Új privát üzeneted érkezett!

A PÉ nekem is felváltva volt. Talán évente egyszer előfordult, hogy egymás után következett ugyanaz az oldal.

Angel!

Igen, tacskófül=szottyadt dohányzacskó. :lol:
Nagy-nagy drukk a szerdai UH-ra, hogy azért ne legyetek ilyen hirtelen fél focicsapat. Amúgy hányat vállalnátok? Gondolom ez nagyon nehéz kérdés. Család tudja?

Beu!
Neked, nagy-nagy drukkoka PÉ-hez! Használjátok ki. (Nekem már Atinál is az jött be, meg ennél a Babánál is, hogy azt vizuáltam be, hogy milyen gyönyörűséges petike nől odabent, és olyan szép nagy, hogy azért feszít ennyire, és milyen szépen összetalálkoznak majd a kiskatonákkal, stb. De nem akarok okoskodni.)

Kata!
Atinak mondtam az elejétől, hogy ne rugdosson 8annyira) pelenkázás/öltöztetés közben, mert vigyázni kell anya hasára, mert baba van benne. Mióta nő a pocak, jobban felfogja, mondja, hogy baba van benne, simizi, puszit ad rá, nagyon édes. Aztán van úgy hogy 2 hétig rá se billent. Szoktunk mindig kisbabákat nézni élőben vagy képeken, hogy szokja a látványt legalább. Még nekünk is óriási újdonság lesz, hát még neki, nem csoda, ha nem fogja fel. (Mi se teljesen)
Tényleg olyan jóóóóóóóó egy puha, meleg, szuszogó kiskomával aludni. Kár hogy Ati nem alszik így. :?

Kép
Kép
Kép
 


Vica,
akkor a fogalmak tisztázva! :D
Köszi a drukkot, elfér! :wink: Én szüleim tudják.
Kettőt még bevállalnék, többet semmiképp. De a legbiztonságosabb az egy lenne... :oops:
 
 


Angyal Ma mész Uh-ra ugye??? NAGYON DRUKKOLOK NEKED, és nagyon várlak a hírekkel!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++
Bea

Kép
Kép
 
 

 
 

ja, nekem azt a egyszer jobb, egyszer bal oldali peteérést a dokim mondta, azért írtam :roll:

Kép
Kép
 
 


Üdv!

Egy szépséges picikénk van, szívveréssel, ahogy kell! :D :D
Nagyon örülök!!! :lol:

Beu,
tényleg nem így van! :wink: Tapasztalat (is)! Persze lehet, hogy vki így működik de sztem az inkább véletlen! Vagy a figyelt időszakban úgy jött ki. Az egyik petefészek aktívabb szokott lenni, mint a másik, gyakrabban dob petét!
 
 


Angyal GRATULÁLOK A PICIKÉHEZ!!!!!!!!!! DE JÓ!!!!!!!!! Elhiszem, hogy nagyon boldog vagy!!!
Nagyon boldog pocakosodást kívánok!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Angyalom,
Itt is NAGYON ÖRÜLÖÖÖK! :D :D :D
Kellemes növekedést a kiskirályfinak/kiskirálylánynak! :wink:

Vica,
Vasárnap dobáltam ám közelről csókokat a kis szerelmemnek! Remélem, megérkeztek! :lol: (Gondoltam, h megcsörgetlek, de a Tesómékkal voltam, ők meg sietősben voltak... :? )
Csodálom ám a keresztfiamnál is, h alszik így, de simán! :D (a legdrágább, amikor már ébredezik és akkor vackolja még magát közelebb és szunyókál még... :D ) Bezzeg a nővére! ... Simán lerugdalta a vesémet... :roll:
Nem is tudom, hogy ha - valaha ... - lesz egy gyerekem, hogy fogom kibírni, h ne aludjak mellette...

Nekem sem váltva van pé-m. :)

Beu,
Te mióta méred a hődet? És milyen a görbéd?

Puszi:
Kata
 


ANGYALKA!!!!

Tiszta szívemből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


Betti

Betti
 
 


Angel: Gartula szivemből:)

Kép
 


Angel! nagyon gratulálok!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angel!

Nagyon-nagyon gratulálok!


Sok sok boldogságot az elkövetkezendő pocakos hónapokra és az azutáni babás évekre!:)

Kép
Kép
Kép
 


Drága lányok: Beu, Druszám, Betti, Csucsu, Zsuzska, Vica,
köszönöm! :D :D :D
 
 


Sziasztok!

ma voltam megint vérvételen (22.nap). Megkaptam a 4. napit, és én nem látok rajta semmi extra "hibát" de persze majd a mai napival eggyütt a dokim kielemzi. Úgyis a mai mutatja igazán, hogy volt-e pé.

No most eza peteérés dolog nagyon elgondolkodtatott. Én úgy tapasztalom többször érzem baloldalt a peteérést, úgyhogy lehet, hogy az az aktívabb oldal, és az elég nagy baj :( viszont az is lehet, hogy az érzékenyebb, mert onnan vették ki a petevezetőt, nagyobb ott a heg? Viszont a másik oldalon volt benn a cső, úgyhogy biztos ott is vannak hegek.
Hát nagyon bízom benne, hogy azért a jobb oldalam is aktivizálja magát.

Angyal Egyéb tünetek a kőcicin kívül? Most akkor 5 hetes vagy? Voltál már a nődokidnál is?

Kata Igazán most kezdtem el mérni ebben a ciklusban. Nem mindig jön össze, mert ha fel kell előtte kelnem Botondhoz, már nem tudom megmérni. Megpróbálom felrakni a mostanit:
Kép

Neked hogy alakul?

Kép
Kép
 
 


Beu,
sajnos neked így lehet, hogy nem jó hír, de valószínű akkor a bal fészked aktívabb... ha pé-időben fáj, akkor sztem az lesz az. De ez persze uh-val lenne biztos.
A szívódrén nem művel ilyet, hogy ennyire fájjon később a helye. Belül hegnek csak ott szabad lenni, ahol kivették p.vezetőt.

6+4 vagyok! :wink: Igen, tegnap voltunk doktorbácsinál is!
 
 


ANGEL!!!
TISZTA SZÍVEMBŐL GRATULÁLOK!!! ÉS FELHŐTLEN BOLDOG POCAKOSSÁGOT KÍVÁNOK!!!!!!!!
:lol: :lol:

 
 


Beu,

Egy bnőm, akinek szintén voltak mindenféle nőgyógy gondjai (és ők is ketteskén dolgoznak éppen :wink: ), eü fősulit végzett, így én tőle szoktam mindenféle nemértem dolgokat megkérdezni. Nemrég beszéltünk pont arról, hogy hogy is van az, amikor nincs meg az egyik petevezeték és mégis akkor jön össze egy bébi, amikor azon az oldalon van pé. Na, lerajzolta, elmagyarázta (ezt nem tudnám túl jól visszaadni és a rajzot sem... :oops: 8) ), de engem meggyőzött! Szóval szerintem ne írd le azokat a hónapokat sem, amikor a baloldalon érzed a pé-t! :D
Tök jóóó a görbéd! :D Én még csak a 6. napon járok, így nem igazán van benne semmi látványos. De majd felrakom, ha teljesebb lesz! :)

Angyalom,
Nem csinálsz vonalzót? :D (bár megjegyeztem, hogy a hétfők a hétfordulós napjaid! :wink: )

Puszi:
Kata
 


Móni,
köszi! :D
Felhőtlen tuti nem lesz, de meg fogom találni benne az örömöt!

Druszám,
ez, hogy átvándorol másik petevezetőhöz az ellentétes oldali petefészekből a pete létezik, csak baromi ritka... bocsánat, belőlem mindig a realizmus beszél :?

Ja, a vonalzó... nekem nem lesz... :oops:
Inkább majd odaírom a hsz alá minden nap, ha szólok! :wink:
 
 


Angyalom,
Nemmondom én, h nem ritka, de nem lehetetlen! :D (tudod, émmeg az örök pozitív! :wink: )
Vhonnan rémlett nekem, h egyszer mintha említetted volna, h Neked nem lesz ilyen vonalzód sem...
Elfogadom, na! :D (és próbálok a hetekkel képben maradni! 8)

Puszi:
Kata
 


Sziasztok!

No igen erről a "tüszőátvándorlásról" a dokim is beszélt, hogy hallott már ilyet, de Ő kicsit szkeptikus ezzel szemben.
Én nem tudom mit higgyek Néha nagyon bizakodó vagyok, aztán meg tök pesszimista :(
lehet, hogy egyszer nálunk is az hozza meg a sikert, hogy úgy gondolom rossz oldalon van a pé. nem azzal törődök, hogy mikor hogy legyünk együtt, és úgy jön össze.

Most tudom ez tök önzőség a részemről, hogy úgy odavagyok, hisz nekem már megadatott, hogy született egy csodálatos kisfiam, de higgyétek el a másodikra is éppúgy lehet vágyni, mint az elsőre. Csak itt megvan az az előny, hogy valószínűleg azért csak összejön valahogy. Na ragozom tovább.

Angyal Azt még megkérdezhetem, Te hogy tapasztaltad, a "nem annyira aktív" oldal milyen gyakran produkált tüszőt?

Kata Köszönöm a biztatást!

Kép
Kép
 
 


Beu,
kb 1/3-2/3 arány, vagy még talán ennél is kevesebb a különbség! Csak teljesen kiszámíthatatlan, hogy melyik oldalról, mikor jön...
 
 


Sziasztok!

Nagy itt a csend :(

Én már kezdek barnázni, pedig nagyon reménykedtem :(

Angyal Hogy vagy? Meddig tervezed, hogy dolgozol? Utána nem is leszel számunkra elérhető?

Azért ez az arány nem is olyan rossz. Tehát mondjuk fél év alatt azért elég valószínű, hogy a másik oldalról is érkezett tüsző...(igaz még csak 5 hónaja nem szoptatok, de már egy éve prbóálkozunk újra).
Azt hiszem lassan eljön az idő a HSG-hez :?

Kép
Kép
 
 


Beu,
:?
de azért még ne írd le ezt a hónapot! Amíg nem jön meg rendesen, reménykedünk! :wink:

Fél év alatt biztosan jött mindegyik oldalról!
Szerintem a pé-s fájás, amit érzel, nem csap be!

Egy átjárhatósági tényleg nem ártana... bocs, már nem emlékszem, annak idején volt neked?
 
 


Beu,
Naná, hogy a második babára is ugyanúgy lehet vágyni, mint az elsőre! :D Simán megértem! 8)
Mi lett végül a barnázásból?
Én is azt akartam kérdezni, hogy anno Neked volt HSG-d?
Milyen a hőd?

Megpróbálom felrakni az én görbémet félúton...
Kép

Többiek, merre vagytok? :roll:

Puszi:
Kata
 


Sziasztok!

Jó nagy itt a pangás :(

Végül is megjött pénteken rendesen, voltam is dokinál ma, megbeszéltünk péntekre egy HSG-t. Még nem volt nekem, ez lesz az első. Eléggé parázok, de jobb lesz minél előbb túlesni rajta.

Angyal Neked elég szörnyűre sikeredett a hsg-d, ugye?
Hogy vagy egyébként??

Kata Feljebb is kúszott már azóta a hőd?

Kép
Kép
 
 


Beu,
jaja, elég kalandos volt! :roll: De ilyenre azért nem számíts, akkora felfordulás nincs benned! :wink:
Drukk péntekre!!! Így van, jobb túlesni!

Vagyok köszi, várom a pénteki megerősítést! :)
 
 


Sziasztok,
Akkor mindkettőtöknek drukkolni fogok pénteken! :D
És MINDEN RENDBEN LESZ! :wink:

Beu,
Azóta is 36,5-36,6 a hőm, de már berakta a pé-t az utsó 36,2-es napra. Sztem is akkor volt, bár most nem éreztem olyan intenzíven... :?

Mi van a többiekkel?! :(

Puszi:
Kata
 


Sziasztok!

Kata Akkor Neked elég alacsony az alaphőd. De ha úgy érzed, és a görbe is mutatja, akkor bizti volt pé. :)
Megkérdezhetem hogy vagytok (szerelemre gondolok :) :wink: )

Angyal Gondolok Rád pénteken, és várlak nagyon a hírekkel!!!

Én már tiszta ideg vagyok a péntek miatt.
Bocsi, megint aggodalmaskodom itt (lehet, hogy miattam túnt el sokmindenki :?: :?: :?: ).
Engem ilyen dolgok aggasztanak, hogy a sugár ami éri a méhemet, és a petefészket, nem okoz e bajt az ott növekedő tüszőknek?
Úgy olvastam azoknak fájt jobban akiknek nem volt átjárható. na most nekem az egyik oldal ugye fix, hogy nem az, ezt azért figyelembe fogja venni a doki, amikor "nyomja belém" az anyagot?
Bocsánat érte, de ténlyeg ilyen hülye dolgok járnak állandóan a fejemben :?

Kép
Kép
 
 


Csajok: Bocsi eltüntem. Most olvastam vissza a petevezetős beszélgetést.
Nekem a jobb petevezetőmet vették ki. És csak reméynkedek, hoyg egyzser a bal oldalon sikerül:)

Osztom a véleményt. Ketteskét én talán jobban szeretném mint az egyeskémet. Pedig őt is szerettem volna. De valahogy nagyon fontos hogy ketetske legyne hisz úgy érezném kereknek a családunkat.


Beuka: Péntekre szoritok.

Kép
 


Druszám,
:D

Beu,
ez a rtg terhelés belefér! Vmelyik doki annyit mond, hogy abban hónapban hagyjátok a próbálkozást, de vkinek meg épp abban a ciklusban jött össze, és nem volt semmi gond.
Szerintem nemigen tud sajnos tekintettel lenni, a kontrasztot be kell nyomni... talán annyi, hogyha már látja, hogy akad, akkor nem tolja be az egészet.

Ha ennyire félsz, jó lenne egy kis fájdalomcsillapító a beavatkozáshoz! Kérdezd meg a dokit, hogy vehetsz-e be előtte bogyót, vagy hogy nem tud-e csillapítást adni, én kaptam fájdalomcsillapítót és seduxent is vénásan, nem éreztem SEMMIT, pedig igazán el vagyok záródva :wink:


Ketteske?
Azt hiszem én arra nem is gondolhatok, örülök ha meglesz egyetlen egyeske.
 
 


Angyal Köszönöm a megnyugtatást!
te kérted a fájdalomcsillapítót, vagy a doki döntött mellette?
Egyébként jól értem, hogy itt az történik, hogy a doki felhelyez valami brutál szerkezetet, amit odafogat a méhszájhoz, ezen keresztül katéterrel benyomja az anyagot, majd átballagunk a röntgenbe???
Ketteske :wink: azért még lehet, hogy 5-6 év múlva újra megpróbáltok egy lombikot nem :)

Csucsu Örülök, hogy előkerültél :) te nem gondolkodtál egy átjárhatóságin?

Kép
Kép
 
 


beuka: Az egyik petevezetőm nincs úgye. a doki meg nem mondta még. Abban reménykedek, hogy a méhen kivülinél megnézték. Vagy ez hülyeség. Majd a következő hónapban kell vissza mennem a dokihoz azt mondta akkor áttárgyaljuk mit tegyünk még. Most meg addig a closti van.

Kép
 


Beu,
igazából altatásban ígérte a doki a nyamvadt méhszájam miatt, hogy ne kínozzon meg, aztán ebből lett a "csak" csillapítás+seduxen.

Ha szólsz neki, biztos ad legalább egy görcsoldó gyogyót!

Milyen brutál szerkezet? Egy vékony katétert tesz fel a méhbe, normál méhszájjal ez nem is jelent különösebb gondot, aztán röntgen, igen, és ott abba nyom fel kontraszt folyadékot.

Nem sok esélyt látok ketteskére, tényleg :oops: kötve hiszem, hogy problémamentes leszek és tényleg örülök, ha méhem kibír egy terhességet!
(Nem is a szándékkal lenne igazán gond...)
 
 


Ja, lombik meg már csak tb nélkül mehetne, ez a szempont miatt is meggondolandó lenne 2eske...
 
 


Angel: megértelek igy meg pláne hisz az egy vagyon ha tb nélkül lenne. De az élet nagy rendező ám:)

Kép
 


Ha magától úgy rendezné! :lol:
De én túlságosan a földön járok ahhoz, hogy higgyek a csodában! :roll: :wink:
 
 


Angel: én is de reménykedni szabad.

Kép
 


Perszee, kicsit eltűnök, aztán előkerültök! :roll: :wink:
Nem ééér! :D
Bár 1. számú kiskedvencpasim Anyukája mintha továbbra is eltűnőben lenne... :(

Beu,
Igen, télen majdnem kihűlök :lol: (lehet, h emiatt nem szoktam fázni sem annyira? :idea: )
Szerelem?! ... Öööö, mit is mondjak? Néha mennyek, néha pokol... de ezeket asszem, én generálom magamnak... :? Szegény Angyal-Druszám meg hallgatja a lelkes, vagy teljesen letört élménybeszámolóimat és tartja bennem a lelket, ha arra van szükség (mert egy igazi Angyal! :D ) ... De szeretem és igyekszem pozitív lenni! :D
A hsg-hez nem tudok hozzászólni (én már a rákszűrésre is gyomorideggel megyek... :roll: ), szóval drukkolok, hogy ne fájjon és minden rendben menjen! :)

Csucsu,
Téged is megértelek, h nagyon vágyódsz ketteskére! És drukkolok hozzá! :D

Angyalom,
A csodákban nem hiszünk, de pozitívak vagyunk és kész! 8)
Gyere holnap a hírekkel, hogy hogy van az egyetlen kiskirály/lány! :lol:

Puszi:
Kata
 


Sziasztok!

No kár volt ennyit parázni (elnézést kérek :oops: :oops: ).
Teljesen átjárható a jobb oldalam. Nagyon örülök.
A vizsgálat: minden a röntgenben történt, indításul kaptam egy koktél (nagyon jó cucc volt :lol: 8) seduxen + valami "kábító" , nem is kellett kérnem a doki automatikusan beadta vénásan.
A végeredmény, hogy semmit nem éreztem, ráadásul nem is emlékszem semmire igazán. Utána picit fájt a hasam, de egyáltalán nem volt vészes. Tök olyan volt, mintha jól berúgtam volna :)

ja és a doki javasolta, hogy most hagyjuk ki ezt a ciklust, bár nem gondolja, hogy gond lehetne.

Angyal Ennyire odavan a méhed? NAgyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!
MI volt tegnap??

Csucsu Lehet, hogy nem nézték meg a műtétkor a másik oldalad. De majd eldöntitek a dokival mi legyen. Drukkolok, hogy ne is azért kelljen menni legközelebb dokihoz, hanem mondjuk UH-ra :)

Kata Kitartás a szerelemhez! Csak megérik már ez a gyümölcs :) :wink:

Szép estét! Bea

Kép
Kép
 
 


Beu,
hurrá! :D
Látod, nem volt vészes! A koktél valóban jó! :mrgreen:

Hát eléggé odavan, a babát mindössze egy heg tartja bent... szal örülök, ha kibír egy terhességet...

Tegnap minden okés volt, már 17,8mm-sre nőtt a kis vackor! :D Kaptam beutalókat vérvételre, mehetek majd védőhöz is! Komolyan néha el se tudom hinni, hogy itt tartok... (na jó, tudom, messze még a vége)
 
 


Angyal Örülök, hogy minden okés!!! Na már egész nagy a kis Vackor :) (tetszik :))
Sajnálom, hogy ennyire kell aggódnod. A dokit mit mond? Így akkor veszélyeztetett vagy? (dolgozol még??)
Hát nagyon drukkolok Neked, de tényleg!
Épp akartam kérdezni, hogy mégis mit érzel, mármint, hogy, tudsz azért felhőtlenül örülni, bár ez hülye kérdés, mert amíg a kezedben nem tartod a Drágát, addig tiszta aggódás. :?

Kép
Kép
 
 


Beu,
eléggé veszélyeztetettnek számítok... :wink:
Igen, még dolgozom, az idén szeretnék, a gond inkább a későbbiekben lesz/lehet, ha majd súly nehezedik a méhszájra.
Mondta a doki, hogyha vért látok, azonnal beutal (és tán ki se enged már végig...)

Persze, tudok örülni! :D
Mindig csak a köv. lépcsőn aggódom egy kicsit! :wink:
 
 


Katalinok!
Kép

Puszi

Kép
Kép
 
 


Köszi! :D :D
 
 


Ancsa,
Én is köszi! :D

Druszám,
Itt is, Neked is boldogot! :D
 


DRÁGA KATÁK!!!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Örömmel csatlakoznék én is a csapathoz! Nekünk már van egy két évesünk és szeretettel várjuk a kistesóját! Nagyjából 2009 tavaszától lesz aktuális a téma, de én már olyan izgatott vagyok, hogy elkezdtem kismami fórumokat olvasni, olyan jó egymásnak drukkolni, várni a gólyát!

Légyszi ne röhögjetek ki, de én annyira nem szoktam figyelni a menzimet, hogy csak annyit tudok, hogy minden hónapban van, de hogy hány napos pontosan a ciklus.... :shock: szóval mostantól megfigyelem magamat, gondolom 27-30 között lehet. Tickert hogy tudok ide beszúrni?

A friss kismamiknak szívből gratulálok!!!!!! :D :D :D
 
 


Katik: Boldog névnapot nektek:)

Kép
 


Sziasztok!

Angyal És most mi a következő lépés?

Nella Mi pedig örömmel vesszük, hogy csatlakozol!!!
szerintem nem gáz, hogy eddig nem foglalkoztál a mensivel. A lényeg, hogy amikor elhatározzátok, akkor elkezd figyelni, az már tök jó, hoyg most elkezdessz foglalkozni a dologgal.
A "kétévesetek" mikor született? Ő könnyen összejött?
A tickert a profilodban tudod beszúrni, (ha már elkészítetted), az pedig fönn bal oldalt a segédletek fülnél van. Ott az aláírás mezőbe kell beilleszteni azt a szöveget, amit a vonalzószerkesztés után kaptál valahogy így kezdődik: [url=http...

én még mindig barnázok :? (pénteken votl a HSG) normális ez?

Kép
Kép
 
 


Beu, Csucsu,
köszi! :D

Nalla,
üdv itt!
Az egyik felem azt mondja, hogy addigjó, míg nem vagy tisztában peteéréssel stb-vel! :wink:

Beu,
a hétfői vv-k eredményével elmegyek majd a védőnőhöz (sztem hétfőn), uh legközelebb dec.12!

A pecsételgetés belefér még a hsg után!
És azon se csodálkozz, ha lilásan fog kezdődni a vérzésed! :wink:
 
 


Csúnyán lemaradva én is boldog névnapot kívánok a Katáknak!

Kép
Kép
Kép
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: