Új privát üzeneted érkezett!

Szia Hajni.

Nagyon jó ötlet ez a táblázat. Én is többször vissza - visszamentem. Az adatokat elküldöm inkább doki után az a biztos. Azt néztem, hogy Győrújbaráti vagy. Én Győri vagyok. Lehet, hogy a végén még együtt leszünk a kórházban?

Nagyon izgulok, hogy mit mond a doki. Holnap jelentkezem, most megyek eszem valamit.
hoila
 
 


Manofalvi!
Miért is vagyok ügyes? :) a táblát Hajni csinálja

Hajni!
Nagyon szupi lett a tábla!
Nekem be lehet esetleg írni hogy baba neve: Tímea/Dávid v. Dániel

judis
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék. Fleur vagyok művésznevemen :) és Szigetszentmiklóson lakom. 28 éves első babánkat várom és 6 hetes terhes vagyok. Valaki kérdezte mikor érdemes UH-ra menni, hát már ilyenkor is érdemes. A szíve már látszott és dobogott is. :).

Annyit még írnék, hogy kicsit hányatott volt a sorsunk, mert már 2 éve vártunk a babára. A férjemmel voltak problémák és 5 év alatt 10% esélyt kaptunk, a második inszeminációra várva mégis spontán összejött. Szóval el tudjátok képzelni mennyire boldogok vagyunk. Egész a 41. napig vártunk a teszttel is. :)

A cici nálam is probléma és nekem nagyobb is lett :) az érzékenység mellett. És én is állandóan éhes vagyok. Ez szörnyű, mert óránként rajtam van az ehetnék. Ma pl reggeliztem, megettem már egy joghurtot és egy almát is és megint éhes vagyok :). Láttam, hogy más is vanl, aki ezzel küzd :).

Na puszi nektek örülök, hogy csatlakozhattam. Nemsokára lesz új vonalzóm is. :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 

 
 

Sziasztok!
Az én adataim:
szülés várható időpontja: 2007.szept.5.
kórház: Kecskemét
teendők: jan.31. védőnő


Manófalvi: akkor Te is Kméti vagy? vagy környékbeli? Lehet, hogy személyesen is összefutunk majd valahol... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Hát sziasztok!
Szívből örülök minden új és régi kismamának! :D
Hajni20, nagyon köszi a táblázatot, remek! Gyorsan adatolok is:
a szülés várható időpontja: 2007. 09. 05.
első baba
kórház: Schöpf-Merei (egyelőre)
aktuális: a 12. héten (márc. eleje) UH
Köszönöm, ha felviszed!
Hát, lányok, nálam is minden van: alacsony vérnyomás (ha felhúznak, eléri egészen a 90/60-at), sok pisilés, feszültség (ez nálam újabb tünet, eddig mennyei nyugalommal viseltettem minden iránt, de a héten valahogy mindenen bosszakodom), olyan farkaséhség, hogy minimum kétszer ebédelek és vacsorázom (minden terheskönyv leírja, hogy "ne együnk kettő helyett" - jó, én nem akarok, de ha nem eszem azonnal, amint éhes leszek, leesik a vércukrom, és az ájulás környékez, úgyhogy nem véletlenül ettek az asszonyok régebben is várandósság alatt olyan sokat).
Ahogy többen érezzük magunkat, rémüldözve emlékszem vissza arra a kb. 7 hónapos kismamára, aki az edzőteremben, ahová korábban jártam, vadul ellipszistrénerezett. Mint megtudtam, ott dolgozott edzőként, de ez akkor is megijesztett. (Biztos azt mondaná egy pszichológus, hogy ezzel a rémüldözésemmel csak a nagy evéseim miatti frusztrációmat akarom leplezni. ;-)).
Mindenki nagyon vigyázzon magára és a babára! A fertőzésekkel küszködőknek kitartás, nem elcsüggedni! A 2. trimeszter állítólag sokkal élvezetesebb lesz! :lol:

Kép
Kép
irina
 
 


Ja, és az első babánk lesz, szóval nincs még testvérkéje.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Na és az elírásaimról nem is szólva:
7 hónapos kismama = 7 hónapos terhes :lol:

Kép
Kép
irina
 
 


Még valami: a szülési szabadságot kérdeztétek.
Én igazából nem szeretném kiíratni magam, mert nincs rá szükség (könnyű a helyzetem e szempontból, mert tanár vagyok, és a szemeszter júniusban véget ér, így pont lesz két hónapom -- akkor kell kötelezően kivenni az éves szabinkat --, hogy "fészket rakjak". :lol:
De ha nem így lenne, az utolsó 1-1,5 hónapra biztos kiíratnám magam, látom a 9 hónapos terhes (mindenórás) barátnőmön, hogy bizony szükség van arra.
Szóval csak kímélően, ne egy igazgatói mítingről essünk be a szülőszobába. :lol:
Ja, a munkahelyen még nem szóltam, majd a 12. hét után valamikor. Ej ráérünk arra még. :P

Kép
Kép
irina
 
 


Sziasztok!

Bocs Judis, elnéztem. Attól még lehetsz ügyes! :lol:

Falevel2:
Igen, kméti vagyok! :lol: :lol:

Irina szerencsés vagy, hogy nálad nyáron kötelező szabi kezdődik. :D

Tegnap este azon gondolkodtam, hogy ilyenkor az egész éves szabadságunkkal rendelkezhetünk, mintha egész évben dolgoznánk? Tud erről valaki valamit? Mert az olvastam, hogy a szülési szabadság 24 hét, de mi van a rendes szabival??? Időarányos lesz, vagy mi?

Na megyek vissza dolgozni, mielőtt leharapják a fejem! :?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék. Szeptember elején fogok szülni. Nálunk sem volt egyszerű a helyzet, mert az első inszemre vártunk, de mivel a gyógyszer, ami stimulálást csinálta volna állítólag nem hatott, így elmaradt az inszem. Eztán mi csak összehoztuk azt a lehetetlent, így apszolút spontán lettem terhes. Most 7 hetes vagyok és 5 napos, a bébi 13 mm.
Egyébként én is folyton éhes vagyok, ez borzasztó, na és ez az állandó pisilés??
manó79
 
 


Kép
Vendég
 


Hoila:
dejó, h győri vagy. :lol:
ki a dokid?

Üdv az újaknak, a táblához kérek még adatokat.
Vendég
 


hajni20,
szuper, nagyon köszi a beírásokat!
Üdv a csapatban, manó79! Gratulálok a babához!

Kép
Kép
irina
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon örülök, hogy felfedeztem ezt a topicot.
Szeretnék én is felkerülni erre a szuper táblára!!! :D
28 éves vagyok, a héten voltam öt hetes. Ez lesz az első babánk.
8 éve élek együtt a párommal, mindketten nagyon boldogok vagyunk!! :) :) :)
Tegnap voltam először dokinál. Mivel nem volt orvosom, a Flór Ferenc kórházba mentem, Kerepestarcsára: 48x39mm-es gravid... 14mm-es nyálkahártya echoval és 4 mm-es szabályos petezsák...
:D :D
Azért én egy csöppet csalódtam, amikor a diagnózson csak ennyi szerepelt : korai grav.
Pedig ott is nagy betűkkel be kellett volna írniuk, hogy : GYERMEKET VÁR :D
Végülis ma választottam orvost, akiről sok jót hallottam, és el is vállalt. Jövő hét szerdám megyek hozzá. Nagyon szeretném, ha akkor már beláthatnánk a petezsákba!
A tüneteim: eszméletlen fáradságérzet, sűrű pisilés (20-30 percenkét!) és persze a mellfeszülés.
Azért az öröm mellett tele vagyok félelmekkel is. Senki nem mondta hogy ennyire fog aggódni az ember lánya, hogy minden rendben legyen!!
Nos ennyit magamról.
Üdv mindenkinek! Phenjetek sokat.
sense
 
 


Hello Mindenkinek!

tok sokan lettunk es milyen elenk a forumunk! klassz lenne, ha vegig igy maradna!
van vki aki a sote I. klinikara jar? lenne nehany kerdesem!

hajni: februar 21. doki/uh

udv mindenkinek, egyetek sok gyumit!

Kép

Kép
mmarica
 
 


Lányok!

Tud v.ki arról v.mit, hogy az ajakherpesz (nem most jött ki először, életemben már sokszor volt) okozhat-e v.mit a babának?

Utánaolvastam,de nem igazán nyugtattak meg a hozzászólások egy másik fórumon. :cry:
A másik meg, hogy nagyon enyhe sötétebb sárga folyásom van (nem barna), ilyenetek nektek nincs?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Hello!
Most próbálkozni fogok a vonalzóval! Én is ... :D
Vera!
Ma én is megjedtem egy kicsit. Valami halványbarna váladék nekem is megjelent, de csak egyszer tapasztaltam ma.
Úgy döntöttem, normális állapotnak veszem. Hisz vannak olyanok, akik menstruálnak is a terhesség alatt.
sense
 
 


Sziasztok,

Én is nagyon megörültem a topicnak, legutóbb csak 2007 augusztusit láttam...
Mi szeptember elejére várjuk első babánkat! Óriási boldogság, mert több mint 5 évet vártunk rá, ezért nagyon izgulok mindenért. A 6. héten UH-n már látszott kimutatható szívverés :)
A 7. hét első felét szinte végig ágyban töltöttem, annyira rosszul voltam, hogy még az italt sem kívántam. Szerencsére most már jobb a helyzet, ki tudok mozdulni.
A +teszt óta sajnos folyamatosan barnás váladék van, ami az orvos szerint nem jó, vetélést okozhat. Eleinte látott egy hematómát a baba közelében, és úgy tűnt, amiatt van a "vérzés", de egy hét múlva a hematóma felszívódott, a barnázás viszont maradt. Most antibiotikumot kell szednem, mert az orvos szerint valami belső gyulladás is okozhatja. Vannak/voltak valakinek hasonló tünetei?
Üdv mindenkinek,
Ardo
7+2
ardo
 
 


Újabb vonalzó próba.
:D
sense
 
 


Lányok!

Ma reggel barnás pecsételő vérzéssel elrohantam a dokihoz, aki a decidua (méhfalban) 2,5 cm hosszúságban bevérzést látott. A CRL (magzat?) 5 mm-es. Szigorú fekvésre ítéltek itthon ha nem akarok elvetélni. :cry:
Holnap du. felkeresem a saját orvost is az SZTK-ba, hogy vegyen fel táppénzre, senkinek nem kívánom azt a mai reggeli érzést ami elkapott a WC-ben.

Egyenlőre elbúcsúzom tőletek, remélem nem lesz semmi baj és egy-két hét múlva felszívódik a bevérzés és erősen megkapaszkodik a kis manó :(

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok Lányok,

tegnap megvolt a második vizsgálat is :D Úgy tűnik minden rendben, mennem kell jövő héten vmikor vérvizsgálatra meg a védőnőhöz kiskönyv ügyben.

Olyan hihetetlen volt látni, ahogy Drágaságom szive vert. Hangot sajnos nem produkált a gép, csak a mozgás látszott.

Megpróbálok képeket is mellékelni, itt jól látszik a különbség.
6+1 és 8+1 a két kép :-)

Kép http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 252.89.jpg[/img]

Vera,

nagyon szorítunk Neked, hogy minden rendben legyen. Pihenj sokat!

silka [img]
silka
 
 


Akkor ezek szerint 2 nem megy együtt.

Szóval a friss kép újra:

Kép
silka
 
 


Sziasztok!

Vera:
pihenj sokat és nem lesz semmi baj.

Silka:
nekem csak az egyik kép jön be, de az nagyon szép. :)
Én ma este megyek.:)

Csajok:
én most elköszönök, elmegyünk 1 hétre pihenni.Jövő pénteken este jövök.
Addig is Mindenkinek minden jót!

Puszi

ui: este doki után még bepötyögöm, h mi volt. :)
Vendég
 


Sziasztok !

Elvileg én is szeptemberben fogok szülni 27-e környékén.
Hétfőn voltam dokinál a méhnyálkahártya szerint nagy a valószínűsége a terhességnek .
Holnap reggel kell csináljak egy tesztet nagyon izgulok már.
Félek a csalódástól, hogy nem két vonal lesz rajta.
20200310173350
 
 


Szia Timi,

üdv a csapatban!

Biztos összejön a két csík :wink:

Nálam annyira nem volt egyértelmű (és féltem, hogy csak oda akarom látni azt a csíkot), hogy összesen 4 tesztet használtam el 3 nap alatt :lol:

silka
silka
 
 


Szia Silka !

Köszi kedves vagy .
Én is reménykedek.
Majd holnap megírom az eredményt de ha nem mutat semmit akkor sem leszek elkeseredve mert nekem soha nem jeleznek az ilyen tesztek majd max bemegyek a dokimhoz egy uh-ra meg egy vérvételre. :D

ui.: még kezdő vagyok itt ilyen vonalzót hogy lehet feltölteni ?
20200310173350
 
 


nagyvera, az egész topik drukkol Neked, hogy minden rendben legyen! Pihenj sokat!!!
timi, drukkolunk, hogy terhes legyél (mit legyél: vagy!).
haj, eddig olyan minimálisan émelyegtem, de tegnap óta valahogy folyamatosan. amint alábbhagy a mellfeszülés, elkezdek aggódni, hogy jól van-e baba, biztos ismeritek az érzést (biztos bent van még az a gyerek?). nem tudom, hogy bírom ki azt az egy hónapot, mire UH-ra mehetek (bár mehetnék hetente is, tudom :lol: ), mindegy, ha nagyon nem bírnám, azért elfutok.
nektek is havonta kell a védőnőhöz menni? nekem az első súlymérésem drámai volt, mert nagy többkilós bakancsokban voltam, de azt mondták, sebaj, azzal álljak rá a mérlegre. :D

Kép
Kép
irina
 
 


timi: vonalzóügyben (engem is a többiek okosítottak ki) ennyi a teendő: válaszd ki, melyik vonalzó tetszik, annak a honlapját keresd meg (mellékjük van írva: babafalva.hu; lilypie.com stb.), én a babafalvásat tudom elmesélni: összeállítod a honlapjukon a vonalzódat, majd emailben megkapsz tőlük két kódot, azok közül a BBCode-ot másold be az aláírásod alá (az aláírás részhez itt a babaneten a Segédletek c. részre kattintva, majd azon belül a Profilt megkeresve jutsz el).
Azután már az összes hozzászólásodhoz automatikusan mellékelni tudod az aláírásodat, és előjön a vonalzó is (ami naponta frissül, a régiek is mind).
üdv,
irina

Kép
Kép
irina
 
 


silka, szépséges nagy az a baba már, gratulálok! :D

Kép
Kép
irina
 
 


Szia Irina

Köszi szépen a segítséget.
20200310173350
 
 


Irina

AZ elöbb elfelejtettem írni, hogy köszi a drukkolást.
Még új vagyok itt de nagyon tetszik , hogy mindenki ennyire kedves. :D
20200310173350
 
 


silka: mennyi idosnek mondtak a magzatot?

van aki nem birja ki a 12. hetig es elmegy hamarabb uh-ra? en lehet nem birom tovabb, izgulok!
a terhessegi csikkal kapcsolatban nekem is nagyon halvany volt a csik, hogy kinyitottam az ablakot (napfenyt akartam), mert en is ugy gondoltam csak oda kepzelem. de ott volt! milyen jo is volt!

nincs vkinek jo otlete kajakra? ami fincsi, de nem sok kalorias? jah es nem vagytok rosszul tole!?

Kép

Kép
mmarica
 
 


Sziasztok

Én is voltam ma dokinál, nem nagyon nyugtatott meg az uh. Kisebb a terhesség mint amekkorának a naptár szerint kellene, de hosszú ciklusaim szoktak lenni, remélem csak ennyi. Csak egy petezsák látszódott még most. Mondjuk egy csak egy kis magánrendelős uh volt, kórházira majd 5 hét múlva kell menni, addig semmi dokilátogatás. Meg adott egy tesztet, hogy jövő héten csináljam meg. Elég ideges vagyok most emiatt. Van még 5 hetem izgulni. mondjuk ha a jövő heti teszt nagyon szép erős lesz, akkor megnyugszom kicsit. Remélem megmarad. Most elég szomorú vagyok. :(

Kajákat én is szívesen foganék, nem nagyon tudok mit enni, ma a mekis sajtburger viszont nagyon jól esett kólával. Nagyon ritkán eszek ilyet, de annyira megkívántam :)

nagyvera!
A lányomnál 6 hetesen én is véreztem, gyorsan kórház, uh. jó nagy hematóma, haza sem engedtek egy hétig, utána itthon is feküdnöm kellett még pár hétig, de utána már probléma mentes volt a terhességem, és szép nagy egészséges baba született. De nagyon fontos hogy csak wc-re és zuhanyozni kelj fel. Én még ágyban is ettem. Drukkolok hogy szépen felszívódjon.[/b]

judis
 
 


Halihóóó.

Hazaértem, csak ici-pici petezsákot láttunk, de az jó helyen van. :lol:

Jövő péntekig akkor nem leszek gépközelben, addig mindenkinek minden jót. :)
Vendég
 


Sziasztok !

Szép reggelre ébredtünk marha hideg van de nekem rögtön melegem lett amikor megláttam a két szép kis csíkot a teszten.
El sem tudom mondani mennyire boldog vagyok.
A párom is nagyon örült neki amikor meglátta.
Most egész nap repkedni fogok.
Már úgy elmondanám mindenkinek de még nem fogom.
Köszönöm mindenkinek aki drukkolt.
20200310173350
 
 


Timi!
gratulálok!

hajni!
akkor kb annyit láthattatok, mint amit nálam is. jó pihenést, bár már úgyis csak egy hét múlva olvasod :) mi is megyünk majd március második felében valahova, csak még nem tudom hova szeretnék :)

judis
 
 


Lányok!

Köszönöm a kedves üzeneteket, ma már nem volt semmi vérzés és görcs, bár ebbe besegített a Magne B 6 és a Pipolphen (6 órán keresztül aludtam tőle utána meg teljesen K.O. voltam egész este.)
Judis!
Az étvágyam nekem is változó: tegnap egész nap 3 szelet pizzát tudtam csak lenyomni (azt is a sajt miatt), mindegy milyen étel csak sajt legyen rajta, ja és gyümölcsjoghurt minden mennyiségben. Más nem. V.kor megkívánok egy jó nagy szelet húst, de mire elkészítem már rá sem bírok nézni.
Ne légy szomorú, nekem is kisebb a terhesség (tegnap 5 hetesnek mondta a doki, holott az Ő számításaik szerint már 7 hetes voltam) mint amilyennek lennie kéne. Nekem erre azt mondták, hogy v.színű, hogy később történt meg a megtermékenyítés.

A munkahelyen nem akartam elmondani a terhességet a 3. hónapig, így viszont ha tényleg a 12. hétig itthon kell maradnom lehet, hogy el kell mondanom miért leszek itthon több mint egy hónapot betegen.

Puszi és émelygésmentes egészséges terhességet mindenkinek,

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szia Timi,

gratula a csíkosodáshoz :D


mmarica,

vizsgálat elején tisztáztuk, hogy 8+1-nél járok, és mikor csinálta az UH-t, akkor mondta, hogy pont korának megfelelő méretű. Tovább nem taglalta.
Egyébként az UH gép a magánrendelőjében van, most már tapasztalatból gondolom (2 látogatás után :lol: ), hogy minden alkalommal csinál UH-t. De majd meglátjuk...

silka
silka
 
 


Szia Timi! Üdv a csapatban! Gratulálok a babához! Annyira nagy öröm!

Judis!
Miért adott tesztet a doki, ha már láttátok a petezsákot? Ne aggódj, biztos hogy minden rendben lesz!

Mi tegnap este voltunk dokinál elsőnek. Jajj, de nagy boldogság volt látni a petezsákot. Benne van egy 2 mm-es baba! Képzeljétek, már "pulzált" is! 2 hét múlva kell mennem ismét ultrahangra, de minden rendben van!

Anikó és Marcika

Kép
aniko80
 
 


anikó!

A doki is csak úgy kapta a tesztet, reklám :) szerintem azért kell jövő héten csinálni, hogy marad-e a hcg szint magasan, vagy csökken. Vagyis hogy élő vagy nem a terhesség. Testem jelzései alapján nagyon is élő. De szívesen csinálok tesztet, jó lesz látni hogy a teszt csík előbb megjelenik mint a controll. legalábbis nagyon remélem!!

judis
 
 


Sziasztok !

Mindenkinek mindent köszönök.
Majd ma hívom a dokit, hogy hogyan tovább.
Azt esetleg megtudja nekem valaki mondani, hogy mikor derül ki a neme a babának ?
Mert utazom áprilisba külföldre és ott nagyon jó gyerek ruhák vannak és szeretnék egy kettőt venni már.

Én is mindenkinek gratulálok aki szeptemberbe fog szülni.

Esteleg van itt valaki aki a Jhan Ferencbe jár mert én igen Dr. Hartmann Gáborhoz.
Nagyon bírom a pasit nagyon jó fej és mint orvos kiválló.
20200310173350
 
 


ha elmész utazás előtt 4d uhra, és szépen fekszik a baba, már meg tudják mondani a nemét. nekem 24 hetes 4d-n mondták először. de a lányt nehezebb értelem szerűen biztosra mondani.

judis
 
 


Hát igen, jó dolog tesztet csinálni :lol: Főleg, hogy az ember már tudja, mi lesz az eredmény.

Ha valakinek tényleg van jó kajaötlete, elő vele :D Én is elég nehezen találok olyat, amit jóízűen megennék. Alapban imádok a konyhában alkotni, de mostanában valahogy nem kívánok nyers hússal dolgozni. Inkább olyan szendós lettem... ...ami tartósan nem igazán jó :cry:

silka
silka
 
 


A kaja nálam is kényes kérdés.
Próbálok úgy enni, hogy mindent, ami kell egy terhes nő szervezetének megkapjak. Pl. főzelék, tojás, zöldség, vitaminok, hús (abból én a szárnyasokat szeretem). A doki azt javasolta, hogy amit megkívánok egyem nyugodtan, de soha ne sokat.
Reggel még az ágyba egyek néhány szem háztartási kekszet, aztán felkelés után hideg innivalót, szintén néhány szem háztartási kekszet, így kevésbé leszek émelygős.
A kenyeret és péksütit próbálom mellőzni.
Ma pl. rántott gombát főzök petrezselymes krumplival és tartárral. Gondolom ez az irány jó egy kismamának. :lol:
Ha van ötlet szívesen várom!

Anikó és Marcika

Kép
aniko80
 
 


Jó irány :)

Nekem főzni sincs gusztusom, két napja rendelek ebédet. azt is alig tudom megenni. De ezt túl kell élni, hogy állandóan éhes vagyok, de nem tudok enni, mert undorodok mindentől. amit most meg tudok, enni, az a sajtburger, meg a melegszendvics :)
Eszterrel ugyanez volt. de legalább nem hányok, így az a kevés amit megeszek, az bennem marad.

judis
 
 


Sziasztok!

Nagyon lemaradtam. Üdv az újaknak! :D

Silka, nagyon szép az első portré! :-) Mi holnap megyünk (máris többes számban beszélek... :lol: ). Remélem, én is kapok képet. Nagyon-nagyon szeretném!

Timi, gratulálok a 2csíkhoz! :D

Vera, örülök, hogy egy kicsit alábbhagyott a görcsölés. Nagyon szorítok Nektek! Nálam is a sajt a nyerő, szinte minden mennyiségben! :lol: :lol:

A kajákkal én is gondban vagyok. Amikor megkívánok valamit, és mire a tányérra varázsolom, az az idő elég ahhoz, hogy már rá se bírjak nézni. Valamelyik nap nekem is hamburger ehetnékem volt , és utána egy nagy pohár kóla jólesett volna (a kólát egyébként alapból nem bírom meginni... ).
Amire most rákattantam, és annyira jól esik hidegen: natúr activia! Egy nap akár 2-3-szor is tudok enni belőle! Nyam-nyam! :lol:
Mást még nem próbáltam, de minden ötlet jöhet! :D

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!
Timi!!
Gratula a csíkokhoz!! :D Mi is iszonyúan örültunk annak a második halvány csíknak!
Vera!
Fel a fejjel! Biztosan minden rendben lesz.

Velem annyi történt, hogy tegnap megint volt egyszer egy pici barna folt. Felhívtam az orvosom, aki végülis este 10-kor (!) visszahívott, mert addig rendelt. Nagyon rendes volt tőle sztem, főleg úgy, hogyeddig csak telefonon beszéltünk. Azt mondta, hogy ha csak kevés, akkor semmi gond nem lehet, de azért tegyük át a szerdai vizsgálatot holnapra. Izgulok, és egyben reménkedem, hogy semmi baj nem lesz!!!
A kajával nekem nincs gondom. Bár tegnap este pizzát kívántam, így a párom felkerekedett, és elment a szomszéd városba pizzáért. :D :D Olyan édi volt....
Egyébként minden eszek, próbálok sok zöldséget és gyümit magamba tömni, ami nekem elég nehéz, mert egyébként mindkettő nélkül elvagyok.
Szorítsatok nekem holnap délelőtt! Majd leírom mi volt
Addig is puszi mindenkinek.
sense
 
 


Sziasztok!
Timi, szívből gratulálok!
Vera, szorítok Neked. A munkahellyel kapcsolatban megértelek, én sem mondanám el, ameddig csak lehet (de persze észben tartom, hogy majd helyettesítőről kell gondoskodniuk, így nyilván nem a félév végén jelentem be a dolgot -- jókora pocakot el sem lehet rejteni, és ki a csuda akarná rejtegetni? :D ).
Kaja- és italügy: ugyanez van, mint mindenkinek, és elért a vég, mert sosem hittem volna, hogy a kávészagtól undorodhatok, de sikerült (óriási kávéfan vagyok már időtlen idők óta). A félkész kajáktól is undorodom, de ha megkívánom a mekis dolgokat, mint judis, utána arra nem tudok ránézni egy hétig (most épp a tortillatekerccsel vagyok így). Igazából állandóan váltogatnom kell, mit eszem, de ezt kitalálni bonyolult, plusz az éhrohamok elleni védekezéshez folyton szendviccsel tömöm tele a táskám. Vicces.
Főzni sajnos 0 időm van, max. hétvégén, akkor is a gyorsan elkészíthetők jönnek szóba (a sütőt szerintem nekem találták fel).
Manófalvi, az Activia szerintem is remek, attól valahogy sosem émelygek (de csak a mézes-müzlis jöhet szóba). :lol:
Egy kérdés: tudtok olyasvalakiről, akinek a 12. héten már nem hüvelyi ultrahanggal nézték meg a babát? Örülnék neki, ha kihagynánk a hüvelyit már legközelebb.

Kép
Kép
irina
 
 


Kajához még: vicces dolog a kívánósság. Nekem jelenleg a jó fűszeres ételek jönnek be, de nem vagyok biztos benne, hogy ezt kellene hagynom. :lol:
Minél erősebb a kínai kaja, nekem most annál jobb. Szerintem legközelebb valami thai étterembe kúszom be enni. Azért a jó pörköltet továbbra sem vetem meg, de valahogy minden olyan ízetlennek tűnik. Nektek nem?

Kép
Kép
irina
 
 


fűszeres kaja: én mustárt mustárral ettem volna hétvégén :))

sense
drukk hogy holnap mindent rendben lásson a doki!!!

na rendeltem ebédre pizzát :) remélem mire ideér még meg fogom tudni enni.

judis
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: