Új privát üzeneted érkezett!

Hunccutka!

Látom együtt haladunk :lol: Pihizz csak!!!!Azzal segítesz a legtöbbet!!!Duphastomból mennyit szedsz?

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus!
most már tessék meggyógyulni :lol: az allergiából is!milyen suliba jársz? :roll:

Kutyafüle!
le ne vágasd kopaszra! :shock: :twisted: tárd ki ablakot és minden okés lesz :wink:
a te vonalzód miért csak egész heteket ír,igy nem tudlak követni :roll:

Huncutka!
duphaston?....én meg utrogestan 2*3 egészen 12 hetes korig(helyileg.... :shock: ), az is progi.remélem nincs semmi vérzésed vagy barnázásod? :roll:

én ma megyek 2-re uhura Tapolcára, remélem már lesz szívhang meg kiderül pontosan hogy nincs-e esetleg még ott 1-2 másik bébi, aki eddig bújócskázott :lol: :lol:
Vendég
 


Csinálok másik vonalzót!!! Hátha azon jobban látszik.De ahogy nézem kb. egyidőben vagyunk.Te mikor mész szívmozgásos Uh-ra?
Itthon tobzódom lányok.Csatlakozom Annushogy.Nagyon szarul vagyok.Tegnap vettem be Algopyrint is,mert mnet fel a lázam,és a tartós láznál,még a gyógyszer sem ártalmasabb. Sőt.Ezt még a nődoki meg a házidoki is mondta.Szóval amg meg nem gyógyulok teljesen,addig maradok,mert nem kockáztatok.Így is aggódom a picúrért,hogy nem lett e baja az én betegségemtől.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Vicuska!

Várunk vissza az uhról!!!
Már egész jól vagyok,ma már jött hányinger is...Csináltam is tesztet,rögtön előjött a teszt csík,hamarabb mint a kontroll....és nagyon erős!Remélem h minden oké odabenn....
Én az utrogestanból 4x1 et dugdosok... :roll:

Kutyafüle!
Pihizz!!!Én is aggódom h ehogy baja legyen a babának...lázam csak 1szer volt,próbáltam először a hűtést...de nem ment lejjebb...így maradt a gyógyszer!Állítólag vmi torokgyuszis vírus van...sokan betegek.meg ugye ahogy legyengült az immunrendszerem rögtön elkaptam....lehet ha nem lennék terhes el se kapom.
Amúgy én kamillatea,sokat kell inni,meg borogatom a torkomat!Néha mentolos cukorka.És sós vízzel is gargalizáltam....borzalmas :wink: :lol:

annus11
 
 


Ja rövid az agyam...

szóval mi is azt várjuk hátha a doki egyszer azt mondja h ketten vannak :lol: Szeretnénk ikreket!Na persze én 1nek is tökéletesen örülnék,csak legyen egészséges!

annus11
 
 


Mozza: én 19 kilót híztam az elsővel, nem kentem magam semmivel, és nincs egy darab striám sem. :) Én mindenhol azt hallottam, hogy ez alkati dolog. Nekem csak a mellemen vannak csíkok, de az a szoptatástól van. Ott nem bírta a bőröm a sok méretváltozást.

Tessék már meggyógyulni, kismamák! :)

Annus: ikreket? :shock: Nem olyan víg dolog az szerintem. Egy gyerekkel is nehéz, nemhogy kettővel. Jó sokáig. :wink: De ha van segítséget, akkor persze más.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!

Hát segítségem még nem tom hogy lesz....A fél család nem is pesti,akik itt laknak meg vagy túl öregek,vagy van elég gyerek náluk is stb.De szerintem öcsém bizti segít majd!Na meg a férjem!
Öcsém és köztem csak 10 hónap különbség van,és nagyon jó volt így!Szóval csak ezért szeretnék!
Persze egy ikerterhesség sokkal több gonddal jár...na majd meglátjuk!

Amúgy te hogy vagy?Nálad tünetek?Kislányod hagy azért pihizni néha?

annus11
 
 


Annus: pihi, mi az? :D De nálam nincs semmiféle tünet. Egyedül az, hogy nem menstruálok. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!

De jó neked. Az elsőt is ilyen jól viselted?
Én egész nap hánytam (bocsi), tegnap is... totálisan kész vagyok. Dolgozni sem tudtam ma. Remélem csak az első 3 hónap lesz ilyen...9 azért brutális lenne.
Csajok!
Valakinek van infója az usziról? Kismamaként lehet, vagy inkább kerüljem (csak az elején, vagy 9 hónap tilalom)?

Kép
mozza
 
 


Mozza: igen, az elsőnél se volt semmi. Pici émelygés, de nem jellemző.
Az usziról nekem azt mondta a védőnő anno, hogy ha eddig is rendszeresen jártál, akkor nem kell abbahagyni a terhesség miatt, mert valszeg már immunis vagy az ottani bacik ellen. Meg azt neked kell tudni, mennyire jellemző nálad a fertőzés. Én pl. sose kaptam el még sehol semmit. Amúgy amíg nincs nyitva a méhszáj, addig elvileg lehet úszni, nem nagy a fertőzésveszély.
Én is mennék úszni. lehet, meg is oldom valahogy. Olyan jó lenne, talán nem híznék annyit, mint a múltkor. :roll: Csak vennem kell egy fürdőruhát a mostani bálna testemre. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok! :lol:

van egy 6,2 mm ülőmagasságú (milyen hülye szó ez :oops: ) dobogó szívű babácskánk!!! 8) olyan jó volt hallani :D

sajnos ketteske és hármaska úgy néz ki, végképp elhagyott minket :( , de Ő ott van!!!!! :lol: :lol:

Kép

--------------------------------------------------------------------------------
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van...
Nálam Kisvuk töretlenül nyomul... :? , de valahogy majdcsak túlélem... Irigylek mindenkit, akit elkerül ez a tünet!

Vicuska, két méh.kív.? :cry: Annyira sajnálom... Ezek szerint a mostani terhesség lombikos?
De végülis mindegy, a babó a lényeg!!!! Annyira kis picúr, és már szívhang is van... :D :D

Mozza, az úszásról én azt olvastam, hogy eleinte abban az időben, amikor egyébként a mensit várnád, nem tanácsos. Jah, és ne legyél sokat a víz alatt, és ne ugorj bele.

Annus, ikreket szeretnél? Érdekes, én is... Tudom, hogy nem is dupla, hanem tripla munka (főleg kezdetben), de akkor is... Ezért tökre belelkesedtem, amikor az első uh-n a doki azt mondta, hogy két hét múlva meg tudja mondani, egyen vagy ketten vannak-e... Lehet, butaság, de én még mindig reménykedem... :D :D
Szerdán UH, akkor kiderül!

Minden beteg kismaminak gyors gyógyulást, a légkondit bekapcsolva nyomató kolléganő meg egyen sünt! :twisted: (nálunk is van ilyen... Nem könnyű eset)

Kép
zsüci
 
 


:( Úgy tűnik, most nincs itt senki más. :(
Na jó, most én is hazamegyek, és eszem egy nagy adag mákos gubát! :D :D

Szép (vukmentes) estét mindenkinek!!!

Zsüci

Kép
zsüci
 
 


Kutyafüle!
köszi a vonalzót!most már látom :lol: :lol:

Zsüci!
te is egy idős vagy velünk Kutyafülével 8)
sajnálom a vukot, nálam még nincs, csak enyhe hányinger :shock:
eszel magne b6-ot?az is jó rá :roll:
igen, ő lombikbaba :lol:
Vendég
 


Vicuska!

Nagyon tuti!!!Gratula a szívhanghoz!!!!Hát akkor ha jövőhéten emgyek kb ennyi idős leszek mint te,remélem én is ilyen képet tezsek fel! :wink:

Zsüci!
Azt hiszem csak nálad van VUK,eddig nekem is csak a hányinger!

Tinu!
Akkor szerencsés vagy ha ilyen jól viseled a terhességet! :wink:

annus11
 
 


Azt hiszem h holnap kérek is időpontot a jövőhétre.Szerintetek ha szerdán megyek,akkor kb 6+4 leszek.Szerintetek az jó?Vgay menjek elöbb??

annus11
 
 


Vicus!

Nagyon cuki a kis maszatod! De jó lehet, hogy már hallottad/ láttad! :D
Zsüci, Annus!
Én péntek óta hányok (sorry), 2 napja majdnem non-stop!
Magne b6? Segít? Valamit erre ki kell találnom, mert nagyon-nagyon rosszul viselem.....
Annus!
5-6 hetesen már elvileg van szívhang. Én 7+3 leszek a 2.uv-n, remélem már nekem is lesz egy maszatkám, dobogó szívvel :D
(az elsőn szikhólyag volt, 4+3-kor)

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Jól elfáradtam tegnap egész nap a suliban, d eeste nagyon örült nekem Zsófi :lol: Össze-vissza ölelgetett meg puszilgatott, annyira jó volt :D

vicuska: jó volt látni az UH képedet, mi holnap megyünk dokihoz, de valószínű még kicsi a szívhanghoz. Azért jó lenne, ha mégis, picit megnyugodnék :wink:

mozza: nekem Zsófival a Magne B6 annyit segített, hogy csökkent napi négy-ötre a hányás. Amikor a dokim azt mondta, ad két napot, de ha nem lesz javulás, be kell feküdnöm, akkor tömtem magamba a Magne B6-ot, és leredukáltam napi négyre a hányást, így éppen megúsztam a kórházat. és én végig hánytam :roll: Kitartás! Nekem még segített a nagyon hideg kóla is. Sokáig nem próbáltam ki, nem akartam ártani a babának, de amikor már a dokim is azt mondta, hogy most már tök mindegy mi, de valami maradjon meg bennem, akkor ittam. Jó volt, utána tudtam picit enni. Tudom, hogy nehéz, de kárpótolni fog a babád! :wink:
Vendég
 


9 nap múlva lesz egy éves a lányom :oops: :lol: :cry: Hihetetlen...
Vendég
 


Vicuska!

Most látom elfeéejtettem válaszolni a kérdésedre :oops:
Szóval a BME re járok,közlekedésmérnöknek tanulnék...

Huuu Mozza...és elötte volt hányingered is?Vagy csak elkezdtél hányni?Még akkor nem örülök annyira...még hozzám is jöhet VUK :roll:

annus11
 
 


Panndi!

nekem unokaöcsim és a szomszéd kisfiú volt augusztusban 1 éves!
Nagyon cukik mindketten!És annyi mindent tudnak már!Majd dobj szülinapi képet Zsófiról :wink:

annus11
 
 


Mindenképpen :)

Zsófi is már olyan nagylány, nagyon fura :) Rohangál és járkál a lakásban, olyan kis önálló :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Mozza, együttérzek Veled! Borzalmas ez az állandó émelygés meg hányás (bocs mindenki). Én már nem merek reggel tömegközlekedéssel munkába menni... :oops: Az autóba pedig rendszeresítettem egy zacskót... :oops: Ez iszonyúúúúú!!!! Persze tudom, hogy ez is a babóért van, és utólag majd biztos azt fogom gondolni, hogy megérte ez a "kis" kellemetlenség, de most valahogy nem vagyok annyira lelkes... :oops:

Panndi, ez durva!!! :shock: Végig hánytál? Úgy érted, 9 hónapon át?! :shock: Ahhh.... Minden tiszteletem a tied... De persze a végeredmény tündéri lett!!! :D :D

Kép
zsüci
 
 


zsüci: úgy értem bizony. Annyival volt jobb kb félidőtől, hogy visszatért az étvágyam. De volt, hogy tollasoztunk, és attól hánytam, vagy éjjel a férjem megfordult az ágyban, és ahogy én ezt a mozgást éreztem, rohantam hányni. Téln is letekert ablakkal jártam dolgozni, hogy ne hányjak. Volt, hogy értkezletről rohantam ki hányni (nm tudták, hogy terhes vagyok...) :lol: Így visszagondolva vicces ám :lol: Volt, hogy a boltból ki kellett rohannom, és a bejáratnál ért utol Vuk. Voltak érdekes helyzetek :)
Vendég
 


Köszi a végeredményre vonatkozó bókot :lol:

Hoztam róla két fotót :oops: Kép Kép
Vendég
 


Panndi, ne is mondd tovább... Már most kétségbe vagyok esve!! :D :D

De tényleg tündéri ez a kislány!!! :D :D :D És ezek szerint tényleg igaz az a hiedelem, hogy ha kislányt vársz, sokkal erősebb az émelygés / hányás. Azért remélem, hogy a mostani kismanóval nem lesz ilyen rossz neked...

Kép
zsüci
 
 


Oké, abbahagytam :)

Hát én is remélem, de azt sem bánom, ha hányok, csak legyen vele minden rendben!
Vendég
 


Duphastonból 3x1-et szedek. Most már nem barnázom, és nem is vérzek. Volt egy enyhe pecsételő jellegű vérzésem a múlt héten, de úgy tűnik a progi pótlással ez megszűnt.
Most itthon kell feküdnöm 2 hétig, azaz már csak 9 nap, és 18.-án megyek kontroll uh-ra a dokimhoz. Remélem minden rendben lesz!
Az az igazság, én igazi parázós vagyok, mivel nem nagyon van semmi tünetem, nem tudom magam sem, vajon időben kaptam e a pirulákat... Aggódom rendesen, de remélem le tudom kötni magam a következő másfél hétre, hogy ne bolonduljak meg.

Ti mind voltatok már UH-n?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Én csak holnap megyek :)
Vendég
 


Panndi, Te egy hős vagy! :D :D

De most komolyan, kicsit szégyellem magam, hogy ennyit nyafogok, végülis örülnöm kéne, hogy valaki lakik a pocimban ("szerelmünk gyümölcse", óhhh) :D ... De most még kicsit fura, hogy nem vagyok ura a testemnek...
De gondolom ez idővel elmúlik! :D

Kép
zsüci
 
 


Panndi,

Te is holnap mész UH-ra? Én is!! Már alig várom a híreket!!! :D :D

Kép
zsüci
 
 


Nektek milyen tüneteitek vannak?

Nekem egyenlőre semmi, és ez kicsit aggaszt. A legújabb parám az, hogy későn kaptam a progit, és talán már nincs is baba. Tiszta hülye vagyok! :cry: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Hunccutka,

sztem ne aggódj, az normális, ha az 5. héten még nincsenek tüneteid. Meg amúgy is, ez egyénenként változik, kinél mikor, milyen hamar kezdődik, és milyen intenzitással...
Szóval ne aggódj, biztosan minden rendben van odabenn! :D :D

Nekem amúgy hányinger, hányás (de ez csak pár napja indult be ipari méretekben) :D :D , és nagyon fájnak / feszülnek a melleim. (Hason már nem szívesen alszom) :D :D

(a magam részéről azt javaslom, élvezd ki az időt, amíg nincsenek tüneteid...) :D :D

Kép
zsüci
 
 


Hunccutka!

Akkor te még nem voltál uhn?Pihenj sokat és akkor minden oké lesz!Nem kell feltétlenül érezned vmit...ha ez megnyugtat én a vetéllés elött is éreztem a hányingert stb,mégse fejlődött a baba...szóval ez se ad megnyugvást....Csak jóra gondolj,légy pozitív,hiszen a babának most csak ezzel tudsz segíteni!Na meg h pihizel!!!!

Pandi,Zyüci!
Várunk holnap az uhs beszámolóval!!!!Nagyon kíváncsi vagyok nálatok mekkora a baba!!!

Zsófi meg tündéri!Az a szöszi haj zabálnivaló :wink:

Akkor azt hiszem ez a kis ördög idebenn fiúcska...ha még nem hánytam :wink:

annus11
 
 


Nekem a hason alvás nagyon megy, bár máshogy nem is tudok, úgyhogy még szerencse. Remélem, hogy tényleg minden rendben lesz velünk, csak hát ugye kicsit döcögős az indulás ezzel a pecsételéssel, és a hormonpótlással, valamint hosszú két éves próbálkozás van a hátunk mögött, így azt hiszem, túlaggódom a dolgokat! :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Én nem voltam még UH-n, majd csak 18.-án megyek. A tesztből és a mensi kimaradásból tudjuk ugye, hogy valószínű baba van, illetve a pé+7 napon voltam hormonvizsgálaton, abból tudjuk, hogy alacsony a progi szintem. Ebben a szeptemberi ciklusban lett volna stimu, ezért voltak a vizsgálatok is....

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Aha,értem.
Én is kapom a hormonpótlást,nálam nincs semmi pecsételés,ezt le ismkkopogom:koppkoppkopp
Én amúgy néha csinálgatok tezstet hogy lássam megvan e még a 2 csík,és h nem halványodott e.Ez kicsit megnyugtat....

annus11
 
 


A tesztek gyártásában én is nagy mester vagyok, de képes vagyok beképzelni, hogy halványodik, aztán ha ugyanúgy kiszárad mint az előző napi, akkor meg mégsem!
Komolyan, magamra se ismerek! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Huncutka: én nem voltam még UH-n, majd 26-án megyek dokihoz, akkor biztos fog csinálni. AMúgy már írtam, hogy nekem sincsen semmi tünetem, de az első terhességnél sem volt. Szóval ennek semmi jelentősége, hidd el.

Zsüci: nekem kislányom lett, és egyáltalán nem hánytam a terhesség alatt. Pici émelygés volt max. :wink: Ezek a babonák csak arra jók, hogy találjunk rá ellenpéldát. :)

Pandi: tényleg szépséges Zsófid!

Vicces, hogy így szenvedtek a hányástól, én meg azon rimánkodtam, hogy remélem, majd hányok, mert akkor legalább fogynék egy kicsit. :P De semmi. Na de nem elégedetlenkedek azért. Úgy jó, ahogy van.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tényleg minden terhesség más, az nem baj, huncutka, hogy nincs tüneted! A baba attól még jól van :wink:

Négyes lett a szombati vizsgám :lol:
Vendég
 


Rakok én is Tünciről képet nektek. :)
Kép
Kép

Körkérdés: ti mit szeretnétek, fiút vagy lányt? :)
Nálunk a párom másodjára is lánynak örülne, nekem mindegy, de azért egy picit izgalmasabb lenne egy kisfiú, mert olyan még nem volt. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Upszi, a második nem TÜnci, hanem ketteske. :lol:
Ezt akartam:
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!

neked is nagyon ari a kislányod!!És nagyon hasonlít rád :wink:

Nálunk első gyerek,szóval mindegy.Örülünk akármi jön is.Úgyis szeretnénk még több gyereket.Mivel mindkettőnknek 3 tesója van,így csak a saját tapasztalatból tudjuk h talán hogy a jobb.Szerintem úgy,ha a legidősebb csajszi,párom szeint meg ha a legidősebb fiú :lol: (azt hiszem nem nehéz kitalálni melyik családban milyen nemű a legidősebb...)
De amúgy télleg mindegy!!!Egyiket se szeretném jobban a másiknál :wink:

Teszteket nem is rakosgattunk fel!Akkor teszek fel azt is :wink:
Kép

annus11
 
 


Ja igen,itt se száradt meg az alsó.... :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok!Ma teszteltem pozitívat,de már sejtem egy ideje.
Második babánk lesz,már van egy 2 éves kislányom.Ő is pont májusban született.
Eddig tünetem a mellfeszülésen kívül nem nagyon van.Talán annyi,hogy nagyon fáradékony vagyok.
Főleg így,hogy Grétim már délutánonként nem alszik. :? :(
De jó kislány és nincs vele gond.
Számításom szerint május 13 a mi napunk,ezért is majd kb 2 hét múlva megyek dokihoz.Mert még picike.
Gratulálok mindenkinek a babához.Majd elolvasok mindent visszamenőleg is,hogy betudjak illeszkedni közétek. :D
Kellemes délutánt.
Üdv:Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Üdv itt Anita!

A képről nézve neked is egy tünemény kislányod van!!2 hét múlva már tuti lesz nálad is szívhang!!!Addig is pihizz amenyit tudsz!

annus11
 
 


panndi írta:Tényleg minden terhesség más, az nem baj, huncutka, hogy nincs tüneted! A baba attól még jól van :wink:

Négyes lett a szombati vizsgám :lol:


Remélem igazad van, és tényleg minden okés.... :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Szia Anita, üdv itt májusban.

Tök jó, hogy egyre többen vagyunk... És még csak május első 1-2 hetében járunk! Úgy tűnik a nyár végi forró, romantikus hangulat nem múlt el nyomtalanul... :D :D :D

Válasz egy korábbi körkérdésre: én kisfiút szeretnék. De persze egy kislánynak is örülnék, csak emlékszem, én milyen voltam gyereknek / kamasznak, és félek, hogy a sors most elégtételt vesz rajtam egy uolyan kiscsajjal... :D :D :D

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok! :lol:

nagyon édesek a gyerekfotók 8)
ja, a tesztek is :D

Huncutka!
csak pozitív dolgokra szabad gondolnod!ott a babád!

én se hánytam még :shock: :lol: , aki már igen, annak kitartás! :D
nincs sok hátra! :roll: 8)

mi kiscsajszit szeretnénk :lol:

Anita!
üdv :P
Vendég
 


Nah, én lassan hazalépek, ma már eleget rontottam a levegőt a munkahelyemen! :D :D

Körkérdés: ki merre lakik, dolgozik?

Holnap jövök az UH beszámolóval!!! :D :D :D

Sziasztok,
Zsüci

Kép
zsüci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: