megint tele vagyok reménnyel,lehet hogy a puregontól ilyen sok tüszőm lett vagy mert az 5 a szerencseszámom vagy csak mert nagyon szeretném,mindeggy miért de nagyon és sikerülni fog,Ti hogy vagytok .......katica melyik intézményből szeretnél majd átjönni a szabolcsba?..sosika neked mikor lesz az innszem?mágnes jól vagytok?
 


Tetszik a hozzáálásod Lanyané ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tudni már kb.melyik napon csinálják?Hétvége felé? Ja és belegondoltál
már estleg a 3 babó lehetőségébe? :-)
Mi a Forgácsban voltunk,amiben azért az nagyon jó hogy közel van hozzánk. Ellentétben a Szabolcs utcával :? (Attól félek hogy a nagy dugóban reggel kihalnak a fiuk mire odaérünk..)Viszont itt csak 1szer van uh. és az inszem napján már nincs.Nálatok ugyi van többszöri uh.ellenörzés?
Sosika a 8-ast esetleg fogd valami másra :lol:
 


katica szerintem péntek ,szombat,vasárnap majd kiderül hogy szerdán mit mutatnak a tüszőcskék,nálunk kétnaponta uh,inszem előtt 1-2 nappal repesztőszurka,inszem napján spermát csak akkor viheted be ha 10perc alatt odaérsz és addíg testhőmérsékleten tartod,ha nem érsz be van szegény fiúknak 1pici szoba ahol kierőszakolhatják magukból szegény lehendő gyermekeinket:) ....az pedig hogy sikerülne csoda volna és ha esetleg iker baba lenne én volnék a világ legboldogabb embere a párommal,örülünk az eggynek is nemhogy többnek:::)))neked most hogy is van mikor lesz a hányadik inszem?vagy már a szabolcsra tartogatod a következőt,merre lax hogy a szabolcs messze van?
 


lanyané.
mi jól vagyunk, tegnap kibújt az első két fogacskája :)
nekünk nem lehetett a kisfickókat bevinni, ott kellett kiprodukálni őket a tetthelyen.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: