Új privát üzeneted érkezett!

kis-csillag:
húú.. hamar eljutottatok a lombikig! Hajrá! Akkor éehet, hogy több babótok is lesz! Mennyit raknak majd vissza? A másik topicba, ahová írok, sokaknak inszem után lombik jött, és első alkalommal sikereült! :D
Többiek?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szió Mindenkinek :)

Mágnes:
Igen, elég hamar. Dokim azt mondta nincs értelme további inszemnek, mert a pénzt is jobban viszi, meg úgy néz ki nekünk így nem megy.
Megvan az esélye, hogy több babó lesz, úgy tudom itt, Tapolcán max. 3 babót adnak vissza, aztán majd meglátjuk :roll:
Tegnap kellett elkezdenem adni a szurit magamnak és ma délután már éreztem hogy megkezdődött a műsor a tüszők környékén :lol:
Kiváncsi vagyok pénteken mit mond a doktorbácsi :oops: :lol: :lol:
Remélem csak jó híreket fog mondani :roll: :roll: :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


mágnes:
szio! nálunk semmi, most fog megjönni, és megyek vissza a dokihoz a 3.napon.és hajrá 4.inszem:)
 
 

 
 

Sziasztok!

Kis-csillag!
Ezek nagyon jó hírek. Hajrá lombik. Tuti biztos sikerülni fog az első!!!!!!

Sosika!
Mindent bele. Hajrá 4-ik inszem!!!!!!!!!!!

Mennek a drukkok nagyon nektek Lányok!!!!!!!!!!

Nekem is van jó hírem ám. Most beszéltem a dokimmal és azt mondta hogy minden további nélkül megfelenek a párom eredményei az inszemhez!!!!!! De mivel aug-ban szabin lesznek ezért SZEPTEMBERBEN LESZ AZ ELSŐ INSZEMEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már most úgy izgulok!!! Nagyon várom már hogy ott tartsunk!!!! De azt mondta hogy ne maradjak le az augról se ezért mikor megjön szednem kell a clostit. Hátha azzal összejön még inszem elött. De abban nem bízok mert szedtem hónapokig és azzal se jött össze!

További szép napoT!!!!!!!
 


Csipcsab: hajrá spontaneitás :wink: egyebekben pedig a szeptemben meg nagyon-nagyon hamar itt van :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kiscsillag!

Köszi! :D Azért jó lenne inszem elött bebabásodni. Majd meglátjuk. A szeptember pedig tényleg hamar ittlesz. De tudod ha már vmit nagyon akkor csigalassúsággal vánszorog az idő!!!!!!

Többiek??????
 


Azt akartam írni ha már vmit nagyon vársz
 


csipcsab: köszönöm szépen a drukkokat:) én is viszont:)háát, könnyen lehet hogy összejön spontán nektek:) de ha nem a szept. nagyon közel van ám,és akkor az első inszem sikerül majd:)
szorítunk 1000 el:) most nekem is xabin van a dokim, jövő héten megyek ha minden okés.
kis csillag: referálj majd kérlek a lombik előkészületeiröl:)mert ha esetleg oda kerül sor már képbe legyek v.mennyire.. pl.anyagiak.
most mi is azon diózunk, hogy az 5. után lombik, ha addig nem sikerül a baba:)pusz
 
 


sziasztok Lányok!
Örülök hogy mindenki szépen halad a babykhez vezető úton! :lol: :lol: Kis csillag hol kapcsolnak ilyen gyorsan turbó sebességbe?? 2 inszem után lombik!-ez igen!! :lol:
Én ma voltam magándokinál- nem a meddőségiben- és sajna teli vagyok kis tüszőkkel mintha pco-s lennék :oops: de valószínű kizárható csak éppen a "drága" closty utóhatása(ebben hónapban nem szedtem) így most mi 1 kicsit megtorpantunk.. :?
 


szioka!
de eltünt mindenki!Mizujs csajok irjatok!!!!
én most szombaton voltam a 4.inszemen.kaptam Utrogestan-t ,meg Duphastont.jövö héten kiderül sikerült, e.ha nem akkor irány az 5.inszem.Reménykedünk nagyon:)pusz.irjatok! :P
 
 


Halihó!

Sosika!
Én is mindig benézek ide se sehol senki már nagyon rég óta! Pedig jó lenne ha jönnének és informálódnánk egymás felől!!

Mennek neked nagyon a drukkjaim hogy babás legyél!!!!!!!!! Ha megkérlek leírnád nekem pontosan hogy hogyan is zajlik az inszeminácó????? Fájdalmas??? Nekem most lesz szeptemberben az első és eléggé tartok tőle!!!! Sok gyógyszert kell beszedned a tüszőérleléshez??? Szurizod is magad vagy az csak a lombiknál van????

Nálam a helyzet az hogy augusztusban sem jött össze. Pedig closti segítségével volt két szép tüszőm egy 19 és egy 25mmes. Kaptam tüszőrepit is de sajna nem jött össze. Kiderült a páromnál is hogy a normál mennyiségnél kevesebben vannak a kiskatonák. Ami van neki az jó minőségű csak kevesebb,de azt mondta a doki hogy az inszemhez megfelel. Hát nagyon remélem. Olyan jó lenne már ha sikerülne. Olyan hosszú már ez a 3 év amióta vágyunk rá. Jövő héten hivom a dokit hogy mikor mi a teendő.

Írjatok csajok hogy kivel mi van!!!!!!!!!!!!!!!
 


kedves csipcsab:)
hát szerintem az inszemináció előkészülete eltérő lehet mindenkinél.szóval nekem a menzes 3.napján kell mennem és onnantol kezdve minden másnap UH ra.Minden alkalommal 1amp Merionalt kapok a tüsző érlelésre,majd amikor ugy látja a doki, akkor 2amp. pregnilt a repesztésre.az inszemináció nem kellemetlenebb mint egy rákszűrés.Időben sem sokkal több:)megkapom a repesztő szurit, másnap reggel ultrahang.Ha megrepedt a tüsző akkor a férjem leadja az anyagot, kb. 1 óra mulva a doki megcsinja az inszeminációt,és utánna kb.1/4 óra pihi.Az inszemnél egy katétert vezetnek fel a méhbe,a hüvelyen keresztül és befecskendezik a kiskatonákat:)
a 3 év valóban sok idő,lassan mi is elérjük:( köszönjük a drukkokat:)és ne izgulj!!pusz
 
 


Sziasztok!
Én is folyton lesem, hogy ír-e valaki ,de semmi!
Szóval mi újság??

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na tegnap beszéltem a dokival! Hétfőn kell mennem egy középidős uhra aztán be a dokihoz. Akkor ő elmondja hogy miket fogok kapni(szuri,gyogyi) és hogy mikor kell mennem és mikor lesz az inszem. Hát már nagyon izgulok!!!! Hónap végén kell megjönnie és gondolom akkor kell majd elkezdeni a stimut. De hétfőn már sokkal okosabb leszek!

Szorítsatok!!!
 


jól látom??
Kis-csillagnak sikerült?? :D

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


szio lányok:)
nekünk nem sikerült a 4.sem.holnap megyek a dokihoz, és megbeszélem vele ,hogy ha az 5.sem sikerül akkor lombik:) eldöntöttük apával otthon, nem xarakodunk tovább.
remélem sikerült kis csillagnak tényleg:)nagyon szoritok mindenkinek:)irjatok.legyetek jók.pusz
 
 


Mágnes! Igen! Kiscsillagot a beültetés utáni érzések topikban találod meg...
Vendég
 


Sziasztok!

Tudom, szinte teljesen eltűntem innen, mivel nem inszemeztünk, hanem lombikoztunk.
A hír valóban igaz Mágnes, sikerült, reméljük, hogy a rengeteg sorscsapás ellenére ez az egy baba velünk marad immáron végleg!
(Az első az volt, hogy lehet méhenkívüli, a másik meg egy vérzés, és ott derült, ki hogy mind3 baba meg akart maradni, de csak egynek sikerült)
Kívánom mindenkinek, hogy minél előbb bebabásodjon!

Aki szeretne lombikkal kapcsolatos infókat, nyugodtan átjöhet a lombikos topikba, sokan vagyunk, vannak akik épp most kezdik, és nagyon szívesen válaszolok privátban bárkinek a kérdésére is!

Puszi mindenkinek!

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kis-csillag:
Gratulálok nektek, nagyon vigyázz magatokra! És egy baba lesz?

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia Mágnes!

Igen, egy Baba maradt csak meg.
Azon kívül van egy üres petezsák és egy szikhólyagot tartalmazó petezsák. Az utóbbi a cervixnél helyezkedik el, valószínüleg emiatt véreztem két hete.

Puszi!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kedves kis csillag:fogadd őszinte gratulációmat,nagyon nagyon örülök nektek:)kivánok nagyon sok egészséget a babának ,és mamának is:)egy baba veled maradt, ez a lényeg:)mégegyszer sok gratu.és lehet hamarosan én is már a lombikos topikhoz csatlakozom.de azért még bizunk az 5.inszemben:)pusz
 
 


Kis-Csillag!
Én is szeretnék GRATULÁLNI Nektek! Vigyázzatok magatokra! :D
Sosika!
Neked is mennek a drukkok! :wink:
 


szio lányok:)köszike a drukkokat:)sajnos nálunk lett egy kis baj:( szombaton lett volna az 5.inszemináció,de a férjemnél egyetlen életképes kiskatona sem volt.A doki sem értette,ugyhogy most ki kell vizsgálni mi lehetett a baj.igy a következő hónapban lesz akkor az 5.inszem.Azt mondta a doki hogy ha nem lehet javitani az eredményen akkor lombik, de ha igen akkor végig kell csinálni mind a 6 inszemet.:(ez van:( a férjem nagyon elvan keseredve,én reménykedem hogy,minden jól alakul:)irjatok kivel mizu?pusz.
 
 


Sosika!
Sajnálom hogy nem tudtatok menni az 5.-re. De eddig milyen eredményei voltak a párodnak???Kár 1 után elkeserednie ha a többi eredménye jó vagy elfogadható volt! Nagyon változékony lehet a spermaszám akár hétről hétre is.Nálunk is volt már 15millió félholt aztán meg 80 millió aktív is :wink:
 


katica_75:
eddig mindig nagyon jók voltak a férjem eredményei.Ezért nem értette a doki sem, de a héten megy egy ujabb kivizsgálásra,és kiderül mi lehetett a baj.És nálatok hol tart a babaproject?
szoritok ám nagyon:)pusz
 
 


Ha az eddigiek nagyon jók voltak akkor biztos csak valami átmeneti zavaró tényező lehet a dolog hátterében.Szorítok!Majd írd meg mi volt.
Nálunk eltelt 3 stimu nélküli hónap, októberben megyünk a 3. inszemre.Közben beköltöztünk a házba amit 2 éve építgetünk így nagy teher került le rólunk. :lol: Remélem meg lesz az eredménye! :D
 


Kis-Csillag!

mi is a lombikhoz jutottunk és én is Tapolcára megyek, úgy látom, hogy Te is odajársz.
Szerdán megyünk megbeszélésre,
Légyszíves írd le nekem a tapasztalataidat, többek között, ha most szerdán megyek vizsgálatokra utána már el is tudják kezdeni a kezelést, vagy van valami várólista,...
kérlek írj meg nekem mindent róla
köszi
 
 


sosika:
a férjed eredménye rengeteg dolgon múlhat. Nálunk volt rossz eredmény azért, mert influenzás volt, volt azért is, mert nem volt munkája. Nagyon sokdolgon múlik! Na és ahogy munkát sikerült találnia,olyan szuper eredménye lett, hogy babás is lettem! :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


mágnes:
szioka:)
a pénteki vizsgálat eredménye az lett, hogy 15millió össz.spermaszámmal, volt benne életképes, meg célirányos stb.de a doki azt mondta ezzel kicsit lenne az esélye egy sikeres inszmnek.ezért Andrológushoz irányitotta a férjemet.De ha másnál is változó, akkor nem értem.most eléggé elvagyunk keseredve,mert inkább visszafelé mint előre haladunk:(pusz
 
 


Sziasztok csajok!

Sosika!
Nagyon sajnálom a párod eredményeit de ne kenődjetek el mert mindenre van megoldás! Adnak neki majd gyógyszert(lehet clostit) és 2-3 hónap és jó sok kisfickója lesz! Bár tudom(tapasztalat) hogy a legnehezebb várni!!!!! De kitartás!!!!!!!!!

Mágnes!
Olvastalak a kismamában! :wink:

Én tiszta izgalomba vagyok már! Péntektől szedem a clostit és holnap megyek a klinikára a puregon szurikért! És jövő héten jön az ELSŐ INSZEMÜNK!!!!!!!!!!!!!
Izgulok nagyon! Mindentől félek egy kicsit! Milyen lesz nem e fog fájni és hogy olyan jó lenne ha sikerülne!!!
 


Szia Csipcsab!

Hajrá 1. inszem :wink: Drukkolok előre is :wink:
Mindig csak előre pozitívan, úgy kell hozzáállni, hogy igenis, sikerül :wink:
Amúgy nem fáj, olyan mint egy nőgyógy. vizsgálat, de én az elsőnél meg sem éreztem, azonban egy kis enyhe mensis görcs lehet utána, vagy akár egy mini vérpecsételés, de nem szabad attól megijedni!

Drukkolok a szurikhoz is és előre is!!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


sosika:
és hova kell mennetek andrológushoz? Az én dokim andrológus, úgyhogy így duplán jól jött, hogy őt választottam. :)

csipcsab:
Mindenki megtalál a kismamában? :)
Húú első inszem! izgi! Fájni?? Dehogy fog! Ne izgulj, nem rosszabb, egy sima vizsgálatnál!

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Köszönöm lányok az infókat és a drukkokat! Annyira aranyosak vagytok!!!!!!!!! Természetesen pozitívan állok hozá remélem meglesz az eredménye!!!

Puszillak Titeket!

Ja és Kis-Csillag!

Nagyon nagy gratula a pocaklakódhoz!!!!! :wink:
 


mágnes:
már jártunk korábban egy andrológusnál,Papp Prof.Hozzá fogunk visszamenni majd most októberben.Az első inszem előtt kellett hozzá menni a férjemnek , hogy megnézze minden okés e,és az volt:)utánna mentünk a Szabolcsba.Hátha most javasolja a lombikot is :roll: remélem minden rendben lesz:)pusz.ti is készültök a második babára?mindenkinek megy a drukk!!!!
 
 


Sziasztok!

Hát nálunk ezerrel beindult a dolog. Kedd óta szúrom magam napi 50 egység puregonnal. Pénteken már volt vérvétel és uh. Akkor voltam a 9-ik napon. Több tüszőm is szépen fejlődik legalábbis az uh ezt mondta. 10,11,13mm-esek. Meg még ezek mellett több kicsi. Ma már nem kell szúrnom. Holnap reggel megint vérvétel meg szerintem uh is. Úgy gondolom hogy hét közepe fele meglesz az első inszem. Hát izgulok azért!!!

Ugye az első is sikerülhet??????
 


Csipcsab!
Drukkolok nektek, tök jó hogy ennyiszer nézik neked uh.-val meg a vért is?! (Nekem csak 1 uh. szokott lenni, vérvétel nem is.) Persze h. sikerülhet elsőre is!! :lol: De azért ne görcsölj rajta sokat :wink:
Mi volt a mai kukucskán?
 


Csipcsab drukk!!!!!!!!Kis-Csillag gratula itt is,de a beültetésben mindíg olvaslak::)))Hihetetlen nemrég még inszem,mostmeg Csodababa::::)))Csodálatos:::))))....Sosika még Vajdához jársz?..Katica 3.a magyar igazság:)...Geri!Remélem mihamarabb mehetsz én is szerdán megyek és szerintem Mágnes!Minden jót!Anna babu sokat nőtt!Tündér.pusz mindenkinek
 


......és szerintem kapom a szurikat mert nov elejére igérte a Dokinő a pungciót.....
 


Sziasztok!

Köszönöm lányok a drukkokat!!! Szerdán lesz a z első (és remélem) utcsó inszemem. Már nagyon izgulok!! A hasam is eléggé feszít. 9 tüszőm volt a tegnapi uhn. a jobb oldalon 5, a bal oldalon 4. a jobb oldaliak: 2db 15mm, 3db 14mm.
a bal oldaliak: 1db 18mm, 1 db 16mm, 2db 14mm.

Ma kell beadni 12-15 között a tüszőrepit, és holnap reggel 8:30-ra kell a páromnak mennie nekem pedig12-13 között.

Vérvételnél az ösztradiolt nézik!
 


szio lányok!örülök ,hogy szépen lassan mindenki jelentkezik:)
lanyané:igen még hozzá járunk,sajnos az 5.inszem elmaradt,mert a férjem eredménye rossz lett, és az 1 héttel később megismételt is csak kicsit lett jobb.Tegnap volt bent a férjem ,elkérni a Mártitól az eddigi eredményeit.Ezzel megy az andrológushoz.aztán nov.ben talán folyt köv. 5.inszem.azt mondta a Vajda, végig kell csinálni mind a 6.ot addig nem lehet lombik:(szoritok nagyon, hátha a jézuska már meghozza nektek a babukát:)
csipcsab: nagyon szoritok!!!megy a drukk! ne izgulj:)pusz
 
 


Sosika nagyon drukkolok,de a Vajda csak a pénzre megy sajnos tudod mi volt velem meg egy pár sorstársal onnan,azt sem tudta mik a hormoneredményeim és úgy inszemelt,3.inszem után bárki mehet a lombikra nekem is csak 5 volt,a Vajdánál 250Ezer forintot hagytam a kaáliban max 100ezerből meglesz a baba :D :lol: remélem,a márti is addíg volt kedves amíg kapott pénnzt,a Vajda meg tömi még pénzel hogy oltogassa a hülyeséggel szegény minket hogy csak ha megvan a hat.........ja és a kaáliba ha most bejelentkezel kapsz 3 hónap mulva konzultációs időt és onnan még 3hónap a stimu tehát fél év.puszika okt 20.án kezdem az injekciókat :D
 


lanyané:igen emléxem még, miket irtál róla.ezek szerint többen is csalódtatok benne? Én csak azt várnám,hogy összejöjjön a babuka.Aztán mennék vissza az én dokinőmhöz:)Amugy ő ajánlotta a Vajdát is.de nem nála szeretnék szülni.az tutis:)már beszéltünk erröl a férjemmel, és arra jutottunk, hogy végig csináljuk, nem váltunk már orvost.már voltunk épp elég dokinál.aztán meglássuk!egyelőre gyógyuljon meg a férjecském.aztán folyt .köv:)
pusz.majd referálj a fejleményekröl:)
 
 


Sziasztok Csajok!!

Olyan régóta nem jelentkezik senki!!!!
Kivel mi újság??????????????

Jelentem nálunk sikerült az első inszem!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon boldogok vagyunk,de ám azért parázok is ezerrel hogy minden oké legyen!! Szerdán uh!! Akkor kiderül hogy hányan is vagyunk,ugyanis elég sok tüszőm volt!!!!!!!!!!

Jelentkezzetek!!!!!!!!!!!!
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy csak úgy betolakodok, okt. 20-21-én volt az első inszemünk, most várakozó állásponton vagyok!
Csipcsab! Gartulálok, remélem én is követhetlek nemsokára! :D A szerda mindjárt itt van, biztos jó híreket fogsz kapni, drukkolok!
Egyébként van már egy 6 éves kisfiam, 3 éve várjuk a kistesót és PCOS IR-es vagyok!

Never say never!
 
 


Ja, nekem is a Vajda csinálta az inszemet, igaz a Murányihoz járok, de ő nem ért rá! Látom ti sem vagytok valami nagy véleménnyel a helyről!
Sajna otthon elromlott a gépünk, úgyhogy csak a melóból tudok írni!

Never say never!
 
 


Anna!

Mennek a drukkok!!!!!!!!!! :wink: :D
 


Csipcsab!
Gratulálok!!!!!Ez szuper! :lol: :lol: És mennyit szeretnél? :wink: Olyan jó hogy vannak ilyen sikersztorik! Anna sok sikert Nektek is!
 


CSIPCSAB!!!!!gratula ez szupicsodaám!jó azért hallani az ilyen csodákat is ettől erőre kap az ember :D jövhéten lesz szerintem a beülti és remélem sikerül mint kis-csillagnak,csoda,hogy vajdánál sikerült valakinek mikor oda jártunk azon csodálkotzunk hogy majd egy év alatt csak 1 lánynak sikerült,de ügyi vagy!!!!!Anna drukk neked is!
Mágnes hogy vagytok????Anna már jó nagy lehet :D

 


Gerike!hahó!!hogy haladsz?jó híreket :D

 


Köszi a drukkokat, nagyon rámférnek!
Én ismertem olyan csajszit, akinek szintén a Vajda doki hozta össze elsőre a kistesót! Reméljük a legjobbakat! Lanyané, jövő héten beülti, az nagyon izgi!! Hajrá!!!! :wink:

Never say never!
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron