Új privát üzeneted érkezett!

Szia Csucsu,

doki azt mondta, hogy várjunk egy kicsit, hátha beáll a ciklusom és spontán jön a baba.Egy hónapot most várok, aztán visszamegyek hozzá, azt mondta kitalálunk majd valamit!

Na, jó éjt!Jó babásodást!

Puszi!

Melinda
 
 


Sziasztok!

na, ja a pozitív hozzállás... akkor már többszörös anyuka lennék :roll:
Egyébként fontos, annyiban, mert én jobban érzem magam tőle! :D

Üdv Fomiaae! :)
Így legyen! És most már van kivel megbeszélned a dolgokat is! :wink:
 
 


Angel: persze ez azárt nem mindig igaz hisz ha a pozítív hozzá álláson múlna csak akkor én is nagycsaládos lennék már régen.
De bizni kell benne az biztos.

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Angyal Hogy vagy??? DRUKKOK mennek!!!!

Melinda Örülök, hogy jöttél! Persze, hogy befogadunk!
Megértelek azzal kapcsolatban, amit érzel, de én is azt tudom csak mondani, hogy bízni kell! Ezt most nehéz elhinni, de meglesz az eredménye! (tudom könnyen beszélek, nekünk már egyszer összejött.)
Az én kisfiam is másfél év alat jött össze, végül is spontán (igaz én is szedtem előtte már closty-t és norcolutot is). ÉN nagyon sokáig szedtem fogit, és szerintem az lehetett a baj, hogy tisztára szétcseszte a szervezetemet. sokára ürültem ki. Lehet, hogy Nálad is ilyesmi lehet. A hajhullás nagyon durva.
Sajna nincs mit tenni, várni kell ,de közben vizsgálódni sem árt. Csak ez a rohadt várakozás. Egy egy ciklussal ugye elmegy egy hónap, gyorsítani meg nem lehet...
Sok sok drukk Nektek is!
Most egyébéként hogy állsz a ciklusodban?

Szilvi Ide nem is írod le a szenzációs hírt??????
(a tickeredre lettem figyelmes) :)

ÉN ma voltam vérvételen, igaz ma vagyok a 4. napon már alig van, de pont közbejött a hétvége. Pénteken reggel jött meg, és akkor már nem tudtam elmenni vérvételre, Remélem azért még ez belefér.

Üdv: Bea

Kép
Kép
 
 


Beu,
2-5. napig teljesen jó! :)

Köszi vagyok, említésreméltó extra nincs.

Jaj lányok, ha nekem két próbálkozás jöhetne egymás után hóról, hóra! :roll: Az utóbbi alkalmakkor 6-8 hónap maradt ki két esély között. Na ez a szar!
 
 


Angel: Igen megértelek hisz ha 6-8hónap szünet van akkor neked aztán nem lehet azt irni,hogy türelem. De hiszem, hoyg jössz te nemsokára a zebrával:)

Kép
 


Szívesen hoznék egyet holnapután! :wink:
 
 


Beuka!

A ciklusommal az a legnagyobb gondom, hogy teljesen rendszertelen.Régen is az volt, aztán elkezdtem szedni a fogi gátlót, ami 5 év alatt nem hiszem, hogy használt! Egyébként meg szerintem kár volt belém! :lol: :lol: :lol:
Csupa pénzkidobás,meg egészségtelen is! :shock:
Szóval azóta, hogy abbahagytam, már lassan egy éve, még nem volt spontán mensim.Úgyhogy én még számolgatni sem tudok.Bár, ha pontos lenne, és mégse jönne a baba, akkor meg biztos azért lennék tiszta ideg!
Csak jó lenne tudni, hogy egyáltalán van-e peteérésem! :cry:

Melinda
 
 


Sziasztok!

Angyal milliárdnyi DRUKK Neked!!! +++++++++++++++
No igen, Nálad nem egy egy ciklus, hanem hónapok telnek el, nagyon szar lehet!!! Megértelek.

Melinda igen, ez így elég kellemetlen, hogy nem volt még spontán :( Legalább lenne valami támpont.

Csucsu Nálad lassan félidő ugye?

Megint elkezdtem hőmérőzni. Valaki még hőmérőzik? Bár én meg vagyok róla győződve, hogy érzem a peteérést mindig. :roll:
Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok rég nem látott báránykák! :D
És üdv az újaknak is! :D

Beuka,
Jó 5let volt az élesztés! :wink:

Próbálok én is aktívkodni, bár én továbbra is a kis kakukk maradok... :roll: :lol:

Angel,
Itt is mennek a drukkok!

Én is mérem a hőmet egy ideje. Én is azért kezdtem, h tudjam, h tényleg a peteérést érzem-e. :D És igen, tökéletesen azt érzem. :) (szarabb, mint amikor megjön...)

Puszi:
Kata
 


Beu,
nem annyira panasznak szántam, de tényleg nézőpont kérdése..., természetes próbálkozásunk alatt én is soknak találtam a havi lehetőséget! :oops:
Most már ott tartok, hogyha cak három hót kellene vérni, az remek! :)

Régebben is érezted a pé-t? Mert én csak a hasműtét óta! Te nem csak azóta?

DRUSZÁM,
:D :D
De jó volna, ha nemsoká azért (is) írnál ide, mert aktuális a baba-téma! :wink:
 
 


Beuka!

Bocsi, hogy ide nem írtam a jó hírt, de kicsit megvoltam zakkanva az örömtől... És már nem is tudtam hogy melyik topikba írtam.
Szóval vasárnap teszteltem egy pozitívat 10-es erősségű teszttel. ma reggel pedig egy 25-össel, és azon is elég jól látszik.
Nagyon remélem hogy minden rendben lesz, és megszületik a bébink... (úgy néz ki júliusi baba lesz)

Szóval ti jöttök utánnam csajok!!! hajrá mindenkinek!!

Kép
 


Angyal Nagyon izgulok érted!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++ DRUKKK

Kép
Kép
 
 


Kata Nagyon örülök Neked! Már vártalak :) :wink: Nem baj, ha kakukkoskodsz, csak gyere!!!
Nincs még oldalbordád?

Angyal Most, hogy így írod, lehet, hogy a műtét óta érzem annyira a pé.t. Tudsz erre valami magyarázatot? Milyen műtéted volt? (ha írtad már bocsi, de nem emlékszem :oops: )
Jaj annyira szorítok Nektek!!!!!!!

Szilvia Akkor nagy nagy gratula Nektek, és jó pocakosodást kívánok!!!!

Bea

Kép
Kép
 
 


Sziasztok
régen írtam ide is, mostanában ritkán voltam, most látom feléledt a topik :D
tavaly új életet kezdtem, elváltam, idén újra férjhezmentem júniusban és már van pocaklakónk :D

Beuka
újra babaprojekt kistesóért ? :D drukk

Kép
 
 


Gabi: Sok sikert az új élethez. És van pocaklakód is:) Gartula.
Elváltál és férjhez is mentél?? Na meg a baba is jön:) Szépen haladtatok akkor.

Kép
 


Angyal Olvastam valamit a kaálisban, most akkor jól értem és lehet örülni???

Kép
Kép
 
 


Beu,
gyors voltál, most értem csak ide! :)

HCG 610 :D

Hogyne ennek lehet örülni (100-tól már elég biztos, hogy baba), de még biztosabbat persze két hét múlva majd az UH-on!
 
 


jaj Angyal ANNYIRA DE ANNYIRA ÖRÜLÖK!!!!
Teljes szívemből!! VÉGRE! nagyon megérdemlitek már ezt a boldogságot! Nagyon boldog pocakosodást kívánok!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Gaby örülök, hogy benéztél, és hogy megosztottad velünk a nagyszerű hírt!
GRATULÁLOK az új élethez, és a pocaklakóhoz!!!!

igen mi is újra pbólkozunk a kistesóért :)

Kép
Kép
 
 


Beu,
köszi! :D :D :D
Ennek szerintem is már nagyon ideje volt! :wink: :oops:

Szilvi, Gabi,
gratuláció nektek! :) :)
 
 


Angel!!! Hatalmas gratula!!! nagyon nagyon megérdemeltétek már!!!!!itt lehet tesóval érkezik a poronty !!!:)

zsuzska80
Szombathely
 
 


ANGEL!!!!!!!!!
DE JÓ!!!!!!!! PONT MA BESZÉLTUNK ZSUVAL, HOGY TE MÁR ANNYIRA, DE ANNYIRA MEGÉRDEMELNÉD!!!!! ÉS TESSÉK!!!!!!!! DE JÓ!!!! HIPP HIPP HURRÁ!!!!!!!!! NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK NEKTEK!!!!!!!!! BOLDOGSÁGOS 9 (MÁR CSAK 8) HÓNAPOT KÍVÁNOK!!!!!

Ja és nekünk is zöld útja van a kistesónak ám! :wink:

 
 


Na 8) ez meg hogy került oda??? 8as akart lenni! :lol:

 
 


Druszám, :D :D :D
Itt is hatalmas GRATULAAAAA! :D A többit nem ismétlem! :wink:
Ja, és Te az első között fogsz tudni róla, ha aktuális lesz! (jajj, de nagyon jó lenne!) :wink:

Beuka,
Köszi! :D Rám számíthatsz! :lol:
Oldalborda? ... :roll: Hosszú történet... Szeretek vkit és ez jó! :) (igaz, Angyalom? :wink: )

Szilvia,
Neked is gratulálok! :D

Gaby,
Mégegyszer gratulálok! :lol:

Móni,
Rábeszélted Apát? :lol: :wink:

Puszi:
Kata
 


Zsuzska,
köszi! :D :D
Nincs kizárva! :wink:

Móni,
neked is köszi! :D
Hú, már ennyire kapuban a 4.? :wink:

Druszám,
:D :D
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a drukkot!

Igaz, semmi tünetem nincs, de remélem a babókánk növekszik és jó neki minden...
Sajna csak köv. hónap 4.-én megyek dokihoz, de legalább addigra már a szivecskéjének is kell dobognia!! És remélem fog is!!

Angel, nagyon nagy gratula neked is!! És drukkolok hogy minden rendben legyen..

Beuka, látom nálatok hamarosan szülinapozás lesz...

Kép
 


Angel: hatalmas gratula neked is:)

Kép
 


Angel!

Most értem csak haza az üdülésből és sokat gondoltam rád ott is, és látom megérte!
Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak a többieket tudom ismételni, hogy nagyon-nagyon megérdemeltétek már! Nagyon boldog és problémamentes pocakosodást kívánok!

Így akkor szinte biztos hogy többen vannak? :wink:
Most annyira szurkoltam, nagyon örülök, hogy végre összejött!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Móni!
Tényleg indul a projekt? Mi adta meg a zöld utat? :wink:
Mielőbbi örömöket kívánok neked is!!!!!!!!!

Gaby és Szilvi, nektek is gratulálok így ismeretlenül is. :D
(Én is Mákszemnek hívtam Atit, míg nem tudtam milyen nemű. :wink: Csak én x-szel írtam: Máxem. :lol: )

Kép
Kép
Kép
 


Vica,
köszönöm! :D

Azt mondták nem érdemes találgatni, egy hcg szint több tényezőtől is függ, de hosszas a fórumos tapasztalataim alapján sanszos, hogy nem egy! (Azért remélem nem 4, ennyi embrikét kaptam.)

Hú, látom nem új a hír :oops: , de most látom ,hogy érkezik hozzátok a második! :) Nemét lehet tudni?
 
 


Sziasztok!

Angel, tüneteid vannak már?? Gondolom nem is dolgozol..

Vica, köszi a gratulát.. Ez jó, erre nem is gondoltam, hogy x-szel írjam.. Nekünk fiú nevünk még nincs is... De ha fiucska akar jönni, akkor találunk ki vaalmit majd..
Jó pocakodást neked is!! És azt már tudjátok hogy a kistesó milyen nemű lesz???

Kép
 


Szilvi,
tünetek nem nagyon vannak, a kőciciken kívül.
De, dolgozom! :wink:
 
 


Vica!
Nem is volt piros! :wink: :lol: Igazából nem védekezünk sehogy. :oops: Szóval se érte, se ellene nem tezsünk semmit. Istenre van bízva. Ha ad nekünk még egy babót, akkor örömmel várjuk, de ha nem akkor is boldogok lezsünk. :lol: Egyébként van egy ismerős, akinál most 18 év után, jön spontán az 5.!!!!, úgy, hogy az első 4 lombik volt, (3.ra ikrek lettek, akik nemrég múltak 1 évesek). Szóval vannak még csodák!!!

 
 


sziasztok!

Angyal Mikor lesz az UH? Írtad, hogy nem a Te dokid mondta le a jó hírt ,beszéltetek már vele? Gondolom Ő is nagyon örült. Uh-ra még hozzá mentek, vagy most már utatokra vagytok bocsátva és szülészhez mész? Munkahelyeden tudják?
Kőcici :lol: az nagyon jó!! Nekem már tökre hiányzik :) :wink:
ja még régebben kérdeztem, hogy tudsz-e esetleg valami összefüggést a hasi műtét, és az érezhető pé.-között? Mert ahogy írtad belegondoltam én is azóta érzem.

Móni Ez igen! Ezt valahogy így is kell felfogni :) (én is így szeretném :), mármint jó lenne négy gyerkőc). Akkor drukk nektek!

Szilvia 4-e mindjárt itt van! tessék ám majd jönni a hírekkel!!!

Kata Ne tessék már ilyen rébuszokban beszélni :) Az biztos, hogy jó valakit szeretni, de Ő is viszont szeret? na ha túl indiszkrét voltam nem kell ám válaszolni :)

Kép
Kép
 
 


Beu,
november 5, és azt a doki fogja csinálni! :D
Másnapra kértem időpontot a nődokimhoz is! :wink:

Egyértelműen műtét óta érzem a pé-t, állítólag az összenövések okozhatják.
 
 


Angel!
Kőcici: :lol:

A Kistesó nemét még nem tudjuk, én lányt érzek, de nem hiszek már ebben, mert Atinál is lányt éreztem.:)
Hónap elején doki, akkor remélem kiderül.

Móni!
Tényleg csoda, ami az ismerősöddel történt. Sok örömet neki is.
Végül is logikus ez a zöld út. :wink:

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem, a párommal boldog házasságban élünk egyre gyakrabban szóba kerül a családalapítás.
Sőt én igazából napról napra erősebben érzem, hogy édesanya szeretnék lenni.
Lakást szerettünk volna vásárolni tavasszal, de úgy néz ki, hogy a válság miatt csúszni fog ez az egész :cry: , pedig olyan közel voltunk!!!!!!!! Most anyósnál lakunk.
Szerintetek felelőtlenség lenne saját lakás híján belevágni a babprojektbe :oops:
 
 


Angel, hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok, nagyon szépek a gyerekek, mindenkinek gratulálok és minden jót kívánok!
Ölelés:
Pihi
 
 


Vica,
mondhatnék betoncicit is! :)

Megérzésekben mindig jó voltál! :wink: Szal jönni fog a nuna! :lol:

Olga,
üdv itt! :)
Ha a tökéletes körülményekre vársz, valszeg sosem fog eljönni.
Mi ugyan saját lakásban lakunk, de 26nm, alkesz szomszéddal, és nem is hinném, hogy egyhamar költözés jönne a képbe.

Sztem vágjatok bele, meg ugye az sem biztos, hogy azonnal összejön...
 
 


Pihi :D
Ezer éve nem hallottam rólad!!!
Mi van veled/veletek :?:

Beu,
tuti ötlet volt feléleszteni a topicot! :)
 
 


angel, írtam privit! De jó, hogy emlékszel rám! :D
 
 


Sziasztok,

Móni,
Ez tök jóóóó! :D Drukkolok, h akarjon menni négyeske! :wink: Képeket ollyan nagyon régen láttunk már a gyerekekről....

Beuka,
Édes vagy! :D Nem a szeret-nemszeret a kérdés - legalábbis nem hiszem, h kérdés lehet. 8) Nem vagy indiszkrét, de részleteket inkább priviben írok, jó? :wink:

Vica,
Ugyanúgy érzed a lányt, mint Atinál? :D Mert akkor megint nem lesz Luca (ugye jól emlékszem?) ... Tényleg, neveitek vannak már? Ati-szerelmemnek küldök egy naaagy puszit! :wink:

Olga,
Üdv itt! :) Nem kérdés: vágjatok beleeee! 8)

Angyalom,
Betoncicik?! Aztaaaa, éééénisakarooooook! 8) :wink:
Ha költözni szeretnétek, jöhettek hozzám! :D

PIHIIIII,
Mesélj, mesélj, mi újság Veled? De jó, h újra benéztél! :D Csak előkerülnek a rég nem látott 'arcok'! 8)
Köszi Beuka! :D

Puszi:
Kata
 


Beuka,

Botinak nagyon boldog születésnapot! :D

Puszi:
Kata
 


Angel!
Élvezd ki a betoncicit! Sajnos tapasztalatom szerint ezentúl csak várandósan lesz az. Szopi alatt Pamela Anderson és tacskófül váltogatja egymást, utána meg...literes tejes-zacsiban fél liter tej. :?
Bezzeg, mióta megint babás vagyok, újra 16nak érzem magam. :lol:
(Apa is élvezi. :wink: )
Alkesz szomszéd::evil:
Amúgy mit érzel most? Lelkileg gondoltam.
Kata!
Asszem ugyanúgy érzem, ezért nem hiszek neki. Végül is tök mindegy, az se érdekelne, ha minden gyerekem fiú lenne, csak okés legyen mind. Annyira nem számít mi van a lábuk közt. Lehet egy ördögbőr lány vagy egy hegedűművész fiú is.
Drága vagy, hogy így emlékszel Lucecítára. :lol: Fiúnév: esetleg az Ati2 jöhet számba, ugyanis nincs más. :lol:
A puszát reggel szállítom, mert már alszik a ded. Bár lehet hogy benézek hozzá, mielőtt lefekszem és megcsókolom a nevedben.:wink:
Részleteket mesélsz nekem is?;)

Pihi!
Én is emlékszem ám!:) Pont a napokban gondoltam rád, mert valami lett a telómmal és csak a neved volt meg, a számod nem. Mizu veled? Jöhet priviben.

Olga!
Ha okosan csináljátok, egy gyerek az első 1-2 évben nem nagy kiadás. Szóval ha nincs nagy gáz anyósékkal vágjatok bele. És Angelnek igaza van, nem biztos, hogy jön azonnal. De azt kívánom, mielőbb hozd a jóhírt!

Kép
Kép
Kép
 


Vica,
Ééértem én, h mindegy, h fiú-e vagy lány! :D És teljesen meg is értem. Annyira nem az a fontos! :wink:
Nem voltam biztos a Lucában, de valahonnan beugrott. 8)
Már így is van 2 Atid, Te lány! :lol:
Ati érzékel már vmit a Tesóból? Mondtátok már Neki?
Köszi a puszi továbbítását! :wink: 7végén én is aludtam ebéd után a keresztfiammal - hozzámbújt és úgy aludtunk. 8) Imáááádom! Ő is olyan kis huncutpofa, mint Atid! :D
Meséltem! :wink:

Beu,
Neked is írtam (remélem, a sok bénázás után át is ment rendesen!).

Puszi:
Kata
 


Vica,
igen, azt sejtem, hogy ez nem örök állapot! :? :wink:
Tacskófület még nem is hallottam :lol: ez a szottyadt dohányzacskó lenne?

Lelkileg? Határtalan öröm, hisz mióta vágyok/várok erre, és eddig sose jutottunk... Meg egy kis aggódás, hogy tényleg megerősít-e jövő szerdán az UH (nem üres petezsák-e, nincs-e méhen kívül) ill. a másik véglet, hogy "túl" sokan leszünk... :oops:

Druszám,
betonciciket minden Katának! :lol:

Beu,
nagyon boldog szülinapot Botinak! :D
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Én is úgy örülök, hogy így pörög megint ez a topic, és egyre többen néznek be!

Angyal Megértem az aggodalmaidait. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, és úgy legyen, ahogy szeretnétek!!!(itt a bébik számára gondoltam).
Visszatérve a műtét utáni dologra, akkor lehetséges, hogy a sex is amiatt "kellemetlen" bizonyos pozitúrákban??

Kata köszi a privit :)

Pihi Örülök én is, hogy benéztél. És ha most épp nem is aktuális a babatéma, gyere bátran többször is!

Olga Szerintem is vágjatok bele, (és amint összejön húzzatok el anyóstól. :lol:). Nem biztos, hogy egyből összejön, ha meg mégis, akkor annál nagyobb öröm lesz!

Nekem a napokban van peteérésem érzem, de olyan, mintha megint a bal oldalon lenne. Most vagy nem jött be ez az egyszer egyik, egyszer másik oldalon pé. vagy csak átsugárzik a műtött oldalra a fájdalom. Na mindegy azért bizakodom nagyon és rajta vagyunk az ügyön.

Üdv: Bea

Kép
Kép
 
 


Beu,
köszi :D
Bizony szexes kellemtlenségnek is ez az oka, sajnos nálam is ez van :(
 
 


Ja, a pé nem úgy van, hogy egyszer balról, egyszer jobbról, hanem tök összevissza.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron