Új privát üzeneted érkezett!

Jujjj, új "hús" van a "placcon"??? Szia, légy üdvözölve, és érezzd jól magad!!!

Ma voltam tanácsadáson a Milivel: 10,5 kiló (lehetne ducibb) és 79 cm.
Vendég
 


Gyerekek! Azért kellene egy jó napot tartani, amikor mondjuk összegyűlnénk a Margit-szigeten, a nagy réten, törpék szélnek eresztve, és dumálhatnánk!
Én már alig várom, hogy valami legyen!

De pl. mi megyünk minden május első hetében a Gödöllői repülő-napra. Az is egy hatalmas hely, van látni , enni-inni való, ugrálóvárak, aprónépeknek való hinták meg minden. Ja, meg kirakodóvásár.
Vendég
 


Szia Csieaci!Nem tudom, beférsz-e még ide, rengetegen vagyunk :lol:

Blo, jó ötlet!Én is én is én is!
Meg mit dumász itt a 10,5-lel, én ujjongtam hogy a gyerek elérte a 10 kg-t és 75 cm :lol:
Vendég
 

 
 

Én is itt vagyok ám még! Üdv Csieaci!

Őőőőőő, most amúgy nem tom mit írjak még... :)
Ja de! Dorkának jobbulást!

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Hello Csajok!

Egy gyors bejelentkezés, és két friss hír:
1. kitűzték a válóperünket, márc.31. tehát nagyon hamar kaptunk időpontot. Pocó még alig látszik, a vérvételen 12 hetes kismamának néztek :oops: én meg mondtam, hogy kérem hétvégén már a 18. hétben leszek :roll:

2. úgy néz ki, hogy Zsiri (ő a pocaklakó, alias kiszsiráf azzzapa után) fütyis legényke lesz :D én kb a 8. héttől ezt éreztem, és úgy néz ki bejött az anyai megérzés. Láttam a golyszikat, meg a fütyikét az Uh-n és ebből biza szerintem már nem lesz lány, minnyá beszúrom a két képet :wink:

addig is puszka nektek

KépKép

KépKép
boo
 
 


gyönyörű fejecske - anya már most szejelmes Zsiribe:

Kép


és alulnézetből (nőgyogyi perspektívában) U alakban a két csülike, és közte a pöcörő :lol:

Kép

KépKép

KépKép
boo
 
 


Egyértelmű a kukac, nagy grat Mironhoz!
Vendég
 


Csieaci a www.babafalva.hu -n vannak vonalzók, ott meg tudod szerkeszteni, és itt beilleszted a profilnál az aláíráshoz.
Én meg ajkán nem ismerek senkit. Mondjuk Veszprémben sem sokat, pedig nem egy nagy város.
Csajok a tali jó ötlet, nekem messze van, de meglátom mit tehetek.
Boo, gartulálok a kukishoz. Neve van már? Ja és úristen már 18 hetes vagy????? Marha gyorsan öregszünk. Épp a minap kérdezte meg a kedvesem, amikor közelről nézte az arcomat, jhogy mi ez a sok ránc a szemem körül. Öregszem vazze'! Erre azt mondja, hogy neki nincs eolyan sok, pedig ő sem fiatal. Ja mondom csakhogy én melleted élek, te meg mellettem ez a különbség! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Szerencsére Csaba nem veszi észre a ráncokat,mivel azt se veszi észre ha levágatom és átfestetem a hajam...
Én meg semmit. Többek között az elmúlt 3 évben a következő dolgokat nem vettem észre: 1. más színűre festették a házam mire hazaértem.
2. Új hűtőnk lett.(kaptunk egy újat,a miénket meg kivitték a garázsba felesleges dolgoknak.Hideg meleg játékkal odairányítottak elé..áltam szemben és mondtam,hogy árulják már el mit kell látnom... :lol:
3. Kétségbeesve hívam fel anyáékat hogy: valami idegen autó áll a
kertben...kérdezik milyen?
Mondom egy bordo Opel corsa(100 éves),azt mondják: 2 ÉVE vettük!!!éééés én járok vele :lol: 2 éve!!
és ez nem vicc!!!

Szóval mondtam Cs-nak ha megcsal nyugodtan hozza fel a nőjét én úgyse veszem észre ha itt van... :lol:



Kérdés: Hol lakom? Pestön!

Kép
ndombi
 
 


Na, jól van Lányok, jókat röhögtem!!! :D

Boooooooo: nagyon gratula Miron-hoz!!!! Gyönyörű neve van, még a hideg is kiráz!!!!! (ez nálam a jelzés, aputól örököltem) már 18 hetes!!! Még csak tegnap drukkoltunk a teszten, nem? Qjvára megy az idő! Nagyon formás a legényke, én mondom!!!!

dombika: aszem mi baromi jól kijönnénk, hasonló a humorunk...

konkrika sincs elfelejtve ám

éééééés legyen már jó idő, aztán ha talizunk az jó lesz.

Most eszembe jutott az egyetlen(?) talink és pont az a 2 emberke nincsen már itt, vagy legalábbis nem írnak ide, akik voltak ezen.

Sokan elmaradtunk. :(
Vendég
 


Blo, én is ott voltam :lol: és bocsánat hogy ilyent írok, de nekem nem hiányzik az a kettő.mint ahogy én sem nekik.
Vendég
 


Huncika! Ideje lenne már hagyni a csudába! Nem hiszem, hogy ők agyalnak ezen, Te se tedd! :lol:
Mondjuk nekem ilyenkor az jut mindig az eszembe, ha ezek a beszélgetések személyesen történnek (bár nem tudom,hogy ők akkor is így elmondták volna a véleményüket, vagy ....) talán nem fajul eddig a dolog.
A másik (és nekem nagy hibám), hogy NEM KELL MINDIG MINDENKINEK MEGFELELNI, NEM KELL, HOGY MINDENKINEK SZIMPATIKUS LEGYÉL!
Vendég
 


Lehet, hogy nem figyeltem, d eki az a kettő? Jó priviben is, de tudni akarom, hogy leszek így MAgdi anyus öregkoromra?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Blo, nem is agyalok rajta, csak pontosítottam a létszámot és odanyomtam egy magánvéleményt.

Csibe, írom pübe.
Vendég
 


Szió mindenki!

Egy vírus nem engedett fellépni eddig!
Köszi mindenkinek a kedves fogadtatást.
boo-nagyon gratula a kis emberhez!
csibe76-köszi a vonalzót!

nagyon dög vagyok,ma egész nap güriztem+Levivel is,mert holnap jönnek anyósék!
csieaci80
 
 


Sziasztok
Boo nagyon gratulalok!!!!!!
csieaci80:Orulok hogy itt vagy es ahogy olvasom,elvalt vagy es sikerult uj eletet kezdened.En most tartok a valasom elejen es szeretnem megkerdezni,hogy sikerult tultenned magad.Erot venni magadon.
Jaj csajok marcius 3-an megyek a birosagra gyermek elhelyezes vegett.Szoritsatok,bar szerintem nincs mitol felnem,bar attol felek hogy tobb mint egy honap utan ujra latom az exemet es nemtudom hogy fogok reagalni.
Kép Kép Rajzolok Kép Maszatkam

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Bakker Csibe! Még nem értem az írásodhoz, de én már én is arra gondoltam, hogy tudnom kell kik voltak azok. :)
Figyi Hunci! Ha van kedved megírnád pübe nekem is? Azt hiszem, hogy fogok megint reagálni is valamit, mert vmi már egy ideje kikívánkozik belőlem, de talán ez jó alkalom lesz :wink:

Marcsi! Nyugi! Én is váltam már, és én is mondom Neked: túl fogod élni, csak rajtad múlik, h mikor! egy a lényeg, ne sajnáld ezt az embert és főleg ne ostorozd magad - ne gondolj olyanokat, hogy hazugság volt minden, meg hogy tudja ott hagyni a saját vérét... ne gyötörd magad ilyen lelket szántó szlogenekkel! Marcsi! csak előre nézz és csak jó dolgokra koncentrálj! És mosolyogj, mert lehet hogy valaki a mosolyodba szeret bele! (a könnyeidbe senki se) Lásd meg mindennek a jó és szép oldalát! Mert ha nem... oda megyek és kapsz egy akkorát hogy bef@sok... :)

Blo! Te egy gondos anyóca vagy! köszi hogy így nem felejtesz el! Rendi vagy! Bár ma beszéltem a cég könyvelőjével és ő azt mondta h szerinte bátran vállaljam a gyereket, mert ha nem januári lesz, hanem későbbi, akkor se kell gyesre mennem, hanem mehetek szabira (6hét) vagy betegácsi v tgyás.... és mehetek utána 2 év gyedre is. ő ezt mondta. igaz elég habókos nő, ezért kiváncsi lennék más véleményére is. pl a tiédre.

Boo, te egy gondolat olvasó vagy! pont hiányoztál már! jó hogy itt vagy! ja és én hüle, persze gratula!

csajok máshol már nézelődtem, de ti tudnátok mondani tippeket gyerekcsinálósdihoz. ilyeneket olvastam, h tengerisó fürdő, vagy málna levél tea... ti tudtok hasonló prakticát?
gyereket akarok!!!!! még egy ilyet! vagy másmilyet! de akarok! bele akarok rokkani a szeretetbe meg a törődésbe!
de eldöntöttem, h ha júliusig nem leszek terhes, akkor fájdalomdíjjul csinálok egy big 30. szülinapot magamnak :)

Ndombi! egy tanács: ha haza hozod Dorkát a böliből, akkor kérdezd meg otthon h jó gyereket hoztál e haza :) már ha haza találsz, már ha jó kocsiba ülteted be, már ha az ő kabátját adod rá... :) Te ndombi, mit neked vállalkozás, menj el stand uppolni.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri ment pü.Hát nem tudom milyen praktikák vannak,én csak a hőmérőzést és az uh követést ismerem.

Ádi édes!

Csieaci, jók lettek a tickerek.
Vendég
 


Marcsi, ádi nagyon-nagy fiú máűr. És látom ő is rajzol, Szofi is mindíg maszatol. :lol: A zsírkréta a kedvence, de persze megenni jobban szeretné. Holnap asszem adok nekik sógyurmát. Nem tudja valaki esetleg a pontos összetételt, olyan rég csináltam, hogy nem emlékszem.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe:
http://hirlaptar.vfmk.hu/kengyeli_futar ... rekek.html

enyém gyerek labdamániás, csak és kizárólag labdával kezében óhajt menni és felállni :shock:
Vendég
 


hunci koszi nagyon megnevetettel.Igyekszem,csak meg van mikor egesznap nem gondolok ra van meg mikor egesz nap ra gondolok.De mar sokkal jobb.
csibe76 Adi ezt most kezdte,rendesen meglepodtem,csak kis unokatesojat utanozta,vagy nemtudom.Papir nelkul nem firkal sehova,csak az eletett papirra es meg veletlenul sem fogja forditva a ceruzat.Es azok a pofik amiket vag kozben.Na ezert erdemes elni :-)
O is imadja a labdat.Es most rakapott nagyon a poharbol ivasra es az egyedul evesre.
Feldobjatok a kedvem,komolyan imadlak titeket
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Konkri:Ez jó volt! :
"És mosolyogj, mert lehet hogy valaki a mosolyodba szeret bele! (a könnyeidbe senki se) Lásd meg mindennek a jó és szép oldalát! Mert ha nem... oda megyek és kapsz egy akkorát hogy bef@sok..".


Ja és kösz, visszavittem aa bölibe a thai kisfiút! Tényleg mégegyszer kösz!

Gyerekcsinálás: Konkri! Dugja be! Az a tuti!

Kép
ndombi
 
 


Konkri:Ez jó volt! :
"És mosolyogj, mert lehet hogy valaki a mosolyodba szeret bele! (a könnyeidbe senki se) Lásd meg mindennek a jó és szép oldalát! Mert ha nem... oda megyek és kapsz egy akkorát hogy bef@sok..".


Ja és kösz, visszavittem aa bölibe a thai kisfiút! Tényleg mégegyszer kösz!

Gyerekcsinálás: Konkri! Dugja be! Az a tuti!

Kép
ndombi
 
 


Pénteken (jővő) tartom a 30. szülinapi bulim egy helyen. Igaz október elején volt,de kit érdekel nem?
Erre ráakaszkodott még egy csaj,mert neki tényleg akkor lesz...pofám leszakad... :lol: Mondtam neki,hogy felejtse el,de tovább erősködött.Na sebaj.Én magamat ünneplem!(nem lenne pofám ráakaszkodni valakire aki külön szervez bulit...Na,gondolom a 10. dupla-mojirtó után nem fog érdekelni :lol:

Kép
ndombi
 
 


Blo: A dorkaának az adószámát személyi nélkül(jogsival) ki lehet váltani? Nem tudod véletlenül milyen lapot kell kitölteni? (üdülési csekk miatt)

Kép
ndombi
 
 


Ndombi Te, nem hívnál meg arra a bulira? He? Tartsuk akkor együtt :)
Dorkának már van jogsija :) és hol fizet üdülési csekkel?
Ja és kösz a tippet a gyerekcsinálósdira! De mit kell és hova dugni? És főleg kinek?

a férjem csinálta ezt a mikor terhes voltam a Marcussal:
valaki odament hozzá és mondta neki:
- Hallom terhes a Kriszti?
férjem: - Ja, de ha megtudom ki volt az kinyírom... :)

meg így telefonáltunk:
én hívtam őt, ő felvette és én köszönés nélkül így kezdtem:
- te szemét! fel se hívsz?
ő- de hát nem vagy terhes dettikém...
ez az üvegtigrisből van... na mindegy ez nem olyan érdekes :)

mondjuk mi sokszor játszunk így telefonon:
- háló, a hirdetésre jelentkezem...
vagy- sziiiiia! már olyan rég beszéltünk, mi van veled, hol dolgozol... van barátnőd? mikor találkozunk...
vagy- szia! nincs itthon a férjem... nincs kedved fel jönni?... bla-bla-bla...
és akkor így egy hosszú beszélgetést eljátszunk spontánba...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


ja szorítsatok mán, hogy az a köcsög könyvelő megcsináljaaz adóbevallásom hétfőre és kapjak vissza zsét!!!!!!!!!!!!!

fú lemaradtam marcus 1 éves, 1 hónapos, 1 hetes, 1 napos évfordulójáról... :(

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Ndombi, nahát milyen anya az ilyen aki ilyen dolgokat iszik!Ejnye-bejnye...én nem iszok ilyent, vagy nem ilyent iszok :lol: kóla max tea! :lol:

Konkri :lol: most magyarázzam el Ndombi hogyan értette a dugdosódist???Én még amúgy is fiatal vagyok ehhez a témához :oops: Most a vizsgaidőszakom végén igaz ránk a dal:a szex vajon mi??? :oops: Na majd ha vége, lesz nemulass :lol:
Vendég
 


Konkri! Engem ha felhív a férjem, úgy szólok bele, hogyaszondja:
HAllo, itt tutiszexistennő beszél!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


A bedugdosás tényleg működik, tudom :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


ja és most nem mondom azt mikor a barátaimmal beszélek akik sűrűn váltogatják a partnerüket,hogy : használj gumit!

Konkri: tudod te azt!

Kép
ndombi
 
 


Csibe, de komoly mindig? pl a közértbe is veszed fel neki? :) én a helyébe átírnám poénból valakinek a számát is apa nevére titokban a telódban... :)

Jaaaa! hogy gumit ne használjunk? :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


A közértbe azért nem ezt momdom. Amúgy meg szupermarketbe járok! 8)
Csajok nem tudtok valami imunrendszererősítőt, amit Bencének tudnék adni? Állandóan beteg, egy hét ovi, egy hét itthon. Megint lázas, köhög. Szed multivitamint, de az szerintem nem ér semmit. Valami olyan kellene, ami kifejezetten az imunredszerére van hatással. Pl mint nekünk a svédcsepp, de ugye azt ő még nem szedhet az alkohol miatt. Vagy igen?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Konkrika: meg sem hallottam a "köcsög könyvelő"-t.....amúgy meg hiába is csinálja meg, mert az APEH nem utal , ha jól emléxem május 20-a előtt!! Sajna, ez megy már tavaly óta! Kell a lóvé .
Vendég
 


Csibe: nálunk a Vincus ette az aloe veras gyerekeknek rágótablettát. Kipróbáltam mindent, Béres-csepp és tsai. Most Miltutabs Immuno-t szed. Dr Theiss-nek van multivitaminja.
Vendég
 


csibe: "Valami olyan kellene, ami kifejezetten az imunredszerére van hatással. Pl mint nekünk a svédcsepp, de ugye azt ő még nem szedhet az alkohol miatt. Vagy igen?"

Csibe, ha bencusnak alkoholproblémái vannak akkor sürgősen keressetek fel valami anoním helyet. Ovinak nincs Önsegítő csoportja?
De szerintem a svédcsepp nem befolyásolja a vodka felszívódását szerintem.(azért ne adj neki)
:wink:

Ezüstkolloid? Aloe?

Kép
ndombi
 
 


csibe: Bence is Multitabs Immuno-t szed,én 2 naponta adok neki egyet,..szeptember óta szedi és még nem volt beteg azóta! :lol:

marcsitita:Hát nehezen csináltam végig a válást..én az a sírós tipus vagyok,aki mint konkri mondta ostorozza magát,na de tárgyalásokra úgy összekapartam magam,hogy én voltam a legdögösebb és magabiztosabb maca az egész bíróságon!Láttam hogy az exem "csorgatja a nyálát rám"!Már ettől jól éreztem magam,hadd lássa milyen tutinőt veszített el!Nagyon sokat sírtam utánna még talán egy évig,hogy hol rontottuk el,meg mikor...,de így 4 év után tudom,hogy életem legjobb döntését hoztam amikor,úgy döntöttem elhagyom őt!A mostani párommal tökéletes a kapcsolatom!Szóval Hajrá!Légy erős!Van szép jövő,csak hinned kell benne!Nekem is sikerült! :lol:

konkri:jófejek lehettek férjeddel!én csak simán sziázok ha felveszem a telt,bár néha mi is viccelődünk...Én szoktam mondani néha ha felveszem,hogy :haló,banditaképző...
párom pedig a reklámból hallott "én szeretlek jobban...,de én annál is jobban szeretlek..."szlogennel szokott búcsúzni néha.persze én a vonal másik végén csak mosolygok... :)

Képzeljétek, egy hónapja vettünk egy új házat,apósomék most jártak nálunk hétvégén először,és páromnak teljesen lefikázta a házunkat....,azt mondta neki minnél elöbb adjunk túl rajta..!!Teljes gáz az öreg.Alig tudtam páromat megvígasztalni utánna(mert számít neki az apja véleménye),mondtam neki,hogy ne foglalkozzon vele ,szarja le ki mit gondol a házról(mellesleg mindenki másnak tetszett rajta kívűl),nem tetszhet mindenkinek!
Mondjuk megtarthatta volna magának a véleményét az öreg!
....sajnos vannak ilyen tirpákok...
csieaci80
 
 


Ribomunyl-t írt fel a doki Bencének, mint immunerősítőt. Nem barátja a pénztárcámnak, de ha egy kicsit is javul a helyzet, már megéri. Másnem a téli hónapokra jó lenne neki, amikor ilyen virusos nyavalyás idő van.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Ndombi, elvonóra nem viszem, akkor nem lenne kivel innom.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Konkri

mondom a trükköt: sokat kell prütykölni :lol: :lol: :lol:

Erre volt a jelenlegi fórumomon egy nagyon komoly sztori, az egyik csajnak aki babát vát, panaszkodott az uncsitesója, hogy nem jön össze a gyerek, de hát nem is sokat vannak együtt, mert fáradtak, stb, bla-bla-bla
Erre a csaj megkérdezte tőle: Miért nincs két percetek, amíg felveszed a cipődet? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NA azóta rajta vannak a projekten :D

Csibe
a nevünk Miron lesz, persze a környezet java rosszul van, én meg amikor elolvastam ezt a nevet tudtam, hogy ez az! EZ lesz asz én fiam neve :P

KépKép

KépKép
boo
 
 


Lányok ma felvilágosítottak, hogy érzem a gyerekem. Vártam a buborékot, meg a lepkét, stb, de semmi. Erre ma írja az egyik csaj, hogy ő érzi, olyan mint az izomremegés.
Mondom jaaaaaaaaaaaaaaaaa, hát azt én is érzem már vagy 2 hete! Ez lenne a baba? :shock: :shock: :shock:
Olyan mintha néha beremegne a hasizmom belülről :roll:
Ez tényleg ő? Én azt hittem csak rendeződnek ott bent a szerveim :oops:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Hát igen, a szülők véleménye mindíg számít,még ha bunkók is.(szerencsére enyémek nem)

Csibe: Az alkohol fertőtlenít,nem lesztek betegek!

Naponta egy vodka az orvost távol tartja!

Szerintem a Miron szép név!Én a 19.héten éreztem,de én már kis koppanást.előtte semmilyen lepkét se rángást.Úgyhogy réészemről passz..

A tesóm monta,hogy már most élvezi,hogy mikor megkérdezik a Dorkát majd az oviban mért Macesz-nek(a gombóc után term) hívják a maciját(zsidrók vagyunk félig-Dorka csak negyedig sajnos) mit fog mondani.. :lol:
A rybomunil mi? receptes?

Kép
ndombi
 
 


még át se olvastam, de gyorsan írok! Blo!!!!!!!!!!!!!4 a köcsög könyvelőt konkrétan arra a könyevlőre értettem!!!!!!!!!!!!!!! és azért köcsög, mert megbeszéltük, hogy megyek és nem vette fel a telefont + kikapcsolta... de helyesbítek akkor: köcsög kinga. így jó?
az eszembe se jutott hogy te vagy a könyvelők általánosan köcsögök... menj mán...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Boo, szerintem is szép név a Miron, és ha te ezt érezted, akkor hodd el, hogy a babuci ezt választotta magának. Az izomrángás amit érzel, az igen-igen a baba!!! Az erősebb megmozdulásait éred, a gyengébbeket még nyilván nem. De már jelez neked!!!:)
Ndombi a rybomunil egy immunrx erősítő, receptre van csak, por, és fel kell oldani gondolom vízben, de ez majd csak holnap derül ki, mivel nem volt a gyogyiban, holnpra lesz. 1700 Ft 4 tasak.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


BOCSI A BETOLAKODÁSÉRT,

Eladom kislányom kinőtt márkás szép állapotú ruhácskáit, melyek nagyon a szívemhez nőttek, de sajnos nem tudom tovább tárolni őket.

Postázást nem vállalok, személyes átvétel Újpesten a STOP-SHOP-nál lehetséges.

A ruhákat az alábbi linken lehet megtekinteni, melyet folyamatosan töltök fel, ahogy időm engedi.

http://picasaweb.google.com/nyimoni/Ela ... x79xqB2sA#

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Boo, nem tudom, én későn éreztem mert előtte nem tudtam mit kell érezni.
Egy barátnőm fia is Miron, és tényleg olyan kis Mironos a srác.Szép név:)
Vendég
 


Szerintem is tuti név a Miron!És ha neked ezt súgta belülről a manód akkor méginkább ez a megfelelő név számára!
Az első fiamnál mi a 9. hónapban választottunk nevet az exemmel, mert én Kristófot, ő pedig Bendegúzt szeretett volna adni neki....aztán Bence lett. :lol: :lol:
A második fiamnál éreztem,hogy a Levente lesz a jó név(bár az Ádám és az Ábel is nagyon tetszett)..,én megnéztem a hozzá tartozó személyiséget is,és az is ez a név mellett érvelt.Ő tiszta Levente,ha ránézek!
A nagyfiam amennyire eleven ,jobban illene rá a Bendegúz...,de nekem mindig az Indul a bakterház jutott volna eszembe róla...s szerintem mindenkinek! :roll:
csieaci80
 
 


hunci írj még egyet, mert ez utóbbi a 666-os üzid volt... :)

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri, oké :lol:

tanulok mint egy hülye :evil: még 3 nap... :roll:
Vendég
 


Hunci mire tanulsz?
Lemaradtam...:(
csieaci80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: