Új privát üzeneted érkezett!

ZSUZSI!!!

HATALMAS GRATULA NEKTEK!SOK ÖRÖMET, BOLDOGSÁGOT, ERŐT, EGÉSZSÉGET ÉS RENGETEG TEJECSKÉT NEKTEK!!! NAGYON SZÉP KARÁCSONYOTOK LESZ!!!
Vendég
 


Zsuzsi!

Nagy-nagy gartula!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Én sajna döntöttem és dokit váltok... A dokinkban abszolút nem kételkedek (hisz már végig éltem vele egy szép szülést)de nekem a szülésznő nagyon fontos és persze a kórház is,így maradok a Máv-ban!

Pusz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Gratula a babához! Barnussal kb. énis igy értem haza, csak mi 23-án.... betettük a fa alá... :) ő volt a legszebb karácsonyi ajándék!

Egyébként tegnap Atisom szépen belázasodott este, 39.2!!!! :shock:
Ma reggel is 38 fölött.... háát, remélem hétfőig múlik... és már orvoshoz sem tudom vinni, mi a fene ez már megint, mert szombat van. Tegnap meg persze este 8-kor jött a láz, amikor már vége a rendelésnek. No, nem ijedtem meg, sajnos már járatosak vagyunk ebben, csak dühit, de nagyon, hogy szegény pont az ünnepekre kap el valami sz--rt!!!! :evil:

Chrissi, nektek jobbulást mindenkinek, főleg Martinnak!

Ági
Vendég
 

 
 

BOLDOG KARÁCSONYT KIVÁNOK MINDENKINEK!!!!

Ági Kép
Vendég
 


BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK NEKTEK LÁNYOK!!!
Vendég
 


Boldog karácsonyt mindenkinek

Kép
e.andrea
 
 


Áldott,Békés Karácsonyt Mindenkinek!!!

Kép

Panni és családja

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


NAGYON BOLDOG,BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Voltunk 4D ultrahangon, ide raktam fel a képeket:

www.babanet.hu/album/index.php?album=14462&p=1417181

Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új évet szeretnék kívánni.

Ma este leutazunk vidékre és csak januárban jövünk vissza...

Puszi mindenkinek:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Békés boldog karácsonyt kívánok!

Kép
Vendég
 


Lányok!

Kép
Vendég
 


Hali!

Látom pangás van :?

Jól telt a karácsony ,csak kicsit rohanós volt.Minden nap rokolátogatás...végre ma nem kellett sehova menni így elmentünk a srácokkal szánkózni,nagyon élvezték. :wink:Apa is jól elfáradt.

Szenteste nagy volt az öröm :wink: Nálunk tipikus fiús játékok dívnak(az idei kari slágere a Playmobil minden válozatban,Lego és a fénykard :wink: -fiús anyukáknak gondolom nem kell bemutatni :wink: )

Már annyira tele lettem a nagy kajálásokkalhogy ma kimondottan egyész nap csak vajas zsömlét kívántam..asszem besokaltam kicsit :wink:

Szilveszterre hol lesztek??

Én itthon a két lovagommal(és egy a pocakban :wink: )mert apa sajna melózik :? Nálunk sajna mostanában első a lóvé....és elég jattos rendezvényre megy apa biztosítani egy kis pluszpénzért.

Jó éjt!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kép SZIASZTOK!

Panny!
Szilveszterkor mi sem megyünk sehova!Zalán napirendjét már a karácsonnyal is sikerült totálisan felborítani!El is határoztam,hogy jövőre nem megyünk sehova szenteste!Eddig minden évben vándoroltunk,de most már nem bírom,és asszem Zalán sem!
Ráadásul még mindíg szanaszét vagyunk!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Merre vagytok? Kép

Nagy a pangás!



Most már írjatok,mert mérges leszek! Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:30-kor.
Vendég
 


Jaj,most nézem,hogy a dátumnincs beállítva a fényképezőn!
Ezek tegnapi képek!
Vendég
 


Alziza!

Mi is vándorolunk Szenteste és mi is mindig megfogadjuk hogy jövőre nem....de aztán mégis.. :wink:

rakok én is fel képet :wink:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

lőjetek le ha sok(k).... :? :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Gyorsan eltelt az ünnep. De idén nem bántam valahogy. Már elfáradtam és elegem volt.... szép volt, csillogó, fincsi kaják meg minden, de fárasztó, nagyon!
Képek természetesen nem készültek, össz egy videot csinált Zoli, de a gép nem engedi feltölteni valamiért... :evil:
Mi is mentünk szenteste, de csak dédilátogatásra egy-két órára anyuékkal, szerencsére kocsival, aztán anyuék jöttek hozzánk...
25-én a fiúk mentek apuval meg öcsémmel a másik dédiékhez vidékre, én már nem préseltem be magam, sem Zoli, de legalább kicsit kettesben voltunk... már ez is hiányzott nagyon! 26-án meg Zoli anyujáékhoz mentünk. Most itt van Zoli lánya is, úgyhogy három gyerekkel küzdök naphosszat.... nem egyszerü.... Zoli dolgozik. Természetesen, mi mást csinálna? Holnap lesz szabad, ez is csoda.

Szilveszter nálunk még kérdés, ma beszéli meg Zoli anyujával, hogy vállalják-e a fiúkat, mert ha igen, akkor mi anyumékkal lemegyünk vidékre nagynénémékhez. Ha nem vállalják, akkor maradunk itthon. Apjuknak nem adom őket oda úgy, hogy én nem vagyok pesten, marhára nem lennék nyugodt, főleg szilveszterkor. Amilyen kretén még kivinné őket az utcára... amennyi esze van... Zoli is azt mondta, akkor gyerekekkel szilveszterezünk, nem gond, de az apjuknak ő sem akarja, hogy odaadjuk... de ez ma este kiderül.
Csak azért is jó lenne kimozdulni idén, mert jövőre tuti ezer százalék, hogy sehova nem megyünk, hacsak nem bizzuk a fiúkat mégis az apjukra és a törpét pedig anyósomékra vagy anyuékra. Akkor végülis lehetne házibulit csinálni.... de ez még a jövő zenéje!

Tegnap este nagy élményben volt részünk. Bár főleg Zolinak... Zsófi nekiállt bukfencpartit rendezni odabenn, de olyanokat rúgott, hogy kivülről simán lehetett látni a dudorokat :) gyorsan szóltam Zolinak, hogy jöjjön, mert ilyet azért még ritkán csinált a kisasszony. Végre valahára Zoli is látta, mit müvel a lánya, odarakta az arcát, kapott is egy rúgást :) meg utána a telefonját rakta a hasamra, majd lerúgta onnan Zsófi... :) nem tudom, miért zavarta annyira, hogy van valami a hasamon, de veszettül rugdosta és csak a telefont! :) De láttam Zolin, hogy nagyon élvezi a látványt. No meg annyi puszit kapott a csajszi apától, hogy én nem tudtam követni... :) Örültem, hogy végre részese volt a mocorgásnak, mert eddig szinte alig-alig érezte-látta, miket produkál a lánya.... :)

Ági
Vendég
 


Sziasztok!

Karácsonyi rohangálás ellen legjobb egy januárra várható kistesó. :D
Mi idén megúsztuk, ahogy két éve is, amikor Márkkal már a 9. hónapban voltam.
Az udvarban lakó rokonokat (akikhez szaladgálni szoktunk) meghívtam egy kis vacsora utáni sütizésre, össz-vissz 1 órát voltak itt, aztán hazamentek. Szóval nálunk nyugisan telt a Szenteste.

Sajnálom, hogy az apukák ennyit dolgoznak. Általában az én férjem is, de két ünnep közt most nem ment be a munkahelyére, csak egy kicsit itthonról intézkedett. Nekem ez az igazi karácsonyi ajándék.

Most teregettem ki a babaruhákat, végre kezdek ráhangolódni, hogy megint lesz egy pici babám. Itt az ideje. :)

Boldog Új Évet!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Boeske!

Nem tudom,hogy ugrottam át a múltkori hozzászólásodat! :oops:
De jó hallani megint Rólad (rólatok) :lol:
4 kg-os baba?Az igen! :lol:
Vendég
 


Szia Alziza!

Márk is lett volna 4 kg, ha kivárja még az utolsó hetet. Szóval van esély rá. Félek is egy kicsit, de reménykedem, hogy harmadszorra már azért "be van járatva" az út, és nem lesz probléma a nagy baba.

Nem csodálom, hogy Zalánt megzavarta a sok rohangálás. Remélem hamar visszaáll a rend, és a nyugalom.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Nagyon a célegyenesben vagy már :wink: izgi :wink: !!

Emlékszem mikor fekvésre ítéltettél...hát megérte!! :wink:

Gyors,sima és problémamentes szülést kívánok!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Zalán nagyon rosszul van!Ma elvisszük az ügyeletre,csak most alszik.Ez a harmadik nap,hogy alig eszik!Tegnap este tápszer nélkül aludt el,me reggel megitta,visszaaludt és amikor felébredt kihányta!
Amúgy sincs nagy súlya,de most látszik is,hogy fogy! :(

Valószínüleg ez a vírus lesz!
Vendég
 


Alziza!

Jobbuást a kicsi fiadnak!!!! :lol:

Biztos ez a vírus :( nekünk szinte ugyanez volt 23.-án és szenteste napján is.Krizsike sem evet-ivott semmit és folyton hányt,aludt.És úgy lefogyott ős is...olyan gyorsan meglátszik rajtuk.Aztán megúsztuk kórház nélkül mert diktáltam bele a vizet.A következő napokban meg csak úgy falt a drága,be kellett hozni a lemaradást :wink:

Amúgy Boloust meg Smectát kellett neki adnom a hasmenés ellen,plusz adtam neki Homeopátiás hányás ellenit,nagyon bevált!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Jobbulást minden beteg babucinak!!!!

És egy egészségesebb, NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK NEKTEK!!!!

Kép

Ági
Vendég
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!
Kép

Panni és családja

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


boldog új évet mindenkinek Kép

Kép
e.andrea
 
 



Sziasztok kedves sorstársaim!!!!!!!!


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG BABÁS ÚJÉVET KÍVÁNOK!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Kép
Vendég
 


Sheila!

Most olvastam! :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kép
Vendég
 


Sheila!

Én is gartulálok!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

BUÉK mindenkinek!!!!!!

Sheila!
Gratula neked!!! :D

Alziza!
Remélem Zalcsi jobban van már...

Mi most jöttünk meg vidékről, így kicsit fáradtan csak pár sort írok, meg rakok fel képeket is.
Az ünnepek hamar és békésen teltek el. Anyu szerint ez az utolsó vihar előtti csend volt: ha a babó megszületik úgysem lesz csend úgy 20-30 évig...
Szóval jót pihentünk...

Puszi mindenkinek:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Nem nincs jobban és most már Zina is rosszul érzi magát meg én is!
Mondjuk azon nem csodálkozom,hogy én is elkaptam,hiszen egész neple sem tudom tenni csak mikor alszik!
Vendég
 


Alziza!

Akkor jobbulást nektek! Gyógyuljatok meg mihamarabb!

Teszek fel pár képet!

Anyukámnál ajándékcsomagolás:

Kép

Karácsony másnapján az utakon:

Kép

Kép

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Jók a képek!
Vendég
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Hoztam nektek pocakfotókat:

Kép

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Úgy látom valamiért egy lemaradt!

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Na mostmeg már odarakta!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!

Ez aztán pocak! :lol:
Mi lesz később?
Vendég
 


Többiek???
Vendég
 


Hello
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.14 11:31-kor.
Vendég
 


hali csajok! csak egy gyors bekukk ide is, hogy hátha hamar csatlakozom közétek! :)

panny
visszaolvasgattam és láttam hogy megemlítettél engem is a 21 triszómiával kapcsolatban. Nálunk nem az volt, hanem a 14.-es triszómia!
Vendég
 


Lányok!Nagyon eltűntetek!!!
Vendég
 


Baba!
Drukkolok,hogy így legyen!
mármint,hogy csatlakozz!
Vendég
 


Baba!

Bocs :oops: :oops: akkor összetévesztettem!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Sheila megszült????

Zalán olyan édes... még betegen is...

Ibm! Ez aztán poci.... megmutassam, hogy az enyém 24 hetesen majdnem ugyanekkora??? :) Ráadásul a harmadiknál... :lol:

Kép

Ez tegnapi kép.... :oops: éppenhogy poci :) majd megint megkérdezik a szülőszobán, hogy miért jöttem.... :)

KEDDEN MEGYÜNK DÉLELŐTT 11-KOR 4D-S ULTRAHANGRA!!!!!
Végre végre végre!!!!! :)

Vasárnap uncsitesómék elhozzák a kiságyat, ami az övék volt, rózsaszin :) és pelenkázós, tökjó, meg tök arik, hogy elhozzák, én nemtom, mikor jutnánk el érte, mert csak anyáéknak van kocsi és ők meg rengeteget dolgoznak, alig érnek rá...
Már kipakoltam és lemostam a matricákat :evil: a babaszekrényről... igy sem jött le mind, de vettem nagyobb 101 kiskutyás tökari matricát (a matricákra!) :twisted: és majd azzal eltakarom..... a büdös kölkei müve :D
15-e után megvesszük a babakocsit is remélem, aztán meg szépen lassan majd a többi apróságot is be kell szerezni, vészesen közeleg a tavasz, főleg, ha úgy nézem, hogy csak minden fizukor tudok vásárolni valamit, igy már tényleg nem sok, hisz csak 4 fizu van addig.... 4???? inkább három... 19-re vagyok kiirva, 15-én van fizu, na azt már inkább nem számolom bele!!!! :)

No, sok volt belőlem.... pusz

Ági
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!

Átjöttem ebbe a topicba, mert a másikba már nem tudom követni az eseményeket.
Látom Sheilának megszületett a kislánya (bár szüléstörénetét, és hogy mikor számolt be erről nem találtam).

Karácsony előtt voltam én is uh-n, 31-32 hetesen, a baba méretei pedig 33-34 hetesnek felelnek meg. Hát most én is reménykedem nem marad benn végig, mert még 4 kiló fölé nő :shock:

Harmadik babások, hogy álltok a vásárlással??? Néha úgy vennék ezt meg azt, közben pedig tudom, az az előző kettőtől örököl egy csomó mindent.
Azért ma vettem a babának egy szép piros fürdőlepedőt és takarót. (állítólag a pirosat szeretik a babák, mert az anyaméh belülről is piros és arra emékezteti :P )

babicskó
 
 


Sziasztok lányok!!!


Jobbulást kívánok Zalcsinak és Zinának, na meg az anyukának se legyen ám baja! (Zalán a második képen már nem úgy néz ki mintha beteg lenne :D )

Ibm- nem semmi a pocid!!! :D Tök jó nagy, biztos szép nagy legényke/leányka úszkál benne! :D

Babicskó- most olvastam Sheila szüléstörténetét a 36 éven felüliek topikban! :D

Pumpóka- most itt válaszolok: nem vagyok már rosszkedvű! :D
Vendég
 


Babicskó!

Hát én azért kibírom, hogy ne vásároljak mert tényleg mindenünk van!!!Inkább a nagyoknak kellett venni bútort hogy a kicsi megörökölje a baba-bútort,úgyhogy ez is húzós volt ai IKEA-ban :? :wink:
Pont tegnap hoztuk át a picinek a szekrényt,kiságyat,azért kellett vennem neki szőnyegeket,lámpákat..meg apróságokat...de ruhát tutira nem veszek mert nagyon-nagyon sok van!És ráadásul egynemű mindhárom :wink:

Ja, majd azért sportbabakocsi kell ,mert azt lelakták a fiúk :wink: de azt majd csak 4 hós körül veszek.

Látom kezdesz lassan a célegyenesbe érni!!Nagyon izgi!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!


Pumpóka!
Nekem is Zalánnal volt az elején a legkisebb a hasam!
És Vele híztam a legkevesebbet is!
Alexnál 22 kg jött rám,Zinánál 13kg,Zalánnál csak 9 kg!

Vásárlás:
Én mindenből újat vettem.De leginkább azért,mert a korkülönbség miatt nem volt semmim!Egy pár rugi,meg ágynemű,rácsvédő volt csak!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: