Új privát üzeneted érkezett!

Napvirág én ugyanígy érzek. Megkérdeztem a dokitól a görcsöket és azt mondta, hogy lehet, hogy végig lesznek, de félidőig mindenképp normális...
Én is magnaB-t szedek rá, de csak akkor veszem be, ha görcsöl. egyébként napi egyet szedek.

Csütörtökön megyünk szívhangot nézni, de tiszta para vagyok, olyan sokára lesz még.. Olyan jó lenne, ha mindkét baba velünk maradna, együtt fejlődne szépen.
A párom üzleti úton van, szóval eléggé elmagányosodtam (persze jönnek mennek a barátok), de olyan jó lenne vele látni a szívecskéket... :)
Két petezsákom van :)
mieza
 
 


Mieza, remélem, mindkét babád megmarad! Én is ezen aggódok. Ráadásul csak 29-re kaptam UH-időpontot... :(

Kép
gita
 
 


Hát, az sincs túl korán :)
mieza
 
 

 
 

Sziasztok!

Este beájultam, szerintem hamarabb aludtam mint a gyerekek :oops: 8) Ma meg úgy zsongok, alig bírtam kivárni, hogy elaludjanak, már mentem volna a dolgomra. Ráadásul tök idegbeteg vagyok :shock:

Blackrose!
Örülök, hogy van még egy harmadik babáját váró anyuka! :wink: :D Neked mekkorák a nagyobbak?

Pkeroka!
Remélem minden rendben van...!?
Az elején még nagy a szórás, van akinek később fogan a babája és később látszik, a szívverése is később lesz... Van akinek a ciklus elején fogan, az meg megy 5 hetesen és már szépen látszik a terhesség. Ne aggódj!


Ani!
Sajnálom a vetélésed!! De most minden rendben lesz!!!
Szinte bármit ehetsz terhesen, gyümölcsök zöldségek minden mennyiségben, egyik sincs tiltó listán. A máj és a félig sült husik amik inkább nem, bár én májat eszek, etttem és semmi gond nem lett. A tejre szokták még mondani, hogy mértékkel mert az is okozhat valami gebaszt. Én az első terhességemnél literszámra ittam naponta és semmi sem lett, úgyhogy ennek sem hiszek :P

Kívánósság és a gyerek neme közti összefüggés: elsőnél a csípőset kívántam. Csilit-csilivel, a végén csokifüggő voltam de tilos volt így csak fájt érte a szívem és fiú lett. A másodiknál édeset kívántam szintén fiú lett. A harmadikkal csak a tejtermékeket kívántam és utáltam az édeset, ő ugye a 6. héten meghalt, így a neme ismeretlen. Most a savanyút kívánom és utálom az édeset, majd meglátjuk :lol:

Jajj, most olvasom, gratulálok a szívhanghoz!!!!!

Nálam is vannak nem tudok aludni időszakok, máskor meg majd össze esek a fáradságtól :shock:

Mieza!
Sikerült a szurolós gondodat megoldani? Én pont az ellenkezőjével küzdök, hát ez sem jobb :?
Hematómát sajnálom :( Vérzel is miatta?

Most olvasom, apáááám óriási gratula az ikrekhez!!!! Hűűű jól megilyesztett a doki, ennél jobban már nem is alakulhatott volna :D :D

Brita!
Úgy látszik ez a hónap ilyen :lol: Látom hogy lánykád is 2007-es... a nagyobbik fiam is és nálunk is minden így volt, illetve most mással teszteltem :lol:
Háát kiváncsi leszek, hogy bejön e a lány. A kínai szerint is lány lesz. Igaz a Ricsi is lány ezek szerint :lol: :twisted: Szerintem nekünk fiú lesz, pont pékor elég nagy rá az esély, és mi telibe akkor voltunk együtt :roll:

Én a gravidát szedem, és magneb6 extrát ha fájok, görcsölgetek. A magnézium mennyisége attól függ hogy menyitől múlik el a görcsölgetés :lol: A vasam nekem sem áll a helyzet magaslatán. Majd vv-kor kiderül, hogy kell e szednem. Nem nagyon szeretném mert én nagyon hasmarsos vagyok tőle :twisted: Most ezerrel cseresznyézek, remélem segít pár hónaig kihúzni :P

Gratula a szívdobogáshoz!!!! de jóóóó már én is szeretném :D

Teeca!Drukk a kishugiért :wink:
Az igen, gratula a kiskönyvhöz! Olyan jó, ha már kézzel fogható a kiskönyv. Hivatalosan is kismami vagy :D Én majd a 12. heti doki látogatásra fogom elintézni ezeket, a vetélés miatt most nem sietem el...
Elmondani még senkinek, szintén a vetélés miatt... a múltkor nem győztem magyarázkodni. Ráadásul sokan lehülyéztek, lenéztek, megvetettek hogy harmadik baba :shock: :evil: :cry:

Ez csak álom volt, hesegesd el! Amúgy is akinek a halál hírét keltik, jó sokáig fog élni! :wink: :D Én is álmodozok, ma pl megcsalt a párom az egyik szakközepes osztálytársammal :shock: :shock:

Valijja!
Átérzem, hogy min mentetek keresztűl amikor nem vártan pozi lett a teszt. A vetéléses pozink nekünk is ilyen volt, padlót fogatm :lol: Mire megbarátkoztam a helyzettel sajnos elment, de most nagyon akartuk :D
Az idő pedig rohan megállíthatatlanul, nem sokára már a szülésre készülünk. Tudom most ez így elég hihetetlen de nagyon gyorsan eljön majd az is :lol: Az elsőnél számoltam a heteket, a másdiknál már csak pislogtam hogy 12, 18, 30 és jáááj szülök :shock: :lol: Most egy kicsit ólomlábú az idő, jön a kritikus 6. hét amikor elvetéltem, de utána gondolom már nekem is szaladni fog ismét :P

Tünetek: durva hangulat ingadozás, undor dolgoktól, még a gyerekem nyálától is kiver néha a víz :shock: :lol: Puffadás, evés után nehezen büfizek :shock: , mensis görcsök, két oldali szurkálás néha. Savanyú kívánás és hiperszuper szétszortság :shock: :lol: Álmosság vagy épp nem tudok aludni van még.

Ha hazajösz, vissza is mész majd? Amúgy úgy tudom, hogy lehet repülni terhesen is ha orvos engedi. A végén is csak azért nem lehet mert mi van ha beindul és baj lesz... :lol:
Én is szomjas leszek délutánra, éjjel is többször iszok így többször is járok pisilni :shock:

Neked is gratula a szívhanghoz!!!

Nalla!
Jó korán mentél :lol: Gratulálok a felritkuláshoz :lol: :wink: Mikor mész legközelebb?

Gita!
A kis boszi :shock: :lol: Gratulálok a picikhez!

Napvirág!
Óriási gratula Nektek!!! Szuperül fogod fel, és ezer százalék hogy nem lesz gond! Ő nagyon akart jönni hozzátok! :D


Na végig olvastam mindent, többet nem maradok le így :shock: :lol: :oops:

A görcsölgetésekre szedjétek a magnéziumot, ne görcsöljön az ! Nekem még a nospát is mondt a doki anno, ha magnéziumtól nem múlik mehet a nospa mellé.

Minden dokihoz, uh-ra menőnek drukkolok! Még nem tudtam megjegyezni hogy ki mikor megy, :oops: de nagyon drukkolok!! Én júli 5-én megyek. Rákszűrésre jelentkeztem be :lol: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!:-)

Örülök, hogy mindenkinek szépen fejlődik a kis babszemjankója(i):-) Mieza, Gita, nem semmi, egy havi bontású topikon belül két ikres mami!

Egész nap hányingerem van, kész szerencse, hogy szabin vagyok, csajok, tuti rájönnének a munkahelyen, miért ülök zöld fejjel és szaladgálok a vécére:-) Csak zöldség-gyümölcs esik jól, répa, paradicsom főleg, na meg a behűtött (nem cukrozott) ribizli.
A fiamnál más volt, fel is cuppantottam tíz kilót első trimeszterben, öt gombóc fagyi egyben úgy lement, mint a sicc, hogy a tányér kajákról ne is beszéljek:-)))

Kép
Kép
nalla
 
 


Sziasztok lányok!

Olvastam a topikot és remélem nem baj ha csatlakozom hozzátok!
Én 32 éves 7 hetes kismami vagyok.Február 9.-ére várom a harmadik gyermekemet.
Van már két kisfiam.Vagyis nem is olyan pici már az egyik,9 éves,a pici meg 3 éves.
Nagyon bízom benne hogy a harmadik babócám kislány lesz,nagyon örülnék neki,gondolom ezzel más is így van két egynemű gyermek után :P De a lényeg hogy jól legyünk mindannyian,és egészségesek.Ahogy mindenki mondja.
Itt olvastam hogy alig várjátok az ultrahangot,hát én is,csak nekem majd 12. hétben lesz csak.Addig lerághatom az összes körmöm,hogy minden rendben van-e.
Kint élünk Angilában,és hát itt nem nagyon macerálnak vizsgálat ügyben.Van az egész terhesség alatt 2 ultrahang,12 és 20 hetesen.Meg két vérvétel azt csókolom :roll:

Na így elsőre is dőlt belőlem a szöveg,bocsi érte.
Boldog babavárást nektek is!
reni78
 
 
 
 


Szia Reni! Üdv közöttünk! igen, hallottam már az angliai rendszerről szörnyű!

Nalla, nekem első babák, nem tudom mihez hasonlítani, de ebben a hülye légnyomás különbségekben van, hogy nem kapok levegőt. Valamelyik nap iszonyú rosszul voltam, majdnem elájultam.
Amúgy folyamatos émelygés, de nem vészes, viszont álomkór!! :)

Momi, én csütörtökön megyek, de addig lerágom a körmöm... jaj, csak legyen már csütörtök, ha meghallom a szívhangokat sokkal nyugodtabb leszek :)
mieza
 
 


Sziasztok!

Reni! Gratulálok és üdv köztünk!!!

Újabb tünet jelentkezett Nálam mindig is utáltam a majonézt. Hát tegnapelőtt este tubusból ettem :oops: Reggel rosszul voltam a szagától is, délután meg már megint simán ettem minden nélkül... A fiamnál a karfiollal voltam így, azelőtt sem ettem, meg azóta sem

Mieza! Akkor neked lehet egy fiú- egy lány párosítás is :D

Gita! Nem emlékszem írtad-e Neked egy vagy két petezsák volt?

Momi! Én is általában idegbeteg vagyok :oops: sokszor úgy szégyenlem magam mert néha sokkal ingerültebben szólok a Fiamhoz a kelleténél, Ráadásul szegényt megviseli ez az időjárás meg szerintem foga is jön...

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Jo estet babavaro tarsaim ;)

Tok jo estenkent leulni a gep ele es olvasgatni kivel mi a helyzet!

Momi:azt mondod gyorsan megy majd az ido?Hat remelem igy lesz majd!Egyenlore a varazslatos 12 het meg nagyon tavolinak tunik :S
A repulessel kapcsolatban nem gondoltam, hogy ekkora port kavarok.A melohelyemen ma a fonokom aki szinten babat var de o hamarabbi befuto Augustusi szulessel tokre kiakadt, hogy haza akarok menni. Ugyhogy megint vegighallgattam az en nem kockaztatnam a baba eletet beszedet....Mondtam neki a doki szerint ezzel aztan semmi gond erre azt mondta valoszinu minden Ir doki ellenezne. Hat mostmar tokre nem erdekel, a doki szerint nem lesz gond elotte meg beugrom egy ultrahangra, hogy biztos minden rendben e.
Viszont amugy tok rendes volt mert a mai naptol nem mehetek fel a letran az emeletre a raktarba, le ne essek , nem emelhetem a probababakat az ablakban, nehogy valami baj legyen. A munkatarsaim lelkere kototte, nehogy megengedjek egyiket is mert oket nyirja ki :D
Szoval ez tok ari tole.

Visszajovok 10 nap mulva, ez a nyari szabim.
Remelem lesz valami gyumi a kertben anyueknal a mindennapi jegeso no meg olvastam epp bekaeso is volt ma :D


Reni78:azt hittem itt Irben gaz a helyzet de akkor Anglia nyert! 2 uh?az durva!

tecaaa:tubus majonez????huhhh :D

nalla:amiota olvastam nalad a ribizlit masra sem tudok gondolni :)

Kép

Kép
valijja
 
 


Szép jó reggelt Anyukák! :D

Nalla, én meg annak örülök, hogy veled is minden rendben :wink: :D Egyáltalán nem fogsz már dolgozni? Bocsi ha írtad, kihagy az agyam 8)

Reni!
Üdv itt és gratula hármaskához! Gondtalan pocakosodást kívánok!
Nagyon örülök, hogy csatlakozott még egy harmadik babáját váró anyuka :D Na nem mintha az első babájukat váróknak nem örülnék, nagyon is örülök, nekik a legjobb még csak most kezdik én meg lehet befejezem, bár titkon jöhetne egy negyedik is de apa szerintem elzavarna ha megtudná :lol: :lol:

Fiú, lány: már eldőlt, apa ragaszkodik hozzá, hívják úgy mint őt és az apját. Így nincs kecmec, fiút várunk :lol: :twisted: :lol: Eddig sikerült lebeszélnem erről a névről, elég két József de nem tágít, halál komolyan mondja hogy bizony ez a gyerek József lesz. Még ha lány lesz is, de az ki van zárva :shock: :lol: :lol:

Jó későn van első uh nálatok :shock: :? De dokihoz azért addig kell menni vagy az sincs addig? Elég furcsa, itt aztán csinálják nyakra főre az uh-kat, főleg ha baj van. A Ricsivel nekem hetente volt uh az elején mert véreztem, görcsöltem és mindig ránéztek. A Petivel is háromszor volt az első trim.ben. Most egyet elcsalok és most nem megyek, csak ötödikén. Remélem nem lesz gáz, de hát ha nálatok csak a 12. héten van akkor azért annyira nem leszek elkésve :roll: A két vérvétel is elég fura. Nekem havonta van nagyrutin, májfunkciók és még egy pár fontos dolog. Mondjuk én speckó eset vagyok, ránk nagyon figyel a doki :P Védőnőhöz is a végén hetente járok, a dokihoz is, de volt hogy egy héten kétszer is kellett mennem :shock:

Mieza!
Csütörtök már nincs is olyan messze :wink: Nagyon drukkolok, képet ne felejts el kérni és majd megmutatni nekünk a szépségeket :wink: :D Olyan hihetetlen hogy ketten lettek :lol: Van a családban nálatok ikrek?
Szédelgés nálam is bejátszott tegnap :?

Tecaa!
Fúúúúúúúúúj, még az olvasástól is hányni tudnék. Ehh majonéz, :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Én meg a koviubit zabálnám reggeltől estig. Még a tesztelés előtt volt egy furcsa esetem, megkívántam a halat hagymával :shock: Úgy bezabáltam belőle :shock: :shock: Na azóta ha eszembe jut, fordul is fel a gyomrom :lol: Viszont a karfiolod megkívántam :wink: :D
Ne szégyeld magad, nem direkt csinálod! A hormonok dolgoznak, legalábbis én ezzel nyugtatom magam :oops: :) Tegnapi után most kerestem elő a homeos bogyóimat, stedatif pc. Szuper az ilyen ingerült helyzetekre, asszem én elkezdem enni ha házisárkány leszek :oops: :lol:

Valijja!
Érezd jól magad itthon! Várunk vissza!!!
Hunban elmész dokihoz? Merre felé leszel kicsi országunkban? Nem látom a vonalzód, de mire hazajösz már majdnem egész két héttel közelebb leszel a 12. hetihez :D
Úgy látszok Írben nem szeretik ha kismama repül. Nálunk nem ellenzik ha nincs gond... szerintem nem lesz baj, sok-sok kismami repked és nem vetél el mind :shock: Na mindegy, szívből kívánom, hogy problémamentesen repkedj és érezd magad nagyon jól anyudnál! :wink: :D
Főnököd jó fej :D Az enyém amikor bejelentettem a második érkezésést, pánikolva kérdezte, hogy ugye nem akarok főállású anya lenni? Ááá mondom eszem ágában sincs :lol: :twisted: :lol: Három gyerek, hülye ez :shock: :lol: :lol: :lol: Nem is volt olyan hülye 8) :lol:


Írjátok ezt az émelygést. Most úgy néz ki megszűnt. Lett helyette fura orrom. A kenyérnek egér szaga van :shock: fúúúj. Olyan szagokat érzek :shock: :lol: Az ízérzékelésem is oda lett :shock: nagyon tompán érzem az ízeket :shock: :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Hehe, ötkor kezdtem neki és most hat van :shock: :lol: Kicsit lassult vagyok :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok lányok örülök hogy így fogadtatok,nagyon aranyosak vagytok.
Igen itt elég gázos ez az egész rendszer.Ha nincs gond még doki sem vizsgál meg egész idő alatt,még csak nem is találkozok vele.
Leadtam a körzeten hogy babás vagyok,ki kellett tölteni egy papírt és közölték hogy értesítenek ha esetleg valahova mennem kell.Röhejes.Itt mindent csak dokitól kell kérni,öregem nem adtak külön b6 vitamint.Kész vagyok az itteni dolgoktól.
Én is repülök haza,jövőhét csütörtökön.Nincs semmi baj a repüléssel.Én csak 4 napra megyek,anyukám szülinapjára.Kereken 60 lesz.
Nekem ilyen hányinger meg hányás elkerült eddig.Nem tudom hogy lehet.Bár a naggyal sem volt,a picivel meg csak egy hét volt,de az nagyon kemény.A hízás az annál durvább,a zsír jön rám ha kell ha nem :x
Remélem azért minden rendben lesz velünk,annak ellenére hogy nem nagyon törik magukat a vizsgálatokért.

Majd még jövök csak indul a fiam a suliba.

Puszi mindenkinek!
reni78
 
 
 
 


Reni, anyudnak előre is boldog szülinapot!

reni78 írta:Leadtam a körzeten hogy babás vagyok,ki kellett tölteni egy papírt és közölték hogy értesítenek ha esetleg valahova mennem kell.
:shock: :shock: :shock: Majd februárban küldik a levelet hogy kérjük fáradjon be szülni :shock: :shock: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja ja,már ezen sem lepődnék meg :lol:
Meg megnéztük a 4D ultrahangot,azon is totál ki vagyok akadva.Otthon sem olcsó,de itt.Hát nem semmi.Olyan 200 font körül van.Mi a jó istent csinálnak gondoltam magamba arany keretet adnak hozzá.De mindegy azért egyszer elmegyünk majd.
Tény hogy az életszínvonal jóval jobb itt.De vannak dolgok amik nagyon kiakasztanak.Ezt nem fogom soha megszokni.
Olyan sokat gondolkodtam,hogy ha egy kismama aggódik,vagy az előző szülésnél bármi máshogy volt,ki a jó istennel beszéli meg?,a körzetivel,vagy a szülésznővel.Azok nem orvosok.Én is a másodikat császárral szültem,azt sem tudom itt mi a módi ilyenkor.Vizes voltam,meg voltak gondjaim.Ezeket majd magammal megbeszélem max. :cry: Szóval biztató a kilátás.Ja és szülés utáni pár órában már haza lehet jönni.Nem vagyok egy kórház barát.Utálom mert kiskoromban nagyon sokat voltam,na de azért ez se semmi.
Vagy én vagyok nagyon hisztis és borúlátó szerintetek? :roll:
reni78
 
 
 
 


A vonalzókat hol és hogy lehet megcsinálni?Nagyon aranyosak!
reni78
 
 
 
 


Vonalzó: én a mamanet.hu-n regeltem és csináltam vonalzót. A legvégén kiad egy bb-s kódot. Azt kimásolod és itt a babaneten a fórum tetején van egy kis kockás rész, a reklám mellett. Ott van hogy profil. Belemész és az aláíráshoz bemásolod. :wink:

Hát durva amiket írtál :shock: Kicsit laza, de hát még nem haltak ki az angolok, biztos műkszik a dolog :lol:
Szerintem majd ha mész a 12 hetesre járd körül a témát, császár után tényleg jobb odafigyelni. Én is vizesedtem, az elsőnél súlyos toxémiám lett, a másodiknál már megúsztam magasvérnyomással és vizesedéssel. Remélem most is, már diétázom :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Moni
Hát igen, a kislányom a jónás naptár szerint fiú lett volna, na mindegy. Ez az újra kislány gondolat, egy megérzés a részemről. Meg Regina már most Nóra babának hívja, hát max átkereszteljük :)

Tecaa
Én is összevissza kívánok mindent. Aztán meg persze rosszul vagyok, szóval sokszor nem is tudom mit főzzek.

Reni
Vonalzót itt is tudsz csinálni: Pl. picibaba.hu, csak egyszerű regisztráció és már csinálhatod is a leírás szerint, egyszerű.
Vendég
 


a várandóst a lilipie.hu-n

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


de van a babafalva.hu-n, a picibaba.hu-n is és ezek magyarok. Bár gondolom az angollal nincs gondod :lol: :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Köszi lányok!
Megnézem.
reni78
 
 
 
 


Na megnéztem és remélem sikerült :roll:

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


És ez most miért nem jelenik meg?Fú én nagyon analfabéta vagyok ehhez is.

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Nem értem hogy miért 6 hetes és 5 naposnak ír,én ma vagyok hét hetes.Na mindegy azon a két napon nem múlik semmi :wink:

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Sziasztok!
Reni78 kitartás,én sem tudtam megcsinálni először,hanem kb.a 6-ik probálkozásra!
én a picibaba.hu-oldalon készítettem.....:)

Üdvözlöm az újabb kismamákat!:D
Én ma voltam védőnőnél!Kedves,aranyos,tapasztalt,remélem jól megleszünk!!!!

Kép
ani983
 
 


Szia Ani!

Jó neked,ha otthon lennék én is már el mentem volna a védőnőhöz,de hát ez van.Csak a várakozás van.Ráadásul nem vagyok jól.Pár hete olyan mint ha hólyaghurutom lenne és mindig csak délután jelentkezik.És nagyon nyűgös is vagyok.Talán a meleg teszi.Most itt nálunk nagyon meleg van.

Én is üdvözlök minden kismamit,az újakat is,ha van nálam újabb egyáltalán :lol:

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Visszaolvastalak benneteket szorgalmasan, de egyeltalán nem tudtam írni, olyan hihetetlen fáradtság van rajtam :)

2 óránként elaludtam ma 2 órára.
A tüneteket illetően ez tuti, hogy az időjárás miatt van, úgy látszik, hogy engem ez érint érzékenyebben, 100 jobban látszik rajtam minden változás.
A szagokkal még nincs nagy gondom, de a főzős műsoroktól és a boltban a kajától hányingerem lesz. Mindig valami kicsit eszek és gyömbért iszok, ezért nem jött még Vuk. De abszolút érezem, hogy mi az, hogy egész napos émelygés :)
A pocakgörcseim nagyon ritkán jönnek elő, akkor MagnaB és jól vagyok. Tegnap volt először hangulatingadozásom, konkrétan picsogós lettem, a párom gyereknevekkel nevettetett meg :) Hát, nagy munka lesz megtalálni, hogy minden kritériumnak megfelelő legyen :)))
mieza
 
 


Én is éltem Angliában, de szerencsére terhes nem voltam kint :))
Nekem teljesen hihetetlen, mert ugye itt meg a lelkünkre kötik, hogy azonnal szaladjunk nődokihoz, hogy kizárják a méhenkívülit, ami mondjuk halálos is lehet, ha időben nincs kezelve. És annak a 12 hét már elég késő.
(nektek tuti nincs semmi ilyesmi, ne aggódjatok).
Azért néznék egy statisztikát, hogy ott mennyi beteg baba születik...

Van kint barátnőm aki azért 1x-2x elment magánba is dokihoz, hogy megnyugodjon, tuti én sem bírnám ki csak várni.
Azt ő is mondta, hogy a 4D 4-szer drágább, mint itthon, de ő ezen nem akadt ki, mert 5x többet keresett, mint mi itthon :)))
(De ő is hazautazott és itthon ment el, ami szerintem egy sokkal logikusabb lépés, ha már egyszer úgy is itthon járt és időben pont ott járt...)
mieza
 
 


Reni, én konkrétan ha nem jutok el időben pipilni, meghalok, úgy fáj.. biztos nyomja bent valami. Megőrülök ettől az érzéstől. A dokim szerint van ilyen...
mieza
 
 


Sajnálom hogy te is ettől szenvedsz,de legalább megnyugtató hogy nem vagyunk egyedül ezzel. :roll:
Biztos ahogy telik az idő úgy el fog múlni.Legalábbis nagyon remélem mert nagyon kellemetlen és idegesítő.Inkább bevállalok egy hét hányingert :wink: Legalább az nincs.Már ettől is parázok hogy miért nincs hányingerem meg émelygésem.Azt mondják ha van annál erősebb a terhesség.Hát nem tudom.Az én szervezetem ezek szerint nagyon szereti a terhességet,egy két dologtól eltekintve.
Ki mikor fog nevet választani,vagy esetleg tudj már valaki mi lesz a picur neve?
Mi hamar döntöttünk már.Nem valószínű hogy változni fog.
Ha kislány,amit nagyon szeretnék! :P Akkor Barbara,ha kisfiú akkor Benjámin

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Helló!
Reni78-nálunk is eldőlt a baba neve.A páromnak szép vezeték neve van,így szerencsések vagyunk,sok név passzol hozzá(Nógrádi)!:D
Ha kislány akkor Aisa,ha pedig kisfiú akkor Ádám.

Én is nagyon sokat pisilek,de szerencsére nem fáj!éjszaka többször is fel kell kelnem,és azt nagyon nem szeretem!:S

Ne aggódj,minden rendben lesz nálad!!!:D
Csak pozitívan!!!!

Kép
ani983
 
 


Köszike aranyos vagy.Én is nagyon remélem.És neked is kívánom hogy minden jó legyen!
Szépek a ti nevetek is :wink:

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a februári babák topikhoz.
Lombik long protokoll előkészítő szakaszában Decapeptyl kezelés mellett spontán lettem terhes.2010.06.16-án HCG:812.
UH csak 2010.07.02-én lesz először. Most kb.5 hetes és 5 napos lehetek.
Tanácsotokat szeretném kérni: Tegnaptól a hasam nagyon puffadt, feszül, kissé fáj/olyan mintha tele lenni széllel,szelek időnként mennek/. Székrekedést kis mértékben tudtam megoldani.
Hányingerem, émelygésem még mindig nincs.
Szerintetek ezek normális tünetek?
Vendég
 


Szia vickany!

Szertettel üdvözöllek itt téged is.Én is nem régóta vagyok itt,de jó hogy meg lehet osztani egykorú kismamikkal a gondolatainkat.
Ahogy olvastam hogy 5 hetes múlhattál,nem értem az a juniusi dátumot,az nem elírtad?Vagy valamit én értek félre.
Na de a lényeg a székrekedés állítólag nagyon gyakori a terhesség során,pláne az elején.Igaz nekem nincs ilyen gondom.De a puffadás az az eleje óta minden napos.Olyan vagyok minden nap mint egy lufi.Igaz hogy híztam is,de úgy nézek mi mintha már 5 hónapos lennék.Szóval ez szerintem normális,ne aggódj.
Boldog babavárást kívánok neked kis!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Bocsi már látom hogy a HCG-t írtad arra az időpontra akkor nézték meg gondolom.

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Sziasztok.

Én is csatlakoznék hozzátok.
Először is gratulálni szeretnék mindenkinek a pocaklakókhoz.
Röviden magamról. Én a 4-dik pulyát várom pont Valentin napra :D
A gyerkőceim: 10 éves lány, 8 éves fiú, 4 éves fiú.
Hál' Istennek az első 2 terhességem alatt semmi gondom nem volt, meg se éreztem,hogy cipelem a pocakomat. Sajnos a 3-dikat egy kicsit nehezebben viseltem, de a magnézium tabletta sokat segített ennek enyhítésében.
Lehet,hogy már fentebb írtátok, de ki hova jár dokihoz illetve hol fog szülni?
Én is csináltam vonalzót remélem sikerül idebiggyesztenem. Később csinálok szülinaposakat is.

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

Vickany, Ekriszta! Gratulálok Mindkettőtöknek és üdv köztünk!!!! Azta Ekriszta 4. ? És tervezett volt?

Mieza! irigy vagyok erre a sok alvásra :oops:

Nevek: Hát lánynév van már Viktória, de fiú... :roll:

Jaj bocsi Mindenkinek akinek nem írtam de elkapott a nátha... ki sem látok a takonyból :oops: :evil: Majd ha összeszedem magam ígérem írok Mindenkinek....

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


tecaaa jobbulást!

vickany,ekriszta üdv.köztünk!gratulálok!
normális a haspuffadásod is és a székrekedés is.én is ezzel küzdök!:D


Jó éjt minden kismamának!nyugodt éjszakát kívánok!holnap én egész nap szabin vagyok!!!:D

Kép
ani983
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a megnyugtató választ.Most már megnyugodtam, hála nektek.
Jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Szép napot mindenkinek.

Tecaa: mondjuk úgy,hogy félig tervezett volt. :wink:

Szerintem ezek a tünetek,mint puffadás, ájulás érzés, hányinger ill. hányás, íz- és szagundor, székrekedés, stb. normálisnak mondható.
Mivel nem vagyunk egyformák mindenki másképp él meg ezt az állapotot.Nekem van olyan ismerősön aki mind a 3 terhességét úgy élte meg,hogy állandó gyomorégés, és nem nagyon maradt meg benne semmi kb félideig, de a szülés után megszűnt mindez.

Nekünk a lánynév Ráhel Beatrix, fiúnévbe még nem gondolkodtunk.

Kellemes és aggódásmentes napot kívánok. :)

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!
A vonalzót megcsináltam a picibaba.hu oldalon, de nem tudom ide beszúrni.Kérlek segítsetek.
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Sajnos én is béna voltam,a párom csinálta meg,mert én is elakadtam.
Ha nem megy majd leíratom vele később.

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


reni78:Köszönöm, az jó lenne, mert nem megy.
Vendég
 


Reni78: a picibaba.hu-n van egy bbcode, azt be kell másolni az ezen az oldalon lévő profiloldaladon az aláíráshoz.

Remélem tudtam segíteni.

Kriszta

Kép
ekriszta
 
 


Momi:Otthon a szuleim Nagyszenason laknak, en Szegeden eltem mielott kikoltoztem ide. Tervben van, hogy elmegyek dokihoz. 3 D-s UH-t mikortol erdemes csinaltatni? Gondoltam otthon esetleg elmennek es anyu is lathatna a piciket.
Most en is nekiallok a vonalzomnak :)

Reni78:Hanyingerem nekem sincs, hanyni meg abszolut nem hanytam. Pedig ez volt a legnagyobb para a szamomra mivel anyu mikor terhes volt majdnem vegighanyta a 9 honapot, a hugom is babat var, o szeptemberben szul majd es o is hanyt minden nap tobb alkalommal.
Most meg ram merges mert en megusztam eddig :D
Viszont en egyfolytaban ehes vagyok, ha nem eszem ugyerzem fizikailag belehalok :? !!!!
Melohelyemen mindig ragcslnom kell valamit, most szolot eszegettem mert ha nem megorulok! Mintha egy kis dinoszaurusz ulne a gyomromban aki allandoan enne!!!
Fozni meg mindig ugy fozok, hogy nem nagyon veszek levegot mikor darabolom a hozzavalokat, es nem szeretek fozni par hete emiatt :(
A W.C -re jaras kinyir mikor a legszebb almombol ebredek ejjelente tobbszor :shock:
De mar egesz hozzaszoktam.
Faradtabbnak is erzem magam, energiaszintem 0.
De nem hanyok :D wohoooo
Mondjuk az nagyon gaz lenne mert 46kg vagyok, ugyhogy ha meg veszitenek sulyt akkor biztos panikrohamok kergetnenek egesz nap!

Nevet illetoen ha fiu Peter (4 eves korom ota ez a kedvenc nevem habar egyetlen Petert sem ismertem, de a parom neve Peter igy mindketten boldogok vagyunk e nevvel)
Ha kislany arra meg nincs konkret otlet, tetszik a Zoe es az Olivia de errol meg nem beszeltunk. A fiut konnyebb volt eldonteni :)

Kép

Kép
valijja
 
 


Ja bocs reni78 :) a vickany-nak akartam válaszolni. Bocsika.

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

Üdv minden új csatlakozónak! Gondtalan pocakosodást kívánok és gratulálok!!

Ma megy valaki uh-ra ugye? Drukk neki!!!!

Vonalzót így kell beilleszteni:
megcsinálod, bbc-s kódot kijelölöd és itt a babaneten van hogy profil és ott beírod a kódott az aláírás részhez.

Kép

Kép

Alul vannak még jelölhető dolgok, ott legyen bejelölve hogy mindig legyen hozzáadva az aláírás és akkor mindig menjelenik. A bbc is legyen bekapcsolva! Remélem tudtam segíteni!
Sok sikert :D

most rohanok, megyünk ki a fiúkkal mert megahisztisek :twisted:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja értelemszerűen bekarikáztam a dolgokat, igaz bénán mert most nézem alig látszik :oops: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Köszönöm mindenkinek a segítséget. Remélem most már sikerül.
Vendég
 


vonalzo proba :D

Kép

Kép
valijja
 
 


Koszi Momi!!!!
Sikerult :D

Kép

Kép
valijja
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: