Új privát üzeneted érkezett!

csepp: Hajrá a tesóért, üdv a várakozók között.



vicky79
 
 


Vicky, hat latod, ez van, lehet ez egy jel h. hagynom kene az egeszet..:(
koszi a tanacsot. egyaltalan nem tudom mit tegyek most. BMC t persze ma sem ertem el, de nem tudom egesz nap hivogatni..
20140211131327
 
 


reginand: Ne így fogd fel, ln legalábbis nem hiszek ezekben a jelekben. Magánrendelésen akkor nem gondolkoztál? Biztosan nem olcsó, de szerintem 15-nél csak nem lehet több.



vicky79
 
 

 
 

Reginand nem szabad feladni, most lehet mélyponton vagy, de ebből már csak kifelé jössz. Megoldódik majd szépen az a polip is és utána jöhet a baba.
csepp24
 
 


Vicky, nem igazan, most nem. Maganba jartam eddig is, meg sztem vhova meg el is megyek addig: ugyanis van idopontunk :)
Szept 25- megyunk konzulataciora :)

20140211131327
 
 


reginand, nagyon sajnálom a polipot...
nálunk meddőséget állapított meg a doki páromnál. egy legényt sem talált

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


helenka: A fenébe, ez szörnyű. Mit fogtok most tenni?



vicky79
 
 


irány debrecen, meddőségi klinikák és bízunk az orvosok hozzá értésében és a Jó Isten ingyen kegyelmében...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, nagyon sajnalom.
Kitartast, majd irj mikorra kaptatok idopontot. Ill mar tudod hova mentek: Kaliba?
en azt hallottam h. ott nem olyan jo, volt aki kornyeketekrol feljott gyorbe inkabb.

20140211131327
 
 


Helenka! Nagyon sajnálom. Kitartást, innen már csak jobb lehet! Előbb keressetek egy jó andrológust, majd utána a meddőségi. Lehet hogy "csak" egy egyszerűen kezelhető oka van, pl herevisszér. Kaáliban nem igazán hallottam andrológusról. De Debrecenben tudok ajánlani egyet, szomszédék is oda járnak. Írom priviben az elérhetőségét.

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Helenka, ez rossz hír, sajnálom. Remélem igaza van ahugikának és tényleg egyszerűen kezelhető oka van.
Férjed hogy fogadta a hírt? Hogy van lelkileg?

Kép
samimi
 
 


nagyon nehéz mindkettőnknek, főleg, hogy itthon sem voltam a héten, az eredmény reggelén utaztam el és szombatig csak telefonon beszéltünk róla néha.
Mindenre elszánt, vagdalásra, legvégsőbb soron rokondonorra is...
Mostanra elég nyíltan tudunk beszélni arról, amire mindig gondolunk. kibírhatatlan az elképzelés is, hogy esetleg nem lesz gyerekünk.
Mivel még nem vagyunk házasok, gyorsan fog menni az esketés, mert anélkül nem állhatnak szóba velünk. Az őszi munkák után biztosan megejtjük a dolgot, hogy mehessen a lombik.
A Kaálival szemezgetünk, este megyünk az ő hormon eredményéért, nekem holnap reggel esedékes a vérvétel.
Szerencsésnek mondom magunkat, hogy dokit váltottam és egyből elparancsolta kivizsgálásra. Ha elzárófás, vagy egyéb fizikai oka van a dolognak, az még jó lenne, vagy esetleg kivágnak egy mogyi szeletet és abból kisajtolnak pár legényt. ilyesmikre számíthatunk, rólam nem is beszélve.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka! Sajnálom! Remélem lesz megoldás a bajotokra!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Helenka drukkolok, hogy minden rendbe jöjjön!
csepp24
 
 


Értékelem a sajnálkozásokat, de bárki bármit tud nekem mondani a lombikkal kapcsolatban, az sokkal nagyobb segítség lenne!
Például nagy kérdés számomra, hogy melyik az a pillanat a program során, amikor már feltétlenül házasnak kell lenni?
Aki meddőségi klinikákon ismeretes, vagy hallot bármit az orvosokról, az is sokat segít, hogy kit keressünk inkább, melyik intézetet. ilyesmi.
Este jelentkezek a labor eredményeivel, meg az orvos is ajánlani fog valakit.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, jó, hogy fény derült a problémátokra. Én a BMC-ről tudok nyilatkozni, nem tudom Pest Nektek mennyire elérhető. Sajnos, hogy mikorra kell házasnak lennetek, nem tudom, de az is elég, ha közjegyző előtt nyilatkoztok, hogy a reprodukciós eljárásból születő gyermekeket a sajátotoknak tekintitek. Pénzért adják, aki volt ilyenen, biztosan többet tud segíteni. Olyat is hallottam, hogy elég a jegyző előtt nyilatkozni, de lehet Nektek az inkognitó miatt jobb a közjegyző. Logikusan gondolkodva szerintem a petesejtleszívás idejére szükséges ezt beszereznetek, de biztosan megmondja majd a doki. Írj listát a kérdéseitekről szerintem, ne felejts ki semmit.
Érdemes megpróbálni vitaminokat is a férjednél, olvastam olyat akinél szintén nulla volt a spermium és néhány millára sikerült így feltornászniuk. Akkor is lombik kellett, de mégsem kellett apát nyiszálni. Drukkolok!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Mindenképpen összeházasodunk a szükséges időpontra, csak jó lenne, ha még télig ráérne, mert az őszi munkák közepette nem lesz rá alkalmunk.
Milyen vitaminokat érdemes szedni? Én a jódot találtam, de biztos van más is, amire szüksége van.
A kérdéses lista meg készül :)
Budapest már eléggé húzós, mert 330 km. Debrecenbe kéne menni, az "csak" 130 km egy irányba.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Lányok! Az endodokim azt ajánlotta h a férjem is szedjen egy Be-daddy nevezető tablettát. Ő még nem volt kivizsgálva, majd egy-két hónapon belül oda is eljutunk, csak kell itt kint keresni egy helyet. Viszont megnéztem a neten, és ennek a kapszulának valami horribilis ára van, drágább mint az elevit, 60 db 10.000 Ft... hallottatok már erről? Mire jó ez? Kicsit olyan érzésem van, mintha gyógyszergyárnak dolgozna, keresgéltem a neten miket írnak erről a Be-daddy-ről, de semmit nem találtam... talán csak népszerűsíteni akarja?


Kép
samimi
 
 


Csepp, csak most vettem észre, hogy csatlakoztál. Üdv köztünk! Hajrá, ha összejön a baba nagycsaládosok lesztek :)

Kép
samimi
 
 


Samimi köszönöm szépen.
csepp24
 
 


Helenka, a FER 14-et szokták ajánlani, de annak elég borsos ára van. Meg asszem talán a Maca Vibe is jó. Ha gondolod, utánakérdezek. Általában 3 hónapos kúrát szoktak javasolni.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Samimi, a fer14 :13100 ba kerul a 30 db-os szoval amit nektek adtak meg olcso is :) es ez hatasos, legalabbis en meg csak ilyet hallottam. Parom meg nem volt kontrollon , szoval nem tudom nala mennyit hatott.

Helenka, nekem azt mondtak a BMC be h. minden vizsgalatot megcsinalnak papir nelkul, de a beavatkozast nem. Azert a stimulacio sztem eltart egy darabig, meghat elobb ugyis a parodat fogjak felhozni es csak utana kezdenek veled. Sztem.
masreszt eleg nehez idopontot kapni. En a BMC be mult heten kaptam idopontot szept 25 re..
Erre azert keszulj fel. marmint h.nem egybol kaptok idopontot.. Aztan egy csomo vizsgalat var ratok
De amugy mit jelent az h. nincs katona? egy sem?
20140211131327
 
 


Samimi, a fer14 :13100 ba kerul a 30 db-os szoval amit nektek adtak meg olcso is :) es ez hatasos, legalabbis en meg csak ilyet hallottam. Parom meg nem volt kontrollon , szoval nem tudom nala mennyit hatott. Helenka, nekem azt mondtak a BMC be h. minden vizsgalatot megcsinalnak papir nelkul, de a beavatkozast nem. Azert a stimulacio sztem eltart egy darabig, meghat elobb ugyis a parodat fogjak felhozni es csak utana kezdenek veled. Sztem. masreszt eleg nehez idopontot kapni. En a BMC be mult heten kaptam idopontot szept 25 re.. Erre azert keszulj fel. marmint h.nem egybol kaptok idopontot.. Aztan egy csomo vizsgalat var ratok De amugy mit jelent az h. nincs katona? egy sem?
20140211131327
 
 


Egy darab katonát sem talált a doki, nyíregyre küldött tovább Domján Dokihoz, ott még egy andrológia, ha ott sincs eredmény, egyből debrecen biposziára, kivágnak egy darabot a mogyiból és abból máris csinálják a lombikot. A sor elején leszünk, de nem sietünk, mert az ősszel amúgy sem érünk rá.
A clostym megy a kukába, vagy legalábbis talonba, párom hormonja hála Istennek, jó, holnap én is megyek és meglátjuk a többit :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Holnapra kaptunk is időpontot Domján dokihoz Nyíregyházán, nagyon kedvesek voltak, ős is és az asszisztens is telefonon.
Ma megvolt a vérvételem.
Mit tudtok mondani, mi jön ezután?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, mire gondolsz? nyilvan elmentek a dokihoz ott fog kiderulni. Neked mindenkeppen kell csinaltatni hormonpanelt, ez volt most, nem? nos, ettol is fugg a kov. lepes Ha itt lenne vmi elteres, akkor azt kezelik. Ha van ha nem, neked fognak csinalni atjarhatosagit, nincs kibuvo. Aztan a hormonszintetol fuggoen, elkezdenek stimulalni a lombikhoz, amikor peteeres fazis van akkor 2-3 naponta kell menni, megnezni mennyi van es novekednek e. Ha jol reagalsz a hormonozasra, akkor lesz sok, leszedik, majd amikor ez megvan, akkor engedik ossze a kinyert sejtekkel, aztan 2-3 nap mulva ha megfeleloen osztodtak akkor visszamentek, es visszaultetik.
Az viszont nem tudom h. ha kimetszesrol van szo akkor hogy modosul a sorrend, mert gondolom azt nem akkor veszik le mintha lenne csak keves.. vagy egyszeru az a mutet? Ezt kerdezzetek meg az andrologustol biztosan tudja.
Amugy azert tudom igy mert a baratnom vegigcsinalta..
Ja, meg valami, ha hormonoznak keszulj fel h. "bolond" leszel, ill elofordulhat. Baratnom sokat kuzdott sokat magaval.. bar en annyira nem vettem eszre rajta ill ritkan, de o azt mondta h. kuzdott.
20140211131327
 
 


Köszönöm Reginand, annyi még a kérdésem, hogy nekem majd Debrecenbe kell ezzel járnom, vagy az itthoni dokim csinálhatja?
Vasárnap megyek hozzá a hormon eredményeimmel. Voltunk ma Domján dokinál is. Küld minket egyből Debrecenbe, holnap kérem is az időpontot. Illetve még beszélek a Kaálival, hogy a klinika helyett inkább ott csinálni az egészet, ha lehetséges.
Télen eksüvő. Pont utálom a hideget meg a fázást, de nem tudunk mit csinálni. Rápillantott az asszisztens az eredményeimre, de nem nagyon tudott kimenni belőle. Annyit kihámozott, hogy peteérés nélküli ciklusom lesz, mert 1:1 az aránya a nemtudom miknek. Feltételezem, hogy ez a ciklus megint kuka, ha csak vasárnap látja a dokinő az eredményem...
Mondjatok ti is valamit, mert már fáj a fejem magamtől, meg minden bajom van, hogy mit tegyek. Ennyit Debreccenbe járni nem fogom tudni megoldani az oviban, valamit mondani kell... Viszont rosszul leszek, ha neki állnak pletykálni. Mondjuk alapból rosszul vagyok

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, azért ennek járj utána, mert tudomásom szerint a Kaáliban fizetősek a vizsgálatok.
Doki nem is ajánlott semmi javítószert, vagy herevisszérvizsgálatot a párodnak? Én azért kipróbálnám, mert ez így leírva egyszerű, hogy herebiopszia, de azért biztosan nem karácsonyi öröm a pasiknak.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


helenka: Ha az fsh:lh arányra mondta az 1:1-et, az tök jó. Pont ilyen aránynak kéne lennie a 3. cn-en. A hormonból majd csak utólag látszik, hogy volt-e pé, mikor a 20. napi vv-ben látszik. A Kaáliban tényleg fizetősek az alap vizsgálatok, de a többire úgy tudom nem azok. A herebiopszia nagyon rossz beavatkozás lehet, csak gondolj bele. Mi pletyka lesz abból, hogy mi van a pároddal. Én egyébként nem mentem férjhez a meddőségi miatt, azt majd egy szép alkalomra tartogatom. A közjegyzős papír bármikor kikérhető és meg van 1 óra alatt.



vicky79
 
 


Vicky, ill barki aki tudja :) nekem a 20. napi vv vagy 19 v 22 re esik. melyik a jobb??
20140211131327
 
 


Doki amugy azt mondta h. 21. nap az a 28 napos ciklusnal nekem 26 szoval igy epp jo lenne a 19. nap..
20140211131327
 
 


@helenka:


Nem tudom feletek hogy csinaljak, ill nezik e a tavolsagot, baranomek 60 km re laktak a kaalitol igy ok mindent ott csinaltattak. Marmint amihez a doki kellett: cukor , inzulin, vv. ezeket nyilvan a helyi korhazban. Tenyleg igy emlekszem h. mindenert oda mentek egyenesen.. hiszen ha pl tuszorepesztot kell adni azt nem biralhatja el egy masik doki, csak aki kezel..

Es mit mondott a parodnak a doki? mutet vagy akarmi??
Probalj megnyugodni egy kicsit-megoldodik a problematok.

20140211131327
 
 


most megneztem ezt a biopsziat.. hat nem ajandek..

amugy ott epp azt irtak h.nem a peteleszivas napjan csinaljak, a ciklustol fuggetlen
20140211131327
 
 


Nézte Domján doki a visszeret, egy kb 2mm es példányt talált, de arra azt mondta, hogy nem okozhat gondot.
A biopszia valóban kellemetlen lesz, de nem habozik a párom.
Mindenképpen össze házasodunk, nem foglalkozunk közjegyzővel.
Valóban fizetős lesz a Kaáli, de tilos a hálapénz, és remélhetőleg emberszámba néznek majd. Nekünk több, mint 120 km, nem a szomszéd Debrecen...
Decemberre kaptunk időpontot, a páromnak semmi javítást nem írtak. A hormonja hibátlan, ezért és más miatt is lehet, hogy elzáródása van. Ezt a vizsgálatot viszont csak Pesten tudják elvégezni. Mivel egy fickója sincs az ejakulatumban, nincs is mit turbózni.
Én mindenesetre a magam dolgát csinálgatom, a végére járok decemberig, hogy mi a helyzet velem. Tánor dokihoz jelentkeztünk be a Kaálinál és bízunk a legjobbakban.
Az 1:1 arányra Domján doki asszisztense mondta, amit mondott, majd vasárnap reggel a dokinőm is jól megnézi, hogy miújság vele.
Kezdek bele törődni a doligba, ma még sírtam kicsit, de még decemberig is több vizsgálatot meg kell csinálni: hepatitis, hiv, clamydia, vérkép, ekg, meg mittudomén. Mivel ez a lombik már nem igazán illik ide, nem akarok a kínjaimmal itt zavarni, de még nem találtam nekem való fórumot, ami élne is...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


helenke, ne viccelj, maradj itt, sztem nem zavarsz senkit a kinjaiddal. Egyszeruen sajnaljuk a helyzetedet.
Ami azt illeti nekem se itt lenne a helyem most h. keszulunk a BMC be..
20140211131327
 
 


Én azért kicsit megnyugodtam. Már azt nézve, hogy mennyire számoltam minden hónappal és nem tudtam megérteni, miért nem jön a baba, mi a baj? Ha úgy vesszük, decemberben nem lesz egy egész éve, hogy próbálkozunk és már benne is leszünk a lombik programban, tavasszal már lehet is beültetni a babákat. Ha összejön annyi, hármat szeretnénk majd beültetni.
Egyedül azzal van bajom, hogy meg kell majd mondanom az oviban is. És már tudja is az egész falu...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, akkor én sem lehettem volna köztetek a lombikkal.
Egy másuk fórumon van egy lombikos csaj, az ő párjának is nulla volt a spermaszáma, mégis feltornázták néhány millióra. De persze Ti tudjátok, nem akarok okoskodni.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csilla, nem tudom, hogy nekik milyen volt a hormon eredményük, de nálunk minden rendben van. A herék normális méretűek, jó helyen vannak, a hormonok tökéletesek, nem látszik ultrahangon semmi, egyes egyedül 2 mm visszér látszik és nulla élő spermium. Elzáródás lehetséges, de ezt csak Pesten tudják kideríteni. Nagyon örülnék, ha lehetne tornázni, de mind a két orvos azt mondta, hogy fölösleges bármit is szednie. Ja igen. A mennyisége is kevesebb az átlagosnál.
Gyermekkorában volt egy kis baja a golyszlival, nem szállt le, vagy valami, jártak vele Debrecenbe, de az édesanyja, aki emlékezne rá, már nem él. Ez is okozhatja a helyzetet.
Domján doki 1 órán át nyúzta, szegénynek minden baja volt a végére, úgy megszorongatta. Minden jó, csak közben semmisem.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, leletei nincsenek mar meg? esetleg a haziorvosnal?
20140211131327
 
 


Helenka, ne beszélj butaságokat! Én pl. azért nem írtam most mert nem tudok segíteni, nincs tapasztalatom, nem tudtam hozzászólni. Itt mindenkinek helye van, aki babát szeretne. Legalább is remélem. Nekünk sem olyan egyszerű, kicsi az esélye hogy mostanában összejön. De próbálkozni lehet :)
Jól látod a helyzetet, szerencse a szerencsétlenségben, hogy ilyen hamar kiderült és nem csak 1 év után kezdtetek utánajárni. Ezt ügyesen csináltátok.

Csilla, mi a helyzet veled? Jól vagy? Hogy viseled a meleget?
Reginand, mesélj te is, hogy álltok most?
Többiek?

Kép
samimi
 
 


Samimi, köszönöm kérdésed, egész jól, bár már nagyon várom a lehűlést. Hajnaltájban lehet egy kicsit aludni, de reggel zuhannyal indítok. Vasalnom kéne, de még a gondolattól is föláll a hátamon a szőr.
Babácskával szerencsére minden rendben, már túlvagyunk a genetikai UH-n. Jövő héten még lesz egy szív UH, aztán remélem az ilyen vizsgálgatós részeket letudtuk. Ja. Kislány lesz.

Helenka, ha akarod, kikérdezem a csajt, de persze nem akarok tolakodni Nálatok.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Egyenlőre nem megyünk a dokihoz, elég lesz beutalót is kérni a vérvizsgálatokra...
Csilla, megköszönöm, ha kikérdezed őket, nincs sok kedvem olvasgatni. Tegnap a párom olvasgatott a biopsziáról és minden baja lett töle.
Természetesen mindenre elszánt a saját gyerekért, de rendes kínzásnak néz elébe.
Azért rossz, hogy ilyen sokat kellesz várni, hogy történjen valami.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, minden elismerésem a párodé! Tényleg, ahogy olvasom, nagyon jól viseli. Nekem az egyik barátnőm férje évekig nem volt hajlandó (tényleg évekig) elmenni vizsgálatra, mert hogy vele tuti nincs semmi baj, ő férfi. Aztán kiderült hogy van vele baj. Akkor meg elhagyta a barátnőmet hogy akkor ezt biztos Isten így akarta és hogy ha nem lehet saját gyerekük akkor mindegy. Azóta összejöttek újra, és már van egy kislányuk is (spontán), boldogok, nekünk megszakadt a kapcsolatunk a lánnyal, ritkán beszélünk, de én nem tudom hogy hogy reagáltam volna le ezt a helyében...

Kép
samimi
 
 


Helenka, kérdés továbbítva, ahogy van válasz jelentkezem.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Sziasztok!

Ezúton szeretnék csatlakozni hozzátok :)

Nagyon szeretnénk babát. Sajnos idén volt egy vetélésem, úgyhogy azért félek is egy kicsit az egésztől, de ettől függetlenül nagyon-nagyon szeretnénk családdá válni végre :)

A napokban esedékes a menstruáció, ami reményeim szerint ezúttal nem akar meglepni.

Jó lenne végre újra megélni a csodát.

Nóri
nora1988
 
 


Szia Nora, udv itt.

Samimi, semmi hir- Voltam vv - n penteken, progeszteron, prolaktin. meglatjuk, egesz addig tokre biztos voltam benne h. jo a szintem, nem volt mellfeszules 1 hettel a nemvart elott, erre most elkezdodott :( bar ciklus kozben nem volt, igy ez jo hir. 17 en megyunk nyaralni, mikorra varom?? 17-re :( meddig maradunk?  4 napot, es epp ezalatt lesz meg :( kicsit ez elveszi a kedvem..
pedig annyira vartam..

Szept 25 re van idopontunk a BMC be :) kivancsi leszek mit mondanak majd..
20140211131327
 
 


Helenka, írtam privit.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Olvastam, köszi :)
Voltam ma a dokinőmnél. Egy órát vártam, mire bejutottam, beszélgettünk kicsit aztán spuriztunk is a templomba.
A lényeg, hogy nekem majd tud adni hepatitisre meg HIV vizsgálatra beutalót, lényegében annyiban maradtunk, hogy november elején neki látunk ezeknek a vizsgálatnak, addigmeg viszlát. Az FSH meg az LH aránya fordított nálam, ennyit tudtam meg tőle. Lehet, majd megpróbálok kihámozni valamit én is apapírból, de nagyon kuszánm van leírva, mert mindenhol ott van a normál érték is az én eredményem mellett jó alaposan összesűrítve...
Holnap hívom a Kaálit, mert gyűlnek a kérdéseim. Tehát ennyit rólam decemberig.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok, mi ujsag veletek?

Nalam annyi h. rettentoen faj a mellem ill mindketto, de inkabb csak a bimbo resz roppant erzekeny, de mindenre.. nem erzem a feszulest, amit  koraterhessegnel irnak, de mitol van ez?? a prolaktinom rendben kell legyen, mult honapban semmi ilyen tunetem nem volt, meg a hasam se gorcsolt. Most azt is erzem, olyan megjovosen, de megsem..
lehet h. elment a bromo hatasa?? mult heten sajnos 2x is elfelejtettem bevenni a reggeli adagot, csak az esti 1 et szedtem, sztetek ez lehet gond?? csak nem....
A vervetel eredmenye csak jovo heten lesz meg :(
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Nem gondolnám, hogy az elmaradt bromónak ilyen hatása lenne. Mostanában én is elfelejtem néha bevanni, mégis alacsony lett a prolaktinom :)

Helenka! Ha rendszeres véradó vagy, ott néznek HIV-re, meg Hepatitisre, csak be kell menni a véradóállomásra, és adnak a negatív eredményről leletet.

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: