Új privát üzeneted érkezett!

Olvastam a legújabb Fitt Mamában, hogy azok a nõk, akik lombikprogramban vesznek részt és a mesterséges megtermékenyítés elõtt és után akupunktúrás kezelést kapnak, nagyobb eséllyel válhatnak anyává.
Hallottatok errõl valamit? Tudtok ezzel kapcsolatban valami bíztatót? Használt már valakinek?
Várom válaszotokat!
Kati8
Kati8
 


Kedves Mindenki!
Ez a dolog engem is nagyon érdekelne,ezért én is kérem,hogy aki tud errõl valami infot az légyszives irja meg!
Kedves Kati!
Ha estleg közben megtudtál róla valamit más csatornából légyszives tedd közkinccsé,biztosan vannak még mások is akit érdekelne.
Köszönöm
Berta
Berta
 


Kedves Berta!
Most járok akupunktúrára, ma vagyok a stimulálás 12. napján és azt kell mondanom, hogy használ. Sokkal egységesebben nõnek a tüszõim, van elég sok 15-18mm-esek, a nyálkahártyám pedig már most 11. Eddig méf sosem volt ilyen.
Persze nem tudom mi lesz a vége, de ennél többet én megtenni már nem tudok.
A hormonom is teljesen jó, nem pörögtem sem túl sem alul. A legutóbbi akciónál visszaesett, pedig 6 szép tüszõm volt, még csak 650 körüli lett a hormon. Hát nem tudom...
A végeredményrõl majd beszámolok.
És ha van kérdésed, és persze tudok, válaszolok.
Kati
Kati
 

 
 

Kati
Én az elsõ(és remélem utolsó is egybenKép)lombik elõtt állok.Kb. a jövõ hét végén kezdik a stimulációt. Bár sem anatómiai, sem hormonális problémám nincs mégsem jön létre a beágyazódás. 5 inszemen már túl vagyok. Kérlek írd meg hova jársz, mert nem szívesen vetném alá magam hozzá nem értõ kezelésnek. Hiszek az akupunktúra sikerében és jótékony hatásában ezért szeretnék ilyen kezeléseket kapni.
Lujza
 
 


Kedves Lujza!

Én a Váci útra jártam. A pontos címet nem is tudom, csak, hogy a Forgács utcai metromegállónál kell leszállni és a sarkon lévõ nagy szõnyegáruház mellett van a klinika "Kínai orvoslás" van kiírva. Ha arra járok megnézem a házszámot is. Talán 154 vagy 156? Kocsival is meg lehet állni elõtte.
Csak a ciklus elsõ felében javasolják - tehát a stimuláció alatt. Utána is gondoltam rá, mert a pénzt illetõen a gyógyszerekhez képest ez már nem összeg, de a kína fickó azt mondta nem szabad a leszívás után. Pihenni kell, rendesen enni és várni, hogy sikerül.
Nekem most a várakozás stádiuma van. Azt tudom, hogy épp engem kezdett "szurkálni" mikor jött egy hölgy és újságolta, hogy + lett a tesztje 4 éves próbálkozás után, igaz minden más orvosi beavatkozás nélkül.
Írd meg, hogy mész-e megtalálod-e így vagy tudok-e még segíteni és sok sikert kívánok!
Kati
Kati
 


Kedves Kati!

Nagyon örülök, hogy írtál. Feltétlenül elmegyek, mert hiszek és bízok benne.Ezután a jó hír után meg pláne. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy alakul a ciklusod. Nagyon remélem és szorítok, hogy sikerüljön a baba Kép. Azt meg tudod mondani, hogy milyen napokon és mettõl meddig lehet menni? Nagyon köszönöm!
Lujza
 
 


Kedves Lujza!
Minden nap ott vannak. H-P 7-11-ig, du.5-?(nem tuom) lehet menni. Szombat-vasárnap pedig csak 8-tól vannak nyitva 11-ig. Kell választani egy orvost ahhoz igazítod a menetelt. Persze megcsinálja másik is ha máskor mész, de nem szeretik.
Van 1 fickó kínai, 1 nõ, és Eõry Ajándok, aki csinálja az egészet. Mindhárom nagyon jó, ((((((de talán kínait érdemes választani)))) - én jobban bíztam bennük.
Hogy velem mi lesz nem tudom, de hamarosan "eredménykirdetés"...
Remélem odatalász, majd írj milyen volt, hogy sikerült!
Kati
Névtelen
 


Kati!

Köszönöm! Nagyon drukkolok érted!!Írj majd feltétlenül Te is!
Lujza
 
 


Kedves Lujza!

Csak bíztatásul:
ma reggel pozitív lett a tesztem. Persze még UH nem volt, de bízom benne, hogy minden rendben lesz.
Úgyhogy hajrá!
Éljen az akupunktúra!
Kati
Névtelen
 


Lujza!

Voltál már akupunktúrán? Milyen volt? Kinél voltál?
Ha van idõd, jelentkezz!
Kati
Kati
 


Kedves Kati!
Elõször is szívbõl gratulálok!!!!!Még a könnyem is kicsordultKépNagyon boldog babavárást kívánok!!!
Tegnap voltam akupunktúrán annál a kínai orvosnál, akit javasoltál. Nagyon jó fej, kedves, barátságos. 3 tût szúrt a hasamba, egyet-egyet a bokám fölé. Egy óra hosszat voltak bennem a tûk. Azt mondta, hogy nincs semmi probléma, a befogadó meridiánt erõsíti. Nem ígért 100%-os sikert, de bizakodni kell. Te hányszor voltál? Igyekszem minden nap elmenni, de nem tudom, hogy odaérek-e mindig idõben.
Végülis hány tüszõd lett? Mennyit ültettek vissza?Hol és ki csinálta?
Lujza
 
 


SZia Lujza!

Örülök, hogy bejött a dolog! Bízz benne és hátha épp ez kell a sikerhez!
Nekem 10 egyforma érett tüszõm lett és Koncz doki csinálta, persze nem tudott róla, hogy közben akupunktúrára is járok - õk nem szeretik igazán az ilyesmit. Mostmár mindegy. Remélem minden rendben lesz a jövõ heti UH-on és kívánom Neked, hogy sikerüljön!
Minden nap kellene menni, mert gyis csak a punkcióig max a transzferig ajánlott. Próbálj minden nap elmenni!
Sok sikert és ha tudok segíteni szólj!
Még nem szóltam a kis kínaimnak, csak ha már képet is tudok neki vinni... el ne árulj neki! :-))))))
Kati
Kati
 


Szia Kati!

Minden rendben lesz meglátod.Olyan jó Neked!!Igyekszem minden nap menni, de Budaörsön dolgozok reggeltõl estig és pont ma úgy néz ki nem érek oda Kép(. Hány napos embriókat ültettek vissza és mennyit? Csodálatos érzés lehet!!!
Lujza
 
 


Lujza!

Még semmi különöset nem érzek, azért is vagyok nagyon megijedve!
3 embriót kaptam vissza 5 naposan.
Van még kérdésed?
Kati
Névtelen
 


Kati!

Ma vagyok a 8.napon, reggel voltam UH-on, hogy megnézzék hogy indultak be a tüszõk. Még nincs túl sok, az egyik oldalon 4, a másikon 1, de ma emeltük az injekció adagomat és remélhetõleg ennek hatására beindul a többi is. A nyálkahártyám alakulgat, már 8mm-es. Eddig legjobb esetben a 12. napon volt ennyi. A kínai orvos mondta, hogy már csak a héten kell mennem, jövõ héten már nem, ennyi is elég lesz. Pénteken megyek a következõ UH-ra, akkor már valamivel többet tudok majd, de elõre láthatólag kedden lesz a leszívás. Én is szeretném, ha várnának 5 napig a visszaültetéssel, de nem hiszem, hogy ezt kérhetem. Ezt az orvos, vagy a biológusok döntik el? Az 5 naposoknak nagyobb az esélyük a megtapadásra. Az életkorom esetleg befolyásolhatja a döntést? Elmúltam 34.Az az egészben az a legszomorúbb, hogy semmilyen problémát nem találtak, mégsem sikerült sem spontán, sem 5 inszem alkalmával. Mindenesetre a lombikban nagyon bízok. Mikor mész UH-ra? Kváncsi vagyok hány baba tapadt meg. Nem kell megijedned, mert az csak jó jelent, ha nem érzel semmit. Én minden hónapban már a 23-24. naptól görcsöltem és nem is jelentett jót. Ott már baba van és minden rendben van.Már csak a számuk ismeretlen, de hamarosan azt is megtudod Kép
Lujza
 
 


Lujza!

Alakulni fognak azok a tüszõk ne aggódj! Nõnek még rengeteget, a nyálkahártya pedig egyszerûen szupi! Csak hízlald még egy kicsit!
Te hová jársz, melyik intézetbe?
Az, hogy elmennek-e 5 napih az embriókkal attól is függ, hogy hány tüszõd lesz. A legjobbhelye az embryónak a pocidban van. Ha biztosabbnak látják, hogy 3 naposan kerüljenek oda vissza, akkor visszateszik õket. Mindezzel együtt azt tudnod kell, hogy a babához a blasztocisztán(=5 napos embryo) át vezet az út.
Ami engem illet: biztos vagyok benne, hogy 1 kisbaba van a pocakomban. Volt már egy ikerterhességem néhány hétig és akkor aztán minden tünet még a teszt elõtt jelentkezett... most meg hiányolom azokat az áhított tüneteket.
Sok-sok sikert Neked!
Otthon maradsz a beültetés után? Vagy mikor akarsz szabira menni?
Kati
Névtelen
 


Szia Kati!
Én a Kaáli intézetbe járok. A Schöpf-ben csinálták az inszemeket, utána kerültem ide. Szeretnék otthon maradni. Eddig soha, vagy alig pihentem, de most erre is nagyobb hangsúlyt fogok fektetni. Izgalmas dolog. Ahogy közeledik egyre izgalmasabb. Csak utána az a két hét várakozás ne lenne! Azt nehezen viselem.
Kívánom, hogy egészségesen, boldogan kihordott terhességed legyen! Írj majd, hogy mi volt az UH-on.Mikor mész?
Lujza
 
 


Bocsánat, hogy beleszólok!!!!

Sziasztok!

Én is hasonló cipóben járok, mint Ti, de én még csak 5 akupunkt. kezelésen vagyok túl, és ma kaptam az elsõ injekciót a 2. inszem.hez. Drukkolok Lujza,egyébként én is a Schöpf-be járok. Kihez jártál ott?

Katie
Katie
 


Katie
Horváth tanár úrhoz jártam. Nagyon kedves, aranyos, segítõkész és lelkiismeretes. Csak jókat mondhatok róla. Én is az 5.akupunktúrás kezelésen vagyok túl és már csak kettõre kell mennem.
Lujza
 
 


Lujza!

Nagyon-de nagyon drukkolok, és kiváncsian várom az eredményeket...... :-)))

Tegnap, hogy elolvastalak Benneteket kicsit jobban kezdtem bizni ebben az egész dologban. Én 22.-n megyek ultrahangra, hogy hogyan növekednek a tüszõim.

Feltétlen irj ebbe a topicba az eredményeidrõl, Kati Te is, örülök, hogy megtaláltam ezt a topicot!!!!

Minden jót!!!
Katie
Katie
 


Sziasztok!
Holnap reggel megyek a punkcióra.Szorítsatok! Nagyon izgulok!Tegnap voltam az utolsó UH-on, ahol 6 szép nagy és 4 kicsi (de még jó lehet) tüszõt talált. Este 1/2 11-kor megkaptam a két ampulla Profasit, ma éjféltõl nem lehet ennem, innom. Már nagyon feszülnek a petefészkeim, fõleg a bal.
KatieKép
Szorítok, hogy szépen növögessenek a tüszõcskéid!
KatiKép
Mikor mész UH-ra?
Lujza
 
 


Lujza!

Nagyon nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen a punkción is és persze a petesejtek "randijához" a fiúkkal!

Szerdán lesz UH. Már nagyon várom. Szerintem látni fogjuk már a pici embriócskát is nem csak a petezsákot. remélem minden rendben lesz.

Te pedig nagyon ügyes legyél és ne egyél már este késõn,, igyál sok folyadékot, segít, hogy ne legyen olyan erõs hányingered az altatás után!
Várjuk a beszámolót!
Kati
Kati
 


Kati
Mi volt az UH-on??? Írj feltétlenül!
Katie
Hogy állnak a tüszõcskéid?
Én tegnap voltam punkción, 6 petesejtet tudtak leszívni. Ma 1/2 11-kor hívtam õket, hogy mennyi termékenyült meg belõlük. 5 sikeresen megtermékenyült KépKép és remélem szépen osztódnak tovább. Pénteken lesz a visszaültetés. Már nagyon várom és persze rettentõen izgulok. Remélem megtapadnak szépen!
Lujza
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is Katalin vagyok, a Váci utcába jártam akupunktúrára. A 4. lombikprogramunkat fejeztük be és bár az 1. UH-on még csak 1 babát, de most szombaton már 2 babát láttunk.
Csak ajánlani tudom az akupunktúrát nektek, nekem nagyon bejött a jelek szerint. Már láttuk mindkét babának a kis pulzáló szívcsövecskéjét. Az egyikük kicsit kisebb, de ez az orvosom szerint normális. Nagyon megható volt látni õket a 4 éves küzdelmünk után. persze egészen nyugodt csak akkor leszek, ha már a karunkban lesznek - ez tényleg így van - de hiszem és bízom benne, hogy tényleg minden rendben lesz.

Lujza!
Szívbõl kívánom Neked, hogy használjon. Én is Chang Yao-hoz jártam. Ugye ez ad reményt?

Katie!
Veled mi újság?

Kati!
Te is adj hírt magatokról!
Üdv mindenkinek:
Katalin 2 Pocaklakóval
Katalin
 


Katalin
Nagyon örülök a jó hírnek, nagyon boldog babavárást kívánok.
Mindig új reményeket adnak az ilyen jó hírek.Nekem pénteken volt a visszaültetés.3 embriót kaptunk vissza (7+5+5 sejtesen, 3 külalaki pontosan).A nyálkahártyám maradt 9mm-es. Lehetne jobb is, de természetesen én nagyon reménykedek.Nagyon nehéz ez a két hét várakozás. Sokat pihenek, mert feszül a hasam alja. Ha lehetne az idõt elõre pergetni, most biztos megtenném.
Katie
Én is kíváncsian várom mi van Veled.
Kati
Írj Te is mi volt az UH-on.
Lujza
 
 


Sziasztok Lányok!

Egyszerûen olyan vírust kapott a gépünk, hogy nem lehetett semmit csinálni.
Szuper volt az UH.
Már láttuk a kis pulzálást. Olyan édes volt a mi kicsikénk!!! Kép Boldogok vagyunk, határtalanul! Petezsák már 25 mm, látszott a szabályos szikhólyag és a BABA, 5mm.
Nektek is ezt kívánom! Neked Katalin pedig duplán!
Lujza!
Ügyesen! Beszélgess a babákkal! Adott valami jó tanácsot közös kínai barátunk?
Vigyázz magatokra! Most kismama vagy és maradj is az!
Kati
Névtelen
 


Sziasztok
Ma egy kicsit elkezdett görcsölgetni a hasam,ami miatt nagyon el vagyok keseredve. Mit csináljak?Itthon vagyok, sokat fekszem és mégis. Miért????
Kati
Szívbõl gratulálok és remélem most már megnyugodtál.Nagyon boldog babavárást kívánok.
Lujza
 
 


Sziasztok!

Nekem is hatott az akupunktura.

Mult hét szerdán voltam UH.-on 2 db tüszóm lett egy 14 mm-es és egy 21 mm-es a nyálkahártyám pedig 10mm volt. És MINDEZ A 11. CIKLUSNAPON.
Nem volt inszem. megpróbáltuk itthon összehozni a dolgot.
Péntek volt az aktuális nap. Mi mindent megtettünk.

De sajna már fájdogál a hasam, mint akinek meg fog jönni.....:-((((


Sziasztok! A babásoknak gratula!!!! Majd még jelentkezem.
Én az Ormos Intézetbe jártam akupunkturára.


Katie
Katie
 


Katie
Nekem is ugyanúgy görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni. Naponta többször és néhány percig tart. Miért?Mi lehet ez?A 23.ciklusnapomon vagyok még csak, de már harmadik napja görcsölget. EL vagyok keseredve.
Lujza
 
 


Kedves Lujza!

Ne legyél elkeseredve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nekem szinte folyamatosan görcsölgetett a beültetés után. Egyetlen dolgot tettem: nem foglalkoztam vele. vendégségbe, kirándulni jártunk... néha igaz kellemetlen volt a görcs, de amint elmúlt - el is felejtettem. Ezt javaslom Neked is. lehet, hogy helyezkedik babó(k), készíti a fészkét. Ne ijedj meg! Nekem az orvosom azt mondta, hogy ne foglalkozzak a tünetekkel, jelekkel - lehet hogy ne is lesz és eddig szinte igaza van. Semmi mellfeszülés, tényleg csak a görcsök - most is és néha émelygés. ennyi.
Fel a fejjel! Pihenj amikor csak tudsz, igyál sokat és pozitívan állj a dolgokhoz!
Kati
Kati
 


Kati
Köszönöm szépen a megnyugtató sorokat.El sem hiszed, hogy ez mennyit jelentett számomra.Az ivásról kicsit megfeledkeztem,de mostantól figyelni fogok arra is.Amikor görcsölök megpróbálok majd egy kicsit lazítani, hétvégén pedig teszünk egy kellemes túrát.
Lujza
 
 


Lujza!
Csak "lájtosan" azzal a túrával!!!!!!!
:-))))))))))))))))))
Kati
Névtelen
 


Nagyon várjuk a jelentkezésedet, Lujza! és drukk!!!
kívánok neked 2 csíkos tesztet!!!!
Jelentkezz a fejleményekkel!
Kati
Névtelen
 


Kati,Katie és Katalin Kép
Pozitív lett a tesztem KépKép. Délelõtt be is rendelt az orvosom a Kaáliba vérvételre, és már az eredmény is megvan. A vérvétel is igazolta a terhességet Kép. Jövõ pénteken kell mennem UH-ra, bár még egy kicsit korai, de utána való héten nem lesz az orvosom és szeretne megbizonyosodni róla, hogy minden rendben van. Azt mondta, hogy szerinte petezsákot már kell látnunk. Nagyon-nagyon boldog vagyokKép
Lujza
 
 


Kedves Lujza!

Szívbõl gratulálok én nagyon boldog babavárást kívánok Neked! Kép Kép Kép
Látod, valahogy megéreztem azért kérdeztem néhány perccel korábban, mint ahogy írtad.
Gondolom hamarosan lesznek tünetek is. Mit gondolsz hány baba van a pocidban? UH után azonnal írj! És tényleg nagyon örülök, különösen, hogy én küldtelek a szupi kínai orvoshoz!!!! Kép Kép Kép
Aztán el kell ám újságolni a kínai barátunak! Had örüljön õ is!
Várom jelentkezésedet!
Kati
Kati
 


Gratula Lujza!!!!!


Nekem sajnos nem sikerült, azóta már meg is jött....
Kedden kezdem a következõ stimulálást az inszemre. Az akupunkturát persze nem hagyom abba, és a talpmasszázst sem.

Drukkolok mindenkinek- a legjobbakat kivánom!!

Majd jelentkezem, remélem már én is jó hirekkel.


Sziasztok!


Katie
Katie
 


Katie!
Sajnálom! Kívánom, hogy a következõ tényleg sikerüljön!

Lujza, veled mi újság van? Várjuk ám a beszámolót!
K.
K.
 


Szia K. Kép
Pénteken megvolt az UH. Egy petezsákot látott. Kaptunk róla képecskét. Mához 2 hétre kell menni a következõre, mert akkor már többet mutat magából, meg hát akkor már kalimpálni fog a szívecskéje is. Örültem volna, ha ketten vannak, de persze így is nagy az öröm. Kérdeztem az orvostól, hogy lehet, hogy a legközelebbi UH-on esetleg kettõ lesz, de azt mondta, hogy annak már most is lett volna jele. Tudod olyan sokszor hallottam, hogy az elsõ UH-on egyet láttak, a másodikon már kettõt. Szerinted??
A férjecském szerint ne legyünk telhetetlenek, örüljünk, hogy végre sikerült. Hát én örülök is !!!KépKépKép
Lujza
 
 


Kedves Lujza!

Most már muszáj hozzászólnom. Én is Kati vagyok. Na de ennyi Kati nincs a világon!!! mint ebben a topikban.
Nem is tudom mi legyen a nevem. talán Kati és az ikrek?

Nos, én is Chang Yao-hoz jártam decemberben a Váci útra. A 4. lombikom volt és most sikerült - legalábbis eddig úgy néz ki.
Az elsõ UH (szülinapomon) az én pocimban is csak 1 petezsákot mutatott, bár gyanította az orvos, hogy ha ennyire erõs az a 2. csík a teszten, lehet, hogy kettõ lesz, de nem. Egyetlen petezsák volt. Nagyon boldogok voltunk a Férjemmel, mert ez is sokévi küzdelem eredménye.
Aztán rá 2 hétre (Férjem szülinapja) volt a 2. UH. Hüvelyi UH. Betette a szondát a dokim és a Férjem uram is na meg a "szurkoló személyzet" majdnem ugrott egy hatalmasat, ugyanis kettõ petezsákot láttunk. Mindketten kaptunk 1-1 babát szülinapi ajándékként. Gyorsan belenéztünk mindkettõbe, volt benne valaki és utána jöttek a szívhangok is. Csak csorogtak a könnyeim... Az egyik babánk kicsit kisebb mint a másik, de eddig hála Istennek teljesen egészségesen fejlõdik. Már mindkettõ nagyobb mint 2 cm.
Úgyhogy igenis lehet, hogy elõkerül még másik baba is.
Az orvosom még megkérdezte, hogy lesz-e még szülinapja valakinek, hátha mégegy 3. is elõkerül, de maradtunk a kettõnél.
És semmi különleges tünetem nem volt eddig. Na jó, múlt szombaton kidobtam a taccsot, émelyegtem rendesen, de egyszerûen annyira hihetetlen volt, hogy babákat várok! Ilyen tünetmentesen és 2 baba - ilyen nincs. Még mondtam is az orvosomnak, amikor megkérdezte van-e valami baj: igen, nem vagyok elég rosszul. Persze nagy nevetés fogadta a naív beszólásomat.
Most itt vagyok a 11. héten. Most kezdenek erõsödni a tünetek, de nem olyan vészesen. Inkább az álomkór nagy.
Örülj, legyél nagyon boldog és vigyázz RÁ(juk) nagyon!
egy nagyon boldog ikres kismama, Kati
Kati és az ikrek :
 


Sziasztok!

Ma voltam UH-on 1 tüszõm van, 19 mm-es, de most kimarad az inszem, itthon próbálkozunk "hagyományosan". Holnap, illetve holnapután lesz aktuális a dolog.
Drukkoljatooooook!!!!!!!!!

Minden babásnak gratulálok, ha eddig nem tettem volna, de szeretném ha már nekem is gratulálhatna valaki.... :-))))


Katie
Katie
 


Katie
Remélem sikeres volt az elmúlt néhány nap KépKépSzorítok!
Lujza
 
 


Köszönöm, utólag is Lujza!


De nem volt sikeres..... El is vagyok szontyolodva rendesen....

Azt még nem irtam, de nekem van már egy egészséges 3 éves kislányom. Õ vigasz- de nem válasz, hogy miért nem sikerül mégegyszer!!!! Imádni való tündérke !!! :-))))


Szia!!

Katie
Katie
 


Katie
Ne legyél elszomorodva, sikerülni fog! A pici lány kárpótol mindenért és az a kistestvér is bekopogtat egyszer.
Én tegnap voltam UH-on, de nem láttuk a pici szívverését. Rendesen meg is ijesztett az orvos, mert azt mondta, hogy már látni kellene és egy kicsit kissebb a baba, mint kellene. A két héttel ezelõtti UH-hoz képest rengeteget fejlõdött, mert akkor csak petezsákot láttunk, most meg ott volt a 7mm-es babó, de már olyan 1cm körlinek kellene lennie. Egész délelõtt bõgtem.A férjemnek akkora a hite ebben a kis babukában, hogy hihetetlen. Kezdem összeszedni magam, hogy talán csak egy kicsit lusta és nincs semmi baj. Jövõ héten kell mennem a következõ UH-ra, akkor minden eldõl.
Lujza
 
 


Sziasztok!
Én a változatosság kedvéért nem Kati vagyok.
Végigolvastam a topikot és végig is izgultam! Nagyon drukkolok mindenkinek!
Nekem is van egy 4 éves kislányom, és már 8 hónapja szeretnénk a kistestvért, de nem sikerül. Decemberben végre teherbe estem és nagyon-nagyon boldog voltam, DE sajnos 9 hetes korában elhalt a magzat és meg kellett szakítani a terhességet. Most még 2 ciklust ki kell hagyni és lehet újra kezdeni az egészet. Hallottam sok jót az akupunktúráról, és ki szeretném próbálni. Szerintetek mikor menjek? Most, vagy ha már lehet "akciózni"? Sajnos nagyon sokat dolgozom és csak este 6-ra érnék oda a Váci útra. Gondolom, ha egy héten egyszer megy az ember annak nincs olyan hatása. Ti minden nap jártatok?
Elõre is köszi a válaszokat!
Andi
 
 


Szia Andi!
Én minden nap járta, igaz csak 6 alkalommal, mert azt mondta az akupunktúrás orvos, hogy nem kell tovább, elegendõ lesz. Szerintem konzultálni kellene vele, hogy elegendõ lenne-e szombat, vasárnaponként járni, vagy mit ajánl.
Sajnálom ami történt.Hogy történt?Volt valami külsõ jele? Gondolom olvastad, hogy most én is nagyon izgulok, mert nem tudom mi történik odabent. Ez a hét várakozás a legrosszabb.
Lujza
 
 


Lujza!!!

Semmi pánik, az a baba már ott van, él, és élni is akar!!!!!
Fel a fejjel, semmi baj nem lesz, ha már megdolgozott az a pocaklakó azért , hogy megkapaszkodjon, és fejlõdhessen, most sem fogja feladni!!!!

Andi!

Szerintem kezdj el minél elõbb járni akupunktúrára, ártani nem árt, maximum használ.
De látom illetve olvasom te is hasonló cipõben jársz, illetve toporogsz, mint én.
Remélem Neked több szerencséd lesz. Én már 2 hónapja járok akupunkturára, talpmasszázsra, mult héten elmentem egy homeopátiás orvoshoz is, és persze a nõgyógyászomhoz is járok rendszeresen. Ennél többet nem tudom, hogy tehetek e.

Lujza!

Feltétlen irj, hogy mi történt Veletek!!!!

Sziasztok

Katie
Katie
 


Sziaszok!
Köszi a válaszokat!
Még mindig nem mentem el, de ezen a héten el fogok mennni. Leírná nekem valaki a pontos címet? Az árak is érdekelnének. Nagyon bízom benne, hogy segíteni fog.

Kedves Lujza!
Remélem már tudsz valami jó hírt írni nekünk! Sajnos nálam semmi jele nem volt a magzatelhalásnak, de azért ez nem olyan gyakori dolog állítólag. Szerencsére. Magánban ha gondolod írhatok errõl részletesen, de most inkább a pozitív dolgokra szeretnék koncentrálni, és neked is ezt javasolnám!!

Sok szerencsét minden babavárónak!
Andi
 
 


Sziasztok!
Sajnos rossz hírrel jelentkezem, elvesztettük a babát. Az elmúlt egy hétben nem fejlõdött tovább, a szívecskéjét továbbra sem láttuk, így 8,5 hetesen sajnos elvesztettük. Holnap fekszem be a kórházba, hogy mûszeresen befejezzék a terhességetKép.
Andi
Azt mondták, hogy kát ciklus után újra próbálkozhatunk. Most nagyon szomorúak vagyunk, de nem adjuk fel!Most pihenünk két hónapot, utána újult erõvel belevágunk ismét, remélem nagyobb szerencsével.Írtam Neked magánban is.
Lujza
 
 


Kedves Lujza!


Sajnálom, ami történt, de fel a fejjel, legközelebb sikerülni fog!!!

Az elsõ terhességemet én is elvesztettem a 7. héten, és 1 hónapnyi szünet után megfogant a ma már 3 éves kicsi lányom!!! Nekem nem volt mûszeres befejezés. Sima spontán abortusz volt.

Jövõ héten szerda-csütörtökön lesz a következõ inszeminációnk!!!


Szia


Katie
Katie
 


Kedves Lujza!
Nagyon sajnálom, hogy elvesztetted a babát! Pontosan úgy jártál, mint én. Nem tudom mi lehet ennek az oka, de mióta foglalkozom ezzel a témával, egyre több embertõl hallom, hogy neki is volt ilyen. Igaz, nekem az orvosom azt mondta, hogy nem gyakori, és ritkán ismétlõdik meg. Akkor mi legalább már túl vagyunk rajta és SOHA többé nem fog elõfordulni. Na, ezt kívánom mindkettõnknek!
Sajnos nem kaptam meg a mailt, mert betelt a fiók de itt megadnám az új címemet, amit mostanában használok, mert a yahoo-val gondjaim voltak. Kérlek írj erre! mandroka68@drotposta.hu
Fel a fejjel és kitartás!
Andi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

cron