Új privát üzeneted érkezett!

szintus.

ma is teszteltel?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Én is szorítok!!! Szerintem kész lesz délelőtt!
Drukk-drukk...
Vendég
 


Van köztetek aki Clexane-nal szúrja magát??

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Mia szoritok!!!

Monyo majd holnap tesztelek! :wink:
Menzi még sehol,cickók fájnak,hát nem tudom...
Te teszteltél ma???Nagyon,nagyon szoritok neked,hogy minden rendbe legyen!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Megvan az eredmény, még pedig az, hogy nincs eredmény, ugyanis a Jahn Ferenc kh-ban elfogyott a reagens anyag :shock: , amivel kimutatnák a Hcg-t a véremben, ezért újra kell beutaló és ismételt vérvizsgálat és csak jövő hét végére lehet eredmény. Mindenesetre holnap délután elmegyek a dokimhoz a beutalóért mindenképp meg úgy egyáltalában, én már komolyan semmit sem tudok...de már nem hiszem, hogy baba van, valószínűleg pszichésen képzelem oda csak, utálom ezt a bizonytalanságot. tesztet meg nem tudom, hogy érdemes-e csinálnom, úgyis pozitív lesz és úgysem jelent semmit. Megőrülök!! Ha lenne fölösleges pénzem, biztos nem az sztkba mászkálnék :x
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!
Mia: ne haragudj, hogy beleszólok, de be szoktam nézni hozzátok, és drukkolok nektek. Szerintem a jövő hétvégi eredmény nagyon későn van. Egyrészt azért,mert tudom milyen rossz a bizonytalanság, másrészt pedig, ha babás vagy (szerintem az vagy), akkor a pecsételé miatt lehet, hogy sürgősen progipótlás kellene neked. Szerintem érdemes lenne rááldozni, és felhívni a Kaáli intézetet, ott azonnal megcsinálják a vérvizsgálatot és uh-t is, hogy megtudd végre mi a helyzet. Igaz, valamennyit fizetni kell, de legalább tudod, hányadán állsz.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hát ez nem lehet igaz! Szegény Mia... ilyen a világon nincsen! Figyelj már, nem mehetsz be soronkívül ultrahangos vizsgálatra sztk-ba, a vérzésre hivatkozva? Csak mert itt a kerületben, ahol lakom, biztos, hogy megnéznének engem, ha ez lenne a helyzet, méghozzá soronkívül!
Vendég
 


Holnap a dokid mit tud csinálni? Megvizsgál kézzel és ultrahangozni nem tud?
Vendég
 


vivi,

de, tud ultrahangozni, van a rendelőjében. Nem megyek már másik dokihoz, holnap hozzá és akkor majd remélem kiderül már valami. Drukkolj, bármi is az, csak legyen már biztos!

Mágnes,
miért pont Kaáli? Ugyanezeket megcsinálják egy akármilyen magánrendelőben is, nem? Sőt az sztkban is azonnal csinálnak UH-t, de azon semmi se látszik egyáltalán. Ezért is várok holnapig.
-m-i-a-
 
 


mia:
azt nem tudom, hogy magánban csinálnak-e vérvizsgálatot, az én dokim pl. nem csinál, lehet, hogy más igen. Nem okoskodni akartam, csak segíteni, bocsi... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, ne haragudj, ha ilyen hangvételűnek tűnt az írásom, dehogy haragszom, sőt örülök a tanácsoknak, biztatásnak, de elhiheted, hogy ki vagyok már..Semmit sem értek, mindenki, mindig más mond. Még egyszer köszi az infót!
-m-i-a-
 
 


mia :cry:
holnap mar a doki latni fogja hogy mi a helyzet.meg egy nap es megnyugodhatsz.

Kép
monyo83
 
 


Mia - basszus, sajnálom, h nincs eredmény, és nem jutottál előrébb ma sem :( nagyon-nagyon drukkolok a holnaphoz!!! Tarts ki, már nem sok...

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


mia:
nem haragszom, tudom mit érzel most..
Nagyon remélem, hogy holnap már meg tud nyugtatni a doki, és boldogan újságolod a hírt! ( Az a teszt nagyon erős! )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszönöm Lányok!
-m-i-a-
 
 


mia hanyra megy dokihoz?

szintus drukk a holnapi teszthez+++++++++
holnap tesztelek en is hogy lassam erosodik-e a teszt.

Kép
monyo83
 
 


Földim!!!Monyó!

Holnap ird meg az eredményt!!!!!

Mia szerintem is az a tesztb nagyon erős....

puszi,jó éjt

Kép
Kép
szintus
 
 


Monyo,

2-től rendel holnap az orvosom, remélem nem lesznek nála sokan és haza tudok jönni még munka előtt. Majd megírom.. :?
-m-i-a-
 
 


sziasztok.

a mai tesztem is pozitiv.

szintia mizujs?remelem a tied is az.

Kép
monyo83
 
 


monyo,

ez nagyon jó!!!! :lol:
-m-i-a-
 
 


remelem te is jo hireket hozol delutan :wink: drukkolok nagyon.
nekem a dokiig meg 4nap :roll:

Kép
monyo83
 
 


Nekem már csak 4 óra, de nagyon rosszul vagyok..

Monyo, a 4 nap az már nem sok :) sitty-sutty itt lesz! A pozitív teszten kívül, van más tüneted is?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

A topic megnyílása óta olvasgatlak Titeket, de mivel még semmi nem volt biztos, így nem mertem elkiabálni semmit.

Szombaton azonban pozitívat teszteltem. és azóta még 2x esti pisiből. :) Nagyon örülünk, még fel se fogtuk! :)
Vonalzót se tudok még csinálni, mert ismét kérdőjelbe ütköztünk, hogy mikori is a pocaklakónk. Április 17-én volt az utolsó menzim, (utána kezdtünk a "baba projektbe" :), de nekem eleve 35-36 napos ciklusaim vannak. Szerintünk május első hetében volt a nagy esemény, de a doki se tudott többet mondani a telefonban. Azt mondta, hogy a menzim alapján már jövő héten mehetnék vizsgálatra, de az a biztros ha várunk még két hetet és akkor már okosabbak leszünk a vizsgálatkor.
A lényeg, hogy nagyon boldogok vagyunk. Már nagyon vártuk pocaklakónkat.
Látom sok kis jövevény várható februárra. Remélem mi is ide tartozunk majd! :)
Gratulálok mindenkinek és szurkolok a teszt előtt állóknak!

Detti
detti_
 
 


detti udv itt.gratulalok.

mia,a hasam szinte minden nap faj,olyan mintha hasizomlazam lenne,a melleim szoktak nyilalni es estere felpuffadok mint egy lufi.
ne idegeskedj nemsokara tulleszel ezen.aterzem milyen most neked,mult honapaban 3hetig minden heten tiszta ideg voltam UH elott.
ja jo hogy a teszt pozitiv de nem egyforma eros a csik es ez nem esik tul jol de doki elott mindenkepp testelek hatha akkor mar egyforma lessz.

Kép
monyo83
 
 


monyo,

én már egyáltalán nem hiszem, hogy baba lesz. megint vérzek erősebben és a hasam is fáj, mint mensinél, ha nem jobban...De akkor meg mi lehet? Leviszem sétálni a kutyusunkat, aztán elmegyek a gyógyszertárba egy tesztért. Az a legrosszabb az egészben, hogy egyáltalán nem tervezett baba lett volna, eltekintve attól, hogy kislány korom óta erre vágyom, viszont amikor megtudtam, akkor voltam életemben a legboldogabb, úgy, hogy nagyon nehéz időszakban született volna (felvételi, diplomálás, jó munka, tartozás stb stb) a párom is ellenezte nagyon, de amikor megtudta, egyáltalán nem volt elutasító, sőt neveket nézegetett, választott is :)! Nagyon beleéltem magam... de bármit tudnék már jobb lenne! Félek.. :roll:
-m-i-a-
 
 


jaj mia a verzes es a gorcsoles nagyon nem jo :cry:
probalj meg egy tesztet hatha.
akkor ha ez most nem jott ossze akkor nem is probalkoztok?

Kép
monyo83
 
 


Monyo,

én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem teszek ellene semmit.. :) 3 évig védekeztünk, már nem fogok. Ideális estben 2 év múlva maximum jöhet, ha addig nem tenné meg. 2 év múlva viszont divatosan fogalmazva mindenképp beindul a "babaprojekt".
Most olvasgattam egy csomót, remélem nem az van nálunk, hogy Rh összeférhetetlenség én 0- vagyok, Ő pozitív és nem emiatt van az egész...Na lemegyek beszerezni egy tesztet.
Ti mióta próbálkoztok? Hülyeség olyat kérdezni, hogy mi lesz a neve? :)
-m-i-a-
 
 


mia mi 4eve kuzdunk mar,eleg sokmindenen tul vagyok,stimulalt ciklusokon es veteleseken.
nev nem hulye kerdes,mar 7eve megvan hogy mi lessz a gyerekunk neve.
(elobb beszeltuk meg hogy mi lessz a gyerekunk neve minthogy talakoztunk volna :lol: chatszerelem,egy darabig smsbe beszelgettunk mielott taliztam volna a ferjemmel)
ha fiu Mark ha lany akkor Noemi.

Kép
monyo83
 
 


Vettem tesztet, várom a megfelelő pillanatot.
-m-i-a-
 
 


Szép nevek, én is majdnem Márk lettem vagy Martin vagy Igor :) aztán végül az lettem, amit úgy becéznek, hogy : Mia :)
Nagyon drukkolok, hogy összejöjjön és velem akármi is lesz, követni fogom a pocakosodásodat (mert biztosan sikerült most!)
-m-i-a-
 
 


mia csinald meg,szoriiiiitoooook.
en sem elso pisibol csinaltam a mait.
Kép
nem olyan eros mint a tied.

Kép
monyo83
 
 


Még gyűjtöm a megfelelő pisi mennyiséget :D , persze pont ilyenkor nem kell..
-m-i-a-
 
 


Úgy látom, hogy erősebb a teszted, mint volt, nem?
-m-i-a-
 
 


erosebb de sajnos nem sikerult ugyanazt a fajtat vennem igy nem lehet a ketot osszehasonlitani.
azert titkon biztam hogy ket egyforma csikom lessz na de majd kedden :wink:

Kép
monyo83
 
 


Nem hiszem el:
Kép

És tuti nem ment bele vér és nagyon odafigyeltem. 1 óra múlva indulok a dokihoz. Valaki nem jönne el velem? :) Vérzés csillapodott és most csak úgy "érzem" az alhasamat.
-m-i-a-
 
 


És igaz, hogy halványabb, de ugyanolyan színű mind a 2 csík, az előzőél ugyanúgy volt sötét mind a kettő.
-m-i-a-
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 08:31-kor.
Vendég
 


Kicsit olyan, mint ha izomlázam lenne a hasamban, bár lehet, hogy beképzelem már megint, az esetleg jelenthet terhességet? Megkérdezem a vércsoportos dolgot is a dokitól.
-m-i-a-
 
 


Mia
Bocsesz a belekottyert de en tuti mennek a dokihoz mert ha en te lennek es vereznek ami ugye rossz esetben veteles en miattuk lenne mert arra sem voltak hajlandoan,hogy megvizsgaljanak akkor marhara beperelnem oket :twisted: Eszmeletlen mintha nem is a 21.szazadban lennenk....pesti vgy? :roll: en mondjuk az ugyeletre mennek vgy az ambulas osztalyra....ezek igenis ngyon fontos dolgok a teszted tok pozi....ha ver kerulne is bele nem ennyire lenne pozi csak max halvany...van ilyen de azhogy tobbszorosen ilyen bitang eros pozit tesztelj a semmitol az kizart dolog :!: Menj el dokihoz :!:

(Amugy csak halkan mondom egyenlore csak olvasgatom a topikot de ha minden jol megy en is tagja leszek mert holnap lesz a beultim amit ha jol szamolok februar 27-en szulok 8) de ez egyenlore meg csak halkan :wink: )

Tobbi pozit tesztelonek hatalmas gratula hanyan vgytok mar amugy 3man :?: :idea: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


mia csucs a teszted. :lol:
izomlazam van nekem is,es allitolag en is terhes vagyok :lol: szoval szerintem az nem gaz.
harcolj ki utrogestant mert a verzes nem jo,ha nem irja ki akkor menj el progivervetelre akar maganban is mert ki kell deriteni miert verzel,es meg kell szuntetni.

Kép
monyo83
 
 


Bridget,
kivételesen ez esetben nem a dokikon múlott, hogy nem sikerült bármit is bebizonyítani, ugyanis a Jahn Ferencben nem volt reagens anyag (ez mondjuk igen érdekes) a vérvizsgálathoz, és szerintem bármilyen további lépés előtt ki kell zárni vagy bebizonyítani a terhességet, mindkét doki megultrahangozott, kézzel is megvizsgált, vizelet vizsgálatra beutalt egyből, ettől gyorsabban valóban csak magánrendelőben vagy pl. a Kaáliban lehetne bármit is kideríteni, arra meg sajnos nincs pénzem, nem tudok mást tenni most sajnos, de már csak másfél óra és kiderül. És igen, pesti vagyok. neked pedig megy a drukk!!!
-m-i-a-
 
 


Szerintetek, ha petezsákot nem is, de bármi más arra utaló jelet, hogy baba lesz láthat a doki az uh-on?
-m-i-a-
 
 


mia:
ennyi fals teszt nem kerülhetett hozzád, ez baba! :lol: Sürgősen dokihoz, tuti progipótlás kell!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Monyo,

te is pesti vagy?
-m-i-a-
 
 


mia:
ha nincs még petezsák ,akkor szikhólyagot, vagy homogén képletet lát. Az már terhesség jele! (fél órája voltam a Délpesti mellett :wink: )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, megyek mindjárt, megőrülök :D :D Odamegyek fél 2-re, én leszek az első. :D
-m-i-a-
 
 


mágnes, akkor szólj már be a laborjukba, hogy igazán szerezhetnének reagens anyagot, mert nekem fontos lenne :D
-m-i-a-
 
 


mia:
már eljöttem, csak ott a munkahelyem a kerületben, a Délpestihez közel :lol: De ilyena világon nincs, hogy elfogyott a reagens anyag, és előre nem tudják... :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Én is azt hittem, dobok egy hátast. Rám néz a laboros és azt mondja, hogy ez rossz, nagyon rossz eredmény, mondom mi rossz?? Hát, hogy nincs eredmény...szerintem is hihetetlen, hogy ilyen lehet a 21. században, mégha valami kis, szaros kórházról lenne szó..Legalább azt tudja, h jövő hét végére lesz anyag, addig meg őrüljek meg tökéletesen.
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Mia én is nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen és remélem, hogy délután jó hírekkel jösz. :lol:

Monyo gratulálok az ismételt pozitiv teszthez. :lol: Bárcsak már én is tesztelhetnék egy ilyet, majd igyekszünk apával. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: