Új privát üzeneted érkezett!

KavicsKép
Akkor ezt megbeszéltükKép

GigiKép
Hová tüntél?????

Na jó éjt Lányok!
Puszi
Gabi
Vendég
 


Sziasztok

Leesett a hőm ma reggelre. KépKépKépKép

Ella
Sajnálom a negatív tesztet.Kép

Akkor hajrá 2007!
(Bár most nem vagyok valami örömködős hangulatban.)
Vendég
 


Gyugyi,Ella
KépSajnálom!

Nálam ma egy tized fok esés a hőben-talán p.é. lesz!Már tegnap is gyúrtunk rá,na meg a hétvége rászánva(ha a gyerkőc mást nem gondol,és virraszt)

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

kavics,
mester vagyok benne,főiskolán a 3-at kezdtem mikor terhes lettemKépazóta leállamvizsgáztam halasztás nélkül és ez már a 3.szakképzésemKépKépKép
gyerek mellett jobban megyKép

gabi,
írtam mailt és vagyok csak ma egész nap suliba voltam tegnap meg vasaltam esteKép

gyugyi,
sajnálom,de mi itt vagyunk nekedKép

gabi,kavics,
jó lenne nem kiközösíteni másokat és csak ketten szülniKépKépKépKépén is akarok veletekKéptegyük át áprilisra,jóKép????????????????

cuppancs
Vendég
 


Sziasztok!
(Még nem jött meg)
Egész nap hol fáj a hasam, hol meg nem. délután is mértem hőt(36,9), most este 37,2. Tudom, hogy reggel kell, mozgás nélkül stb..., de nem bírtam ki.Kép
A méhszájnak milyennek kell lenni?? Az enyém most puha, zárt és nem ott van, ahol tegnap volt (Kép)Lecsúszott.
Tényleg tiszta hülye vagyokKép
Csinálok reggel egy tesztet, akkor megnyugszom. Persze csak akkor, ha pozitív lesz KépKép
Na megszűnök, mert már magamat is lefárasztottam!
Vendég
 


gyugyi,
hahahahahaaaaaaaaaaaaa,dehogy nyugszol megKépKépKépKép
méh és méhszáj puha ha tehes vagyKépde nem tom hogy hol kell legyen,na ezt még soha nem "néztem" pedig én is tudok ám dilizni és különböző "tüneteket" felfedezni magamonKépKépKép
Vendég
 


tehes=terhesKép
Vendég
 


Sziasztok,éjszakai életet élők!!
Én is szabad vagyok he-heKépférjuram kanmuriban,a leányzó az ágyban!Kép

Gyugyi
Amíg meg nem jön,ne add fel!
Annyit tudok,felpuhulás kettőt jelenthet 1. megjövetel előt állsz 2. terhes vagy.Sokkal okosabb nem lettél ugye?
Na de én drukkolok,hogy csíkosodjon a tesztablak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gigi
Én most szeretnék fősulira menni.csak előtte(mivel érettségi alapján vesznek fel,nem felvételivel)kellene egy emeltszintű érettségi,amire még alig tanultam vmit!KépMájus pedig vészesen közelegKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


LányokKép
Ajánlok Nektek egy könyvet:Vicki Iovine: "Barátnőim a terhességről". Könnyesre röhögtem magam rajta!

A tanulás miatt nem irigyellek Benneteket. Két gyerek mellett csináltam a másoddiplomámat... A kicsi 2 hónapos volt, még szoptattam bőven. Képzelhetitek, hogy nézett ki a mellem, mikor 4-kor hazaértem! Horror!!!

Lemaradtam: Mit tanultok, ill. mit szeretnétek tanulni?
Vendég
 


Eü. fősulira pedálozokKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


én tolmács és fordtói képzésre járok,ez a fő profilomKépés muszájból csinálom a kereskedelmi vállakozó izét a működési engedélyhezKépamúgy meg nemzetkzö kapcsolatokból diplomáztamKép

okr,
eü fősuli konkrétabbanKép?ott azért sok mindent lehet tanulniKépés mi vaaaaaaan?még egyszer kell érettségizned?????????????brühühühühühüüüüüüüüüKép

gyugyi,
nekem megvan a könyv és valóban haláli,ennél már csak a "hurrá,terhes vagyok" ütősebbKép2 nap alatt olvastam el de majdnem behaltam már a röhögéstőlKép

na el apa mellé,háthaKép
Vendég
 


A qrva életbe, ma 20:15 perckor elszált ebben a városban az áram. Se TV se net, azt hittem megőrülök, fájt a sötét. Aztán találtam egy gyertyát. Az mindig van kéznélKépKép
De már vagyok. KépKép

Kriszta!
Biztos vagy te benne, hogy eü. fősuli???Kép

Gigi? Ha nem titok mit tanulsz??? Tanultál???
Gyugyi te???

Gyerek mellett??? húúú én egy kicsit fostam volna a vizsgaidőszakoktól. Így is sok vizsgám előtt fostamKépKép Na most túloztam.

Gigi, csak azért ketten Gabikával, mert egy városban lakunkKépKép Innen az együtt... De szivesen végigizguljok gondolatban a te szülésedet is áprilisban, miközben ÉJJEL 3kor szoptatunk, ki-ki a saját otthonában...KépKép Így már jó???? KépKépKép
Vendég
 


Gigi
Diplomás ápoló szeretnék lenni.
Az érettségim nem lett 5-ös,és hiába van plussz pontom,nem lesz elég vizsga nélkül.Szóval nem elég az emelt szint,még kitűnőre is kell csinálni.(10 éve még nem gondoltam,hogy fog számítani )Jajj,de jó lenne,ha a párna alól beszállna a fejembe a könyvek tartalma!!!Alig tudok vmit!Kép
No ,jó sírás helyett,megyek szunyálni!
Jó éjt!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kavics
Más választásom nem nagyon van!10 éve már ezt csinálom,(igaz diploma nélkül)késő lenne váltani!
Nálunk pénteken volt áramszünet.Tök sötét volt mindenhol.Már azt hittem jön a terror!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Húha!!!
Még nem bírok lefeküdni. Látszik, hogy az Uram nincs itthonKép Cincog a kisegér KépKépKép

Kriszta!
Értelek. Szerintem összejön ez. Kép

Gigi!
Milyen nyelvekből tolmácskodsz????

Gyugyi!
Azt a könyvet be fogom szerezni... Amit Gigi írt azt isKép Kiváncsivá tettetek.
Megy a szurok ezerrelKép

Le kéne feküdni, nincs kedvem!!!
Ma egész nap édességet zabáltamKép

Na jó, elbúcsuzomKép
Jó éjt!

Kavics
(67 cn.)
Vendég
 


Jó reggelt!Kép
Mindjárt indul a futam!

jó sokáig fent voltatok!

KavicsKép
Tanító néni vagyok és németből másodoztam.

GigiKép
Megveszem azt a másik könyvetis. Kell a jókedv!Kép

OkriszKép
Újra érettségizni? Brrrr! Utálok tanulni (vizsgázni).

Teszteltem reggel egy negatívot. Nem is tudom, mire számítottam.KépKép

Bár, ho jobban megnézem van rajta két csík: egy vékony rózsaszín meg egy vastag fehér....
Vendég
 


Gyugyi
Látom a másik topikon a görbédet!KépMegjövetelig van remény!A babás görbék ált. 3 fázisúak,ha pedig holnap felmegy a hőd,a tiéd is az lesz!
Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A teszt meg bizony korai volt még,hiszen a wunsch még pár nap múlva írja a tesztnapot!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Helló lányok!

Gyugyi Kép
Tudod,amig nem látsz pirit,addig ne add felKép

Kriszti,Gigi
Nagyon frankó csajok vagytok h igy ,ennyit???birtok tanulniKépNekem a hátam közepén futkos a hideg ha csak a nevét hallom!-na azért szeretnék tovább okosodniKép,de nem most,még nagyon frissen él az emlékezetembe,h milyen tanulniKép,brüüüüü
Gigi,felvettelek msn-re várlak,én inkább esténként vagyok ,mert nappal dolgozokKép
Bálint h van??

SziókaKép
Vendég
 


ja a fele lemaradtKép

KavicskaKép
De,tegnap dolgozóba voltamKép,ma meg Te,ahogy olvasom!
Az áramszünet nem nagyon érdekelt,mert aludtamKép,Férjem morgolódott,h most már biztos nem tudd majd felmenni játszani....,hát nem is tudodt!
Fhú én az egészhétvégét végig tudtam volna csicsizni,de nem tehettem!De majd mostKép
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakozom én is a tanulók táborához. 28 éves vagyok, de az életem első 6 évén kívül csak 1 év volt, amikor nem tanultam. Azóta ezerrel....

Gugyi!
Mi a helyzet ma reggel a pirivel?

Tücsök

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


36.5 KépKép
Vendég
 


Gyugyi
SajnálomKépKépMeg is jött??

KépKép

KépKép
okr
 
 


még nem
Vendég
 


már igen
1.cn. KépKép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Gyugyi!
Tudtad, hogy a legjobb anyák a tanítónők és a tanárok??? Komolyan, ez a kimutatásKép

Nálunk a felmenők majdnem mind tanárok és tanítónők, anyukám és apukám részéről egyaránt. Rengeteg tanár volt és vanKép Talán ezért szerettem volna én is az lenniKép

TücsökKép És mi leszel ha nagy leszel???

Gabika!
Eljön a te időd isKép
Szerintem a világon a legjobb dolog a pénz keresés. Vagy inkább a költés???KépKépKép

Kavics
(69 cn.)
Vendég
 


sziasztok,

ne hari hogy eltűntem,de bálint nagyon betegKépKépKépKép
erős légcsőhurutja van és a köhögése vészesen kezd hasonlítani a kruppos rohamhoz,brühühühühhühühüüüüüüüü
ma hajnalban annyira befelé köhögött hogy majdnem a heim pálig szaladtamKépaztán reggel bevittük a dokinéninkhez és írt neki 6 féle gyógyszert meg antibiotKép((((((pedig szombaton már taknyos se volt......
na el mert felébredt és köhögKép((((
Vendég
 


Gigike!

Nagyon szorítok, hogy meggyógyuljon Bálint baba!
Vigyázz nagyon rá.

Ez most egy nagyon ronda járvány féle, mert körülöttem többen hasonlóan ki vannak ütve. Többek közt én is 10-12 napja húzom a torokfájást, takonykort, hőemelkedést, mostmár köhögni is elkezdtem. És az egyik váltja a másikat, de természetesen egy két napig két-három tünet együtt kínoz. A babákat ez mindig jobban megviseli.
Jók legyetek. És nem haragszunk ha nem vagy!

Kavics
Vendég
 


GigiKépKép
Sok-sok gyógy puszi Bálint babának,jobbulást neki!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


GigiKép
Gyógyulást, jobbulást!
A gyogyi gyorsan hatni fog és el is felejtitek az egészet.

Ez a takony idő tehet róla! Én is dögrováson vagyok egy hete. Rám jön a köhögési roham és majd meg fúlok. Útálom.Kép

KavicsKép
Nem hallottam még erről.Kép De arról igen, hogy pedagógus gyerekétől mentsen meg az Isten Kép Kép

EllaKép
Szióka!

Voltam dokinál. Jövő héten HSG.
Ma hivatalosan meddővé lettem nyílvánítva. Ez áll a beutalón: "diagnózis: másodlagos meddőség"
Szar ügy.Kép
Vendég
 


GyugyiKép
Sajnálom azt a dög piritKép+ a HSG-t isKép,sok szerencsét hozzá,és reméljük nincs semmi gubanc!!!Kép
Az hülyeség az csak egy papir forma szöveg,csak rémizgetik az embert,ne foglalkozz vele,jól átfolyik majd a lé és már babás is leszelKép
Oxi????Kép
Nekem papirra se kell vetni ,magamtól is tudomKép
Vendég
 


EllaKép
KépKép
Vendég
 


Gabika! A legutolsó mondatodon jót röhögtemKépKépKép

Gyugyi! Azt a mondást én nem hallottamKépKép

Lesz itt kölök, csak győzzük kivárniKép
Puszika! És jó éjt!

Kavics
(69 cn.)
Vendég
 


halihóóóKép
Sehol Senki?????????????????
KépKépKép
Vendég
 


Vagyok, s olvasgatok.Kép
Vendég
 


Csóközön!!!

70 cn.!!! Csütörtöktől Norcolut!!!

Jól vagytok?

Most elvonulok gyümölcsöt zabálni!!!

Kavics
Vendég
 


GyugyiKép
Mit olvasgatsz?,nem is volt ma teremésKép
Mizú nálad? jól vagy?
Vendég
 


GigiKép
Hogy van a kis Bálint?Javul már azért?
Sok-sok puszi Nektek!
Bocsi de este már kidőltem,nem tudtalak megvárni!KépAzért nem veszed a fejem?Kép
Vendég
 


Szia MindenkiKép

EllaKép
A szomszédban böngészgettem. (megint megjött, babát szeretnék, babaprojekt előtt, PCO-sok stb...KépKép) Mintha Te is jártál volna arrafelé KépKép
Vendég
 


ááááááááááááá,ééééééééééééénnnnKépKizárt,a Shakira barátnőmmel voltamKép
De tök jól esett ám,utána még lejtettem kb 10 percig,és most frankó jó kedvem vanKép
Vendég
 


hahó,

kb reggel este vagyok,amúgy b-t kényeztetemKép
egész jó éjszakánk volt,"csak" egyszer fulladt be,rosszabbra számítottam....úgyhogy ma pozitívan állok az ájszkáhozKép

gabi,
nem haragszom mert én meg már nem jöttem vissza a géphez mert bealudtamKépKépKép

gyugyi,
tőled akartam kérdezni hogy első kettő hogy jött össze nálatok?ott is keleltt segítség vagy csak úgy jöttek?

kavics,
tyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűja,nem tom mi volt a leghosszabb ciklusom de még a végén kenderbe vágszKépén asszem mindig előbb kezdtem a norculototKép

cupp
gigi
Vendég
 


GigiKép
A lányom az első próbálkozásból sikeredett. (Utólag beírtam a hőimet a fertibe meg a wunschba is: tökéletes anovulációs ciklusom volt abban a hónapban!)
A fiam a 4. hónapban jött össze, de úgy, hogy még aktivan szoptattam. (Hőt nem mértem)

A fiad hamar sikeredett?
Most meg a 13.sikertelen cikluson vagyunk túl.
Vendég
 


Gigi
Jobbulást a kisfiadnak!Kép

Gyugyi
Én 13 hónapon vagyok túl.Ciklusban számolva jóval kevesebbKépKép
A lánykám pedig 4 hónap alatt összejött-erre a férjem:Te sem leszel már fiatalabb.KépKépNo comment.

Kavicska
Irány Norcolut,hagy jöjjön az új esély!!!!!!Kép

Ella
Akkor most sexis hangulatban vagy?Kép

Én,(bár nem tornáztam)megpróbáltam apát becsrkészni-ELALUDTKépKépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


OkriszKép
Nálam 13 ciklus=1 év.
Jó hosszú ciklusaid vannak. Idegőrlő lehetKép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Jó reggelt!

Gigi!
Nekem még sosem volt ilyen. De mivel szedem ezt a Metformin csodabogyót és ennek idő kell amig hat, hát nem sürgetem a havit. Bár holnaptól elkezdem szedni a Norcolutot. De UH-on megállapította a doki, hogy se terhesség, se PÉKép
Anno régen a tabletta szedés előtt 13-20 éves korom között. Mindig rendszeres ciklusaim voltak. Kb 30 naposak. Max. egy két napos ingadozással. Erre jött 5 év tabletta szedés. Amit tavaly hagytam abba. (júniusban) aztán volt két Norcolutos ciklusom, (itt derült ki a PCO) utánna meg spontán max 36 naposak. De ez a legutolsó..... Mindegy. Most a Norcolut meghozza. És szedem tovvább a bogyót!

Vigyázz a kispasidraKép

Gyugyi!
Mázlista vagy a rövid ciklusaiddalKép És hogy két babó ilyen könnyen és gyorsan összejött. Lesz itt harmadik isKép
Volt PÉd ezekben a hónapokban???? (UH, vagy hormon, vagy hőmérés által bizonyított???)
Ha már egy éve próbálkozol érdemes egy petevezető átjárhatóságit csináltatni (lehet, hogy elzáródtak)
A férjed kiskatonáit is érdemes lenne megnézetni.

Kriszta!!
Jót nevettem!!! Ti már rendesen rágyúrtatok arra a gyönyörű PÉre. Aviva torna szerint, most nem szabad mozogniKépKépKép !!!!! Úgyhogy Apa tud valamitKép

Kavics
(71 cn.)
Vendég
 


gyugyi,
értemKépazért kérdeztem hogy hogy lehet hogy 2 gyerek spontán megfogant és most nem?mitől lehet ez?
nekem b elsőre jött összeKépelső closty-s hónapbanKép
ezért vagyok néha optimista hogy kettecske is első re összejönKépvagy nem kéne?????????????????????
nem,mi.......na most el is szállt az optimizmisumKépááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááKépKépKépKépKép

kavics,
nekem már lyánykoromba se volt rendes ciklusom,akkor olyan 40 és 60 nap közöztt mozogtakKépfogigátló után meg ,már semmilyen spontán módon nem jött megKépde nem baj,closty jó cuccKépKépKépKép

HÍR:nem megyek hormonvizsgálatra csak köv hónapban!!!!hosszas mérlegelés után úgy döntöttem hogy majd áprilisban és akkor már úgy hogy ha kell bromo elkezdem szedni hogy júliusra oké legyekKépmert ha mennék most akkor 2X kéne....ahhoz meg nincs idegemKép

b még sípolva veszi a levegőt de se nem lázas se nem fullad,szóval jobban van,köszönjük a drukkokat,biztosan ennek is köszönhetőKépKépKépKép

cupp
gigi
Vendég
 


SziasztokKép

GigiKép
Jobbulást a kisfiadnak.

KavicsKép
Már mindent megnéztek. Volt kiskatonavizsgálat, hormonkép, closti, UH. Gyönyörű (30mm és 29mm) érett tüszők, akció(Kép) időben, megrepedt tüsző...Semmi eredményKép
Hétfőn megyek HSG-re.
Vendég
 


Halihóó Lányok!!!Kép

GigiKép
De jó,h már jobban van Bálintka,akkor mennek továbbra is a gyógysimik!Kép
És te hogy vagy????

OkrKép
Na mizú nálad?Tüszöid?????

GyugyiKép
Nyugika!!!!Sok ++++++++ hétfőre!!

Pusszka Mindenkinek!!
Vendég
 


Lányok!!!
NEmá' én irtam tegnap este,1 napja utoljára?????????????????????Kép
Mit csináltok??????
Kéretik hogy mindenki kukksizon be!!!Kép
Vendég
 


Gabika!!!
Bekuksiztam!!!KépKépKép
A PCOsban leledzek!!! Kép

kavics
(72 cn.)
Vendég
 


Ella
Kukk!Kép
A gyerek szétrongálja megmaradt idegrendszerem darabjait estére.Reggel meg nem jár erre a madár semKép
Tüszőm jelenleg nincs.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: