Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Xandra,mi is szeretnénk ilyen szép nagy babákat szülni :D a többi mind másodlagos... :wink:
Petricsek,cabrió :lol: ...ezt nem lehet teljesen ledönteni,ugye?
Kukac,neked néznek afp-t?
Vendég
 


Xandra!
Nagyon szép súllyal születtek a Babáid, ügyes vagy! :lol:

Nyulasz!
Igen, néznek, de az eredményt is úgy nézik majd, hogy ikrek. :wink: Engem meg nem izgat, tudom, hogy egészségesek. :lol:

Ma éjjel alig aludtam. Ha oldalra feküdtem, rögtön szúrni, húzódni stb. kezdett a hasam. Erre átfordultam, akkor meg ott. Szóval egyik Babám se hagyott aludni. :lol: De lehet csak ez a hülye idő. Itt szakad a hó reggel óta. :evil:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kukac,nézik majd?Nem a 16.héten kell? :roll: ja,hát persze,hogy egészségesek :wink:
Itt süt a nap :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Bocsi még nem olvastam vissza! :)
Tegnap voltunk uhu-n. Az egyik Baba 23 mm a másik 27 mm.
Szerinetek nem nagy a különbség?
Ja és bejelentkeztem az Istengyire kombináltra.
nárciszka
 
 


Sziasztok!
Nárciszka,nem tudom nagynak számít-e :roll: doki mit mondott?Mikor mentek az Istenhegyire?
Képet tegyél fel nekünk :wink:
Vendég
 


Nyulasz!
Csak beugrottam az Sztk-ba Utroért és kérdezték, hogy meg kuksizzuk-é? Képet nem adtak! Az van még ráírva, hogy erős szívhang. Azt montdták előfordul. Már mikor a biológus mutatta akkor is az egyik nyolc sejtes a másik meg már lépett a következő fázisba. Tehát már ott gyorsabb volt. Illetve már az utós Kaális uhu-n is volt különbség.. Akkor egyik 4.3 a másik 5mm volt.
Hajdú dr.nőhőz ápr 9.
Ma nagyon ramatyul éberedtem. Kéne egyet hunynom du.
nárciszka
 
 


Nyulasz!
Na látom a Kaálison is a méretekkel vagytok elfoglalva! :lol:

Zsófi!
Nekem is húzódik,ha hiretelen fordulok éjszaka! Bár én fiatalabb vagyok. Gondolom lesz ez még így se!

Vicuska!
Jó a pocifotó!

Nekem a Jané Mátrix (asszem' így hívják, tetszik). Az egymás melletti Nem férne be az előszobába. Még az ajtón sem. Gondolom lesz olyan,h kiviszem sétálni és elalszanak és a hűvösebb előszobában hagyom a kocsiban szundizni őket. Így meg be kell,h férjen. :wink: összecsukás nélkül. Persze ember tervez..... De én ilyekere gondoltam az egymás utáni variácónál.
nárciszka
 
 


Nárciszka!
Szerintem ez nem olyan nagy különbség és mérési hiba is lehet. :wink: De majd Hajdú dr.nő megmondja a tutit. :lol: Én is nála voltam az Istenhegyin, de csak uh volt, vérvétel nem az ikrek miatt. Tudom, hogy megcsinálják ott, de van ahol nem, én nem kértem. :lol:

Nyulasz! :lol:
Ja a vért hétfőn levették, ők már kuksizzák gondolom, az eredményét nézi majd úgy a dokibácsim, hogy ikrek. :lol: De azt még én nem kaptam meg. :lol:

Babakocsi: nálunk egyik sem fér be az előszobába, így ez nem szempont. :roll: Ha a mózesben alszanak el, ekkor abban be tudom őket hozni, ha nem akkor kint maradunk, míg alszanak. Jobbat nem tudok.

Ma végre írtó jót aludtam, csak pisilni keltem fel 4X, de aludtam is vissza. Ti is ennyit jártok?

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!
Átnéztem a másik ikresről :)

Van néhány igen picike eladó rucim, hátha érdekel valakit.
pl bodyk 56-os
Kép
900 Ft/csomag

rugik(új is, használt is)56-os

Kép
500 Ft

pólók 56-os
Kép
200 Ft

van még sok más fiús-lányos ruci! az aláírásomban ott a weboldal, ahol megnézhetitek, ha érdekel!

És jó babavárást!:wink:

Anett

szanet
 
 


Zsófi!

1 a tutti! De volt mikor 3 is.Nálam az is gond, h nehezen alszom vissza. De ez is terehes tünet. Vagy 5 percig vesződöm, hogy most akkor induljak vagy próbáljak visszaaludni. Aztán döntök,hogy jó, akkor csak ki kell menni. Ezalatt már felébredek teljesen és utána alíg tudok vissszaludni. Régen még az ágyig vissza se értem már aludtam.
De rengeteget alszom. :wink: Sokszor még az Estét sem tudom megnézni és reggel 8 ig.
Nálunk az előszobában nincs fűtőtest így az elég hűvös. Télen sztm. simán kintiben ott lehet hagyni. Nem kell őket levetkőztetni.
nárciszka
 
 


Szanet,megnéztem a rucikat,nagyon édesek...de még nem vásárolok :roll: mondjuk néhány zsák ruhát kapunk is,és majd a válogatásnál-mosásánál derül ki,hogy miből van dömping,és miből kell venni...addig megpróbálok ellenállni :lol:
Kukacka,ja így már értem...nekem a másik amit levettek,valami hbsg vagy hsbg vagy micsoda,arra 1 hónapot mondtak.
Nárciszka,én max egyszer megyek pisilni,de lefekvés elött háromszor is...pisi,fogmosás,újra pisi,ágyba bebúj,majd újra ki pisilni...szerintem direkt ugrálnak a hólyagomon :lol: aztán van hogy reggelig semmi,de 6 körül már mindig kell,és akkor már nem szoktam visszaaludni,mert apa is már kávézik,így vele tartok...
Biztos nem gond az eltérés,azt mondták volna...lehet be is hozza :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a pocak dicséreteket. :D

Zsófi!
5500-ért is jóáron van a szopipárna. nagyon hasznos és kényelmes. Szerintem minél előbb szerezz be egyet. Az övlehúzó az egyik első kismamás holmim volt, szerintem annak is jó hasznát vettem, igaz az elmúlt időben nem ültem sokat kocsiban.
Én piplni rengeteget járok ki esténként, de a már a babvárásom eleje óta. Gondolom az elején a hormonok miatt, aztán meg ahogy a méh nyomja a hólyagot amiatt.

Xandra!
A 4 hónapig tartó szopi is valami. Nekem is az a célom hogy valameddig tudjam őket szoptatni. Nem érzem hogy rágörcsölnék. Elég sokat olvastam ezzel kapcsolatban, meg kértem a tanácsokat és tényleg a nyugalom a legjobb. Na meg ugye sok múlik a babán is. Remélem azért sikerülni fog.

Petricsek!
Mi úgy tervezzük hogy a későbbiekben veszünk egymás mellett ülős babakocsit, ha már valamivel nagyobbak lesznek.

Nárciszka!
Hanyadik héten vagy ?
Biztos ki fog egyenlítődni a méretük. Nálunk is a kislány egy picit le van maradva a kisfiúhoz képest (1 hete a kisfiű 1650g volt, a kislány meg 1450g.)
Hajdú doktornőnél voltam én is, ő majd megmondj a frankót. :wink:
Mi is Jané Matrixot vettünk! :D :D :D
Ti milyen színűt szeretnétek? Hol akarjátok megvenni?

Kép
vucuska
 
 


Nyulasz!
Hihihi, elképzeltem az esti programod! :lol: Képzeld holnap megünk Ausztriába megnézni álmaim babakocsiját! :lol: Afp-re meg azokra a másikakra, amit írtál 2 hetet mondtak nekem.

Vucuska!
Jané Mátrix sem olcsó. :roll: Mikor vettétek meg? És úgy amúgy mikor kezdtél vásárolni?

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!
Tény, hogy nem volt olcsó, de abban az összegben -nem köntörfalazok 220e volt- amit fizettünk érte benne volt a 2 mózes, ami egyben autósülés is, természetesen a sportkocsirész, 2 szúnyogháló, esővédő. Talán ezek a lényeges dolgok. Mondjuk pelenkázótáska nem volt benne azt külön kellett megvenni.
A 26. héten vettük a kocsit és azt követően 1-2 héten belül be is vásároltunk mindent.
A ruhák vásárlását -én turiztam- már jó korán elkezdtem, talán 16. héttől kezdtem. De akkor még nagyon óvatosan vásárolgattam.

Kép
vucuska
 
 


Vucuska!
Azért már autót lehet kapni!!!! :shock: És még ezek után másik babakocsit akarsz??? :shock: ÁÁÁ!Engem az uram kifeszített volna a kapura! :twisted:
No én annyit tuti nem adnék egy babakocsiért,mert még a feléért sem fogod tudni eladni.Ráadásul ha olyan köleceid lesznek,mint az enyémek,akkor sokat nem használod.Bár míg kicsik voltak,rengeteget aludtak a babakocsiban.De 1,5évesek se voltak,amikor búcsút intettünk a bkocsinak.15hósan már stabilan mentek és utánna már nem akartak megülni a babakocsiban.

Zsófikukac!
Hogy sikerült az ausztriai bavásárlás?

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Edit!
Nem bizos hogy akarunk máasik kocsit. Ezt majd a gyerekektől tesszük függővé. Majd meglátjuk.
Én mindig is egymásmellettot akartam, de nem találtunk megfelelőt, csak sportkocsisat.

LÁnyok!
Én már alig bírom függólegesben. Csak ülve vagy fekve jó. Hol alul , hol az egész hasam feszül. Mi lesz velem?
Még 4,5 hetet minimum ki kell húznom.

Kép
vucuska
 
 


Nyuszi :P
Drukkolok, hogy tényleg szép, nagy babáid legyenek :wink: Azért 3 kilósak ne, szerintem az már anya-kínzás :oops:

Vucuska :P
Úgy legyen :wink:

Rucijaink vannak nekünk is, az aláírásom alatt találjátok, ha valakit érdekel. És max. 2 hónap múlva a Fischer Price hintáink és a Pierre Cardin autósülés/hordozóink is eladóak lesznek. Akit érdekel, írjon majd privit.
Egyébként Ti mázlisták vagytok ám, mert amit nekünk meg kell/kellett venni teljes áron (pl. most veszek babakarámot újonnan egy vagyonért... használtat sehol sem találtam...), azt később megvehetitek töredék áron tőlünk 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Vucuska!
Igen, tudom, néztem én is, de aztán letettünk az egymás mögöttiről. :wink: Én még semmit sem vettem, de pl. a kiságyak, pelenkázó megvannak, mert azokat kapunk, meg 2 légzésfigyelőt, babayőrt is. :wink:

Edit!
Igen voltunk, de semmit nem vettünk, csak nézelődtünk. :lol: Én ebbe a babakocsiba vagyok szerelmes és itthon csak megrendelni lehet, én meg meg akartam nézni. :wink: És Eisenstadt nincs messze tőlünk, kevesebb, mint 2 óra.
Szóval itt a kocsi:
http://www.teutonia.de/produkte/team-alu-s4.html
Ez is drága, 179 ezer és kell hozzá mózes is, de nem muszáj a teutonia sajátja, jó bele a 10 ezer forintos univerzális is. Én úgy vagyok vele, hogy ha fél ár körül el tudom adni 1,5 -2 év múlva, akkor már megérte nekem, én sokat fogok velük sétálni, és mivel kisvárosban lakunk, gyalog mindenhova könnyebb eljutni 2 babával, mint kocsival. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófikukac!
Hát szó mi szó gyönyörű ez a babakocsi is!Bár nekem Vucuskáé is tetszett!
Ezen a téren lehet,hogy én irtó maradi vagyok.így ne is vegyétek figyelembe,amit mondok.Szóval szerintem irtó sok mindenre kell a pénz 2-3babánál és ahogy nőnek meg még több mindenre.Szóval szerintem annak a közel 200.000Ft-nak jobb helye isvan/lenne.
A babakocsit mi is nagyon sokat használtuk,de csak sétálásra.Na most azért,hogy feküdjenek vagy üljenek benne,ennyi pénzt kiadni! :shock: Én azt gondolom,hogy egy ilyen csodajárgány nélkül is meg fognak benneteket kellőképpen bámulni.(az ikrek mindig nagy feltünést és érdeklődést keltenek)
Szóval (de tényleg nem bántásból mondom) ez nálam már a sznobéria fogalomköre.

Vucuska!
Azért ebben az idétlen időben és már így a vége felé közeledve,nem csoda,hogy vannak rossz periódusaid.Meg hát most híznak a babák,így egyre nehezebbek lesznek.Pihenj,ha úgy érzed magad a legkellemesebben!!!Most ez a feladatod és a babáknak is csak ezzel tudsz segíteni!

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Remélem nem haragszotok, hogy beleszólok, de olyan jó volt olvasni benneteket. :D
Az én csajaim már 4 hónaposak múltak. :lol:
egy éve ugyanilyen kérdések tolongtak a fejembe, mint amiket most olvastam.
Pár gyors hozzászólás:

Szopi:Mi még csak szopizunk, sokszor egyszerre is, nem olyan nehéz, meg lehet tanulni, és sok időt megspórolsz vele :)

Kiságy:Kb 2 hónapig 1 ágyban aludtak, utána Regike mindig keresztbe fordult, így már kicsit szűkös lett a hely, így különköltöztek. :D

Babakocsi: Nekünk Jané Twin van, én mindenképpen egymás mögöttit szerettem volna, számomra praktikusabb. Nagyon drága, érdemes használtan vadászni, nekem mázlim volt , a 220 000 -s kocsit sikerült 80ért megvenni + szállítás. Nagyon szeretem, tuti jó döntés volt.
:D

A lányok egyébként 2280 és 2310 grammal születtek, nem voltak nagy babák. De 38+6 napra :lol:

Nagyon tudom nektek ajánlani a www.ikresek.hu oldalt, én nagyon örültem mikor rátaláltam. Sokat segítettek a lányok, sok tapasztalt ikres anyuka van, és persze sokan vannak a babaváró topikban is. Nem mellesleg van köztünk szülésznő, orvos, szoptatási tanácsadó, olyan aki a hivatalos dolgokban van otthon, van aki minden létező akciót egyből megtalál :lol: És persze mindenki ikres kismami vagy anyuka. Igen hasznos társaság, és szerintem nagyon jó, összetartó csapat :lol:
Szóval, ha van kedvetek, gyertek nyugodtan. :D

Ja, pár kép rólunk :) http://picasaweb.google.hu/bendaeva/Babocak#
http://picasaweb.google.hu/bendaeva/BabocakFolytKov#

Kép
hostile
 
 


Sziasztok!
Szerintem első babánál,babáknál úgyis több dolgot megveszünk,és utána szépen rájövünk,hogy ez is meg az is felesleges,vagy elég lett volna használtan,mert csak pár hónapig volt rá szükség.Babakocsit is ilyen dolognak tartom,ha úgy állnánk anyagilag,biztos én is újat vennék,és jót,de mivel építkezni akarunk megint,így marad a használt,de jó...Viszont amit én néztem kocsit,89 újan.Azt mondjuk 60-ért eladom alig használtan...ha veszek 60-ért használtan,azt már az állapota miatt lehet csak 40-ért tudom eladni...a külömbség,ami marad közte,már nem is olyan nagy(mondjuk 9000 ft),így lehet,hogy újonan jobban megéri...néztem én olcsobb kocsikat is,de ami szempontok vannak,bolygósítható kerék,átfordítható tolókar,így már több is kiesett...
Hostile,szia :D Gratulálok a 4 hós lányokhoz.Regisztráltam az ikresen,de vissza kéne kicsit olvasnom :oops: Már így is több topicban "lakom",nem tudom,menni fog-e...majd igyekszem.
Vucuska,már csak 50 nap :D Kitartás :wink:
Xandra,biztos úgy lesz...megbeszéltem velük,hogy augusztusig benn kell maradni! :wink:
Vendég
 


Edit!
Dehogy haragszom meg! Azért vagyunk itt, hogy megosszuk a véleményünket és engem nem zavar, ha mást gondolsz. :wink: nekünk nagyon kevés dolgot kell megvenni, mert szinte mindent kapunk ajándékba. legalábbis így kezdésre. (2 bölcső, járóka, 2 kiságy, pelenkázó, ruhák, 2 légzésfigyelő, babyőr, kád, 2 hordozó- ezt mind kölcsön kapjuk) Ha ezt összeadom nem kevés pénz lenne. Így a babakocsi lesz az egyetlen nagyobb beruházás, ami viszont szerintem az én kényelmemet is szolgálja. :lol: :oops: :lol:

Hostile!
Én Kukac néven néha szoktam oda is írni! :lol: Gratulálok a lányaidhoz!!! És ügyes vagy, hogy ilyen jól megy a szopi! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Hostile!
Én is szoktam olvasni, írni arra a fórumra hasonló néven és tényleg nagyon jó a csapat. :D
nagyon édesek a lányaid! Gratulálok!

Nyulasz!
Bizony, vészesen rohan az idő. Eddig nem paráztam, de most már kezdek egy kicsit.

Babakocsi
Mi úgy voltunk vele hogy a babakocsi és az ágyak azok legyenek újak és jó minőségűek. A ruhákon spóroltunk, azokat turiztam. Én is sokaltam azt a pénzt, de ez van és így legalább meg van az autósülés is. :D Néztem Vateran, Teszveszen, de nem találtam olyat, ami igazán tetszett volna.
Én főleg tologatni fogom őket mivel a kocsit a férjem használja és amúgy inkább sétálós típus vagyok. (Legalább leadom mjd a feles kilókat :D ).
Szóval remélem maximálisan ki tudjuk majd használni a kocsit, ha már ennyibe került és a babók is szeretni fogják.

Zsófikukac!
Jól néz ki a verda, nagyon vagány.
Ha csak rendelni lehet ezt a kocsit, szerintem mindenképp próbálj ki egy hasonló kerekűt. Szerintem ez a saját tengelye körül nem tud megfordulni, de nem biztos. :oops:
Én direkt azért választottam bolygósított kerekűt, mert azzal jobban lehet fordulni, bevenni a kanyarokat.

Kép
vucuska
 
 


Vucuska!
Szombaton voltunk Ausztriában megnézni! Megfordul a tengelye körül, nagyon könnyű tolni, az első kerekei bolygósíthatók!!!! :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!
Akkor nem szóltam semmit! :lol:

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok!

Hallottam rólatok, és bocsi de beleolvastam a fórumotokba! Olyan jó Titeket olvasni, ahogy várjátok a babákat! Egy kicsit irigyelek is Benneteket (de csak egy kicsit :D )!
Vigyázzatok Magatokra! Nálunk 2300-mal és 1080-nal születtek a babák! (A picivel gond volt, de most már teljesen jól van!)

Nárciszka! Hajdú dokinőnél mi is voltunk, nagyon jó, és tényleg mindent el fog mondani, és nyugodtan kérdezhetsz is, szívesen magyaráz. (Ja és nem szereti ha doktornőnek hívják, Ő Docens asszony!) Amíg a klinikén feküdtem ezt sokszor hallotam, mikor kijavította a szülőket.

Babakocsi! Nekünk Peg Perego van, én nagyon szerettem. Még a régi fajta, bolygókerekes. Mi is majdnem Jané-t evttünk, már majdnem mentünk a pénztárhoz, mikor jött egy ikres család és lebeszéltek az új ról, hogy nem érdemes, mert úgyis max 1 évig használom, utána, már nagyon nehéz lesz 2 babával és le kell cserélni sportkocsira. Hát ez így is van. Bár én még használom,mert mi ismerősöktől vettük, most tőlük vesszük a sport kocsit is és még használják, úgyhogy várni kell. De már tényleg baromi nehéz.

A miénk is eladó lesz majd, ha meg van az új, Van hozzá bébihordó is, rá lehet tenni a vázra, de abból mi újat vettünk, mert nem volt hozzá. Majd egyben lesz eladó, rózsaszín, ha valakit érdekel írjon privit és küldök képet.

Most megyek, mert ébredeznek a csajok! Próbálak még olvasni Titetket!

Üdv,
Ancsi

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
ancsi76
 
 


Sziasztok! Hogy vagytok? Hogy bírjátok a megpróbáltatásokat? :D

Nyulasz! Szerintem az ikresek.hun lehetetlen visszaolvasni, ahhoz túl nagy mennyiség. :D De simán be lehet csatlakozni. Vagy pl nagyon tudom ajánlani az így láttuk mi linket. Ott is sok hasznos info van.

Ancsi! Nekem Jané van, és ellenkeznék veled. A hordozó valóban nehéz, de maga a kocsi nagyon könnyű, én összehasonlítottam a Peg Peregoval. És van hozzá külön sportrész, ami ugye szintén nagyon könnyű. Nem tudom még mi lesz, de szerintem nem lesz szükséges lecserélnem.

Kép
hostile
 
 


Sziasztok!


Hostile! A Jané könnyebb, mint a peg perego, azt én is tapasztaltam. De én azért is cserélem, mert most már redes gyerekülést kell majd venni nekik, és azt nem lehet rátenni a vázra, nekem meg nincs kedvem ezt a nagy kocsit cipelni minden hova. Mert azért ők még nem mennek, meg az elején nem is nagyon fognak nekem nem tudom mennyit gyalogolni. Nekem az Janéval az volt annó a bajom, hogy a sport része nem volt teljesen dönthető. A hordozó részét meg elég hamar kinövik.

Üdv,
Ancsi

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
ancsi76
 
 


Sziasztok!!!

Ancsi!
Üdv itt. :lol: Érdekes ez a babakocsi kérdés, szerintem mindenki utólag jön rá, hogy jól döntött-e. :lol:

Képzeljétek megjött az Afp, illetve hármas teszt eredményem és tökéletes lett!!! :lol: Nagyon örültem, mert arra számítottam, hogy a két babó miatt lesz eltérés. :wink:

Tegnap voltam dokinál, hallgattunk szívhangot és leváltotta a magne b6-ot magnerotra és írt fel vasat is. :D Uh 7-én lesz, már alig várom! :lol:

Kismamik hogy vagytok?

KépKép
zsófikukac
 
 


Ancsi!
Írtam neked privit!
Igen én is néztem,hogy a hordozó meddig lesz vajon jó? :roll: Az ikresek.hu-n lehet olvasni a babakocsikról véleményeket. Szándékozom elolvasni és még fontolóra venni.

Zsófi!
Gratula a tökéletes értékekhez. Ez igen! Azt hittelm ikereknél eltér az afp!?
Mi az a hármas teszt?

Vucuska!
Én is a sétára fogok szavazni! Nem mintha eddig olyan sokat kaptam volna meg az autót. Néztem body-kat a tesco-ban édesek és nem is vészes az áruk.
Ja,ha már itt tartok, pelenkából én több helyről is hallottam,h a
tescosat a pampers gyártja és jó. Én ki fogom próbálni.

Nyulasz!
Én is regiztem, de én sem akarok ezer felé lenni. Még az anyatopicomat is sokszor nehezen követem. Fáradtság van rajtam.
nárciszka
 
 


Nárciszka!
Hármas tesztben nézik a 18-as, 21-es kromoszómák rendellenességét és a velőcsőzáródási rendellenességet. :wink: Én is azt hittem, hogy ikreseknél eltér, erre is számítottam, így nagyon örültem.
Én is hallottam, hogy a tescos ruhák nagyon jók.
Nem csinálsz vonalzót?

KépKép
zsófikukac
 
 


Vérből nézik a 3-as tesztet? Alapból megcsinálják v. fizetni kell érte?
Én megyek kombi tesztre az vajon tartalmazza ezt? :roll:
10+6-on vagyok!
Még várok egy kicsit a vonalzóval! Utána viszont kérek majd segítséget. :wink:
nárciszka
 
 


Nárciszka!
Ezeket az afp-vel együtt nézik és egy vérvétel!!! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok,
csatlakozhatnék Hozzátok? Októberben derült ki, hogy 2 kicsi csodát sikerült a győri Kaáliban 1. próbálkozásra a pocakomba varázsolni, de ahányszor írni akartam bármely fórumba, mindig történt vmi nem túl jó dolog velem.
Most, hogy már lassan a 31. hetet fejezzük be, bízom, hogy nagy baj már nem történhet.
törpilla812
 
 


Sziasztok!


Szia Ancsi!
Üdv itt! Én már előre sajnálok minden egyes ami eltelt a várandóságomból, mert most aztán igazán jól érzem magam és annyit pihenek amennyit akarok. :D Sose lesz többé ilyen jó dolgom. :D

Zsófi!
Gratula a jó eredményekhez! :D
Ilyenkor úgy megkönnyebbül az ember.

Nárciszka!
Igen, ezekben a hipermarketekben is jó áron vannak a rucik, csak az a baj hogyén már nem jutok el ilyen helyekre.Anyukám vett sapikat, kesztyűket, stb a Tescoban.
Én a 12. héten voltam kombinált teszten az Istenhegyin. Ott ez asszem 29 e FT volt, de mintha úgy hallottam volna hogy máshol, kórházakban ez már ingyenee. Az Istenhegyin vérvétel volt, majd utána 2 és 4D UH. Az eredmény 2 órán belül meg volt. Figyelik a gyerkőcök méreteit valamint genetiai rendellenességeket (18. és 21 triszóma eltérés és DOwn kór)
Nézd meg a www.gendiagnosztika.hu-t
Ide előre be kell jelentkezni.

Törpilla!
Üdv itt!
Gratulálok a gyerkőcökhöz.
Nekünk is lombik babáink vannak, de a mieink fagyisok.
Biztos most már nem lesz semmi baj. :wink:
Hogy telt eddig a terhességed?
Milyen nemű babáid vannak?

Velem minden oké. Tegnap voltam védőnőnél és mindent rendben talált, bár a vizeletemben volt keton, amire azt mondta nem kell foglalkozni. Itthon aztán utánaolvastam és kiderült hogy a cukorbetegséggel függ össze. Hát rendesen beparáztattam magam....aztán ma megtudtam hogy az én értékeim egyáltalán nem magasak, szóval úgyahogy megnyugodtam. Azért is csodálkoztam ezen mert a terheléses vércukrom jó lett meg amennyire tudom betartom a szénhidrát diétát, persze nem olyan szigorúan mint korábban.
A hasam néha már olyan szépen hullámzik. :D

Kép
vucuska
 
 


Szia Vucuska!
2 fagyibabám még nekünk is van, nem kis dillemát okoz a jövőjük felöli döntés, de olvastam korábbi hozzászólásokból, hogy ezzel nem vagyok egyedül.
Két csajszim van, iszonyú aktívak, hol a hólyagom, hol a bordáim érzik kalimpálásuk hatását :lol:
Meglehetősen nehezen viseltem a 28. hétig a terhességet. Szinte folyamatosan kiküldtem a kajákat, ez alól csupán a Kari körüli időszak volt kivétel :roll:
Most már csak a sav és a vizesedés kínoz, de ezeket már fel se veszem az eddigiekhez képest.
A hullámzó has nem kis derültséget okoz nekünk is. A cukor dolog meg szerintem csak az ikrek miatt jöhetett ki.
Kérdés: hogy lehet vonalzót csatolni :oops:
törpilla812
 
 


Törpilla!
Nekünk nem maradtak bébikék a hűtőben. De valóban ez tényleg nagy dilemma hog mi legyen velük.
Nekem is molesztálják a hólyagomat és a rekeszizmomat. Na, de ez a legkevesebb...bár néha nagyon kellemetlen.
Nekem meg semmilyen tünetem nem volt..........

Ha az én volnalzómra kattintasz akkor eg yangol nyelvű honlap jön fel. Ott ki kell választanod a vonalzót, mutatót, színt, mi legyen a szöveg, illetve mikorra vagy kiírva. Ennél a honlapnál nem kell regisztrálnod. Au url szöveget kell beillesztened a Profilok aláírás részsébe. Ha más vonalzójára kattintazs akkor ugyanúgy felhozza a honlapot, de lehet hogy valahol regisztrálni kell.
Remélem érthető voltam. :D

Kép
vucuska
 
 


Á, én alapvetően gigszeres nőci vagyok, ami lehet, az megér engem :oops: Már a 7. héten kórházban kötöttem ki egy csodás vérzés miatt, aztán a diaphyllin nevű csodabogyó tett taccsra. Természetesen a cukorterhelés is rossz lett... Meg amúgy is; a terhesség előtt sem voltam soha "hibátlan". És most még két ilyen csoda érkezik apának :lol:
Irigylem az olyat, mint Te, Te elmondhatod, hogy valóban áldott állapotban vagy. De nincs panaszra okom, itt ez a két csoda nekem :D
törpilla812
 
 


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára törpilla812 2009.07.17 22:48-kor.
törpilla812
 
 


Csak gyors bekukk.
Törpilla! Üdv, remélem mostmár minden ok lesz, ha vizesedsz a vérnyomásod azért figyeldd! Nekem is két csajszim van, de ők már kint virgonckodnak :)
Vucucska!
A ketonon ne parázz, attól is lehet, hogy kevesebb folyadékot ittál ! :D Ha a cukor és a keton is poz lenne, akkor lenne gáz. Így semmi baj. :D

Kép
hostile
 
 


Sziasztok!
Törpilla,üdv itt :D Gratulálok a két kiscsajhoz!Milyen neveket adtok?
A vonalzó kódját az aláírásodhoz kell betenni.Profilodnál találod meg ahova be kell másolni,és a lap alján az elküld gombra kattintani.
Vendég
 


Szasztok!

Üdv. Törpi! Mi is a győri Kaáliban kaptuk a két kis manónkat, januárban. Remélem innentől már nem lesz még apró problémátok sem.

Vurcuska!
Már bejelentkezetem az Istenhegyire 9-en megyünk! Apró eltérések lehetnek sztm is. Nekem is volt a mútkor a vörösvértestből egy picit több (endó miatt nem is csodálkoztam) de azért tök megijedtem, de a védőnéni megnyugtatott, h iciri-piciri az eltérés.
Én egyébként minden napra találnék magamnak izgulni valót. De nem szabad.
Én nem vettem semmit, de nagyon édik voltak a babaholmik. Várom én is,hogy csak otthon tegyek-vegyek a bébiholmik között. :lol:
nárciszka
 
 


Köszi a segítséget, asszem sikerült összekaparnom egy vonalzót.

Hostile, én voltam annyira elvetemült, hogy nem csak vérnyomásmérőt, hanem egy szulfo-szalicilsav nevű fehérje kontrolláló löttyöt is beszereztem. Eddig minden oké, de figyelgetem, az ördög nem alszik :twisted:

Nyulasz, a nevekkel az elmúlt hónapokat végig kínlódtuk, és még mindig csak egy Emmát bírtunk biztosra kipréselni magunkból. :? De érik már a másik csajunk neve is...

A babák méretének eltéréséről meg csak annyit, hogy nekünk eleinte alig volt pár mm, most meg már minden egyes uh alkalmából egyre nagyobb. Azaz semmi sem garancia. A doki ugyis szól, ha gond lenne.

Nárciszka, Te kinél voltál? Hogy sikerült endóval? Bocs, ha indiszkrét vagyok ne válaszolj, csak egy barátnőm már nagyon régen küzd ott ezzel a problémával. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nem vagy indiszkért. :lol: Kőrösi dr-nál voltam. És te?
Hogy hogyan sikerült? Ez jó kérdés?! Gőzöm sincs. Komoly komplikácó volt már a leszívásnál is. Ugye egy lombik esélye 20%. Eszembe sem jutott, hogy sikerülhet. Sztm. lehet, hogy ez is segített. Nem görcsöltem rá. Viszont azt állítottam és mondtam is magamban, hogy több leszívásra nem megyek. Akkor vagy fagyi vagy öri.
Állítólag nem minden fajta endo. akadájozza a megtapadást. Utólag már olyanokat hallok,hogy az endosoknak általában sikerül... :roll:
Sztm. attól is függ hol van az endo. ill.hogy van-é más probléma is?!
Volt már a b.nőd beültin?
nárciszka
 
 


Én itthoni inszem próbálkozások után, ahol még apa részvételéig sem jutottunk el, kerültem Boga doki kezébe, szabadsága közepette Kőrösis starttal, akik szintén inszemet akartak, de ezúttal is túlzásba vitték a melót a petefészkeim :) , így lett lombik. Vhogy úgy voltam, mint Te, nem gondoltam, hogy elsőre összejöhet. Talán tényleg ezért sikerülhetett?
Barátnőm már 4 beültin volt :cry: Nem részletezném, még sokan lehetnek majd itt, akiket véletlenül sem szeretnék elkeseríteni. Legyen a mi sikerünk a pozitív hozzáálláshoz való segítség.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Milyen komplikáció volt leszíváskor, ami ennyire elrettentett?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi,pedig lassan ki kell találni a lányok nevét :lol: Nekem sok lánynevem van,de még nem biztos,hogy lesz hozzá lányom is :roll: :D
Bár én nem vagyok endós,de hatodikra sikerült...kitartás a barátnődnek!
Vendég
 


Nyulasz, próbálom a csajszit lelkesíteni a Te példáddal, csak elismeréssel tudok gondolni az olyan céltudatos, kitartó és erős emberekre, mint Te vagy. Bár az én barátnőm is ilyen lenne :(
A nevekkel meg az a baj csupán, hogy amiket én évekkel ezelőtt kinéztem, próbálkozásaink kezdetén, már mind olyan felkapottak lettek, hogy már nem szívesen adnám a csajszinak. Aztán a férjem is hatalmas kritikai érzékkel rendelkezik - szerencsére ez rám nem terjed ki :D De tippeket szívesen veszek. A kisfiú neved mi is? Hiába olvastam vissza, nem találtam. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi!
Ment pü! Ne ilyesztessünk másokat! Nagyon ritka!

Nevek! :lol:
Én speciel már 3* végiglapoztam az utónévkönyvet és semmi, de semmi. Apa még csak egyszer, neki már van egy fiúneve, de nekem az nem tetszik!
nárciszka
 
 


Törpilla! Nagyon jól tetted, nekem a vérnyomásom szállt el a végére, az utolsó 3 hetet már kórházban töltöttem miatta, de hál isten, igaz jó sok gyógyszerrel , de szinten tudták tartani. És így nem lett belőle gond.

Kép
hostile
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: