Új privát üzeneted érkezett!

Azt még hozzáteszem az előző regényéhez,tünet volt 2 hétig a hasszurka,brutàl hányinger,ami már elmúlt,nem tudom ennek örüljek-e....a gyomorégés is elmúlt,de van székrekedés,ami borzasztó.A cickóm totál be van durranva,nagyon érzékeny.És most imádom a savanyúságot....a múltkor a boltba megláttam,összefolyt a nyál a számban,azóta pár üveg ecetes karfiolt benyomtam,meg a kocsiba fél üveg ubit rögtön bolt utàn.:)
Amúgy gratulálok mindenkinek,csak teljesen rottyon vagyok...én most nagyon bánom,amiért ilyen korán mentem dokihoz,mert sok para lett belőle....csak régen a Lányom már ilyenkor felbukkant....
snoemi86
Baks
 
 


@snoemi86:
Üdv neked!
Huh...hát nem is tudom, mit írjak?
Második fiúnknál mi is korán mentünk...10 napja késett a menzeszem, viszont pozi tesztet nem produkáltam. Egyből doki...125 volt a hcg-m. Uh-on látott vmi foltot, de nem tudta, h méhen kívül v belül volt. 1 hét múlva vissza...ha jól emlékszem közel 1000 volt a hcgm és látni lehetett a petezsákot. Így eléggé biztató volt a helyzet.
Annyi történt, h nem középidőben fogant, hanem a nem várt előtt 3 nappal. Végig 2 héttel el voltunk csúszva. 42.héten szültem indítással.

Sajnos a barnázásról nem tudok semmit...nem lehet, h kellett volna egy kis hormon támogatás?

Bízzunk a legjobbakban! Drukkolok hétfőn, h minden rendben legyen!

Kép
helgus22
 
 


Sziasztok, én nekem ez a hányinger nagyon ùj és durva. A dokim elfelejtett szòlni, hogy nem lesz a megbeszélt időpontban... Már az fura volt, hogy hárman vártunk ugyanarra az időpontra. Köztünk egy kilenc hònapos kismama. Több, mint másfél òra ücsörgés után derìtettem ki, hogy bizony ma már nem is lesz. Mi írtuk ki.egy cetlire a többi kismamának, akik valòszìnű utànunk jöttek. Ùgyhogy dokit cserèlek :) Igazábòl végig volt bennem egy bizonytalanság vele kapcsolatban, de ez tette fel az i- re a pontot.

Snoemi, nem akarlak elkeseríteni, sem okoskodni, de nekem hasonlò volt januárban. Ha a hcg nem emelkedik, akkor az nem jò. Nekem sem látták, csak nőtt a hcg a véremben de minimálisan aztán semmi. De azért nagyon drukkolok, hátha.

Kiborìtò ez a fáradtság, mindig alig várom a nap végét no meg az ágyikòt :) Szép hétvégét Nektek!!!

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 

 
 

@jadeybenyjaz:
Mikor mész legközelebb dokihoz?
Hány hetes vagy, h ennyire durván van hányingered? :)

Többiek? Mikor mentek dokihoz? Milyen tüneteitek vannak?

Sneomi veled mizujs?

Kép
helgus22
 
 


sziasztok
Én csütörtökön voltam dokinál elvileg akkor voltam 6 hetes, de mondta, hogy kisebb.
Vasárnap voltam uh-n, láttuk ahogy a kis szivecskéjében áramlik a vér és pulzál :)

Kép

Kép
katus85
 
 
 


@katus85:
De jó! Gratulálok! Szuper érzés lehetett!

Kép
helgus22
 
 


Igen, nagyon jó volt. Pláne, hogy apuci is el tudott jönni. Máskor szerintem nem fog tudni :S

Kép

Kép
katus85
 
 
 


Sziasztok, Katus, gratulálok :).Fantasztikus érzés ez :). Helgus, jövő héten megyek az ùj dokkerhez, jaj már annyira várom!!! Holnap lesz 7 hetes a bébi ;)

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok! Én most megyek majd 4re dokihoz. Úgy izgulok! A férjem is jön velem :-)
Utána mindenképp jelentkeztem.

dabida
Németország
 
 


Sziasztok!
Sajnos kérészéletűnek bizonyult az itt létem....
Hétvégén görcsölni,vérezni kezdtem.A bhcg-m sajnos tovább csökkent.És mivel a spontán vetélés beindult,műtéttel fejezték be a terhességem.:,(
Ma engedtek haza,de azt hiszem a lelkem egy része is kicsit belehalt...
2-3 hónap múlva azt hiszem megpróbáljuk újra.
Nektek minden jót kívánok,boldog babavárást,és vigyázzatok magatokra!
snoemi86
Baks
 
 


@snoemi86:Nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok és hamarosan nálatok is érkezik a baba...ne add fel!

Kép
helgus22
 
 


SNoemi, sajnálom, tudom mit érzel... De összejön hamar, meglátod!

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Jó rég jártam erre...

Noémi: fel a fejjel és kitartást.

Velünk minden ok. Nálam az émelygés egy kicsit csökkent, nekem is nagyon érzékeny a cicm, még mindíg, ja meg feszül, húzódik a hasam... Jaaa és tényleg a hasam mintha már gömbölyödne, lassan a nadrágjaimat cserélni kell...
Mondjuk ez utóbbit olvasta, hogy a többedik várandóságnál ez hamarabb látszik, mármint a pocak, mert már elég lazák a hasizmok, hogy szépen fogalmazzak.

A melo nekem is nagyon fárasztó. Pedig nagyon nem bagyok a munka hőse :D

nekem még van egy bő hetem az első randiig :) Már nagyon várom.

Melinda
----------
Zsombor
Kép
Panni
Kép
Lili
Lilypie First Birthday tickers
molme82
1146
 
 
 
 
 


@dabida:
Jelentkezz! Mi újság? :)

Kép
helgus22
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, de a boldogság mellett van némi bosszúság is, nem volt időm írni tegnap.
A jó hír: láttam, hallottam! :-) a doktornő szerint stimmel a naptár szerint számított 7 hét. Május 10. lesz valószínűleg a nagy nap. Vettek vért és kaptam egy csomó prospektust. A következő vizsgálat csak október 28án lesz, de a hét végén vagy a jövő hét elején megyek majd a kiskönyvemért.
A rossz hír: bejelentettem a munkaadómnak. Nagyon örül, nagyon gratulál, de a héten még mindenképp menjek dolgozni, mivel délelőttös vagyok most, akkor dolgozhatok. Már biztos említettem, h nem Magyarországon élünk. Itt külön törvény írja elő, h mit lehet és mit nem egy leendő anyának a terhesség bejelentésétől kezdve. A törvényben felsorolt veszélyek közül több is fennáll a munkaköröm kapcsán. Szóval ma reggel nem mentem be dolgozni. Ez egyébként egy munkaerőkölcsönző cég, szóltam ott is, ahová kiközvetítenek. Ott egyből mondták, hogy akkor jó babavárást, a cégem keres majd nekem más munkát. Szóval ott egyből tudták, hogy ezt a munkát nem végezhetem tovább. Ma visszamegyek a nőgyógyászhoz, megkérdezem hogy mit tehetek, de valószínű, hogy egy felügyeleti szervet kell felkeresnem, aki a fonökömet is tájékoztatja, hogy nem jól ismeri a törvényeket. Még olyat is mondott, hogy esetleg először szabadságra írna ki :shock:
Megpróbálom röviden összefoglalni a törvényt. A kismama a bejelentéstől számítva védelem alatt áll. Nem végezhet a saját magára vagy a születendő gyermekre nézve egészségre ártalmas munkát (elég sok pont fel van sorolva, h mi számít annak). A munkaidőnek reggel 6 és este 10 közé kell esnie, maximum 8 és fél óra lehet naponta, 90 óra kéthetente. Hétvégén és ünnepnapokon nem dolgozhat. A munkaadónak kötelessége megfelelő munkakört biztosítani az eddigi fizetés mellett. Amennyiben ilyet nem tud, akkor a teljes munkavégzés alól fel kell menteni a kismamát és az addigi fizetése ugyanúgy 100%ban jár. És nem mondhat fel.

Itt tartunk most, remélem sikerül ma intéznem valamit.
Szép napot nektek!

dabida
Németország
 
 


Közben megjártam az orvost és a főnökömet is. Az orvos is azt mondta, nem dolgozhatok ott. A főnököm időt kért, h mindennek utánajárjon. Addig biztos itthon maradok. Ha más nem, akkor ezt az időt majd elszámolják a túlóraszámlámról. Azon úgyis van 150 óra plusz.

dabida
Németország
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


@dabida:
Huhu...gratulálok! Szuper jó!

Akkor most pihensz kicsit;)

Kép
helgus22
 
 


@lombikbaba:
Természetesen!

Kép
helgus22
 
 


Dabida, szuper!
Lombikbaba: Üdv itt :) Mesélsz kicsit magatokròl?

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Jadeybenyjaz
Mit meséjek? Van egy fészekalja csibém

Chloe 5 éves múlt, az ikrek (Lia és Olivér) novemberben lesz 3 éves, Adam pedig 15 hónapos. Most meg van egy szép petezsákocskám, szép magas HCG-vel
Úgy hiszem, hogy most már el kell gondolkoznunk a fogamzásgátláson
Ahhoz képest, hogy sok-sok orvosi beavatkozás után született meg a nagylányunk és az ikrek, a törpike és most a minike is spontán baba.  

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Sziasztok! Vagyok ám Én is, csak mostanában érdemben nem tudok hozzá szólni semmihez, de hűségesen olvasok. :)
dabida: Gratulálok, hogy minden ok. Akkor ezek szerint tényleg egy napra vagyunk ki írva, bár nekem még a következő uh. teszi döntővé. Az még 2 hét, alig bírom kivárni. :)
lombikbaba: Üdv a klubban! :)
Jadeybenyjaz: A hányinger és társai nálam is kőkeményen jelen vannak. Olyankor igyekszem enni pár falatot, még ha nem is kívánok semmit, kicsit jobb utána, bár nekem az elsővel is ilyen volt.
És egyébként örülök, hogy mindenki érzékeli a terhesség tüneteit vagy láttak már valamit az uh.-on, ezek csak jót jelenthetnek. :)


Lilypie Pregnancy tickers
zsuzsmi
 
 


@snoemi86: "Sziasztok!Sajnos kérészéletűnek bizonyult az itt létem....Hétvégén görcsölni,vérezni kezdtem.A bhcg-m sajnos tovább csökkent.És mivel a spontán vetélés beindult,műtéttel fejezték be a terhességem.:,(Ma engedtek haza,de azt hiszem a lelkem egy része is kicsit belehalt...2-3 hónap múlva azt hiszem megpróbáljuk újra.Nektek minden jót kívánok,boldog babavárást,és vigyázzatok magatokra!"


Nagyon sajnálom :( Szorítok nektek, hogy összejöjjön :(

Kép

Kép
katus85
 
 
 


Köszönöm a kedves szavakat mindenkinek! ;-)

dabida
Németország
 
 


Sziasztok!Bevesztek a csapatba?Pont ma vagyok 8 hetes,de még óvatosn örülünk csak...májusban sajnos volt egy missed ab. szintén ennyi idősen...de ott első pillanattól kezdve nem stimmelt valami...barnáztam,és szívműködés sem volt hiába nézett több doki is...
Most első perctől itthon vagyok,nehéz fizikai munkát végzek,meg "veszélyes" üzemben dolgozom.
Iszonyat félsz van bennem,semmit nem csinálok egész délelőtt,csak böngészem a netet,blogokat olvasgatok,és rettegek...ezért gondoltam mivel Rátok bukkantam,hátha el tudom terelni a negatív gondolataimat...és akkor itt olvasgatok csak!

anne80
Vác
 
 


Szia anne80!
Én épp tegnap kaptam pár jó tanácsot, mert bár okom nincs rá, de elég sokat parázok. Szóval az első és legfontosabb a negatív gondolatok elkergetése! A helyes táplálkozás, vitaminok és ami szintén nagyon fontos, h minden nap erősítsd magadban, hogy a gyermeked szellemileg, testileg, lelkileg teljesen egészséges és szépen fejlődik ;-)

dabida
Németország
 
 


Köszi dabida a biztatást! :-) Igyekszem így tenni!Csak olyan marha sokára kell újra mennem...kész örökkévalóságnak tűnik.Még 4 hét!12 hetesen kell uh-ra menni! :-(

anne80
Vác
 
 


Nekem is 12 hetesen lesz a következő találkozás az orvosommal, viszont nekem az még 5 hét! :cry: kitartás! ;-)

dabida
Németország
 
 


Anne
Keress valami értelmes elfoglaltságot! Netet felejtsd el!
Ne szűkülj be! Gondolat elterelésre is jó, ha valami olyasmit csinálsz! Lehet pl. valamit tanulni (nyelvet), sok-sok regényt kiolvasni, kézimunkázni, stb.

 

Orvos

Én olyan havonta megyek ellenőrzésre. UH lesz a 12. héten és a 20. héten. Utána akkor, ha elmegyek "babamozizni".

 

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lombikbaba!Köszi az ötletet!Látod máris beszűkültem...a könyv eszembe sem jutott pedig imádok olvasni,a nagyfiammal is kiolvastam jópár könyvet.Mondjuk akkor egyszerűbb volt...nem volt net...legalábbis nekünk nem volt még.Maradt a Kismama magazin meg a Baba magazin ott meg csupa szépet és jót lehetett olvasni... :) Annyi minden könnyebb volt akkor...

Tyű!!Nektek is messze van a legközelebbi kukucsálás a pociba! :) Akkor együtt számolhatjuk vissza az időt...

anne80
Vác
 
 


Üdv lombikbaba és anne!
Gratula nektek ;)
Lombikbaba neked külön gratuláció a szép nagy családhoz :)

Én ugye még nem voltam dokinál, de nálunk a menetrend 4 hetente szokott történni.
Uh-ot is csinál mindig, a kötelezőket pedig a kórházban. Én szeretek ilyen gyakran járni, megnyugtat! Volt olyan, h 2hetente láttuk a fiúkat. A 36.héttől minden héten. :)

Nekem az émelygés általában délután jelentkezik, reggel semmi bajom. A hűtőt mindig undorral nyitom ki, visszatartom a lélegzetem is. Kívánós pillanatom egyenlőre nincs. A fiúkkal ugyanígy voltam :( kicsit elkeserít, mert ugye mi nagyon kislányt szeretnénk.

Nem tudom, hallott valaki a lila káposzta v a szódabikarbóna tesztről?
Én az utóbbit ma kipróbáltam :D

Kép
helgus22
 
 


Mi az a szódabikarbóna teszt? :shock:
A férjem kisfiút szeretne, mert egy nagylánya már van. Bár ezt talán már írtam :lol:

dabida
Németország
 
 


Ez engem is kíváncsivá tett! :-)

anne80
Vác
 
 


Rá kell pisilni szódabikarbónátra ...ha reakcióba lép, azaz pezseg, fiú. Ha semmi reakció, lány.

Youtube-on nagyon sok videó van fent...genger test...így keressetek rá. Részletesen bemutatják a káposztás tesztet is, amiről azt olvastam, h jó jós :D

Kép
helgus22
 
 


Gender test...bocsánat, elírtam!

Kép
helgus22
 
 


Sziasztok  Kismamák!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok! Sajnos tavaly karácsony reggelén elvesztettem a 13 hetes kisbabámat, majd július elején volt egy kémiai terhességem. Nagy boldogságomra szeptember 7.-én pozitív lett több terhességi tesztem is. :) Nagyon boldog vagyok! Még nincs gyermekem. Már 2 éve várjuk a babánkat. Augusztus 6.-án volt az utolsó mensim, augusztus 24.-25.-én lett pozitív az ovulációs tesztem. Tüneteim olyan össze vissza vannak, a legújabb az émelygés 3 napja, amit délutánra borzalmas gyomorégés vált fel. A cick össze vissza fájnak egyszer érzem egyszer nem. A pisilési inger is alább hagyott, bár 2 napja már éjaszaka is fel kell kelnem. Nektek hogy alakulnak a tünetek?Elvileg 6+3 vagyok, ami lehet hogy pár nappal kevesebb a hosszú ciklusaim miatt (33-35 naposak).
Ami miatt kicsit (na jó nagyon) szomorú vagyok az az, hogy voltam múlt hét csütörtökön uh-n, ahol csak petezsák látszódott 10mm-es. Akkor a doki azt mondta, hogy tökéletes. Majd elmentem hétfőn újra, ott már 16mm volt a peezsák,meg elsődleges szikhólyagot emlegetett. Nagyon megijedtem, hogy miért nem lehet még látni, az előző babámnál, már az ötödik hét vége felé pulzálás is volt.
Járt már valaki így? Puszi nektek!
ancsi85
 
 


AHelgus!Köszi az infót!Mindjárt rohanok a mosdóba a szódabikarbónával! :-D Lilakáposzta nincs itthon...

Szia Ancsi!Vagyunk páran problémásak ahogy látom...:-(Jártam így...nem lett belőle babó...De ez nem jeleni azt hogy nálad is ez lenne!!!Dabida biztatott itt engem tegnap...csak pozitívan tessék gondolkodni!!!Lehet kicsit korán mentél!Mikor kell legközelebb menni??Nyugalom!!Minden rendben lesz!! ;-)

anne80
Vác
 
 


Üdv ancsi!

Nekem mindkét fiúnknál 6 hetesen csak petezsák volt látható. 2 hét múlva kellett visszamennem és akkor már szívhang is volt. Ezek után döntöttem úgy, h most nem fogom elhamarkodni. Nekem aug.28-án volt pozi ovu tesztem, dokihoz először jövő héten megyek!
Én nem is gondolok olyanra, h bármi baj lenni...pozitívan mindenkinek!

Kép
helgus22
 
 


Javítani akartam, erre elküldte...tehát bármi baj lenne...ne gondoljatok ilyenre! Inkább élvezzétek ezt az izgalmas, megismételhetetlen időszakot!
Ráadásul a rosszat nagyon könnyen be lehet vonzani!

Valaki pisitesztelt? :D számoljatok be!

Kép
helgus22
 
 


Nem pezsgett!!! :lol: Megmondom őszintén azt gondoltam mindenképp pezseg ha folyadékkal érintkezik...csudára meglepődtem!! :-D A legboldogabb lennék ha bejönne!!

Igazad van,próbáljunk pozitívan hozzá állni!!Én ma pl megpróbáltam tudatosan nem gondolkodni míg a Fiam haza nem ért(főzőcskéztem,takarítgattam)Ha itthon van úgysem tudom magam őrölni,ezt a szerepet Ő veszi át! :-)

anne80
Vác
 
 


@anne80:
Nekem se pezsgett :)))
Érdemes a nap többi szakaszában is kipróbálni szerintem.
Majd jövök valamikor a káposzta teszt eredménnyel is...állítólag a 10.hétig a legjobb elvégezni.

Kép
helgus22
 
 


Sziasztok, Üdv Ancsi! Szerintem se parázz, valószínűleg korán néztétek, a doki csak tudja, akkor nem mondta volna, hogy tökéletes, ha baj van ;)

Ezek a tesztek kicsit lázba hoztak, hmmm, nem is tudom, ki kéne próbálnom :) A savas és lúgos hatással lehet összefüggésben, ahogy a Czeizel is megmondta anno... http://www.videoklinika.hu/az_orok_slag ... baba_neme/


Nekem is elkezdett nőni a hasam, de annyira élvezem :) Az új dokihoz hétfőn megyek, ultrahangra is, már nagyon várom :)

Valaki tervez bélboholy/magzatvíz vizsgálatot?  

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


boholy biopszia :) nem bélboholy ;) nnnna.

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


@jadeybenyjaz:
Szia!Én nagyon gondolkozom...ha máson nem is,a kombinált teszten.35 vagyok,lehet hogy javasolt is lenne.De hiába olvastam utána,nem nagyon értem a menetet...meg kell várni a 12-heti uh-t és azzal kell menni vagy csak odaállítok hogy szeretnék egy kombinált tesztet.Védőnőhöz talán jövőhéten megyek,remélem tud segíteni ebben.
Gondolom a Te fejedben is megfordult,azért kérdezted.Hogy tervezed?

anne80
Vác
 
 


Jók ezek a vizeletes tesztek, csak nem szabad nagyon sok reményt fűzni hozzájuk!
Intelligender néven van "tudományos" változata is!

Kombinált/integrált teszt
Elvileg 11-13. hét között egy vérvétel és egy UH alapján adnak meg egy arányszámot. Aztán vagy bejön, vagy nem...

Létezik ma már olyan vérvételes teszt, amikor anyai vérből mutatják ki a magzati DNS-t. Annak elemzésével konkrétabb eredményt tudnak adni. (Én ilyen tesztet fogok csináltatni)

Ancsi
Nem hasonlítgatunk! Minden terhesség más!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Jók ezek a vizeletes tesztek, csak nem szabad nagyon sok reményt fűzni hozzájuk!
Intelligender néven van "tudományos" változata is!

Kombinált/integrált teszt
Elvileg 11-13. hét között egy vérvétel és egy UH alapján adnak meg egy arányszámot. Aztán vagy bejön, vagy nem...

Létezik ma már olyan vérvételes teszt, amikor anyai vérből mutatják ki a magzati DNS-t. Annak elemzésével konkrétabb eredményt tudnak adni. (Én ilyen tesztet fogok csináltatni)

Ancsi
Nem hasonlítgatunk! Minden terhesség más!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Jók ezek a vizeletes tesztek, csak nem szabad nagyon sok reményt fűzni hozzájuk!
Intelligender néven van "tudományos" változata is!

Kombinált/integrált teszt
Elvileg 11-13. hét között egy vérvétel és egy UH alapján adnak meg egy arányszámot. Aztán vagy bejön, vagy nem...

Létezik ma már olyan vérvételes teszt, amikor anyai vérből mutatják ki a magzati DNS-t. Annak elemzésével konkrétabb eredményt tudnak adni. (Én ilyen tesztet fogok csináltatni)

Ancsi
Nem hasonlítgatunk! Minden terhesség más!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Természetesen nem vesszük készpénznek a pisiteszteket :D
Megnézem lombikbaba, amit ajánlottál...én mindenben benne vagyok!;)

Párom már mondta, h karácsonyra szeretné tudni a nemét...max 4d-n meglátjuk.

Bő 2 évvel ezelőtt úgy zajlott a kombinált tesz (Szfváron), h mentünk a 12 hetes uh-ra. A fogadott dokink csinálta, kérdezte, h szeretnénk-e a tesztet? Én úgy indultam, h nem...ugyanis csak egy arányszámot adnak...végül arra jutottunk, h legyen...ott egyből adtak egy csekket, futás befizetni és vissza a vérvételre. Feltettek egy csomó kérdést, majd 2 héten belül a neten megnézhettük az eredményt. Így utólag tényleg nem volt sok értelme.

Nem tervezek magzatvíz vizsgálatra menni, max ha indokolt lesz. A korom még nem indokolja, remélem nem lesz rá szükség!

Jadey:
Czeizel Endre tanácsát (savasítás) alkalmaztam. :)

Kép
helgus22
 
 


Igen, a kombinált csak arányszámot ad, pl. hogy 1: 15000-hez, hogy ikyen vagy olyan betegsége van... Akkor még mindig nem biztos és jöhet a genetikus vagy a magzatvìzvétel vagy az aggòdás, fejtörés. Minél idősebb vagy, annál esélyesebb egy rossz eredményre, de attòl még lehet makk egészséges is.. Èn a korom miatt és a mùltkori 12. héten elveszìtett babám miatt erősen ajánlott. Még nem tudom, de valòszìnűleg a boholyt választom, mert az pár nap alatt kiderül és elég korán, 10-11 hetesen. Mìg a magzatvìz vizsgálat eredménye csak később derülne ki... A vérből valò teszt meg horror áron van, kb. 180ezer.

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 


Helgus :) kìváncsi vagyok, hogy bejön- e ;) Jò éjt!!!

Lilypie Maternity tickers
jadeybenyjaz
Budapest XIV. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: