Új privát üzeneted érkezett!

Dike! ET hányadik napján néztek HCG-t és mennyi lett? Mi Tapolcára jártunk!
bonika00
 
 


nem tudom eldönteni h mennyi idős vok, 4+4 vagy 4+6.

vagy egyik se? szept 17 a mensi első napja. szept 27.én rakták össze őket tehát a fogantatás napja. 30.án beülti. tehát nekem a fogantatás napja az 11dpo.


et okt.30.án volt és a vérvétel meg okt 12, tehát et+12 volt 236 körül...így rémlik..vagy 256 vmelyik a hcg.

KépKép
dike
 
 


Nekem annó azt mondták, hogy lombiknál is a mensi alapján mondják meg a szülés várható időpontját!
bonika00
 
 

 
 

Sziasztok!

Kicsit félve, de szeretnék csatlakozni, ma reggel teszteltem pozitívat.

27 éves vagyok, van két kislányom, Zsófi 3 éves, Fruzsi másfél éves, illetve van egy meg nem született babánk, akit pont ma öt hónapja, 13 hetesen veszítettünk el, élettel összeegyeztetethetetlen fejlődési rendellenesség miatt. Ő novemberben született volna...

Június 29-re várjuk :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi! Örülök csatlakozásodnak! Sajnálom a meg nem született babát... Nekem is volt egy vetélésem 7 hetesen... Gyönyörű gyermekeid vannak!
bonika00
 
 


Sziasztok,

Csatlakoznek en is.

Harmadik gyerek (van egy 14 es egy 6 eves lanyom).
Egesz varatlanul jott a terhesseg, epp hiszteroszkopiara keszultem, mert nagyon vekony volt a mehnyalkahartyam, es vervetel utan hivtak, hogy vissza az egesz, baba van a dologban!
:D

Harom uh-n voltam mar, eloszor csak az ures petezsak latszodott, aztan a szikholyag is, ma reggel pedig a 4 mm-es babus szivpulzalassal.
A dokim szerint 6 es fel hetes vagyok - kb egy hettel elorebb jarok, mint ahogy az utolso menzesztol szamitva lennek.

Ja, es gratulalok minden +-at tesztelonek!

Andi
andrejja
 
 


Andi! Gratulálok, és de jó neked,hogy már szívhangot hallgathattál!
bonika00
 
 


Hát, nekem a szívhang még messze van, de nem baj, próbálok türelmes maradni :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Kalkulátor szerint én 5+3 vagyok, és szerdán megyek dokihoz, sztem nekünk sem lesz még szívhang....

Megpróbálok vonalzót gyártani.

Kép
bonika00
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy egyre többen csatlakoznak hozzánk.
Dokinál még nem voltam, majd később megyek, most jöttünk a gyerekorvostól, mert a gyereknek hasmenéses-hányós valamije van.Víz se marad meg benne, kaptunk valami port a kiszáradás ellen.Ha még 2x hány, irány a László, mondta a doki.
Nődoki után jövök még.
Szemi
szemi_dévisz
 
 


bonika! na de akkor én mennyi vagyok?

csajok én mindig elfelejtek abba belegondolni h ez a baba még elmehet...hát én abba beleőrülnék..pedig lehet... :cry:
mitől függ?egyszer csak nem fejlődik tovább.
bocsi boni h ilyet kérdezek..de pl te egyszerűen el kezdtél vérezni, és elment,de előtte uhun minden ok volt?

panndi! gratulálok!!!!

andrejja!!!gratulálok neked is!!!

KépKép
dike
 
 


Dike! Nem is kell és nem is szabad ilyenre gondolni!!!! Kalkulátorral mi jött ki?

Kép
bonika00
 
 


Szegény picur! Jobbulást neki! Mikor mész nődokihoz?

Kép
bonika00
 
 


Bonika,
Hallani meg nem hallottuk, csak lattuk a pulzalast, de ez is nagyon jo volt!

Csinaltam vonalzot, de nem a jo terhessegi kort mutatja... mar atvarialom. Elvileg 6+2 vagyok ma.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


kalkulátoron a fogamzást okt 1re írja de hát tudom h szeptember 27 volt a fogamzás, pont a lombik miatt, az nap tették őket össze..az a fogamzás nem?

szemi! jobbulást a gyermekednek!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

De sokan lettünk, tök szupi! :D

Ti már elmondtátok valakinek, hogy babát vártok?

Nekem csak a szüleim és a tesóm tudják.
Munkahelyen még nem szóltam, sőt a kislányom se tudja még. Nekem is volt már 2 vetélésem, csak ha uh-on minden okés, akkor mondjuk el Neki is. Nem szeretném, hogy csalódjon...

Ha mindenki túlesik az első vizsgálatokon, tud valaki táblázatot készíteni?

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Na itt aztán van termelés:D

Panndi: üdv köztünk, mi már talizztunk szerintem a Novemberi topicban :( Sajnálom....

andrejja: juj juj, 4 mm-es???Én hétfőn voltam 55mm Crl..És hallottad a szívét???mert Én csak láttam, remélem holnap hallomis...és ma azt mondta, hogy 6 hetes 2 napos vagy a CRl 4 mm re???meglepődtem, mert NEkem az 5mm azt mondták, inkább 5 hetes, mint 6 hetes...Hát nagyon kiváncsi vagyok most...és a petezsákod mennyi volt, nem emlékszel???mert nekem 12 szer 8 mm volt...
Jujj várom mit írsz :)

Dike: elmentettem :)
csip-csip18
 
 


Táblázat jó ötlet lenne :) Én nem tudom megcsinálni sajnos :)

Én még nem mondtam el senkinek:D vagyis a párom tudja és a babnetesek :) Lehet holnap lesz a nagy nap :) Még meglátjuk a párommal :) De szerintem nem bírunk tovább titkolozzni szóval szülök megtudját a többi családtag picit késöbb :)
csip-csip18
 
 


zsófi! én is pont a táblázatra gondoltam, de sajnos én is analfabéta vagyok a számítógéphez!
körülöttem már nagyon nagyon sokan tudják....régóta vártunk rá,mindenki mindig kérdezgetett, amikor meg kiderült, apum volt a legelső,még időm se volt h szóljak neki h ne kürtölje szét!de remélem nem történik semmi baj, mert az nagyon durva lesz,mindenkinek elmondani.de akkora az öröm h képtelenek vagyunk befogni a szánkat, de nagyon bánom már!

KépKép
dike
 
 


Csipcsip, elso uh-n az ures petezsak 6,2 mm * 5,5 mm volt. Ra ket napra mar 7,3 mm * 3,9 mm, ekkor mar volt szikholyag. Ekkor azt mondta a doki, az otodik hetben vagyok.
Ra 9 napra, azaz ma volt a CRL 4,1 mm es ugy mondta, 6 es fel hetes vagyok. A lapra 6 het + 2 napot irt.

En Belgiumban elek, itt lehet, kicsit mas a protokoll, de nem foglakozom a szamokkal. Elvileg teherbe sem eshettem volna, mert a menzesz elotti mehnyalkahartya 3,4 mm volt. Azert mentem dokihoz, hogy megmondja, mit tegyunk (az utolso ket menzeszem nagyon gyenge es rovid volt). Elojegyzett hiszteroszkopiara, aztan masnap hivtak, hogy vissza az egesz, HCG 758, terhes vagyok :). Mire mentem uh-ra, mar meg volt a mny. vastagodva.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Andi: értem :) hát akkor kiváncsi vagyok nálam mi lesz :) Mert nekem Crl: 5 mm volt és inkább 5 hetenek mondot, mint 6 hetes :roll: De akkor remélem elmérte és több vagyok :)
csip-csip18
 
 


Panndi: szia.. üdv itt..sajnos nekünk nem jött össze most..remélem következő hónapban! így akkor majd ahhoz a topikhoz csatlakozok, de ide is be be nézek!

Gratulálok minden pozitív tesztes kismaminak!!!!

KépKép
kaqk
 
 


Holnap kiderül 8 ra kell mennm :) Alig várom :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem, nov.3-án kell visszamennem,akkor már lesz szívhang, addig tűkön ülés. Csip-csip, jó neked, hogy már holnap meghallgathatod, este vagy reggel 8-ra kell menned?

Dike!Nyugi, minden rendben lesz!!!Hányat ültettek vissza?Lehet, hogy ikres anyuka leszel?

Andrejja, gratula a szívhanghoz! Jó messze kerültél Mo-ról.Mióta élsz Belgiumban?

Mi még nem mondtuk el senkinek, majd a szívhang után, szerintem.Amikor Lehellel terhes lettem a 14.héten mondtuk el.
Jobban van a gyerek, benne maradt a poros lötyi és a teát is issza.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


vonalzóval mindig hadilábon állok, a profilnál az aláírásban simán beillesztettem,valamit nyomnom kellett volna előtte,valaki segítsen légyszi.
sajnos én is analfabéta vagyok a táblázat szerkesztéséhez.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Szemi: reggel reggel reggel...meg is örülnék ha este kellene mennem :)

És mit láttál petezsák és szikhólyag???Méretek?????
csip-csip18
 
 


szemi! én meg szerda után meg nov 2.án megyek, és akkor már nekem is lesz szívhang!:))

na az egyik csajszi végre megmondta a tutit. tehát lombiknál a petesejtleszívás-14 nap az első nap, így szeptember 14 tehát az első napom. ez alapján akkor ma vagyok pont 5 hetes!

KépKép
dike
 
 


Dike: na akkor sikerült:D

Én megyek viszont...Szaisztok....megprobálok holnap jönni a hírekkel, csak melozzom majd és szerintem csak du.leszek

Sziasztok
csip-csip18
 
 


Csip-csip, nem vizsgált meg a doki,mondta nem akar még bolygatni, 10 nap múlva vissza.

Dike! 1 nappal vagyok idősebb :D
Hogy csináltad a vonalzót?

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


másik linket linkelj be!

KépKép
dike
 
 


Szemi! Örülök, hogy a kisfiad jobban van! Jó sokára hívott vissza a nődokid. Bár lehet , hogy tényleg nem sok értelme van elöbb. Bár én legszívesebben ilyenkor minden nap megnézetném, hogy ott van-e még? :D

Andrejja! Tényleg, hogy kerültél Belgiumba? Szeretsz ott élni?

Csip-csip! Gyere hamar a hírekkel!

Jó éjszakát!

Kép
bonika00
 
 


Sziasztok!

Mégis bevittük a gyereket a kórházba :cry: Én most jöttem haza.
Dokinő mondta, jó lett volna előbb bevinni, kiszáradás jelei mutatkoztak.Min.2 napig benn lesz,kérdezte testvér? mondtam lesz, akkor nem ajánlja, hogy én maradjak bent a gyerekkel, úgyhogy a férjem ott alszik vele, én meg a hatalmas, üres lakásban :(
Szar a helyzet. Holnap megyek leváltani a férjemet,de nem aludhatok ott.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Jó reggelt!

Szemi! Nagyon sajnálom!!! :( Mennyi idős is a kisfiad? Este még mindig hányt? Remélem hamar jobban lesz, és hazamehet!

Kép
bonika00
 
 


Csip-csip???????????

Kép
bonika00
 
 


Sziasztok!

Csip-csip, Bonika, Szemi-dévisz, Nita, Zsófi, Pajo, Sahli, Dike, Andrejja és Eperke gratulálok! Panndi, neked is:)

Kaqk, sajnálom, h most nem jött össze, a köv hónap a tiétek!
Zsbeus, neked is drukkolok!

Yoella, mikor mész újra dokihoz? Szorítok, h minden rendben legyen!

Szemi, jaj, kórházasdi érjen véget gyorsan, gyógyulást a manónak!

Dokihoz én csak jövő szerdán megyek, elvileg 7+5 leszek akkor. Émelygés van egész nap, más tünetem nincs. Mondjuk, elég ez is... 8)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Csajok! Egy kérdésfelvetés! Ismeritek az Anyatanyát? Az egy zárt fórum, senki nem olvashat bele az írásunkba. LÉtrehoztam egy topicot! Ha gondoljátok, gyertek oda. Sokkal személyesebben lehetne beszélgetni.

http://www.anyatanya.hu/index.php

ezen az oldalon tudok jelentkezni. Ot van a csapatok között a
2011 júniusi babavárók
ott rányomtok a jelentkezésre és felveszlek a csapatba!

Én nem szeretnék nyílt fórumra írni!

Kép
bonika00
 
 


Szerintem várni kellene, h jöjjenek még kismamik, nem? Ha jól belendült a topik, akkor lehet átköltözni.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Dike!
Nem lesz semmi baj :D

Szemi!
Jobbulást a pici fiadnak!


Majd csak jön valaki, és csinál táblázatot... :lol:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Anikó! Oké , várhatunk még! A topic meg van nyitva, hárman már jelentkeztek!

Kép
bonika00
 
 


Sziasztok!

Szemi: jobbulást a kisfiadnak!

Tünetek: hányinger, mellfájdalom, pici hasszurkálás (Nekem ez nagyon furcsa mert a fiammal nem volt semmi tünetem...lehet hogy most lány lesz)

A kalkulátor szerint június 23 a mi napunk :D

29-én megyek dokihoz

sahli
 
 


Sziasztok...

Csak gyorsan holnap bővebben :)

Minden oké Crl:7,5 mm láttuk hallottuk csodálatos egy hang volt :) apácska is volt :) betöltött 6 hétnél vagyok :) Vér pisi leadva...Jövőhéten védőnő, aztán köv uh 8-án :D

Nagy a boldogság :)Köszönjük a drukkokat :D

Puszi :)
csip-csip18
 
 


Sahli!
Elvileg az én napom is 23... :D

Csip-csip!
De jó hírek! Gratulálok! :lol:
Mire vagy pontosan kiírva?

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Szemi: hogy van a kisfiad?

Csip-csip: jaj de jó!

Nekünk június 27 a várható szülés. Holnap után megyek orvoshoz, tudom, hogy nemigen lát még semmit, normális esetben nem is mennék még, de sajnos trombózis hajlamom van, így a terhesség végéig+6 hét minden nap injekciót kell kapjak. A kislányommal is így volt, akkor sokkolt a dolog, már könnyebben veszem :)

Kép

Kép
eperke83
 
 


Csip-csip! De jóóóó hírek! :D :D :D

Kép
bonika00
 
 


csip-csip!!! de jó lehetett neked!!!örülök h minden renden volt!!!

szemi! kettőt kaptam vissza de a hcg érték szerint inkább 1 baba maradt meg.holnap talán kiderül:))

bonika!! én is anyatanyás vagyok, még az itteni megint megjöttös brigáddal mentünk oda. kicsit még várjunk sztem is.

KépKép
dike
 
 


szemi. nagyon sajnálom a kisfiad!!! h van most?

KépKép
dike
 
 


Dike! Sztem átjöhettek oda, már többen átjöttek, aztán ha valaki jelentkezik ide,akkor oda irányítjuk!

Kép
bonika00
 
 


Dike nekem Et+11 volt 350 Hcg, és egy baba volt!

Kép
bonika00
 
 


Milyen néven nyitottátok a fórumot az anyatanyán? Van egy 2011.júniusi babavárók topic de ott nem látok ismerős nicket.

sahli
 
 


csip-csip, de jó hír :)

szemi, kisfiad hogy van?

Én anyatanyára nem fogok átmenni, sajnálom, ha Ti eltűntök :( Na de hátha marad velem valaki itt :)
panndi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: