Új privát üzeneted érkezett!

Szióka


Eclipse:
Hát én tiszta szívből gratulálok.Alig várom már,h én is részese legyek ennek a gyönyörű élménynek,de még várnom kell rá pont egy hetet :roll:
Remélem az én dokim is ilyen rendes lesz :oops:

Nati:

Neked pedig a csíkocskáidhoz gartulálok!!!Lesz itt tényleg baba dömping... :wink: Én nagyon bízom benne..

Beagle és L.kata

Titeket meg nagyon várlak vissza és ugye nem felejtetek el minket is tájékoztatni majd a fejleményekről??!! :wink:

Puszi mindenkinek!

Emese
aranyoska001
Sopron
 
 


Nati! dejó, hogy erősödik a második csíkod!!! :lol: Drukk!!!

Emese! Jövő hét csütörtökön mész dokihoz?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


lovaszkata
Fanni clostylos baba, bár gyorsan összejött, azért kellett az utro is. elötte pé után nem volt csak 9-10 nap és az kevés a biztos tapadáshoz. de azért persze beszélek a dokival, kell e utro.

beagle
mi is most próbálkoztunk elösször igazán és ráadásul a számításaim szerint 1 héttel pé után voltunk már. Viszont meglehetősen bő váladék volt nálam, így lehet késői pém volt.

majd készíthetnénk egy táblázatot, hogy ki mikorra van kiírva.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Sziasztok Lányok,
köszönöm szépen a gratulációkat!

Nati,
gratulálok a csíkocskához! :D
Nem nőgyógyásznál voltam, "csak" UH rendelőben, ez a 4D Genezis, a Budagyöngyéhez közel, a 61-es villamostól 3 perc. 6000Ft volt a vizsgálat, a szonográfus elképesztően alapos, kedves és precíz. Ott csíptük el annó az első spontán peteérésemet is, a PCOS kezelés megkezdése után.
Mindennap 8-tól 8-ig rendelnek, és még hétvégén is 8-tól 2-ig. Hamar adnak időpontot. Nagyon jó hely.

Emese,
drukkok mennek jövő héthez! :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


fanni rettentően fogzik, tegnap lázas is volt, elég nyügi napközben és éjjel is,most rajtam alszik, szóval ezért a kisbetű, bocsi érte.

Kép
Kép
nati80
 
 


eclipse
én is ott voltam fannival mozizni talán 18 tehesen vagy valamivel késöbb. alig találtuk meg, annyira el volt dugva.

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Lucuzs!

Neked írtam iwiw-en(mivel a csajok nem soproniak a dokiról meg a címéről oda írtam).
Igen mához egy hétre megyek dokihoz...és már alig bírok magammal :wink:

Beagle:

Jó ötlet a táblázat,de én sajnos nem tudom,hogyan kell megcsinálni.Sőt én nagyon szeretnék majd vonalzót is,de fogalmam sincs,hogyan kell.
Ugye segítetek majd???Persze csak a doki bácsi után :wink:


Eclipse-nek meg a drukkot köszi

Köszike..puszika :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 


Nati....Fanninak jobbulást,neked pedig kitartást kívánok!!!!
aranyoska001
Sopron
 
 


Csináltam egy tesztet ma is :oops:

Tudom...minek? :wink: De nem bírtam magammal,olyan sok ez a pár hét.
Pozitívak lettünk most is :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 


Szivesen segítek vonalzó ügyben, de akik régi fórumozók, azok is tudni fogják.
Táblázatot én mondtam és ha időm engedi el is kezdem majd, de csak mikor biztosan ide tartozok, akkor.

Nálam elég kemény tünetek jelentkeznek most. Kezdődik az egész nap valami van a gyomrommal, de nem is tudom mi. Nem vagyok éhes, de ennék valamit, de mit???? Na majd ti is érzitek ezt. Persze lehet csak piri elötti "csend" ez.

Kép
Kép
nati80
 
 


Bocsi..elnéztem :oops:
aranyoska001
Sopron
 
 


jó reggelt!

Mai tesztem szintén erősebb és hamarabb ki is jött, de azért még nem élem bele magam, cswak ha igazán 2 csíkos lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Emese! Tegnap én is ellőttem egyet, délután, és azonnal pozitív lett, pedig rengeteget iszok és persze sokat pisilek. :lol: Megnyugtat, és nekem ez kell. :D Boginál nem sok mindent tudtam az egészről, a veszélyekről stb. Hát az a terhesség hatalmas áhítatban és nyugalomban telt. Igyekszem, hogy most is nyugodt tudjak maradni, de ehhez kell néha a megerősítés. :wink: :lol:

Nati! Gratula az erősödő zebrához!!! :lol: Neked mióta késik?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

Lucuzs,
én is pont olyan sokat iszok és pisilek.
Tegnap délután hujj de rosszul voltam.
Először is, egész délután pizza evésen járt az eszem. :oops: De mivel, az nem éppen passzol az étrendembe, csak egy kicsi pizza felét lehet megenni maximum, fogtam a páromat, bementünk a Don Robertoba, ahol a világ legfinomabb pizzája van, és kértem egy kis pizzát, a felét elcsomagolva, a felét tányérra. Csak egy sima sajtos-sonkásat, semmi extra. A párom meg kért egy extra adag tengeri herkentyűs spagettit, amit egyébként imádok. De most, attól hogy szemben azt ette a párom, nekem elment az étvágyam a saját pizzámtól, és csak egy negyedet ettem meg, aztán már semmi nem kellett, és el kezdtem rosszulllenni, végül szegény párom gyorsan belapátolta és húztunk is ki, mielőtt szaladnom kellett volna :?
Aztán kint fáztam, reszkettem, meg elfáradtam, így feltettem magam a buszra, pedig be akartam menni a boltba a párommal, de egyszerűen nem bírtam talpon maradni.
Hazamentem, és mégis visszaköszönt a pizza :( aztán csak feküdtem egész este, és tévéztem meg Wass Albertet hallgattunk hangoskönyvön.

Ma reggel sokkal jobban vagyok, a szurka, nyomás, feszülés megvan, de az nem vészes.
Az a baj, hogy a 2x1 óra BKV-zás meg a 8 óra az irodában nagyon kivesz, és utána nem bírom magamat tartani :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lucuzs
Foggalmam sincs. Ha 28 napos ciklussal számolok, akkor kedden kellett volna, de ha a pét nézem +14 nap akkor holnap lenne esedékes, ezért izgulok még egy kicsit, nehogy piri elmosson mindent.

Eclipse
Milyen diétát kell csinálnod? Én Fannival cukros voltam, így valszeg most is 180 grammos szénhidrátdiétán leszek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati,
PCOS miatt 160gr-os CH-val kezdtem, aztán szeptemberben, amikor már sokat javultam, a doktornő úgy mondta, hogy lazítsak rajta, mert már nagyon vékony voltam, XS-es, és így lett 180-200.
Ezzel már nem görcsölök annyit, odafigyelve, de nem számolgatva eszem, és a cukros dolgokat továbbra is kerülöm. Tésztát mint főételt nem eszem, rizst vagy krumplit csak keveset, ált. párolt zöldség mellé, stb. Metformint 2x500mg-ot szedek. Így remélem, hogy elkerülhetem a terhességi cukorbajt.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse

Remélem már elmúlt a rosszullét.
Én is sokat iszok meg pisilek,de a legelviselhetetlenebb tünetem,hogy nagyon érzékenyek és fájósak a ciciim.
Apának tetszik a helyzet,mert ő csak annyit érzékel az egészből,hogy most akkorák,mintha szilikont rakattam volna be :lol:
Jah..meg nap végére,főleg,ha sokat ülök megfájdul a derekam.

De más nincs..egyenlőre..a jelenlegivel ki is egyeznék erre a 9 hónapra :wink: ilyen rosszul létek,émelygések nem bánnám,ha elkerülnének...bár,ha ez az ára,hát vállalom :wink:

Nálatok vannak hasonló vagy más tünetek ezeken kívül??


Puszi mindenkinek:

Emese
aranyoska001
Sopron
 
 


Már csak 6 nap és doki bácsi remélem elhalmoz jó hírekkel.....HURRRRÁÁÁ!!!!! :o

Alig várom.... :oops:
aranyoska001
Sopron
 
 


Eclipse,Lucuzs!

A HPT a beültetést jelöli a vonalzótokon vagy a leszívást?Vagy nektek inszem?Bocs ha már írtátok...És a CD és a szám mit jelent?Bocs :oops: csak kivi vok....

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny! Nekem csak egy tippem van, de szerintem közelít a valósághoz. HPT :arrow: home pregnancy test :arrow: otthoni terhességi teszt. A CD jelentése pedig Ciclus day :arrow: ciklus nap.
Így az én vonalzóm jelentése pozitív teszt a 30. ciklusnapon. :lol: De ez már hétfőn volt azóta nem számol tovább.
Nekem amúgy nem volt beültim, inszemem volt a 16 ciklusnapon.
Eclipse babája pedig spontán. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Emese! Nekem a cicim egyáltalán nem fáj, émelygés folyamatosan van, fáradtság, és a legerősebb az alhasi nyomás/fájás.

Jó dokit választottál, csak jókat hallottam róla. De nekem nem lesz jó, mert én Sopronban fogok szülni, és ő nincs a kórházban.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Annyira örülök,hogy rátaláltam erre a topikra.Én is kismama vagyok még egész korai szakaszban.Szerdán csináltam egy tesztet ami azon nyomban két csíkot produkált,nagyon megijedtem mert most nem terveztünk kisbabát,aztán elmentem dokihoz is gyorsan,aki hüvely uh-t csinált,és ő is megerősítette a terhességet. A harmadik gyermekünk várjuk így most. Még senkinek nem mondtuk el a férjemmel korainak találjuk.Két hét mulva megint vissza kell mennem a dokihoz megnéz még egyszer aztán jelentkezem majd tanácsadáson is.
Remélem nem bánjátok hogy csatlakoztam hozzátok?
kankalin.
 
 


Szia Kankalin!!!

Személy szerint én nagyon örülök neked is,de szerintem akkor sem haragudnának meg a lányok,ha ezt mindannyiunk nevében írnám!
Hányadik hétben vagy?Ilyenkor nem hasi ultrahangot szoktak csinálni?Most lehet hülyeséget kérdeztem,de én azt hittem,h pocin át nézik...vagy ez változó? :oops:

Várunk vissza...
aranyoska001
Sopron
 
 


Szia Kankalin! Üdv köztünk! És egyben gratula a kistesóhoz! :lol: :lol: :lol:
Hány hetes vagy? Szívhang már van?

Mennyi idősek a tesók?


Emese! Én úgy tudom mindenhol hüvelyi uh-t csinálnak a terhesség elején, mivel az mutatja csak ki. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszönöm az infót :oops:
aranyoska001
Sopron
 
 


Lányok-lányok!

Sehol senki???? :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska!

A 12.hétig általában csak hüvelyi uh-t csinálnak mert azon látszik jól a méh és a tartalma,a baba :wink: A 12.hét után pedig csak hasi uh-t csinálnak.

Lucuzs!

Köszi a választ...akkor jó béna vok h ezt sem tudtam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok!

Mai tesztem:
Gyorsan kijött a 2. csík, de most sem igazán erős. Kinek milyen volt? Nekem a pét nézve tegnap kellett volna megjönnie, vagy ma. Egyszóval ilyenkor még nem kell olyan erősnek lennie a tesztcsíknak mint a kontrollcsíknak? Mikortól lesz ugyanolyan erős a két csík. Erre már nem emlékszem sajnos.

első 12 hétben hüvelyi uh van, utána hasi.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati! Én kétfajta tesztet használtam eddig.
Az egyik a bnetes olcsó 10-es tesztcsík, már vagy 4-et ellőttem, de eddig még egyiknél sem lett ugyanolyan erős mint a kontoll. Sőt azóta elkezdtek halványodni. Ilyet csináltam a pé utáni 14. napon, meg talán a 17-en is.
A bolti tesztem meg olyan lassan lett csak pozitív, de szép lassan erősödött, és végül ugyanolyan erős lett, és az azóta is nagyon szép. Ezt a pé utáni 14. napon lőttem el.

Itt már baba lesz neked!!! Szuper! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én az első tesztemet az utolsó mensi első napjától számított 34.napon csináltam meg,és nekem is halványan jött ki a csík.Aztán rá 4 napra megint csináltam,hát,egy hajszállal,de sötétebb volt már az előzőhöz képest.
De most a héten is csináltam egyet,ezen pedig nagyon gyorsan ott volt mind a kettő és gyönyörű sötéten.

Nekem is azt mondták,akármilyen halvány,a csík az csík :wink:

Szóval gratulálok,ott már szinte bizti,h baba van.Én is hasonlóan vagyok...de tutira majd akkor fogom elhinni,ha doki bácsi megnyugtat.
Már csak 4 nap... :oops:
aranyoska001
Sopron
 
 


Köszi az infókat! A csík az csík, igaz. De nekem novemberben is volt ilyen és utána negatívra váltott és rá egy hétre meg is jött, akkor lettem volna 8 hetes. Én e miatt aggódom, hogy nehogy el"múljon" a csíkom.

Én a mensi elött 5-7 nappal csináltam az elsőt és halványan, de az is 2 csíkos volt már.

Azt hiszem most várnom kellene pár napot, de sajnos mániákus tesztelő vagyok.

Igazából én is akkor leszek nyugiodt, ha doki is megnézi.

Lucuzs
Én is bnetes olcsót vettem, de attól az még tökéletesen működik. Remélem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Én teszt ügyben a Gábriel-t ajánlom,bárki kérdez.Szerintem az a legjobb,és ahogy más fórumokon olvastam,sokan dícsérik.
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!
Elökerültem én is Pénteken voltam uh Minden rendben van van szivmüködés de a baba egy héttel korábbinak mutatja magát

Nati
Biztos baba van a dologban Mennek a hallk gratulák
Mikor mész orvoshoz
kriszti0406
 
 


Sziasztok Lányok!

Lucuzs jól mondta, home pregancy test pozi, az volt a fertyn.

Nekem hüvelyi és hasi UH is volt! Hasin is szépen látszott :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kiváncsiságból vettem ma egy corax tesztet is és az totál erős lett. Holnap reggel hívom a dokit, hogy mikor menjek fel hozzá.

Kriszti
Gratulálok!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


Hozzátesnném még, hogy a mai coraxot nem első pisiből csináltam meg és uolyan erős lett mint a tesztcsík.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Nati, nagyon örülök, hogy nálad ilyen szépen erősödik a 2. csík.
Drukkolok továbbra is :D
Vendég
 


Nati,
gratulálok, és minél hamarabbra kérjél időpontot a dokihoz! Szurkolok, várunk a hírekkel! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek szívesen csatlakoznék a fórumhoz. Elvileg 4+4 vagyok ma, 2 pozitív, erősödő teszttel. Ha minden jól megy novemberben együtt örülhetünk :D

Van már egy kislányom Luca, ő április 4-én lesz 2 éves nagylány :)

Viki

Kép
vikus08
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, az eltűnésért!
De jó, hogy már ilyen sokan vagyunk!!!! :D :D :D

Aranyoska, nekem is a melleim fájtak először nagyon, és nálunk is az a helyzet, hogy a férjem bele van bolondulva a melleimbe.Mondjuk nekem is tetszik, hogy most sokkal nagyobbak :D
Akkor csütörtökön doki. Megértelek, hogy csak akkor nyugszol meg, ha ő is megerősít mindenben.Én is így voltam, meg még vagyok is, azt várom, hogy mehessek már dokihoz :D

Lucuzs, nekem a cicifájás mellett vannak apró görcsök is a pocakomban, meg sokszor érzem azt, mintha szét akarna feszülni. MagneB6-ot ajánlott rá a doki.
Anya szokta nekem mondani, hogy amikor ő terhes volt nem foglalkozott a veszélyekkel, meg egyátalán semmivel, csak boldogan várt minket. Most meg?Én sokszor túlaggódom a dolgokat.

Nati, én az első tesztet úgy csináltam, hogy egy szomabati napon kellett volna megjönnie (28 nap), és rögtön vasárnap reggel csináltam, nagyon halvány volt a csík, szinte biztos voltam benne, hogy csak beképzelem magamnak, mert bent a lakásban nem is láttam semmit, csak természetes fénynél.
Aztán hétfő reggel is csináltam kettőt, azok már egyértelműen pozitívak voltak, meg rá néhány napra estefelé.
Most hogy vagy?

Eclipse, gratulálok neked!Tök édes kis petezsákod van, meg persze babád is :D
Nekem is hasonló a problémám, mint nekedÉn is 2*1 órát utazom naponta, meg a 8 óra, elég nehezen viselem, főleg ma, mert rettentő hányingerem van, nem is bírok a munkámra figyelni, csak az órát nézem, hogy mikor telik már el az idő.

Kankalin garatulálok!

Kriszti?

Lovászkata, Beagle,akkor várunk titeket ám pár hét múlva! :D

Szóval, én szerdán, múlt héten voltam dokinál, csinált uh-t, minden ok a petezsák szépen látszik :D Szívhangot még nem néztünk.
Jövő héten kedden megyek a védőnőhöz, utána pedig vérvételre, aztán 31-én kell visszamennem a dokihoz. Ami olyan soká lesz még, de már úgy várom!!!!

Próbálok valamit dolgozni!

Puszi nektek csajok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok Lányok!

A PCOS topikba beírtam a tegnapi sztorit, hogy jártam az sztk-ban.
A doki, aki visszarendelt uh-ra, nem látott el, kivágott, mert elkottyantottam hogy szerdán UH-s rendelőben voltam.
Megnézte a leletet, közölte, hogy egy élő embrió, szívhanggal, hát mit akarok én még, 3 naponta UH-zni? Meg különben is, nekem biztos pszichés problémám van...
Na, ekkor mondtam, hogy panaszt teszek.
Erre megijedt, és gyorsan elkezdte kitölteni a beutalókat, vizelet-és vérvétel, meg a védőnőnek is írt, hogy adjon nekem kiskönyvet.
És vár vissza április 6-án, amikor 11 hetesek leszünk, reggel 8:15-re, én legyek aznap az első.
Idióta baromja, ezen már csak röhögni tudok, annyira gyökér :D :D

Dorka,

én sima magnéziumot szereztem be a pocakszétfeszülős, kis görcsölős tünetekre. Reggel-este 2x300mg-ot veszek be, plusz a Gravidában is van 125 mg, az összesen pont optimális egy napra.
Jelentősen javult tőle minden.
Az álomkór az megmaradt, szerintem végigalszol az egész terhességemet :lol:

Egyébként ma töltöttük be a 7. hetet! :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Vikus,
gratulálok, és vigyázzatok magatokra! :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én megpróbálom kibírni április 1-ig az orvoshoz menést, aznap leszünk elvileg 8 hetesek, és a férjem is akkor ér rá eljönni velem. Szeretném, ha együtt látnánk először a babót és addigra már szívhang is lesz. De persze már most bevagyok sózva...

Olyan régen jártam már a babaneten, hogy a régi vonalzóm elavult, megpróbáltam egy újat feltenni, remélem sikerült. :)

Kép
vikus08
 
 


Vikus, neked nem is írtam, hogy gratulálok!!!! :D
Én biztos nem bírnám ki olyan sokáig, ügyes vagy nagyon!

Eclipse, gratulálok, a 7. héthez!
Komoly ez az SZTK-s sztori.
Komolyan én annyit gondolkoztam legyen e fogadott orvos, vagy ne, de az ilyenek miatt lehet, hogy tényleg kell, vagy én nem tudom.
Most még egyenlőre magándokihoz járok, de a szülés biztos nem nála lesz, mert nála csak Pesten lehet szülni.

Én síma dm-s magneb6-ot szedek, azt hiszem, az is jó egyenlőre.

Alvás nálam is játszik, bár most ezen a héten mintha enyhült volna, de most meg befigyelt a hányinger :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
Azt hiszem én jóval az esedékes mensi elött teszteltem elsőnek, de a lényeg, hogy a tegnapi corax erős lett, a mai olcsó is sokkal erősebb mint vasárnap volt. Ennyi teszt elég is már, inkább átruházom egy ismerősre majd, ha elértem a 10-12 hetet.

Vicuska
Fannival én is kb 7 hetes voltam, mikor doki először nézte és csodás szívhangja is volt már akkor. Szerintem most sem fog hamarabb behívni.

Fáj a derekam piszkosul, főleg mert Fanni beteg és sokat van kézben, altatni is ringatni kell és azért már közel 10 kiló.
Cicik nagyobbodnak már, de nem annyira durván mint Fanninál voltak. Bár még közel sincs vége, így nőhetnek még.
Szurkál, húzódik a hasam is, de egyenlőre nem szedek rá semmit, elég az elevit és a 3mg folsav.magne B6ot majd a vége felé szedem amjd marékra mikor jönnek azok a kegyetlen lábgörcsök.

Kép
Kép
nati80
 
 


Aluszékonyság nálam is van, de most nem olyan vészes szerencsére. fanninál átaludtam az első 10-12 hetet. Volt, hogy este 8 elött kidőltem. Most sajnos nem engedhetek, hiszen a kis örökmozgó nem engedi. Sőt éjjel is ébred még, de már simán átjön a mi ágyunkba, fel sem kell kelni hozzá. Így viszont kényelmetlen az egész éjjel egy szűűk ágyban.

Hányinger nálam is van. Citromos víz segíthet, vagy mint nekem anno a lángos volt a tuti befutó. Reggel ettem egyet és egész nap került a rosszullét. Azóta sem nagyon ettem.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!!!!!
Mit látok??? :) :)
Jöttem gratulálni, ha már minket "odaát" elhagytál.....

Tök jó, akkor két év lesz pont a gyerkőcök között!!
Párod mit szólt??

Puszi, és a többieknek is jó pocakosodást!

Ditta (2008. novemberiek)

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok Csajok!

Megjöttünk Tapolcáról!
Láttuk a babót!!! 5 mm-es petezsák!
Jövő hét péntek szív-uh.
Még annyi, hogy a baba mellett látott a doki valami bevérzést, de reméljük az nem okoz majd semmi gondot. Kérdezte véreztem-e, mondtam nem. Javasolta, hogy emeljük az utrót 2x2-re, mondtam, hogy azon már túl vagyunk, de innentől akkor 3x2-őt fogok dugni.

És íme Ő (a fekete pötty, középtájon):
Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Dorka. ....kedves vagy, olvasgatlak ám titeket, nem tüntem el. :wink: ha összejön hó közepéig a baba (16-án kell megjönnie)akkor még én is lehetek novemberi babás :lol:

Csendben csak drukkolok mindenkinek!..és magamnak is 8)
Kívánom hogy a hányingeresek ne szenvedjenek sokáig, kitartás!
Nekem annó az vált be hogy rögtön ébredés után, még az ágyban fekve elszopogattam egy szőlőcukrot.Probáljátok ki, hátha... :wink:
minden jót, puszi!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok lánykák!!!

Eltűntem egy fél napra és már mennyi fejlemény várt,te jó ég!!! :wink: Örülök neki..

Lucuzs...

Most olvastam,ti Tapolcán jártatok?Ott voltam 10km-re én is,ma jöttem haza,az anyuméknál voltam.Gratulálkok a fotóhoz és szorítok,h,ne legyen semmi gond.

Lassan tényleg jó lenne csinálnunk egy táblázatot ,ahova összeszedhetjük,ki hol tart,mert picit nem vagyok és kezdem elveszteni a fonalat :oops: Vissza kell mindig olvasnom.

Tegnap éjjel pokolian voltam.Arra ébredtem,h szörnyű hányingerem van(3körül),sajnos hánytam is,ráadásul epét,(keserű volt)éreztem,h az egész nyelőcsövem marja) :cry:
Hajnali fél6 -ig nem is tudtam visszaaludni...és sajnos ez az alvászavar napok óta gyötör.Este hamar kidölök,de hajnalban mennem kell pisilni és olyankor órákig csak forgolódok.Akkor alszom vissza,amikor már kellnem kéne :cry:
Már direkt nem alszom napközben sem,h éjjel tudjak...de nincs javulás.
2 nap és doki...remélem ő tud rá valami okosat mondani...

Remélem ti jól vagytok...mindenkinek szorítok!!! :wink:
Lehet ,h már csütörtökig nem leszek,de,ha végeztem a n.gyógyásznál jövök.

Mindenkit puszilok és nyugis,szép,hányingermentes napokat kívánok!!! :) :) :wink:
aranyoska001
Sopron
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: