Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Zsuzsi csak csatlakozni tudunk tejszin hozzászólásához, és ne aggódj!! Minden rendben lesz!!

Üdv. Tejszin! Mi egy héttel előttetek járunk, minden jót kívánunk nektek! Csongi mennyi idős?? Először nekünk is nehezen ment képet felrakni, de apácska segített, és csak sikerült! Mi telcsivel fényképezünk, és Blutuson töltjük fel a gépre!!

Na lányok alig várom a délutánt, hogy ismét láthassuk a kis pindurkánkat, ma megyünk dokihoz!! Sajna tutira kileszek, mivel a 30 fokos mai időjárás ajánló az utazáshoz nem éppen megfelelő, de reméljük kibírjuk!
Pusssza nektek, jó pihit kismamik!

Kép
tini75
 
 


Nos sziasztok!

Itt a mai kép apindurkánkról!!
Kép kép

Na pá nektek!!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!
Tini75!Édes a kis picurkád!Hány mm?Én csak jövöhét kedden megyek uh-ra.4 nappal vagy asszem Te elörébb.Hova jársz orvoshoz /mondtad hogy utaznod kell/?
Jol vagytok?
kira81
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi,hogy csak igy eltüntem.De volt pár nehéz napom.Tegnap még fel sem tudtam kelni. :(
De ma már sokkal jobb a helyzet.

Tini milyen szép a babod.Hogy látszik kis keze lába.Jaj!Én is akarok már menni.Olyan megnyugtató látni öket.

Tejszin üdv közötünk.Igaz még én is újnak számitok közetetek.De majd behozuk a lemaradásunkat.
Képet sajnos én sem tudok feltenni mert túl nagy felbontásban csinálja vagy mi.Nem igazán értek a digitális f.gépen,hogyan kell az ilyeneket beálitani.De majd páromtól megkérdem én is.

Ma várom,hogy jöjjön a klimás,hogy kitisztitsa a klimákat nálunk mert irtóra meleg van a házban.Legalább is nekem.Kint állitom van vagy 30-33 fok.Remélem hétvégére is marad a jó idö.

Pusz mindenkinek.
Probálok kicsit sürüben jönni.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!

Kira! 35 mm a kis édesünk, két hete feleekkora volt! A petezsák 45 mm, kissé szűkösen fér már el, de még kéthétig ki kell bírnia!! Majd csak azután veheti át, foglalhatja el az egész édes kis kuckóját a méhemet teljesen! Cegléden lakunk, és a BMC-be, Budai Meddőségi Centrumba járunk, vagyis már a dokink magánrendijére Pesten! Lombikos babykénk van! De büszkék vagyunk rá!!
Tehát kissé nehéz kéthetente utazni, de megoldjuk a cél érdekében, hérfőn meg ugyancsak meleg volt, folyt is belőlem a víz rendesen! :oops:
Köszi jól vagyunk, néha fáj a poci, de Konc doki megnyugtatott, hogy a méhszalagok alakulnak, nyúlnak! Tűrni kell és kész!
Ti jól vagytok?? Te merre vagy kismami??

Drága Meliz!
Hidd el hamar itt a ti időtök is, olyan hamar eljön az idő, hogy észre sem veszzük!
Igazad van, egyszerűen nekünk leírhatattlan az érzés amikor láthatjuk, és imádjuk már most, pláne tudjuk mennyit tett már most ő is azért, hogy itt van nekünk!
Reméáljük végig kitartó lesz! :D
Csak óvatosan a klímával, vigyázz magatokra!!


Jaj még valami! Mi telcsivel fotózunk, és blutuson teszzük fel a gépre!

Pussza nektek, holnap jövünk!!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!
Nekem is fáj néha a pocim de már hozzászoktam.Én inkább nagyon fáradt vagyok ha lehetne egész nap aludnék!Mi Balassagyarmatiak vagyunk.Van Pesten is orvosom /mert ugye ebbe a korházba csak rossz emlékeim vannak/, de most szerencsémre jött egy orvos ide a telki magánkorházbol.Ő lett itt a főorvos.Neki elmeséltem hogy már pestre járok azt mondta megérti de ha bármi baj van Ő itt van és mindig számíthatok rá.Ugyhogy járok ide is meg oda is.Aztán majd meglátom mi lesz.Cegléden laksz?Ismered aNyúzó Norbert-et?
kira81
 
 


Sziasztok!

Kira! Szerintem én is így fogok tenni, hogy itthon is lesz egy dokim, meg Pesten is. Biztos ami biztos alapon!!

Igen, ceglédi vagyok! Ismerős ez a név, de nem tudom így ki lehet!

Remélem jól vagytok!! És pihentek sokat! Nyugodj meg, már én is ott tartok, hogy megszoktam a pocifájást! Cuppp

Kép
tini75
 
 


Sziasztok kismamik!

Tini,Kira!
Nekem is két dokim van.Az egyik a helyi kórházban a másik Pécsen a lombikos.

Mi jövöhétem megyün legközelebb Uh-ra.Már nagyon várom.
Ma pedig megyek beszerzek néhány kismami nadrágot.Mert már kicsit ciki,hogy mindig úgyan abban a két nadrágban sétálok az utcán.
Most megyek is mielött bejön a nagy meleg.

Pusz minden kismaminak.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!

Meliz szerintem is jó, hagy több ponton vagyunk bebiztosítva!! Kívánunk jó vásárlást neked, és csakis kényelmes ruhadarabokkal menj haza! :D Valamin remélem jól vagytok! Cuppp

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!
Na látom akkor ezzel a dologgal nem vagyok egyedül.Jo neked hogy már mész vásárolni.Én még nem merek pedig rám se sokminden jön már, épp tegnap néztem át a szekrényemet.Én szedem ezt az utrogestant és ettöl nagyon hizok.Meg állítollag az elevittöl is picit.Elmult a jo kis 49kg!De nem baj megéri!
kira81
 
 


Sziasztok!

Jelentem megvannak az új szerzeményeim.És olyanok,hogy utána is tudom majd hordani öket ha nem lesz már pocaklakóm.Egy bermuda naci és egy 7/8naci.Az árát nem írom mert kicsit kiakadtam,hogy mennyire kihasználják a kismamákat.

Kira én is szedem(dugdosom) az Utrot.Szedem az Elevitet is de én nem hiztam egyiktöl sem.Bár az is lehet mert nagyon kevesett tudok enni mostanában.Kevesett,többször.
A nadrág vásárlást én is korainak tartanám magam részére.De nem jött rám már semmi.Tegnap a védönéni megmérte a derék körfogatomat és 65-röl 88cm most.Pedig tényleg tartom a súlyomat.

Tini te milyen idöközönként jász Uh-ra?Most itt agyalok egymagamban,hogy legutóljára a 8-dik héten tudtam meglesni a kismanót.És kicsit ba vagyok parázva mert csak jövöhét csüt. v. pénteken megyünk legközelebb Uh-ra.
Igaz már sokszor megfogadtam,hogy nem olvasok össze minden féle történetet.De ilyen kis tök vagyok. :?

Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!!

Nos lányok én bizti érdekes eset vagyok egyébként is! Nem kell hangosan nevetni ezen, de két éve hagytam abba a fogamzásgátlót és onnantól elkezdtem hízni!! 60 - 65 kg. voltam átlagosan! Most meg 77 vagyok, mármint kg., szörnyű! Bár párom mondja a + kilóimmal együtt szeret!! Hát ez van, de nem érzem magam kövérnek, valahogy el van osztva rajtam minden, és a stimu óta a melleim már lassan háromszor akkorák mint előtte!

Annyiból szerencsém van, hogy hugomtól és barátnőktől sok kismama gúnyát kaptam! Párat vásároltam csak, és anyósom varrodában főtechnológus, így sokmindent varratott nekem!

Meliz nekünk kétgetente kell járnunk még most a 16. hétig, de tudod mi lombikosok vagyunk, kérlek ne parázz, nem tesz jót sem neked, sem a babókának, bár én is tiszta paragép vagyok! :D :oops: cupp nektek!!

Kép
tini75
 
 


Én eddig kéttszer voltam uh., és csak kedden megyek.Mennék én minden nap de nem szabad piszkálni.Az első kettővel hetente kellett mennem és sajnos nem lett belöle semmi ezért megfogattam hogy a következövel el sem megyek csak a tizedik héten vagyis ma.De nem birtam ki.Ha erös és meg akar maradni ugyis velem marad.Bár én is tiszta para vagyok de szerintem ez lesz még 6és fél honapig
kira81
 
 


Csajok teljesen igazatok van.Nem szabadna parázni.De ez olyan anyúkás szitu nálam.Fiamért is mindig parázok ha megy valamerre.Ilyen kis tök vagyok.

Tini nekem igazából a verseny súlyom 55 kg.Ahoz képest a stimul ótta felszedtem több mint 10 kg.
Párom nekem is azt szokta mondani,hogy ilyenek szeret amilyen vagyok.
Ezek pasik olyan aranyosak tudnak lenni.Mindig tudja mivel tud levenni a lábamról v. éppen megnyugtatni.Milyen jó,hogy anyósod ilyen helyen dolgozik.Akkor neked nem lesz gondod a kismami ruhákal.De jó! :)

Kira a tavaji vetélésem után én is megfogadtam,hogy csak akkor megyek dokihoz ha muszály.Mikor menni kellene amúgy is.De néha azért nagyon nehéz megállni,hogy be ne ugorjon az ember a kórházba egy Uh-ra.

Pusz minden kismaminak.

Kép
Kép
meliz
 
 


Szijjjasztok!!:D

Nagyon eltüntem de itt vagyok már!!:)

Örülök,hogy mindenki jól van és szépen növögetnek a kis pocaklakók!:)

Mi mult héten voltunk uh-on., a hátrahajló méhem miatt kénytelen volt a doki hüvelyi uh-al megvizslatni a picurkámat!Minden rendben volt, 34 mm-es volt a petezsák, benne egy szabályos szikhólyag.Megpróbálom majd felrakni a fotót!:)

Jövő héten megyünk újra uh-ra, remélem minden rendiii lesz!Én tiszta parázós vagyok!De olvasom,hogy Ti is hasonlóan!

Nekem a hányinger teljesen elmúlt sőt az álomkór is......inkább néha ilyen szédike vagyok meg ezt a hőséget elég nehéz elviselni!

Vigyázzatok magatokra!!

[/img]
krittti
 
 


Sziasztok!!!

Kira! Mindíg élmény látni a pindirkáinkat az bizti, és akkor nyugszol meg egy kicsit, ha látod, hogy minden rendben van!!
Legalábbis én pár napra megnyugszom, majd ismét kezdem az izgulást, amíg nem jön a következő vizsgálat időpontja! :oops: De azért mindíg azt mondom mindenkinek, hogy ne parázzon,. mert az árthat! :D

Kira tudod az én párom eddig is ilyen szerelmetes volt, és hiszi vagy nem akárki, de 15 éves korunk óta ismerjük egymást, bár a nagy szerelem kicsit később jött, de tudod úgy érzem mindíg is ő volt az igazi, és most az a férfi akiből így előtört az apaoroszlán az is ő, és ezt még jobban iomádom mint eddig, bár nem hittem, hogy ezt az imádatot lehet még fokozni! :D :D

Kritti szia! Gratula neked, nektek is!! Mennyi idős vagy??


Tényleg lányok le kell kopognom, hogy pár napja nem hányok, min. émelygésem van!! :)

Pá nektek, jó pihizést! Holnap megpróbálok jönni!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!
Kritti!Én is gratulálok nektek!Jo neked én még mindig tudnék egész nap aludni!Sokszor ki is használom! :D

Tini!
Én és a párom 9éves korunk ota ismerjük egymást!Együtt homokoztunk :D .14 éves korunk ota kapcsolatba vagyunk és azota is tök jol elvagyunk.Már egyikünk sem tudná elképzelni egymás nélkül!A mi életünkböl már csak egy picurka hiányzik!
Ja és örülök hogy jobban vagy!!!
Jo éjt nektek!
kira81
 
 


Kép


Ő Lili bocs csak most jöttem rá hogy lehet képet feltenni :oops: [/img]

Kép
Kép
eszter26
 
 


Sziasztok

Bocsi ne haragudjatok csk most láttam hogy rossz helyre jöttem be

Kép
Kép
eszter26
 
 


Tini! Én is ugyanígy vagyok ezzel, ha elmondja a dokibáá,hogy minden rendben akkor megnyugszom pár napra, aztán kezdődik ujra a para, hogy naa de most lehet vele???:):) Én most azt várom,hogy majd érezzem a mozgását, ami ugye 16 hét körül kezdődik, akkor már csak nyugisabbak leszünk!:D

10 hetesek vagyunk egyébként, nekem nincs még konkrét szülési időpontom mivel a vizsgálaton nagyobbnak érezte a doki mint amit az uh mutatott, én ugy számolom a Jézuska hozza majd!:D:D

Kira!Aludj akkor ha megteheted!:D:D Majd elmulik ez az álomkór sztem.....TE hány hetes vagy?? Nem látok vonalzót, nekem sincs még.

Eszter!Nem baj,.hogy eltévedtél, nagyon édes a Lilikéd!:D:D
krittti
 
 


A hízásról szerettem volna még írni......én még mindig tartom az 51 kilót.:D A nagyfiammal is így volt, sőt vele az első 8-10 hétben fogytam is, most stagnál a sulyom, hálistennek!:D
Szeretném ha ugyanugy nem híznék sokat majd, jó szülés után ujra formában maradni, de ha mégsem akkor sem gond, majd tornázunk!:D:D

Már én is vettem új nacikat, aminek ilyen gumis dereka van mert kényelmetlen a szoros gatyii már!
krittti
 
 


Sziasztok!
Én ma megyek legalább egy nacit venni ha kapok mert itt ebbe a városba semmit nem lehet kapni! :( .Holnap megyünk kirándulni aztán legyen mit fölvennem!Te hova valosi vagy?Ma vagyok 10+2.Ugyhogy remélem mi a szentestét már itthon töltjük!
Lányok azt hallottátok hogy lehet bevezetik hogyha minden jol megy szülés után másnap haza lehet menni?
kira81
 
 


Sziasztok kismamik!

Nálunk nagyon szép idö van ma!Teganp jégesönk volt. :shock:

Kira én nem nagyon örülnék ha haza egngednének szülés után másnap.Már csak azért sem mert emlékszem mikor fiamat szültem a 3napon elégé besárgul.Ha ez miatt kéne vissz menni a kórházba bizti nagyon nehéz lenne a dolog.Én 4-5 napot számitok,hogy bent tartanak minket.
Remélem tudtál venni csini kényelmes nacikat.És jó kirándulást.

Kritti én is olyan vagyok mint te.Amikor ott vagyok a dokinál teljesen megnyugszom és érzem(tudom),hogy minden a legnagyobb rendben.Aztán rá egy hétre mint aki teljesen elfelejti,hogy egy hétel ezelött dokinál járt megint kezdem a parát.
Csajok szerintem ez végig fog kisérni bennünket. :wink: Jobb lesz hozá szokjak.

Ma úgy volt,hogy strandolni megyünk.Aztán persze én már a piac után kidöltem.Kétszer majd nem összestem a köpontban.Párom elégé meg is ilyedt.De mostanra már teljesen rendbe jöttem.Talán majd holnap eltudunk menni. :wink:
Mald nézem a fiukat a partról,hogy fürdöznek.

Pusz mindenkinek.Legyen mindenkinek szép 7végéje!

Kép
Kép
meliz
 
 


Kira! Én is ugy számoltam a mensi szerint,hogy Karácsonyra már épp itthon leszünk, de majd kiderül.A nagyfiammal is volt két időpontom is mert a mensi szerint más volt mint amit az uh-on láttak, aztán kibujt amikor Ő ugy gondolta!:):):)

Én Szolnokra járok dokihoz.

Én nem hallottam,hogy valóban hazaengednének a szülés másnapján de akkor pl. a varatszedésre vissza kéne menni pár nap mulva??Meg mi van ha bármi gond van a bébyvel?Én utálok kórházban lenni, szerencsére a fiam születésén kívül még soha nem is voltam de félteném a picit ha másnap hazaengednének.PErsze sejtem,hogy ez is amiatt van,hogy ennyire szegényesek a kórházak manapság.

Meliz!Megnyugtattál Te is meg a többiek is,hogy nem csak én vagyok ilyen hihetetlen paragép!:D:D Csak nem járhatunk hetente orvoshoz meg uh-ra,hogy nyugiba legyünk,ugyhogy az agyacskánkat kéne kicsit átrendezni a párom szerint!:D:D
Sajnálom,hogy rosszul voltál, rám is rámtör ilyen gyengeség időnként de ahogy jön el is mulik tényleg!

Vigyázzatok magatokra pocakosok és örüljünk,hogy kicsit elmult a kánikula......,én nehezen bírtam!

Pussz mindenkinek!

Kép
krittti
 
 


Huuu, a vonalzóm nem sikerült...valamit elbénáztam ugy tünik!:(

Kép
krittti
 
 


Sikerült a másik kóddal!:D:D

Kép
krittti
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna és Fanni baba
johanna1975
 
 


Sziasztok!

Bocsi, eltűntem egy ideje... sajna a laptop megadta magát... bár még most sem jó, így néhány napig ismét nem jövök.
Csüt-ön volt UH... az eddigi legjobb, legszebb élmény :) Picurka nagyon mozgolódott. Ült törökülésben, bekapta a kezét... sokat nevettünk Apával. CRL 6,3 cm. Megpróbálok felrakni képet, ha a szgép engedi.

Kira Üdv itt!

Most megyek, mert iszonyatosan lassú a gép :(

Vigyázzatok magatokra és a bébikre!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!

Na végre itt vagyok!
Kicsit sűrű programot szerveztünk erre a három napra, mivel párom nem dolgozott, de már jelen vagyunk!!

Eszter imádnivaló a kis Lilike, és cseppet sem zavartál, és várunk újabb képekkel!!

Kira remélem jó kis kényelmes nacit sikerült venned! Egyáltalán sikerült??

Kritti kitartást nektek is, hidd el tudom, hogy engem is hiába nyugtatgatnak, én is parázok örökké! Bár próbálom tartani magam! A hízással pedig úgy vagyunk, hogy azért majd csak lesz időm egy kis tornára! Reméljük sokáig tudok szopiztatni, mivel isemrőseink többségénél megfigyelhető, hogy akik szopiztatnak, hamarabb hagyják el a plussz kilóikat!
Erről mi a véleményetek???

Meliz minden jót nektek is, hogy sikerült a strandolás??

Kia!! Szuper érzés lehetett! Mi is alig tudjuk már kivárni a hétfőt, mivel akkor megyünk, a nyaki redőket nézik!!! :D :D És várjuk a képedet!!

Johanna köszi a jó dolgokat!!

Többedszer szülőknél írja az én kis pocakos naplóm a magzatmozgások észlelését a 16. hétre, de persze bizti vannak kivételek, az első szülésre készülőknél, a 20. hét környékénél jelzi!


Lányok nagyon tudom ajánlani ezt a naplót! Amibe írogatni kell, és képeket felrakni, de minden hétre leírja ,hogy hogyan alakul a bébike, és mi történik, mikor mi az újabb dolog!

Simó Tímea POCAKOSNAPLÓ
A babavárás megismerése és megörökítése

Televan 3D-s UH fotókkal!!

Remélem minden kismami jól van, és mindenki élvezi ezt az enyhe időjárást!! Mindenkinek jó pihenést, kevés munkálatokal!!

Pussszantás nektek!!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!

Hú, én is jó régen írtam ide....Üdv minden újonnan csatlakozónak!

kira, Kritti!
jó nektek, ha ti már szenteste otthon lehettek majd! Én dec 29-re vagyok kiírva, úgyhogy a karácsonyt végig izgulhatom majd! ha épp nem bent töltöm a kórházban...mindez nem lenne gond, ha nem hülyülnék meg a kisfiam nélkül, de egyenlőre pár órát is nehéz eltölteni nélküle...

Én is mindig parázok, hogy mi lehet a bébivel. Most épp a 12 hetes uh-t várom nagyon. Mondjuk a dokim azt mondta, bármikor felhívhatom, fogad, és megnézi uh-n, de azért ezt nem szeretném túlzásba vinni. 2 hete teljesen rendben vagyok, hematóma elmúlt, mégis tök para vagyok. pedig már a hasam is látszik, és ez nagyon korai, mert Krisztoferrel ilyenkor még nyoma sem volt pocaknak!

Én is vettem már új rucikat, mert bár magamra tudom még húzni a régieket, de hosszú távon kényelmetlenek!

Remélem mindenki jól van, jó ez a kicsit enyhébb idő!!
Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok! Nos megint itt!!

Én dec. közepére vagyok kiírva, ez kimaradt az előző írásomból, és remélem szentestére otthon leszünk mi is! :D

Zsu örülünk, hogy elmúlt az a fránya haematóma, ne aggódj! Ezt pont én írom, ez vicces! :oops: :D
Bizti hiányozni fog a kis Krisz, de olyan gyorsan eltelik az a pár nap bent, hogy észre sem veszed, pláne ha lesz elég időd magatokkal foglalkozni! Cupp, jaj még valami én is eléggé posakos vagyok és ez majdhogynem már kellemetlen, ha kérdik mennyi idősek vagyunk, és jelzem, hogy mennyi! :shock: Kb. ilyen képet vágnak! De ez van!

Kép
tini75
 
 


Sziasztok!

Kia örülök,hogy minden rendben nálatok.Várjuk a képeket.Nekem sosem sikerül felrakni. :(

Tini nem tudtunk menni a strandra mert nem hozá elégé jó idönk.
Én is dec. közepére vagyok kiírva.Még az is meglehet,hogy egy napon vonulunk be a kórházba.Ahogy igy elnézem a vonalzoinkat.

Zsu örülök,hogy minden rendben veletek és elmúlott a hematomád.Most már biztosan nem lesz semmi bajság.Innentöl csak a szép dolgok jönnek.
Nálunk is érdekesen fog zajlani a karácsony ha a babónk kicsit késik.Fiam biztosan nem örülne neki.Igaz ö már 8 éves.De nagyon anyás. :wink:

Most a héten megyünk az elsö Down-kór szürésre.Elégé bevagyok parázva.Próbálom terelni a gondolataimat.De nem mindig sikerül.Ma telefonálok a dokinak,hogy mikor menjünk hozá.Jövöhéten Pécsre megyünk a lombikos dokimhoz,hogy ö is megnézen.Ök vérvizsgálatból nézik a genetikai rendeleneségeket.Az kicsit megbizhatóbb mint az Uh.Szerintem.

Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


:(:(:(:(:(:(

Nekem már szomorú Karácsonyom lesz.....

Vigyázzatok magatokra pocakosok!!Nagyon sok egészséget kívánok mindenkinek!!

Kép
krittti
 
 


Szia Kritti!

Nem vagy egyedül!!Nekem is!!
kira81
 
 


Mi történt veled?Sajnálom.Most pont én is tudom milyen ez.
Én is nagyon sok egészséget kivánok nektek!Sok örömöt és boldogságot!
Vigyázzatok magatokra!
kira81
 
 


kira!!!Nagyon-nagyon sajnálom!:(:(:( Most már nem csak magam miatt sírok hanem miattatok is!:(:(

Írok privit......

Kép
krittti
 
 


Kira01, Kritti!

Fogadjátok őszinte sajnálatomat, szörnyű hogy ez történt. Sok erőt és kitartást kívánok nektek ezekre a napokra, hetekre!!!

Azért remélem ti is, és a lelketek is hamar regenerálódik, és nem lesz olyan szomorú a karácsonyotok!!!!

Sok sok vigasz puszi nektek!!!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Kira!

valamiért nem küldi el a privimet....később megpróbálom!

deaknezsu!Köszi, kedves vagy!!Az idő majd mindent megold,egyenlőre minden percben a sírással küszködöm!:(:(

Kép
krittti
 
 


Ok!Irj le mindent
kira81
 
 


Végre sikerült elküldenem.....
krittti
 
 


Sziasztok!

Kira,Kritti végtelenül sajnálom ami történt.Kívánom,hogy az idö halványicsa a fájdalmaitokat.

Kép
Kép
meliz
 
 


Válaszoltam!Megkaptad?Lehet hogy nem mert szarakodik a net akkor majd megirom mégegyszer.
kira81
 
 


Kira!nem kaptam meg....pedig vártam nagyon!Én is nehezen tudtam elküldeni neked délelőtt......mentsd el mielőtt küldöd és akkor ha xarakodik akkor majd betudod másolni ujra....

Meliz!kösszi itt is.....majd írok!

Kép
krittti
 
 


Sikerült kritti!
kira81
 
 


Én meg válaszoltam is......

Kép
krittti
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok Hozzátok? Úgy látom rosszkor, valami baj történt veletek Csajok? Nagyon sajnálom, sejtem mi lehet. Én erről álmodtam... :cry:

Azt szeretném kérdezni, hogy most melyik a valódi terhességi hét, mert nekem márc 15-én jött meg utoljára, és eszerint vagyok ennyi idős. (10. hét. ) És eszerint fogok szülni, (már ha megmarad a bébikém) mert azért a fogantatás 2 héttel később volt. Aki tud erről vmi tanácsot adni, akkor legyen szíves. :oops:
Előre is köszönöm. Úgy látom ti is kb ennyi idősek lehettek, mint én.

Puszi nektek.

Andi
Kép
cicabogár
 
 


Szijjasztok!

Cicabogár!sajnos nekünk rosszul alakult, hétvégén én is tulvoltam a mütéten és most igyekszem összeszedni magam és a lelkem leginkább!

Kívánok mindenkinek egészséget és kitartást a kilenc hónapra és persze egy egészséges gyönyörűűű babát!!:)

Pusszi nektek!!

Kép
krittti
 
 


Sziasztok!
Én is új vagyok még, mind a társalgóban, mind gyermekvárásban. Igazából nem is eshettem volna teherbe, de nem sajnáljuk a párommal. Olyan gyorsan történt, hogy döntenünk kellett: esküvő, vagy külön ház. Mivel az anyósékkal lakunk, és van már ott is egy pici baba (egy hónapos), úgy döntöttünk, költözünk.

Cicabogár!
Nekem azt mondta a védőnő, hogy mindig az utolsó menstruáció első napjától számolják, ami a terhesség elején még jelenthet "lemaradást" a bébi számára, de az idő során behozza fejlődésileg ezt a két hetet, sőt!
Szóval nem kell aggódni, amikor azt mondták nekem, hogy 6 hetes, utánanéztem, hogy akkor már szívhangja. Az ultrahangon nem volt szívhangja. Kicsit megijedtem, de mondta a doki, hogy még csak 3-4 hetes.
Úgyhogy papíron 12 hetes vagyok, de amúgy csak 10. 2 hete voltam uh-on, és ma megyek megint. Remélem már hasi ultrahangot csinálnak.
Én dec.18-ra vagyok kíírva, lehet hogy a karácsonyt már otthon töljtük!!! :D
Hogyan lehet vonalzót csinálni?
erisunny
 
 


Sikerült! :o


Kép
erisunny
 
 


Sziasztok!!!

Pár napig, jó pár napig nem tudtam jönni, most lett kész a gérpünk, sajna ez a sok viharos időszak nem tett jót neki!!!

Kira! Kritti nagyon sajnálom, sok erőt és kitartást kívánunk nektek!! :cry:

Mi tegnap voltunk a nyaki redő vizsgálaton, és szuper volt minden, minden teljesen rendben van, amint apácska felteszi az újabb képet, berakom ide!

Bár most pont nem alkalmas, alig tudok írni a sírás miatt!! Tényleg pussszantalak benneteket Kira és Kritti!


Üdv. az újaknak közöttünk, minden jót nektek , és jó pocakosodást!!!

Pá lányok!

Kép
tini75
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: