Új privát üzeneted érkezett!

Ancsurti

Hajrá Portugália :wink: !
Sosem szoktak jó helyezést elérni, de én nekik szoktam, aztán a spanyoloknak, majd után európai országnak, kivéve a szlovákok, szerbek :twisted: .

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Igen én is azt hittem,hogy elfogadott az igény szerinti szopi,de úgy tünik mégse vagy nem tudom!Igaz én 5 éve szültem és akkor csináltam ezt így de már akkor is azt hittem ez elfogadott dolog,de azt tapasztaltam,hogy mégsem!Vagy sok olyan ember van aki szeret leszólni másokat!Nem tudom,de furi!
Kismaszatkám még csak most aludt el olyan 10 perce,pedig azt hittem a tegnap éjjel után hamar kidől,de nem!
Hát igen ilyenkor főleg igényli a törődést,bár mindig sokat játszunk,de ma rengeteget! :D
Köszönöm a nevében is a gyógypuszikat!!!! :oops: Átadom neki! :D
Még holnap délelött jövök lányok aztán délután megyek anyuékhoz Pestre VÉGREEE!!! :D Már nagyon vártam,hogy menjünk és most vége az ovinak,ráérünk és anya is szabin lesz,tök szupi!!!Karácsony már nagyon régen volt és akkor voltam náluk utoljára!
10 napot leszünk ott,én is legalább kiheverem az utóbbi 2 hét szomorúságait,kikapcsolódok,csak a fogyira figyelek!Anyukám meg tud unokázni,imádja a Vikit! :) Apu is imádja,bár ő nem igazán lesz otthon,dolgozik,csak estefele ér haza!
Nem tudom lesz e időm majd írni nektek,mert már most be vagyok táblázva:rokonok,ismerősök,barátok...De amint lesz pár percem már írok is,ha nem akkor majd 28-án újra találkozunk! :D
Csinálok rengeteg képet majd és hozok nektek is!! :lol:

Holnap még jövök ám!!!! :lol: :lol:

Kép
barbara83
 
 


Na lebuktunk :oops: .

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok! :D

Bocsánat, hogy besunnyogtam ide.... :oops: :) De már Orsit nagyon hiányoltam, és itt sikerült megtalálni....

Orsi: nagyon sajnálom, hogy Apukád már nincs Veletek, picit visszaolvastam, és láttam, hogy ráadásul minden intéznivaló is a Te nyakadba szakadt :( Ahogy olvastalak, folytak a könnyeim :( Igazán nem is tudok semmi okosat írni, fogadd őszinte részvétem!

Most vissza is vonulok, mi most vagyunk a szüleimnél, és Kata épp az alvásidejét tölti- nekem se ártana picit ledőlni... :D
Szép napot mindenkinek, és aki akar, az fogyjon jó sokat! :D

Kép
agi125r
 
 


Na most olvasom, hogy jön a kistesó! :D :D :D Szívből gratulálok!!! :D :D :D

Kép
agi125r
 
 


Szia Ági!!

De jó hogy írtál. Köszönöm.
Jó pihenést Nektek! Gyere ide is sűrűbben.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Hát lányok pár mondat erejéig beugrottam,mert neki állok csomagolni!
Nagyon fogtok hiányozni!!!!!!!
Aztán sokat írjatok,legyen mit olvasnom ha haza jövök(már ha közbe nem tudok benézni hozzátok)!
Mindenkinek sok sikert a további fogyáshoz!!!!!
Orsi te különösen vigyázz magadra és a kis pocaklakóra!!!
Bucus veled még mindig minden nap tekerek!
Ancsurti nektek jó csavargós napokat!
Gabber jó futást(ha mész)!
Marietta majd haza jöttem értekezünk,hogy mikor találkozunk!
Conversano nektek is pusszantás!
H.Gabi remélem közbe lesz géped és te is jelentkezel végre!
Ibag nagyon eltüntél,merre vagy?

Valakit kihagytam akkor bocsánat!!!!

Mindenki nagyon vigyázzon magára!Majd jelentkezem!

Millió pusziiiiii!!!!!!!!

Kép
barbara83
 
 


Gabber!
Közbe írtál és nem bírom ki,hogy ne írjak!! :lol:
Hááát az szerintem szuper lenne,ha elöbbre jött volna október!!! :D
De szerintem te se bánnád!!!!!
Jaj most olyan kíváncsi lettem,hogy mik leszenek a fejlemények! :)
Remélem mire haza érek jó hírt írsz!! :D :D


Puszkó mindenkinek!!!!

Kép
barbara83
 
 


Gabber

Tessék venni tesztet :P !!Most :!:

Nekem semmi tünetem nincs, Odival sem volt.
Kicsit fájdogál néha a hasam, remélem normális, és semmi rossznak a jele.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2010.06.17 11:25-kor.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Barbi Jó utat Nektek, és jelentkezz, ha tudsz.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


aaa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.19 23:45-kor.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok

Eloszor is: Mindenkinek nagyon szepen koszonjuk a dicsereteket Lottus neveben.
Ma is szuper ido van, ugyhogy nemsokara megyunk is ujra a jatszoterre, de ma elhivjuk a baratnomeket is. Tegnap sajna nem ertek ra, de remelem ma igen.

Gabber:
Orsi arra gondolt, hogy mind lebuktunk, nem csak O. Tudod a masik topicbol hianyolnak minket. :lol: :roll:
Hat a hanyas.... akkor jojjon az ujabb Kisteso mikor Ti szeretnetek. De en is orulnek ha most jonne. Ujra egyutt babasodnal Orsival. Tok jo lenne. :D Csinalj tesztet gyorsan! Nem engedheted hogy Barbi igy menjen nyaralni. Megeszi a kivancsisag addig. :lol:
Nagyon tetszik az uj konyhabutorotok. Erdekes azzal a kek berakassal. Biztos szeretni fogod.
Velenceito atuszas???? Nem semmi egy Csaj vagy Te! Hogy vagy kepes ilyen nagy teljesitmenyekre? Te vagy Supergabi! :lol: De komolyan...sok sikert hozza.

Barbi:
Erezzetek nagyon jol magatokat a szuleidnel. Remelem Viki jol van mar es nem lesz vegig beteg. Jot fog tenni Nektek ez a kis kikapcsolodas. Probalj koncentralni a fogyira, elvezd a programokat. Talalkozz a baratokkal. Ezek mind jol feltoltenek, es sokkal jobban fogod Magad erezni.
Jo utat, es vigyazzatok Magatokra. Puszika :wink: :P

Ancsurti:
A babakocsi kerekeivel en sem vagyok annyira kibekulve. De eddig ugy tunik, hogy nem lesz vele gond. Csak olyan vekonyak az elozohoz kepest. Majd szolok ha megbantam. :roll: :lol:

Orsi:
Gondoltam, hogy akkor foganhatott a baboka mikor irtad.
Butasagokra ne is gondolj. A babad jol van, es minden rendben lesz. Tudod csak pozitivan. Itt mindenki ertetek szurkol. Szerintem mi amint haza erunk rohanok is majd az internetre, hogy mi van Veletek. Julius 5.-et mostmar megjobban varom! Olyan izgi!!!

Csajok lehetne arrol szo, hogy akkor julius 13.-an talizzunk mondjuk Szentendren? Conversano biztos tud ott jo helyeket, es remelhetoleg tud jonni O is. Varom a jelentkezoket.

Kép
Kép
bucus80
 
 


Conversano angolosan távozott.
Bucus, ő benne van a taliban Szentendrén. Az keddi nap? Apának szabit kell kivennie, de majd rábeszélem.Szentendrére bármikor megy :P . Ott mindig eszünk lángost. Lehet róla szó, hogy akkorra felfüggesztjük a fogyit?
Vagy Conversanot megkérjük, keressen nekünk egy jó kis éttermet.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi:
Lehet,hogy csak a kissrac nem tetszett Lottusnak. :lol: Pedig aranyos volt. Azert remelhetoleg megbaratkozik majd a gyerekekkel. Ugy latom tetszenek Neki, csak tul kozel ne menjenek hozza. :lol:
Egyenlore csak magyarul beszelunk Lottushoz itthon. Ha megyunk tarsasagba, orvoshoz, vedonohoz, akkor eggy kicsit angolul. De nekem azt tanacsoltak itt, hogy nem is kell tanitani, mert a bolcsibe, oviba ragadni fog ra, es gyorsan megtanulja. Persze angol nyelven szol a tv es a beszelos jatekai is mind angol nyelvuek. En szoktam neha angol gyerekdalt enekelni Neki.
Egyenlore ennyi eleg lesz szerintem. Es az igazsag az, hogy fogalmam sincs rola, hogy hogyan kezdjek bele. Nem tanithatom egyszerre a szavakat angolul is meg magyarul is. Tuti csak osszezavarnam .

Kép
Kép
bucus80
 
 


Huuuu de jo lenne ha tudnank talizni.
Conversano nem ir tobbet??? :cry: De kar... :cry: Na de legalabb tudunk talizni, remelhetoleg. :D
Igen kedd lesz 13.-a. :roll:

Persze felfuggesztjuk a fogyit. Foleg Te, Neked mar mindent szabad. :D (modjaval persze, hogy csinos kimama legyel)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bucus80 2010.06.17 13:20-kor.

Kép
Kép
bucus80
 
 


Szabad ide bekukucskálni ropialkatúaknak is?... :)
Vendég
 


Sillia

Hihi
Persze, látod ma már Ági is írt.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Néhány oldalt visszaolvasok :)
Vendég
 


Szia Sillia :D !!!!
marietta1982
 
 


Sziasztok Többiek!!

Bucus: annyira tündér Lottus :P , megzabálom abban a kalapban :D !!

Ancsurti: tényleg mindig olyan megható sorokat írsz, azért most is sikeredett meghatódnom! Nagyon nagyon szurkolok Nektek, hogy minden helyre álljon és jöhessen a tesó! De jól hangzik a szülinapi zsúr!! Azért majd egy pár zsepit vegyél magadhoz, lesz ott pityergés :lol: :lol: !!


Gabber : lehet most jött el a tesóbaba ideje :P !!

Viki: érezzétek jól magatokat! Várunk vissza, és várom a talit is!

Orsi: ne gondolj semmi rosszra, minden rendben lesz!!! Ne aggódj!!!
marietta1982
 
 


Sziasztok!

:lol: :lol: :lol: :lol: Micsoda fordulatok vannak itt keremszepen....

Gabber:vegyemaaa egy tesztet telllleg!!!Irjad csak batran,mit esztek :wink: azert mert mas allaspontot kepviselek,az semmit sem kell hogy jelentsen,max.beszelgetunk rola :wink: :wink: :wink: okes???Nem vagyok am egy harcos amazon(annyira :wink: )es nem eszek anyukakat!!!

Barbara:jo utat,es erezzetek jol magatokat!!!

Bucus:biztosan nem banod meg :wink: ..en csak nem tudtam senkit lekerdezni,hogy jol szuperal-e,ezert is lett a kocsink az,ami :wink: A chicco az ezer eves es jo marka!!!

Conversanot sajnalom hogy lelepett.....banyek,hogy miert nem lehet ezt normalisan....nekem uuuugy hianyzol....akkor most?????????

Orsi:teljesen normalis,egyik babavaras sem egyforma!(csak olvastam...)nekem sem volt sok tunetem,es fajdogalt a pocakom....Nyugi :wink: !!!Ja az szunya is tunet nem?Egyik delutan is hunytal egyet...en emlekszem :wink: :wink:

Meg nem sikerult rendesen visszaolvasnom,csak lattam hogy odaat mi tortent :roll: :roll: :roll: amiert itt beszelgetunk inkabb :cry: .....

Hello Agi!!!Szia Sillia!!!Gyertek!!

Ma takaritos napom van,de proszalok jonni nemsokara!!!

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti

Ugye, hogy vegyen már tesztet Gabber?
Én olyan kiváncsi vagyok, éa titkon szurkolok, hogy együtt legyünk pocakosok megint.

A helyzet az ....., hogy odaátra megírom majd :wink: .
Jó hülye voltam, már meg is bántam, csak valahogy nem akarodzott bennmaradani a dolog.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Ja és tünet persze. Odival is szinte végig aludtam az első 3 hónapot. Igaz, ma csak gépeztem, meg nem is aludt ma 3, 5 órát, csak kettőt, de pihiztem. Mondtam, is apának, hogy most már csak pihizek 3 hónapig, utána már füvet is fogok megint nyírni. Óvatosnak kell lennem. Tudom.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Még annyi, hogy tudom, hogy nyílt fórum, mégis olyan dolgokat osztottam meg veletek, amiket máshová nem írtam volna. A bébiről sem akartam még írni,míg nem látott doki, és nem nyugtat meg. DE annyira örültem, hogy muszáj volt veletek megosztani. Ma meg, mikor olvastam a fórumot, olyan csalódás ért azzal, hogy felnyitották a szememet, hogy olvasnak mások is rajtatok kívül....
Tisztában voltam, hogy egy ketten olvasnak minket, sőt én írtam pár embernek, hogy itt vagyunk, jöjjön, írjon (Marietta, Conversano), de de de....

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Orsi:ne ostorozd magadat,ezen marvaltoztatni nem tudunk :? En nagyon szeretnek tovabbra is beszelgetni,de sajnos nekem az msn,es a skype nem valo jelen esetben,mert nem tudok mindig jelen lenni...a progik a hazimunka,illetve az idoeltolodas miatt...
Vagy folytatjuk itt,vagy odaat :roll: :roll:

Nekem jelenleg nincsen semmi olyan,amit ne irhatnek le ide,de persze tenyleg nyilvanos forum ez a babanet...es barki,barmikor olvashat itt....de lehet hogy lesz olyan egyszer nekem is,amit nem szivesen kurtolok majd vilagga :roll:
Nem tudom......

Es azt sem ertem,hogy miert kell sertodesnek nevezni azt,amikor valami mar nem epitojellegu,es tovabb all az ember...a ketto nem ugyanaz :roll: :roll: szerintem is sokan lekoccoltak onnan,ez nem jelent semmit :roll: :roll: ????

Szerintem ne agyalj most ezen,nyugi,majd kozosen kitalaljuk,kinek mi lesz a legjobb! :wink:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti

Igazad van. Már nyugodtabb vagyok. Puszi

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Bucus

Nektek csak a 13.-a jó? Esetleg szombati nap? Persze nekünk nem jó a 10-e, de azért kérdezem.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Na vegre,elaludt izgo-mozgo meno-mano :lol: Mar a szokasos 1/2 1 ota probalkozok,aztan hagytam,menjen az utjara........hatha kifarad......es most sikerult 8) Csak egy kicsit megcsusztunk a dolgokkal :roll: :roll:
A bableves keszen van,persze szigoruan apanak :wink:

Orsi:Portugal meccs mikor van???Mert akkor varhatoan ujra orulet lesz a kornyekunkon...tisztara olyan,mintha valami karnevali idoszak lenne itt..... :lol: :lol: :lol:
(pont most olvastam odaat.....puszilom a csajokat!majd meg irok...)
Funyiras: :lol: :lol: :lol: te kis szorgos asszonka :wink: meg most is ezen jar az eszed???

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Ancsurti: karneváli hangulat, húúú az marha jó lehet :lol: :lol: :lol: !
Dominak is elromlott az alvókája, mert ha délelőtt alszik akkor már délután nem akar, de olyan is van , hogy a délelőtti alvást hagyja el és akkor délután alszik. Szerintem lassan el kell hagynom a délelőtti alvást, és akkor délután alszik egy nagyobbat másfél, két óra.

Orsi: nyugodj meg!!!!!!!!Tudod neked ez a legfontosabb!!!!!!
marietta1982
 
 


Ancsurti

Júni 21-én és 25 -én. Az utóbbi lesz az izgalmas, mert Braziliával játszanak.
Hú de jó hangulat lehet arra felé.
Itt nincs ... átjön néha a szomszéd srác, és hármasban nézzük a meccset.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.04 14:19-kor.
Vendég
 


Szoia Czigka!

Nem baj, hogy jössz, örülönk mindenkinek, aki csatlakozik hozzánk :P .

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok !!!

Bocs a befofátlankodásért, csak szerettem volna sajnálatomat kifejezni, amiért a 2009 júliusi babavárók topicunk így széthullott, szétszéledt. Annak viszont örvendek, hogy megvagytok, jól vagytok és itt többen egymásra találtak a régiek közül.

Gyerekek szépségesek !!!

Puszi Nektek !!!

Kép
ikoka7
 
 


Agi:remelem sikerult pihenni neked is:)Hogy vagytok?

Sillia:mindig megcsodalom Loci kepeit!Milyen komolyan vette birtokba a jarganyt:)Ne bankodj a ragcsalas miatt....persze tudom hogy kellemetlen lehet.....de talan a masik anyuci megerti... az uj szandit sajnalom:(

Marietta:mindig latlak mns-en....sajna meg anyummal is alig tudok beszelgetni ott.....pedig jo lenne veletek is...
Domi taknya muloban???Az alvas mar nalunk tok jol beallt,eppen tegnap mondogattam(nem kellett volna lehet)hogy a napi 1 alvasa Hanginak szuperul megy mar,es siman lenyom 2,5 orat...erre ma nem akart szunyalni,pedig parszor mar arcra esett itt ott a faradtsagtol....mindennap 1/2 1-korul teszem le,mert azt allitotta be maganak,en nem tiltakoztam:)Most mar szunya van 1 oraja,remelem meg sikerul lezuhanyoznom gyorsan,mert ma csuda jo az ido,es mennek setalni,szokas szerint:)
Szerintem lassan talajatok ki egy koztes idopontot a napi 1 alvasra,mert ugy olvasom mar Domi is csak 1x akar aludni...nalunk lassan 1 honapja ez van:)De jo ez igy,semmi gaz,siman birja a napot...sooot!Most sem volt hiszti,csak piszkalt,magyarazott,meg vicceskedett...hat legyen.....ma kesobb megyunk setizni:)

Ha latnatok mi van itt!!!A kulonbozo nepek olyan osszetartassal tudnak unnepelni:)itt sok a brazil,portugal,olasz a mi kornyekunkon:):):)ilyet meg soha,sehol nem lattam eloben....bezzeg a magyarok....nem akarok itt pocskondiazni,de annyira jellemzo ez rank,otthon,kulfoldon egyarant.....De mindenesetre ha kilepek az utcara igy nyaron,kora este,baromi jo a hangulat,nemsokara olasz fesztival lesz,aztan majd salsa fesztival,amin nagy pocakkal meg tancoltam,jocskan tulhordas alatt:)kozeleg a meleg felvonulas,jazz fesztival,sorolhatnam.....probalunk is reszt venni benne;)
A foci vb pedig meg radob egy lapattal:)Orsi te nagyon jol erezned magadat,minden bar teraszan meccsnezes van,oriasi zaszlokkal vonulnak......szoval nagyon jo...
En bevallom nem szeretem a focit,de ez a latvany nekem is jol esik:):):)
OrsI:mi lesz itt akkor 21.en es 25.en......;):):)

Es visszaterve a lenyegre....
Fogyi:tegnap ketten is megjegyeztek hogy latvanyosan fogytam:)
Kemenyitonapi menum:rakottkaposzta tejfol mentesen,a hust probaltam kikotorni....majd egy kis doboz kukoricakonzerv....es este 2 marek pattogatott kukorica:)ezer eve nem ettem,de megkivantam!
Ma :maradek maglyarakas:)meg jo volt szerencsere,es egy pici szendvics......
Mar keszulok holnapra,annyira finom narancsunk van itthon....mar siman mennek a gyumolcs es lenapok!!!Bar azt vettem eszre,hogy kezdek megint kevesebbet inni a tobbi napon...olyan furcsa,pedig mar tok jol raaltam a sok vizre,es most alig csuszik megint.....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Bucus:igen eppen ezt olvastam en is,hogy nem igazan szbad a kicsiket megzavarni a nyelvtanulassal,ha nem az anyanyelvi kornyezeteben nevelkedik,mert ugy is szivacsok,siman megtanuljak majd az idegennyelvet!Eloszor azon anyelven kell veluk beszelni,amit a szulok egymas kozott is hasznalnak.Erre persze vannak kulonbozo lehetosegek,de nalunk is ugye mi magyarul beszelgetunk...az mar mas lenne ha az egyikunk csak angolul beszelne....akkor termesztesen mindenki azt hasznalna ami a sajatja;)Igy mi sem tanitjuk,mert ez menni fog neki amugy is...sot!Mar elkoszonni priman tud,integetessel kombinalva...en csak lestem mikor eloszor hallottam:)

Szia Czigka:olvass csak :wink:

Szia Ikoka:igen ezt mar mi is sajnaltuk.....de azert szerencsere tartjuk a kapcsolatot :wink: Biztos jo lett a serod,en sem bantam meg hogy levagattam nemreg,sot...mar megint kene:):):)

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Hello mindenki :)
hédó
 
 


Szia Hédó :lol: :lol: :P !!!
marietta1982
 
 


Hedo: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:arrow: etetek

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Tiszta lappal indulok. Akarjátok ,hogy bemutatkozzam? :mrgreen:
hédó
 
 


:roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: én aszem már jól ismerlek :lol: :lol: :lol: . Jó, hogy itt vagy, nagyon hiányoztál volna innen is!!!!!!!
Ugye tudod :roll:?
marietta1982
 
 


Elrontottad a játékom :twisted: Pedig úgy kitaláltam,hogy mit fogok írni..170centi magas,60 kiló derékig érő dús, fekete haj ..
Szóval:
Regeltem egy új névvel,mert Szentedrére terveztek talit és így könnyebb lesz tartani a kapcsolatot mindenkivel. Mondjátok,hogy mik az igények és úgy keresgélek helyet.
hédó
 
 


Ancsurti


Hú de édi lehet Hangi, persze délutáni kérdésem neked is akartam írtni, köszi a választ. Nagyon nagy előnnyel lezdik majd a kicsik az életüket két nyelv tudásával.

Megyek aludni, ma csak neteztem, álmos vagyok... holnap apa meglátogatja H. Gabit nélkülem, egyedül leszek holnap délutántól. Remélem akkor is ilyen pörgés lesz.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Hédó ne hari :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: !!!
marietta1982
 
 


Szia Hédó

Hagyjatok már alukálni :P , így nem lehet...

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hédó üdv köztünk! :D

Fábryzok... :wink: utána még benézek.
Vendég
 


Hédó

Remélem nem csak azért jöttél vissza. Holnap jó, ha megbeszéljük a talit?

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 


Persze,hogy jó. Ti szervezitek,én ,mint helyi besegítek. Aug első hétvégéjén meg Kecskeméten lesz,ok? :wink: :wink:

szia Gabber :)
hédó
 
 


oké, vagy 2. hétvége nem?na megyek aludni tényleg.

Kép
Kép
orsi777
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: