Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!!
Csipcsab:
Nagynagy gratula!! :D
Hát lányok, lehet, hogy mi is februárban újrakezdjük az inszemezést...

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


csipcsab:
gratula nagyon!!!!!:) :) vigyázz magatokra:)pusz
 
 


Sziasztok! Sajna mi nem voltunk ilyen szerencsések! Tegnap meg is jött! Ez a ciklus pihi, aztán meglátjuk! Mágnes hajrá! Februárig még van idő felkészülni!

Never say never!
 
 

 
 

halihó!
Valakiről valami hír???

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


mágnes:szioka:)mi ugy néz ki megpróbálunk egy másik dokit,hétfőn megyünk konzultációra, aztán meglássuk.Ha nem szimpi, akkor maradunk a Vajdánál.a Férjem eredményei jók lettek, de az andrológus szerint fölösleges lenne még a lombik.Mégvan 2 inszemünk.veletek mizu?többiek?pusz
 
 


sosika:
Mi elkezdtük a tesóprojektet, most clostyt szedek, hátha sikerül így, aztán vérvétel, hogy van-e peteérésem. Remélem most el tudjuk kerülni az inszemet...

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!úgy néz ki SIKERÜLT! :D a 9.napon jó erős második csík :D :D

 


Lanyané!
De jóóóó! Nagyon szurkolok Nektek!!!! :lol: Ugye ez az első lombik volt?

Mágnes drukk a második babaprojectetekhez!!! Most majd mi szorítunk Neked! :lol:

Sosika,
akkor további inszemek jönnek? Írj majd milyen az új doki?
Én laparra várok, volt valamelyikőtöknek?
 


lanyané:
NAGYON GRATULÁLOK :D :lol: de jó, ó már ti is nagyon megérdemeltétek:)érdemes volt akkor váltani:)lassan mindenkinek összejön:) :(Mi diózunk a férjemmel,ma megyünk este az uj dokihoz.De bizinytalanok vagyunk a váltásban :roll: minden orvosról irnak rosszat is jót is,ahogy olvasgattam a neten.nekünk még van 2 inszemünk, de mi is ugy érezzük hogy a lombik fogja majd meghozni az eredményt:)
katica _75:miért kell a lapar?ti hol tartotok?
mágnes: nagyon szoritok nektek:)szerintem nem kell majd inszem:)összefog jönni:)szép napot mindenkinek:)
 
 


Lanyané!

GRATULÁLOK!!!!! Vigyázz nagyon magadra, és boldog pocakosodást kívánok!!!!!

Szorítok mindenkinek!!!!!!!!!!!
 


lanyané:
Hát ez szuper!!!! Nagyon örülök nektek, és megy a drukk továbbra is! :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Kép

 


a Hcg hormon 209 lett állítolag ez a 10.napon nagyon jó :D :lol: örülök is mint állat :lol:
Sosika én is így éreztem,hogy lombik fog sikerülni és lássék :D kop kop
mit utóbb kiderült az inszemmel vakon lövöldözött amúgy is mert .......ez a vajda meg elég zárt volt a méhszájam fel sem tudta odáig lőni őket,na mostmár mindegy :D Happy van remélem mindenkinek mohamarabb eljön ez az érzés :D
Mágnes drukk a kistesóhoz :D
Csipcsab ügyik vagytok vigyázz magatokra!nem emlékszel mennyi volt a hcg.d?pocikád nő,rókakoma van :?:
Katica igen az első lombik volt.

 


tegnap voltunk az uj dokinál, szimpi volt elsőre.Igaz nem a legolcsóbb:(mind1.alapos hormonvizsgálatot javasolt, azt mondta addig neki sem szabadott volna fogni az inszemnek, amig ezek nincsenek meg.meg hogy természetes úton is összejöhet, ez is lesz a cél.szóval, most jönnek a vérvételek, utánna gyógyszer hegyek.Aztán meglássuk, igy az inszemet, illetve a lombikot egyelőre pihentetjük:) :( mindenkinek pusz
 
 


Lanyané!

Inszem után a 16-ik napon voltam vérvételen akkor volt 303 a hcg-m! Pocakom van pedig még nem kéne ki is van akadva mindenki hogy már most mekkora, és tegnap voltunk uh és már 2 cm a kis picurunk,és a kicsi szive csak úgy vert. Annyira megható volt!

Ha gondoljátok dobok fel nektek képet szivesen!!

sosika!

Drukk az új dokihoz!

Kép Kis Kincsünk! Kép Pocakfotó!
 


csipcsab:
A 40. hétre már nem is tudsz majd menni, ha már most ekkora a pocakod :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mágnes!

Én is ettől tarok,ráadásul a nagy melegbe majd!!! :lol: Hátha majd vmikor megáll egy kicsit a pocinövés!!
 


Hú Csipcsab komoly pocóka :D én is belegondoltam hogy auguszt közepén fogo szülni komoly lesz a melegbe,kell majd klímát venni(szegény Apa :D én csak azt vettem észte,hogy forrófájdogálás van a pocimba ha elfáradok és akkor pihenni kell.ja és megvan puffadva a pocim mintha talazabáltam volna magam :D

 


Rókakoma van nálad?az mikor szokott jönni ha jön?

 


Hát én még szerencsére nem hánytam,viszonylag jól viselem ezt a csodás állapotot!!!! Van olyan hogy émelyeg a gyomrom és hányingerem van és reszketek meg ilyenek,de még hányás nem lett belőle!!!!!

2 nap volt mikor iszonyat szarul voltam, na akkor elbeszélgettem Vele és mondtam neki hogy legyen jó gyerek ne kínozzon,elég ha az apja néha kiakaszt!!!!!! :lol: :lol: Azóta jól viselkedik!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Az apja meg mondta hogy ne mondjak neki ilyeneket mert akkor ő eleve hátránnyal indul!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

A pocim nekem is szokott mensisen fájni azt mondta a dokim ez normális!!! Olyan feszülés érzés van benne!!!
9 tüszőm volt!!!!!!!!!!!!!! Hát mit ne mondjak beparáztam ezerrel!!!!
Kivi vagyok mennyi babád lesz!!!! Nekem is nagy esély volt rá hogy esetleg ikrek lesznek akkár többes is,mert túlstimuláltak.
 


De azért tudod,hogy nagyon ritka és nagyon szerencsések vagytok hogy elsőre sikerült az inszem :!: hála istennek,hogy nem kellett évekig lelkileg kínozni magatokat mint a legtöbb ilyen esetben mikor van valami kis bibi a spontánnál.nekem 14 sejtet szívtak le de ugye mert fiatal vagyok kettőt ültettek vissza(mi erősködtünk hogy hármat,de nem engedték)

 


Igen tudom hogy nagyon szerencsések vagyunk hogy elsőre sikerült!!!! Legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna hogy ez így lesz csak bízni tudtam benne!!!!!!!!

De az a 3,5 év kínlódás küzdelem nagyon nehéz volt ám nekünk mire eljutottunk idáig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 


Mizujs hogy van mindenki?
Csipcsab rókakomád van :?: Poci nő :wink:
Mágnes gyártsátok a kistesót :!: :D :wink:
Sosika hogy álltok?

 


Lanyané!

Nálam nincs rókakoma!! egyszer se volt és sztem nem is lesz!!! szerencsére!! Pocakom van!! Pedig 1 dkg nem híztam eddig!!! Pont ma voltam védőnőnél és megmért és mondta hogy nagyon jó!! Meg is kaptam a kiskönyvemet is!! Tiszta jó érzés!! Olyan rég vártam már erre!!!

Nálad mizu??? Hányás rosszullétek???

Többiek!! Helyzet???????
 


Halika!Nincs semmi bajom nem émelygek,nem hányok semmi extra pedig én szereném :oops: csak a savanyúsgot zabálom.voltam ma uh.-n és két kismanó figyel 20mmes endomba egy 4mm.-es és egy 5mm.-es :D :D :D

 


Neked mikor látszódott a szívhang :?: úgy izgulok :lol:

 


Lanyané
írtam neked privit, de most látom a hányan vagytok kérdés már nem aktuális! :lol: Nagyon gratulálok a két manócskához!!! :lol:
 


Csipcsab,
szép a pocid! Váco fogsz szülni? A hugim is ott fog januárban. :P
 


Sziasztok!

Lanyané!

Gratula a 2 picurhoz!!! Én pont a 7-ik héten voltam uh-n,és akkor már volt szívhang!! Vagyis ilyenkor még nem hallod csak látod hogy a monitor rezeg ahol a pici szive van!! e ezt majd ugyis mutatja a dokid!!! Nyugi!!!!

Katica!

Én nem Vácon fogok szülni,meg nem is ide járok orvoshoz!! Nekem nem voltak jó tapasztalataim!! Minden jót kívánok a tesódnak!!
Veled mi a helyzet??
 


Köszönöm.Megértelek az ottaniakkal kapcs.
Én 3 inszemen túl laparra mentem volna de a korház főorvosa nem javasolta...így most kicsit összezavarodva. :roll: elmegyünk 1 másik meddőségibe tanácsért...meglátjuk. :P
 


Csipcsab nagyon jó az új képed még hasonlít is Rád :D

 


sziasztok:
lanyané:NAGYON GRATULÁLOK!!!!!!!!!DUPLÁN:)
:P :lol: DE SZUPER:) nem nagyon tudok ennél csodálatosabb ajándékot karácsonyra:)vigyázz magatokra:)még1x gratulálok.)
mi is ott hagytuk a Vajdát, idővel kiderül jól döntöttünk e :roll: a Prof akihez mentünk azt mondta ő ugy látja semmi akadája hogy természetes úton összejöjjön.Most majd jönnek a vérvételek, gyógyszerek..ujabb vérvételek stb...aztán meglássuk.kicsit olyan mintha visszafelé lépkednénk..de mind1.adok egy fél évet a dokinak aztán gondolom lombik.pusszantás:)
 
 


Sosika szupi hogy ilyen pozitív vagy csak így tovább!meghozza a sikert ez a hozzáállás!

 


Kiscsillag!
Nem tudom olvasod-e még ezt a fórumot, de olvastam, hogy mi történt veletek, és nagyon sajnálom!
Fogadd őszinte részvétünket! Nem is tudom mit lehet ilyenkor kívánni nektek, talán azt, hogy sikerüljön minél előbb feldolgoznotok.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ismeretllenül írok, de lenne egy kérdésem.

Tegnap volt az első inszemünk, és még ma is vérezgetek. Ez normális?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
 


Mágnes:
Ne haragudj, hogy ismeretlenül rád írok, de talán Te tudsz segíteni nekem inszemmel kapcsolatban...
petrus85
Martfű
 
 


2 doboz dupaston átadó. buvoserdo@gmail.com
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron