Új privát üzeneted érkezett!

Stella!

GRATUUU!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Tök jó,akkor szinte egyidős terhesek vagyunk!!!!De jó!!!!!
És látom,hogy szegedi vagy.Én hmvhelyi,tehát nem is lakunk messze egymástól!!.... :lol: :lol: :lol:

És mindketten júniusi kismamik leszünk!

Bacilivi!
Neked is nagyon gratulálunk,üdvözlünk a júniusi kismamik között!
Nehogy egy picit is elkeseredj,legalább nem lesz nagy különbség közöttük,együtt felnőnek! És ami fontos: a testvérféltékenységet is elfelejthetitek a kis korkülönbség miatt!

Kép
orsitigris
 
 


Orsi!

Ez tényleg szupi :D
Te is Szegedre jársz dokihoz? Én dokim Molnár G. Béla.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Sziasztok!Szeretnék csatlakozni a csapathoz!Május vége junius eleje felé érkezik a bébi!Mit gondoltok jöhetek? :)
Vendég
 

 
 

Szia Móni!

Üdv.a csapatban!Írj magadról pár szót,mikorra várod,hanyadik baba,stb....


Stella!

Én Hmvhelyre járok dokihoz,de korábban közölte már,hogy szülésvezetést nem vállal,csak kb. félidőig vállalja a terhesség "figyelését".Utána átad egy másik dokinak itt Vásárhelyen,vagy pedig Szegeden,mert ott a munkahelye. Ő Szegedet javasolja,a mostani kórházi helyzeteket ismerve még inkább.Azt mondja,ott mindig van legalább 6-8 orvos "kéznél".
De nekem nem kell 6-8 orvos,nekem csak 1 kell,de az ott legyen ,ha kell!!!
Nem tudom mitévő legyek,Szeged sokkal felszereltebb,közel is van,de ott én egy orvost sem ismerek.
Azt hiszem az én dokim egyébként a Nőgyógy.Klinikán van,a te dokid is???Fiatal?Idős? Tapasztalt? Megbízható?

Kép
orsitigris
 
 


Szia orsitigris!Elsö baba!Ezért nagyon izgulok,persze nem idegeskedem.Mult hét pénteken voltam dokinál azt mondta 6 hetes terhes vagyok de a bébi 4 hetes.Május 26.-a körül érkezik,ha jol számoltam!Magamrol:23 éves vagyok,tavaly volt az esküvönk azota várjuk a picurt.Tolna megye (szekszárdrol) de jelenleg pesten élünk,mert férjemnek itt van a munkahelye.
Vendég
 


Orsitigris!Neked is elsö baba?Olvasgattam amiket irogattál,ugyvettem észre hasonlo volt az izgulásod mint nekem mielött megtudtad hogy jön a bébi.Nem is tudom megszámolni hogy hány tesztet vettem egy év alatt!És pont amikor már nem foglalkoztam a dologgal,és ugy voltam vele hogy jön amikor jönniakar.Szeptember 17.-én kellett volna megjönnie 16.-án egy csomot éreztem a mellembe,egyböl "szivrohamot kaptam,gyorsan idöpontot akartam kérni a mammográfiára,mire ott közölték,hogy menstruácio után másfél héttel tudják elvégezni a vizsgálato,és hát ekkor ugrott be hogy 17 kell megjöjjön de 16.-án semmi jele nem volt hogy menstruálni fogok.(Semmi hasgörcs,derékfájás,hiszti)Volt itthon egy teszt,mert ugye annak mindig lennie kell itthon :) megcsináltam és POZITIV lett!Na,hát ennyi a történetem!Bocsi hogy regényt irtam! :oops:
Vendég
 


Nagyon klassz regényt írtál!! :wink:

Egyébként én is azt gondolom,hogy akkor jön össze a bébi,amikor nincs görcs,hiszti,izgulás.
Egyébként remélem ülsz....én a negyedik gyermekemet várom!
Csak ilyen sok vonalzót nem enged a rendszer feltölteni aláírásnak.
Egy darabig fent volt mindhárom gyermekem vonalzója,de utána feltettem a ciklusvonalzót,és levettem a gyerkőcöket.
(A hoxa.hu-n egyébként megtalálsz bennünket fotókkal együtt,szintén orsitigris néven,naplót is írok ott)
Nem vagyunk vallásosak,nekünk egyszerűen így jó!
Mindhárom könnyen összejött(csak rám kellett nézni..),és három terhességből született három gyönyörű,egészséges ,okos gyermekem.
Most ,hogy a legkisebb is elment iskolába (12-én lesz 7 éves),úgy éreztük apával,hogy hiányzik még egy bébi!
(korábban ezt nem gondoltam volna..)
De most nagyon boldog vagyok,vagyunk...
3 hónapja szedem az Elevitet,a második próbálkozásra pedig összejött...
Nahát!Én is regényt írtam!

Kép
orsitigris
 
 


Hát ez nagyon szupi!Akkor te már biztos nem izgulsz annyira mint én!Te mikorra várod a bébit?Lenne pár kérdésem de elég rossz tapasztalataim vannak és már kérdezni sem merek!Ugyanis az történt,hogy van egy olyan oldal,hogy origo babázó.Ott is van egy forum és elöször oda kezdtem el irogatni.Egyszer csak volt egy olyan kérdésem az egyik forumozotol,hogy fél-e szüléstöl?Az még semmi hogy nem válaszolt,de aki nyitotta a topikot irt nekem egy ilyet(




Miért kéne félni bárkine a szüléstől? Természetes folyamat, ami bemegy, az ki is jön.

Aki engem rossz történetekkel akar traktálni, azt elküldöm melegebb éghajlatra, rosszabb esetben vissza az édesanyjába, és közlöm vele, hogy az én anyám nyolcszor szült, minden komplikáció nélkül, és egyébként is, nekem CSAK pozitív dolgokat mesélhetnek. Azóta a rémisztgetők befogták a lepénylesőjüket. :-D Amikor valaki elkezdi, hogy amikor ő... Akkor rögtön félbeszakítom, hogy csak jó dolgot mondhat, különben hasba szúrom, kitépem a beleit és azzal fojtom meg, jó lesz? Hehehe, ennyire kedves vagyok, és ráfogom a felborzolt idegeimet a kismamaságra!)Ey milyen szerinted?Aztán visszairtam neki,erre kizártak a az egész baba forumbol!Nem nagyon értem!Én csak egy beszari kismama vagyok aki sose volt még korházba,a legnagyobb fájdalom amit éreztem az max.az hogy eltörtem a kezem.Természetesn a babáért mindent de azért félek elég jol!Gratulálok a három gyerköchöz a ti lakásotokba biztosan BOLDOGSÁG van!!!!!!!Ennyi gyerek!Szuper hogy tapasztalt kismamára bukkantam!Na ez tényleg hosszúra sikeredett!Bocsika,ha fárasztalak.
Vendég
 


Én már biztos nem leszek júniusi kismama...megjött a mensim! :cry:

d.dodó
 
 


Sajnálom d.dodó :( de ne busulj uj honap uj remények én szoritok! :wink:
Vendég
 


egynek tudok csak örülni...visszaállt 28 naposra a ciklusom.

d.dodó
 
 


orsitigris!Megnéztelek titeket!Nagyon szimpatikus vagy!És a gyerekek hát mit ne mondjak.Jo képüek a kisrácaid.Mégegyszer gratulálok hozzájuk!Én csak esküvöi képekkel tudok dicsekedni ezen a cimen megnézheted ha érdekel:www.tsza.com/kariesmonika :)
Vendég
 


Sziasztok!
Én is május vége júni elejére várom a babám.Már a májusi topicban irogatok,de néha azért átkukkantok ide mert lehet kicsúszok a májusból!

Moni!
Idetaláltál a weddingsről?Tök jó! :lol:

annus11
 
 


Szio!Itt vagyok megvagyok! :) Tetszik ez az oldal! :)
Vendég
 


:lol:
Helyes!Akkor össze fogunk még futni!
Olvastam h Pesten laktok.Melyik kórházban fogsz szülni?Gondolkoztál már ezen?Én helyileg a 9.kerben vagyok.

annus11
 
 


Igen pesten lakunk,de szekszárdiak vagyunk,és valamiért ott szeretnék szülni!Ugyhogy hazajárunk dokihoz.Igazábol már Érden lakunk,mert nem birtam a pesti zsufoltságot!
Vendég
 


Aha!Értem!
Szerencsére nincs bajom a pesti rengeteggel.Nem kell messzire mennem ,minden itt van 10 percre!Már írtam is vhol h házi orvos 1 perc,SZTK 2 perc,2 kórház között lakom ami 10-10 percre vannak gyalog!!Kocsink sajnos nincs,de ha taxit kell majd hívnunk olcsón megússzuk :wink: :lol: Bár el tudom képzelni h besétálok :lol:
Vagy férjem feldob a biciglivázra és eltol addig :lol:

annus11
 
 


A bicikliváz durva, vicces lenne nem is tudnál ráülni kitudja mekkora pocid lesz!Nem vagy izgulos fajta?Én nagyon az vagyok,persze vigyázok nehogy baja legyen a bébinek,nagyon izgulás van,azért is kezdtem el irogatni,mert itt letudom vezetni a feszültséget!Bár ha elolvasod amit orsitigrisnek irtam nemrég,hogy mi történt az (origo babázo oldalon) na ott mondjuk sirogörcsöt kaptam.De remélem itt nem utál ki senki!Eddig mindenki nagyon szimpatikus kedves kismama! :D
Vendég
 


:lol:
Hogy én nem vagyok e izgulós?Hát...de,főleg h nincs is rendben minden,most gyógyszert szedek.11án uh,remélem minden rendben lesz!Szerda óta 1szer voltam kinn,azóta fekszem,pihenek...és idegeskedem.De szerencsére sikerült leküzdenem a parát,és most sokkal jobb.Remélem a babának is odabenn! :lol:

annus11
 
 


Megse merem kérdezni mi nincs rendben!engem 23.ára vár a doki!Azért idegeskedem hogy legyen már 23.-a.Eddig egyszer voltam uh-on akkor csak a petezsák látszott ami 4mm volt.Remélem legközelebb többet látok,meg azt is hogy veletek is minden rendben lesz.Izgulok veletek is! :) :) :)
Vendég
 


Nekem most mennem kell jön férjállat,holnap jövök!Joccakát minden kismamának és pocaklakónak!


Móni
Vendég
 


Orsi!

Klinikán van a dokim, ott fogok szülni :)
Dokim, középkorú, kedves, szerintem nagy tudású. Hugom, sógórnőm is nála szülte a gyerekeit. Ja és megbízható, lehet rá számítani.
Már beírta a naptárjába szülésem időpontját :)
Moni, Annus üdv köztünk, jó hogy így szaporodik a csapat :)

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Hello csajok!Még mindenki alszik? :)
Vendég
 


Moni!

Én általában csak napközben tudok pihenni...éjszakánként nehezen alszom el,csak forgolódom.Este meg fel vagyok fúvódva...vége lehetne ennek :lol:

annus11
 
 


Szia Annus!Nekem éjszakák még jok végig alszom az egészet olyan hajnali 5 körül felkelek wc-ni,aztán még simán visszaalszom.Hát én is felvagyok fujodva,a nagyvécézéssel vannak gondok,de eszem a lekvárt,meg kefirt ugyhogy remélem már jobb lesz. :) Hát akkor pihengess,bár ma én is tiszta kóma vagyok!Amugy jol vagy? :D
Vendég
 


Köszi%Amúgy jól!
Igen,a nagyvécézés :lol: azzal néha nekem is gondom van :wink: Leginkább a gyomrom nincs rendben...nem mindent bírok megenni,pedig muszály lenne :roll:

annus11
 
 


Hát igen sok zöldség meg gyümölcs!Azokat mindenképp!Én mielött terhes nem lettem 49kg voltam az egész család csesztetett miatta,de nem volt étvágyam!Most bezzeg van,ki is használom már majdem 3kg hiztam!Jelenleg többet eszem mint a férjem! :lol: Tegnap este mondtam férjemnek,hogy ugy ennék egy szelet kinder pingvit,erre kiment a boltba és hozott 20 szeletet!Mire megszületik a baba 200 kg leszek :lol: !!Visszatérve a nagyvécézésre :) tényleg egyél egy pár kanál lekvárt,vagy kefirt,meglátod segiteni fog!Legalábbis nekem segitett! :) Szedsz valami vitamint?
Vendég
 


Orsi ! Jol eltüntél!Bár gondolom a 3 gyerköc leköti a figyelmed!
Vendég
 


Nem,vitamint nem.C vitamint kapkodok be néha,eszek gyümit is meg a gyógyszert szedem amit felírtak,nem akarom vegyíteni.

annus11
 
 


Aha értem!Én centrum maternát szedek kifejezetten kismamáknak van!De a doki azt mondta hogy a 12. hétig szedjem csak, mert túl nagy lesz a baba!Jo lenne ha már ott tartanék!Te mikor mész dokihoz? :)
Vendég
 


Okt.11én megyek legközelebb!Még 1 hét...

annus11
 
 


Bacilivi!

A 2007-es topikból ismerjük egymást,és csak azért írok,mert GRATULÁLOK!!!! Nagyon szuper!! Minden jót,vigyázz magatokra!

Kép
babzsák
 
 


Neeem tűűűűntem áááám eeell!!!

Szóval itt vagyok.


Stella!

Szeretnélek megkérni (ha lehet egyáltalán ezen a topikon keresztül),hogy add meg léci ennek a dokinak az elérhetőségét.
Pl.,hogy hol van magánrendelése,cím esetleg telefonszám.
Ugyanis eldöntöttem,hogy Szegeden szeretnék majd szülni.
Hétfőre kaptam időpontot a vásárhelyi dokimhoz,majd azért beszélek vele is...


Csajok!

Én nagyon izgulok azon,hogy semmi terhességi tünetem nincs.
Jó,picit érzékenyek a melleim,de ezen kívül semmi!!!!

Azt olvastam,hogy leány magzatoknál jellemzőbb az émelygés-hányinger-hányás.
Visszagondolva a lányommal hánytam,a fiúkkal egyáltalán nem!
De azt mondta a férjem,hogy lányt csinált!!!! :lol: :lol: :lol: :D :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok!

Montana vagyok és 5 hetes kismami. (Az anonim alkoholisták is így kezdik valahogy. :lol: ) Hétfőn voltam uh-n, ahol egy szép petezsák volt látható. Szülés várható időpontja június 1. Úgyhogy pont átcsúsztam ebbe a topikba. Bennem is vannak egészséges aggodalmak: az első baba lesz, de nem az első terhesség. Sajnos tavaly volt egy műszeres befejezés üres petezsák miatt. Ja, és elmúltam 36 éves, tehát nem vagyok egy mai csirke. :roll: De nagyon pozitívan állok hozzá a dologhoz, ennek most sikerülnie kell!

Mivel én is "kezdő" vagyok túl sok jó tanáccsal nem fogok szolgálni, de együtt majd átrángatjuk egymást a nehézségeken. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Hello Orsi!Nekem sincs semmi tünet,csak a mellei fájnak!Ezt neked kéne tudni,2 fiad van és egy lányod :lol: !Én is izgultam a doki azt mondta örüljek hogy nincs hányingerem,meg ilyenek. :lol:
Vendég
 


Orsitigris!

Nekem sincs a cicifájáson kívül semmi tünetem. De azzal "vígasztalnak", hogy beindulhat a hányinger később is. Az jó lenne, mert lányra gyúrtunk mi is. :lol: Persze ha fiú lesz, akkor sem ajándékozzuk el. :lol: Egyszer az egyik kolléganőm ingázott és egy gyereket jósolt nekem, méghozzá fiút. :roll: Bár nem hiszek az ilyesmiben, azért mindenre fel vagyok készülve. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Valaki mondja már meg hogyan kell feltölteni a vonalzót mert nekem nem akar sikerülni.!?Léccike! Ugylátszik béna vagyok! :oops:
Vendég
 


Sziasztok :)

Bocsi, hogy belevauvau, de ahogy olvastalak benneteket, olyan jólesett kicsit nosztalgiázni - én idén júniusban szültem :D

Kellemes pocakosodást mindenkinek :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Moni! Ha megvan a vonalzó akkor azt a kódot, ami úgy kezdődik, hogy url... be kell másolni a profilodban az aláíráshoz.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Balwin!Édes a bébid!Nagyon! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Balwin! Nekem vacakol a gép, nem engedi megnyitni, de a vonalzón lévő kép is nagyon szép. Ugye minden júniusi baba ilyen szép? :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Köszönöm a segitséget vonalzoval kapcsolatba montana!És nagyon gratula a bébihez! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


És csak nem sikerült az a fránya vonalzó!Ez hihetetlen!Megörülök! :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


De mégis!Szupier!Befejeztem a bénáskodást!Bocsi csajok! :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú hát ti termeltek ám... :lol:
Én mostanában kicsit el vagyok havazva... Na jó mondjuk inkább úgy, hogy ha van egy kis szabadidőm Dalmi mellett akkor HArry Pottert olvasok... :oops:

Kérdés: Az eslő dokilátogatást akkor akarom megejteni amikor már lesz szívhang. Ez a betöltött 6 hét? Vagy később??

BABZSÁK,
:lol: :lol: De ariiii vagy!!!!!!!!!!!!! :D :D Hát köszi... !!!furi, nem???

Orsi,
nekem is ez a parám, hogy most semmi bajom....volt hányiger de most semmi...na jó többet pisilek, meg cici érzékeny...de ennyi
4. gyerkőc: húúú minden elismerésem!!!!!!!!!!

Montana,
anonim... :lol: :lol: jót röhögtem :wink: Üdv itt.

annus,
huhhh, szegény, már most nem tudsz aludni?? Nem semmi. Bár én lehet csak azért tudok, mert a leányzó full lefáraszt... :lol:


moni,
"férjállat" ... :lol: :lol: :wink: :wink: No comment. :lol:
Az origo babázós sztori kiakasztott.... Tudod az ilyen menjen a jó..... :evil: :evil: Kismamák vagyunk és féltjük a gyereket ez természetes... Mit írtál vissza neki?
Vendég
 


Sziasztok!

Nemrég értem haza teljesen kész vagyok :(
Orsi, privi ment :) Akkor együtt fogunk szülni, tök jó :D
Montána, üdv itt :) Én sem vagyom már mai csirke :D
Moni szupi a vonalzód :)
Balwin, nagyon győnyörű a kislányod :)
Rólam, nekem tünetem a cicifájáson kívül a hányinger általában megvan.
Aludni rengeteget tudnék, ez nálam nem szokványos.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Bacilivi!

Sajnos lehet azért nem tudok aludni mert napközben is pihenek,van h el is alszom.Mivel nem eröltethetem meg magamat nem is fáradok el...de míg napközben simán elalszom,úgy éjjel...hát nem találom a helyem...

annus11
 
 


Üdv minden újdonsült kismaminak!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsit nem vagyok és megszaporodik a társaság :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dodó
Sajnálom :cry:

Vera?
Vendég
 


Bocsi, hogy bepofatlankodom...., csak egy gratula erejeig!

Bacilivi: gyorsan terjed a jo hir, szivbol gratulalok, kivanok konnyu terhesseget es egeszseges masodik csemetet!

Kismamik: vigyazzatok magatokra es a babakra, sok oromet kivanok a kis tunderkekre valo varakozasban!

Kép

KépKép
KépKép
pannica
 
 


Hello csajok!
bacilivi!Köszi hogy reagáltál az origo babázós sztorira!Már kezdtem azt hinni én vagyok a hülye,és nincs igazam.Jo érzés hogy valaki igazat ad nekem!Hogy mit válaszoltam?Hát nem voltam túl kedves,valószinüleg azért zártak ki,de annyira felidegesitett!Ő bezzeg irogathatott tovább!De nem is sajnálom,mert itt sokkal jobb,minden kismama kedves aranyos,segitökész,megértő :) :) :) !Hát igen férj állat! :lol: Imádom őt! :) Gratulálok a második bébihez ha még nem tettem meg :lol: ,és persze Dalmihoz is NAGYON GYÖNYÖRÜ kislány! :)

Stella!Köszi a vonalzó dicséretet!Nem volt egyszerü feltölteni!Neked is gratulálok a bébihez ha még nem tettem!


Annus!Mi újság!Hogy aludttál éjszaka? :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: