Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Nem jöttem napok óta tudom és ne haragudjatok...sajnos már nem vagyok kismama... vasárnap elkezdtem görcsölni egész nap feküdtem jobban is lettem aztán hétfőn elkezdtem vérezni délután kettőkor elöntött teljesen a vér és nagy darabok jöttek belőlem(Bocsi a szavakért..) hívtam a dokim azt mondta még meg lehet a baba hívtam a párom h azonnal jöjjön haza a melóból mire haza ért letusoltam rendbe szedtem magam össze pakoltam... bevitt a kórházba ott megvizsgáltak akkor már szülési fájdalmaim voltak annyira rosszul voltam és mondta a doki, h sajnos be kell fejezni elment a baba... azonnal megműtöttek kedden haza is jöhettem kedden reggel beszaladt a dokim is nagyon sajnálta és megbeszéltük a h január elején(2hét múlva) megyek hozzá kontrollra addigra megjön hozzá a szövettan és megbeszéljük a részleteket és a továbbiakat...Édesanyám azt mondta hat hét múlva babás leszek!!!Elengedtem meggyászoltam a kis Angyalkámat... a lelkem még sír és néha rám tör a zokogás de tudom ,hogy sajnos oka lehetett ,hogy Ő nem születhetett meg:( :( Viszont tanított valamit....soha nem fogom elfelejteni ezt a picit és bízom abban hogy küld maga helyett egy másik babát hamarosan!!!Néha majd benézek ha nem baj és olvasgatlak benneteket ez erőt ad hogy itt babásodtok és növesztitek a pocakot olyan csodálatos élmény!!!Mindenkinek kívánok csodálatos baba várást!!Nagyon boldog karácsonyt!!!!És majd jelentkezem!!Szép estét Zoyaanya..
zoyaanya
Salgótarján
 
 


zoyaanya, sajnálom! :cry: Igazad van, biztos oka lehetett, hogy ő nem jöhetett. :( Azért hidd el, "jobb" így az elején, mintha később történt volna valami. Anyukádnak pedig igaza lehet, :D gondolj arra, hogy nemsokára egy új szívecske dobog majd a pocidban. Fel a fejjel! :wink:
napsugár08
 
 


Niki!
Garula a másfél centis bébihez! Én sajna nem hallottam, csak láttam a szívverését. Biztos tényleg nagy élmény lehet, itt sajna ez nem divat, már az elsőnél se hallottam, csak mikor elmentünk 4D-re.
Szerintem nem kell vele foglalkozni, ki mit mond, persze nehéz, nem meghallani. De a ti döntésetek, a ti életetek, úgyhogy így van jól.

Lili!
Akkor biza könnyen lehet, hogy ketten vannak. Mit szólnál hozzá és a párod?

Vivi!
Gartula a babákhoz! Úgy látszik, lesztek itt páran, akik ikreket várnak, de izgi is lesz. Párom nagyon cserélne a pároddal, ugyanis neki az volt az elmélete, hogy 3 babát szeretne, én kettőt. Egy már ugye van, és az volt a terve, hogy legközelebb ikrekkel leszek terhes, így 2 szülésből meglesz a 3 gyerek. De nekem így jó, ahogy van.

A szülinaposoknak én is nagyon sok boldogságot kívánok!

Én nagyon valószínű, hogy nem jövök már újévig, mert kezdődik a rokon látogatás, majd szerdán még temetésre is megyünk, majd csütörtökön megyünk kirándulni, és csak 1-én jövünk haza.

Zoyaanya!
Nagyon sajnálom, ami veled történt. De hidd el, mindennek meg van az oka. Ezt úgy mondom, hogy mielőtt most terhes lettem, én előtte való ciklusban ismét terhes lettem, csak 5+3-nál babó úgy döntött, nem marad velünk. Nagyon rossz volt lelkileg. De nem is gondoltam, hogy 4 hét múlva újra beköltözik a pocakomba valaki, és most nagyon vigyázok rá, szedek utrot is, hogy ne is legyen baj, mert amúgy meg progeszteron hiányom is volt (valszeg, ezért mehetett el). Azóta történt olyan dolog az életemben, amire azt mondom, hogy nem véletlenül jött hozzánk újra ilyen gyorsan, mert olyan dolog történt. Hidd el, mindennek oka van! Kívánom, hogy anyukád jóslata bejöjjön!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 

 
 

Bocsánat, a lényeg lemaradt. Szóvalm, mivel már nem jövök újévig, ezért most kívánok minden kismaminak és családjának nagyon boldog, békés, szeretetteljes karácsonyi ünnepeket és nagyon boldog új évet!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
szerencse7
 
 


NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok! Mostanában nagyon nem volt időm jönni, a karácsonyi időszak nagyon húzós itt a hotelben, rengeteg a munka (nem is értem a skótok miért szeretnek hotelben karácsonyozni? ahelyett, hogy otthon, a családdal ünnepelnének.... :? :shock: )

A lényeg: 21-én végre mi is láthattuk a mi kis 16mm-es GYÖNYÖRŰSÉGÜNKET!!! ♥ Meghallgattuk a szívhangját is, addig bírtam sírás nélkül. Nagyon jó volt hallani! ♥
Az első hivatalos orvosi vizsgálat még mindig nem történt meg (na, igen, itt nem sietik el a dolgokat)

Egyelőre még visszaolvasni se volt időm, ebben a kis szünetben gyorsan fát díszítek, aztán du-án ismét munka.... :?

Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok!!!!

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Kép Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!


Köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok!!
Boldog karácsonyt!! Boldog babavárást!!!Puszim nektek!!
zoyaanya
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakoznék, egyenlőre én is csak halkan. Már két nagyon halvány teszten vagyunk túl, és egy hete késik....
Van már egy kislányunk, aki nagyon gyorsan jött, és a kistesóra hihetetlen sokat kellett várnunk (legalábbis nekem soknak tűnt. majdnem két év)

Az első lányunkkal is topiklakó voltam (vagyok is még, csak átköltöztünk az Anyatanyára), nagyon élveztem, olyan jó együtt várni a csodát, és tapasztalatokat cserélni.

Békés ünnepeket mindenkinek!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék beállni közétek.
December 20-én tudtam meg, hogy pozitív a tesztem. A terheskalkulátor szerint augusztus 24-re várhatom a kis csöppségünket. :-)
Nekem is van már egy kisfiam. És kb 5 év próbálkozás, több sikertelen inszemináció és 1 sikertelen lombik, illetve 1 fagyasztott embriós beültetés után, most spontán produkáltuk a két csííkot, úgyhogy most a csoda kerített a hatalmába minket. Mivel én a Káliba jártam, így 22-én elmentem egy vérvételre ahol a hcg: 3720 lett. Legközelebb január 3-án kell mennem. Ja és látni lehetett a petezsákot is. Remélem a következőn már a babánk is látszódni fog. Most lehetek 5-6-hét között.

Esetleg megosztatnátok, hogy kinek mennyi lett a HCg-je?

Kellemes Ünnepeket KÍvánok Mindenkinek!

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Zoyaanya,
őszintén sajnálom ami veletek történt. :cry: :cry: kívánom, hogy minél előbb küldjön az Angyalkátok maga helyett babát.

babicsek,
gratulálok, és üdv itt nálunk, boldog problémamentes babavárást kívánok. Elvileg én is augusztus 24-re leszek kiírva, így aránylag elég jól tudod viszonyítani a hcg szintedet. Nos, december 13án volt a petesejtleszívás, 4-én kaptam vissza őket és ET+11 napon, 15-én volt a vérvétel. Akkor a hcg szintem 184 volt. Ezen a héten csütörtökön megyünk uh-ra és akkor derül ki, hogy hány baba maradt velünk. :lol:

mazsi,
gratulálok a 16 mm-es Gyönyörűségetekhez. :lol:

sziszka,
gratulálok és téged is üdvözöllek. Boldog, problémamentes babavárást kívánok Neked is.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Babicsek, gratulálok, a csodákban hinni kell :)

Lili, ez rád is vonatkozik! :) Hány babáért szorítsunk?

Békés ünnepeket!


<
sziszka78
Tolna
 
 


sziszka,
köszi! kettő babát kaptam vissza és igazából nem attól tartok, hogy három gyerekünk lesz a végén, hanem hogy rendben legyen minden a terhesség alatt, ne legyen koraszülés stb. Na de majd csütörtökön kiderül. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Próbáltam átolvasni az írásaitokat, de még nemvagyok teljesen képben. Igyekszem megjegyezni az infókat. :oops: :)

Sziszka, lili: Köszönöm a gratulációkat.

Zoyaanya: Nagyon sajnálom ami történt! Nehéz most okosat mondani, de látod csodák léteznek, és nagyon szorítok hogy anyukád jóslata bejöjjön 6 hét múlva.

Lili: szorítok nagyon! Én még nem mertem vonalzót csinálni, de mivel ott tartok ahol te nézegetem a vonalzódat. :wink: :)

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!Olyan jóóó olvasni ennyi édes kis pocaklakóról!!!
Lányok nem szomorkodni akarok engem feltölt a sok kismama!Köszönöm a kedves szavakat!!Remélem majd hozom a jó hírt nektek nem sokára!!
Egyébként van itt is olyan kismama aki sajnos már Angyalka szülő is... ezért most megosztok veletek valamit.. én sem tudtam, hogy van ilyen eddig... minden évben december 27-én van a meg nem született babák napja... most gyújtottam én is gyertyát... megemlékezünk a mi kis angyalkánkról...
Igen biztosan küld maga helyett majd hamarosan egy pocaklakót nekünk!!!:))És Őt soha nem felejtjük el...
zoyaanya
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Zoyaanyu! Nagyon sajnálom! Szorítok, hogy mielőbb sikerüljön újra a babóca!

Üdv az újaknak és gratula!

Kinek hogy telt a karácsony? Van aki most újságolta el a nagy hírt a családnak? :)

Üdv.
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


niki, jól telt nálunk. :D Egy távolabbi rokonnak elmondtam 25-én, de bízom ebben a rokonban, tutira tartja a száját! :wink: Majd a szívhang hallgatás után avatjuk be a többieket, előbb nem. Nálatok is jól telt a kari?

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Üdv az új kismamiknak, boldog babásodást Nektek is! :)

Nálunk is jól telt a Karácsony, szép meglepetés volt a családnak is a Babó, mindenki nagyon örült :)

Kapott már valaki beutalót vérvételre?
Én magánrendelésre járok, ezért a nõgyógyászom azt mondta, hogy a háziorvostól nyugodtan kérjek beutalót, remélem gond nélkül fog majd adni, fõként, hogy egy plusz vérvételre is el kell mennem a macskánk miatt.

Szilveszterre terveztek még valamit?

Üdv,
Eszter

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zoya04 2011.12.28 09:19-kor.
zoya04
Dorog
 
 


Sziasztok!

Mi is most mondtuk el, bár még nem voltunk ultrahangon, 30.-án lesz csak a dokim, de azt gondoltuk ennél szebb karácsonyi ajándékot nem adhatunk, így elmondtuk. Mindenki nagyon örült :) Megkönnyezték.
Pénteken pedig megnézhetjük végre.
Ahol van már tesó, mikor érdemes elmondani, hogy lesz kistestvér? A mi lányunk annyira szeretne már! Szerintem nagyon örülne a hírnek, de nem korai még?

Zoyaanya, én sem tudtam, köszönöm, hogy elmesélted! Örülök, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá! :) 6 hét olyan kevés ;)

Lili, babicsek, nagyon szorítok nektek!

Napsugár, minden tiszteletem neked, hogy 3 fiú mellé még bevállaljátok a 4.-et is, Az én férjem is nagycsaládos akar lenni, gondolom te sokat tudnál mesélni róla :) A régi fórumomban is vagy egy csaj 5 gyerkőccel, és nagyon szeretne még egy utolsót, de a férje most megálljt parancsolt. Tüneményes mind az 5 gyerek, nagyon jól nevelik őket, mondjuk nagyon vegyes 2 lány 3 fiú.

Csajok, én teljesen álomkóros vagyok, egész nap tudnék aludni, ráadásul a hányinger is kerülget, pedig a lányommal anno egy pillanatig sem volt. Fut az egész ház, de valahogy nem megy a takarítás.
Ez mondjuk ellent mond a mai koránkelésnek, de most vérvételen voltam, nem a baba miatt, hanem van egy csomó a sípcsontomon, és háziorvos szerint reumás csomó, és elküldött vérvételre.

Szép napot mindenkinek!


<
sziszka78
Tolna
 
 


sziszka, én mindig is több gyerkőcöt szerettem volna. :D Sajnos én egyke vagyok (sajna nem jött össze a tesóm :?), ezért mindenféleképpen akartam tesót az elsőnek. Aztán a másodiknak és a harmadiknak... :wink: Na jó, a férjem nem értett mindig egyet velem, sőt!
Az a lány tényleg 6 gyerkőcöt szeretne? :shock: Nem semmi! Az már tényleg nagyon nehéz lehet! Én érzem, hogy 4-nél többet nem bírnék. Semmilyen téren. Most így utoljára nagyon bízunk egy kislányban. :roll:

Erről jut eszembe... azt a tesztet, amit rendeltem, a 6. héttől lehet megcsinálni. Nem bírtam tovább, és megcsináltam! :D A következőt jan. 13-án csinálom (péntek lesz) :wink: .
http://kepfeltoltes.hu/111228/2011.12.2 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111228/2011.12.2 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111228/2011.12.2 ... es.hu_.jpg

Nagyon remélem, hogy igaza van! :oops:

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Mi is megmondtuk a szülőknek karácsonykor a nagy hírt. A férjem is a fa alatt tudta meg. 3 napot kellett kibírnom, hogy vissza tudjam fogni magam, de sikerült. Nagy meglepi volt pláne úgy hogy januárban mentünk volna második lombikra.

Nekem most napi 5 szem utrogestánt kell dugdosnom. Valaki van még így ezzel? Emellett minden nap adok magamnak 1 clexan szurit, mert anno megállapították, hogy heterozigóta Leiden mutációm van, ami azt jelenti, hogy trombózisra hajlamos vagyok.

Sziszka: Hasonlóan érzem én is magam, plusz tegnap meg ma is elég szarul érzem magam. Tegnap fájt a hasam is, szédelgek, erőtlennek érzem magam. Lehet hogy ez az utrónak köszönhető?
A hányinger is időnként rámtör, meg úgy érzem semmit sem ennék meg szívesen. Semmihez sincs kedven, rossz a hangulatom is.:?

Ti hogy vagytok?

Nekem januárban lesz 9 éves a kisfiam, mi elmondtuk neki. Nagyon örült. Az mondta ha kislány lesz örülni fog, ha meg kisfiú, akkor mégjobban. Aranyos volt. :)

Napsugár: Tényleg le a kalappal előtted, hogy ennyi gyerkőccel megbírkózol. Tényleg beillene már a sorba egy kislány. A fiúk biztosan a tenyerükön hordoznák. :)

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok! Én tegnap teszteltem 2 nap mensi késés után pozitívat, két nagyon erős csíkkal :) A kalkulátorok szerint szeptember 2-ára várjuk a babát. Remélem nem baj, hogy így csatlakozom hozzátok :wink:

Az orvosom most pont szabira megy, úgyhogy én csak január elején megyek dokihoz :( de bíztatom magam, hogy az már hamar itt van :)


Üdv: Dóri

Kép
maumacko
 
 


Sziasztok!

Hűűű, én úgy örülök, hogy vége a KArácsonynak. Na, nem kell félreérteni, nem vagyok ünnep-ellenes, de nekem rengeteg munkával járt. (25-én laza 12 órát nyomtam le) Szerencsére engem a hányinger eddig teljesen elkerült, és mivel a 10, hétben vagyok szerintem már nem is lesz. (a tapasztaltak mind azt mondták, hogy ennek csak örüljek, én kicsit csalódott voltam, mert ha hányinger van, akkor biztos, hogy a babócámmal minden rendben) Remélem, hogy csak annyi az egész, hogy megkímél! :D

napsugár: jajj, ez a teszt! annyira furdalja nekem is az oldalamat, ebay-en sokat nézegettem, de az ára visszatartott. Nem tudom mennyire megbízható, pedig úúúúgy szeretném én is kipróbálni! :oops:

Ja, és egy kérdésem lenne a végére: a kismamasággal együtt jár a feledékenység? :) De komolyan! Annyira szétszórt vagyok, tiszta "zizi" a fejem....

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Dóri, üdv itt! :D Szerintem simán beleférsz az augusztusba! :wink: Első kisfiamat szeptember 6-ra vártam, erre megszületett aug. 25-én. :roll:

babicsek, félek is, hogy a fiúk elrontanák. :wink: Persze én is. :D Anyósomnak is csak fiai vannak, szóval arany élete lenne. :D Jó lenne már tudni, mi van a lába között. :wink: Ha minden rendben van addig, akkor február 24-25-e körül mennénk egy 4D-re kukucskálni. :)

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


mazsi: a feledékenység engem is gyötör, valamelyik nap a mérõpohár helyére a tejet tettem be a szekrénybe, másnap reggel meglepõdve néztem, hogy mit keres ott :)


Kép
zoya04
Dorog
 
 


mazsi, nézd meg a hivatalos honlapot. Ott minden kiderül róla. Mennyiért láttad az ebay-en? Az oldalukon 1 db 24,99$, 2db-nál 19,99$/db. Sajna nem tudtam sok embert megkérdezni (2-t), akinek bejött, már meg is született a kislánya. :D Találtam erre vonatkozó kérdést a gyakorikérdések.hu-n, de nem nagyon írnak vissza, hogy ténylegesen bejött-e. :?
napsugár08
 
 


Ja mazsi, azt elfelejtettem, hogy már én is elfelejtem a dolgokat. :) Elindultam tegnap is a konyhába, akartam valamit, de mire odaértem, elfelejtettem. :? Ez normális. Olvastam már valahol, de majd utána nézek még egyszer. :)

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek!

Én is csendben csatlakoznék hozzátok. Nekem is 20-án mutatta ki a kis babót a teszt, 2012.08.31-re várhatom az érkezését.

Van már egy gyönyörű kisfiam, Koppány, 1,5 éves lesz januárban.

Most valamiért sokkal izgulósabb vagyok, mint vele voltam.

Én az orvoshoz csak február 1-én tudok menni, szóval jó sokat kell még várnom. Koppánál is csak 8 hetesen mentem el, mert azt vallom nem jó ha túl sokat macergálják az orvosok a babót. A februárt kicsit azért későnek érzem, de nem kaptam korábbi időpontot :-(

Reggeli hányinger, álmosság nálam is van, de nehezen különböztetem meg, hogy Koppa fogzása és az esti nem alvások miatt, vagy az új babó az ok.

Koppánál emlékszem nagyon szórakozott voltam, feledékeny is rendesen, illetve mindenen sírva fakadtam, pedig sosem voltam egy királylány típus.

Az igazi rosszulléteket még várom, azt hiszem még ez csak a kezdet!

Üdvözlet

Lilypie Maternity tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
igigig
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!!! :) De jó, h szépen gyűlünk! :) Még várjuk kicsit hátha jönnek még utána ha gondoljátok csinálhatnánk táblázatot, h kik is vagyunk.

Alapvetően nem vagyok az a nyavalygós típus, de egyszerűen nem jutok ide gép közelbe, olyan szinten rosszul vagyok, h el sem hiszem. Állandóan émelygek, szédelgek, feszülök, néha kicsit görcsölök is. Nagyon furcsa, mert Barninál észre sem vettem, h terhes vagyok.
Tudom, h az ikrek miatti dupla HCG lehet a fő ok, de akkor is. Nem tudom mi lesz velem, ha véget ér a Férjem szabija és kettecskén leszünk Barnival...

Mazsi
Én úgy irigyellek! :) :oops:

Napsugár
Biztos, h kiscsaj! Ennyi teszt nem tévedhet! :)
Nekem azt mondta a Párom, h ha mind a két pocaklakom fiú is, ne is álmodjak köv. terhességről! :( Nem fogom tudni meggyőzni! (Mondjuk mi alapvetően 2gyerekbe gondolkodtunk, de a így alakult... :) :D :D :D )


Karácsony: nálunk szépen csendben telt, de a közvetlen családnak elmondtuk a nagy hírt. Vegyes volt nagyon a fogadtatás....

És végül már meg akartam nektek mutizni, a dec22.-és uh-t :)
Kép

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, de azért olvastalak ám bennetek mindig, csak időm nem volt írni... karácsony meg a sok rokonlátogatás, apa is itthon van 2 ünnep között, nem nagyon van időm netezni.

Mi még nem mondtuk el a hírt, majd az első vizsgálat és ultrahang után szeretném (kb január közepén megyek), babonából nem merem.
Nekem szerencsére az első terhességemnél semmi terhes tünetem nemvolt(émelygés, hányinger ilyesmi), az álmosság és a mellfeszülésen kívül. Mondjuk eddig a mellfeszülés sem vészes épp hogy érzem kicsit.
+ a feledékenység nálam is nagyon jelen van:) Ja és én is érzékeny vagyok mindenre, nagyon hamar kijönnek a könnyeim, pedig én sem vagyok ilyen típus... :)

zoyaanya
nagyon sajnálom ami történt, de szurkolok, hogy minél előbb újra egy kis élet növekedhessen a pocidban! :)

wivianne
Jó ötlet a táblázat nagyon! Édik a kis maszatkáid az uh-s képen! :) már én is nagyon várom az ultrahangot.

igigig, maumacko
Gratula Nektek, és üdv köztünk!!

igigig:
Én is 20.án teszteltem először, és én is 08.31-re vagyok kiírva:)


napsugár
Az a teszt nekem is furdalja nagyon az oldalamat:) szurkolok, hogy igaza legyen és tényleg kislány legyen!!! :) Amúgy tényleg le a kalappal 3 gyerkőc után még 1-et bevállalni, és akkor még én tartok, hogy milyen nehéz lesz 2 gyerekkel majd...ezek után egy szavam sem lehet :):wink:

babicsek
én is a fa alatt akartam elmondani a férjemnek, de nem bírtam ki és elmondtam előbb, még aznap mikor hazaért a melóból... :D

Bocsi ha vki kimaradt, de még én sem vagyok teljesen képben.:oops: :)
Próbálok gyakrabban jönni, de idén már nem leszek sztem, úgy hogy mindenkinek NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!!

Üdv: zsu

nzsuska
 
 
 


Üdv az újaknak! De jó, gyűlünk szépen! :)

napsugár: én is 20 dollárért találtam olyan tesztet az ebay-en, próbáltam tapasztalatoknak utánaolvasni, annyit találtam, amit te is írtál. (gyakorikerdesek.hu)

Vivi: jajj, de édesek ezek a dupla-"foltok"!!! :D Én örültem volna, ha nálunk is ikrek vannak, bár tudtam, hogy erre nagyon nagyon kicsi az esély!
Erről jut eszembe, én meg se mutattam az én kis Tündérkémet!

Kép

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, boldog, problémamentes babavárást kívánok mindenkinek! :lol:

Babás képek nagyon édesek! :lol:

Van egy szép petezsákunk, benne szikhólyag és a mi kis Gyönyörűségünk. Konkrét méreteket nem mondott a doki, csak annyit, hogy pont a korának megfelelő minden.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


wivianne, szuper ez a kép! :D Szerintem vegyes-páros lesz. :wink:

mazsi, ilyen picin, ilyen jó képet....! :o Honnan van? :shock: Magándokitól? Nagyon tetszik! :D Nekem csak február végén lesz ilyenem! :(
Nem akarsz rendelni egyet? Csak hogy megnézzük bejön-e. :wink:
Ja, nem jó a vonalzód. Nem tudsz vele valamit csinálni? :roll:

igigig, gratulálok! :D Húúú, február 1-e még messze van, hogy bírod kivárni? Adhatnál egy kis tanácsot, hogy bírod, mert én ettől a jan. 13-tól is rettentően szenvedek. :oops:

Érdekes, írjátok az álmosságot... Én eddig (nem terhesen) minden nap aludtam a fiúkkal ebéd után, mert majdnem meghaltam az álmosságtól. Igaz, este mindig későn feküdtem le, de akkor is. Most meg... annyira szenvedek az álmatlanságban, hogy az nem igaz. Fordult már elő ilyen velem, de minimum a terhesség közepétől. Na de az elején? :shock: Ettől kivagyok!!!! :?
A másik a rosszullét. Tudom, hogy minden ember más, és mindenki máshogy viseli a terhességet, de az ismerőseim között elég nagy %-ban bejött, ha rosszabbul voltak, kislányt vártak, ha kevésbé, fiút. Kicsit elszomorodom ilyenkor, mert nagyon bízom egy kislányban, de szinte semmi bajom. :( Reggelente 2-3 öklendezés, és kész. Még az sincs, mint a fiúkkal volt, hogy be kellett fognom az orromat, ha a reggeli kávéhoz közeledtem. :? Tudom, ez hülyeség, de akkor is bíztam egy kis "lányos" rosszullétben. :(

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Lili, gratulálok! :D Láttad/hallottad dobogni a szívét?
napsugár08
 
 


napsugár,
köszönöm szépen! Konkrétan nem láttam a szívét, csak annyit, hogy egy kis fehér folt lüktet, de ennyi idősen Domival is ezt láttam. 16-án megyünk legközelebb. :)

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


napsugár,

van egy öcsém és egy húgom, én vagyok a legidősebb. Anyu egyikünknél sem volt rosszul, én ennek tekintem be azt is, hogy én sem voltam, az előző terhességemnél. Sztem nem függ össze azzal, hogy most nem kislány, csak mert nem vagy rosszul, te ilyen tipus vagy és ennyi. Örülj neki, és fel a fejjel. Tuti csajóca lesz!!!! :)

nzsuska
 
 
 


Sziasztok!

Mazsi, wiwianne: Nagyon szuper képetek van! Gratulálpk!

Lili: gratulálok! De jó hogy már láttad is a csöppséget.
Nekem a múltkor még csak a petezsák látszott. Remélem következőn már én is látok egy kicsit többet.

Keddig én is megbolondulok. Ráadásul kettőre kell mennem.

Nekem reggel a fogmosás közben volt jó kis hányingerem.
Egyébként ma is nagy fáradtság van rajtam.

Egyébként ti meddig dolgoztok majd?

Kép
babicsek
 
 


Lili: gratulálok a babához!!!♥

napsugár: mivel itt Skóciában nem csinálnak UH-ot a 12. hétig, ezért felkerestünk egy magándokit, mert nem bírtam volna addig várni. Drága volt, és 2 órát autóztunk érte, de megérte, mert legalább láthattam, és megnyugodtam, hogy a nemlévő tüneteim ellenére minden rendben. Remélem az nem jön be, hogy ha nincs émelygés, akkor fiú....már nagyon ráizgultam, hogy gyönyörű fekete hajú kislányom lesz! :) jajj....lehet rendelni kéne olyan gender tesztet... :P

Nem jó a vonalzóm?? :shock: mármint azt látom, hogy előtte meg utána ott van egy "a" betű, de más baja nincs. ja, és egyszerűen nem tudom, hogy anno ezt hol és hogy csináltam...mondom én, hogy teljesen zizi a fejem! :D

babicsek mi úgy döntöttünk a férjemmel, hogy február vége-március eleje felé végleg hazaköltözök Mo-ra, akkor leszek a 18-19. héten. Elég megterhelő a munkám, és pocakkal már tuti nem bírnám. Férjem még marad, és csak valamikor a terhesség vége felé költözik haza.

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Anyukák, kérnék egy kis segítséget! Textilfestékkel, épp feliratos kismami felsőket feliratozok magamnak. :) Brutál áron lehet kapni, így meg fillérekből kijön.

A kérdésem annyi lenne, hogy vajon ezt megcsinálhatom a rugdalózóval is? Végülis közvetlenül nem fog a baba bőréhez érni! Mégis félek, nehogy valami baja legyen tőle, mert amiket lehet kapni, azok nem ilyen technikával készülnek. Olyan jókat találtam, és tök egyszerű megcsinálni. :)

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


mazsi, ahány gyerek, annyi féle. :D Nekem minél többedik gyerekem volt, annál kevésbé voltak érzékeny bőrűek. A babaruhákat mindig külön mostam, utána vasaltam. Az elsőnek hónapokig vasalnom kellett, különben piros pöttyös lett a bőre, a másodiknak már csak 2 hónapig vasaltam, a harmadiknak pedig csak 4 hétig. Szerintem ha kívülre írsz azzal a festékkel, semmi baja nem lesz. Úgy is mosni fogod. :roll:
Skócia? :shock: Mit csinálsz te ott? Ott mentél férjhez, vagy itthonról mentetek ki?

napsugár

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Ezt most egy lánytól másoltam. Hallottatok róla?
"Állítólag, ha terhességed alatt a mellbimbó-udvar elszíneződése barnás, sötétebb, akkor fiú lesz, ha rózsaszínesebb, világosabb, akkor kislány."
napsugár08
 
 


Sziasztok!

Hányinger: én Koppával nagyon-nagyon rosszul voltam, a gyomorsavam az egekben volt 9 hónapon át, hányni csak 1x hánytam, és kisfiú lett.
A bátyáméknál 2 lány van, az elsőt észre sem vette, a másodiknál meg végig hányta a 9 hónapot.
Szóval szerintem ez olyan hiedelem, mint a merre gömbölyödik a pocakod, megmondom a baba nemét... :-)


Én is úgy voltam, hogy a karácsonyfa alatt mondom el a férjemnek a jó hírt, de 20-án, ahogy találkoztunk ezzel kezdtem. Nem bírtam magamban tartani. :-)

Várakozás: nehezen viselem én is, de 2 dolog ad erőt. 1 több ismerősöm is volt, akit korán vizsgált az orvos 5-6 hetesen és állítólag a durva vizsgálat, meg a hüvelyi uh bekavart és ezért ment el a baba. Lehet, hogy ez nem igy volt, de többen is mesélték ezt. Koppánál nem is csináltak hüvelyi uh-ot annyira nagy volt már mikor először mentem.
2 korábban 9 hónapon át piszkált a védőnő és a doki a súlyommal, meg a vérnyomásommal. Ha későn megyek el, később kerül sor eme kérdések tárgyalására. A vérnyomásom mérem fehérköpenyesek nélkül is, a súlyomra próbálok odafigyelni, bár 10 kg-mal több vagyok, mint az előző terhességemnél... Aggaszt is.

Lilypie Maternity tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
igigig
 
 


hááát szerintem a mellbimbó udvar színeződése is csak mende-monda: nővéremnek 1 lánya, és 2 fia van. egyik terhessége alatt se változott a színe, világos maradt. ha mégis igaz, akkor lányom lesz! :)

napsugár 4 éve élek kint a NAGYON esős Skóciában (tudományosan bizonyított, hogy Anglia legcsapadékosabb városában élek..."remek") a férjemet itt ismertem meg, de ő is magyar, idén augusztusban volt az esküvőnk, most pedig várjuk az első babánkat! :) röviden ennyi!

igigig: én is már túl voltam a 8. héten, amikor először mentem UH-ra, és akkor már hasit csináltak, valahogy én is féltem a hüvelyitől, bár nővérem biztatott, hogy attól se lehet baj (ő mindhárom gyerekével volt hüvelyi UH-on)

Mazsi

Lilypie First Birthday tickers
mazsi85
Szentistván
 
 


Ez a hüvely uh ezek szerint doki függő is. Most az 5. hetet töltöttem, ahogy voltam, és hasi uh volt. Azért nem bántam, de már "megszoktam" a hüvelyit. :?

A bimbóudvaros dolog nekem eddig bejött. Sokkal barnásabb volt a fiúkkal. Még apa is egyet értett, amikor megkérdeztem. :oops:

Az eső még mindig jobb, mint a szél. :roll: Itt nagyon sokat fúj...

Mazsi, gratulálok az esküvőhöz! :D
Akkor most hányadik héten is vagy? Csupa betű meg szám a vonalzód. :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
napsugár08
 
 


Hát nem akarok negatív lenni, ami a bimbóudvart illeti, de nekem nem az első hetekben színeződött el a kisfiammal, mint ahogy a barna csík is később került a pocakomra.
Szóval mire az elszíneződés látszik, addigra az uh-on látható lesz a neme babónak.
Mi Ceizler módszer szerint "csináltuk" mind a két gyermekünket. Az elsőnél bejött, hogy fiú, a másodiknál elválik. :-)
Megyek vissza dolgozni, végül is ezért ülök a gép előtt...

Lilypie Maternity tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
igigig
 
 


Na jó, akkor lehet ez sem jön be. :cry:
napsugár08
 
 


Csajok, én most csak gyorsban, indulunk a dokihoz, nekem a 750 ft-os Gabriel-es terhességi teszt, mindkét terhességet kimutatta a aznap, amikor meg kellett volna jönnie! Szóval 4 hetesen! Minden gyógyszertárban van!


<
sziszka78
Tolna
 
 


Mazsi
Szerintem is nagyon függ attól, h milyen bőre lesz a babádnak. Meg attól is, h lehet-e majd magasabb hőfokon mosni ill. vasalni a ruhát a textil festéktől.

Hüvelyi uh:
Nekem a 12.heti tarkóredőt is azzal csinálták, mert úgy fordult Barni, h hasin nem látszott. Nem lett semmi bajom.
őszintén szólva én még ilyet nem hallottam, h valaki a hüvelyi uh-tól vetélt volna el. A rákszűrést már hallottam, h rossz helyre bökött a dokija, de az uh mit árthat?

Mellbimbó: nekem rózsaszínes volt végig pedig fiam van... Ez nem genetikai dolog. Mármint normál esetbe is van akinek világos, van akinek sötét...

Sziszka
Mire írtad e tesztet?

Zsuska
1nap van a nagyfiúink között! :) :) :) :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

A mellbimbóm nekem is rózsaszínes volt végig, sőt, nekem csíkom sem volt a pocakomon....

wivianne,
nem is figyeltem eddig, és tényleg :) Ricsike 2010.10.10.-én született :wink: :)

nzsuska
 
 
 


Sziszka, ezt mire írta?

Jól van na! :D Próbálok a jövőbe látni és minden népi akármit kipróbálni, ami egy kicsit is jelezhet valamit. De látom ez az "udvaros" dolog sem jön be senkinél. :(
Van valami más jósló ötletetek, amit megnézhetnénk, hogy bejön-e?
:P

napsugár
napsugár08
 
 


Napsugár
Még egy van: a láncon gyűrű. :) :D :D :D Csak most hirtelen nem tudom, h melyik a körkörös- melyik a előre hátra . :)

Zsuska
Barni pedig 2010.10.09. :) :D :D Nagyon örültem volna, ha nekünk is kijön a 10.10.10., de nem baj, így is sietett nagyon mert a 36.hétre szültem.

Babicsek
Ne haragudj, az előzőnél lemaradtál! Kérdezted a munkát: Az első terhességnél a 30.hétig dolgoztam. Maradtam volna még, mert jól voltam, csak üzemterületén is volt dolgom és az már nem fért bele nagy pocakkal.


Lányok, akinek többedik terhessége:
Nektek is brutál gyorsan nő a pocakotok? Mert nekem már akkora, mint az elsőnél 4hónaposan.

Meg még írni akartam hátha valakit érint, h a dokim azt mondta, h nyugodtan szopiztathatok ameddig a nagyfiam igényli, mivel az első terhességem is probléma mentes volt, nem lesz gond, viszont számítsak rá, h ahogy változik a tej íze le fog állni valószínűleg. Örülök nagyon mert nem akartam brutális eszközökhöz folyamodni a leválasztásnál.

Jaj és ami még meglepőbb, azt is mondta, h amennyiben fejfekvésű lesz az alsó baba, úgy megpróbáljuk a természetes szülést! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: