Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

De sokan vagyunk már! :-)

Én is émelygek és állandóan pisilek, viszont a korán kelés nem stimmel. Legszívebben egész nap aludnék, de sajna ehhez Flórának is van egy-két szava. ;-)

Gabi, szerintem azt kell eldöntened először, hogy magánba akarsz orvoshoz járni vagy a kerületi terhesgondozóba. Ha magánba, akkor keresned kell egy dokit az Istvánból, erre tényleg jó az Istvános fórum. Ha meg a terhesgondozóba, akkor kérni kell egy időpontot és elmenni (persze az is lehet, hogy nálatok nem kell időpont). Szerintem akkor is érdmes körbekérdezned, ha a helyi terhesgondozóba mész, hogy melyik doki milyen. Asszem akihez először kerülsz, az visz végig.

Ronmay, de jó, hogy azt írod, hogy fürödtél a Balcsiban! Én is ezt tervezem, meg a dokim is rábólintott, csak aztán kezdtem kicsit elbizonytalanodni. Persze igyekszem azért csak óvatosan duhajkodni. ;-)
Azon gondoltkodtam, hogy ha neked a János a körzetes kórházad és nincs választott dokid az Imérben, akkor szülhetsz ott?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Mia,Sziszi!Köszönöm a drukkokat! Húhh hát arra gondoltam,hogy jó bátor vagyok. Csatlakoztam a márciusi kismamikhoz,hova ez a magabiztosság?:-) Na hát remélem nem csap be a megérzésem! Először arra gondoltam,hogy 16.-án tesztelek mert az a szerencseszámom. Az első fiam 16-án született a második 16-án fogant. De az 3 nappal a nemvárt előtt van úgyhogy lehet mégiscsak várnom kellene legalább 19.-e hétfőig a nemvárt napjáig.
Üdv Gabi,látom megérkeztél a márciusi kismamikhoz!
henó
 
 


Végre visszajött a panel amire írhatok.:)
Köszönöm a segítségeket most ki is próbálom. Sajnos a melóban itt nagyon gáz a gépem.:(
Egyébként ez a pisilés engem is megőrjít. Meg a kajálás. Nem kívánok semmit, aztán egyik percről a másikra rámjön, hogy meghalok. És csak olasz kaját ennék.:) Pedig nem rajongok érte. Milánói, lasagna, pizza, persze amit otthon csinálok.
Szegény párom.:) Pedig mondtam bármit megfőzök neki, csak én nem eszem, de szolidarít.:)

Ti is így vagytok? Szinte mindent amit imádtam most nem megy le.:(

Kép
elsõpocaklakó
 
 

 
 

Jajj ott van a vonalzóm.:)

De klasssz.:)

Kép
elsõpocaklakó
 
 


Sziasztok!

Nem igazán tudtam eldönteni, hogy melyik topikhoz csatlakozzak, a februárihoz e vagy a márciusihoz :D :roll: .
Február 28- a a kiírás időpontja, de egy jósnő már másfél éve megjósolta, hogy 2011. márciusban jön a baba :roll: , úgyhogy nálatok kötöttem ki :D .

Rólam: van egy 4 éves kislányom. Erre a babára 3 éve várunk, Pco, Ir, met szedés,másfél éve méhenkívüli terhesség, 2 inszem, 2 lombik után spontán fogant :D :D :D . Kicsit félve csatlakoztam még, de remélem minden rendben lesz, 2 hete már láttunk jó helyen!!! egy 7mm-es petezsákot, csütörtökön megyünk szívhangot nézni.
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Zizi

Ha a 35.héttől odajárok az Imrébe akkor lehet ott szülni. DE szerintem a Jánosba fogok annyira pozitív volt Márkus, jó a szülőszoba a baba mama szoba..és közel van, na és ingyen. Mondjuk sztem az orvosnak vmennyi pénzt fogok adni majd. :wink:

Olyan sokan vagyunk hogy alig bírom követni....lehet kellene egy táblázat...

Tünetek:
Semmi negatív:lol: Én is korán kelek, sokat pisilek rengeteget iszom és minden percben elaludnék...bezzeg Rolót le se lehet lőni. :lol:

JA, én március 3.-át számoltam ki magamnak :lol:

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ja és a teszt:

Így 2 héttel utána nem is erős annyira :lol: Kép 2010.06.27.

KépKép

KépKép
ronmay
 
 


Ronmay: gyönyörű teszt :D
Vendég
 


Merre vagytok csajszik? :D
Vendég
 


Na hát én itt vagyok, mint kakukktojás köztetek.:-( Úgy szeretném már,hogy jövő hét ilyenkor legyen! Azt hiszem addig el is tűnök innen.Most esett le,hogy halak lenne a gyermekem ha most sikerült. Nem vagyok horoszkópmániás de tény,hogy egy halkkal sem jöttem ki eddig. Pedig nem sok ember az akivel én nem jövök ki. Na hát ha mégis csaltak a megérzéseim és megjön abban is lesz vmi jó.
Zizi: Nekem is Lintner a dokim,9 hónapja szültem nála.:-) Amit írtál arra következtetek,hogy nem zárkózik el a hüvelyi szüléstől hiába nem telt le a 2 év,ennek örülök.
Ronmay: Márkusról én is csak jókat hallottam,az édesanyám jár hozzá. Szerintem is jó választás.
Mia nagyon szép a teszted,jó ilyen erős csíkocskát látni.:-)
Na akkor sziasztok lányok! Hétvége felé ha teszteltem jelentkezem,addig is mindenkinek problémamentes boldog babavárást, a parázóknak no para,csak pozitívan!
henó
 
 


Henó, drukkolok én is! Egyébként én mindkét esetben a várt mensi előtt 3 nappal teszteltem. Türelmetlen voltam, de végül nem bántam meg. :-)
Lintner doktor azt mondta, hogy nem a két szülés között eltelt időtől függ, hogy császár lesz-e, mert a seb kb. fél év alatt teljesen begyógyul.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi!
De jó,hogy ezeket írod! Én is 16.-át gondoltam először,hogy akkor kellene tesztelni mert szerencsés nekem ez a szám,első fiam 16-án született a második 16-án fogant.:-) Az pont 3 nappal a nemvárt előtt van!Na jó rádumáltál megcsinálom akkor! :D Meg annak is örülök,hogy Lintner azt mondta 6 hónap alatt minden seb begyógyul,ugyanis az Én kisfiam még csak 8és fél hónapos. Szülés után 6 hónappal voltam rákszűrésen és akkor kérdeztem a bébyről,akkor azt mondta,hogy térjünk vissza rá ősszel. Nem tom nekem akkor miért mondta. Azért szeretnék ilyen hamar újra teherbe esni egyébként mert szeretném,hogy együtt nőljenek fel. Van egy 8 éves fiam is akkor is úgy képzeltem,hogy max 2 évre szülök megint,de akkor nem jött össze. Remélem most összejön! Annál is inkább mert tényleg nagyon sokat unatkozott a nagy fiam mert nem volt játszópajtása és ezért bárhová is mentünk mindig valakikkel kellett együtt menni ahol van gyerek mert különben nem tudott mit kezdeni magával. Nem hiába mondják,hogy egy gyerek nem gyerek. Szerencsés vagy,jó lesz neked is meg Flórának is ez a két év különbség. Mondjuk az elején biztos nehéz lesz de majd ha együtt tudnak játszani tök jó lesz. Na meg a kislányok szeretnek babázni. :) Én is nagyon szeretnék harmadikra kislányt,imádom a fiaimat de egy kislány teljesen más és szeretném ezt is megtapasztalni. Húh ez jó hosszúra sikerült ahhoz képest,hogy el akartam tünni! :roll:
henó
 
 


Sziasztok!

Én most dolgozom, van időm így kicsit visszaolvasgattam.

Nekem nem igazán van tünetem, volt egy kis émelygés néha, de mióta szedem az elevitet azóta elmúlt. A melleim fájnak nagyon, főleg éjszaka, de én utrózok, úgyhogy nem tudom most ez minek tudható be. Az álmosság és fáradtság az, ami nekem is meg van.
Ma viszont a hasam sokat fájt, olyan mensisen, nem volt jó érzés :roll:.

Szülés- én Keszthelyen fogok szülni (mintha valaki írta volna, hogy ő is). Az első szülésem nem volt vészes, 2 nappal a kiírt időpont előtt befektettek, mert elkezdtem vérezni. Aznap reggel 9-kor bekötötték az infúziót és 11.45- kor megszületett Hanna. Úgyhogy egész gyors volt, bár azt nem mondom, hogy nem fájt, húúú, ha rá gondolok lever a víz :roll:.

Fürdés- az én dokim azt mondta, hogy nyugodtam, csak a meleg és termálvizet kerüljem, minden más megengedett.
ranita1979
 
 


Nikolette,
én is barnáztam az első terhességemnél is és most is. Jó lett volna, ha írnak fel valamit, én pl. rögtön elkezdtem használni az utrót.
Érdekes, hogy abbahagyatták veled a metet, pedig nem szabadna, min a 12. hétig szedni kell.
Nekem azt mondta a doki, hogy mihelyt terhes leszek menjek és megbeszéljük hogyan tovább.

Henó,
drukk a 16-ához! Írd meg az eredményt mindenképp.

Szép tesztje van mindenkinek :D . Az enyém nem ilyen erős, igaz én méga várt mensi előtt csináltam, azóta sem. Mivel volt egy méhen kívüli terhességem, így nem volt ahhoz idegzetem, hogy azt figyelgessem, erősödik e vagy sem :roll:, így is állandóan a tüneteket figyeltem.

Na most hirtelen ennyi jutott az eszembe, megyek próbálok aludni, már amennyire itt azt lehet. :roll:.
ranita1979
 
 


Ranita!
Köszi a drukkot! Megírom mindenképp! Nekem az első fiam fogant spontán 4 inszem meg 2 lombik után. A második meg elsőre!:-)
henó
 
 


Ranita, én vagyok aki Keszthelyen szültem és szülök. :)
Hol laktok?

Heno, abszolút megértem, h. kis korkülönbséget akarsz, én is ezen voltam. Bár a kezdet kezdetén mi egy gyereket akartunk, de ahogy írtad egy gyerek, nem gyerek. Kell a kislányunknak a kistesó. És mire ide eljutottunk lesz 2,5 korkülönbség, ami még talán kicsinek mondható. Pár év és összenőnek. :D

Bírjátok ezt a meleget? Ez még nem terhesen is szörnyű :(
sz.sziszi
 
 


Sziasztok!

hosszú hétvégéztünk elsőszülöttem fórumos társaival Kehidán. Nagyon jó volt, bár a meleg, meg hogy termál víz, amibe nem lehet terhesen fürödni... na mindegy, azért visszafelé Balcsiztunk is.

A kiskönyvet nekem is később kellett megcsináltatnom, most viszont azt mondta a dokim, hogy mire legközelebb megyek (aug. elején) addigra legyen. Klassz lenne, ha elérném a védőnőt...de nem veszi fel a telefonját. nem vagyunk túl jóban, arról nem beszélve, hogy kb 3-szor beszéltünk másfél év alatt, mondjuk ez nem nagy baj nekem...

ma megpróbálok vonalzót csinálni, csak nyaralás után pakolás, mosás, takarítás lesz ma, lakásnéző is jön, meg anyósom is

és egész nap émelygek, ha nem eszem azért, ha eszem azért... nekem ez új. Szonjával semmi ilyen nem volt...
czzsofia
 
 


vonalzó próba
czzsofia
 
 


Sziasztok!

csatlakozni szeretnék! :-)

Ma teszteltem pozitívat, valamikor március közepére várható második kicsink!

Kisfiam 16 hónapos, ő 2009 márciusi :-) Szóval közös szülinapok lesznek ;-)
anna**
 
 


Sziasztok!

Sziszi,
nem szeretném kiírni, hogy hol lakok, kb 25 km Keszthelytől, mint Ti, csak az ellenkező irányban. És kinél szültél, illetve kinél fogsz?

Én is kis korkülönbséget szerettem volna, ezért már Hanna 1 éves korától próbálkoztunk, aztán végül lesz köztük 4,5 év korkülönbség. De már nem is bánom, ennek is van azért előnye. Csak azt sajnálom, hogy egy darabig nem fognak összenőni.

Nálunk lehet lesz egy kis probléma is, mert Hanna nem szeretne kistesót, állandóan azt hajtogatja. Tegnap orvososat játszott, megvizsgált és azt mondta, "anya, azt hiszem neked kisbabád fog születni, de én nem szeretnék kistesót, úgyhogy azt hiszem nagy bajok lesznek" :roll: :D . Még nem mondtunk neki semmit, de remélem hamar hozzászokik majd a gondolathoz.
Tényleg, akinél már van nagyobb gyerkőc, Ti mikor tervezitek, hogy elmondjátok neki?

Zsófi,
én Kehidán dolgozom :D . De nem ott lakok :D . A szállodában voltatok?
ranita1979
 
 


Sziasztok!

anna:üdv köztünk és gratula :)

ranita:én is kis korkülönbséget szerettem volna és mi is Tomi 1éves korától próbálkozunk,és én is úgy számolom hogy 4.5év lesz köztük :lol:
Vendég
 


ranita: nahát, kicsi a világ, mi?
nem a szállodában voltunk, hanem a barbara villában. 4 család, 4 lakórész, szóval pont jó volt
czzsofia
 
 


Zsófi,
ismerem őket , a Déryék, ugye? Nahát ha előbb összefutunk itt még találkozhattunk is volna :D .

Mia,
hát ha 4,5 év 4,5 év nem igaz? A lényeg, hogy lesz kistesó.

Anna,
szia!

Nekem is kellene vonalzó :roll: . Bár lehet megvárom a csütörtököt, nem iszok előre a medve bőrére.
ranita1979
 
 


Észre vettem valami furcsát... Képzeljétek el, hogy nem csípnek meg a szúnyogok.... Lehet vajon valami összefüggés eközött meg a terhesség között??? Régebben imádtak, múltkor több reggelre is apát úgy összecsipkedték, volt rajt vagy 10 csípés, rajtam meg egy sem. Tegnap éjszaka is hallottam, hogy köröznek felettem, de nem lett rajtam egy csípés sem :roll: :shock: . Lehet hülyeség ám :D .
ranita1979
 
 


engem sem csíptek a szúnyogok, míg a lányomat meg férjemet igen. már azt hittem összefügg a terhességgel, de aztán most kehidán kaptam én is...
Déryék - hm, nem emlékszem sajnos a pasi nevére, ilyen idősebb forma, jó fej volt. viola utcában volt a szállás
czzsofia
 
 


Ranita azt hittem valahol felénk, de így nem.
Doma volt a dokim de éppen nyaralt szüléskor, így ügyeletben Varga Tamásnál szültem -ő Szentgrótról jár át ügyelni, minden korrekt volt így most nem is fogadok dokit.

anna** üdv köztünk és gratula. Tök jó, pont két év korkülönbség.
sz.sziszi
 
 


Sziszi,
de dokihoz oda jársz, ahol laksz, ugye? Nem kell azért is Keszthelyre járni?
Írtam privit!

Zsófi,
igen, rájuk gondoltam.

Megyek aludni, ha a Hanna enged.
ranita1979
 
 


Sziasztok!
Tegnap nagyon rossz napom volt délelőtt 10-től fájt a derekam meg a lábam a szokásos kb 3 naponként elő jön. :x Ráadásul 10 óráztam a melóhelyen így haza értem és gyorsan lefeküdtem a földre és ott is maradtam mert az jó a derekamnak!Este viszont mikor levettem a melltartómat húúú hát azt hittem leszakkadnak a melleim!Ma új tünetként csatlakozott a hasfeszülés és körbe tudom rajzolni a méhemet és a hasam mint egy lufi komolyan 2 hét és nem jön rám semmi :shock: Holnap megyek a dokihoz UHra nagyon izgulok!!!!
Ranita!Én úgy gondolom 12-16 hét között nekem fel kell készülni ugyanis ha elmondom akkor napont 25-szer fogjuk hallani mikor születik meg???Nagyon szeretne a kis drágám tesót már egy ideje!
Sziszi!Igazad van ez a meleg tragikus ezt csak vízben lehet kibírni vagy klíma mellett
Ti jól vagytok????

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Na ezt értelmesen leírtam szóval úgy érzem a méhemet,hogy a kezemmel körbe tudom a hasamon rajzolni nem tudom így értelmesebb-e amit írni akarok hiába meleg miatt agy kihagyásom van :D :lol:

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Ranita, nem kell khelyre járni terhesgondozásra, ez itt is megoldható. Esetleg nst-re már le lehet(ne) menni de az sem muszáj + én már amúgy is bent vagyok a nyilvántartásban :lol: végül is minden attól függ mit hogyan tudok Regina mellett megoldani (írtam privit)

Zsaklin, megy a drukk holnapra!
sz.sziszi
 
 


Sziasztok!
Csak nem tok eltűnni. Minden korkülönbségnek meg van a maga előnye,ez így igaz,de tény, hogy annál hamarabb nőnek össze minél kisebb. Viszont a későbbiekben nem számít szerintem, mert lehet nagy korkülönbség van közöttük mégis nagyon jó testvérek és az is,hogy van 1-2 év és mégsem jönnek ki soha egymással. Ez később abszolút a természetüktől függ. De ez az én véleményem. Azt tudom,hogy senkinek nem tanácsolnám azt a korkülönbséget ami nekem van a két fiam között! Az elsőt kezdte a nagyobb mikor terhes voltam a kisebbikkel. Igen valóban teher volt bármennyire is örültem neki,marha nehéz volt.
henó
 
 


Ranita! Én rögtön elmondtam a fiamnak,hogy lesz kistesó mikor megcsináltam a tesztet. Erre Ő bejelentette, hogy akkor elköltözik és vegyem tudomásul, hogy nem engedi be a szobájába és nem gondoskodik róla. :D Aztán bárki mondta neki a terhességem alatt, hogy de jó neked lesz kistesód! mindenkinek azt mondta: kell?neked adom! :D Aztán mikor megszületett/sajnos korababa lett és aggódtunk érte/ olyan aggódást láttam a szemében amit soha nem fogok elfelejteni. Azt kérdezte:de anya ugye élni fog a kis tesóm? Nem kell mondanom,hogy szétbőgtem az agyam. :? Azóta is imádja!Pedig sokkal kevesebb időm marad rá de igyekszem azt tartalmasabban kihasználni.


Zsaklin: De jó neked! Szupi lesz holnap láthatod és hallhatod a kicsi babád szívét dobogni! Nem mindennapi pillanatok ezek. Remélem hamarosan én is átélhetem!
henó
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Zsaklin,
drukk a mai uhuhoz, majd gyere és mesélj!
Tegnap meg tegnapelőtt nekem is sokat fájt a hasam, olyan mensisen, meg szurkált is, de szerintem ez az idő is hozzájárul :roll:.

Henó,
jajj, aranyos lehetett a fiad :D . "Kell? Neked adom?" :D :D :D. Ez nagyon tetszett.
2 nap múlva akkor teszt?

Ma egész nap dolgozok 7-19-ig :cry: . Nem tudom ezt hogy fogom túlélni :roll:. Holnap meg nekem is uh, nagyon izgulok.
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Zsaklin: írj majd hogy mi volt az uh-n!

tesóféltékenység: én egy kicsit tartok tőle, remélem tudom majd jól kezelni, Szonja ugyan még pici, de már most is féltékeny más gyerekre. mondjuk kicsit több mint 2 év lesz a 2 gyerek között, összeszoknak.

én csak augusztusban megyek legközelebb orvoshoz, már nagyon várom
czzsofia
 
 


Sziasztok!


Zaklin nagyon kiváncsi leszek, hogy mit lehetett látni Nálad:) Abban biztos vagyok, hogy minden lesz, mert úgy kell lennie:)))
Ranita Neked is holnap lesz, de jó, hogy már mindent tudni fogtok:)) Feltétlenül írjátok meg, mert nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen volt és mit láttak, jó????
Zsófi édesek a vonalzóid:)
Anna gratulálok , jó hogy itt vagy Te is:)
Engem nagyon csípnek a szúnyogok, nekem nem jött össze, hogy elkerüljem őket a kismamasággal:))
Jó olvasni Mindenkit:)
Szeditek már a vitaminokat??Én a Hippe-t szedem, eddig bejött, persze csak vasárnaptól szedem.
Nekem minden tünetem eltűnt, csak a lomhaság ami maradt, de akár a melegre is foghatnám. Na jó a mellfájdalom, amikor leveszem a melltartót az megvan, az elég határozott fájdalom:)) Én este is melltartóban alszom ezért, így könnyebben túlélem:)))
Néha néha egy nyillalást érzek, de akkor megtorpanok, de ennyi maradt a tünetekből. Most már alig várom, hogy jövő hét péntek legyen és én is mehessek és azt mondja a doki,hogy igen, ott van és dobog a kis szíve.Annyira hihetetlen számomra és várom, hogy már növekedjen a pocakom, hogy érezzem a kis testét is már:)))
Lányok Nektek az első babavárás hogy telt, gondolom Ti is ennyire vártátok ugye???A másodikkal már biztosan gyakorlatiasabbak vagytok, tudjátok hogy mi normális és mire kell figyelni, ugye??

Kép

Kép
holle
 
 


holle: én is a hippet szedem most, bár Szonjával nem szedtem semmit. most viszont úgy éreztem, hogy nem vagyok toppon, 14 hónapig szoptattam, nagyon lefogytam, szóval nincsenek feltöltve a tartalékok, most kell vmi. ez meg szerintem vmennyire természetes, nekem ez vitaminban fontos.

érdekes most a 2. babavárás, annyira nem vagyok izgatott, mint először, de mégis mindig itt van a gondolataimban. lehet azért nem érzem még annyira, mert még annyira fiatal a terhesség.
czzsofia
 
 


Sziasztok!

Áhhh csajok én ma nagyon odavagyok. Elsőszülöttem képes volt 5.30-kor felkelni... :shock: :cry: :x de annyira szarul voltam, hogy odaadtam a tejét és mellettem az ágyban nézte a mesét én meg haldokoltam. Folyamatosan szédültem, hányingerem volt és semmi étvágyam :?

Holle én az Elevitet szedem, de csak heti 2-3x + a folsavból napi kettőt. A terhesvitaminokat ki nem állhatom és nem is pártolom így az Elevit csak az első pár hónapban marad. Majd a vérképem úgy is eldönti hogyan tovább, tul,képp szülés óta nem csináltattam vérképet :roll:

Igen, kicsit más a második terhesség de csak annyiban hogy van már gyakorlatunk benne :wink: Pont ezért nem rohantam a kétcsíkos teszt után a dokihoz. Ma kértem időpontot és jóóóóóóó sokára július 30-án mehetek. Akkor már betöltött nyolc hetes lesz, akkora már tuti van szívhang is.

De a 2.-at is ugyanúgy várjuk mint az elsőt, várom, hogy gömbölyödjön a pocakom, hogy nődögéljen és természetesen azt, hogy végre világgá lehessen kürtölni. :D Egyébként nekem Reginél félidő körül kezdett látszódni, remélem most azért előbb, mert aztán most a nagykabát miatt majd nem lesz nyilvánvaló :(
sz.sziszi
 
 


Zsófi én most másra sem tok gondolni, csak hogy babánk lesz.Állandóan olvasnék róla, de már mindent elolvastam, hogy mikor milye fejlődik ki épp, úgy uralkodom magamon, hogy csak minden 3.mondatommal "fárasszam" a férjem ezzel:)Arról tudomást sem szeretnék venni, hogy baj történhet, igaz a szülőknek is a 8 héten áruljuk majd el, ha az orvos is mindent rendben talál. S ha eltelt a kritikus 12 hét akkor nagydobra verjük:)))Nagyon vártuk már és annyira el voltam keseredve, hogy nem jött össze.
A vitamint én is azért szedem, mert azt olvastam, hogy nem tudok annyi folsavat bejuttatni a szervezetembe és nagyon fontos a 12.hétig.Én nem vagyok egy sovány, bár szépen mennek lefele a kilók, de az első időben úgy gondoltam, hogy míg kifejlődik mindene addig nélkülözhetetlen. Nekem a diéta miatt sok kaja tilos, így ez a biztos:)Utána nem szeretném, mert én sem szeretnék szumó lenni és óvodást sem szeretnék szülni:)

Kép

Kép
holle
 
 


Holle,
nekem ez a második baba is olyan, mintha az első lenne. Most is alig várom, hogy elkezdjen nőni a pocakom, megmozduljon és hogy világgá lehessen kürtölni.

Én elevitet szedtem az első terhességemnél végig, semmi bajom nem volt tőle, mindig minden eredményem tökéletes volt. Nem lettem tőle sem szumó, sőt Hanna is teljesen normális méretekkel született :D . Úgyhogy szerintem nem kell félni ezektől a vitaminoktól, valaki egyszer elkezdte, hogy óriásbébi lesz tőle a gyerek, pedig ez nagy hülyeség. Én most is ezt szedem, de azért most lehet nem fogom végi minden áldott nap bevenni:roll:.

Zsófi,
nem rémlik, hogy olvastam volna :oops:, nálatok akkor volt már szívhang is?

Sziszi,
azt mondják a 2. baba hamarabb meglátszik :roll:.
Júl.30 még jó sokára lesz.

Én mindjárt rohantam a dokihoz a teszt után, ugye az előzmények végett, féltem megint egy méhenkívülitől, meg barnáztam is. Naná, hogy nem láttunk semmit, gondoltam is, de valahogy mégis nyugodtabb voltam. Aztán rá egy hétre már ott volt jó helyen a petezsák.....
ranita1979
 
 


Ranita, biztos hogy hamarabb meglátszik, főként hogy most nem 45 kiló az induló súlyom :D

Persze, ha valakinek vannak rossz tapasztalatai menjen is dokihoz! Nekem Hálisten nincs ilyen kop-kop-kop.
sz.sziszi
 
 


Kép

10-én teszteltem. :))) Annyira boldog vagyok. Első babó lesz.
Igazából jó lenne, ha nem mindig a magánrendelőbe kéne járni a dokihoz, hanem a kórházba is lehessen menni.
Szisz: Tök vékony vagy.
Ranita jobb az óvatosság.
Én Gravidát szedek már február óta... Teljesen fel vagyok töltődve. :D
(igyekszem vissza olvasni)
Az egyik ismerősöm most szült és ő végig a Rubint Réka terhes dvd-re tornázott és nagyon meg volt vele elégedve. Ti fogtok tornázni? Én mindenképpen szeretnék.
És a mandulaolajról hallottatok jókat? (pocakunkra)[/img]

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gabi85
 
 


Gabi,gratula a teszthez. Jó ilyen 2 zsíkos tesztet látni! Késett már mikor megcsináltad?
Zizi: Írtad,hogy 3 nappal a menszi előtt már teszteltél. Teljesen egyértelmű volt már akkor a pozítív eredmény? Hány napos a ciklusod? Tudtad,hogy hányadik napon fogant a babó? Bocs a sok kérdésért de már olyan izgatott vagyok.
henó
 
 


ranita: nem tudom hogy írtam-e az uh-ról... múlt hét kedden voltunk, minden rendben volt, petezsák stb. kicsit később ágyazódhatott be, mert 5 nappal előrébb kellene már járnom időpont szerint, de azt mondják nem lényeges az eltérés. Szonja is később ágyazódott be, akkor tudtuk a fogantatást.

de jó, egyre több pozitív teszt!
czzsofia
 
 


Sziasztok!
Hát meg volt az UH hát láttam is meg nem is!Láttam apetezsákot tehát jelenleg Ő-t de szívhangot még nem hallotunk azt mondták jövő héten bizti lesz még elég korán voltam.De ott van!!!! És jó helyen a méhnyálkahártyába ágyazódva 8*5mm petezsák!Eldöntöttem majd csak hó végén megyek nehogy jövő héten si korai legyen és ennyiszer nem engednek el a munkából így tutira megyek júl 30-án!Amúgy ma ezen kívül iszonyú szar napom volt!Zsaki megkapta a diperte oltás emlékeztetőt:(A munkahelyemen szinte mindenki azon csámcsog babát várok pedig csak a főnökömnek mondtam el Ő meg szépen mindenkinek pedig nagyon jóban vagyunk most csalódtam benne!Biztos én vagyok a hülye de nem akartam még,hogy tudják és elég nagy cég és megy a hír ezerrel!Akkor nem is a dokim uhzik klinikán úgy megy hogy a dokim odavisz egy uhás kollegához és épp aki ráér megnézz nekem ez nagyon furcsa mert az előző terhességemet a másik dokim kísérte végig mindent Ő csinált!Na mindegy lehet a hormonok miatt vagyok ilyen érzékeny!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


El kell mennem Zsaklinommal játszani de utána visszaolvaslak titeket látom van új kismami is neki nagy gratula!!!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


zsaklin: az a lényeg, hogy jó helyen van a babó, és persze hogy ott van! Érzékenység? na hát igen, velem is volt olyan mostanában, hogy a semmin kezdtem el sírni, aztán meg röhögtem egy sort. férjem meg jól kinevetett... ez most normális!
czzsofia
 
 


Zsaklin,
hát az várható volt, hogy nem lesz szívhang, de jó helyen van, ez a lényeg. És szép nagy a petezsák is :D.
Hát a főnököd nem volt valami tapintatos :evil:!

Gabi,
szép teszt :D.
ranita1979
 
 


Lányok, lassan jegyzetelnem kell, hogy mindenkinek helyesen válaszoljak:)
Zsaklin ezek szerint minden rendben, ott van a babóca:D Ez a lényeg:)A munkahelyi dolog az gáz, eléggé tapintatlanság a főnököd részéről :roll:
Én nem is mondom el, ezt magfogadtam.Nem tudom, hogy a pocak hogyan nő, de úgy terveztem, hogy majd ha betöltöm a 4 hónapot, akkor bejelentem.Addig szépen elrendezgetem a dolgaimat kényelmes tempóban és nem akarok stresszelni, pláne állandóan ezt hallgatni majd a főnökömtől.Ti meddig terveztek dolgozni, kérdeztem már????Nekem az lenne a szívem vágya, hogy januárban már nem.
Zsofi nem írtad valóban, hogy Veled mi volt, azt hittem, hogy csak én nem találom. Szívhang volt már Neked??
Gabi gratulálok, gyönyörűséges teszted van:)
Ma én is teszteltem ismét, hogy lássam, hogy nem álmodom és nem is kellett 2 percet várni, azonnal kijött a 2 csík és annyira büszke voltam:))))
Sziszi 45 kiló?????????????????Alkatilag vagy ilyen vékonyka, vagy fogyókúrázol??
Ranita édes vagy a vitaminokkal kapcsolatban:)))Rendeltem elevitet és magne B6-ot és akkora hatalmas, hogy megijedtem:(Nem tok gyógyszert lenyelni és azt hiszem, hogy maradok a hippnél, mert az folyadék, mintha multivitamint innék. Valaki nem szeretné átvenni tőlem???:D

Kép

Kép
holle
 
 


Köszi nektek a válaszokat!Derékfájás megi9ndultz komolyan beálltam arra,hogy egyik nap nagyon jól vagyunk szinte semmi tünet enyhe émelygés meg cicifeszülésen kívül másnap jön a derékfájás állandó pisilés hányinger én két napos lány vagyok!!!:)
Egy biztos ezen Uh alapján kiderült nem mensi alatti a picim mert én úgy számoltam Zsaklin is akkori volt ezek szerint közép idős meglepi a drága!!
Holle!Én is szeretem volna ha csak 12. hét után derül ki gondolta a fene ilyen pletykás a főnöknőm! :twisted: Én nagyon gondolkodom meddig dolgozzak a doki azonnal ki akart írni a főnököm is azt mondta azonnal táppénz az igazság az nagyon stresszes a munkám ügyfélszolgálaton dolgozom ahol mérnek mindent lassan azt gondolom a pislantásunkat is emellett jönnek az emberek akik ugye a pénztelenségbe bele hülyültek és mindenbe bele kötnek na itt csak az agáz ha olyat húzok be aki iszonyat bunkó és nem akarom felidegesíteni magamat de óhatatlan,hogy mégis most az a stratégiám mielőtt érzem felhúzna viszem is be a főnökömhöz ezért is kellet,hogy szóljak neki tudja miért viszek naponta pár embert be neki!Egy szónak is egy vége nov vagy dec elejéig tervezem a munkát aztán látom babukám mit szól ehhez.Zsaklinnal végig dolgoztam szülés előtt 2 héttel jöttem el de akkor máshol dolgoztam más dolgom se volt mint olvasgatni és néha betérő vevővel el bájologni!

KépKép

KépKép
zsaklin6
Szeged
 
 


Ranita még kérdezek.Volt előjele a vetélésnek??Szeded az IR gyógyszert, s ha igen mit??

Kép

Kép
holle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: