Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Lara!

Nagy-nagy gratula!!!!!!!!Nagyon jó volt olvasni soraid!
Csodaszép a kislányod !!

Csajok!!
Szerintem már nem tudok jönni ,mivel 24-én is 12.-ig dolgozom!

Mindenkinek!!

Kellemes Karácsonyi ünnepeket és sok-sok ajándékot a fa alá!!!

Kép



Puszi!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy emlákeztek-e még rám, régebben irogattam ide....
Szoval azóta tul vagyok egy veszitésen, babatéma elhalasztva mert párom kirúgták a melójából , igy karácsony előtt :roll: :roll: ...méghozzá telefonon...
Nos diohéjban ennyi....

Kivánok mindenkinek nagyon BOLDOG ÉS BÉKÉS KARÁCSONYT!!!!!!!!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 



Sziasztok!
Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket kívánok!

 
 

 
 

Lara!
Gratulálok a kislányotokhoz!

 
 


Sziasztok!

Boldog Ünnepeket Mindenkinek! :D

A hozzám hasonlóan várakozóknak pedig TERMÉKENY ÚJ ÉVET! :wink:
 
 


Mindenkinek Boldog,Békés Karácsonyt!!!!

Puszi

Kép
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!
Pihenjetek, nevessetek, egyetek sokat!!!!

Puszi! Botond, Peti és Bea


Angyal!!! Örülök, hogy azért felbukkantál!! ÉS IGEN: TERMÉKENY ÚJ ÉVET!!!!!

Kép
Kép
 
 


Kép




"Bár az évnek még nincs vége, lehet, hogy négykézláb érek a végére, ezért, amíg stabilan állok, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!"

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Ma befogsz rúgni, mint a szamár holnap olyan leszel, mint a lajhár, sarokba csak azért fogsz állni, hogy kapaszkodva tudjál hányni! BUÉK!
Bocsi kicsit késtem de a sok volt a dolgom!!
Puszi!!Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, több baba-tervezős topic is van! :-) Először is bemutatkoznék: 24 éves vagyok, 2 hónapja kezdtük el a baba-projektet. Nagyon jó olvasgatni ezeket a fórumokat, szívesen megismerkednék Veletek (több topicnál az a helyzet sajnos, hogy jó kis összeszokott csapat van, és nehéz az integrálódás.. :oops: Nagyon szépek a babák, minden újdonsült anyukának szívből gratulálok! :)

Judit
 
 


Sziasztok!

B.U.É.K mindenkinek!!!

Editke Jó eza vers! :) :lol: még nem is hallottam.
Mi újság Veletek??

Reni ??? merre vagy!

Judit Üdv nálunk! Sajnos most eléggé pang a topic, de hátha beindul az új évre! Aztán nehogy ez miatt eltűnj!!!

Bea

Kép
Kép
 
 


Beuka!

Itt vagyok,de ahogy te is írtad nagy a csend,ezért én sem nagyon jövök,meg igazán nincs is miről írnom.De ez most így jó nekem,nagyon leszálltam a témáról.Jól érzem magam a bőrömbe!:)
Veletek mizu?

Kép
 
 


Sziasztok! Egy ismerős házaspár szeretett volna 2 dik babát kb.1 évvel ezelőtt! Miután felkerestek engem és elfogadták alkalmazták a tanácsomat kaptam az örömhírt, hogy sikerült a hölgynek teherbe esni! A legnagyobb örömhírem az, hogy 2008.01.04- én 14:30 kor megszületett a kislány! Minden olyan hölgy, házaspár jelentkezését várom, akik babát szeretnének! Vegyük fel a kapcsolatot! e mail címem: regeneracio@freemail.hu További szép napot Gabi!


Sziasztok!
A babás topicba tettem fel pocakos képeket Zsuzskáról.

 
 


Breni: most én is igy vagyok ahogy te. Nem akarok bekattani leállol a baba témáról. Most én is úgy vagyok, hogy jól vagyok nincs stressz , hogy megjön vagy nem.
Az élet úgyis mindent megold.


F.márti: Akkor nem volt jó az elmúlt időszakotok. Azért mi újság veletek? van valami fejlemény nálatok? Jó hír netán? nekem mindegy ki de irjatok jó híreket mert az én évem cudarul indult(most nem a babára gondolok) szóval bárki ir jó hírt az szívesen olvasom.

Kép
 


Sziasztok!
Csucsu:
kösz az érdeklődést. :)
Nálunk semmi különos, most egy kicsit lekattantunk a babatémáról, most azon vagyok, találjak valami melót.Csak az a rossz, hogy nagyon nehéz2 gyerek mellett olyant találni ami megéri....
Párom hétfőtől kezdi az új melóját a skodánál...mint számitógépes diagnosztikáló technikus.
Nagyjából ennyi....Majd 3 hó. mulva lehet ujraindul a projekt...majd lássuk....

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!

Gondoltam benézzek,hogy kivel mi van de láttom nem irogatok!Most hogy én is lekatantam a témárol,hát nem késik a mensim (33 cn vagyok kb és csak most van egy kisbarni)!Pedig nem idegeltem magam és mégis szorakozik velem :evil: !!Ma akartam menni szaunába szerintettek mehetek egy kis pöttyivel??

Reni barátném veled mi van??

Csajok veletek ??

Puszi!!
a tickert akor javittom ki ha normálissan beindul!!!

Sziasztok!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Végre ma normálissan beindult, javitottam a tickert!Baszus ne tudjátok meg olyan szarul vagyok gyenge vagyok ,kapar a torkom az izületeim BRRRRRRRRRRRR,szaunázni se megyek mostanába (azota jött ki,lehet jol megfáztam)!!Napi 1l teát megiszom ,aspirin + c is elkezdtem inni!Talán jobban leszek!!Remélem csajok ti jol vagytok ,nagyon vigyázzatok magatokra nehogy ti is igy járjtok !!Pusza!Sziasztok!!!

Halihooo!!!!Tessék jelentkezni!!!!!!!!!
Vendég
 


SZIA EDITKE!

ÉN IS LEKATTANTAM A TÉMÁRÓL,EZÉRT JÖVÖK ILYEN RITKÁN.
MI JÓL VAGYUNK HÁL ISTENNEK,MÉG NEM KAPOTT EL BENNÜNKET AZ INFLUENZA.SOK VITAMINT SZEDÜNK REMÉLEM HATÁSOS LESZ.
PIHENJ SOKAT ÉS IGYÁL SOK TEÁT.
LEHET A MENSZID IS EZÉRT KÉSETT,MERT MÁR BENNED VOLT A BACI.


ZSUZSIRÓL ÉS A BABÁKRÓL TUD VALAKI VALAMIT????

Kép
 
 


Breni!
A babás topicba írok róluk folyamatosan, ha van hírem. Olvassatok át! :lol:

 
 


Keditke: Biztos elkaptad ezt a járványt. Pihenj és igyál sokat.

Úgy látom mindenki igyekszik most a babatémát hanyagolni. Én is igy avgyok. Nem görcsölök tovább. Ha jönni akr egy gyerek úgyis jön.

Kép
 


Sziasztok!!

Reni!!Csucsu!
Nekem is sokal jobb igy most h hanyagolom a témát sokal nyugisab vagyok sokszor ide is csak azért nézzek be h kivel mi van ,és h hányadik cn vagyok!!
Csajok nagyon rám fér a jobbulás ,szerintem csak megfáztam ,mert ha infulenza lenne akor már feküdnék a láztol,de remélem semmi komoly nem lesz,nem akarok táppénzre menni :( ha nem muszáj !!

Sziasztok!
Pusza
Vendég
 


Editke!

Jól van ez így.Legalább egy kicsit nyugisabb az életünk.

A nyáron eddig 2 esküvőre is megyünk,de lehet lesz 3-4 is.Fel kell kötnünk a gatyát,ez elég sok pénzbe fog kerülni.Az egyik lány a 2. legjobb bnőm.Annyira várom már.Csak kiváncsi leszek a 2 és fél éves kisfia hogy fogja viselni.

Kép
 
 


Breni: De jó nektek. Én imádok esküvőre menni. Idén még nincs olyan akinek lenne esküvője vagy csak nem tudunk még róla :wink:

Kép
 


Hahó Csajok!!!!!!!!!
Merre vagytok???????????

Kép
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk :lol: :lol: de láttom senki :cry: :cry: !!

Reni !
Neked irtam !!

Csajok !!Milyen volt a tegnapi nap???
Pusza!!Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés tesomtól, mivel nekünk még nincs netünk, egyenlőre időm sem lenne rá. Majd talán később.
Jól vagyunk, megvagyunk. Babák jól vannak, gyarapszunk szépen, Fanni már 4 kilo, Gergő 3850 g. Tápszeren élük, mivel nem is volt tejem. Képeket raktam fel az iwiwre.

Szüléstörténetem nincs (nem is lesz), programozott császár volt, egyenlőre még rossz emlék (spinálisnak indult,éreztem mindent, aztán gyorsan elaltattak, de a spinális minden mellékhatása előjött, 3 napig infúzión lógtam, a babákat senki nem látta el, mert a csecsemősök nagyon hülyék voltak, volt mikor már sírtam hogy a gyerek visszabukott mindent és ott feküdtek a hányásban, és senki nem foglakozott velük, kajáért is mindig könyörögni kellett, én meg nem tudtam menni, mivel infúziót kaptam), de talán majd egyszer megszépül, illetve a gyerekek megszépítik. A kórházi lét nagyon rossz volt, 4 hónapot voltam benn, egy szempontból volt csak jó, illetve kettő, az egyik, mert legalább pihentem, és így happy end lett a vége, a babák időben, szép súllyal születtek,(mondjuk még bírtam volna, a betöltött 38. héten szültem. a másik hogy rengeteg ismerősöm lett, akikkel most is tartom a kapcsolatot). Nagyon édik a bébik, de vannak húzós napok/éjjelek. Volt segítségem is, de egyedül is megy, és lehet így könnyebb is. Most egyenlőre azt mondom, ezeknek a gyerekeknek lehet kiskutyájuk, kismacskájuk, nyuluk, hörcsögük bármi, de tesojuk az nem lesz, még jó hogy ketten vannak.:)

Nem tudom kivel mi van, nem is tudok visszaolvasni, de mindenkinek nagyon drukkolok, a legjobbakat kívánom és persze sokat gondolok Rátok.

Kamilla! Neked üzenem, hogy kösd fel a gatyád, mert nem egyszerű.:) Ja, emlékeztek még Odettra? Mellettem feküdt 6 hétig a kórházban neki is ikrei lettek, nagyon kedves lány.

Búcsúzom, lehet nem tudok írni mostanában, de majd jelenkezem, sőt majd képeket is teszek fel, bár az iwiwen lesznek majd újak is, azt a tesom szokta cserélgetni.

Puszi Mindenkinek.

Zsu

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Editke!
Kicsit megkésve :oops: ,de annál nagyobb szeretettel kívánok neked nagyon sok boldog születésnapot!!!!!

Zsuzska!
Láttam a kicsiket!Csodaszépek mindketten!Szívből gratulálok Nektek,minden szépet és jót kívánok a babákhoz!

Felhívott Odett aznap amikor meglettek a babáid,de azóta nem tudom hogy mi van velük!Láttam iwiw-en hogy nekik is meglettek a csöppek!Írtam 2x is de nem válaszolt... :( Most meg hogy otthon vannak nem akarom zavarni!

Nincs nagy forgalom errefele! :( Sokat gondolok rátok lányok!Remélem mindenki jól van és minden rendben...
Puszi Nektek!

Kép
Kép
 
 


P R Ó B A

Kép
Kép
 
 


Teszek egy próbát, és megkísérlem újra feléleszteni ezt a topicot :)
Egyrészt nagyon bánt, hogy így "befulladt", másrészt, mi most megint babát szeretnénk, úgyhogy újra aktuálissá vált a téma.

Úgyhogy olyan jó lenne, ha újra visszajönnének mások is, illetve sok sok új "próbálkozó" színesítené ezt az oldalt!
GYERTEK ÉS BESZÉLGESSÜNK!!!!


Bea

Kép
Kép
 
 


Nem túl nagy a forgalom itt.

Beuka : Sikerült a vonalzód :) És jó is:)

Kép
 


Örülök, hogy van azért aki benéz :)

Csucsu: Ti most hogy álltok a "kistesó" dologgal?
A Nagylányod nemsokára 3 éves lesz! Megy majd oviba?

Kép
Kép
 
 


Szia Beuka!

Én szeretnék csatlakozni, ha lehetséges.
Mi másfél éve szeretnénk babát, áprilisban össze is jött, de sajna 7 hétig volt velünk. Most van az elős éles hónap a műtét óta és nagyon bizakodó vagyok.
Egyébként pco-s vagyok, IR-rel... Ennyit magamról egyelőre.
Ti mióta próbálkoztok a kistesóval? Egészségileg minden oké? A kisfiú hamar összejött???

Kép
 


Szilvia nagyon örülök, hogy jöttél!!!
Sajnálom, hogy elveszítettétek a babát :( milyen műtáted volt? Küret? A PCO-ra kezelnek? Az ir-az micsoda? 42 napos a ciklusod?
Mesélj még magatokról!
Nekünk Botond másfél év alatt jött össze, végülis spontán, nem derült ki, hogy mi volt a "baj". Most lassan egy éve próbálkozunk, de ebből még csak ez az 5. olyan ciklusom, amelyikben már nem szoptatok.
Egyébként 8 hónappal a szülésem után én is újra teherbe estem, de sajnos rossz helyen tapadt meg a baba, és el kellett távolítani az egyik petevezetőmet.
A mostani ciklus nekünk esélytelen, mert épp a "hiányos" oldalon van peteérésem. De a következő hónapban a jó oldalon lesz. Akkor megyek majd vérvételre is, megnézzük hogy állnak a hormonjaim :)

Egyébként ha jól kombinálok (mármint a felhasználónevedből) akkor egyidősek vagyunk :)
Drukkolok Nektek nagyon erre a hónapra!!

Bea

Kép
Kép
 
 


Beuka: Igen decemberben kezdi alányom az ovit. kistesó projekt most kezdőik élesben mert fél éve volt egy méhenkivüli terhességem. Sajnos a petevezetékemet iskivették. Most voltam vérvételen aminkiderül kicsit alacsony a progszeteronom.(6,1) Arra d oki írt Clostyt. Igy most vasárnap jön meg és a 3.naptól szedem. Ha márom hónap alatt nem jön össze a kistesó akkor megbeszéljük mik a következő lehetőségek.

Kép
 


Üdv Csajok!

Azt hittem, rosszul látok, hogy új hsz van a topicban! :wink:

Üdv az újaknak és a régi-újaknak!

Én épp most várom a 7. beültetés eredményét! Csütörtökön volt az attrakció, 4 szépséges embrikét kaptam vissza! :D
 
 


Angel: Remélem most akkor sikerrel jártok. Mikor derül ki, hogy sikerül??

Kép
 


Sziasztok!

Angyal Jaj de örülök, hogy jöttél!!!!!
Fúú már a 7. :(
NAGYON NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!

Csucsu Sajnálom a méhenkívülit :( én megértelek. Az előző hsz-ebmben épp leírtam, hogy én is épp így jártam tavaly. Neked nézték már, hogy átjárható-e a jó oldal?

Én most várom, hogy megjöjjön és megyek vérvételre. (most nekem a rossz oldalon van peteérésem).

Szép estét! Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Na most, hogy újraindult a topic, máris nem leszek netközelben ma estétől péntekig!

Drukkokat köszönöm! :D

Beu,
hát ja, sajna basszus már a 7. (2 fagyival együtt). Szal az utolsó TB-s...
Botinak puszi!

Csucsu,
22-én megyek vérvételre, ez a terv! :wink:

Mindkettőtöknek mihamarabbi méhen belüli terhességet! :wink:
 
 


Helló!

Beuka, laparos műtét volt a pco miatt. Májusban meg küret volt a missed ab miatt. Egyébként a pco val.színűleg az IR miattvan, ez inzulinrezisztencia. Gyógyszert szedek rá és próbálok diétázni meg mozogni..
Két utolsó ciklusom is 42 napos lett, ezért állítottam így a vonalzómat. De most clostit szedtem és a 14. napon volt ovum.. Jó lenne, ha beállna rendesen a ciklusom. Bár azt sem bánnám, ha most 9 hónapig nem lenne vérzésem (baba miatt).. :lol:
Igen, a nevemben a 80 a születési évemet jelöli. Akkor egyidősek vagyunk.. Csak sajna nekem még nincs bébim...
Sajnálom a petevezetőd elvesztését.. Szörnyű lehetett!!! Azt honnét tudod, hogy most a rossz oldalon van peteérésed?? Ez bizti? Vannak ám csodák!!
Neked normálisak a ciklusaid?? Drukkolok, hogy minél előbb babás légy és egészségesen szülessen meg!!

Angel, szorítok neked hogy sikerüljön végre a beülti!!! 4 embriót kaptál vissza???? Mikor tudod meg hogy sikerült-e?? Mert tuti sikerül!!!

Kép
 


Beuka: nekem még nem nézték. Bár reménykedek, hoyg a műtét alatt megnézték. Vagy tévedek? Na mindeg ymost kaptam clostyt holnap utántól szedem mert ma jött meg. Én most bizok ebben nagyon:)

Kép
 


Sziasztok!

Angel remélem pihenni "vonultál" vissza :) Most is lettek lefagyasztva embriók? 22.re nagy nagy drukk!

Szilvi Húú akkor Nálad is van miért aggódni! Ez az IR kapcsolatban van a cukorbetegséggel?
A closty most biztos helyre rakja a ciklusodat! Az ovulácót érezted, vagy nézted valamivel? ha a 14. napon volt, akkor 8 nap múlva már lehet izgulzni!! Nagyon drukkolok, hogy hamar összejöjjön a bébi! Mondjuk már most!:)
Nekem most viszonylag normálisak már a ciklusaim, 28-31 naposak. Voltam a 12. napon UH.n és ott láttuk, hogy bal oldalon van a nagy tüszö. Doki mondta, hogy hallott már olyat, hogy átvándorolhat valahogy a másik oldalra, de Ő ebben nem nagyon hisz. Én sem. Sőt már úgy látom kezdek barnázni, úgyhogy a napokban megjön, de most nem is számítottam másra. Mehetek legalább vérvételre, és végre elkezdődhet egy éles ciklus.

Csucsu hallottam már sok olyat, hogy a closty hozott szerencsét! DRUKKOLOK!!
Én a műtűt után annyira szét voltam csúszva, hogy nem emlékszem mit mondott a doki a másik petevezetőmről. Most már ez nagyon bánt. Lehet, hogy nem is nézte meg, nem tudom.

Kép
Kép
 
 


Beuka, köszi a drukkot. Úgy tervezem, hogy vasárnap már nyomok egy hcg-t!!!!

Akkor te már biztos mensizel... De a kövi hónapra sok sok drukk neked!!! Remélem a vérvételen okés lesz minden...

Csucsu, itt is dkkuolok neked, hogy a closti bébit hozzon..

Kép
 


BEUKA: Ezzel én is igy voltam. Eszembe sem hutott megkérdezni, hogy megnézték el a másik petevezetőmet. Annyit kérdeztem vane reális esély a babára. Amire azt mondta 50-50%. Hát köszi. De ez mindenkinél igy van hisz lutri.
De én hiszek ebben az 50% ban:)

Kép
 


Sziasztok!
Újra itt!

Beu,
Ha megnézte a másik petevezetőt, nincs nyoma a zárójelentéseden?

Most nem lett fagyi. 12 petéből lett 7 embrike, abból a 4 legszebbet visszakaptam, és képzeljétek, produkáltunk a 7 embrike mellett 4 triploidot is, azaz a petét épp egyszerre fúrta meg két kiskatona, csak sajnos ők szabálytalanok.

Szilvi,
üdv itt!
Drukk, hogy hamar kikezeljen a gyogyó az IR-ból!

Csucsu,
legyen is félig teli az a pohár! :wink: Máshogy nem megy!
 
 


Sziasztok!

Angel, épp valamelyik nap azon gondolkoztam, hogy mi van olyankor, ha egy petét két vagy több kiskatona célozza meg....

Akkor neked most volt beülti? Mikor tudod meg kb,. az eredményt???

Szerintetek háziorvos is tud nézetni hcg-t?? Tud adni beutalót a laborba, vagy csak a nőgyogyi??

Kép
 


Szilvia,
mondom, ők sajnos szabálytalannak minősülnek, mert (ivarsejthez képest) 3x-os kromoszómaszámmal rendelkeznének a normál embirónál szükséges 2x23 helyett.

Múlt csüt. volt a beülti, jövő szerdán megyek vérvételre!

HCG-t beutalóval sajnos nem tudom, de pl a Biovitalban tudsz nézetni, persze pénzért (hogy aznap megvan-e, azt nem tudom.)
 
 


Angel: Hő akkro lehet izgulni érted szerdán. Kitartás addig is.

Kép
 


Sziasztok!

Én még új vagyok ezen az oldalon,eddig csak olvasgattam, de most már szeretnék én is részese lenni a beszélgetéseknek.
Annyi minden kavarog a fejemben és úgy éreztem, most már meg kell beszélnem másokkal is a problémáimat.

Egy éve mentem férjhez, és az esküvő után úgy döntöttünk, hogy belevágunk a babatervezésbe.Decemberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését,megjött a mensim, aztán semmi.Hónapokig semmi. Áprilisban elmentem nőgyógyászhoz, mert éreztem, hogy ez nem normális.Kért hormon laborokat.Minden értékem jó volt, egyedül a tesztoszteronom volt egy kicsit a határérték felett. Ekkor Norcolutot írt föl, ami meg is hozta a menstruációmat.Aztán megint vártunk.Vártunk 1 hónapot, aztán még egyet.De semmi. A múlt hónapban ismét visszamentem hozzá, újra írt fel Norcolutot, meg Clostylbegitet. Megjött ismét a mensim, és az 5.naptól elkeztem szedni a Clostylt. Két napig tudtam csak szedni, mert valami iszonyatos mennyiségben el kezdett hullni tőle a hajam.Nagyon megijedtem.Felhívtam a dokit, aki azt mondta, hogy nem vegyem be a többi bogyót, inkább most hagyjam abba, aztán várjunk egy kicsit.
Persze azt mondanom sem kell, hogy a negatív tesztek mennyire elkeserítettek ez idő alatt.
A legnagyobb problémám, hogy ezt nem tudom senkivel megbeszélni, hogy mennyire félek attól, hogy nem lehet babám.Szegény férjemet nem akarom állandóan ezzel zaklatni, a maga módján ő is biztos fél.

Remélem nem haragszotok meg rám, hogy ennyit írtam! :)

Melinda
 
 


Melinda: szia. Nem semmi amit írtál. Mármint, hoyg a clostitól hullot a hajad.
Én is azt szedem már a 4. napon és ez hála nekem nem jött elő.
Persze annak nagyon sok a mellékhatása. Én szédülös vagyok tőle. De akkor most a doki mit mond mit tesztek??
A closty helyett ad mást gyógyszert??
Attól meg ne félj, hoyg nem lesz babád. Ez butaság. Igenis lesz!!!!
A pozítív hozzá állás sokat számit. Ha azt mondod nem lesz akkor az agyad elhiszi.
SZóval türelem a doki biztos tudja mit kell tennie. Gyere ide máskor is és meglátod mi meghallgatunk és megértünk. Hisz mi is ezen agyalunk. Igaz nekem van már egy lányom talán nekem könyebb átvészelni a sok nega tesztet.
De kitartás és gyere dumcsizni.
Puszi.

Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: