Új privát üzeneted érkezett!

Hajni!
Gratulálok a csöppséghez!Nagyon sok tejcsit és nagyon jó egészséget kivánok mindhármótoknak!!!!!!!!!!!!:)

Kép
 
 


Sziasztok!
Hajni már tűrhetően van.
Eszter szinte mindig alszik, de nem eszik. Mégis hízott 10 dekát./ Lehet, hogy az alvás hízlal?/
Egy képet még teszek róla. Szerdán jönnek haza. Már nagyon szeretne itthon lenni.
Kép


Sziasztok,

Sanyi,
Ez a lányka olyan, mint Hajni piciben. :D Széééépséges! :wink:
Örülök, h Hajni már jól van! Puszi Nekik és várjuk ám a részletes élménybeszámolót! :D
Remélem, Eszter - ha kipihente az út fáradalmait - mielőbb rájön arra, h azért enni is érdemes! :wink: 8)

Editke,
Köszi! :)
Nincs velem semmi különös, rengeteget kell dolgoznom, sokszor 8-9 körül indulok haza... :( (pedig ez irodai munka...) Így már a gép elé ülni is fáradt vagyok.

Puszi:
Kata
 

 
 

Hajni+Sanyi papa+Eszter baba!
Gratulálok! :)
 
 


Hajni!
Gratulálok! Nagyon édes a kiscsajotok! Sok tejcit kívánok!

 
 


Csak eljutottam hozzátok is! :D

Hajni
Hatalmas gratulációóóó!!!!!!!!!!Nőljetek nagyra,egészségben,boldogságban!!!


Mi mindenkinek köszönjük a gratukat! Kép

Dorottya igazi minta baba,sokat alszik,sokat eszik..íme egy kép róla:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hajni, Sanyi,
nagyon sok boldogságot kívánunk!
Eszter annyira szép kislány!
 


Sziasztok!!

Hajny!!

Nagyon szép Eszter ,mégegyszer gratulla hozzá!! :D

Okr!!
Jaj de szép Dorottya baba !! :D :D :D

Nálam a ticker jo 1 cn vagyok ma!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a jókívánságokat. Végül is tegnap délután haza jöhettünk. Már minden ok, Esztike eszik, végig alussza az éjszakát.

A péntekről nem sok írnivalóm van. Éjjel már fájdogált a pocak, de azért bementem dolgozni, hátha elmúlik, akkor meg hülyén jön ki, hogy itthon maradtam. Kb 5 perces fájásoknál szóltam a párocskámnak hogy jöjjön értem lassan haza kellene mennem, bár már mindenki a szülészetre zavart volna (ez volt 1 óra körül). Szóval hazajöttünk, összepakoltuk a cuccomat, letusoltam és 4 óra körül már bent is voltunk a kórházban. A doki meg közölte, hogy ebből nem lesz baba 9-ig, esetleg éjfélig. Teljesen rosszul lettem, hogy mennyit fogok én itt szenvedni, még maradhattam volna otthon. Erre burokrepesztés után felfektettek az ágyra, kb 10 perc múlva vagy három orvos, meg ezer szülésznő, nővér ott zsúfolódott körülöttünk. Azt sem tudtam mi van. Erre a doki közölte, hogy rossz a szívhang, úgyhogy vagy gyorsan megszüljük, vagy megyünk a műtőbe. Végülis megbeszélte magával, hogy előbb megszűljük, minthogy előkészítenének. Három nyomásból kint is volt. Mikor megszületett közölték, hogy csoda, hogy túlélte, kétszer volt a nyakán a köldökzsinór.
Apa magáról nem is tett fel képeket nektek. Pedig ő is ott volt ám, és nagyon csudin nézett ki a kék cuccában. Ahhoz képest, hogy nem akart bentlenni a szülésnél, csak a vajúdás alatt, el nem hiszitek milyen hősiesen állta a sarat. Még mindig sebes szegénykémnek a keze, mert ugye az ügyes kislány körömmel szorít. Ja és megnézte azt is, hogy hogy jön ki a Kiskópé. Szóval le a kalappal :).

Na megyek mert lassan le kellene feküdni, meg az elején azt mondtam nincs sok írnivalóm :).

Puszi nektek és még egyszer köszönöm mindenkinek.

Hajni


Ui: Okr
Dorottya hatalmas baba. És nagyon édes. Gratulálok én is hozzá.

Kép

Kép
 
 


Hajni: Nagyon édes ez a drága baba. gyönyörű. ÉS persze, hogy kibirta az egészet hisz kislány. A lányok erősebbek. Kivánom, hogy nagyon sok boldogságot hozzon az életetekbe :)

Kép
 



Először is Gratula Hajninak és Okrnak is!

Hajni!
Raminak csak egyszer volt a nyakán a köldökzsinór, de nálunk is hasonló volt a helyzet, pontosabban annyiban más, hogy nekem ugye nulla fájásom volt mikor bementünk.

Magunkról
Rami továbbra is imádnivaló kiscsaj, már erősen oldalra fordul, remélem hamarosan hasra sikeredik fordulnia. Hétfőn kaptuk meg a Liberotól a kis virágot, azóta az a kedvenc. Imádja! Kb. 1-2 hete már tudatosan nyúl dolgokért, és tudatosan csinál ezt-azt. Pl. este pancsikor a két lábát felhúzza mint a nyuszik, és beleplaccsantja a vízbe! Persze közben a fél fürdő úszik! Ő nem Ett típusú csaj, komoly nagyon! Nem bohóckodik, de azért meg lehet nevettetni. Ebben tiszta apja! Mondjuk elég 3 cserfesből a családban!
Viki kész kishölgy, jár balettra, tornára, és mindkettőt imádja, annak ellenére, hogy egy napon van a 2 edzés. Így a hétfő és aszerda délutánunk elmegy erre. De összebeszéltünk az egyik ovistárs anyukájával, akivel tornára is jár , hogy hétfőn én hozom vizsem a csajokat, szerdán meg ő, így mégiscsak egy du. van oda teljesen. Mert Ugye 3-4 balett, 1/4 6- 1/4 7 torna.Viki továbbra is imádja Ramit, etetné, öltöztetné, stb. egyedül is, ha ahgynám. Így csak inkább segít, mert néha Rmai rossz néven veszi a "nyúzást", Viki is néha rosszul nyúl hozzá, és akkor sír.
Martinnal meg a hócipőm tele van! Szó szerint! tegnap hozott egy beírást, hogy többedszerre, nem készített töri házit. A sluszzpoén, hogy töriszakköre jár... De ez csak egy a sok dolog közül. Kikészít a lustaságával, nemtörödömségével. Most szigorítás, zeneiskolát abba kell hagynia. AMúgy sem volt ínyére a gyakorlás, így nekem egy gonddal kevesebb, meg így lesz plusz idő ránéznem! Mert eddig a kedd és csüt. du. az idejét apjánál töltötte az irodában, amíg nem kezdödött a zenesuli, és mindent csinált, csak nem tanult, a tanulást is összecsapta. Persze tegnap este mikor közöltem ezt vele, ordított mint az albán csacsi, de muszáj volt valamit lépnem. Most visszatérünk az elsőbe, szigorú napi ellenőrzés lesz. Eddig csak rákérdeztem, hogy mgevan-e, meg kikérdeztem a tanulnivalót, de mostantól táskaátnézés következik. Tegnap újra irattam vele a matekházit, meg a nyelvtan másolást, mert szó szerint mindkettő úgy volt összehányva... Kéretik nem röhögni, de van egy excel táblám, meg saját órarendem, hogy követni tudjam a gyerekeimet.
Szívesen fogadok bármelyikőtöktől Martinnal kapcsolatos tippeket, ötleteket, hogy ti hogy oldanátok meg ezt a helyzetet. Mert szerintem ha most nem keményítek be, később már nem tudok, és akkor veszett fejsze nyele... Na ezt jól megaszondtam.

 
 


Sziasztok!

Csináltam táblát (végre :oops: :oops: ), nézegettem, és bevallom egyik szemem nevet: már egész kis osztálynyi babánk van :) :) viszont a másik szemem, meg sír, hisz vagytok még egy páran, kik még mindig csak reménykedtek :( :(
ja és mellesleg tök hiányos, úgyhogy légyszi segítsetek!

Kép

Reni Nálad mi újság????? NAGYON DRUKKOLOK????

Ancsa, B.Ági Nektek nem mostanában volt beültetés??? Nem tudunk semmit, légyszi jelentkezzetek!!!!!

Editke sajnálom, hogy megjött :( :( :(

Angel tudom., hogy most "parkoló pályán" vagy, de azért benézhetnél néha!

Csucsu hogy vagy???

Okr nagyon szép Dorottya, gratulálok hozzá! Micsoda nagy baba!!

Hajni nem semmi, hogy munkából mentél szinte szülni!! :shock:
GRATULÁLOK még egyszer, nagyon ügyesek voltatok!!!
Akartam is kérdezni, hoyg apa ben nvolt-e, de kaptam választ.
Én úgy látom ez nekik akkora élmény, amire nem is gondolnának....
Ha lesz időd tegyél fel még képeket!!!

Móni Először is boldog hófordulót Raminak!!!! Ledöbbentem, hogy már 5 hónapos!!!! És milyen ügyes!!!!
Szerintem is mindenképp jó dolog Martinnál valami megvonása. Esetleg még próbálkozhatnál olyan dologgal is, amit sezret (én úgy vettem ki, hogy a zenélés már így sem volt ínyére) hátha akkor jobban odafigyel, de hangsúlyozom még nem volt fegyelmezni való nagy gyerekem, és előre látom, hogy ez egyáltalán nem könnyű feladat, szóval én csak tippet próbálok adni.
Sok sikert! Viki meg nagyon ügyes, hogy ennyi mindent bevállal!Nem unatkoztok, azt látom! :) :)

BEA

Kép
Kép
 
 


Beuka!
Sok boldog szülinapot Boti babának!Szerintem elfelejtettem felköszönteni. :oops:

Nálam semmi fejlemény,holnapra várom pirit.És úgy leszek holnap 1 cn.Elvileg! :shock:
De ha nem jön meg sem fogok sírni. :roll: :wink:

Kép
 
 


Igen vagyunk még egy páran a tábla alján,de már nem sokáig!!!
Ugye lányok???? :)

Kép
 
 


Ugye ugye Breni. Mi is babásak leszünk :)

Kép
 


Csak bekuk!!

Reni ,most miattad nézztem be ,mi a helyzet??
Ugye még nem jött meg??
Most megyünk vásárolni ,amint idöm engedi jövök !!
Mindenkinek jo7végét!!

Pusza!!Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!

De igen megjött.De nem vagyok szomorú,igazán most nem is fogalkoztam vele.Kezdek beletörődni.

Mi újság van veled?Mesélj.

Kép
 
 


Keditke????????

Zsuzskáról tud valaki valamit???????????????

Kép
 
 


Sziasztok!

Nehogy már behaljon a topic!!! :cry: :cry: :cry:

Reni Sajnálom, hogy megjött :( :(
Tegnap küldött Zsu sms-t, már 1996 gr. a fiú, és 1726 gr a lány, a méhnyak rövidült, már végig benn kell maradnis (azt hiszem még 2 hónap lenne neki hátra, de ugye az ikrek hamarabb zoktak jönni).

HOL VAGYTOK?? És főleg KIVEL MI VAN????

Kép
Kép
 
 


Beuka!
Köszi az infót.Remélem minden rendben lesz velük.Nagyon szorítok nekik.
Veletek mizu?
Én személy szerint most nem vártam mást.Most vhogy nem foglalkoztam ezzel a ciklussal.

Kép
 
 


Sziasztok!!

Még élek :D :D :D csak idöm nincs irni!!

Reni!!
Ezzel én is igy vagyok , ha nem lenne tickerem azt se tudnám hogy hányadik cn vagyok :oops: !!

Beuka !!
Veled mi ujság ??

Szegény Zsu !!
ha beszélsz vele ,ad át üdvözlettem és sok kitartást kivánok neki és millio puszi :wink: !!



Sziasztok!!
Pusza!!
Vendég
 


Sziaztok!!

Ezt nem hiszem el senki nem irt szerda ota :( !!
Csajok annyira elegem van,most meg én vagyok tiszta náthás
:cry: :cry: ,mult éjszaka semmit nem aludtam,reggel mentem dolgozni ahoz képest jol birtam!!Most meg egész éjjel az oromat fujtam :cry: ,és most keltem fel !!
Viszont a jo hir ,hogy tojásfehérjém van ,tegnap este ota :D :D !!

Pár napig nem tudok jönni ,hétfön 12-ezek ,szerdán melo után meg megyünk rokonokhoz és csak hétvégén jövünk haza!!
Reni??
Beuka??
Hajny??
Kamilla és a többiek merre vagytok??

Mindenkinek jo7végét!!
Nincs valami jo tippetek nátha ellen??

Pusza!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Szia Keditke!

Sajnálom,hogy ennyire mgfáztál.Nekem nincs tippem,én is mindig szenvedek ettől a fránya náthától.Lehet jobb is ha kijön normálisan mintha elmulasztanád mesterségesen.

Mi jól vagyunk,igazán nincs semmi újság.:(

Kép
 
 


Szia Reni!!
Jo hogy benéztél :D !!
Én most nagyon megfáztam :cry: pedig nincs is olyan hideg!!

Puszi!! :)!!
Vendég
 


Sziasztok!

KATÁINKNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!

Editke Neked mielőbbi jobbulást!!!!
Köszönjük szépen jól vagyunk, küzdünk az éjszakákkal. Amoda lehet, hogy írok bővebben is.

BEA

Kép
Kép
 
 


sziasztok

Beus :)
Boti már komoly fiú, nagyon szép. :)

Hajni :)
Gratulálok Eszter babához, sok boldogságot kívánok nektek! Nagyon szép kislány :D

Moni :)
Nagyon jó volt olvasni az írásodat a gyerekekről, szinte láttam magam előtt őket. (a fotók sokat segítettek) :)

Okr :)
Gratulálok Dorottya babához, gyönyörű kislány :)

Sajnos nem sikerült az 1. lombik, a következő április végén vagy május elején lesz. :(

Sziasztok
B.Ági


Okr: Én még nem gartuláltam neked amit szánok bánok! Gratula a babához és kívánom, hogy sok örömötök legyen egymásban :)

Beuka : a táblázatban javítsd ki kérlek a koromat. Sajna már 34vagyok. Azóta öregedtem :(
Sajnos mást nem kell javítani a táblázatban. A gólya elkerült eddig. :( Már kezdek is elszomorodni.

Kép
 


Sziasztok!!

Csucsu!!
:( nagyon sajnálom!
Reni !
Merre vagy?
Mi ez a topic kihallás??

Szerencsére én már jol vagyok ,most meg a párom fázot meg .(!
Váltjuk egymást mindig mire én meggyógyulok ,akor meg ö kezdi BRR!!Elegem van ebböl a hülye idöböl :(!!

Csajok!!
TESSÉK JELENTKEZNI!!!
Sziasztok!!
Pusza!!
Vendég
 


Keditke!
Itt vagyok!

Kép
 
 


Sziasztok!
Sylvi vagyok. Remélem nem zavarok senkit csak láttam a társalgócímet hogy itt arról beszéltek babát szeretnétek. Szóval lehet hogy fiatal vagyok de én is nagyon szeretnék egy kisbabát. Nagyon aranyosak azok a csöpségek a képeken. Remélem nekem is lesz ilyenem.

Egyenlőre ennyi de benézek minden nap ha tudok.

Puszi mindenkinek ha nem baj igy ismeretlenül.
 
 


Mindenkinek köszönjük a sok jókívánságot,mipedig boldog Télapót viszonzásul:
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!

Halihoooooooooooo!!!!!!!!!!!

Baszus merre vagytok??
Pedig én benéztem ma is pedig 12 -oráztam :( !!
Eddig nálam még nincs jele a mensinek :lol: !4De a megfázás miatt bizti késni fog!!

Reni!!

Nálad mi a helyzet???

Hajny!!
Veled mi van??

Beuka??? és a többiek ,ne hogy már behaljon a topic!!

Sziasztok!!

Pusza!!!
Vendég
 


Keditke!

Én is mindig benézek,de sehol senki.:(
Bár most én is tök nyugis vagyok és egyáltalán nem érdekel a babatéma.Esély sincs ebben a hónapban.
Neked nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!

Kép
 
 


Halihóó!

Editke NAGYON DRUKKOLOK Neked!!
Nézz át néha a másik topicba (babásba), ott vagyunk.
Azért remélem én is nem hal meg ez a topic!

Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!

Köszi a drukkokat de ez a hónap nálam se volt nyerö a sok megfázás miat!Sööttt ma délutánra van egy kis barni szerintem max 2 nap mulva beindul!

Reni!!
Hogy-hogy nem vagy te se rákatanva a témára?

Beuka!!
Értem ott bujkál mindenki,majd átolvasok oda is :lol: :lol: :lol: :lol: !!

Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!
Szerintem belefáradtam.
Sajnálom,hogy nem volt nyerő ez a hónap.Én is betegeskedem,ma nem mentem dolgozni sem.

Kép
 
 


Sziasztok csajok,

Okr,
gratula mégegyszer! Hogy telnek azóta a napok? Ada mit szól a tesóhoz?

Ancsa,
mi van veletek?

Angyal,
ha olvasol azért írhatnál egy kicsit! Nagyon hiányzol!!!

Sylvi,
gyere bátran!

Mi is nekifogtunk újból a projektnek, már volt 2 sikertelen hónap, azt hiszem a mostani is az lesz, de majd...! Petit már nem lehet annyit babusgatni, mert elszalad. :D Így aztán jól jönne egy kistesó, aki a hátán fekszik és fogadja a puszikat. :D
 


Sziasztok!!

Nem fogjátok elhinni tegnap este megjött,még ilyen se volt hogy pár csep barni után beindul normálissan :lol: :lol: :lol: !!Szerintem jot tet s termál viz .)!!
Még a tickert se kell javitanom !!

Reni!!
Elhiszem én is nagyon belefáradtam,ugy vagyok vele ha összejön össze ha nem akor nem!!Nem idegelem magam ez miatt!!
Baszus anyagilag a padlon vagyunk .ez miatt dokihoz se megyek ,ha kapnák bármi féle gyogyit vagy a párom ,meg se tudnánk venni!!Föleg hogy a párom munkanélküli szép kis számlát kapnánk a korházba hogy a tb-je sincs fizetve :(!!
Na de nem akarok nyavajogni a folsavat azért megveszem :lol: :lol: :lol: :lol: !!

Potter!!
Jo hogy benéztél :lol: ,baszus már milyen nagy Peti !!
Megy a drukk a tesohoz!!!!

Pusza!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok,

Beuka,
Itt is köszi! :D

Editke, Reni,
Remélem, az egyik ilyen 'nem nyerő' hónapotok nyerő lesz stikában! :) Drukkolok!

Tényleg elég nagy szélcsend van errefelé..... :shock: (írom én.... :oops: )

Angyalom,
Te sem jársz már erre? Bár, tudom, most éppen el vagy havazva... :(

Okr,
Adás-Dorottyás képeket nem akarsz feltenni? Hogy vannak a kiscsajok? :D

Ági,
Igen,a fiúk általában ilyenek... :D :(
Bár az én keresztfiam ellenpélda! 8) Legalábbis egyelőre. :D Aztán majd biztos 'elromlik' Ő is és 'pasisan fog viselkedni...
Mondd Apának, h legközelebb egy sokáig bújós kislányt kérsz! :wink: (Bár, ő meg Apához bújik majd inkább... :D )

Vmikor januárban nem akarunk egy ötye-partit csapni? Mert már lassan egy éve hivatalosan is ötye vagyok, de azóta sem voltam ilyen dumcsizáson... :cry:

Puszi:
Kata
 


Kata: Mi az az Ötye party?

Kép
 


Sziasztok!

Zsuzskáról (Zsuzska80) hozok friss híreket. Hétfőn tölti be a 35. hetet. Tegnap volt UH-n, a kisfiú 2150 g, a kislány meg 2100 . Az egyikük befordult koponyavégű fekvésbe (azt hiszem a kislány :-D, a másikuk faros.
A méhszáj 2100-as, amúgy minden oké Zsuzskával, az elmúlt 1 hétben hatalmasra nőtt a pocija :lol: Most hétvégére elengedték eltávra a kórházból, és valószínűleg karácsonyra is hazaengedik.

Mindenkit üdvözöl!!!

SzezsoKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a híreket Zsuzskáról, gondolunk RÁ!!!

Hoztam egy táblát.

Úgy tudom Ancsáéknak nem siekrült. Sajnálom, hogy ide nem írta meg mi van Vele pontosan.

Angyal Veled mi van??? Már nem úgy, az tudom, hogy parkolópálya, de egyébként????

Sylvi Üdv, bocsi, hogy csak most, igaz hogy picit pang a topicunk, de gyere azért mesélj magadról!

na itt a tábla:
Kép


Üdv: Bea

Kép
Kép
 
 


Beuka!
Köszi a táblát.Írd át légyszi hogy ma vagyok a 2. napon.Köszike

Kép
 
 


Zsuzskával mi van. Ha valaki hall róluk újabb híreket írja már meg.

Kép
 


Csucsu!
Zsuzskánál nem változott semmi péntek óta :D szerencsére :lol:
Szóval jól van, csak egy kicsit náthás...
Azt hiszem ma 35+2.

SzezsoKép
KépKép
 
 


Szezyo: De jó ez a hír. Akkor már csak pár nap és ha mégis megszülne akkor sem lesznek koraszülöttek. A 36hét után pedig minden nap már bónusz lesz nekik. Hisz az ikrek hamarabbis szoktak jönni. Persze a nátha nem jó de remélem amolyan lightosabb fajtáját kapta el. Énis náthás voltam de csak kicsit. Néha fújtam az orromés 1-2nap alatt elmúlt. Mondjuk a kórházban nem csoda ha elkapott valamit. De remélem jól bírja. Pusziljuk őt és ha van újabb hír akkor írd meg nekünk.

Kép
 


Sziasztok!!!

Szeretném megosztani veletek is szüléstörténetemet, régebben több időm volt írni ebbe a topikba is, de a terhességem végére ez sajnos ellaposodott. Ezúton kívánok mindenkinek gyors babásodást is a tábla alján!!!!! :-)

Szüléstörténetem Larával Apával és egy nagyszerű Orvossal

2007.december 25.-re voltunk kiírva. Védőnőm 12. 07.-én pénteken jött hozzánk azzal a céllal, hogy összeírjuk mindazt ami szükséges a nagy napra. Szombaton megvettük a nadrágpelenkát és a popsitörlőt, így már mindent beszereztünk babánknak. Vasárnap még hab mesefigurákat festettünk férjemmel. Nem gondoltuk, hogy valami elkezdődik pocakomban. Este hamar kidöltem,
„szépségápolási” műveletet elvégeztük és elmentem aludni kb. 21:30 -kor. Férjem éjfél körül jött aludni. 12.10.-én 0:30 -kor arra ébredtem, hogy erős vizelési inger kapott el, alig éretm a mosdóba. A nyákdugó távozott magzatvízzel! Halkan szóltam Attinak, hogy kell mennünk. A gyér éjjeli forgalomnak köszönhetően kb.15 perc alatt értünk a Szülészeti Klinikára. Meglepő módon üres volt a parkoló. :-) Felsétáltunk a szülőszobára és az éjszakás szülésznő felvett az osztályra.
Egy ujjnyira voltam kinyílva. Sétáltam a folyosón, apával csináltunk utolsó pocakos képet Lara a pocakban címszóval, megszakításokkal CTG-n figyeltük Larát és a fájások jelentkezését12:15-ig. Közben reggel Felhívtam fodrászomat, hogy lemondjam a mai időpontot (fodrászom jó szülést kívánt), aztán orvosomat (aki szabadságon volt) 08:00-körül és mondtam, hogy mi a helyzet. Ő bátorított és mondta számíthatok rá, itt van. Délután bejön, addig is délig ihatok folyadékot, aztán bekötik az infúziót. Anyukámat is hívtam, hogy mi lesz a mai programom. Mondta, hogy legyek bátor, picit fájni fog, DE megéri és csak a jóra fogok emlékezni. Mondtam neki, hogy nyugodt vagyok az orvosom is bejön hozzánk a szabadságról. :-)
Férjem hazament pihenni 8:00 körül és délután visszajött nem sokkal később, mint ahogy orvosom megérkezett. :-) Kérdezte, mennyire tűröm még a fájásokat: mondtam még elviselhető. Azt mondta ez olyan 10-es skálán 2-es erősségü. Kérdezte, hogy a párom itt van e már. „-Nem de már úton van.” Páromat meglátta a folyosón és kérte az egyik szülésznőt, hogy segítsék őt beöltöztetni. :-)
Kérdezte az epidurális érzéstelenítőt is de mondtam, hogy azzal még nem barátkoztam meg. :-) Este hét óra körül már annyira fáradt lettem (ájulás is kerülgetett), hogy elkezdtem gondolkodni az érzéstelenítőn. (Az 5. szülőparavánban egy kismama vajúdott, aki már 14:00- kor megkapta az érzéstelenítőt és elképesztő sokat jajgatott. Azt hittem ennyi csak a hatása. Viszont 16:00- kor bejött egy újabb kismama, ő is megkapta az érzéstelenítőt és már egy óra múlva a kezében tarthatta kisfiát. :-) )
Szóval 20:00-kor én is kértem az érzéstelenítőt, amikor már két ujjnyira kinyiltam. Amint megkaptam, szinte kicseréltek, olyan fittnek éreztem magam! :-) Pár perccel később orvosom újból megvizsgált és mondta nagyon vaskos még a méhszáj (segített ezen), de ez nem csoda, hiszen még csak a 37. hétben vagyok. Mondta, hogy feküdjek a jobb oldalamra és akkor az az oldal is nyomás alatt lesz. Így is történt, közben elmagyarázta, mi fog történni rövid időn belül. Úgy is lett! Férjemnek megmutatta, hogy már látszik Lara feje! :-) Rövid idő múlva jöttek a „székelési” ingerek hányingerrel.
Kaptam Augmentint, mert 37.5 lett a testhőmérsékletem. Orvosom elmagyarázta a nyomástechnikát. Egy-két nyomás után kaptam gátmasszázst és gátmetszést, majd szóltak a gyermekorvosnak, hogy jöhet hozzánk „jön a baba”. Ettől kezdve a negyedik nekifutásra megszületett Lara babánk 21.40-kor (3310g 49 cm), aki nagyon édes! Apa elvágta a köldökzsinórt. :-) Miután rendbetették Larát a hasamra tették. Örömömben sírtam és megnyugodtam, hogy egy nagy álom valóra vált!! Aztán elvitték megfürdetni, felöltöztetni (ezalatt megszültem a méhlepényt is) majd újból visszahozták kislányunkat. :-) Gyermekorvos jött és elmondta, hogy biztonsági okból éjszakára megfigyelik babánkat, mert picit korán született. Orvosom összevarrta a gátmetszést 4 öltéssel és két órát a szülőszobán kellett maradnom megfigyelésre. Másnap 11:00 körül kaptam meg kisbabánkat, szerencsére nincs semmi baj vele.
Sokat szopizik és készíti a kis csomagot nekünk. :-) Kép

Kép
 
 


Lara!

Nagy-nagy gratula!!!!!!!!Nagyon jó volt olvasni soraid!Nagyon vigyázz erre a kis csöppségre!Jaj nagyon édes a kis Lara.

Kép
 
 


Lara GRATULÁLOK A CSODASZÉP KISLÁNYOTOKHOZ!!! jÓ EGÉSZSÉGET, ÉS SOK SOK TEJCIT KÍVÁNOK!!!
ÉS VÁRUNK A (babát szeretnék) BABÁS topicba!

Kép
Kép
 
 


Lara!

Köszönjük, hogy leírtad a szülésedet! Élmény volt olvasni!
És nagy-nagy gratula Lara-babához! Legyetek boldogok és egészségesek!
És ahogy Beu írta, várunk a babás topikba, ha lesz egy csepp időd.

Kép
Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: